تست HTC Vive Focus 3: کلاه ایمنی VR با کیفیت برای جوانب مثبت ، اما بدون کاستی ، زنده باد فوکوس 3 پیش نمایش | زنده باد فرانسه

زنده باد فوکوس 3 پیش نمایش | زنده باد فرانسه

برچسب برچسب کیفیت برچسب برچسب اصلی برچسب برچسب دقیق برچسب برچسب برچسب برچسب برچسب برچسب اصلی برچسب دقیق برچسب برچسب برچسب برچسب برچسب اصلی برچسب برچسب برچسب برچسب دقیق برچسب برچسب برچسب برچسب اصلی برچسب برچسب

[تست] HTC Vive Focus 3: کلاه ایمنی VR با کیفیت برای جوانب مثبت ، اما بدون کاستی نیست

Vive Focus 3 یک جهش بزرگ در مقابل هدست قبلی واقعیت مجازی HTC است. در مقابل Oculus Quest 2 قرار گرفته است ، این حق بیمه است و کاملاً به متخصصان اختصاص داده شده است. اما او تمام وعده های خود را نگه می دارد ?

28 ژانویه 2022 \ 08:00

به روز شده 28 ژانویه. 2022

اخبار من قابل تنظیم

با توجه به علایق خود از اطلاعات کلیدی در هر زمان لذت ببرید.

مضامین مورد علاقه شما را انتخاب کنید:

برچسب برچسب کیفیت برچسب برچسب اصلی برچسب برچسب دقیق برچسب برچسب برچسب برچسب برچسب برچسب اصلی برچسب دقیق برچسب برچسب برچسب برچسب برچسب اصلی برچسب برچسب برچسب برچسب دقیق برچسب برچسب برچسب برچسب اصلی برچسب برچسب

مضامین مورد علاقه من را مدیریت کنید انتخاب را انتخاب کنید
28 ژانویه 2022 \ 08:00

28 ژانویه 2022

[تست] HTC Vive Focus 3: کلاه ایمنی VR با کیفیت برای جوانب مثبت ، اما بدون کاستی نیست

Vive Focus 3 پاسخ HTC به Oculus Quest 2 است. این کلاه ایمنی همه در یک اختصاص داده شده به کاربردهای حرفه ای تا حد زیادی توسط رقیب خود الهام گرفته است ، اما به دنبال این است که بهتر عمل کند تا خود را به عنوان یک جایگزین برتر تعیین کند. واقعاً چیست ?

HTC نسخه ای از Vive Focus 3 را برای ما ارسال کرد که ما توانستیم به طور گسترده آزمایش کنیم. وقتی کلاه ایمنی را قرار دادیم ، بلافاصله می فهمیم که تولید کننده تایوانی به طور خاص روی دو نقطه متمرکز شده است: راحتی و کیفیت نمایش.

کیفیت برجسته نمایشگر
بیایید با صفحه شروع کنیم. Focus 3 با وضوح 2448 x 2448 پیکسل در هر چشم (روی صفحه LCD) همراه با لنزهای جدید ، وضوح بی نظیر را تا آن زمان ارائه می دهد. اثر “خالص پشه” خاص برای نسل های اول کلاه ایمنی مانند HTC Vive Original کاملاً ناپدید شده است. این وضوح با سرعت 90 هرتز و با میدان دید مورب تقریباً 120 درجه انجام می شود. این افقی گسترده تر است ، اما کمی به صورت عمودی کاهش می یابد.

نتیجه یک تجربه تصویری غیرمعمول در بازار است. توجه داشته باشید که تنظیم IPD همیشه با استفاده از یک دکمه کشویی انجام می شود ، بر خلاف تنظیم سه نقطه (دقیق تر) از Quest 2.

بسیار راحت. اگر موفق شویم آن را به خوبی حل کنیم
عنصر جالب دیگر طراحی است. Vive Focus 3 در آلیاژ منیزیم ساخته شده است که HTC آن را 20 ٪ سبک تر و 500 ٪ جامد تر از مواد کامپوزیتی که به طور سنتی برای این دستگاه ها استفاده می شود ، توصیف می کند. در حقیقت ، وزن آن 785 گرم است ، به طور قابل توجهی بیشتر از Oculus Quest 2 (503 گرم) است. اما باتری که در عقب واقع شده است ، به عنوان ضد وزن عمل می کند و کلاه ایمنی را بسیار دلپذیر می کند.

فقط نزولی: Arceau که به عنوان یک سیستم پیوست خدمت می کند ، به صورت سفت و سخت به بلوک عقب و قسمت جلوی آن ثابت می شود ، به این معنی که کج کردن جلوی دستگاه امکان پذیر نیست ، همانطور که دوست داریم آن را برای حداکثر راحتی دوست داشته باشیم. در مورد ما آزار دهنده نبود و تجربه خوشایند بود ، اما مورفولوژی های مختلف می تواند راحت تر باشد. منطقه عدس که حداکثر خالص (معروف به “نقطه شیرین”) را ارائه می دهد نسبتاً کوچک ، همچنین مهم است که کلاه ایمنی به خوبی متمرکز شود تا از کیفیت نمایش خود استفاده کند.

بسیار پر سر و صدا و با صدای خیلی ضعیف
ظرفیت های محاسبه توسط Snapdragon XR2 Qualcomm ارائه شده است ، که همچنین Oculus Quest 2 را مجهز می کند. این سیستم بر روی تراشه که به طور خاص برای واقعیت مجازی و افزوده بهینه شده است ، مرجع این بخش در حال حاضر است ، با یک قدرت محاسباتی دو برابر از Snapdragon 835 که مجهز به Vive Focus Premier با نام است. این همراه با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی است. یک درگاه microSD که در قسمت داخلی کلاه ایمنی (و بنابراین دسترسی غیر عملی) قرار دارد تا 2 تا 2 ذخیره را افزایش می دهد.

حال بیایید در مورد یک نقطه سیاه بسیار مهم صحبت کنیم: Focus 3 از یک سیستم خنک کننده فعال (با یک فن کوچک) استفاده می کند تا حداکثر عملکرد Snapdragon XR2 را بدست آورید. نگرانی این است که دومی بسیار پر سر و صدا است و قدرت صوتی بلندگوهای کلاه ایمنی به طور موازی بسیار کم است. نتیجه این است که شنیدن صدای یک تجربه ، حتی در یک محیط کاملاً ساکت ، اغلب دشوار است. اگر سر و صدای اطراف وجود داشته باشد ، گوش دادن به دستورالعمل ها به سرعت بسیار دشوار یا حتی غیرممکن می شود.

با این حال ، Vive Focus 3 دارای یک درگاه جک 3 است.5 میلی متر اجازه اتصال هدفون های خارجی ، که کمی مشکل را همپوشانی دارد. او همچنین دارای دو درگاه USB 3 است.2 Gen 1 Type C و بلوتوث 5 را مدیریت می کند.2. با این وجود ، اگر مواردی را که برای دستگاه برجسته شده است (آموزش حرفه ای ، بررسی بررسی و غیره) در نظر بگیریم ، استفاده پیش فرض در اکثر موارد بدون دستگاه صوتی انجام می شود تا بتواند با همکاران خود گفتگو کند. در این شرایط ، کیفیت صدای نامناسب و انگل و تهویه هوا یک مشکل مهم است.

کنترل کننده های مد Oculus
HTC پیشرفت های زیادی را در کنار کنترل کننده ها انجام داده است ، که اکنون از ردیابی نوری و بیشتر در سونوگرافی استفاده می کنند (همانطور که در مورد تمرکز بیشتر). Focus 3 دارای چهار دوربین نما به طور مشابه با Quest 2 است ، و کنترل کننده های جدید آن نیز کاملاً به وضوح الهام گرفته از Oculus هستند. دومی خود را به عنوان مرجع تحمیل کردند و همچنین توسط HP (Reverb G2) و Sony (PlayStation VR) کپی شدند. ترتیب جوش ها تقریباً یکسان است ، اما ارگونومی ، با این حال ، در زیر آنچه Quest 2 ارائه می دهد باقی مانده است.

عملکرد ردیابی کاملاً صحیح است ، حتی اگر به سطح Quest 2 نرسد. برای نوع تجربیاتی که Focus 3 در نظر گرفته شده است (یعنی اینکه به حرکات خیلی سریع احتیاج ندارند) ، موضوع نیست. کنترل کننده ها با توجه به HTC تقریباً 15 ساعت بین هر بار بین هر بار وجود دارد ، که ما با استفاده متنوع تأیید کردیم. استفاده پشتیبانی شده این استقلال را کاهش می دهد. کنترل کننده ها به باتری لیتیوم یون مجهز شده و از طریق کابل کابل دو نوع C-C شارژ می شوند. با این حال توجه داشته باشید که هیچ شارژر با آن تحویل داده نمی شود و بنابراین باید به طور جداگانه بدست آید.

یک باتری قابل جابجایی برای استفاده فشرده
خود کلاه ایمنی با استفاده از درگاه اختصاصی شارژ می شود. دلیل این امر این است که دارای باتری قابل جابجایی است که تا زمانی که باتری یدکی داشته باشید امکان استفاده مداوم را فراهم می کند. دستکاری فقط چند لحظه طول می کشد و هر باتری حتی دارای نشانگر شارژ است. علاوه بر این ، باتری ها فقط در 30 دقیقه می توانند نصف (0 ٪ تا 50 ٪) بارگیری شوند.

بسیار عملی برای استفاده فشرده که در مراکز آموزشی ، جشنواره ها و سایر نمایشگاه ها یا مراکز سرگرمی یافت می شود. در همان ثبت ، کف در تماس با صورت و پشت سر قابل شستشو است و به راحتی قابل تعویض است.

توجه داشته باشیم که یک عملکرد گذر در دسترس است ، عملی است که به سرعت آنچه را که ما را احاطه کرده است بررسی کنید ، اما واقعاً قابل استفاده برای ایجاد واقعیت افزوده نیست. ظرفیت نظارت بر دست نیز به عنوان جایگزینی برای کنترل کننده ها در دسترس است. این امر احتیاط آمیز است اما دارای شایستگی موجود است و می توان آن را طراحی کرد که می تواند برای برخی از برنامه های ساده استفاده شود.

رابط کاربری که نقش خود را برآورده می کند
از طرف برنامه ، Vive Focus 3 دارای یک محیط پذیرش اصلاح شده و اصلاح شده است. نه تمیز ، بار دیگر از آنچه در Oculus Quest 2 یافت می شود الهام گرفته شده است ، بنابراین نقش خود را کاملاً برآورده می کند. یک فروشگاه برنامه حرفه ای شرکای خاصی از شرکا (و همچنین محصولات HTC ، مانند Vive Sync) را ارائه می دهد ، اما سپس هر سازمان را برای بارگیری برنامه هایی که مورد علاقه او قرار می گیرد ، نگه می دارد. برای استقرار و مدیریت کلاه ایمنی ، یک راه حل مدیریتی (MDM) منتشر شده توسط HTC در دسترس است و با رهبران بازار سازگار است.

توجه داشته باشید که چند بازی کوچک نیز وجود دارد ، اما این بازاری نیست که کلاه ایمنی در نظر گرفته شده است و بنابراین به شدت توصیه می شود که آن را برای این منظور خریداری نکنید. این امکان وجود دارد که آن را به صورت بی سیم (توسط Wi-Fi 6) به رایانه شخصی متصل کنید ، اما ما ترجیح می دهیم برای استفاده از کلاه ایمنی PC اختصاصی مانند Vive Pro 2 استفاده کنیم.

نتیجه
آخرین جزئیات و نه کمترین: قیمت. Vive Focus 3 به استثنای مالیات (یعنی 1416 یورو از جمله مالیات) با دو سال ضمانت 1180 یورو فروخته می شود. هر باتری اضافی 91 یورو هزینه دارد ، در حالی که حمایت ها به طور جداگانه با 45 یورو فروخته می شود. شما باید این را با قیمت Oculus Quest 2: 349 یورو مقایسه کنید. پیشنهاد Oculus for Business که به نفع استفاده از دستگاه ها در قیمت بازار ناپدید شده است (ممکن است از طریق آزمایشگاه برنامه) ، این قیمت متفاوتی را ارائه می دهد. همین مورد در مقایسه با Pico Neo 3 از راه اندازی ناشناس چینی.

تمرکز 3 مزایای بسیاری دارد اما بدون تقصیر نیست و بنابراین لازم است یک انتخاب عاقلانه انجام شود که محدودیت های بودجه و استقرار را در نظر بگیرد ، به خصوص که سرویس پس از فروش شرکت در صورت بروز یک مشکل همیشه واکنشی ندارد. انتخاب خوبی برای متخصصانی که به دلیل استحکام و لوازم جانبی آن ، استفاده فشرده ارائه می دهند و به دنبال تجهیزات است که به آنها امکان می دهد آنچه را که می خواهند ، همانطور که می خواهند و در صورت تمایل به آنها امکان پذیر است. Focus 3 همچنین یک پیشرفت دلگرم کننده برای HTC است ، که می توانیم امیدوار باشیم که کلاه ایمنی بعدی در نهایت تمام وعده های خود را در اختیار داشته باشد.

انتخاب شد برای شما

زنده باد فوکوس 3 پیش نمایش | زنده باد فرانسه

برای سفارش بیش از 10 اتاق ، لطفا با تیم فروش تماس بگیرید.
قیمت شامل ضمانت و خدمات تجاری (BWS) است.

فینالیست جوایز VR

Vive Focus 3 یک هدست واقعیت مجازی خودمختار است که برای متخصصان در نظر گرفته شده است. . HTC برای ادغام بهتر کلاه ایمنی در یک شرکت یک اکوسیستم ارائه می دهد.

اگر به دنبال بهترین هدست حرفه ای VR برای مشاغل هستید ، HTC Vive Focus 3 برنده بزرگ است.

. یکی از راحت ترین کلاه ایمنی که آزمایش کرده ایم. باتری نصب شده در عقب به نگه داشتن وزن دستگاه به خوبی متعادل کمک می کند و پرچم قوی دستگاه را با خیال راحت روی سر شما نگه می دارد. Focus 3 حتی از قبل با کوسن های قابل جابجایی ، رطوبت مقاوم در برابر رطوبت و شستشو از قبل مجهز شده است.

Vive Focus 3 یک هدست واقعیت مجازی خودمختار است که برای متخصصان در نظر گرفته شده است. . HTC برای ادغام بهتر کلاه ایمنی در یک شرکت یک اکوسیستم ارائه می دهد.

اگر به دنبال بهترین هدست حرفه ای VR برای مشاغل هستید ، HTC Vive Focus 3 برنده بزرگ است.

از راه دور شفاف. هر آنچه را که قابل تصور است تجسم کنید. با کارآیی بی سابقه یاد بگیرید و شکل بگیرید. در اینجا Live Focus 3 All-in-One آورده شده است. این بهترین گرافیک را در گروه خود ، راحتی ارگونومیک و برنامه های کاربردی ارائه می دهد که روش کار شما را تغییر می دهد.

ما فقط بهترین ها را برای شما به ارمغان می آوریم.
نظارت بر وفاداری بالا

برای تجربه ای بصری تر متاوی ، دستان خود را در VR مشاهده و استفاده کنید. کنترل کننده های خود را در هر زمان قرار دهید تا ردیابی دستی را در 26 امتیاز فعال کنید ، که به شما امکان می دهد هنگام تعامل با محیط مجازی خود ، به سطح جدیدی از دقت برسید. به رسمیت شناختن یکپارچه حرکات دست ، اقدامات شخصی شده را در برنامه های VR خود باز می کند. سازگاری محتوای مورد نیاز.

با یک انگشت ساده در منوها حرکت کنید.
با دستان خود کلیک کنید ، بکشید ، پیمایش کنید و تایپ کنید.
محدوده فضای فیزیکی خود را به روشی شفاف بکشید.
ارتفاع کف مجازی خود را از یک فشار ساده از دستان خود تعریف کنید.
برای هر بخش فعالیت و هر مورد استفاده قابل تصور طراحی شده است.
همکاری از راه دور

با وجود فاصله فیزیکی و مکان های مختلف با تیم خود کار کنید. به گونه ای که با ابزارهای VR قدرتمند و تعاملی حضور داشتید شرکت کنید.

تجسم بازاریابی و طراحی

کمپین خود را به بعد همهجانبه VR وارد کنید. مفاهیم را از همه زاویه ها و همه مقیاس ها تجسم کنید ، تعامل هیجان انگیز با مشتریان را طراحی کرده و دامنه رویدادهای مجازی را بهینه کنید.

شبیه سازی های آموزشی

به طور موثری کارکنان خود را به مهارت های مناسب تجهیز کنید. هزینه ها را کاهش داده و ایمنی برنامه آموزشی خود را بهبود بخشید.

درمان و توانبخشی

آینده پزشکی آنجاست. از پتانسیل نامحدود VR در مراقبت های بهداشتی ، از تشخیص از راه دور گرفته تا درمان شناختی ، از جمله توانبخشی آسیب و غیره استفاده کنید.

یادگیری و آموزش

به لطف تجربیات همهجانبه VR ، یادگیری و آموزش سرگرم کننده ، کاربردی تر و جذاب تر را انجام دهید.

تجربیات مبتنی بر مکان

امکانات موزه ها ، سالن های کنسرت و پارک های مضمون را دوباره تصور کنید. برنامه های منتشر نشده برای طراحی و تجربه نمایشگاه ها و نمایش های سرگرمی.

All-in-One VR که همه برای کیفیت گرافیک از آن استفاده می کنند.
میدان دید تا 120 درجه

*تصاویر حاوی جلوه های اضافه شده برای نشان دادن ویژگی های محصول هستند. جلوه ها محتوای ویدیویی واقعی را منعکس نمی کنند.

نقطه مشاهده ایده آل شما.

دامنه تنظیم IPD بسیار بزرگ (شکاف دانش آموز) (57mm-72mm) راحتی بصری را برای همه ارائه می دهد. به راحتی به لطف چرخ هنگام پوشیدن کلاه ایمنی ، شکاف ایده آل خود را پیدا کنید.

*IPD – شکاف در میلی متر بین مراکز دانش آموزان چشم اندازه گیری می شود.

مکانیسم خنک کننده فعال و باتری بهینه شده گرما دمای دستگاه را در سطوح ایده آل حفظ می کند. این منجر به بهبود عملکرد و جلسات غوطه وری طولانی تر می شود.

فضای سه بعدی همهجانبه آن.

بلندگوها به دو خلبان باز می شوند صدای فضایی سه بعدی را ارائه می دهند. برای غوطه وری در کل ، یک پلاگین صوتی با وضوح بالا 3.5 میلی متر در دسترس است.

طراحی جهت گیری بلندگوها ، با کاهش نشت صدا ، محرمانه بودن مکالمات را تضمین می کند.

چند ثانیه وارد VR شوید و از VR خارج شوید.

طراحی شده برای سالن های نمایشگاه و رویدادهای پر پسند. با دکمه انتشار سریع ثبت شده ، کلاه ایمنی را حذف کرده و به راحتی قرار دهید.

مناسب برای طیف گسترده ای از شکل های صورت ، انواع بینایی و حتی روی عینک تمرکز دارد. بدون لکه. به سادگی راحتی و راحتی در خالص ترین آن.

عملکرد طولانی مدت VR.

طراحی کارآمد انرژی تا 2 ساعت استفاده مداوم را امکان پذیر می کند. تنها در 30 دقیقه در هنگام نیاز به قدرت اضافی ، به سرعت تا 50 ٪ از برق شارژ کنید. باتری قابل تعویض امکان شارژ آسان برای استفاده از VR را در تمام طول روز فراهم می کند.

*نتایج اعلامیه های مربوط به باتری ها ممکن است متفاوت باشد. طول عمر باتری ها و چرخه بار بسته به استفاده از آن متفاوت است.

صورت مغناطیسی و کوسن های عقب.

کوسن های کلاه ایمنی را برطرف ، جدا و به سرعت تمیز کنید.
بهداشت بهتر با کوسن های شخصی هنگام به اشتراک گذاری دستگاه.

راحتی متعادل برای جلسات طولانی.

منحنی ها و کانتورها برای یک ضد وزن متعادل بین چشم و باتری. راحتی برای جلسات طولانی ، از جمله شبیه سازی های آموزشی که به حرکات بزرگتر نیاز دارند.

یک تنظیم طبیعی.

متعادل برای نگه داشتن راحت در دستان خود ، کنترلر Viv Focus برای تسهیل ورود و ناوبری در جلسات طولانی VR طراحی شده است. مدیریت شش درجه آزادی (6dof) ، جوش ها و محرک های قرار داده شده به روش ارگونومیک و سنسورهای لمسی کنترل های بصری و دقیقی را امکان پذیر می کنند.

با حداکثر 15 ساعت عمر باتری و پشتیبانی بار USB ، استقامت لازم برای هر برنامه حرفه ای را دارد.

زنده باد جریان کسب و کار

فراتر از امکانات گرافیکی همه در یک VR. برای کشف برنامه های شدت گرافیکی بالا و عملکرد پیشرفته به یک رایانه از طریق کابل جریان Vive یا Wi-Fi وصل شوید.

برای خرید Viv Focus 3 برنامه ها و محتوای استثنایی دریافت کنید.
Vive Sync ، WR Web مرورگر ، پخش کننده VR Video و عناوین محتوای Premium Premium.
بیشتر بدانید

*HTC حق تغییر یا قطع این پیشنهاد را در هر زمان دارد. استثناء یا محدودیت های دیگر ممکن است اعمال شود.

برای سفارش بیش از 10 اتاق ، لطفا با تیم فروش تماس بگیرید.
قیمت شامل ضمانت و خدمات تجاری (BWS) است.