ساعت Huawei D: ساعت متصل که شما را خوب می خواهد – دیجیتال ، هواوی: یک ساعت متصل که فشار خون را اندازه گیری می کند

هواوی: یک ساعت متصل که فشار خون را اندازه گیری می کند

و البته ، مانند هر ساعت متصل به High -end ، Huawei Watch D دارای تمام کارآمدترین ابزارهای ارتباطی ، مانند دستیار صوتی هوشمند ، دسترسی به همه پیام ها یا کنترل خواندن موسیقی است. سرانجام ، این استقلال جامد 7 روزه را ارائه می دهد ، از جمله با فعال کردن نظارت بر ضربان قلب و حالت کنترل خواب سه گانه, و شامل شش فشار خون روزانه و پنج الکتروکاردیوگرام.

ساعت هواوی د: ساعت متصل که شما را خوب می خواهد

ساعت Huawei Watch D ، اولین ساعت متصل بازار را که قادر به اندازه گیری فشار خون بر مچ دست است ، علاوه بر ضربان قلب و ECG کشف کنید. شما متحیر خواهید شد !

ساعتهای متصل شرکای بهداشتی گرانبها هستند. به ویژه از سنسورهای آنها ، که پارامترهای حیاتی و فیزیولوژیکی خاصی را ثبت می کنند تشکر می کنم. اما یکی ، اوه بسیار مهم ، که تاکنون فاقد آن بود: اندازه گیری فشار خون (PA). 1.3 میلیارد بزرگسال از فشار خون بالا رنج می برند. به سختی نیمی از آنها آن را می شناسند و فقط 21 ٪ به طور مرتب آن را رصد می کنند (منبع: سازمان بهداشت جهانی). مشکل ، امروزه راه حل های فنی قابل اعتماد بسیار کمی وجود دارد که می توان به راحتی در خانه یا در حال حرکت استفاده کرد. کمبودی که به لطف ساعت Huawei W Watch D Connected Watch پر شده است.

و این یک عملکرد مقدس است ، زیرا اندازه گیری با دقت PA برای جلوگیری از گردش خون نیاز به فشرده سازی مچ دست دارد ، سپس فشار را به تدریج آزاد کنید تا دوباره پالس قابل درک باشد. برای انجام چنین معاینه ، استفاده از بازوی متصل به پمپ هوا ، وسیله ای حجیم و کم و بیش آسان برای انجام تنها به تنهایی ضروری بود. اما به همان اندازه که به نظر می رسد تعجب آور است ، هواوی با ترکیب آن با الگوریتم تجزیه و تحلیل موفق به کوچک سازی این سیستم شده است امان بر اساس بیش از 80 حق ثبت اختراع و 400000 قرائت پزشکی روزانه ، تا جایی که آن را در یک ساعت به سختی 40.9 گرم نامرئی کند !

اندازه گیری فشار خون

در حقیقت ، فضای داخلی دستبند دارای یک پد دو لایه دو لایه است که به لطف پمپ هوای ریز واقع در بدنه ساعت (قدرت 40kpa) متورم می شود و قدرت کافی برای متوقف کردن جریان خون و تضمین دقت دارد از این اندازه ، ISO 81060-2 گواهینامه (استاندارد بین المللی برای اندازه گیری فشار خون). ساعت Huawei D با دو پد تهیه شده است که با بیشتر مچ دست ها اقتباس شده است.

برای اینکه تنش خود را در هر کجا که می خواهید ، به سادگی دکمه پایین ساعت را دو بار فشار دهید ، سپس خود را در یک موقعیت دقیق قرار دهید ، در دستورالعمل ها و فیلم ارائه فیلم به روشنی توضیح داده شده است. اندازه گیری فقط در سی ثانیه با حداکثر فشار 300 میلی متر جیوه و دقت 3 میلی متر جیوه انجام می شود ! به عنوان یادآوری ، فشار خون بهینه 120 میلی متر جیوه توسط 80 میلی متر جیوه یا 12/8 است ، اولین عدد مربوط به فشار خون در هنگام انقباض قلب (فشار خون سیستولیک) و دوم ، فشار خون هنگام آزاد شدن قلب (دیاستولیک فشار خون).

فشار خون بالا ، منبع خطر قلبی عروقی

اما به هر حال ، چرا PA خود را بگیرید ? خوب از آنجا که این معاینه اصلی برای تشخیص فشار خون بالا است که با افزایش فشار خون سیستولیک در 14 سانتی متر جیوه یا بیشتر (140 میلی متر جیوه) یا فشار خون دیاستولیک در 9 سانتی متر جیوه (90 میلی متر جیوه) یا بیشتر مشخص می شود. به همین دلیل پزشک شما این مراجعه را به هر ویزیت انجام می دهد.

در واقع ، همانطور که سایت بیمه درمانی مشخص می کند ، فشار خون بالا باعث ایجاد علائم نمی شود ، اما قلب را خسته می کند و یکی از اصلی ترین خطرات قلبی عروقی را تشکیل می دهد. نگرانی این است که فشار خون در طول روز متفاوت است و یک اندازه گیری گاه به گاه برای تشخیص ناهنجاری کافی نیست. بدون فراموش کردن اثر “بلوز سفید” که با افزایش PA برخی از بیماران خاص ، در حضور پزشک مشخص شده است. یا فشار خون بالا: بیمار فشار خون طبیعی را در پزشک خود نشان می دهد ، اما که یک بار بر روی سرپایی اندازه گیری می شود. و این کل نکته داشتن هسته در مچ دست است.

یک دستیار پزشکی مچ دست پزشکی

به خصوص اگر مانند ساعت Huawei Watch D ، با یک دستیار پزشکی واقعی همراه باشد. با همکاری چند صد بیمارستان در چین توسعه یافته و آزمایش شده است (این ساعت کلاس II است که توسط سازمان غذا و داروی چین و MDR پزشکی اروپایی ، که در 33 کشور در اروپا واجد شرایط است) ، یک برنامه شخصی سازی شده را ارائه می دهد ، که هنگام انجام این کار به یاد می آورد معاینه. مهمتر از همه ، نظارت روزانه بر تغییرات در PA را تضمین می کند ، و این امکان را برای تشخیص ناهنجاری احتمالی فراهم می کند.

علاوه بر این ، برنامه مرتبط و سازگار منزوی وت اندروید, نکات بسیاری را برای کاهش فشار خون بالا تشخیص داده شده یا جلوگیری از ظاهر آن و همچنین برنامه های شخصی برای بهبود سلامت و بهزیستی ارائه می دهد. و که به سایر سنسورهای Huawei Watch D ، شاید کمتر قابل توجه ، اما به همان اندازه گرانبها است.

با شروع سنسور ECG ، یک الکتروکاردیوگرام که در زمان واقعی ریتم سینوس را تجزیه و تحلیل می کند ، و می تواند یک اختلال قلبی را به عنوان یک فیبریلاسیون دهلیزی نشان دهد. لطفاً توجه داشته باشید ، به همان اندازه که اقدامات انجام می شود ، آنها نمی توانند توصیه پزشک را جایگزین کنند. اگر شک دارید مشورت ضروری است. اما در این حالت ، پزشک از انجام اقدامات خاص ، انجام شده در مدت طولانی خوشحال خواهد شد.

بیش از 70 حالت آموزش فعال

همانطور که می بینیم ساعت ساعت Huawei Watch ابزاری عالی برای پیشگیری و کنترل پزشکی است که در یک دستگاه واحد ادغام شده است که می تواند در روز و شب در مچ دست پوشیده شود ، هر چه فعالیت های آن باشد. همچنین یک مربی ورزشی خستگی ناپذیر است ، که بیش از 70 حالت تمرینی را با ده ها ورزش مختلف ارائه می دهد. برنامه نه تنها در طول جلسه به شما در زمان واقعی کمک می کند ، بلکه ارزیابی فوق العاده ای از عملکرد جسمی و فیزیولوژیکی شما (اشباع اکسیژن ، ضربان قلب ، و غیره را ترسیم می کند.) ، به شما این امکان را می دهد تا پیشرفت خود را با دقت بی نظیر اندازه گیری کنید.

و البته ، مانند هر ساعت متصل به High -end ، Huawei Watch D دارای تمام کارآمدترین ابزارهای ارتباطی ، مانند دستیار صوتی هوشمند ، دسترسی به همه پیام ها یا کنترل خواندن موسیقی است. سرانجام ، این استقلال جامد 7 روزه را ارائه می دهد ، از جمله با فعال کردن نظارت بر ضربان قلب و حالت کنترل خواب سه گانه, و شامل شش فشار خون روزانه و پنج الکتروکاردیوگرام.

هواوی: یک ساعت متصل که فشار خون را اندازه گیری می کند

با طراحی مستطیل شکل و اضافه وزن خود ، ساعت جدید متصل هواوی ممکن است برای دوستداران ساعت ساز زیبا جذاب نباشد. از طرف دیگر ، Watch D ممکن است مخاطبان خود را با ورزشکاران پیدا کند.

با طرحی نزدیک به توپهای زیبایی از ساعت مچی سنتی ، ساعت و ساعت ساعت GT Huawei با هدف عموم مردم انجام شده است. اما Watch D ، که غول چینی اخیراً ارائه کرده است ، برای مخاطبان دیگری در نظر گرفته شده است که از پوشیدن یک ساعت ضخیم تر با اشکال مستطیل ترسناک نمی ترسد: ورزشکاران و کسانی که از سلامتی آنها هستند.

کوسن های پفی در دستبند

Watch D در واقع اولین نوع خود به عنوان فشار خون کاربر است ! هواوی یک پمپ میکرو یکپارچه کرد که کوسن های موجود در دستبند را باد می کند. سازنده دقت حدود 3 میلی متر جیوه (MMHG) را اعلام می کند ! کسانی که به یک دستگاه پزشکی اختصاصی نیاز دارند ، باید آن را حفظ کنند ، با این وجود این ساعت از مقامات بهداشت چین گواهینامه دریافت کرده است.

و این به پایان نرسیده است ، زیرا ساعت مچی دارای سنسور SPO2 برای اندازه گیری اکسیژن رسانی خون ، سنسور ضربان قلب و همچنین دستگاهی برای ساخت الکتروکاردیوگرام (ECG) است. همچنین یک سنسور وجود دارد که دمای پوست را اندازه گیری می کند.

بنابراین این یک ساعت “سلامتی” بسیار کامل است که توسط هواوی ارائه می شود ، که ضخامت آن را توضیح می دهد (13.6 میلی متر ، در برابر 10.7 میلی متر در ساعت ساعت). قاب آلومینیومی 40.9 گرم وزن دارد که نزدیک به یک ساعت اپل است. صفحه مستطیل شکل 1.64 اینچی آن 280 456 پیکسل را نشان می دهد (وضوح 326 ppi). Watch D همچنین دارای GPS است و استقلال آن حداکثر 7 روز است.

هواوی این محصول را با معادل 415 یورو به فروش می رساند. سازنده هیچ چیز در مورد بازاریابی در جای دیگر نسبت به چین قول نداده است.