Hogwarts Legacy: میراث ارزان Hogwarts PS5., Intermarché بلژیک | با شما برای یک زندگی ارزان تر

همیشه محصولات با کیفیت ارزان تر

اوچان در نزدیکی تو ! به لیست فروشگاه های Auchan دسترسی پیدا کنید ، یا برای یافتن فروشگاه نزدیکترین هستند

intermarché ps5

میراث Houdlard نقش نقش و عمل ماجراجویی همهجانبه در دنیای باز است که در دنیای کتابهای هری پاتر انجام می شود.Mbarquez در سفر از طریق مکان های آشنا و سایر موارد جدید ، حیوانات خارق العاده را کشف کنید شخصیت شما شخصیت شما را آماده می کند و استادان را تهیه می کنند که مستر نسخه های شما استعدادهای شما را توسعه می دهد و به جادوگری تبدیل می شود که همیشه آرزوهای بودن را دارید.هاگوارتز 1800 سال در انتظار شما است که شما به عنوان ارتفاعی با کلید یک راز باستانی بازی می کنید که تهدید به پاک کردن دنیای جادوگران می کند. زندگی را به هاگوارتز فورژ با ماگس های سیاه می جنگند و سرنوشت دنیای جادوگران را می جنگند. میراث شما به شما بستگی دارد.

امکانات

ویژگی های اصلی

توضیحات محصول (FPF)

Hogwarts Legacy: Legacy of Hogwarts یک بازی نقش آفرینی (RPG) و Action-Action-Adventure در دنیای آزاد است که در دنیای کتاب های هری پاتر اتفاق می افتد.

اطلاعات بیشتر

490388 /5051889685968

نظر مشتریان

Hogwarts Legacy: Legacy of Hogwarts PS5
بازی زیبا ، وفادار به خواسته های دوستداران حماسه

من واقعاً دوست دارم بازی ، مجموعه ها ، دعوا ها ، جارو را انجام دهم

Antho_arva این محصول را توصیه می کند.

دریافت کردم به موقع مرا دریافت کردم.

ایمنی 59 این محصول را توصیه می کند.

تحویل به موقع ، همه چیز خوب پیش رفت ، محصول عالی

پائولیتو این محصول را توصیه می کند.

خوب هیجان زده اما نام گیرنده نیست

هیچ نامی در بسته بندی وجود ندارد. من آن را 1 هفته پس از تاریخ بهبود یافتم. من مجبور شدم از Colissimo درخواست کنم تا آن را پیدا کنم. من دیگر در اوچان توصیه نمی کنم.

“بازی قبل از بازی هاگوارتز با در دسترس بودن محصول در همان روز پرتاب” ما مجبور شدیم منتظر یک مرد تحویل باشیم تا بازی را در اوچان رها کند تا بتواند آن را بازیابی کند و 5 روز پس از انتشار بازی در حالی که در بخش است. بازی در دسترس بود اما دانستن اینکه ما قبلاً پرداخت کرده بودیم که چرا قادر به گرفتن یکی از آنها در بخش نیستیم ، به همان اندازه بازگشت تا به شما بگوید که در خانه ناامید شده اند

KEV974G این محصول را توصیه می کند.

تحویل

تخمین زده شده در تاریخ 09/28/203

سفارش شما در فروشگاه اوچان مورد نظر شما تحویل داده می شود. از طریق ایمیل و/یا پیام کوتاه پس از دریافت سفارش خود توسط فروشگاه هشدار داده می شود. شما سفارش خود را در کمتر از 5 دقیقه به طور مستقل حذف می کنید ، هنگامی که می خواهید مطابق ساعات کار فروشگاه خود و از این فرصت استفاده کنید تا خرید خود را انجام دهید. بسته شما به مدت 8 روز پس از دریافت در فروشگاه ها در دسترس است.

تخمین زده شده در تاریخ 09/28/203

سفارش شما در نقطه رله مورد نظر شما تحویل داده می شود. از طریق ایمیل و/یا پیامک به شما در هنگام دریافت سفارش خود توسط نقطه رله هشدار داده می شود. غالباً تا ساعت 7:30 بعد از ظهر باز است و گاهی اوقات در آخر هفته ، 12.500 نقطه رله موجود در فرانسه این مزیت را ارائه می دهد که به خانه یا محل کار خود نزدیک باشید. در صورت غیبت ، آنها قبل از بازگشت آن به ما ، 8 روز خرید شما را نگه می دارند.

تحویل خانه
تخمین زده شده در 09/28/2023 €

برای محصولات فروخته شده توسط Auchan ، سفارش شما از طریق پست به پست شما تحویل داده می شود. در روز تحویل وجود ندارد ? شما در روز حمل و نقل یک ایمیل و/یا پیام کوتاه دریافت می کنید که به شما امکان می دهد روز بعد تحویل را تأیید کنید ، یا یک ماده را در اداره پست یا نقطه رله انتخاب کنید.

نقطه رله اکسپرس
تخمین زده می شود در تاریخ 09/27/2023 €

سفارش شما در نقطه رله اکسپرس مورد نظر شما تحویل داده می شود و یک روز کاری پس از ارسال سفارش شما در دسترس خواهد بود. از طریق ایمیل و/یا پیامک به شما در هنگام دریافت سفارش خود توسط نقطه رله هشدار داده می شود. اغلب تا ساعت 7:30 بعد از ظهر باز است و گاهی اوقات در آخر هفته ، 7000 نقطه رله اکسپرس موجود در فرانسه این مزیت را ارائه می دهد که نزدیک به خانه یا محل کار خود باشید.

تحویل اکسپرس خانگی
تخمین زده شده در 09/27/2023 €

سفارش شما توسط اکسپرس در خانه و قبل از ساعت 6 بعد از ظهر تحویل داده می شود. شما فکر می کنید در روز تحویل غایب هستید ? شما در روز حمل و نقل یک ایمیل و یا پیام کوتاه دریافت می کنید که به شما امکان می دهد تاریخ دیگری را انتخاب کنید.

مارک به شما می گوید +

محصولات حمایت شده

خرید شما به سرعت انجام شد !
خرید خانه شما,
رانندگی یا دستورالعمل
پرداخت آنلاین
یا با عقب نشینی
کیفیت و طراوت
ضمانت کردن

اوچان در نزدیکی تو ! به لیست فروشگاه های Auchan دسترسی پیدا کنید ، یا برای یافتن فروشگاه نزدیکترین هستند

در مورد فروشگاه های گروه Auchan Auchannos ، درایوها ، استخدام Agitservice پس از فروش ، مارک های ما Auchan Papplication Cgucgvoffers ویژه cgucgvofres و تبلیغات حریم خصوصی حریم خصوصی مدیریت آشپزی: رزرو عمومی نامشخص ، پروژه های بازار در دسترس بودن در دسترس بودن قطعات بزرگ بازپرداخت تعداد بخش اعداد اطلاعات اضطراری اطلاعات اطلاعاتی را ارائه می دهد پرداخت توسط کارت اعتباری پرداخت کارت ویزا پرداخت توسط MasterCard پرداخت توسط بانته کارت پرداخت توسط پی پال پرداخت کارت WAAOHپیشنهادات تأمین مالی

در مورد محافظت از داده های شخصی خود بیشتر بدانید و کوکی های خود را مدیریت کنید. مدیریت کوکی

مصرف اطلاعات: در حال حاضر مشتری یا نه از Auchan در حال حاضر قربانی ایمیل ، پیام کوتاه ، پیام در شبکه های اجتماعی و/یا تماس های مخرب هستند. اطلاعات بیشتر

ممنوعیت فروش مشروبات الکلی به خردسالان زیر 18 سال

ممنوعیت فروش مشروبات الکلی به خردسالان زیر 18 سال
اکثر خریدار در زمان فروش آنلاین مورد نیاز است.
کد بهداشت عمومی: هنر. سعادت. 3342-1. سعادت. 3342-3

* با کلیک بر روی اینجا شرایط را مشاهده کنید
** سوء مصرف الکل برای سلامتی خطرناک است ، در حد اعتدال مصرف می شود
(1) آدرس ایمیل شما فقط برای ارسال اخبار و نامه های تبلیغاتی از Auchan استفاده می شود. در هر زمان می توانید از پیوند نامشخصی در خبرنامه استفاده کنید.
Hypermarket Auchan ، سوپر مارکت Auchan Auchan تجارت الکترونیکی فرانسه و خدمات خرده فروشی Auchan ، مدیران درمان مشترک ، داده های شخصی خود را پردازش کنید تا اشتراک شما در خبرنامه Auchan امکان پذیر باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت داده های شخصی خود و استفاده از حقوق خود: اینجا را کلیک کنید.
از آدرس ایمیل شما برای نظارت بر روابط تجاری ما و همچنین برای ارسال پیشنهادات تبلیغاتی ما استفاده می شود.

Auchan 2023 © کلیه حقوق محفوظ است

مرورگر اینترنت اکسپلورر منسوخ است
برای یک تجربه بهینه و مطمئن در سایت ما ، ما
مشاوره به روزرسانی اینترنت اکسپلورر

intermarché ps5

هر هفته ، ما به شما جدید پیشنهاد می کنیم تبلیغات از طریق پوشه های ما. ما همچنین به لطف وفاداری شما پاداش می دهیم پیشنهادات ماهانه فقط با کارت intermarché خود موجود است. پوشه های ما را ترک کنید تا آنها را از دست ندهید.

پوشه ما از 10/26/10 را کشف کنید

معتبر از 09/26 تا 01/10/2023

سپتامبر با کارت intermarché پیشنهاد می دهد

معتبر از 01/09 تا 30/09/2023

فروشگاه قصاب نرخ اقتصادی ما را کشف کنید

معتبر از 01/01 تا 12/31/2023

همیشه با تو برای یک زندگی ارزان تر

Intermarché هر روز شما را همراهی می کند تا به شما پیشنهاد دهد بهترین پیشنهادات از طریق متفاوت اقدامات.

دستور العمل های ما

برای وعده های غذایی خود به الهام نیاز دارید ? خانواده و دوستان خود را با ما تحت تأثیر قرار دهید دستور پخت و لذت ببرید غذای خوشمزه. و آیا این را می دانستید Jérémy Vandernoot, نامزد سابق سرآشپز برتر ، هر ماه دستور العمل هایی را برای Intermarché ایجاد می کرد ?