تست نوار صوتی سامسونگ HW-Q800B., سامسونگ HW -Q800B: بهترین قیمت ، تست و اخبار – دیجیتال

سامسونگ HW-Q800B

از نظر سیگنال ، مجموعه HW-Q800B با استاندارد Dolby Atmos, و اگر تلویزیون سامسونگ شما به اندازه کافی است ، حتی می توانید از این ویژگی WiFi استفاده کنید, یعنی بدون اتصال کابل بین تلویزیون و نوار صدا. توجه داشته باشید که دومی در هنگام تماشای یک فیلم ، یک سری یا هر محتوای ویدیویی ، یک تأخیر جزئی را اضافه می کند ، که تصویر را جبران می کند ، اما می توانید هنگام بازی احساس کنید ، حتی اگر MODE MODONMAND را فعال کنید. در حالت دوم ، استفاده از HDMI یا کابل نوری را ترجیح می دهید.

آزمون سامسونگ HW Q800B

سامسونگ از جمله مارک های اساسی در دنیای میله های صوتی با دامنه بزرگ و کامل است. و مدلی که امروز آزمایش می کنیم ، غیر از بالاترین نتیجه آن نیست ، اگر به جز مجموعه هایی با بلندگوهای عقب. اتصال ، کیفیت صدا ، ویژگی ها ، ما همه چیز را در مورد Samsung HW-Q800B ، محدودیت های آن و امکانات آن ، با آزمایش کامل ما به شما می گوییم.

و اگر مهارت های صوتی عالی را به تلویزیون 4K خود داده اید ، با یک سیستم اختصاصی ، قادر به مدیریت فضای اتاق نشیمن خود ، با پشتیبانی یک جعبه شدید برای گوش دادن به گوش کامل ، آن را فراهم می کنید. این وعده HW-Q800B است که به ظرفیت های همراه آن از اتصال مستقیم صفحه نمایش با الکسا ، Spotify یا دستگاه های اپل می افزاید. با قیمت مشاهده شده در حدود 700 یورو ، این مجموعه ای که می تواند بلندگوهای عقب اختیاری را در خود جای دهد ، به ویژه برای کیفیت صدای آن ، توانایی آن در ایجاد یک اثر فراگیر ، بلکه در مورد عملکرد بسیاری از عملکردهای اعلام شده ، در کنترل از راه دور مانند انتظار می رود. گوشی های هوشمند.

مشخصات فنی
سازگاری ARC HDMI ، تلویزیون متصل ، رایانه شخصی ، PS5 ، PS4 ، سوئیچ نینتندو ، تبلت ها ، تلفن های هوشمند
ابعاد نوار 1110.7 x 60.4 x 120.0 میلی متر
جعبه بله ، شامل
ابعاد جعبه گریوز 210.0 40 403.0 40 403.0 میلی متر
مکانی سازی Atmos ، Dolby Mat ، Dolby Digital Plus ، Dolby True HD
اتصالات موجود HDMI (EARC) ، HDMI در ، نوری در ، بلوتوث ، وای فای

یک مجموعه زیبا در اتاق نشیمن

تست سامسونگ HW-Q800B: یک نوار صدای تحول آور Dolby Atmos عالی

سامسونگ در سالهای اخیر پیشرفت زیادی کرده است تا کافه های خود را در آپارتمان های ما ادغام کند. هوشیار ، با یک کیفیت با کیفیت ، نوار ممکن است 1M10 متر باشد, در یک محیط مدرن یا سنتی کاملاً خوب پیش می رود و به راحتی در زیر صفحه نمایش 50 اینچ یا بیشتر قرار می گیرد, مستقیماً در کابینت تلویزیون یا دیوار از طریق براکت های ارائه شده. توجه داشته باشید که عملکرد آن به فضای کمی اضافی در سمت راست و سمت چپ صفحه نیاز دارد ، دو بلندگو جانبی آن با زاویه 45 درجه لازم است و غیرفعال نمی شود.

از طرف مواد ، نوار کارت فلزی را برای تمام سطوح قابل مشاهده خود ، از جمله شبکه جلو ، با تنظیمات بی عیب و نقص در همه سطوح بازی می کند. هوشیاری کل حتی توسط نمایشگر سفید یک منو ، در پشت شبکه خیانت نمی شود ، فقط در هنگام تغییر در پارامترها قابل مشاهده است. سرانجام ، تنها نکته منفی که در این نوار پیدا می کنیم به دلیل اتصال آن است, به دو نقطه بین ورودی ها/خروجی های سیگنال به سمت راست و عرضه سمت چپ تقسیم می شود ، که مخفی کردن آن را دشوارتر می کند. ما دوست داشتیم حداقل برای غذا یک مسیر کابل در پشت نوار پیدا کنیم.

تست سامسونگ HW-Q800B: یک نوار صدای تحول آور Dolby Atmos عالی

برای جعبه ، بلندگو 8 اینچی ، تقویت آن و الکترونیکی که آن را همراهی می کند ، جایگاه خود را در یک مورد نسبتاً چوبی ، با یک پلاستیک سیاه پیدا کنید. در قسمت عقب ، یک دریچه به شما امکان می دهد از یک اثر باس بازنویسی لذت ببرید ، هنگامی که سمت چپ به یک شبکه ظاهری اجازه می دهد تا از 20 سانتی متر جعبه تجاوز کند. دوباره اینجا, لازم است حداقل 10 سانتی متر بین جعبه و مبلمان تلویزیون فراهم شود (یا هر شیء دیگر) اجازه دهید باس آزادانه عبور کند.

سرانجام ، اگر جعبه لزوماً از بند ناف خود استفاده شود ، تقویت یکپارچه نیاز دارد ، نقطه سیم کشی بین نوار و جعبه ، دومی فقط در بی سیم وصل می شود. بنابراین کل مطمئناً حجیم است ، اما به راحتی در نصب موجود یکپارچه شده است.

یک مجموعه خوب و مجهز ..

نوار صوتی HW-Q800B و جعبه آن از طریق تلویزیون های هوشمند مدرن وصل می شوند یک درگاه HDMI EARC که یک ارتباط دو برابر بین تلویزیون و سیستم صوتی ارائه می دهد. همچنین می توان از اتصال در حال افزایش درگاه اصلی HDMI برای تلویزیون های قدیمی استفاده کرد ، با بهره گیری از بندر HDMI دوم از نوار برای ارسال منبع 4K به تلویزیون. به این اضافه شده است اتصال نوری ورودی و سازگاری بلوتوث مانند WiFi (فقط برای تلویزیون سامسونگ اخیر). در هر صورت ، نوار صدا به عنوان یک سیستم 5 دیده می شود.1 کامل ، حتی اگر بلندگوهای عقب اختیاری را به دست نیاوردید.

از نظر سیگنال ، مجموعه HW-Q800B با استاندارد Dolby Atmos, و اگر تلویزیون سامسونگ شما به اندازه کافی است ، حتی می توانید از این ویژگی WiFi استفاده کنید, یعنی بدون اتصال کابل بین تلویزیون و نوار صدا. توجه داشته باشید که دومی در هنگام تماشای یک فیلم ، یک سری یا هر محتوای ویدیویی ، یک تأخیر جزئی را اضافه می کند ، که تصویر را جبران می کند ، اما می توانید هنگام بازی احساس کنید ، حتی اگر MODE MODONMAND را فعال کنید. در حالت دوم ، استفاده از HDMI یا کابل نوری را ترجیح می دهید.

تست سامسونگ HW-Q800B: یک نوار صدای تحول آور Dolby Atmos عالی

نوار صوتی HW-Q800B بنابراین ارسال موسیقی پخش بلوتوث ، با استاندارد AirPlay 2 برای صاحبان دستگاه Apple ، اما همچنین یک ارتباط مستقیم با Spotify ، Amazon و Google Services ، دو نفر دوم از کنترل صوتی علاوه بر این بهره می برند (با میکروفون قابل غیرفعال به طور مستقیم در نوار). نیازی به صفحه نمایش برای استفاده از نوار صدا برای گوش دادن به موسیقی نیست, در صورت داشتن اشتراک خدمات مربوطه ، به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی در این نزدیکی احتیاج ندارید. شما هنوز هم به عدم وجود درگاه آنالوگ توجه خواهید کرد. نقطه ورود RCA یا Mini-Jack ، که مانع از جایگزینی یک زنجیره HIFI HW-Q800B می شود ، یا برخی از عناصر قدیمی مانند پخش کننده سی دی ، یک وینیل پلاتین را در خود جای می دهد.

… و کنترل آسان

باید اعتراف کنیم که کنترل این نوار صدا سامسونگ در محیط ما ساده تر بود. مهمتر از همه ، صاحبان تلفن های هوشمند سامسونگ از احتمال اتصال مستقیم دستگاه خود با قرار دادن آن در نوار صدا قدردانی می کنند. ژستی که بیش از 5 ثانیه طول نکشد. دیگران به سادگی قادر خواهند بود برنامه رسمی SmartThings را بارگیری کنید تا کاملاً کنترل تلویزیون و نوار صدا خود را به دست بگیرد. حالت صدا ، تساوی ، مدیریت حجم عمومی به عنوان جعبه ، فعال سازی گزینه های مختلف فضایی ، همه چیز وجود دارد ، با ارگونومی ساده ای که فقط امکان ایجاد پیش تنظیم کاربر را ندارد.

تست سامسونگ HW-Q800B: یک نوار صدای تحول آور Dolby Atmos عالی

تمام این گزینه ها از طریق کنترل از راه دور ، ارائه شده ، با نمایشی از تغییرات به طور مستقیم در نوار صدا ، از طریق صفحه نمایش با وضوح پایین که در پشت شبکه پنهان شده است نیز در دسترس است. رابط کاربری به طور ناگهانی کمی دشوارتر است و نیاز به یادگیری خاص دارد ، اما در طرح کلی و برای مدیریت روزانه حجم از منبع ، از سادگی کودکانه باقی مانده است. سرانجام ، 4 دکمه در بالای نوار پیدا خواهید کرد که سه مورد از آنها برای ناوبری در منوها استفاده می شود … برای شجاع ترین. بیایید بگوییم که برای مدیریت حجم و برش صدای میکروفون ، کاملاً کار می کند ، زیرا بقیه بسیار پیچیده تر است.

سرانجام ، صاحبان تلویزیون سامسونگ اخیر از یافتن تمام تنظیمات اصلی به طور مستقیم روی صفحه نمایش خود قدردانی می کنند ، همه از کنترل از راه دور تلویزیون قابل دسترسی است. حالت های عملیاتی ، حجم عمومی ، حجم جعبه ، تقویت آواز ، به اندازه کافی برای مدیریت زندگی روزمره با یک کنترل از راه دور واحد.

تست سامسونگ HW-Q800B: یک نوار صدای تحول آور Dolby Atmos عالی

سرانجام ، این نوار صوتی HW-Q800B بسیاری از امکانات کنترل ، کم و بیش مناسب برای هر موقعیت را ارائه می دهد ، با کنترل صدا در همه جا در همه جا. کسانی که به دنبال عمق پارامترها هستند باید برنامه تلفن همراه را طی کنند, تنها راه تنظیم دقیق ارائه صدا از طریق یک تساوی نسبتاً کامل.

کیفیت صدا بالا ، اما بسیار سبک است

مجموعه HW-Q800B با یک رندر کلی بسیار موفق ، به خوبی متعادل و قابل انعطاف ، به صورت دلخواه ، در دست موفق می شود. در حالت استاندارد ، محترمانه ترین حالت منبع ، ما از کیفیت صدای عمومی خوب با رسانه های سه گانه دقیق ، به خوبی تعریف شده و کمی بیش از حد نمایندگی استفاده می کنیم که باعث غرور مکان به کمترین فرکانس های ساحل می شود. یک دست انداز جزئی در سه گانه ، حدود 12 کیلوهرتز وجود دارد, که به طور مصنوعی باعث افزایش تصور مستقیم صدا می شود. واضح است ، ما می دانیم که صدا از نوار بیرون می آید ، حتی آن را می شنویم. علاوه بر این ، مکانی سازی سیگنال های استریو در این حالت استثنایی نیست ، اما این شایستگی را دارد ، برای اینکه مخاطب بر روی زاویه 120 درجه ای پخش شود ، یک دقت و همگن خوب را ارائه دهد.

حالت تطبیقی ​​کارت نرمی را با کمی ضعیف کردن دست انداز سه گانه و بازی با بلندگوهای طرفین و بالای نوار صدا بازی می کند. نتیجه صدایی است که به سختی با دقت از دست می رود ، اما به ویژه با منابع چند کانال در مکانی سازی به دست می آید. توجه داشته باشید که نتیجه حالت تطبیقی ​​به شدت به وجود دیوارهای اطراف بستگی دارد از نوار صوتی ، که بر روی آن بلندگوها سیگنالی را ارسال می کنند که قرار است گوشهای شما را گزش کند ، دقیقاً مانند حالت فراگیر.

تست سامسونگ HW-Q800B: یک نوار صدای تحول آور Dolby Atmos عالی

حالت فراگیر دقیقاً ، باس را تقویت می کند و بر روی بلندگوهای غیرمستقیم سه برابر می شود ، که برای افزایش چاپ کلیپراسیون عمومی ، کمی به عدم دقت می افزاید. بدون اینکه ناخوشایند باشد, این حالت بیشتر شبیه یک پسوند سازگار است تا یک فضایی پویا واقعی, و اجازه نمی دهد کوچکترین چیزی را که با یک سیستم چند کانال روبرو هستید ارائه دهد. برای استفاده واقعاً از آن ، باید گزینه بلندگوهای عقب را طی کنید ، تنها راه در اینجا برای احساس صدای فراگیر تر.

سرانجام ، HW-Q800B گزینه های اضافی ، کم و بیش مفید را ارائه می دهد ، با ترویج آرا ، اگر در پی بحث و گفتگو مشکل دارید ، بسیار عملی است ، اما همچنین یک گزینه SpaceFit است که از طریق میکروفون یکپارچه ، پیشنهاد می کند که سازگار عمومی باشد. تساوی با آنچه اتاق گوش دادن شما برمی گردد. این سیستم آخر ما را به خصوص قانع نخواهد کرد ، اما اتاق های گوش دادن و آزمایش ما ممکن است هیچ گونه انحراف خاصی نداشته باشد.

به طور کلی ، صدای HW-Q800B واقعاً موفق است, خوب برای تنظیم در حین فیلم ، بازی و حتی گوش دادن به موسیقی کالیبره شده است. مسلماً ، باس به طور پیش فرض کمی بیش از حد وجود دارد ، مطمئناً ممکن است برای دستیابی به صدای ایده آل در گوش دادن به موسیقی ، از طریق یک تساوی لازم باشد ، اما باید گفت که ما کاملاً با ذخایر صدا به عنوان ظرفیت های قانع شده ایم. نوار از نظر حجم صدا ، که به او اجازه می دهد خود را بدون اینکه در یک اتاق نشیمن بیش از 60 متر مربع قرار بگیرد ، خود را قرار دهد تا فضایی شایسته یک سینمای کوچک را به شما ارائه دهد. سرانجام ، فقط در صورت عدم وجود بلندگوهای عقب اختیاری ، ما را از عدم جاه طلبی و موفقیت خود ناامید کرده است.

تست سامسونگ HW-Q800B: یک نوار صدای تحول آور Dolby Atmos عالی

نتیجه گیری: نوار صوتی که با ظرفیت تکامل تضمین می کند

جعبه صدا و جعبه HW-Q800B BAR و Graves ما را با یک احساس بسیار خوب به وجود می آورد. کیفیت تولید آشکار است ، صدا بسیار عالی است و بسیاری از کارکردها. ما به خصوص از سهولت استفاده ، تنظیمات با روش های مختلف قدردانی می کنیم, اگر قبلاً یک مدل سامسونگ داشته باشید با یک جایزه تقریباً کنترل کامل از تلویزیون. مهمتر از همه ، نوار صوتی با بسیاری از اتصالات خود با هرگونه نصب ، مدرن یا بالاتر سازگار است تا نتیجه ای واقعاً قانع کننده اعم از مشاهده فیلم یا گوش دادن به موسیقی ارائه دهد.

HW-Q800B سامسونگ با سه حالت گوش دادن ، کم و بیش فضایی ، یک تساوی کامل ، برجسته کردن آراء مؤثر ، در قرارداد خود کاملاً موفق می شود حالت صدا کمی بیش از حد خجالتی است و نیاز به افزودن بلندگوهای عقب ، اختیاری دارد, تا پتانسیل کامل خود را به ما ارائه دهد. قدرت استثنایی آن باقی مانده است ، که می تواند یک اتاق کوچک را به عنوان یک اتاق نشیمن بزرگ به یک اتاق سینمای واقعی تبدیل کند ، برای قیمتی که با توجه به اجراهای به دست آمده ، کاملاً استثنایی است.

نتیجه

نقاط قوت

 • کیفیت تولید عمومی
 • دقت صدا ، تعادل سازگار با بازی و سینما
 • امکانات تساوی
 • کنترل مستقیم ، در کنترل از راه دور ، از طریق تلویزیون یا تلفن هوشمند
 • یک بلندگو متصل واقعی
 • میکروفون غیرفعال
 • اتصال کامل با HDMI عبور می کند
 • سازگاری بی سیم Dolby Atmos

سامسونگ HW-Q800B

یادداشت نوشتن: 5 از 5

سامسونگ HW-Q990C بهترین قیمت: 1048.9 یورو

Sennheiser Ambeo Soundbar قیمت بهتر: 1297.41 €

LG QP5 بهترین قیمت: 299 یورو

Sennheiser Ambeo Soundbar Mini بهترین قیمت: 799 یورو

Bose Smart Ultra Soundbar بهترین قیمت: 999.95 €

سونی HT-X8500 بهترین قیمت: 249 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

HW-Q800B یک نوار صدا 5 است.1.2 همراه با جعبه باس بی سیم او. در 14 آوریل 2022 با قیمت 799 یورو منتشر شد.

این محصول جایگزین شده است: سامسونگ HW-Q800C

برگه / ویژگی های فنی

پیکربندی 5.1.2
تعداد بلندگوها 11
جعبه باس آره
ماهواره احاطه شده اختیاری
از راه دور آره
ارتباط S/PDIF Optics ، HDMI
HDMI 1 ورودی ، EARC ، CEC ، 4K/60 هرتز
قالبهای صوتی رمزگشایی شده Dolby Digital ، Dolby Digital Plus ، Dolby TrueHD ، Dolby Atmos ، DTS ، DTS-HD ، DTS: X ، LPCM 7.1 ، LPCM 2.0 ، LPCM 5.1
اتصال بیسیم بلوتوث ، Wi-Fi
پروتکل های بی سیم یا multiroom Chromecast ، بازیگران الکسا ، AirPlay 2 ، Spotify Connect
دستیار صدای یکپارچه هیچ
برنامه های کاربردی iOS ، Android
قد 6 سانتی متر
عرض 111.1 سانتی متر
عمق 12 سانتی متر
وزن 5.1 کیلوگرم

ویژگی های بیشتر را ببینید

خلاصه آزمون

تاریخچه یادداشت

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

HW-Q800B یک نوار صدا در 5 است.1.2 کانال از محدوده 2022 میله های سامسونگ آن. همراه با جعبه آزاد او — ، بسیاری از فناوری ها از جمله New Dolby Atmos Sans-Fil را گرد هم می آورد.

یادداشت نوشتن

یادداشت نوشتن: 5 از 5

در تاریخ 09/12/22 به روز شده است

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

بررسی کاربر (0)

مقایسه و راهنماهای خرید

 • نوشتن راهنمای خرید بهترین میله های سامسونگ او چیست ?
 • بهترین نوار صدا چیست ?
 • بهترین نوار صوتی Dolby Atmos/DTS چیست: x ?

مقالات مرتبط

اخبار: شرکت دیجیتال سامسونگ ، گوگل ، Melitta. بهترین نکات مربوط به 03/11/2023 ما هر روز حدود بیست معاملات خوب را منتشر می کنیم. برای آسانتر کردن وظیفه خود ، در اینجا بهترین معاملات خوب است ، به نظر ما ناشناخته.

اخبار: شرکت دیجیتال 5 برتر: سامسونگ ، گوگل ، ملیتا. بهترین نکات مربوط به 03/10/2023 ما هر روز حدود بیست معاملات خوب را منتشر می کنیم. برای آسانتر کردن کار خود ، به نظر ما 5 بهترین برنامه خوب برتر در اینجا آورده شده است.

اخبار: شرکت دیجیتال 5 برتر: سامسونگ ، JBL ، فیلیپس. بهترین نکات مربوط به 01/11/2023 ما هر روز حدود بیست معاملات خوب را منتشر می کنیم. برای آسانتر کردن کار خود ، به نظر ما 5 بهترین برنامه خوب برتر در اینجا آورده شده است.

اخبار: شرکت دیجیتال 5 برتر: سامسونگ ، جابرا ، سونی. بهترین نکات مربوط به 20/11/2022 ما هر روز حدود بیست معاملات خوب را منتشر می کنیم. برای آسانتر کردن کار خود ، به نظر ما 5 بهترین برنامه خوب برتر در اینجا آورده شده است.