آیا Huawei می تواند خدمات Google را در تلفن های هوشمند خود پیدا کند?, هواوی بدون گوگل در سال 2023 ، این برای من تمام شده است! | پیت بعدی

هواوی بدون گوگل در سال 2023 ، این برای من تمام شده است

برنامه اطلاعات DRM حتی نشان می دهد که Huawei Mate 50 Pro که من تست می کنم دارای DRM Widevine L1 برای تماشای محتوای SVOD در HD است ، که نباید اینگونه باشد (اما من باید این را با هواوی بررسی کنم).

آیا Huawei می تواند خدمات Google را در تلفن های هوشمند خود پیدا کند ?

ایالات متحده می تواند تحریم های خاصی را علیه شرکت های مشمول تحریم نرم کند. این به هواوی اجازه می دهد تا با شرکت های آمریکایی همکاری کند ، و چرا مجموعه نرم افزار Google را در محصولات خود پیدا نکنید. اما هنوز هیچ چیز عمل نشده است.

هواوی نوا 10 طرفدار

هواوی از سال 2019 تحت تحریم آمریکایی بوده و نمی تواند با شرکت های کشور عمو سام همکاری کند. بنابراین ، دیگر نمی تواند از مجموعه نرم افزار Google در تلفن های هوشمند خود استفاده کند ، که این یک نقص عمده در بازار غربی است. همه چیز به زودی می تواند تغییر کند, به گفته بلومبرگ.

طبق گفته روزنامه ، اداره تجارت ایالات متحده می تواند, محدودیت های اشتراک گذاری فناوری را اعمال کنید برای شرکت هایی که در لیست سیاه قرار دارند. از این رو ، هواوی می توانست با جوامع ایالات متحده همکاری کند.

آیا هواوی می تواند گوگل را به تلفن های خود برگرداند ?

با این حال ، شرکت های مربوطه باید ارسال به استانداردهای جدید که توسط بخش تجارت تصمیم گرفته شده است. دومی ابلاغ نشده است اما تصور می کنیم که آنها شدید خواهند بود. اگر هواوی برابر نشود ، اوضاع حرکت نمی کند. در این صورت ، این شرکت می تواند از فناوری های خاص آمریکایی استفاده کند. بخش تجارت مشخص نمی کند که کدام یک از آنها را نشان می دهد ، اما ما می دانیم که آنها هم نرم افزار و هم از نظر مواد هستند. بنابراین آنها می توانند شامل خدمات Google باشند.

سوال این خواهد بود که آیا هواوی واقعاً میل دارد. اکنون بیش از سه سال در زیر تحریم, این شرکت چینی آموخت که بدون کمک غول Mountain View انجام دهد. فروش در ابتدای تلفن های هوشمند اندرویدی وی بدون هیچ گونه نرم افزار Google (فروشگاه Play شامل) او تصمیم گرفت با ارائه سیستم عامل خود: Harmony OS پیش برود. بازگشت به اندروید تقریباً مترادف با بازگشت است. اما به سختی می توانیم تصور کنیم که این فرصت را درک نکنیم.

تحریم تصمیم گرفته شده بود توسط دولت ترامپ در سال 2019, که به هواوی مظنون به مسابقات با دولت چین بود. ما می دانیم که واشنگتن بسیار نزدیک شرکت های امپراتوری میانه و به ویژه پیوندهای آنها با حزب را کنترل می کند. یک سوال از امنیت ملی که به طور ناگهانی تصمیم گرفته شده است. در هر صورت ، هواوی تلفنی را رها نکرده است. به تازگی ، سازنده Mate 50 و همچنین Mate 50 Pro ، دو پایانه جدید High -end خود را ارائه داد.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست

Huawei Google

شما در حال حاضر از مرورگر استفاده می کنید منسوخ. لطفاً برای بهبود تجربه خود مرورگر خود را به روز کنید.

NextPit باید در سال 2023 01 یک تلفن هواوی بخرید

در سال 2023 ، هواوی هنوز هم برای جبران عدم وجود خدمات Google Mobile (GMS) در تلفن های هوشمند خود چسبیده است. اما من دستکش ها را آویزان می کنم زیرا سیلی خود را دارم و شما باید همین کار را انجام دهید.

این هفته ، من Huawei Mate 50 Pro را آزمایش می کنم ، آخرین پرچمدار سازنده چینی Excommunicado را از کارتل تلفن های هوشمند Android از سال 2019 حکم کرد. من قصد ندارم یک درس داستانی را برای شما انتخاب کنم ، مطمئناً همه شما از مشکلات بین هواوی و ایالات متحده آگاه هستید و تلفن های هوشمند دومی از Google Mobile Services (GMS) را محروم می کنید.

سال گذشته ، پس از آزمایش Huawei P50 Pro ، من همچنین به سازنده و طرفداران آن قبول کردم که بله ، هواوی بدون گوگل ، می تواند در سال 2022 کار کند. اما در آن زمان ، من در حال حاضر تعجب می کردم که چرا جهنم لازم است که با چنین تجربه کاربری wobbly خسته شود. و این ، به همان اندازه که تا حدی کاربردی است!

امسال ، من بسیار کم نظیر هستم و در سال 2023 ، هواوی بدون گوگل ، بدون من نیز خواهد بود.

هواوی بدون گوگل در سال 2023

هنوز هم کار می کند ، بنابراین هنوز هم به همان اندازه بد است

“اما آنتوان ، شما به طور معمول به هر چیزی می گویید. شما از هیچ چیز خسته نشده اید? شما می توانید از همه برنامه های Google استفاده کنید- همه!- اگر ما کمی تینک کنیم.””

بنابراین در حال حاضر ، نه. این درست نیست. سپس من آهنگ را می دانم. و درست است ، ما می توانیم هک کنیم. و درست است ، شما می توانید از Google Maps ، Gmail ، Google Drive و بسیاری از برنامه های اصلی دیگر مانند WhatsApp ، Netflix ، YouTube و غیره استفاده کنید.

حتی Uber و Uber کار می کنند و می توانند من را به درستی زمین زدند. “پسر” ، برای یک نئوسیتادین که اجدادش احتمالاً خلیج های بیشتری را نسبت به تعقیب ماموت انتخاب می کردند ، شما نمی توانید تسکین من را تصور کنید.

برنامه اطلاعات DRM حتی نشان می دهد که Huawei Mate 50 Pro که من تست می کنم دارای DRM Widevine L1 برای تماشای محتوای SVOD در HD است ، که نباید اینگونه باشد (اما من باید این را با هواوی بررسی کنم).

در واقع ، بسیار ساده است. شما فقط به سه برنامه نیاز دارید: جستجوی گلبرگ ، فروشگاه شفق قطبی و GSPACE.

جستجوی گلبرگ

اولین و کمترین موثر ، جستجوی گلبرگ است. این یک کاربرد بومی هواوی است که به عنوان موتور جستجو یا بهتر به عنوان یک جمع کننده فایل APK برای نصب بیشتر برنامه هایی که در AppGallery یافت نمی شود ، خدمت می کند.

به جز این که بسیاری از APK ها ممکن است روی تلفن هوشمند نصب نشوند ، یا یک بار نصب نشوند زیرا تأیید اعتبار از طریق حساب Google شما کار نمی کند ، به دلیل کمبود GMS. اما برای برنامه های بدون پیوند مستقیم با GMS ، کار می کند. تنها مشکل این است که هر برنامه باید به صورت دستی به روز شود.

هواوی بدون گوگل در سال 2023

فروشگاه شفق قطبی

سپس به راه حل دوم می رویم: فروشگاه شفق قطبی. این فروشگاه برنامه های جایگزین به شما امکان می دهد برنامه ها و بازی ها را مانند فروشگاه Google Play بارگیری و نصب کنید. برخی خیلی خوب کار می کنند ، برخی دیگر خیلی بد. این به ویژه در مورد بازی های موبایل در مورد خاص من اتفاق افتاد. Apex Legends و نه Call of Duty Mobile کار نکردند ، برنامه ها پس از راه اندازی به تنهایی بسته شدند.

این برنامه به خودی خود یک مشتری منبع باز برای فروشگاه Play است. همچنین می توانید بدون نیاز به ورود به شناسه های Google خود ، یک جلسه ناشناس ایجاد کنید. رابط بسیار مرتب و ارگونومیک است.

هواوی بدون گوگل در سال 2023

فضای باز

اینجاست که سومین تسکین دهنده وارد می شود و در واقعیت تنها ارزش: GSPACE. این برنامه نوعی فضای مجازی را ایجاد می کند که در آن تلفن هوشمند Huawei شما مانند یک تلفن هوشمند Android معمولی رفتار می کند ، با GMS. شما می توانید برنامه ها را از طریق فروشگاه Play نصب کنید ، گویی هیچ چیز نیست.

به جز این که شما نمی توانید تمام برنامه ها را از این فضا اضافه کنید. اما می توانید برنامه های خاصی را که قبلاً روی تلفن هوشمند خود نصب شده اند ، کلون کنید تا آنها را در GSPACE ادغام کنید. و این عملکرد است که GSPACE فوق العاده مفید می کند. حتی ضروری. اساساً ، راه حل “جادویی” من این بود که تمام برنامه هایی را که می خواستم از طریق فروشگاه شفق قطبی و سپس کلون کردن آنها در GSPACE بارگیری کنید.

Uber ، Uber Eats ، برنامه بانکی N26 من ، Apex Legends Mobile ، Amazon Prime Video . کلیه برنامه های بارگیری شده از طریق فروشگاه شفق قطبی که کارآگاه نشده است در GSPACE. به عنوان مثال ، برای Slack ، احراز هویت از طریق حساب Google من به طور عادی در حال قدم زدن بود در حالی که وقتی من آن را در خارج از GSPACE راه اندازی کردم ، من را از برنامه مسدود می کرد.

اما در آنجا ، GSPACE یک درمان کامل در برابر هیپوگلیکوز نیست.

هواوی بدون گوگل در سال 2023

امپراتوری رسانه مناسب دیگر نیست

بله ، GSPACE یک برنامه عالی است که به کاربران هواوی اجازه می دهد تا بسیاری از کاستی های رها شده توسط سازنده را پر کنند. اما این یک بار دیگر یک راه حل ناقص است.

همیشه استفاده از Google Walle برای پرداخت بدون تماس غیرممکن است. و من می دانم که جایگزینی به نام منحنی وجود دارد که بسیاری از هواویست ها در انجمن ها توصیه می کنند. به جز این که اگر می خواهید با ساعت متصل خود بپردازید ، فقط نمی توانید. به دور از فلج شدن ، این یک امتیاز دیگر باقی مانده است.

آنجا زیاد است ، نه? و حتی اگر شما یک هک هک باشید ، یک nerd 3.0 چه کسی دوست دارد با بازی در هر طبقه از تجربه کاربری خود ، زندگی روزمره خود را هک کند ، از شما می پرسم: همه اینها چرا.

هواوی بدون گوگل در سال 2023

واقعاً ، ترول نیست. و من صمیمانه آرزو نمی کنم کسی را بالا ببرد ، و نه در میان شما که از تلفن هوشمند هواوی استفاده می کنند ، مسخره کنم. اما با استفاده از تمام عناصر ذکر شده در بالا ، چگونه می توانیم پیشنهاد هواوی امروز را توجیه کنیم? من در مورد این تلفن های هوشمند 4G که Android 11 را از ماده آن خالی می کنند صحبت می کنم و بیش از 1000 یورو فروخته می شوند.

شاید برای کسی که به تجربه نرم افزار اهمیتی نمی دهد و عمدتاً به سخت افزار علاقه مند است ، برگه فنی عالی پرچمداران هواوی کافی است. شاید یک فوتوفیل ، که فقط به ماژول عکس علاقه دارد ، کلیه خدمات Google باشد. یا شاید شما از Huawei P30 Pro ، یکی از بهترین تلفن های هوشمند زمان خود (2019 HUH) که هنوز هم GMS دارد ، راضی هستید.

اما در آنجا ، من در مورد خرید تلفن هوشمند جدید هواوی بدون خدمات Google در سال 2023 صحبت می کنم. من شخصاً نمی توانم آن را در دراز مدت در نظر بگیرم. و فهمیدم که آزمایش کنندگان و سایر روزنامه نگاران فنی باید مسئولیت را بر عهده بگیرند و هواوی را در مقابل این وضع موجود قرار دهند که دیگر آن را نگه نمی دارد.

هواوی بدون گوگل در سال 2023 ، کار می کند ، اما با بوکس. و من از اینجا دور با تلفن هیچ چیز (1) که فروشگاه Google Play دارد ، دور است.