برند HP چه ارزش دارد? | Electroguide ، HP: ارائه و منشأ برند

HP (برند)

محصول HP نیمی از چاپگرهای جهان و همچنین بخش بزرگی از تولید خود را به سرورهایی که از رونق در اینترنت ، در رونق کامل است ، توسعه می دهد.

برند HP چه ارزش دارد ?

آنجا مارک HP (Hewlett-Packard) یک مارک رایانه ای آمریکایی است که 2 در 1 لپ تاپ و هیبرید و همچنین رایانه های اداری و چاپگرها تولید می کند. HP مدتهاست که بوده است شماره 1 جهان قبل از اینکه لنوو از جلو عبور کند. این یکی از بهترین مارک های رایانه ای است.

چهار تخصص برند HP ?

همانطور که دیدیم ، مارک HP متخصص در علوم کامپیوتر و به ویژه در زمینه رایانه ها: قابل حمل ، دفتر ، ترکیبی ، چاپگر.

تا ایده خوبی از قیمت ها و دامنه ها به شما بدهد محصولات از این برند ، در اینجا خلاصه ای با چنگال های قیمت و ویژگی های اصلی ارائه شده است.

تولید – محصول مدل پرچمدار برند قیمت دیدن
چاپگر چند منظوره HP Envy Photo 7830

کیفیت و توسعه برند HP ?

برند HP مدتهاست که بوده است شماره یک جهان در دنیای رایانه. او این کار را نکرد تجاوز اخیراً توسط چینی های چینی. دلیل این امر این است که از سال 2010 ، HP برندی بوده است که نوآوری آن را به طور فزاینده ای دشوار کرده است ، به همین دلیل در بازار جهانی پایین آمده است. این همچنین دلیل داشتن HP است سرمایه گذاری 3.4 میلیارد در تحقیق و توسعه در سال 2014. ما به زودی باید چیزهای جدیدی را در دنیای رایانه ها و چاپگرها ببینیم.

PC-HP-Pavillon

واقعیت باقی مانده است که این برند ارائه می دهد کیفیت رایانه استاندارد. با توجه به نرخ بازده مشتری و خرابی که ما از طرف تولید کنندگان داریم ، از نظر قابلیت اطمینان بهترین مارک نیست نام تجاری به نظر می رسد از این نقطه نظر بهترین قرار داده شده است ، اما مارک دارای کیفیت کاملاً صحیح و یک است ارزش عالی.

انتخاب امروز گسترش یافته است ، زیرا مارک HP ارائه می دهد 3 نوع رایانه. و حتی اگر فروش رایانه های اداری تمایل به کاهش داشته باشد (مانند همه مارک ها) ، آنها با توجه به نیازهای متخصصان ، سطح خاصی را حفظ می کنند. ظاهر و توسعه PC Hybrids 2 در 1 همان چیزی است که برند HP در حال قرار دادن است برای توسعه آن در سالهای آینده . اینها رایانه هایی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند هر دو مانند لپ تاپ ، و به عنوان قرص. آنها استقلال بسیار بزرگتر است این تبلت های کلاسیک و آنها برای انجام همه کارها با آن مناسب هستند: هم برای اوقات فراغت و هم برای کار مناسب هستند.

HP همچنین کاربران را برای طرح وعکسبرداری از رایانه های آنها.

محدوده رایانه های HP

رایانه شخصی

یکی از کیفی ترین لپ تاپ های HP طیف رایانه شخصی, چه کسی از نوآوری لنوو با یک صفحه کلید تقلید می کند که می تواند 360 درجه تبدیل شود و به آن تبدیل شود قرص.

برای طرفداران رایانه شخصی سنتی, شما در انتخاب گسترده ای در دامنه های حسادت و غرفه. HP در اینجا طیف گسترده ای از لپ تاپ ها را با انواع پردازنده ها ، تمام اندازه صفحه نمایش ، هارد دیسک ارائه می دهد (در SATA ، بلکه به طور فزاینده ای در SSD برای سرعت بسیار بهتر)…

صفحه ها به طور کلی تقریباً همه در حال حاضر هستند Full HD 1920x1080p, تضمین کیفیت بهینه ، حتی اگر هنوز از آنجا دور هستیم صفحه های OLED ارائه شده قرص سامسونگ.

منشأ برند HP ?

HP (Hewlett-Packard) برند منشأ آمریکایی است در سال 1939 تأسیس شد توسط ویلیام هیولت و دیوید پکارد. او در ابتدا می خواست محصولات الکترونیکی بسازد. با رونق علوم کامپیوتر پس از جنگ جهانی دوم ، HP به تدریج تور به علوم کامپیوتر و چاپگرها تا زمانی که تبدیل به تولید کننده شماره یک جهان شود. این شرکت یکی از 40 شرکت بزرگ جهان است.

محصول HP نیمی از چاپگرهای جهان و همچنین بخش بزرگی از تولید خود را به سرورهایی که از رونق در اینترنت ، در رونق کامل است ، توسعه می دهد.

این شرکت هم اکنون در آن واقع شده است پالو آلتو, در دره سیلیکون در کالیفرنیا.

تضمین های برند HP

علاوه بر کیفیت برند, ضمانت های ارائه شده در مورد محصولات آنها به توزیع کننده بستگی دارد ، با دانستن اینکه شما هنوز از این بهره بهره می برید ضمانت قانونی 2 ساله.

همه رایانه ها و چاپگرها هستند دو سال توسط توزیع کننده و برند تضمین شده است. شما همچنین می توانید یک ضمانت 5 ساله ضمانت داشته باشید ، اما ما فقط آن را برای رایانه های بسیار کیفی توصیه می کنیم بیش از 1000 یورو. ما به طور کلی در نظر داریم که یک کامپیوتر باید باشد تقریباً هر 3 سال یکبار جایگزین می شود.

از کجا می توان یک کامپیوتر HP خریداری کرد ?

ما به شما توصیه می کنیم آن را از یک توزیع کننده خریداری کنید ، زیرا دومی ضمانت و سرویس پس از فروش را با کارآمدتر از HP ارائه می دهد. با این وجود ، با مراجعه مستقیم به فروشگاه یا همه مدل ها در آن حضور خواهید داشت.

نظر ما در مورد برند HP ?

برند رایانه و چاپگر HP بنابراین یک برند کاملاً صحیح است که محصولات با کیفیت را ارائه می دهد بدون اینکه به شدت در سطح بالا قرار بگیرد (به جز طیف HP). در ارزش پول, تنوع دامنه ، طراحی و ارگونومی از نظر ما بهترین دارایی های برند است .

حتماً توزیع کننده از چه کسی آن را خریداری می کنید .

چطور می شود یک لپ تاپ انتخاب کرد ?

در اینجا راهنمای خرید ما اختصاص داده شده است لپ تاپ. چندین نوع لپ تاپ وجود دارد: کلاسیک ، لمسی ، 2 در 1 هیبرید یا تخصصی برای گیمرها (بازی ها) . معیارها چیست انتخاب قبل از خرید لپ تاپ بدانید ? (آنچه ما در جای دیگر به شما نمی گوییم. )

7 لپ تاپ بهترین سال 2023

به ما خوش آمدید مقایسه لپ تاپ ها برای سال 2023 . ما در اینجا برای ارائه بهترین مدل ها لپ تاپ با برند . این مقایسه فقط شامل مدل ها است بین 15.6 و 17.6 اینچ. برای کم اهمیت, مقایسه Ultrabook ما را ببینید.

رایانه 8 برتر – مارک رایانه های شخصی

برای مارک های رایانه ای را مقایسه کنید, در اینجا نظرات ما در مورد هر یک از آنها ، در مورد آنها وجود دارد کیفیت, آنها قابلیت اطمینان. از بازدید از رتبه ما دریغ نکنید.

روی پیوندهای بالا کلیک کنید به صفحات دسترسی پیدا کنید.

12 مارک بهترین رایانه

به ما خوش آمدید طبقه بندی 2023 بهترین مارک های رایانه (لپ تاپ ، دفتر ، تبلت). در 12 مارک که امروزه در بازار حاکم است به ترتیب اهمیت طبقه بندی می شوند . برای هر مارک, ما نظر ارائه می دهیم بر روی برند ، کیفیتی که ارائه می دهد ، آن نوآوری ها .

اخبار رایانه و تبلت

اگر می خواهید بیشتر بدانید در رایانه ها ، تبلت ها یا روشن مشکلات خاص به این نوع دستگاه مرتبط است علوم کامپیوتر, شما در زیر توصیه ها و اخبار مختلف ما در مورد این موضوع پیدا خواهید کرد:

مشورت

 • چطور می شود یک لپ تاپ انتخاب کرد ?
 • کدام Ultrabook ?
 • نحوه انتخاب صفحه رایانه شخصی ?
 • که مطمئن ترین لپ تاپ هستند ?
 • چه نوع رایانه ای را انتخاب کنید ?
 • نحوه انتخاب پردازنده لپ تاپ ?
 • نحوه انتخاب پد لمسی ?
 • چگونه یک خواننده خوب را انتخاب کنیم ?
 • نحوه انتخاب هارد SSD ?
 • نحوه انتخاب یک بازی ویدیویی ?
 • برند Compaq چه ارزش دارد ?

طبقه بندی و مقایسه

 • 7 بهترین لپ تاپ
 • 7 بهترین Ultrabooks
 • 7 بهترین Chromebook PC
 • 7 بهترین صفحه نمایش کامپیوتر
 • 12 مارک رایانه ای بهترین
 • 7 لپ تاپ بهترین بازی
 • 7 دانشجوی بهترین لپ تاپ PC
 • بهترین 7 SSD از لحظه و گران نیست
 • 7 بهترین کنسول بازی ویدیویی
 • 7 هدف اصلی واقعیت مجازی
 • 7 بهترین هدست VR برای تلفن های هوشمند
 • 7 بهترین خواننده
 • 7 بهترین لنت لمسی
 • 7 لنت لمسی با کمتر از 200 یورو
 • 7 بهترین لوازم جانبی اپل

نظر شما :

اشتراک گذاری : توییتر فیس بوک Google+ Pinterest LinkedIn Tumbl ایمیل

64 نظر

یک کامپیوتر HP را بصورت آنلاین خریداری نکنید !! ضمانت یک کلاهبرداری واقعی است: پشتیبانی فنی تلفن است و وقتی مجبور به تعمیر هستید ، باید رایانه خود را توسط یک شرکت مخابراتی ارسال کنید ، زیرا مراکز تعمیر آنها در فرانسه نیست ، که همه چیز را کاملاً پیچیده می کند. در مورد من ، من از 26 ژوئن ، تقریباً 2 ماه با خدمات فنی سر و کار داشته ام و رایانه من ناپدید شده است !
رایانه ای که به سختی یک سال و نیم بود و رایانه ای است که گران است. از ابتدا ، من از آنها خواسته ام که یک رایانه جایگزین یا یک راه حل سریع عیب یابی داشته باشند زیرا یک پایان نامه دارم که باید در ماه سپتامبر برگردانده شود ، اما نمی توانیم بگوییم که این به آنها علاقه زیادی دارد. در ابتدا ، آنها بعد از 2 هفته رایانه من را برای من فرستادند ، پس از عدم تعمیرا. بدیهی است ، هیچ تماس تلفنی که بتواند مشکل را برای حل مشکل و جلوگیری از حمل و نقل رایانه برای هیچ چیز امکان پذیر نکند. بستنی روی کیک: من رایانه خود را با قرار دادن آن در یک رله پابل در 18 ژوئیه برمی گردانم تا این بار آنها را ترمیم کنند ، به جز اینکه HP به من اطمینان می دهد که آن را دریافت نکرده ام.
از آن زمان ، من تلاش کردم تا با آنها تماس بگیرم ، آنها پرونده پیگیری خود را ضعیف پر می کنند ، می گویند آنچه می توانند در زمان خود صرفه جویی کنند (نظرسنجی در حال انجام است ، یک تماس برنامه ریزی شده است …) ، یکی از کارمندان آنها حتی گونه ای برای گفتن داشت من تقصیر من بود ..
سرویس شکایت فقط از طریق ایمیل قابل دستیابی است ، زیرا برای گول زدن مشتریان عملی است !
بنابراین در حال حاضر ، من به مدت یک ماه در رحمت اراده آنها بوده ام و به همان اندازه که به شما بگویم این اراده خوب یا حرفه ای بودن آنها نیست. دو ماه بدون کامپیوتر و من در سایت UPS کشف می کنم که آنها نظرسنجی را بسته اند زیرا اثبات تحویل دارند … کامپیوتر کجاست ? آخرین قدم برای من ، بنابراین شکایت شکایت خواهد بود زیرا بدیهی است که HP شکایات مشتریان خود را دنبال نمی کند و در اطلاعاتی که ارتباط برقرار می کنند مشخص نیست. این نشان می دهد که آنها باید چیزی برای پنهان کردن داشته باشند … در اینجا ، بنابراین من یک خاطره برای انجام شرایط مادی پوسیده دارم و علاوه بر این ، من وقت خود را صرف اجرای خدمات آنها می کنم که همه چیز و هر چیز را به من می گویند … “از شما برای انتخاب متشکرم HP “همانطور که یکی از کارمندانشان به من گفت.

امانوئل D’Electroguide در 18 اوت 2023 12 ساعت 25 دقیقه

سلام ، آیا شما یک سند UPS دارید که می گوید تحویل ساخته شده است ?
اگر اینگونه نیست ، در UPS یک نسخه تکراری بپرسید.
شما باید نامه ثبت شده را با تأیید دریافت به این آدرس ارسال کنید:
HP France SAS (“HP”)
پردیس Meudon
بانک. 1
14 Rue de la verrerie 92190 Meudon
فرانسه

به نامه های خود بپیوندید Ups های تکراری ، این سند قابل سؤال نیست. آنها رایانه شما را در اختیار دارند. در این نامه بازپرداخت دستگاه را بپرسید. طبق DGCCRF ، در فصل انطباق:
https: // www.اقتصاد.گوا.fr/dgccrf/انتشارات/صفحات زندگی/قطعات/Les-Garanties-Legales
هنگامی که عدم انطباق وجود دارد ، حرفه ای جایگزین یا تعمیر ملک ، از جمله ملک با عناصر دیجیتال را به مصرف کننده ارائه می دهد. انتخاب به مصرف کننده می رود مگر اینکه دومی با توجه به ارزش ملک یا اهمیت نقص ، هزینه آشکارا نامتناسب برای فروشنده ایجاد کند. انطباق ملک تا حد امکان ظرف 30 روز از درخواست مصرف کننده انجام می شود.
مصرف کننده می تواند در صورت امتناع از انطباق ، قطعنامه قرارداد یا اصلاح وی (کاهش قیمت ملک) را بدست آورد ، اگر این نقص آنقدر جدی باشد که او آن را توجیه کند یا اینکه دوره راه حل انتخاب شده بیش از 1 ماه است از درخواست ؛ یا اینکه هیچ روش انطباق امکان پذیر نیست.
در صورت لزوم از تماس با یک انجمن مصرف کننده در نزدیکی خود دریغ نکنید:
https: // www.غیر.خط.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

صبح بخیر,
رایانه های HP رایانه های “فاجعه بار” هستند … بعد از 5 سال “سیستم” یا “به جای افرادی که این عملکرد را در سیستم نصب کرده اند” قضاوت می کنند که وقت آن است که به سرعت کامپیوتر را تغییر دهید … بدون اینکه بدیهی بدانید که آیا استفاده فشرده است یا بسیار کمی استفاده می شود … شما برای کسب درآمد به هر هزینه هزینه ..
این ترجمه به کندی واقعاً ناراحت شده است و یک پردازنده که به دنبال “ما نمی دانیم چه چیز دیگری” اما هر روز کامپیوتر را کمی بیشتر کند می کند..
این برای رایانه HP من با نوبت … من دیگری از همان مارک لپ تاپ دارم … همان “رژیم” با وجود این که من از آن بسیار کم استفاده می کنم … که گفته نمی شود که از اتصال اینترنت ناشی می شود زیرا من دارم فیبر ..
به طور خلاصه وقتی می خواهم کامپیوتر خود را تغییر دهم HP نمی گیرم ..

من به مدت 3 سال یک لپ تاپ دارم که لولا HS بسیار شکننده است HP HP که برای من تمام شده است

من یک لپ تاپ حسادت دارم و باز کردن 1cm3 بین صفحه ایجاد شده است که از صفحه کلید و پایین لپ تاپ پشتیبانی می کند. او گرما را تحمل نکرد. به نظر می رسد که او دهان خود را باز می کند. بنابراین کیفیت HP … BOF.

من یک لپ تاپ HP دارم که در 500 یورو ارزش دارد. این یک سیستم خوش ذوق و تقریباً غیرقابل استفاده است. ما زمان قابل توجهی برای انجام عملیات اساسی از دست می دهیم. فرار.

من از سال 2019 یک نوت بوک HP 17 اینچ دارم. باتری بعد از 18 ماه HS است ، پلاستیک در همه جا شکسته می شود (بدون بدرفتاری یا سقوط من مشخص می کنم). مجبور به قرار دادن اسکاچ برای نگه داشتن. پایین آمدن لولا و پایین آمدن صفحه نمایش غیرممکن است. عملی برای یک لپ تاپ.
هیچ گونه توبیخ بر سیستم خوب کار نمی کند.
به طور خلاصه هرگز هرگز HP ، این یک کلاهبرداری است. من قبل از کیفیت بسیار بهتر چندینسر داشتم.

فوق العاده ناامید از لپ تاپ HP که لولا پس از 3.5 سال استفاده عادی از آن جدا شده است. قیمت خرید 1400. احیای مجدد برای خدمات به مشتری باز است. آنها لگد می زنند. امیدوارم درک کنید که آنها جواب می دهند … پاسخ من آنچه می دانم این است که من دیگر هرگز برند HP را نمی خرم..و من فکر می کنم شما هم من را درک خواهید کرد …

من هم همین مشکل را داشتم. پلاستیک یک آشغال واقعی است و از استفاده فوق العاده عادی می شکند. من باید با اسکاچ پچ کنم.
من 10 بار بهتر و ارزان تر PC داشتم. HP هرگز دیگر.

من فقط 2 سال پیش برای بازوی یک HP Spectrum X360 خریداری کردم ، در طول عمر کوتاه خود با اشکال سیستم 2 طول عمر خود که لازم بود آن را به تعمیرکار بیاورد ، سپس به سختی ضمانت گذشته ، ناجوانمردانه. HP بدیهی است که هیچ راه حلی ارائه نمی دهد و هیچ نقص تولیدی را رد می کند (من شک و تردید بسیار خوبی در بازده از بازده هایی که در این محدوده در اینترنت دیدم) ، و با اصرار به من 50 یورو برای خرید یک کامپیوتر جدید ، شوخی به من پیشنهاد می دهد! به نظر می رسد که این برند همه چیز را انجام می دهد تا رایانه های خود را قابل تعمیر نکند ، زیرا یافتن قطعات یدکی تقریباً غیرممکن است (هیچ سازگاری از لحظه کوچکترین جزئیات در پیکربندی تغییر نمی کند).
به طور خلاصه ، من دیگر هرگز HP را خریداری نمی کنم ، قهرمانان منسوخ برنامه ریزی شده. و Electroguide: 3 سال طول عمر طبیعی برای یک کامپیوتر ، به طور جدی? گوش دادن به شما رایانه ای که بعد از 2 سال می میرد تقریباً قابل قبول است?… من ناگهان ایسوس خود را که 10 ساله بود برداشتم و هنوز هم کاملاً کار می کند.

من یک Chromebook 14A-CA0000NF و یک قلم HP USI خریداری کردم زیرا آنها به عنوان سازگار در سایت خود ذکر شده اند. قلم کار نمی کند. بعد از 1 ماه و نیمی از مکالمات با خدمات فنی آنها یا من تأیید شده ام که آنها سازگار هستند ، پس از ارسال تصاویر ، تنظیم مجدد ، ارسال Chromebook برای تعمیر به من گفته می شود که آنها سازگار نیستند. خدمات مشتری 4 هفته بعد با من تماس می گیرد (در کل بیش از 2 ماه) و بازپرداخت قلم را فقط به این دلیل که Chromebook پیاده می شود به من پیشنهاد می دهد. سایت آنها در توضیحات آنها نهفته است ، سرویس فنی محصولات آن را نمی داند. فرار!

چاپگر چاپگر HP OfficeJet Pro 6970.
گارانتی 3 ساله ، پس از 2 سال و نیم ، سند جلو/عقب سر و صدا کرد و دیگر اسناد را نمی گیرد. خیلی اوقات استفاده نمی شود اما وقتی از آن استفاده می شود خوشحالیم که از آن استفاده می کنیم!
من بدون موفقیت کمی مطابق دستورالعمل وب سایت HP تمیز می کنم. من بعد از خدمات فروش تماس می گیرم ، شخص چاپگر جدیدی را برای من ارسال می کند! سه روز بعد او آنجا بود.
من هنوز یک شاهین کوچک برای جایگزینی دارم ، خیلی بد کارتریج های فوری جوهر قدیمی من توسط چاپگر جدید گرفته نمی شود!
در همین حال من یک روان کننده سیلیکونی را در رهگذر سند قدیمی خود قرار دادم و او شروع به تبدیل شدن به نیکل کرد. من قصد دارم به آن یک دوست بدهم ، او هنوز هم کار می کند.
در هر صورت متشکرم HP.

صبح بخیر,
چه شرم آور ، من آن را مانند آبی کردم! من دو کامپیوتر HP ، یک لپ تاپ برای پدرم و یک کامپیوتر اداری برای من خریداری کردم. چه سرخوردگی. من فقط توسط HP به ثمر رسیدم . این دو کامپیوتر با کندی ، اشکال ، ردیف باورنکردنی باورنکردنی است ، در حالی که آنها جدید هستند ، بدتر از اینترنت در 56K که من در ابتدا می شناختم. وقتی با HP تماس می گیرم ، مانند یک کودک ، من به خودم می گویم که به خودم می گویم تجهیزات قدیمی قدیمی و سریع تر را با محصول خود مقایسه نکنید. برای آنها همه چیز طبیعی است ….
به طور خلاصه ، HP مشتریان را برای احمق ها و اسکها یا کلاهبرداری ها بدون کسر می گیرد تا فرار کند ……
البته در کنار DGCCRF ما به شما اجازه می دهیم با آن باشید …….

امانوئل D’Electroguide در 29 دسامبر 2020 12 ساعت 56 دقیقه

سلام ، لطفاً رایانه های خود را از کجا خریداری کردید ?
سرویس پس از فروش حداقل باید به آنها نگاهی بیندازد.
آیا می توانید منابع رایانه های خود را به ما ارائه دهید تا بتوانیم تنظیمات این موارد را مشاهده کنیم ?
آیا سعی کرده اید با یک انجمن مصرف کننده تماس بگیرید ? از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

کاملاً با شما موافقم ، HP (Hewlett-Packard) باید اسامی را در HP تغییر دهد (بسیار پوسیده). از همان ابتدا که من دفتر رایانه شخصی خود را خریداری کردم ، فقط مشکل دارم. من مرتباً با HP تماس می گیرم اما هیچ مشاور نباید کار او را بداند.
پس از چندین دستکاری ، به دنبال توصیه آنها ، مشکل هنوز حل نشده است.
دیرتر از امروز صبح ، من هنوز با آنها تماس می گیرم ، مشاور به من توصیه می کند که یک سیستم را ترمیم کنم (مانند خروج کارخانه). من برای او توضیح می دهم که همیشه همان دستکاری است که به من توصیه می شود انجام دهم اما همیشه یکسان است. تقریباً در یک سال (Févier 2021) من نمی توانم چیزی را در رایانه خود ذخیره کنم زیرا همیشه پرونده هایم را از دست می دهم.
بنابراین ، من در یک مارک جدید سرمایه گذاری خواهم کرد و این یکی (HP) یا آن را در سطل زباله قرار داده یا یا تأمین کننده خرید بعدی را دوباره فروش می کنم.
علاوه بر این ، گارانتی کار نمی کند زیرا طبق گفته HP از طرف من از کار بد ناشی می شود. بیش از حد انزجار ، من همیشه محصولات رایانه ای خود را از مارک های آنها می خرم و به چندین نفر توصیه می کنم که به آنها اعتماد کنند. اکنون این مشتری بسیار ناامید شده از این مارک است.

امانوئل D’Electroguide در 21 ژانویه 2021 12 ساعت 49 دقیقه

سلام ، این دستگاه را از کجا خریداری کردید ?
با چه مشکلی روبرو می شوید ?
با توضیح دادن به آنها که تحت ضمانت قرار می گیرند ، از تماس با آنها دریغ نکنید. برای آنها توضیح دهید که در صورت عدم وجود نتیجه اصلاحات نرم افزار از شما می خواهند هر تماس تلفنی را برقرار کنید ، آنها باید بررسی کنند که آیا نگرانی سخت افزاری وجود ندارد. از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

یک اسکان کامل ویندوز 10 را از یک کلید USB درست کنید ، باید بهتر باشد.
این نگرانی معمولاً از این واقعیت ناشی می شود که ویندوز 10 یک سیستم خیلی بهینه و اضافه بار HP با بسیاری از نرم افزارهای غیر ضروری نیست.

یک اسکان کامل ویندوز 10 را از یک کلید USB درست کنید ، باید بهتر باشد.
این نگرانی معمولاً از این واقعیت ناشی می شود که ویندوز 10 یک سیستم خیلی بهینه و اضافه بار HP با بسیاری از نرم افزارهای غیر ضروری نیست.

من فقط در مورد “یک سال ضمانت محدود” آنها با HP تماس گرفتم. آنها به من تأیید كردند كه در واقع ، آنها ضمانت قانونی دو سال را اعمال نمی كنند. اگر بیش از یک سال ضمانت می خواهید ، آنها گزینه های پرداخت شده را ارائه می دهند. از نظر قانونی برای من سوال برانگیز به نظر می رسد. در هر صورت ، در مقایسه با محصولات با محصولات رقبای خود که ضمانت دو سال یا حتی برای سه سال را ارائه می دهند ، در نظر گرفته می شود ..

عکس حسادت 6230 خریداری کرد. اسکن یا دیجیتالی امکان پذیر نیست. خواستار کمک (بیش از 30 دقیقه انتظار) ، کنترل رایانه من توسط “فروشگاه راحتی” که ظاهراً حل شده است … به جز آن روز بعد ، حتی نگرانی ها. برای کمک (بیش از 45 دقیقه) تماس بگیرید ، یک مسیر زن به استاندارد استاندارد نیاز دارد. من به او می گویم که ارقام بسیار کوچک هستند …و مکالمه بریده شده است. تلاش برای ارسال پیام با استفاده از سایت HP ، و ، مجدداً در مورد پیام ، پیام نوشته شده اما سایت را به رسمیت نمی شناسد.
فراتر از شک و تردید در مورد کیفیت مواد ، من نمی توانم دیوانه وار را تحمل کنم …دهان.

امانوئل D’Electroguide در 2 نوامبر 2020 12 ساعت 12 دقیقه

سلام ، دستگاه خود را از کجا خریداری کردید ?
آیا توانستید ببینید اولین فروشگاه راحتی چه کاری انجام داد ? دریغ نکنید که بیشتر به ما بگویید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

من یک ماه پیش خریداری کردم- یک چاپگر (برای یک دوست پیر) HP: Deskjet 2600- Wifi So Wireless- من نرم افزار را روی رایانه (HP …) بارگیری کردم که از من درخواست کد امنیتی می شود. که جدا از جعبه ?? این کار نمی کند.. تماس با یک مشاور HP غیرممکن است … به جز دستیار مجازی که باعث شد من در محافل دویدم.
به هر حال ، من نمی توانستم چاپگر دوستم را در برشته کردن قرار دهم. HP:/ خرید نکنید (Mëm تحت ضمانت) هیچ تماسی وجود ندارد. …
فاجعه بار

امانوئل D’Electroguide در 19 اکتبر 2020 11 ساعت 21 دقیقه

سلام ، نرم افزار را از کجا گرفتید ?
من به خودم اجازه می دهم صفحه HP را به شما پیوند دهم ، آیا می توانید نرم افزاری را که قبلاً نصب شده بود حذف کرده و دوباره نصب کنید:
https: // پشتیبانی.HP.com/fr-fr/printe-setup/hp-deskjet-d2600-print-series/3742933
در پایین صفحه ، یک “عامل مجازی” پیدا خواهید کرد که بسته به پیکربندی رایانه دوست خود می تواند به شما کمک کند. اگر سوالی دارید با ما تماس نگیرید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

به خصوص لپ تاپ HP را خریداری نکنید ,
خرید لپ تاپ در دسامبر 2019 البته جدید ، با حرکت آهسته کار می کند ، سپس از ماه ژوئن شکسته می شود ، در سرویس خدمات تعمیر می شود ، گویی به طور اتفاقی چیزی شکسته شده است که توسط گارانتی پشتیبانی نمی شود. از 15 روز ، من مجسمه تعمیر را از طریق دنبال کننده و شماره پرونده می بینم ، اما هیچ چیز حرکت نمی کند ، هر بار که به من گفته می شود که می خواهم با من تماس بگیرم ، اما هرگز هیچ چیز ، من فقط به من گفته ام شما نقل قول را دریافت کردید. یک شوخی فکر می کنم ، کامپیوتر 6 ماه دارد.سرانجام به خصوص یک کامپیوتر HP خریداری نکنید

امانوئل D’Electroguide در 24 سپتامبر 2020 9 ساعت 27 دقیقه

سلام ، چگونه آنها عدم مدیریت را با ضمانت توجیه کردند ? دریغ نکنید که بیشتر به ما بگویید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

من 2 سال پیش برای تحصیلاتم یک HP (نوت بوک HP 14-BW014NF) خریداری کردم. ضمانت نامه 2 ماه پیش به پایان رسیده است ، تقریباً ناگهان ، استقلال باتری من در 15 دقیقه حداکثر افزایش یافته است. تماس با برند غیرممکن است ، تنها راه حل ، پرداخت ، برای اینکه بتوانید مستقیماً صحبت کنید مشاوره دارد.
باتری را می توان تغییر داد اما در سایت HP یافت نمی شود ، و نه از طرف دیگر ، ظاهراً دیگر تولید نمی شود. مجبور شد از طریق یک دانشمند رایانه برای یافتن او.
نتیجه گیری ، مشکل مدار بار ، مادربرد و کارت حافظه ، برای تعجب که آیا منسوخ برنامه ریزی شده برای مدل وجود دارد.
به طور خلاصه ، یک سرویس کاملاً غایب پس از فروش. برند به شدت توصیه شده

شخصی که در تماس تلفنی یکنواخت است که با تنظیم مجدد رایانه من را پیچ کرده است (آنها دست رایانه من را تنها با 2 سال استفاده 399 پرداخت کردند). او فردی بی کفایت است که می خواست هیچ چیزی را بداند و پرونده من را مکث کرد تا به چشمان سر بپردازد تا آن را تعمیر کند در حالی که خودش خودش را شکست. من مجبور شدم آن را به فروشگاهی که از آنجا کارمندان HP را وادار به آشکار کردن دستکاری ها برای انجام این کار کردند ، ببرم. من برای 250 یورو در نرم افزار به من پیشنهاد شد تا کامپیوتر را به روز کند نه مطمئن که کار خواهد کرد !! به جای اینکه به جای اینکه یک گلدان را بچرخانید ، دستکاری ها را بلافاصله به من بدهید. کارت وای فای که از ابتدا اشکال دارد و حتی اکنون ، صفر تا گه. من مطمئناً HP را توصیه نمی کنم . این M **** است.

چاپگر H را خریداری نکنید.پ. در واقع ، من یک چاپگر H دارم.پ. Photosmart 6520 که حتی 5 سال سن ندارد و سر چاپ سیاه دیگر کار نمی کند. بنابراین من می توانم او را در بازسازی کننده قرار دهم وقتی که او تقریباً جدید است. برند برای فرار …

صبح بخیر,
2 سال پیش به من یک لپ تاپ HP پیشنهاد شد اما مدتی است که او به تنهایی بدون دلیل بیرون می رود: او باتری دارد و بیش از حد گرم نمی کند یا کمی گرم نمی شود. من خواندم که این امکان وجود دارد که به این دلیل است که من بیش از حد از آن استفاده می کنم و چیزهای زیادی روی آن وجود دارد ، اما من اصلاً آن را نمی دانم و دوست دارم نظر دیگری در این زمینه داشته باشم. پیشاپیش متشکرم !

امانوئل D’Electroguide در 3 آگوست 2020 15 ساعت 25 دقیقه

سلام ، اگر از خودتان مطمئن نیستید ، ما شما را تشویق می کنیم به یک دانشمند رایانه بروید که نه تنها می تواند به شما اجازه دهد پرونده ها و عکس های خود را نگه دارید بلکه ببینید که این کندی از کجا ناشی می شود.
برای ذخیره اسناد خود و ایجاد اتاق در دستگاه خود ، باید یک هارد خارجی خریداری کنید.
اگر یک برند مانند LDLC در نزدیکی خود داشته باشید ، آنها می توانند به شما کمک کنند. از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

من امروز صبح با HP تماس می گیرم تا اطلاعاتی در مورد رایانه شخصی ZBook G6 داشته باشم که با شخصی روبرو شدم که فقط قادر به گرفتن دستورات بود و این تنها چیزی است که او به من می پردازد که شخص دیگری را قادر به توضیح تفاوت بین مدل های 3 G6 نمی کند و کدام یک از آنها را توضیح می دهد لپ تاپ دیگری را به من پیشنهاد می دهد و که برای من توضیح می دهد که یک 14 اینچ همان است که یک 17 اینچ از ابتدا از ابتدا می خواهم او را 17 اینچ می خواهم !! تمام آنچه من را آزار می دهد و من به این تماس پایان می دهم ، در صفحه HP در فیس بوک پیام می دهم و وضعیتی را که به من داده می شود توضیح می دهم که شماره ای را به من داده است که شماره ای را صدا می کنم و به همان سؤالاتی که می گویم در اینترنت خوانده ام ، استراحت می کنم این پردازنده تمایل به گرم شدن دارد ، بنابراین هیچ کس نتوانست خودم را بیشتر توضیح دهد وقتی می پرسم در چه سالی Zbook G6 بیرون آمد ، ما نتوانستیم به من پاسخ دهد . برو سالاد جدی بفروشید . من یک نانوا هستم اگر مشتری از من سؤال کند ، من قادر به پاسخگویی به مشتریان هستم ، من هرگز چنین بی کفایتی را ندیده ام ، هنوز هم طبیعی است که وقتی می خواهیم بیش از 1000 € را در یک کامپیوتر قرار دهیم ، به ما اطلاع داده می شود که شما هستید قادر به انجام HP نیست .

بنابراین به عبارت ساده: https: // in.ویکیپدیا.org/wiki/hp_zbook voila ، با تشکر از شما خداحافظی ، در کوتاه g6 = نسل 6. Zbook 15 G6 = 15 اینچ نسل 6 ، Zbook 17 G6 = 17 اینچ نسل 6. همین مورد در مورد Zbook 14 G6 نیز اتفاق می افتد … شما خوش شانس هستید ، قبل از آن HP Elitebook 8730W و سپس 8740W یا 8540W و سپس 8560W ، Gen XX50W وجود ندارد … همچنین ، 80 درجه سانتیگراد “طبیعی” برای لپ تاپ است (به طور کامل بار) ، حد 105 درجه سانتیگراد (حداقل در اینتل). سرانجام ، اگر نانوا هستید ، دیگر هیچ علاقه ای به استفاده از چنین دستگاهی در نظر گرفته شده برای 3D حرفه ای ندارید. یک دفترچه یا کتاب نخبه بسیار مناسب تر و مهمتر از همه ارزان تر خواهد بود.

امانوئل D’Electroguide در 1 ژوئن 2020 10 ساعت 59 دقیقه

سلام ، دریغ نکنید که سؤالاتی را که دارید از ما بپرسید ، ما سعی خواهیم کرد به آنها پاسخ دهیم. روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

سلام ، من از خرید لپ تاپ HP پشیمان هستم. به دلایل مختلف اما اصلی ، و آنچه ممکن است تمام رایانه های شخصی این مارک را نگران کند ، صفحه کلید خاکستری روشن است. در واقع ، با یا بدون روشنایی ، هنگامی که نور بیرونی به رایانه روی صفحه کلید نشان داده می شود ، خواندن حروف تقریباً غیرممکن است. و این ، حتی وقتی روشن یا روشن کردن کلیدها را روشن یا خاموش می کنم. علاوه بر این ، طراحی کمی مورد نظر را به خود اختصاص می دهد ، اگرچه من مدل مناسب را انتخاب نکرده ام ..
امیدوارم که اظهارات من در صفحه کلید مرتبط باشد و فقط به من نگران نباشد.

امانوئل D’Electroguide در 21 آوریل 2020 11 ساعت 04 دقیقه

سلام ، ما از نظر شما متشکرم و متاسفم که از دستگاه خود راضی نیستید.
برای هر گونه سؤال با ما تماس نگیرید. روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

سلام به من من یک میز HP Slate 7 HD دارم که مشکل شارژ قلب را دارم ، esque که می توانم با یک مارک موجود جایگزین کنم

امانوئل D’Electroguide در 5 فوریه 2020 12 ساعت 10 دقیقه

سلام ، آیا می توانید بیشتر به ما بگویید ?
آیا می توانید شکست را شناسایی کنید ? آیا این باتری است یا کابل بار ?
یک کابل بار باید پیشینی بتواند تغییر کند ، اما یک باتری برای دستگاه بسیار مفرد است و فقط HP را می توان گنجانده شد. از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

صبح بخیر
من اکیداً به شما توصیه می کنم محصول HP را خریداری نکنید
زیرا بعد از خرید رایانه در 1000 یورو در ماه پس از خاموش شدن صفحه ، بنابراین من آن را توسط HP تعمیر کردم و سپس آن را آسیب دیدم ، بنابراین بار دوم آن را تعمیر می کنم و در آنجا آن را کاملاً نابود می کنم ، بنابراین درخواست بازپرداخت می کنم که امتناع می کند و اکنون آنها می خواهند پرونده من را ببندند زیرا من از تعمیر سوم خودداری می کنم
2 ماه است به طوری که من دیگر کامپیوتر ندارم و بدون راه حل هستم
همان اشتباهی را که من برای خرید یک محصول HP انجام ندهید (این چیزی نیست که HP در رده بندی فرود بیاید)

سلام youcef,
دل شکسته از آنچه برای شما اتفاق افتاده است.
آیا می توانید مدل رایانه HP خود را مشخص کنید ?
ما به شما توصیه می کنیم نامه ای ثبت شده را به فروشنده خود بسازید ، این اوست که مسئولیت ضمانت و خدمات پس از فروش محصول شما را بر عهده دارد.
پیشاپیش از شما متشکرم,
تیم Electroguide.

برای من اخلاق و رفتار در این مارک ، زباله ها است. من 4 سال پیش یک چاپگر بزرگ را خریداری کردم ، به عنوان یک هواپیما کامل. یک روز خوب ، بدون هشدار ، پیامی نمایش داده می شود: سر چاپگر دیگر شناسایی نشده است. من با HP بدون توهم زیاد تماس می گیرم: بعد از 10 دقیقه انتظار ، یک اپراتور تماس من را می گیرد و به مشکل گوش می دهد ، باعث می شود چاپگر و معکوس را قطع کنم: از آنجا که PB همیشه موجود است ، شما باید چاپگر را تغییر دهید ، که این است منسوخ شده و قطعات آنها دیگر دنبال نمی شود. امشب این چاپگر عظیم در پیاده رو یافت می شود و توسط هیولا در هواپیما خواهد بود … علاوه بر این? هزینه انرژی? این به خاطر همه این صنعتگران بدون اخلاق است که سیاره می میرد. شرم بر آنها.

من یک بار یک اسکنر HP داشتم که تقریباً 1 سال قبل از منسوخ شدن از قبل از برنامه منسوخ غیر قابل برنامه ریزی … راه اندازی کردم ..
در محل کار ما نیز یک چاپگر HP داشتیم ، او کمتر از 6 ماه ساخت ، هنوز هم یک اشکال منسوخ: چاپگر به ما می گوید که مخزن کاغذ خالی است وقتی پر است ، ما همه چیز ممکن را داریم ، دیگر امکان چاپ … و بالاتر وجود ندارد. تمام آنچه که من در سال 2017 در PC ‘Gamer’ با 1500 اسب بخار لپ تاپ لپ تاپ خریداری کردم ..
کامپیوتر واقعاً مرا ناامید کرد ، من فقط دو سال دارم و مشکلات بیشتری دارم:
-یک قطار پیکسل سبک روی صفحه بدون دلیل ظاهر شد
-صدا واقعاً منزجر کننده است
-کپی ها / چسب ها یک بار در دو مورد کار می کنند
-صفحه لمسی کمی در رایانه غرق شده بود ، به تنهایی نقص می کند و به تنهایی کلیک می کند ، به طوری که وقتی می نویسم ، CMD+را معادل می کند ، که متن را حذف می کند تا آن را با آخرین حرف جایگزین کند ، بنابراین اساساً آن را نمی نویسد ، .. . زندگی من را مجبور به غیرفعال کردن این صفحه لمسی ..
-بخشی در سمت چپ پیاده رو و زیر صفحه کلید دیجیتال گرد شده است ، کامپیوتر دیگر به درستی بسته نشده است.
-بعضی اوقات او نمی خواهد از تماشای خارج شود و من باید او را به روش قدیمی شروع کنم. در مقایسه و برای استفاده مشابه ، رایانه قبلی من ، از برند سامسونگ ، دو بار ارزان تر ، 750 یورو ، و 8 سال برگزار کرده است ، امروزه هنوز هم بسیار خوب کار می کند حتی اگر اجزای آن پیر شوند. بنابراین این بار قسم می خورم که دیگر هرگز محصول HP را خریداری نمی کنم و هر کسی را که می تواند با قیمت ها کور شود ، قبل از خرید یک سد که پس از تصویب گارانتی منسوخ می شود ، تشویق می کنم.

من می خواهم یک صفحه سیاه و سفید چاپ کنم که هیچ رنگی ندارد و چاپ آن غیرممکن است زیرا کارتریج سیان من خالی است. سارق!!

امانوئل D’Electroguide در 29 آوریل 2019 9 ساعت 51 دقیقه

سلام ، ما HP یا وابسته به آنها نیستیم ، بلکه یک سایت راهنمایی و مشاوره برای افراد است.
هنگام چاپ صفحه خود ، آیا سعی کردید تنظیمات چاپ را تغییر دهید ?
چه مدل چاپگر دارید ?
به طور معمول ، شما باید بتوانید چاپ را تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که چاپگر فقط از سیاه مراقبت می کند ، فقط باید سیاه و سفید را انتخاب کنید. از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید.

HP هم برای من تمام شد. HP Pavilion G7 که در سال 2013 خریداری شده است ، من هرگز چنین گنگ را ندیده ام. بخاطر اینکه در حال فروش بود (به هر حال 500 یورو) این لپ تاپ مرا ناامید کرد اما ناامید شد … در حال حاضر وزن ، مطمئناً پیر است ، اما تقریباً 3 کیلوگرم برای یک کامپیوتر بسیار سنگین بود به خصوص وقتی که مجبور شدم برای گرفتن قطار خود دویدم. اما من با وجود همه چیز بسیار خوشحال شدم. اگر این بود … پس از آن 1 سال بعد از شروع اینترنت دیگر کار نمی کند. برای داشتن اینترنت باید چندین بار مجدداً راه اندازی شود و به خصوص آن را روی یک میز سخت قرار ندهید زیرا در غیر این صورت پایان آن بود. اگر من بدبختی برای جابجایی اینترنت داشتم فوراً قطع شد. نتیجه هنگامی که او اخیراً اینترنت نداشته است ، جلسات 15 روز تا 3 هفته بدون قبل از اظهارات به مدت 1 ساعت بوده است ، بنابراین روی تلفن هوشمند کار کنید. تهویه خدای من ، دیو. یک ماشین چمن زنی و چکش بسیار سخت به مدت 3 سال (مجبور به قرار دادن جعبه ها زیرا غیرقابل تحمل بود و نمی توان در شب کامپیوتر را برای بیدار کردن هر کسی) ، بسیار داغ کرد (می تواند تا 90 درجه افزایش یابد در حالی که من فقط در فتوشاپ کار می کردم ، او قبلاً پاهای من را سوزانده است و در تابستان او دمای اتاق را به شدت افزایش داده است) ، بسیار کند (30 ثانیه برای تهیه یک کپی چسبان ، 3 دقیقه برای باز کردن یک پرونده کلمه ،) ، میله های آبی روی صفحه ، تعداد باورنکردنی اشکالات ، صفحه آبی با 🙁 ، به روزرسانی که 9 ماه طول کشید تا انجام شود و به همین دلیل من نتوانستم هیچ سندی را باز کنم ، به طور خلاصه ، هیچ این برای من تمام نشده است و حتی من را غافلگیر نمی کند که آنها به میانه رو می رسند. خواهرم یک رایانه شخصی به مدت 7 سال ثابت دارد و با وجود هر کاری که انجام می دهد به طرز عجیبی (ویرایش فیلم های سنگین ، فیلم ها ، نسخه عکس..) او هرگز نگرانی نداشت. بنابراین شاید محدوده HP ثابت بسیار بهتر از لپ تاپ ها باشد … به هر حال ، 6 سال که من از این رایانه شخصی پشتیبانی کرده ام ، 1 سال لذت در 6 مورد کمی است. اکنون که کمی پول دارم ، 1000 یورو پس انداز می کنم و به خودم یک ایسوس کارآمد و خوب ارائه می دهم. HP هرگز دیگر

از طرف من ، من به طور کلی تجربه بسیار خوبی با HP دارم ، در لپ تاپ درایور درایور من یک پروانه سال 2012 ، i7 3540m ، 16 گیگابایت رم ، 256 گیگابایت SSD مهم MX200 + 1to Barracuda و 9 سلول است. من آن را در سال 2013 خریداری کردم و کمی به روز کردم (I7 3840QM ورودی) ، و مشکلی با آن نداشتم ! نه یک BSOD ! این پایدارترین سیستمی است که تاکنون داشته ام. مانند چه چیزی – و با هر مارک معتبر است – اگر یک رایانه شخصی حرفه ای یا بالا خریداری کنید (اما بازی نیست) ، این آزمایش زمان خواهد بود.
من می بینم که چه چیزی از رایانه شخصی آنها در Intel Atom و 2 گیگابایت رم شکایت دارد: دفعه بعد که 2 ثانیه قبل از خرید یک رایانه شخصی منعکس خواهید شد که حتی برای اجرای صحیح ویندوز پیچ نمی شود (به جز XP LUL). برای مرجع Compac من در اوایل سال 2003 یک دیسک 40 گیگابایتی ، پنتیوم 4 تا 3 داشت.06 گیگاهرتز ، 1 گیگابایت رم و همراه با ویندوز XP. (و او همیشه این یکی را قدم می زند ! با HDD اصلی ! ویندوز 7 حتی به درستی روی آن می چرخد)
بدون دسامبر “این همه در دسترس همه است که به جستجوی اینتل اتم در گوگل بپردازند و متوجه شوند که این فریب است.
به ناچار وقتی از پایین خرید خریداری می کنید ، نباید از کیفیت انتظار داشته باشید. همانطور که گفتم ، به یک محدوده حرفه ای بروید ، مشکلی نخواهید داشت. (با Dell نیز معتبر است).
(از طریق مقایسه ، مرسدس A140 از نظر کیفیت با یک کلاس S در همان دوره برابر نیست ، اگرچه این 2 مرسدس هستند. بله قیمت نیز متفاوت است ، و با رایانه های شخصی نیز یکسان است.)
من همچنین یک غرفه دسک تاپ در AMD A8 7600 ، 8 گیگابایت رم ، به عنوان یک کامپیوتر خانوادگی دارم. Ras ، و علاوه بر این ، سر و صدایی ایجاد نمی کند. (برای یک بار که او مانند Probook سوءاستفاده ویدئویی نمی کند).

من یک کامپیوتر HP خریداری کردم کمتر از 2 سال جدید است که در حال حاضر در روز دوشنبه با خدمات پس از فروش ، 2 چاپگر HP HS یکی که بیشتر کار می کند و دیگری که به عنوان امکان پذیر نیست و رنگ بیشتری را در 2 ما کمتر می شناسد ، قرار می دهد. بیش از 4 سال دیگر هرگز من HP از زندگی خود را خریداری نمی کنم ، به همه اطرافیان توصیه می کنم حتی دو لپ تاپ و چاپگر دیگر برند دیگر ایجاد کنند که هرگز نگرانی نداشته است و از هر دو طرف من همیشه با HP با توجه به من بدترین مارک با HP مشکل داشته ام برنامه نویسی منسوخ برای چاپگر

HP بدترین S را فراهم می کند.داشتن.v ممکن است ! شما ضمانت پرداخت می کنید یا آن را تمدید می کنید ، اما این فقط نقص عاملی را که چند روز پس از خرید محصول با آن روبرو می شود ، پوشش می دهد. بعد از چند ساعت بحث و گفتگو ، من این فرصت را داشتم که رایانه شخصی خود را تعمیر کنم (بنابراین آینده حرفه ای خود را در معرض خطر قرار می دهم). چه کاری انجام داد و می گوید HP ? “ما مسئولیت خطاها ، زمان تعمیر و به خطر انداختن وضعیت حرفه ای شما نیستیم”. از آنجا که بله ، تعمیر یک ماه طول خواهد کشید و بدترین حالت این است که رایانه من برای نقص صفحه کلید که برطرف شده بود ، ترک می کرد اما با یک صفحه راه راه بازگشت ، یک “لاشه” پلاستیکی آسیب دیده و HP خواست که 1 تا 2 ماه برگردد. .. که قادر به انجام آن نبودند ، آنها به من جبران خسارت از … 20 €: کلاه ایمنی HP که در سطح ورود در خانه پیدا می کنیم “چه جبران خسارت . »».
به اختصار ? در HP خریداری نکنید !! شما وقت خود را در تلفن بین بلغارستان و مجارستان می گذرانید ، در یک سرویس صورتحساب (و اعلام نشده) ، از ادارات به ادارات بازگردانده می شوید زیرا هیچ کس نمی داند چه کاری انجام دهد .

من یک لپ تاپ HP را در 18 اوت 2018 در مرکز Leclerc در Guérande خریداری کردم. 15 روز پیش من خودم را با رایانه به سرویس پس از فروش تقدیم کردم: صفحه نمایش فقط بخشی از تصویر را قرار می دهد ، قسمت سمت چپ نمی آید. شخصی که در آنجا بود به من گفت HP به عنوان ضمانت نامه صفحه را نمی گیرد و شما باید آن را رها کرده باشید که این موردی نیست که او در کیف و کیف من بود. او حتی پاسخ داد که کافی است با انگشت روی آن فشار دهید تا آن را بدتر کند. من به او گفتم که باید انجام دهم. آن را برای من بگذارید ، نقل قول کنید که 20 یورو هزینه دارد. او نتوانست تقریباً به من بگوید که چقدر می خواهم. من با. من نمی خواهم آنها را بدست آورم. من به همه اتحادیه های مصرف کننده نامه ای ارسال کردم تا محکوم کنم که برند HP بد است و اینکه Leclerc de Guérande وانمود می کند که متهم مصرف کنندگان نیست نباید محصولات نام تجاری بدی بفروشد

صبح بخیر
مثل خیلی های دیگر ، من یک وفادار HP بودم ، اما فکر می کنم قصد دارم تفنگ شانه ام را تغییر دهم. اول در بهار ، در طول یک MAJ ، مسدود کردن چاپگر. 60 یورو به روزرسانی. و اکنون ، خرید کارتریج های معادل رد شده توسط HP. 30 یورو در هوا. با این افرادی که به خودشان مواد مصرفی داده اند ، تغذیه شد. بنابراین خداحافظ HP !

HP Compaq مانند بسیاری از آنها فرار می کند می گوید من شخصی را که یک OJ Compaq هارد داشت ، تعمیر کرده ام تا نتواند یک BIOS و یک EUFI صحیح را به عنوان یک میانه روی درست کند ، نه صریح من که چه شرم آور است که او می گوید که او در حال انجام است سرورهای end در HP OUE سطح پایین خراش این صفر است در آنجا من چیزهای آنها را خواندم که گفته است با کیفیت AH LOW می تواند باشد زیرا فکر می کنم 3 آمریکایی که این برند را ایجاد می کنند باید جهنمی از صریح و صریح من را شلیک کنند برای گرفتن افراد برای C ** آنچه که من بعد از 6 ماه می دانم ، این مسئله شکسته می شود که لول ین حتی یکی از آنها را شنیده ام که او پس از 3 ماه مجبور به ترمیم شده است و افراد زیادی هستند که او رایانه شخصی را آزمایش می کند 3 سیستم عامل کار فوق العاده او فروش فروش فروششما بعد از آن در حالی که بیشتر مارک های قابل احترام قبل از فروش برای فروش حتی یک روش compaq تست هایی را انجام داده اید ، از کیفیت بهتری برخوردار خواهد بود تا PC اصلی MDR NO MY محدود باشد که به هر حال آن را به طور کامل ببیند ، این Brèle Take را خریداری نکنید مارک خوب و قبل از خرید رایانه شخصی حتی Rasberry Pi من خوب است که می تواند چیزی که وقتی 30 یورو هزینه دارد ، کوچکترین کامپیوتر در جهان باشد

سلام به همه
من یک فروشنده اطلاعات هستم
HP گه است
تمام رایانه های فروخته شده به مدت 6 ماه مشکل دارند
هارد دیسک معیوب ، مشکل کارت WiFi و بسیاری از قسمت های دیگر اغلب با همان نقص تغییر می کنند
یک فاجعه
و من چیزی در مورد fofo نمی بینم
فقط من هستم که از HP معیوب باد می کنم
شوخی نکن

این یک میانه است که من سعی می کنم یک بدبختی رایانه ای را ترمیم کنم و آن را به دختر کرامر تغییر دادم که دختر می گفت که من هستم که علاوه بر این با از بین بردن ، او را منفجر کردم و دیدم که از دست رفته است پیچ ها و فن بنابراین ، مطمئناً در نهایت همانطور که در نظر من می گویم حتی پای Rasberry با 30 یورو بهتر است LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

خیلی وقت است که می خواستم نظر خود را در مورد تجربه HP خود ارسال کنم. من با خودم گفتم “بیا ، به یاد داشته باشید ، شما روی یک سر عمل می کنید زیرا نمی دانید چگونه از این رایانه استفاده کنید”. فقط در اینجا ، 3 سال است که من از همان رایانه شخصی HP استفاده می کنم (یا حداقل سعی می کنم) ، و حتی اگر به دنبال یک نکته مثبت باشم ، نمی توانم این کار را انجام دهم. در اینجا PC: Pavilion X2 PC قابل جدا شدن 10 (5CG445498T).
پردازنده Intel Atom 1.33GHz
2 گیگابایت رم
32 گیگابایت حافظه
کاربردهای اصلی: مرور اینترنت و پردازش کلمه در Open Office ، بیایید از ابتدا شروع کنیم ، این حافظه. از این رو همان چیزی است که شما یک کامپیوتر با 32 گیگابایت حافظه می فروشید وقتی سیستم در حال حاضر حداقل نیمی از آن را می گیرد? بعد از چند هفته با به روزرسانی HP و کل tralala از چیزهای کوچک که اضافه می شوند ، ما قبلاً کاملاً پر از حافظه شده ایم. بنابراین بله ، شما به من خواهید گفت ، من می دانستم چه چیزی را خریداری می کنم ، و بعد همیشه می توانم کارت حافظه را در کنار آن بخرم. با این حال ، ما می دانیم که از ابتدا این کامپیوتر عملیاتی نیست و برای شخصی که چیز زیادی در مورد آن نمی داند ، او معتقد است که یک کامپیوتر عملیاتی خریداری کرده است که اصلاً نیست. بیایید برویم. این رایانه شخصی می خواهد هیبریدی باشد ، یعنی می گوییم می توانیم صفحه کلید را برداشته و آن را دوباره به خواست خود برگردانیم. من فکر کردم که با خرید HP می توانم به کیفیت محصول اعتماد کنم. من در نهایت با “هیبرید کاذب” روبرو می شوم. اتصال صفحه کلید PC یک بار در 2 انجام می شود و به همین ترتیب ، قسمت بالای آن در قطار است. بله ، کوچکترین لرزش صفحه کلید PC را جدا می کند. آه ، من بار را که فقط در صورتی انجام می شود ، با وجود بازگشت کارخانه ، “پیچاندن” را فراموش کرده ایم. بنابراین می توانید رایانه را برای بارگیری یک شبه قرار دهید و روز بعد خود را پیدا کنید که به آن نیاز دارید یک رایانه شخصی غیرقابل استفاده داشته باشید. من در مورد بسیاری از مشکلات صحبت نمی کنم که خودم را در مقابل صفحه نمایش می بینم که “یخ” یا حتی بهتر ، همه سیاه است. یک تور کوچک خوب نیز باتری است که در فضای چند ثانیه بدون هشدار به شدت هشدار می دهد تا رایانه را در محل کار “خراب کند”. همه این مشکلات با وجود توجه و دقیق استفاده از این رایانه شخصی ، به روزرسانی های ساخته شده و گاهی به حالت کارخانه باز می گردد. ما حق داریم بگوییم که من به تعداد بدی برخورد کردم و دوست دارم این درست باشد ، متأسفانه روی چندین رایانه شخصی HP کار کردم و به ندرت با مشکلات بسیاری روبرو شده ام. ما به رایانه های شخصی بسیار غیرقابل اعتماد ، فاکتورهای بد پایان می دهیم و این توانایی را دارد که حتی فراخوانی راهبان تبت را آزار دهد. در همان زمان ، من یک تلفن همراه استفاده شده ، قدیمی تر (و بسیار ارزان تر) از این رایانه شخصی معروف خریداری کردم. تلفن سریعتر است و لکه های بیشتری را نسبت به رایانه ای که گفته است انجام می دهد ، من هنوز هم می توانم این مارک را توصیه کنم اگر می خواهید یک کامپیوتر درمانی انجام دهید. در واقع ، هنگامی که چنین وسیله ای غیرقابل اعتماد دارید ، یاد می گیرید که خود را از آن جدا کنید.

امانوئل D’Electroguide در تاریخ 30 مه 2018 17 ساعت 13 دقیقه

سلام ، با عرض پوزش از خواندن این تجربه بسیار بد.
و از شما متشکرم که وقت خود را برای نوشتن چنین نظر استدلال کرده اید.
با عرض پوزش از اینکه نتوانستم در این محصول به شما کمک کنم. موفق باشید ، امانوئل از تیم Electroguide.

HP بهترین مارک فروش در جهان برخی از رایانه های شخصی یا چاپگرها یک برند بسیار خوب است پس از ThinkPad و Apple Bevel Me HP یک مارک عالی است اما با احتیاط شما ، ولتاژ بالا و آب من در مورد همه آپاریل صحبت می کنم

Florian of Electroguide در 12 فوریه 2018 8 ساعت 13 دقیقه
سلام ، از شهادت شما متشکرم.
مال شما ، فلورین از تیم Electroguide

HP یک مارک زودگذر است. سلام ، من می خواهم پشیمانی در مورد رایانه قدیمی سامسونگ خود که 6 سال به طول انجامید ، با شما به اشتراک بگذارم و آن را که هرگز جایگزین نشده است ، اما من جایگزین آن شدم زیرا صفحه نمایش رها شد. به دنبال این حادثه ، من تصمیم گرفتم که یک کامپیوتر HP Pavilion i7 را در برابر توصیه دانشمندان رایانه ای که به من توصیه می کنند برند آزوس بخرم. در پایان ، من با رایانه ای که فقط 2 سال پیش 890 یورو خریداری شده است ، با باتری مرده و یک پشته بغوب به پایان می رسد. سرویس پس از فروش از HP وجود ندارد.

Florian of Electroguide در 16 ژانویه 2018 4 ساعت 03 دقیقه

سلام ، متاسفم برای مشکلی که با آن روبرو شدید.
شما می توانید با خدمات فروشنده پس از فروش خود تماس بگیرید. اگر رایانه شما هنوز زیر 2 سال ضمانت است ، می توانید آن را برای درخواست تعمیرات فعال کنید. تولید کنندگان اغلب تجربه خدمات پس از فروش نسبت به فروشندگان دارند. مال شما ، فلورین از تیم Electroguide

فرار HP
تا کنون ، من یک مشتری وفادار بودم ، بین شما FNAC و Darty من 4 رایانه اداری ، 2 صفحه و بیش از نیمی از چاپگر خریداری کردم.
آخرین رایانه ای که خریداری کردم ضمانت 3 ساله داشت. بعد از دو سال و نیم ، او روح را ساخت. CZC5131F3L ، HP Pavilion 500-461 Inf. کامپیوتر
حادثه 500 535 94 93 بولتن های تعمیر BLDL 174001 و BLDW 015101
ده ها کارمند سعی کردند از طریق تلفن به من کمک کنند. علی رغم مهربانی آنها که من تشخیص می دهم غیرممکن بود. آنها او را برای اولین بار به مجارستان فرستادند ، او بیشتر از ابتدا به پایین بازگشت. این بدان معناست که او کوچکترین غرش را نشنیده و صفحه نمایش را نمی شنود ، آنها بار دوم را به مجارستان فرستادند ، او فقط وقت خود را برای زندانی کردن سی دی که همیشه در محل اسکان بود.

این چاپگرهای HP یک چاشنی! اگر ماهانه 100 یورو برای قرار دادن کارتریج های جوهر دارید ، دریغ نکنید! 100 € من سوءاستفاده می کنم! 50 € را بدون چاپ تن کنید.

سلام من 3 رایانه ، تمام لپ تاپ ها ، 2 15.6 ″ و 1 17 ″ ، در 3 مارک مختلف و به ترتیب خرید آنها!Packard Bell (LE11BZ-17 ″ براق 1600 × 900) ASUS (F55A SX039V 15.6 ″ براق 1366 × 768) و آخرین موارد: HP15 W10 AC151 NF (15.6 ″ Mat Anti Reflections Full HD 1920 × 1080 علاوه بر چیپست گرافیکی به پردازنده اصلی I3 آن از یک کارت گرافیک Dediee Amd Radeon R5/M330 با 1 گیگابایت حافظه اختصاصی افزایش می یابد) من هرگز رایانه قدیمی خود را نمی فروشم ، به خصوص اگر هنوز هم کار کند. اگر هنوز هم کار کند اگر هنوز کار کند و به خصوص اگر رایانه ای باشد که از محدوده ای که می تواند یک گیلاس را بفروشد ، شروع می شود! البته بیشترین مجری از 3 مورد در مورد سرعت و عملکرد ، البته HP است … اما ASUS و به خصوص Old Packard Bell (پایان 2012) احمقانه به دور از مسخره بودن ، البته به شرط آنکه آنها را در آنچه که قادر هستند محدود کند انجام دادن!(این بدان معناست که هیچ ویرایش عکس فایل خام در Ligthroom یا DXO یا رمزگذاری ویدیویی با Packard Bell یا ASUS) اما این 2 رایانه شخصی “شروع دامنه” برای انفورماتیک خانواده و خواندن ویدیوی HD حتی Blue Ray کاملاً کافی است (ارائه شده است. البته برای داشتن یک خواننده خارجی ، که مورد من است) و در یک قابلیت اطمینان ، اگرچه بسیاری از کاربران اینترنت وقت خود را صرف شکستن “Packard Bell می کنند” همه چیز را دارد (Packard Trash Is Pass و Better) معدن تازه 5 ساله نبوده است ، هرگز کوچکترین شکست ، 2 سال پیش در ویندوز 10 قرار داده شده است.من هنوز هم از آن به عنوان یک تلویزیون اضافی استفاده می کنم زیرا من یک کانال+ مشترک هستم که با این دسته از خانواده های ارائه می دهم+ تمام کانال های ورزشی از جمله “Bein” برای فوتبال … وقتی من در خانه هستم ، خیلی اوقات از آن استفاده می کنم و مانند یک ساعت می چرخد ، به صفحه نمایش HDMI کامل در HDMI (HP Pavilion 22XI+ کلاه ایمنی خالص صدا و دارای یک خواننده Samsung BD506 آبی) با صفحه نمایش HP به صفحه HP متصل می شود! سرانجام ، ایسوس است که من کمترین استفاده را می کنم زیرا اکنون وقتی در یک دستگاه گوسفند می روم (اغلب به دلیل بازنشستگی) HP را ترجیح می دهم که دارای صفحه نمایش انتگرال کامل HD است که به نظر من بسیار کارآمد است و بسیار آرام تر است که ASUS (از طرف دیگر ایسوس همچنین دارای یک تصویر بسیار زیبا در صفحه نمایش خارجی است) نتیجه گیری ، به نظر من امروزه حداقل برای خانواده های اصلی استفاده واقعی دیگر هیچ چیز واقعی وجود ندارد (اینترنت کمی از فیلم ، هیچ بازی.فراموش نکنیم که یک لپ تاپ اساسی امروز قدرتمندتر از یک رقیق بالا است! از دوستان شما متشکرم که صبر و شکیبایی برای خواندن من و دیدن شما به زودی

صبح بخیر,
از شهادت شما متشکرم و از تجربه بازگشتید.
روز خوبی داشته باشی,
تیم Electroguide.

قضاوت شما عمدتاً بر اساس داده های سازنده استوار است ، به استثنای HP (حتی توسط تعمیرگرهای مصوب) مانند سرویس پس از فروش که بدتر است ، در نظر گرفته می شود! پس از ماهها بیحرکتی در رایانه شخصی جدید ، 5 بازخورد در کارگاه ، بهانه ای نیست ، نه یک ژست تجاری کوچک ، برای درگیری با مدیریت رنگ و ویندوز! مزاحم ، فرار کن! “کاملاً صحیح” بسیار تجاری است ، اما محصولات HP کم هستند ، که توسط کاربران به شدت رتبه بندی می شود و کاملاً “نوآوری” Lenovo ، یک برند عمومی عمومی چینی نیست که HP را تخریب کرده است! این کیفیت پایین است.

صبح بخیر,
در واقع محصولات HP وجود دارند که نسبت به سایرین کیفی کمتری دارند. (داوری ما از طرف دیگر بر اساس تجربه ما از رایانه های HP است). برای خرید ، با این حال ، ما به شما توصیه می کنیم به توزیع کنندگان سنتی یا آنلاین مراجعه کنید. آنها کسانی هستند که تجربه مدت ها پس از سالها را تجربه می کنند. بسیاری از مارک های دیگر مشکلات یکسانی دارند و در مدیریت خدمات پس از فروش نیز مشکلات یکسانی دارند زیرا این کار اساسی آنها نیست. با ضمانت تجاری در توزیع کننده ، سرویس بهتر است (در اصل).
روز خوبی داشته باشی,
تیم Electroguide.

HP (برند)

HP

HP (Hewlett-Packard) یک شرکت فناوری جهانی است که طیف گسترده ای از محصولات فناوری اطلاعات از جمله رایانه ها ، چاپگرها و خدمات مرتبط را ارائه می دهد.

ارائه HP

HP (Hewlett-Packard) ، که در سال 1939 تأسیس شده است ، یک شرکت آمریکایی است که متخصص در زمینه فناوری های اطلاعات و ارتباطات است. در چندین زمینه از جمله رایانه های شخصی ، چاپگرها ، راه حل های تصویربرداری و خدمات فناوری اطلاعات فعالیت می کند.

HP به دلیل سنت دیرینه نوآوری خود شناخته شده است. در طی چند دهه ، او پیشرفت های فناوری بسیاری از جمله اختراع ماشین حساب جیبی را در سال 1968 و راه اندازی اولین چاپگر لیزر در سال 1984 معرفی کرد. این شرکت همچنین نقش مهمی در توسعه فناوری اطلاعات داشته است.

علاوه بر محصولات سخت افزاری خود ، HP همچنین طیف وسیعی از خدمات مانند مدیریت زیرساخت IT ، راه حل های ذخیره سازی داده ها و خدمات چاپ حرفه ای را ارائه می دهد. این خدمات به شرکت ها کمک می کند تا ضمن کاهش هزینه ها ، بهره وری و کارایی خود را بهینه کنند.

تاریخچه مارک

1939 : بنیاد HP توسط بیل هیولت و دیو پاکارد در یک گاراژ در پالو آلتو ، کالیفرنیا.

1968 : HP اولین ماشین حساب جیب ، مدل HP 9100A را راه اندازی می کند.

دهه 1970 : HP در چاپگرها ، رایانه های شخصی و تجهیزات اندازه گیری و تجزیه و تحلیل الکترونیکی متنوع است.

1984 : معرفی اولین چاپگر لیزر ، مدل HP LaserJet.

1990 : گسترش HP در خدمات فناوری اطلاعات با کسب چندین شرکت ، از جمله سیستم های داده الکترونیکی (EDS) در سال 2008.

2002 : ادغام HP با شرکت رایانه Compaq ، تشکیل یکی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات در جهان.

2015 : HP به دو نهاد مستقل تقسیم می شود: HP Inc., که روی رایانه ها و چاپگرها و Hewlett Packard Enterprise متمرکز شده است ، روی راه حل ها و خدمات رایانه ای متمرکز شده است.

2019 : HP Inc. برای تقویت موقعیت خود در بازار چاپ ، کسب شرکت راه حل های چاپ سامسونگ را اعلام می کند.

2020 : HP Inc. محصولات نوآورانه جدید ، از جمله لپ تاپ هایی با صفحه های تاشو و چاپگرهای سه بعدی پیشرفته را راه اندازی می کند.

2022 : HP با ارائه راه حل های قدرتمند فناوری و خدمات تحول دیجیتال ، به نوآوری و گسترش حضور جهانی خود ادامه می دهد