HomePod Mini – Apple (BE) ، HomePod (نسل 2) – Apple (CA)

سیب خانگی

Contents

بنابراین می توانید آزادانه صحبت کنید و بدانید که هیچ چیز از آنچه می گویید از خانه شما بیرون نمی آید ، مگر اینکه سیری را با یک ژست ساده فعال کنید یا کلمات جادویی “سیری را بگویید” تلفظ کنید.

Homepod Mini

یک تمرکز واقعی از نوآوری ، HomePod Mini صدای باورنکردنی را برای محفظه این اندازه پخش می کند. با ارتفاع 8.43 سانتی متر آن ، جای دادن به صدای یکنواخت 360 درجه از یک غنای استثنایی بسیار کوچک است ، هر جایگاهی از اتاق که در آن هستید. همچنین می توانید آن را با سایر HomePod Mini گسترش داده و از صدای قابل توجهی لذت ببرید.

پردازش صوتی رایانه ای فوق العاده با استفاده از یک صدای بزرگ و دقیق ، شایسته بلندگو بسیار تحمیل کننده. و حتی وقتی موسیقی را به طور کامل قرار می دهید ، HomePod Mini تمام درخواست های شما را می شنود.

پسر xxl.

صدای کریستالی

مبدل گسترده ای که توسط اپل طراحی شده است ، یک آهنربای فوق العاده قدرتمند نئودیمیوم را برای ارائه فرکانس های باس عمیق و فرکانس های کریستالی بالا ارائه می دهد.

راهنمای موج آکوستیک منحصر به فرد صدای بلندگو را هدایت می کند و یک فیلد صوتی 360 درجه ایجاد می کند تا یکنواختی صدا را در سراسر اتاق تضمین کند.

صدای متعادل هر حجم

ریز اما قدرتمند ، تراشه Apple S5 به یک پردازش صوتی IT اجازه می دهد که الگوریتم های پیچیده را در زمان واقعی مدیریت کند ، بدون در نظر گرفتن حجم ، صدای متعادل و کاملاً کالیبره شده را بازیابی کند.

ساختمان باس

رادیاتورهای منفعل با لغو نیروهایی که توسط اپل طراحی شده اند به HomePod Mini اجازه می دهد تا باس را به میزان قابل توجهی تقویت کند.

کاهش سر و صدا

چهار میکروفن برای کاهش سر و صدا و درک “dis siri” شما با هم کار می کنند ، حتی اگر محیط پر سر و صدا باشد. شما نه برای پایین آمدن حجم و نه نزدیک تر شدن خود برای شنیدن خود.

در سراسر خانه به طرز شگفت انگیزی منفجر شد

طراحی Mini HomePod به طرز شگفت انگیزی در سراسر خانه ذوب می شود. خط براق آن در یک پارچه مش در یک قطعه واحد پیچیده شده است که برای صدایی که از آن عبور می کند نامرئی است. یک سطح دارای نور پس از یکپارچهسازی با سیستمعامل در بالای دستگاه به شما امکان می دهد آن را به راحتی کنترل کنید.

سیستم صوتی متصل برای کل خانه

با وجود چندین HomePod و HomePod Mini که در اتاق های مختلف قرار دارند ، شما یک سیستم صوتی متصل برای کل خانه 1 دارید . از سیری بخواهید که همان آهنگ را در همه جا یا آهنگ دیگری در هر اتاق پخش کند. ساده. پایه ای.

جفت استریو

برای ارسال صدایی قدرتمند در سراسر خانه ، HomePod Mini گونه فوق العاده چهره. هر کجا که هستید می توانید هر بلندگو را به طور کامل کنترل کنید. و با ارتباط HomePod Mini با دستگاه های اپل خود ، از ویژگی هایی مانند تبلیغات رابط استفاده کنید ، که به شما امکان می دهد پیام های صوتی را در زیر سقف خود تبادل کنید.

صفحه تلویزیون بزرگ که مربی را در مقابل دو میکروفن نشان می دهد. MacBook Pro ، iPad ، یک آیفون و یک HomePod خاکستری Sidereal در مقابل این صفحه بزرگ قرار می گیرند

با آیفون خود تماس بگیرید ، جلوی سریال مورد علاقه خود را در Apple TV استراحت کنید یا به موسیقی در Mac خود گوش دهید. HomePod Mini با تمام دستگاه ها و خدمات Apple شما کاملاً پیش می رود تا صدای غیرقابل مقایسه ای را به شما ارائه دهد. شما حتی می توانید با ترکیب دو بلندگو HomePod در همان اتاق ، یک جفت استریو ایجاد کنید. آنها سپس کانالهای چپ و راست توزیع می شوند تا صدای کاملاً همهجانبه 2 را به شما تحویل دهند .

HomePod Mini Blue که در بالای آن یک شخص آیفون است. صفحه نمایش این آیفون موسیقی را در روند گوش دادن نشان می دهد

انتقال موسیقی و پادکست ها بین HomePod Mini و آیفون

اگر به یک آهنگ یا پادکست گوش می دهید و باید بیرون بروید ، می توانید بدون از دست دادن یک خرده ، به آیفون خود ادامه دهید. به سادگی با نزدیک شدن به آن از HomePod Mini ، رله را به آیفون خود منتقل کنید و از سیالیتی که با آنها به یکدیگر وصل می شوند لذت ببرید تا صدا 3 را منتقل کنید .

انتقال موسیقی و پادکست ها بین HomePod Mini و آیفون

پیشنهادات گوش دادن شخصی به طور خودکار در آیفون شما وقتی در نزدیکی HomePod Mini قرار می گیرد ظاهر می شود. شما می توانید همه چیز را فوراً با نوک انگشتان خود کنترل کنید ، بدون اینکه نیاز به باز کردن قفل آیفون 4 خود داشته باشید .

دستیار

سیری همه چیز را انجام می دهد.
و شما ، تقریباً هیچ چیز.

سیری ، دستیار هوشمند شما برای انجام همه کارها,

HomePod Mini را در قلب فعالیت های خانه خود قرار دهید. مینی بلندگوهای HomePod را در سراسر خانه داشته باشید و از هر اتاق درخواست کنید. با اتصال شهودی به آیفون خود ، HomePod Mini و Siri استعدادهای دیگر را نشان می دهند. و با صدای موسیقی Apple Music می توانید به همه آهنگ های موجود در کاتالوگ به تنهایی در صدای خود دسترسی پیدا کنید .

HomePod mini سفید با سطح فوقانی رنگارنگ ، که فقط در لبه دیده می شود

بگو سیری ، پاپ را در اتاق بگذارید.

گوش دادن به آهنگ های عنوان ، هنرمند ، آلبوم ، لیست پخش ، ژانر یا اشعار 6 .

سیری بگو ، چقدر سه قاشق درست می کنند
در سانتلی ?

تبدیل واحدها و اندازه گیری ها.

سیری بگو ، آرد را به لیست خرید اضافه می کند.

لیست ها و یادآوری ها را ایجاد کنید. سیری آنها را در تمام دستگاه های شما به روز می کند.

سیری بگو ، چه مدت لازم است که به فرودگاه بروم ?

در مورد مکانی که در آن هستید ، مانند مسیرها و ترافیک زمان واقعی ، اطلاعات کسب کنید.

سیری بگو ، کلیدهای من را پیدا کن.

دستگاه ها یا اشیاء AirTag خود را با زنگ زدن به آنها پیدا کنید.

سیری بگو ، به سارا بنویس:
“من در شرف رفتن هستم. »»

ارسال و دریافت پیام. با تلفن تماس بگیرید و جواب دهید.

سیری بگو ، پرده ها را ساعت 8 بعد از ظهر ببندید.

لوازم جانبی اتوماسیون خانگی خود را مانند ترموستات ، روشنایی و پرده 7 بررسی کنید .

بگو سیری ، درب جلو است
به خوبی بسته است ?

وضعیت لوازم جانبی متصل خود را بررسی کنید.

بگو سیری ، امشب ، عصر سینما است.

صحنه هایی ایجاد کنید که چندین دستگاه را به طور همزمان در یک جمله کنترل کنید.

سیری می داند که تو هستی. یا او. یا او.

شش چهره مختلف یادداشت در اطراف یک خانه کوچک زرد رنگ که از بالا دیده می شود ، چیده شده اند. شش شخصیت در حباب های آبی می گویند

سیری می تواند حداکثر شش صدای مختلف را در همان خانواده در HomePod Mini تشخیص دهد و یک تجربه شخصی برای هر شخص ایجاد کند. بنابراین ، موسیقی به مادر پیشنهاد می کند وقتی او می خواهد به چیزی که می خواهد گوش کند کاملاً متفاوت از زمانی است که کودکانی هستند که از او می پرسند. و با درخواست های شخصی ، سیری می تواند اطلاعات خاص صوتی و رله مربوط به این شخص را از برنامه های آیفون ، مانند پیام ها ، تقویم ها ، یادآوری ها و مخاطبین تشخیص دهد. و ناگفته نماند ، HomePod Mini امنیت و محرمانه بودن اطلاعات شما را حفظ می کند.

با تبلیغات بین المللی ، پیام را منتقل کنید.

با چندین HomePod Mini ، می توانید به راحتی با سایر اعضای خانواده از یک انتهای خانه ، از طریق تبلیغات Intercom صحبت کنید. از سیری بخواهید پیام شما را در همه جا یا فقط در قسمت های خاصی منتقل کند و همه می توانند به راحتی پاسخ دهند.

سیری را بگویید ، یک اعلامیه برای نمایش: “این مسابقه آغاز شده است ? »»

سیری بگو ، به همه بگو: “شام آماده است. »»

برنامه یک خانه هر اتاق مجهز به HomePod یا HomePod Mini است. یک شخصیت Memoji در حال صحبت است. برخی از بلندگوها برجسته می شوند

سیری ، اعلامیه
Intercom برای اتاق نشیمن:
“این مسابقه است
شروع کردن ? »»

سیری بگو ، به همه بگو:
“شام آماده است. »»

یک خانه مینی زرد ، AirPods در یک مورد و یک ساعت سیب با دستبند سفید شکسته در مقابل آیپد و آیفون قرار می گیرد

سیری بگو ، یک آگهی بفرست: “من در راه هستم. نیاز به چیزی ? »»

اطلاعیه های Intercom همچنین با سایر دستگاه های اپل شما کار می کنند.

بنابراین می توانید هنگام رانندگی ، در AirPods خود در طول یک جلسه ورزشی یا با Apple Watch خود هنگام انجام مسابقه ، از طریق CarPlay پیام ارسال و دریافت کنید.

خانه متصل

اتصال آسان. و استفاده.

خانه متصل خود را پیکربندی کنید و در هر کجا که هستید در تماس باشید

این که آیا خانه شما از قبل به طور کامل متصل است یا اولین دستگاه هوشمند خود را خریداری کرده اید ، پیکربندی و اتصال از راه دور در یک چشم با برنامه Home و HomePod Mini 7 انجام می شود .

HomePod Mini Sidereal Gray با سه آیفون. اولین صفحه از این سه صفحه نمایش خانه ، دوم ، تصاویر HomeKit و سوم ، برگه Discover را نشان می دهد

HomePod Mini به طور خودکار به برنامه خانگی اضافه می شود

هنگامی که HomePod Mini را پیکربندی می کنید ، به طور خودکار به برنامه Home اضافه می شود . و می توانید فوراً هر یک از دستگاه های HomeKit خود را فقط با صدا کنترل کنید.

لوازم جانبی HomeKit خود را از راه دور مدیریت کنید

HomePod Mini همچنین می تواند به عنوان یک قطب داخلی باشد و به شما امکان می دهد لوازم جانبی سازگار خود را با HomeKit و از راه دور کنترل کنید . هر کجا که بروید ، می توانید به صورت زنده ببینید که در درب جلو چه می گذرد ، درب گاراژ را ببندید و قفل یا قفل را از طریق برنامه باز کنید.

برگه برنامه خانه را کشف کنید

شما می خواهید در مورد مزایای یک خانه متصل اطلاعات بیشتری کسب کنید ? کشف برنامه خانگی بهترین مکان برای درک آنچه می توان انجام داد ، توصیه هایی را در مورد بالاترین میزان لوازم جانبی سازگار با HomePod Mini بدست آورید و برای دانستن بیشتر به برنامه Apple Store متصل شوید و بی دردسر بخرید.

حریم خصوصی و امنیت

شما به بلندگو خود گوش می دهید. و نه برعکس.

احترام به حریم خصوصی به خصوص در خانه ضروری است. HomePod Mini برای محافظت از اطلاعات شخصی شما و دستیار قابل اعتماد در زندگی روزمره شما طراحی شده است.

سه حباب متن هر یک شامل کلمات

HomePod Mini فقط وقتی می شنود “سیری” می شنود.

بنابراین می توانید آزادانه صحبت کنید و بدانید که هیچ چیز از آنچه می گویید از خانه شما بیرون نمی آید ، مگر اینکه سیری را با یک ژست ساده فعال کنید یا کلمات جادویی “سیری را بگویید” تلفظ کنید.

عکس از یک دوربین نظارتی که در درب درب درب قرار دارد ، نشان می دهد زنی که یک پیراهن صورتی پوشیده است. کلمات

سازگاری با دوربین نظارت تصویری Homekit

با استفاده از ویدیوی Secure Homekit ، HomePod Mini می تواند جریان دوربین های سازگار شما را تجزیه و تحلیل کند ، حضور افراد را تشخیص دهد و اتومبیل ها ، حیوانات یا چهره های آشنا را تشخیص دهد. کل پردازش ویدیو قبل از ارسال به iCloud ، مستقیماً روی دستگاه شما انجام می شود ، از ابتدا تا انتها رمزگذاری می شود. بنابراین ، فیلم های شما فقط توسط شما و افرادی که با آنها به اشتراک می گذارند قابل مشاهده است. نه توسط اپل.

تصویر رنگارنگ یک آرم سیب با قفل نشان دهنده محرمانه بودن

آنچه شما به سیری می گویید بین شما باقی خواهد ماند

وقتی از سیری چیزی سؤال می کنید ، درخواست شما با یک شناسه تصادفی همراه است و نه با شناسه اپل خود.

نمای بالای یک دقیقه آبی آبی با تنظیم بیشتر و کمتر حجم در صفحه رنگی

سیری سوء استفاده از اطلاعات هیئت مدیره

HomePod Mini برای درخواست هایی از قبیل گوش دادن به پیام ها یا یادداشت های شما با آیفون شما کار می کند ، به طوری که آنها فقط در دستگاه شما انجام می شوند بدون اینکه هیچ گونه اطلاعاتی در اپل آشکار شود.

Mini HomePod را در واقعیت افزوده کشف کنید.

این صفحه را در سافاری در iPhone یا iPad خود باز کنید.

خانه

ذرات متحرک که آرم HomePod را تشکیل می دهند

HomePod واقعاً بلندگو است که آن را وارد کرده است. مجهز به فن آوری های صوتی و نرم افزار -TH -ART که توسط اپل طراحی شده است ، با وفاداری شگفت انگیز در سراسر اتاق طنین انداز می شود. او هوشمندانه با آنچه که بازی می کند – و جایی که اوست – شما را با صدای همهجانبه می بندد. با هر کاری که دوست دارید به آن گوش دهید ، عدالت را انجام دهید.

نمای جانبی داخلی که اجزای اصلی HomePod را نشان می دهد

قبرهایی که گسترده می شوند

HomePod بلندگو جدی از راه دور خود را برای ارائه باس های غنی و عمیق قرار می دهد. یک موتور قدرتمند دیافراگم را در 20 میلی متر ارتعاش می کند ، در حالی که یک میکروفون تساوی باس فرکانس های پایین را در زمان واقعی تنظیم می کند. نتیجه: صداهای کاملاً واضح و روشن که در فضا زندگی می کنند.

سه گانه

پنج بلندگو فیلتر شده با فضایی بالا در پایه HomePod ترتیب داده شده است. آنها فرکانس های بالایی را برای تولید صدای واضح ، واضح و دقیق بهینه می کنند. بنابراین ، می توانید از همه ظرافت های صداهای کریستالی و پروازهای ابزاری قدردانی کنید. مثل این است که شما آنجا هستید.

تجسم صوتی فضا ، نمای هوایی از یک حلقه HomePod که حلقه های ذرات صوتی را نشان می دهد. انیمیشن

صدای دیوار دیواری.

منظره صوتی از عمق و دامنه بی سابقه در انتظار شما در HomePod است. بلندگوهای سه گانه فیلتر شده با فضل بالا ، صداهای مستقیم را پخش می کنند-صدای اصلی یک آهنگ ، به عنوان مثال در مرکز اتاق ، و پروژه های همراه با صفحه کلید ، دیوارهای گروهی-در برابر. خود را در یک تجربه گوش دادن بسیار همهجانبه غوطه ور کنید. و اجازه دهید موسیقی خود را مانند گذشته با Audio Space 1 پیچیده کند .

آکوستیک بهینه شده

تراشه Apple که در HomePod ادغام شده است به نوآوری های بزرگی در درمان صوتی پیشرفته می دهد. با درخواست بازخورد سنسور جدید ، از مدل های پیچیده کالیبراسیون زمان برای حفظ دامنه کامل پویا و بهینه سازی عملکرد صوتی استفاده می کند.

تجسم تجزیه و تحلیل فضا. یک خانه خانگی روی مبلمان اتاق نشیمن قرار می گیرد. ذرات سبک برای روشن کردن اشیاء دیگر در اتاق ظاهر می شوند و پخش می شوند - مبل ، میز قهوه ، میز اضافی ، صندلی. انیمیشن

در هماهنگی با اتاق.

با تشکر از تجزیه و تحلیل فضا ، HomePod به طور خودکار موقعیت خود را در اتاق با استفاده از میکروفون های خود برای گرفتن Reverberation تشخیص می دهد. سپس صدا را تنظیم می کند تا شما را به یک تجربه فوق العاده گوش دادن تبدیل کند ، مهم نیست که در آن کجا باشد.

100 میلیون آهنگ? گوش های خود را باور کنید.

HomePod برای ارائه بهترین های Apple Music 2 طراحی شده است . به آسایش خانه خود به هنرمندان و آهنگهای مورد علاقه خود – همه نوع ترکیب شده – با یک قالب با کیفیت بالا گوش دهید. با دسترسی سریع به یکی از بزرگترین کتابخانه های موسیقی در جهان ، شما هرگز از ملودی ها کوتاه نیستید.

نمای جانبی دو خانه خانگی که در کنار هم قرار گرفته اند ، سمت چپ در پایان سفید و سمت راست در نیمه شب پایان

یک دوتایی استریو برجسته.

موسیقی خود را با یک جفت استریو 3 تقویت کنید . به سادگی دو خانه خانگی را در همان اتاق قرار دهید ، دوقلو را بپذیرید ، سپس خود را با صدای حتی بزرگتر و پاکت آمیز از بلندگوهای استریو سنتی غوطه ور کنید.

تلویزیون صفحه نمایش بزرگ مسطح با تصویر واضح از یک دایناسور سیاره ماقبل تاریخ. این دستگاه در بالای تلویزیون سیب به حالت تعلیق در آمده و توسط دو خانه خانگی که روی مبلمان اتاق نشیمن قرار گرفته اند ، قاب بندی شده است

سینمای خانگی.

HomePod Juncez با تلویزیون 4K Apple TV خود و از صوتی Dolby Atmos لذت ببرید ، برای تجربه ای که ارزش صفحه نمایش بزرگ را دارد 1 . با تصاویر نفس گیر. محتوای انتخاب اول. غوطه ور او. و عملکرد جدید دیالوگ های 4 را بهبود می بخشد ، که محتوای شفاهی را با هدایت آن به کانال مرکزی برجسته می کند. بنابراین ، حتی زمزمه ها در وسط موسیقی و صداهای پس زمینه واضح تر هستند. فیلم ها و سریال های شما هرگز چنین تماشایی نبوده اند.

دی جی در محل اقامت.

برای گوش دادن به موسیقی خود در همه جا ، چندین HomePods و HomePod Mini را وصل کنید. در هر اتاق ، یا جاز را در آشپزخانه و قافیه های مهد کودک در اتاق بازی بازی کنید. با توزیع چندگانه ، شما همه چیز را برای ارتعاش در خانه 5 دارید .

برنامه موسیقی اپل

Apple News+ نماد برنامه

نماد برنامه BALADOS

نماد برنامه Tunein

نماد برنامه iheartrado

نماد برنامه Deezer

چهارم در موسیقی ، Broodos و تماس های شما.

این که آیا شما موسیقی Apple Music را پخش می کنید یا یک برنامه سوم ، یک خبرنامه خبری ، پتو یا تماس تلفنی ، HomePod هر تجربه گوش دادن را غنی می کند . و به لطف AirPlay 5 می توانید از محتوای صوتی بیشتری در آنجا لذت ببرید .

یک دست از سمت راست صفحه یک آیفون را در بالای صفحه اصلی نگه می دارد

در کنسرت با تمام دستگاه های خود.

HomePod با دستگاه های اپل شما به طرز شگفت انگیزی همراه می شود. از Handoff برای انتقال آنچه در iPhone به HomePod گوش می دهید – و برعکس – بدون وقفه 7 استفاده کنید . و با سیری تماس بگیرید تا دریابید که عزیزان یا دستگاههای شما با عملکرد مکان 8 از بین می روند .

داده های شما خصوصی است.
آنها هرگز توسط اپل به اشتراک گذاشته نمی شوند یا فروخته نمی شوند.

نمای غواصی HomePod ، با سیری فعال شده است

ضریب هوشی

سیری در HomePod ادغام شده است. این که آیا شما می خواهید یک یادآوری برنامه ریزی کنید ، پیام ارسال کنید ، چراغ ها را به محض ورود روشن کنید ، دما را تنظیم کنید یا دی جی ها را برای یک شب بازی کنید ، یک “سیری ساده” ساده برای اقدام کافی است. همه چیز برای تسهیل زندگی روزمره و مدیریت خانه متصل شما.

سیری بگو ، 12 دقیقه بشمارید
برای پیتزا

سیری بگو ، دمای محیط چیست? 9

سیری بگو ، آهنگ های پاپ را در اتاق 6 قرار دهید

سیری بگو ، آیفون من را پیدا کن

سیری بگو ، 5 دقیقه بازی کن

وقتی با سیری تماس می گیرید ، درخواست شما با یک شناسه تصادفی همراه است و نه با شناسه اپل خود.

یک آیفون که صفحه اصلی برنامه Home را نشان می دهد کمی در مقابل یک HomePod قرار می گیرد

خانه شما شما را به کلمه می برد.

خانه خود را بدون بلند کردن انگشت کوچک خود با استفاده از HomePod به عنوان کنسانتره اتوماسیون خانگی 10 بررسی کنید . با سیری و لوازم جانبی متصل خود ، انواع چیزها – به عنوان مثال درب گاراژ را ببندید – در دسترس هستند. و با اتوماسیون ، کارهایی مانند نمونه برداری از روشنایی در عصر به طور خودکار اجرا می شوند. بدون فراموش کردن ویژگی های عملی مانند شناخت صداها ، که هشدارهای دود و مونوکسید کربن 11 را تشخیص می دهد .

دما و رطوبت

HomePod با یک سنسور یکپارچه ، می داند که چگونه دمای محیط و رطوبت محیط را اندازه گیری و نشان دهد . حتی وقتی جیوه به 25 درجه برسد ، می توانید اتوماسیون ایجاد کنید تا پرده ها را ببندید.

تشخیص صدا

HomePod گوش ها را به سیگار کشیدن و ردیاب های مونوکسید کربن 11 می اندازد . به محض شناسایی زنگ هشدار ، یک اعلان در آیفون ، آی پد و اپل واچ دریافت می کنید.

اتوماسیون

HomePod به شما امکان می دهد اتوماسیون ایجاد کنید تا بدون زحمت لوازم جانبی خود را کنترل کنید 10 متصل. چراغ های خود را طوری تنظیم کنید که هر شب ساعت 10 بعد از ظهر بیرون بروند. به همین سادگی.

دسترسی از راه دور

کنترل از راه دور به خانه شما آسان است. شما می خواهید در غیاب خود به یک دوست یا همسایه اجازه دهید? مشکلی نیست. یک تور کوچک در برنامه خانه ، و این کار انجام شده است.

سازگاری با ماده

HomePod از تمام لوازم جانبی HomeKit شما پشتیبانی می کند. و از آنجا که این یک پیوند اساسی برای ماده است – استاندارد صنعت اتوماسیون منزل – با دستگاه های بیشتر از هر زمان دیگری کار می کند .

محرمانه بودن

طرحی که بر حمایت از حریم خصوصی شما متمرکز شده است. در خانه ، محرمانه بودن از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل داده های شما ذخیره می شود تا اپل نتواند آن را بخواند.

  • اعلامیه در مورد رابط نمایش: بازی آغاز شده است?
  • به همه بگویید که شام ​​آماده است.