Hyundai Ioniq 5 77 kWh Test: یک ماشین برقی برای غلطک های بزرگ ، آزمایش – Hyundai Ioniq 5 HTRAC: مصرف و استقلال

تست – Hyundai Ioniq 5 HTRAC: مصرف ، استقلال و عملکرد اندازه گیری Superret ما

که برای آن مدیر تجارت ، مدیر ناوگان یا حتی شخصی خصوصی بودجه بسیار معقول تری را در حدود 50،000 یورو در حال تحول تعیین می کند ، ما شروع به یافتن مدل هایی می کنیم که قادر به بیش از 500 کیلومتر استقلال هستند. اول از همه ، ما بدیهی است که به تولیدات تسلا با مدل 3 (547 کیلومتر) و Y (533 کیلومتر) استقلال بزرگ فکر می کنیم که به ترتیب 52.990 یورو و 53.990 یورو نیاز دارند. یا به تعداد زیادی از مدل های گروه Volkswagen با استفاده از باتری 77 کیلووات ساعت ، اعم از شناسه VW. 3 به Audi Q4 e-tron از طریق Skoda Enyaq IV و Cupra Born.

تست هیوندای یونیق 5 77 کیلووات ساعت: یک ماشین برقی برای غلطک های بزرگ

باتری بزرگ ، قدرت مورد مطالعه و ظرفیت شارژ فوق العاده سریع ، این هیوندای یونیق 5 را به یکی از تنها اتومبیل های برقی که قادر به در نظر گرفتن مسیرهای بزرگراه طولانی است ، تبدیل می کند.

Zapping Auto Moto Hyundai Ioniq 5 N: با باتری الکتریکی 650 اسب بخار تماس بگیرید !

چه کسی می گوید ماشین برقی به طور کلی فاصله های کوتاه می گوید. چه چیزی بیشتر در محورهای سریع است که استقلال به عنوان برف در آفتاب با این نوع وسیله نقلیه روی باتری ها ذوب می شود. در نتیجه ، مشاوره این وسیله حمل و نقل به بزرگراه های حرفه ای در تمام طول سال ، آنتینومی است ، در نگاه اول. با این حال ، سطح استقلال دائماً در حال پیشرفت است ، در بالای این سلسله مراتب 2023 ، یک مرسدس EQS 450+ خاص قادر به مرور 783 کیلومتر مطابق چرخه تأیید WLTP است. فقط ، زیبایی که بیش از 135،000 یورو است ، او در دسترس همه بودجه ها نیست.

تقریباً رقابت

که برای آن مدیر تجارت ، مدیر ناوگان یا حتی شخصی خصوصی بودجه بسیار معقول تری را در حدود 50،000 یورو در حال تحول تعیین می کند ، ما شروع به یافتن مدل هایی می کنیم که قادر به بیش از 500 کیلومتر استقلال هستند. اول از همه ، ما بدیهی است که به تولیدات تسلا با مدل 3 (547 کیلومتر) و Y (533 کیلومتر) استقلال بزرگ فکر می کنیم که به ترتیب 52.990 یورو و 53.990 یورو نیاز دارند. یا به تعداد زیادی از مدل های گروه Volkswagen با استفاده از باتری 77 کیلووات ساعت ، اعم از شناسه VW. 3 به Audi Q4 e-tron از طریق Skoda Enyaq IV و Cupra Born.

با آرامش مسیرهای طولانی را در نظر بگیرید

بله ، اما در اینجا ، با سرعت پایدار ، سرعت سفر صادقانه 130 کیلومتر در ساعت ، لازم است که به طور منظم استراحت کنید تا شارژ شود. و تمام مدلهای ذکر شده در بالا حداکثر ظرفیت باتری آنها یا فقط 80 ٪ را پوشش نمی دهند. چالش در آنجاست ، دقیقاً. در این بازی کوچک ، اگر TESLA Model 3 Great Reference با یک قدرت شارژ به 250 کیلو وات ، مرجع است ، آزمایش Hyundai Ioniq 5 ما تقریباً به همین ترتیب (232 کیلو وات) با قیمت کمی پایین تر (از 51300 €) است.

یک برگه فنی ممتاز

در طول سفر ما در پشت فرمان کره ای که دیدیم ما بیش از 1000 کیلومتر در بزرگراه سفر می کنیم ، با پنج مسافر در هواپیما و چمدان های آنها ، سرعت ما را با سرعت 130 کیلومتر در ساعت در تنظیم کننده مسدود کرد ، ما توانستیم بین 220 تا 250 کیلومتر اجرا کنیم بین هر استراحت ، تقریباً هر 1H45 ، بسته به وضعیت ترافیک. با استفاده از قدرتهای بارگیری مجدد قوی که توسط ابرقهرمانان مناطق بزرگراه توزیع شده است ، خرابی ما بین 10 تا 20 دقیقه نوسان کرده است تا حداکثر 80 ٪ ظرفیت باتری را بازیابی کند ، زمان به طور کلی برای یک PEE /آرامش /قهوه مشاهده می شود. غرفه های اختصاص داده شده به وعده های غذایی بیشتر برای رسیدن به ظرفیت 100 ٪ (تقریباً 30 دقیقه) نشان داده شده است. به هر صورت ممکن است ، از نظر ظرفیت شارژ ، این هیوندای یونیق 5 بهتر از رقبای “ژنرال” گروه فولکس واگن باشد ، و نیازی به شرمندگی در برابر مدل های ممتاز از نوع پورشه Taycan/Audi نیست – Tron GT به لطف تنش 800 ولت.
از طرف مصرف ، سفر بزرگراه ما سطح خود را در حدود 24 کیلو وات 100 کیلومتر افزایش داده است ، هنگامی که به طور متوسط ​​18 کیلو وات در 100 کیلومتر است ، به اندازه کافی برای عبور از علامت 400 کیلومتری. در شهر ، غیر معمول نیست که بتوانیم 507 کیلومتر وعده داده شده توسط چرخه WLTP را تجمع کنیم ، یا حتی اگر از یک رانندگی اکو استفاده کنیم ، از آنها فراتر رود.

پناهگاه صلح در هواپیما

به نظر می رسد هیوندای با راحتی که او تقطیر می کند یک همراه جاده ای عالی است. کمی “suvilized” ، دسترسی آسان به صندلی های بزرگ آن را ارائه می دهد. صندلی های Pullman که از واحدهای قابل استفاده قابل استقرار برقی بهره مند می شوند ، هم از طرف راننده و هم در مسافر. لوکس به طور کلی برای لیموزین ها محفوظ است. صندلی های عقب نباید با یک مدولار اولتراسیون ، احساس نیمکت در دو قسمت نصب شده روی اسلایدها ، در حالی که پرونده ها به صورت الکتریکی تعظیم می کنند ، به همان روش. نکاتی که همچنین به شما امکان می دهد حجم تنه را فراتر از 525 لیتر در حال حاضر قابل توجه باشد.
به نوبه خود ، میرایی با وجود وزن ذاتی در وضعیت خودروی برقی ، از کیفیت تصفیه آن تأثیر می گذارد. و رول ها علی رغم ماهیت آرامش او به خوبی حفظ شده اند. ما در نهایت از والیبال عایق صوتی و زیاد در بزرگراه قدردانی می کنیم. در صورت عدم وجود تونل تونل ، چه چیزی را از فضای دنج که در هیئت مدیره سلطنت می کند و ذخیره سازی ، به ویژه بین مسافران جلو ، بیشترین استفاده را می کند. برای این منظور ، فضای پاک شده در پاها ، در پشت ، چشمگیر است. از طرف دیگر ، ما می توانیم از انتخاب خاصی از مواد انتقاد کنیم ، حتی اگر کل تأثیر خوبی داشته باشد.

عملکرد کافی

از طرف عملکرد ، 229 اسب بخار از این سطح ورودی تا حد زیادی کافی است و در پشتیبان گیری از کیلومتر ارزشمند استقلال ، در مقایسه با نسخه عضلانی تر شرکت می کند. این هیوندای Ioniq 5 77 کیلووات ساعت به اندازه کافی با برش 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 7 ثانیه به اندازه کافی تنیده می شود. چه چیزی با آرامش انواع مسیرها را در این سد قیر در نظر می گیرد.

اطلاع

  • سرعت شارژ
  • طراحی قابل توجه قابل توجه
  • راحتی و آرامش در هواپیما
  • برخی از مواد در کابین
  • فرار به جایزه زیست محیطی

قیمت

Hyundai Ioniq 5 77 kWh
از: 51،300 €
مصرف متوسط ​​تولید کننده/در طول آزمون (کیلووات ساعت/100 کیلومتر): 19/22
CO2 (g) / پاداش: 0 / €
قدرت مالیاتی: 4 CVS
کشور تولید: کره جنوبی (اولسان)
دامنه ارائه شده:
برقی 77 کیلووات ساعت ، از 229 تا 325 اسب بخار ، از 51300 تا 64،000 €

برگه فنی

برای رانندگی
موتور: برق همزمان با آهنرباهای دائمی ، 229 اسب بخار
انتقال: پیشرانه ، 1 نسبت + وارونگی معکوس
باتری: پلیمر لیتیوم یون ، 77.4 کیلووات ساعت
قدرت تجمعی (CH): 229
زن و شوهر (NM): 350
استقلال متوسط ​​تولید کننده: 507
وزن (کیلوگرم): 2،085 کیلوگرم
طولانی.زاده.ژوت. (م): 4.64 x 1.89 x 1.61
خرید (م): 3.00
زمان شارژ: 18 دقیقه از 10 تا 80 ٪ (ترمینال سریع 350 کیلو وات) ، 7 ساعت از 0 تا 100 ٪ (والبکس 11 کیلو وات) ، 31 ساعت (سوکت خانگی 220 ولت)
حداکثر سرعت (کیلومتر در ساعت): 185 کیلومتر در ساعت
0 تا 100 کیلومتر در ساعت (ها): 7
لاستیک های سریال: 235/55 R19
زنده
جعبه در 5 / به 2 (L): 527/1587
گزینه های توصیه شده
پمپ حرارتی / 990 یورو
همچنین به صورت خودکار بخوانید.com:
قیمت هیوندای کونا (2023): سرانجام هیبرید زیر 34،000 یورو شروع می شود
هیوندای حتی برای نسل بعدی به بازار I10 ، I20 و I30 ادامه خواهد داد
Hyundai Kona: در نسل دوم SUV چند انرژی

تست – Hyundai Ioniq 5 HTRAC: مصرف ، استقلال و عملکرد اندازه گیری Superret ما

فوق العاده ، چیست ? این یک فرمت آزمایشی جدید در خودرو است.com که اولین برداشت های جمع آوری شده در طول کار اولیه را دنبال می کند. این یک عمیق تر از بزرگترین اسپلولوژیست ها در مسافت های بسیار طولانی تر و همیشه در همان مسیر با توجه به یک پروتکل بسیار دقیق است که هدف از آن تکرار هر یک از تازگی ها است. ما این تمرین را با هیبریدهای قابل شارژ شروع کرده بودیم و هم اکنون تکامل اختصاص داده شده به برق را اعمال می کنیم. هدف ? جمع آوری اطلاعات جامع از یک آزمایش طولانی مدت در شرایط واقعی !

از پیشنهاد سایر سؤالات در نظرات برای این بخش جدید دریغ نکنید !

ماشین جهانی سال ، ماشین برقی سال ، طراحی اتومبیل سال و حتی مقام سوم در عنوان اتومبیل اروپایی سال: سبد خرید Hyundai Ioniq 5. این یک فراموشی است که بگوییم کراس اوور کره ای با ظاهری جمع و جور بزرگ یکی از مهمترین تازه های دنیای ماشین برقی است. Ioniq 5 با استفاده از نام یک سدان ضعیف که بیشتر به دلیل مصرف رکورد خود مشهور است ، فصل جدیدی از تاریخچه را باز می کند. این پلت فرم E-GMP را نشان می دهد که به ویژه در یک معماری نرم افزار جدید و پیکربندی 800 ولت امیدوار کننده (653.4 ولت دقیقاً) مستقر است. انتظار برای ترمینال ها و ترس از تجزیه خشک فقط با Hyundai Ioniq 5 خاطرات دور خواهد بود.

ارائه هیوندای یونیق 5

تکنیک Ioniq 5 HTRAC

برای این اولین Superret (ما این فرصت را خواهیم داشت که نسخه های دیگر را امتحان کنیم) ، هیوندای کلیدهای Ioniq 5 مجهز به دو موتور برقی و بزرگترین باتری موجود را به ما قرض داد. حداقل ، برای لحظه ای ، از آنجا که یک نسخه جدید باید به سرعت نور روز را با یک واحد Kia EV6 مشاهده کند.

بین موتورهای نصب شده بر روی قطارهای نورد یک باتری با ظرفیت 72.6 کیلووات ساعت است ، هیوندای مراقبت از برقراری ارتباط با مقدار قابل استفاده است. وی مسئول نیروگاه های برق است که قدرت کل 306 اسب بخار را برای 605 نانومتر گشتاور توسعه می دهد. در مقابل زمان ، آنها به شما این امکان را می دهند که در 5.2 ثانیه 0-100 کیلومتر در ساعت سقوط کنید و با سرعت بالا 180 کیلومتر در ساعت هدف قرار دهید.

این پیکربندی مکانیکی کاتالوگ را در پایان اجرایی بالا فقط با تمام تجهیزات راحتی و فناوری در سری قفل می کند. بین گزینه های نادر ، انتخاب از دو بازی رینگ ، با چرخ های 19 اینچی یا رینگ های عالی 20 اینچی امکان پذیر است. با انتخاب پیش فرض مدل آزمون ما ، استقلال اعلام شده 460 کیلومتر (در برابر 430 کیلومتر با 20 اینچ) است ، برای مصرف WLTP 17.7 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر.

در پشت راست ، پلاگین شارژ در پشت یک پنل موتوری قرار دارد که از کنترل از راه دور کنترل می شود. سوکت از نوع Combo-CCS است و امکان شارژ مجدد جریان متناوب را با یک کابل نوع 2 تا 11 کیلو وات برق فراهم می کند. در این حالت ، شارژ کامل (10-100 ٪) تقریباً در ساعت 6:10 A.M اعلام شده است. اما Ioniq 5 از بزرگراه نمی ترسد که بتواند ایستگاه های شارژ سریع را با بارگیری تا 232 کیلو وات هدف قرار دهد. بنابراین هیوندای در 18 دقیقه 10-80 ٪ قول می دهد.

تمام اقدامات مصرف ما از هیوندای یونیق 5

استقلال مختلط: 380 کیلومتر

با چنین مقداری ماژول برقی (دقیقاً 30) ، هیوندای یونیق 5 یک “مخزن” دلچسب ارائه می دهد. به طور روزانه ، ما هرگز آب میوه را از دست نخواهیم داد. این در مورد اکثریت قریب به اتفاق برق صادق است ، اما با این کراس اوور حتی بیشتر است. برعکس مدال ، ابعاد و وزن آن از بالاترین است. این بدون در نظر گرفتن در جاده های سیم پیچ ، جایی که امضای سازنده آن از نظر رفتار جاده ای بیش از حد اجازه نمی دهد. مسلماً ، نگه داشتن درپوش صحیح است ، اما میرایی با تسلیم در زیر محدودیت های وزن کامل است. به طور متناقض ، کمک فنرها ویژگی های ورزشکاران را دارند و به سرعت در توقف اتصالات بد یا رکودان وارد می شوند.

همچنین ، صندلی ها بهترین نگهداری را ارائه نمی دهند در حالی که عدم وجود یک کنسول مرکزی قبل از آن کمتر از مسافران مرز دارد. به طور خلاصه ، کابین می خواهد یک اتاق نشیمن باشد و از این منظر است که راننده باید در این جاده های ثانویه تکامل یابد: به طور کلی ، ما تمرینات بدنی روزانه او را روی مبل خود انجام نمی دهیم. از آن به بعد ، ما با یادآوری های رضایت بخش آن و سیستم ترمز احیا کننده آن که از یک رایگان به یک حالت قدرتمند I-Pedal که تا زمان توقف کامل ترمز می کند ، از نیروی آرام Ioniq 5 استفاده خواهیم کرد.

در شهر ، این سیستم بسیار جذاب است. اما در اینجا با شعاع چرخش نسبتاً زیاد و ابعاد کشیده به سختی راحت است. به درستی قرار دادن 4.65 متر طول آن ، و به ویژه چرخ های چرخ آن 3.00 متر دشوار است. اما خوشبختانه ، نمایش زاویه های مرده توسط دوربین با فعال کردن نشانگر به شما امکان می دهد در هنگام لزوم قرار گرفتن در گوشه ای در گوشه 90 درجه با پیاده روهای مجاور ، در کجا قرار داشته باشید. بسیار مفید.

در زیر دمای 15 درجه سانتیگراد در هوای خشک و بدون باد ، متقاطع به طور متوسط ​​19.1 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر در جاده و 22.7 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر در مسیر پذیرفته است. در شهر است که او با 15.4 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر بهترین امتیاز را کسب می کند. در پایان ، متوسط ​​مصرف کل در حلقه ما 19.1 کیلووات ساعت در 100 است که منجر به استقلال متوسط ​​380 کیلومتر می شود.

حلقه مخلوط – اندازه گیری بیش از 100 کیلومتر

جاده بزرگراه شهر میانگین
متوسط ​​سفر دور (در کیلووات ساعت/100 کیلومتر) 19 122 715 4 19،1
استقلال کامل نظری (در کیلومتر) 380 319،471 380

مسیر در مقابل بزرگراه: Aero هدیه نمی دهد

Hyundai Ioniq 5 ، مانند بسیاری از برق ، با افزایش سرعت کنتورها. در سفر جاده ای مطلوب ما ، به طور متوسط ​​15.9 کیلووات ساعت/100 کیلومتر ارائه داد. تقریباً به اندازه شناسه فولکس واگن خوب است.3 که ما قبلاً به Superret منتقل شده ایم ، اما این به سختی از لاستیک های زمستانی آن استفاده نمی شد. بنابراین با یک استقلال 456 کیلومتر مطابقت دارد.

اما پشت سکته مغزی مداد دیدنی او برای شل کردن بیش از یک سر ، ارزش های آیرودینامیکی غیرمعمول را پنهان می کند. بدون تأثیر سرعت کم ، رویارویی با هوا می تواند برای مصرف فوق العاده باشد. بعد از 50 کیلومتر با سرعت 130 کیلومتر در ساعت در کنترل کروز ، ما خط پایان را با مقدار 26.9 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر صرف کردیم که در کل تقریباً 270 کیلومتر استقلال است.

مصرف فوری Hyundai Ioniq 5

در نتیجه ، نیازی به مشخص نیست که ما انتظار داریم تفاوت معنی داری در مصرف بین 130 کیلومتر در ساعت و 110 کیلومتر در ساعت داشته باشیم. تصور می کند که کیلومتر در بزرگراه مانند مرواریدها روی گردنبند قرار بگیرد ، با این وجود او ترجیح می دهد با سرعت زیاد به پیشانی های قیر نپردازد. اثبات با اظهارات ماست.

با سرعت 110 کیلومتر در ساعت ، مصرف 20.4 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر ، میانگین سفر دور مرجع ما را نشان می دهد. با سرعت 130 کیلومتر در ساعت ثابت ، جای تعجب با مجموع 27.0 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر. این نشان دهنده تنوع 35.34 ٪ در یکسان است. حتی یک Aiways U5 نسبت اندازه گیری شده تری دارد ، اما باید گفت که مصرف آن با 110 کیلومتر در ساعت معادل آن با Ioniq 5 تا 130 کیلومتر در ساعت است ..

مصرف فوری

110 کیلومتر در ساعت 130 کیلومتر در ساعت
متوسط ​​سفر دور (در کیلووات ساعت/100 کیلومتر) 20.4 27
استقلال کامل نظری (در کیلومتر) 355 268

سفر از راه دور: 208 کیلومتر استقلال مفید

در بخش هایی که به طور کامل با سرعت 130 کیلومتر در ساعت در تنظیم کننده سفر کرده اند ، همانطور که به طور سیستماتیک انجام می دهیم ، هیوندای یونیق 5 مصرف زیاد را نشان می دهد. اما ما به ندرت در طول سفر با این سرعت سفر می کنیم. این همان چیزی است که به Hyundai Ioniq 5 اجازه داده است تا در بزرگراه A6 بین حاشیه لیون و Porte d’Orléans در پاریس هوشیارتر شود.

در پایان ، میانگین مصرف در 24.3 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر یا در کل 298 کیلومتر استقلال ایجاد شد. با شروع باتری 100 ٪ بارگذاری شده ، می توان در مرحله اول تقریباً 270 کیلومتر در نظر گرفت. سپس باید بین 80 تا 10 ٪ 208 کیلومتر پرش کنید. به اندازه کافی برای ایجاد دو استراحت فیزیولوژیکی کوتاه یا توقف طولانی تر برای پوشش 500 کیلومتر. و از نظر شارژ ، Hyundai Ioniq 5 سخت اعتصاب می کند.

راحتی و عملکرد Hyundai Ioniq 5

با 306 اسب بخار و 605 نانومتر گشتاور ، از Ioniq 5 خواسته نمی شود که از آن فراتر رود. اثبات آن با 80-120 کیلومتر در ساعت در 4.25 ثانیه است ، Chrono در دست. مقداری که بیشتر یا کمتر از 100 ٪ تا 20 ٪ بار نگه دارد. از طرف دیگر ، مانند بسیاری دیگر ، سرزندگی خود را زیر 15 ٪ پل می زند و به گذرگاه اجازه می دهد بار موجود را ذخیره کند. در یک خط مستقیم ، متقاطع خلق و خوی “آمریکایی” خود را در زمینه های سیم پیچ با میرایی با اثرات پمپاژ مشخص شده در هنگام تسریع سرعت تقویت می کند.

بنابراین با ریتم های آرام یا در بزرگراه ، جایی که راحتی به نظر می رسد قدردانی می شود. مسافران سهولت خود را در اینجا با حجم سخاوتمندانه در اطراف می یابند. راننده باید آن را با یک مجموعه کامل از وسایل رانندگی با سیستم HDA که به طور خودکار با محدودیت های سرعت با خواندن پانل ها سازگار است ، کمک کند. اما هر چند وقت یکبار ، حساسیت شدید این سیستم ها که می خواهند محدودیت هایی را ایجاد کنند که مربوط به مسیری نیست که ماشین در آن قرار می گیرد.

زنجیره ای کیلومتر به راحتی با این اتومبیل که برای سفرهای کوتاه مدت تصور می شود انجام می شود. این توسط جو داخلی مشهود است ، در این پیکربندی ، در ارتباط با کابین خلبان. آرامش شایسته باغ آرام صبح نیز با دو صندلی جلوی آن تحت فشار قرار می گیرد ، با تمایل که چیزی برای حسادت به صندلی های کلاس اول A380 ندارد. و زاویه های آنها در شرایط شدت صفر ، بدن را به خود می گیرد. در جاده ، سر و صداهای هوا نسبتاً خوب کانال دار شده اند: با سرعت 130 کیلومتر در ساعت ، صدا سنج ما مقدار 74 دسی بل را اندازه گیری می کند ، کمترین از تمام اتومبیل هایی که تاکنون مطالعه کرده ایم. به طور خلاصه ، اصول اولیه حق بیمه وجود دارد ، اما مواد مورد استفاده در این جهان منفجر می شوند. مانند کمربند عقب بدون راهنما ، که حلقه آن روی لبه های صندلی عقب می کوبد.

داده اضافی

80 ٪ SOC 50 ٪ SOC 20 ٪ SOC 10 ٪ SOC
در صدر 80-120 کیلومتر در ساعت (در S) 4 254 354 55 5.62
در 50 کیلومتر در ساعت در 80 کیلومتر در ساعت در 110 کیلومتر در ساعت با سرعت 130 کیلومتر در ساعت
سطح سر و صدا در صفحه (در DB) 67 687 1 74

Superret Hyundai Ioniq 5: نتایج

برای جذب عناوینی که حسادت تولید کنندگان مشهور به طور تصادفی نیست: هیوندای یونیق 5 انقلابی در دنیای تحرک برقی بود ، با ورود تولید کننده کره ای که هیچ کس انتظار آن را نداشت. غول پیکر و تکنولوژیکی ، نوید یک استقلال بزرگ. اما حیف است که در شهر است ، جایی که کمترین راحت است ، مصرف آن به بهترین وجه بهینه شده است. در بزرگراه ، استقلال به شدت ذوب می شود. اما این بیشتر اثر تضاد است زیرا Ioniq 5 جزو الکتریکی است که بهترین ها را در بزرگراه انجام می دهد. آنقدر احساس نمی کنید – تفاوت با یک ماشین حرارتی نیست. در قسمت بعدی ادامه یابد.

محدوده Ioniq 5 با نسخه 58 کیلووات ساعت/170 اسب بخار با 43،600 یورو باز می شود. از طرف دیگر ، لازم است برای این نسخه تست بالا ، که دارای تجهیزات کاملی است ، از جمله شارژ V2L معکوس ، 59.900 یورو را امضا کنید. توجه داشته باشید که یک نسخه کمتر قدرتمند با یک موتور 218 اسب بخار و کمتر حریص نیز با قیمت 56،000 یورو در دسترس است.

ماوراء فوق العاده ، چیست ?

در عشق به چهره ها و آلرژی ها با برگه های فنی رسمی ، Supertest ، یک فرمت تست خودرو جدید خودران شده ، برای شما ساخته شده است و داده های جمع آوری شده در طی یک آزمایش را در شرایط واقعی و با توجه به یک پروتکل شفاف و دقیق جمع می کند. ما چهارشنبه ها پس از انتشار بخش دوم اختصاص داده شده به Hyundai Ioniq 5 HTRAC به مقاله خلاصه ما ، آنها را اضافه خواهیم کرد مقابله با مقادیر ذکر شده از مدلهای آزمایش شده ، که باعث می شود ارزش کامل بخش باشد.

اگر می خواهید فراتر بروید ، از مشورت با آزمون های ما دریغ نکنید و در انجمن بحث و گفتگو با جامعه مبادله کنید.

شما می خواهید مطمئن باشید که در مورد اخبار اتومبیل های برقی چیزی را از دست نخواهید داد ?