HIFI امسال به Spotify وارد می شود (و گران خواهد بود) ، کیفیت صوتی – Spotify

کیفیت صدا

طبیعی: معادل تقریباً 96 کیلوبیت در ثانیه

HIFI امسال به Spotify وارد می شود (و گران خواهد بود)

بیش از دو سال پیش اعلام شد ، فرمول Spotify Hifi می تواند امسال به واقعیت تبدیل شود. با توجه به اطلاعات از بلومبرگ, این شرکت قصد دارد فرمول اشتراک جدید حق بیمه را در نیمه دوم سال 2023 راه اندازی کند. این سرویس ابتدا به خارج از ایالات متحده مربوط می شود ، سپس می تواند در سطح بین المللی کاهش یابد.

بنابراین با کمی تأخیر است که این شرکت خدمات جدید High -end خود را راه اندازی می کند. بهار گذشته ، Spotify تأخیر خاصی را در راه اندازی HIFI تشخیص داده بود ،تغییرات در صنعت“” “. باید گفت که کمی زودتر ، این رقابت به سختی ضربه زده بود و اعلام کرد ادغام بی کفایت The Lossless و Dolby Atmos در Apple Music و Amazon Music در اواسط سال 2012.

hifi همان است ?

Spotify هرگز پادشاه کیفیت نبوده است. اگر این پلتفرم بتواند از داشتن یکی از بزرگترین کاتالوگ های جهان ، ده ها پادکست منحصر به فرد ، و به همان اندازه محتوای منتشر نشده ، افتخار کند ، در شنوایی های تبدیل شده به اتفاق آراء نیست ، که ترجیح می دهند به خدمات تخصصی مانند Qobuz یا Tidal مراجعه کنند. این خدمات ، لزوماً گرانتر ارائه می شود ، به ویژه به شما امکان می دهد از صدای بی ضرر و سلام و پاسخ لذت ببرند. تاکنون ، کیفیت صوتی بیشتر به عنوان اولویت برخی از افراد خارجی بود ، در حالی که Deezer ، Apple Music ، Amazon Music و Spotify عمدتاً در مخاطبان مصرف کننده بودند ، بیشتر به آخرین عنوان مد روز بین دو ایستگاه مترو عادت داشتند تا یک جلسه گوش دادن به استریو.

تا کنون ، HIFI واقعاً اولویت سکوهای مصرف کننده نبوده است. با این حال ، دو سال پیش ، آمازون و اپل به HIFI تسلیم شدند و به طور ضمنی رقابت را مجبور به تسریع در مرحله کردند. این مخفف اصطلاح انگلیسی “وفاداری بالا“، برای اطمینان از تولید مثل صدا تا حد امکان برای ضبط اصلی استفاده می شود ، به زودی باید ورود آن به Spotify را انجام دهد.

گرانتر ، اما با استدلال وزن

هنوز طبق گفته بلومبرگ ، Spotify می تواند پیشنهاد خود را با نام مستعار داخلی بفروشد تعجب. واقعیت باقی مانده است که برای حفظ جایگاه خود در بازار و حفظ رقابت خود ، این پلتفرم می تواند دسترسی اضافی به HIFI به آن اضافه کند کتابهای صوتی. ایده ای که می تواند پرداخت شود ، در زمانی که خواندن دیجیتال (در قالب صوتی و دیجیتال) محبوبیت آن را منفجر می کند. یک نظرسنجی دیگر که سال گذشته منتشر شد نیز از پیشنهاد گزارش داد پلاتین با قیمت 19.99 دلار در ماه با ضرر و زیان و مزایای دیگر. بنابراین لازم است که انتظار داشته باشیم Spotify در ماه های آینده روی کیفیت صدا تمرکز کند. هنوز هم دیده می شود که آیا هنرمندان از آن پیروی می کنند.

کیفیت صدا

Spotify طیف وسیعی از گزینه های کیفیت صوتی را که با دستگاه ، بسته و تنظیمات برگزیده شما سازگار است ارائه می دهد.

کیفیت صدا

Spotify رایگان

حق بیمه Spotify

پخش کننده وب

دسک تاپ ، دستگاه تلفن همراه و رایانه لوحی

اتوماتیک: بسته به اتصال شبکه شما

ضعیف : معادل تقریباً 24 کیلوبیت در ثانیه

طبیعی: معادل تقریباً 96 کیلوبیت در ثانیه

بالا: معادل تقریباً 160 کیلوبیت در ثانیه

اتوماتیک: بسته به اتصال شبکه شما

ضعیف : معادل تقریباً 24 کیلوبیت در ثانیه

طبیعی: معادل تقریباً 96 کیلوبیت در ثانیه

بالا: معادل تقریباً 160 کیلوبیت در ثانیه

بسیار بالا: معادل تقریباً 320 کیلوبیت در ثانیه

کیفیت بریادو

کیفیت جارو در اطراف است 96 kbit/s در تمام دستگاه ها ، به جز پخش کننده وب که در آن 128 کیلوبیت در ثانیه است.

در موبایل/رایانه لوحی ، اگر کیفیت صوتی را به پایین تنظیم کنید ، کیفیت جارو نیز پایین تر خواهد بود ، در حدود 24 کیلوبیت در ثانیه واقع شده است.

کیفیت صدا را تغییر دهید

کیفیت موسیقی را برای شنیدن بهترین جزئیات یا پایین آمدن آن برای ذخیره داده ها افزایش دهید.

توجه: هنگام استفاده از Spotify Connect برای پخش محتوا در دستگاه دیگر ، نمی توانید تنظیمات صوتی را تغییر دهید.