اتومبیل های برقی هیوندای و عملکرد آنها | Hyundai Motor France ، اتومبیل های برقی: باد در حال چرخش است?

اتومبیل های برقی: باد در حال چرخش است

با داشتن طیف وسیعی از فن آوری های نوآورانه ، ویژگی های هوشمند و تجهیزات راحتی ، Ioniq 6 روشی جدید را برای شما باز می کند: تحرک مسئول با ظرافت. Ioniq 6 با داشتن شبح سیال ، مواد سازگار با محیط زیست و سطح بالایی از عملکرد ، 100 ٪ جریان الکتریکی است. به لطف فناوری 800 ولت در دسترس به عنوان استاندارد ، از شارژ 10 ٪ تا 80 ٪ استفاده کنید.

اتومبیل های برقی ما

بدون مصرف سوخت ، بدون انتشار CO2 ، سفرهای ساکت: ماشین برقی شما – با سایر راه حل ها – به تحرک فردا کمک می کند. تحرک تمیز ، نوآورانه و جذاب. Hyundai طیف گسترده ای از اتومبیل های برقی را به شما ارائه می دهد ، جایی که SUV Ioniq 5 و Kona Electric و سدان Ioniq 6 را پیدا خواهید کرد. با توزیع قدرت فوری و راحتی رانندگی تقویت شده ، مدل های ما عملکرد و لذت رانندگی را ترکیب می کنند. و غیرقابل مقایسه است. اتومبیل های برقی هیوندای یک کنسانتره از فناوری ها را در خود جای می دهند. باتری های لیتیوم یون با ظرفیت بالا ، استقلال را از 305 تا 614 کیلومتر مجاز می کند (بسته به مدل / چرخه WLTP).

نمایشنامه ویدیویی آخرین اسلاید

Ioniq 6

 • ویژگی های اصلی :
 • حداکثر 614 کیلومتر استقلال (چرخه مخلوط WLTP)
 • باتری 77.4 کیلووات ساعت ، شارژ در 18 دقیقه (10 تا 80 ٪)
 • قدرت از 229 تا 325 اسب بخار

یونیک 5

 • ویژگی های اصلی :
 • حداکثر 507 کیلومتر استقلال (چرخه مخلوط WLTP)
 • باتری 77.4 کیلووات ساعت ، شارژ در 18 دقیقه (10 تا 80 ٪)
 • قدرت از 229 تا 325 اسب بخار

نسل جدید Kona Electric

 • ویژگی های اصلی :
 • حداکثر 514 کیلومتر استقلال (چرخه مخلوط WLTP)
 • شارژ سریع در 41 دقیقه (10 تا 80 ٪)
 • حداکثر 493 لیتر حجم بارگیری (از جمله صندوق عقب)

اگر یک ماشین برقی را انتخاب کنید:

نمایشنامه ویدیویی آخرین اسلاید

شما می خواهید در حالت انتشار صفر رانندگی کنید.

در شهر (به خصوص در Zfe) ، در بزرگراه ، در حومه شهر: اتومبیل های برقی 100 ٪ ما را انتخاب کنید و بدون صدور انتشار آلاینده در جو حرکت کنید. وسایل نقلیه ما رانندگی تمیز ، ساکت و راحت را برای شما فراهم می کنند.

شما مسافت های کوتاه و طولانی را مرور می کنید.

برخلاف تصور عامه ، اتومبیل های برقی برای سفرهای کوتاه رزرو نمی شوند. دامنه الکتریکی هیوندای با سفرهای زندگی روزمره شما سازگار است اما نه تنها ! به تعطیلات بروید یا با اعتماد به نفس سفرهای تجاری خود را انجام دهید. اتومبیل های برقی ما به گونه ای طراحی شده اند که زندگی شما را ساده تر می کنند ضمن اینکه راحتی و ایمنی را تضمین می کنند.

شما به ایستگاه های شارژ دسترسی دارید.

در خیابان ، در محل کار یا خانه خود ، جایی که می خواهید ماشین الکتریکی هیوندای خود را وصل کنید. ایستگاه های شارژ در هر کجا قابل دسترسی هستند. به عنوان یک جایزه: استقلال و زمان شارژ وسایل نقلیه ما سریع و کارآمد هستند تا هرگز وقت خود را تلف نکنید. و زمان ، همانطور که همه می دانند ، با ارزش است.

اتومبیل های برقی ما

Ioniq 6 ، 100 ٪ جریان الکتریکی.

با داشتن طیف وسیعی از فن آوری های نوآورانه ، ویژگی های هوشمند و تجهیزات راحتی ، Ioniq 6 روشی جدید را برای شما باز می کند: تحرک مسئول با ظرافت. Ioniq 6 با داشتن شبح سیال ، مواد سازگار با محیط زیست و سطح بالایی از عملکرد ، 100 ٪ جریان الکتریکی است. به لطف فناوری 800 ولت در دسترس به عنوان استاندارد ، از شارژ 10 ٪ تا 80 ٪ استفاده کنید.

Ioniq 5 ، تحرک الکترونیکی در زیبایی.

با Ioniq 5 ، ایده های دریافت شده در اتومبیل های برقی شوخی می شود. تحت خطوط آینده نگر و تصفیه شده ، Ioniq 5 دارای بسیاری از تجهیزات هوشمند است. با ظرافت و پیشرفته ، SUV از شارژ فوق العاده سریع 800 ولت ، بسیاری از وسایل نقلیه رانندگی بهره می برد و حتی می تواند یک اسکوتر ، دوچرخه یا وسیله نقلیه دیگر را شارژ کند (فناوری V2L ، وسیله نقلیه برای بارگذاری).

Kona Electric ، 100 ٪ SUV برقی.

یک پیشگام. انقلابی ، در دوران زمان. Kona Electric – اولین SUV برقی فشرده در اروپا – یک استقلال چشمگیر تا 484 کیلومتر با سبک SUV جسورانه و جادار ترکیب می کند. بدون سازش ، می خواهد بیش از همه همه کاره باشد و بدون انتشار C02 روی لذت رانندگی تمرکز کند. بیایید آن را با صدای بلند و واضح بگوییم ، بله یک ماشین برقی برای کار روزانه به صورت سرسختانه.

لذت رانندگی خود را بهینه کنید.

برنامه Bluelink Hyundai برای ارائه لذت رانندگی غیرقابل مقایسه به شما طراحی شده است. تنظیمات ماشین خود را قبل از سفر پیکربندی کنید: گرمایش ، تهویه مطبوع GPS ، این شما هستید که تصمیم می گیرید ! در طول سفر خود ، از ناوبری متصل ، فرمان صوتی و سایر خدمات متصل استفاده کنید تا با خیال راحت اجرا شود.

Bluelink®

شما به مقصد رسیدید ? برنامه Bluelink به دست می گیرد و به شما امکان می دهد تا با چند کلیک وسیله نقلیه خود را پیدا کنید ، آن را از راه دور قفل کنید و حتی در صورت تلاش برای پرواز ، یک اعلان را برای شما ارسال کنید.

ماشین برقی چیست ?

یک ماشین برقی نوعی وسیله نقلیه است که دارای یک موتور الکتریکی است که از باتری قابل شارژ استفاده می کند. بر خلاف وسایل نقلیه “کلاسیک” ، اتومبیل های برقی برای کار به بنزین یا دیزل احتیاج ندارند زیرا هیچ موتور احتراق داخلی ندارند. این مکانیسم به اتومبیل های برقی اجازه می دهد تا بسته به باتری مورد استفاده ، غیر آلودگی ، اقتصادی تر و به همان اندازه قدرتمند باشند.

ماشین برقی چگونه کار می کند ?

یک ماشین برقی به لطف باتری که موتور را تغذیه می کند کار می کند. این باتری به طور کلی در پایه ماشین قرار دارد. موتور انرژی الکتریکی باتری را به نیرویی تبدیل می کند که به ماشین اجازه حرکت می دهد.

استقلال یک ماشین برقی به ظرفیت باتری بستگی دارد که در ساعت کیلووات (کیلووات ساعت) و قدرت موتور (KW) اندازه گیری می شود. هرچه ظرفیت باتری بیشتر باشد ، استقلال خودرو بزرگتر است. اتومبیل های برقی به یک راه حل مدیریت انرژی مجهز شده اند که باعث می شود با تنظیم قدرت ارائه شده با توجه به نیازها ، استقلال خودرو را به حداکثر برسانند. این “حالت” برای دوز قدرت موجود و به عنوان مثال سطح بازیابی انرژی است.

هنگامی که ماشین کند می شود یا ترمز می کند ، موتور الکتریکی به یک جایگزین تبدیل می شود و به شما امکان می دهد بخشی از انرژی جنبشی تولید شده توسط خودرو را برای شارژ مجدد باتری بازیابی کنید. این تکنیک ترمز احیا کننده نامیده می شود و استقلال خودرو را افزایش می دهد.

برای شارژ مجدد باتری ، به سادگی آن را به یک سوکت خانگی یا ایستگاه شارژ (شبکه عمومی ، ترمینال خصوصی در یک شرکت یا از طریق یک اپراتور) وصل کنید). سرعت شارژ (به ویژه) به قدرت شارژر مورد استفاده و شارژر روی تخته بستگی دارد.

مزایای یک ماشین برقی چیست؟ ?

اتومبیل های برقی مزایای بسیاری دارند. آنها به لطف تحرک انتشار صفر به حفظ یک محیط تمیزتر کمک می کنند. در هنگام گردش ماشین هیچ آلاینده ای در هوا رد نمی شود. اتومبیل های برقی همچنین به کاهش آلودگی سر و صدا کمک می کنند زیرا به نظر می رسد بدون ایجاد سر و صدا در جاده “می چرخند”.

یک ماشین برقی همچنین از این مزیت برخوردار است که بتواند در همه جا رانندگی کند ، به خصوص در مناطق کم مصرف (ZFE) و سایر بخش ها که مشمول محدودیت ها هستند. در برخی از شهرها می توان از پارکینگ رایگان بهره مند شد!

از نظر سطح مالی ، یک ماشین برقی در صورت مقایسه با خودرویی با موتور حرارتی دارای چندین مزیت است. اول از همه ، واجد شرایط خرید دستگاه های کمک است. این اولین خبر خوب است. قیمت برق جذاب است و این برای شما با هزینه هر کیلومتر به طور قابل توجهی پایین تر از موتور بنزین یا دیزل برای شما ترجمه می شود. علاوه بر هزینه های کمتری ، هزینه های مصاحبه نیز پایین است. سرانجام ، توجه داشته باشید که ارزش فروش مجدد به دلیل نادر بودن و تقاضای زیاد به مناسبت ، برای یک ماشین برقی مهمتر است.

با ترکیب تمام مزایای یک ماشین برقی ، می توان گفت که این راه حلی است که تجربه رانندگی بهتری ، اقتصادی تر و مسئول تر را فراهم می کند.

چگونه ماشین برقی خود را انتخاب کنیم ?

اولین کاری که باید هنگام جستجوی خود انجام دهید و می خواهید یک ماشین برقی را انتخاب کنید ، تعریف نیاز شما است. در اینجا چند سؤال وجود دارد که باید پاسخ شخصی خود را ارائه دهید.

 • با ماشین خود چه فایده ای خواهید کرد ? روزانه ، دقیق ?
 • آیا برای سفرهای طولانی از آن برای رفتن به محل کار استفاده خواهید کرد ?
 • آیا شخص دیگری مرتباً از ماشین استفاده خواهد کرد ?
 • چقدر فضای لازم برای مسافران ، نژادها را دارید ?

این سؤالات به طور مستقیم استفاده شما از ماشین برقی خود را تعیین می کند و شما را به نوعی اندازه (ماشین شهری ، SUV ، سدان) ، سطح قدرت و استقلال راهنمایی می کند.

وقتی برخی از مدل ها را انتخاب کرده اید که با معیارهای شما مطابقت دارند ، زمان آزمایش رسیده است. بین چندین مدل از اتومبیل های برقی ، انعطاف پذیری رانندگی ، شتاب و تجربه کلی را مقایسه کنید. این با تلاش است که شما همچنین می توانید با توجه به نیاز شخصی خود ، سطح واقعی استقلال و قوام این یا آن خودروی برقی را قضاوت کنید.

استقلال اتومبیل های برقی چیست ?

استقلال اتومبیل های برقی بسته به مدل ، رانندگی و استفاده از شما متفاوت است. سرعت ، استفاده از تهویه مطبوع و گرمایش بر روی استقلال ماشین برقی شما. مثال Ioniq 6 و Ioniq 5 77 kWh را که به ترتیب یک استقلال 614 و 507 کیلومتر در یک بار واحد در چرخه مختلط (WLTP) دارند ، بگیرید. در شهر می توانید بیش از 600 کیلومتر با Ioniq 5 و بیش از 700 کیلومتر با Ioniq 6 انجام دهید. با دانستن اینکه یک فرانسوی به طور متوسط ​​کمتر از 45 کیلومتر در روز رانندگی می کند ، وسایل نقلیه ما بیشتر شما را به اندازه کافی استقلال ارائه می دهند. علاوه بر این ، تمام وسایل نقلیه هیوندای از نوآوری هایی که اکوکوندوئیت را ترویج می کنند ، از مصرف انرژی و بهبود استقلال بهره مند می شوند.

اتومبیل های برقی: باد در حال چرخش است ?

<span scxw253061013 bcx0اتومبیل های برقی: باد است با قطار دور زدن ?“>

“عرض =” 750 “ارتفاع =” 410 ” />
اعتبار عکس: شاتروست

در حالی که قرار است اتومبیل های برقی آینده تحرک ما باشند ، به نظر می رسد که باد در حال چرخش است.

ماشین برقی است آینده صنعت خودرو. بیانیه که می توانیم از طریق تصمیمات سیاسی در جهان.

با این حال, واقعیت بسیار متفاوت است: حراجی که تلاش می کنند, امواج اخراج در گروه های بزرگ یا تنش های در حال ظهور با چین.

باد آیا او در حال انجام است دور زدن برای ماشین برقی یا آن است یک گذرگاه اجباری همانطور که مسائل وجود دارد مرتب ?

فروش که تلاش می کند تا از آن خارج شود

سعادتحراجی اتومبیل های برقی افزایش می یابد گام به گام در اروپا. اثبات سابقه تاریخی در ماه اوت با افزایش در 20 ٪ بیش از یک سال.

عوارض دور از بودن دور نیست رضایت بخش, مخصوصاً بعد یک سرمایه گذاری عظیم تولید کنندگان.

اینها علاوه بر این بدبین و دیگر پنهان نیست نگرانی های آنها به دنبال افزایش کم حراجی.

بیا بریم رسیدن نوعی از سقف شیشه ای از صنعت برق ? ترس از بازگشت دوباره زمینه بین المللی جایی که تورم لمس می کند قدرت خرید مشتری.

اتومبیل های برقی باقی مانده اند بیش از حد گران برای اکثریت قریب به اتفاق جمعیت و طیف 2035, جایی که فروش اتومبیل های حرارتی جدید ممنوع خواهد بود ، نگران به شدت سازندگان.

موجی از اخراج در فولکس واگن

در اینجا خبری است که ساخته شده است ویژه روزنامه ها ، از جمله Auto Plus: موج اخراج در فولکس واگن. تولید کننده آلمانی حذف خواهد شد 269 ​​شغل در کارخانه Zwickau خود.

در ابتدا به دنبال آن است سرکوب دولت آلمان, کمک با ارزش در تدارکات ماشین الکتریکی.

شما باید به آن اضافه کنید, قیمت افزایش انرژی ، خرید قدرت در اروپا و همچنین سرمایه گذاری چند میلیارد یورو در انتقال آیه برقی فولکس واگن.

همه این عوامل سازنده آلمانی را درست نکرده است گزینه های دیگر چه چیزی را رد کنیم. شواهد و مدارک که صنعت برقی پیش نمی رود خیلی خوب این که.

هزینه های بالاتر گمرک برای مقابله با تولید کنندگان آسیایی ?

برای پایان دادن, بررسی اروپا از یارانه های عمومی چین تولید کنندگان برقی مداوم پسر کوچکش مسیر.

آنقدر که می توانست باز کردن در هزینه های بالاتر گمرک برای ماشین های آسیایی.

در حال حاضر ، وجود دارد 10 ٪ وظایف گمرک در وسایل نقلیه الکتریکی اروپا.

اتحادیه اروپا دوست دارم این رقم را افزایش دهند 10 تا 20 ٪. این مبتنی بر ایالات متحده است که در آن حقوق آداب و رسوم هستند 27.5 ٪.

از طرف خود ، چین معتقد است که فقط دارد میوه از سرمایه گذاری های گذشته خود ، در حالی که اروپا محکوم می شود یک عمل غیرقانونی.

پکن گفت که مراحل اخیر از اروپا خواهد بود یک تأثیر منفی در مورد روابط مقرون به صرفه وت تجاری بین چین و اتحادیه اروپا.

همچنین بخوانید:

 • اتومبیل های برقی: باد در حال چرخش است ? “data-kull = ‘https: // www.اتم.FR/WP-Content/Uploads/Autoplus/2023/09/CARS-Electric-Envel-En-Train-Tourner-3-750×410.JPG ‘>
 • اتومبیل های برقی: باد در حال چرخش است ? “data-kull = ‘https: // www.اتم.FR/WP-Content/Uploads/Autoplus/2023/09/CARS-Electric-Envel-En-Train-Tourner-2-750×410.JPG ‘>
 • اتومبیل های برقی: باد در حال چرخش است ? “data-kull = ‘https: // www.اتم.fr/wp-content/uploads/autoplus/2023/09/cars-electrics-even-en-train-tourner-750×410.JPG ‘>

<span scxw253061013 bcx0اتومبیل های برقی: باد است با قطار دور زدن ?“>

/>