IAA MUNICH 2023 – MINI نسخه های جدید Cooper E و Cooper SE را در مونیخ فاش می کند ، و در اینجا با نام تجاری جدید Mini (2023) وجود دارد

و در اینجا با نام تجاری جدید Mini (2023) است

با این حال ، تغییر دیگر ، با احتیاط تر ، مربوط به دستگیره درب است. اینها اکنون در حال عجله به بدنه هستند. این زیباتر ، مدرن تر است و مهمتر از همه ، در آیرودینامیک هیچ فایده ای ندارد. علاوه بر این ، در مورد این موضوع ، Mini Cooper E و Cooper قول CX 0.28 را می دهند ، که برای این گروه بسیار مناسب است.

IAA MUNICH 2023 – MINI نسخه های جدید Cooper E و Cooper SE را در مونیخ فاش می کند

نسل جدید وسایل نقلیه برقی از سازنده MINI به روزرسانی فنی و فنی خوش آمدید ارائه می دهد. اگر این سبک در لمس های کوچک تکامل یابد ، فضای داخلی کاملاً مورد بررسی قرار می گیرد.

ژوئیه گذشته ، سرمقاله اتومبیل های تمیز که اولین برداشت های خود را در مورد فضای داخلی Mini Cooper E با شما به اشتراک گذاشت. ما با ادغام یک صفحه بزرگ ، دور و 240 میلی متر به طور کامل طراحی مجدد و مدرن شده ایم. ادای احترام به نسل اول مینی راه اندازی شده در سال 1959 ، که به کوپر E اجازه می دهد تا مدرن سازی و ارائه یک سطح شخصی سازی صفحه نمایش هرگز تاکنون نرسد.

اکنون که به طور رسمی در نمایشگاه IAA مونیخ رونمایی شده است ، وقت آن است که به سایر اطلاعات مربوط به این نسل جدید Cooper Electric برگردیم.

Mini Cooper E: چه چیزی از طرف ظاهر تغییر می کند

برای این نسخه پنجم کوپر (نسخه 4ᵉ از زمان خرید آن توسط BMW) ، باید برخی از تغییرات کم و بیش مهم ذکر شود. قابل مشاهده ترین نگرانی ها در مورد ناپدید شدن قطعات پلاستیکی سیاه که در قوس های چرخ خاص لباس پوشیده شده است. از این پس ، اینها به رنگ بدن برای ، Dixit Mini رنگ آمیزی شده اند ، تعداد قطعات موجود در ساخت کوپر E و کوپر را محدود می کنند.

با این حال ، تغییر دیگر ، با احتیاط تر ، مربوط به دستگیره درب است. اینها اکنون در حال عجله به بدنه هستند. این زیباتر ، مدرن تر است و مهمتر از همه ، در آیرودینامیک هیچ فایده ای ندارد. علاوه بر این ، در مورد این موضوع ، Mini Cooper E و Cooper قول CX 0.28 را می دهند ، که برای این گروه بسیار مناسب است.

به خصوص از آنجا که ماشین الکتریکی کمی رشد می کند ، اکنون با طول 3.86 متر ، 1.44 متر ارتفاع و 1.96 عرض برای چرخ دستی 2.53 متر عرض دارد. ادغام چرخ ها در انتها ، با یک فنجان کم ، یکی دیگر از ویژگی های Mini Cooper است. وزن و شعاع چرخش ابلاغ نمی شوند.

قسمت جلوی مینی کمی تکامل می یابد. ما همان خطوط هود و همچنین مشخصه مشبک شش ضلعی مینی را می یابیم. آنچه حتی بیشتر از این است ، این چراغهای جلو گرد هستند که سازنده برای آنها نشان می دهد که آنها قادر به ایجاد سرگرمی های سبک هستند. همچنین توجه داشته باشید که این چراغهای جلو اکنون از فناوری LED ماتریس استفاده می کنند.

در قسمت عقب ، این تغییر در خطوط مانند کنار بلوک های نوری با شکل متفاوت و مهمتر از همه استفاده از LED های پیکسل همیشه نمایانگر پرچم اتحادیه جک است. سرانجام ، توجه داشته باشید که Cooper E و قول بارگذاری 200 لیتر اساسی و حداکثر 800 لیتر پس از تاشو پوشه ها در پیکربندی 60/40 خود.

و در اینجا با نام تجاری جدید Mini (2023) است

MINI حجاب را در ماشین برقی جدید برقی خود بلند می کند. این باید بین دو اندازه باتری را انتخاب کند و با 220 اسب بخار در نسخه SE ، برای حداکثر استقلال تقریبا 400 کیلومتر ، معاشقه کند.

این مینی جدید نسل پنجم است

نسل چهارم فعلی MINI ماه های آخر خود را تجربه می کند. این نسخه کاملاً جدید جایگزین خواهد شد که بازاریابی آن از پایان سال 2023 آغاز می شود. مانند Mini فعلی ، این مینی نسل پنجم آینده انتخاب بین موتورهای حرارتی و 100 ٪ برقی را ترک می کند. اتومبیل که قبل از چشمان شما در تصاویر همراه با این مقاله آشکار می شود ، نسخه برقی است که در کالیفرنیا بدون کوچکترین استتار عکاسی شده است.

چراغ های عقب D هستند

این سبک بدیهی است که در کانون های برند باقی مانده است ، اما طراحی بیرونی کاملاً واضح در مقایسه با مدلی که جایگزین می شود تکامل می یابد. مشبک شکاف می شود ، حتی اگر در این نوع انتشار صفر تقریباً پر باشد. این پروفایل هم اسپرت و هم تصفیه شده به نظر می رسد و استرن چراغ هایی با نقاشی بسیار متفاوت نمایش می دهد. در این اولین تصاویر رسمی ، ماشین موفقیت آمیز به نظر می رسد (اگر نظر من را از من بخواهید). و توجه داشته باشید که این خودرو در نسخه سه دره به خوبی در دسترس خواهد ماند ، بدنه ای از بدن که اکنون در اتومبیل های شهری بسیار نادر است.

دو اندازه باتری

مینی برای لحظه ای در مورد ویژگی های فنی دستگاه ساکت است. MAS در اطلاعات چند روز پیش توسط روزنامه نگاران مربی انگلیسی ، از دو اندازه باتری ارائه شده ذکر شده است: یکی از 40 کیلووات ساعت که موتور در حدود 185 اسب بخار تغذیه می کند (با حداکثر استقلال 385 کیلومتر) ، دیگری از 54 کیلووات ساعت به یک متصل شده است موتور 218 اسب بخار و یک استقلال احتمالاً بسیار بالاتر از 400 کیلومتر. به عنوان یادآوری ، مینی کوپر با باتری های 32.6 کیلووات ساعت (خودمختاری 240 کیلومتری) راضی است و در قیمت اول 37400 یورو هزینه دارد.