Iban فرانسوی به N26 می رسد ، RIB N26 اکنون فرانسوی است

ایبان فرانسوی وارد N26 می شود

*Iban فرانسوی به زودی به مشتریان موجود ارائه می شود.

Bleu Blanc Rib: Iban فرانسوی به N26 می رسد

ایبان فرانسوی

از این پس ، کلیه مشتریان جدید در فرانسه به 100 ٪ ساخته شده در حساب فرانسه N26 ، همراه با یک دنده فرانسوی دسترسی خواهند داشت.

05 ژوئیه 2023

زمان خواندن: 4 دقیقه

امروز ، بانک N26 خوشحال است که خبر بزرگی را در مورد بازار فرانسه خود اعلام کند: اکنون ، همه مشتریان جدید در فرانسه به یک حساب N26 دسترسی خواهند داشت 100 ٪ ساخته شده در فرانسه, همراه با دنده فرانسوی.

خیلی زود ، نزدیک به 3 میلیون مشتری ما در فرانسه به نوبه خود می توانند از آن بهره مند شوند.

یک گام مهم برای ساده سازی روزانه بانک

راه اندازی Iban فرانسوی یک گام مهم برای N26 است ، به عنوان یک بانک با مجوز بانکی اروپا و ارائه خدمات خود در 24 کشور به بیش از 8 میلیون مشتری.

تا کنون ، تمام حساب های N26 یک آلمانی آلمانی در فرانسه داشته اند که از “DE” شروع می شود. با وجود تعهد در منطقه SEPA برای پذیرش همه Ibans اروپایی ، این اتفاق می افتد که IBAN N26 توسط سازمانها یا معامله گران خاص رد می شود. اکنون ، N26 شعبه ای در فرانسه دارد و می تواند حساب های بانکی مرتبط با یک دنده فرانسوی را ارائه دهد ، با ایبان که بنابراین با “FR” آغاز می شود.

راه اندازی IBAN فرانسوی نحوه مدیریت مشتریان روزانه خود را ساده می کند. با استفاده از دنده فرانسوی ، مشتریان N26 قادر خواهند بود N26 حساب بانکی روزمره خود را بسازند و به راحتی تمام معاملات خود را در آنجا مستقر کنند.

پس از راه اندازی ایتالیایی و اسپانیایی Iban ، N26 با افتخار رنگ های “آبی ، سفید ، دنده” را حمل می کند. علاوه بر این ، N26 می تواند به اولین بانک اروپا تبدیل شود که Ibans محلی را در 4 کشور اصلی اتحادیه اروپا (آلمان ، اسپانیا ، فرانسه و ایتالیا) ارائه می دهد.

Iban فرانسوی برای مدیریت بودجه خود به طور مستقیم در برنامه N26 خود

امروز دیگر ، دیگر امتناع یا مشکل در تنظیم بدهی مستقیم یا دریافت بازپرداخت حساب آلمانی شما وجود ندارد. با حساب N26 خود ساخت فرانسه در ارتباط با یک دنده فرانسوی ، اکنون می توانید Iban N26 خود را به کارفرمای خود ، بیمه ، شرکت بیمه متقابل خود ، سالن بدنسازی و غیره ارائه دهید ..

“ایبان فرانسوی شروع یک فصل جدید با مشتریان و مشتریان آینده است ! محل زندگی ، مدیریت مالیات های اتوماتیک یا اشتراک ماهانه ، توانمندسازی تحرک بانکی ، بسیاری از نکات کلیدی که به یک بازی کودکان برای مشتریانی که می خواهند N26 حساب اصلی خود را بسازند تبدیل می شود !», جزئیات جرمی روسلی ، مدیر کل بازار فرانسه.

شما می توانید معاملات خود را در چشمان چشم یا تقریباً از حساب بانکی N26 خود مدیریت کنید. از طریق تلفن و به لطف IBAN فرانسوی خود ، می توانید تمام نمونه های اتوماتیک خود را تنظیم کنید تا فاکتورها را به طور خودکار یا اجاره خود بپردازید ، بلکه تمام مزایا ، دستمزدها و بازپرداخت های اجتماعی خود را نیز دریافت می کنید.

از این پس ، یک سرویس مسکن بانکی نیز برای کلیه مشتریانی که مایل به ساختن حساب بانکی اصلی خود N26 هستند نیز در دسترس است: این روش خودکار است و از برنامه N26 نیز قابل دسترسی است.

یک پس زمینه آبی ، کارت هوشمند ، تلفن هوشمند که Iban فرانسوی را نشان می دهد

استقرار تدریجی دنده فرانسوی برای همه مشتریان N26

از هم اکنون ، تمام حساب های جدید N26 در فرانسه یک دنده فرانسوی دارند. ما می دانیم که بسیاری از مشتریان موجود ما امروز منتظر هستند تا بتوانند به یک ایبان فرانسوی نیز بروند. تیم های ما کاملاً بسیج شده اند تا به آنها اجازه دهند در اسرع وقت این کار را انجام دهند. البته ، ما به موقع به همه مشتریان خود اطلاع خواهیم داد. ما همچنین از شما دعوت می کنیم تا ما را در شبکه های اجتماعی @n26fr دنبال کنید تا هیچ اطلاعاتی در مورد ما از دست ندهید.

شما هم به بانکی که دوستش داریم بپیوندید

اگر هنوز یک حساب N26 ندارید ، وقت آن است که بانک را کشف کنید ، بهتر و اکنون با یک ایبان فرانسوی. مجهز به تلفن خود ، یک سند هویت و اثبات آدرس پذیرفته شده توسط خدمات ما ، می توانید حساب بانکی خود را طی چند دقیقه باز کنید و بلافاصله استفاده از آن را شروع کنید.

شما در بین چندین حساب ، پیشنهاد استاندارد N26 ، بدون هزینه ماهانه یا درآمد یا شرایط استفاده ، بلکه حساب های حق بیمه ، با ویژگی های حتی بیشتر برای مدیریت راحت تر بودجه خود و حتی بیمه ، انتخابی دارید.

هر حسابی که انتخاب می کنید ، می توانید مدیریت همه چیز را از تلفن خود شروع کنید: کد پین ، سقف های خود ، تنظیمات کارت و تمام نقل و انتقالات ، نمونه ها و پرداخت های شما. علاوه بر دریافت اعلان ها با هر معامله ، شما به آمار ماهانه هزینه های خود ، به مزایای مارک های شریک و … مهمتر از همه ، خدمات مشتری ما در صورت نیاز ، 7 روز در هفته در دسترس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، اکنون به N26 بروید.com و کشف حساب بانکی متناسب با شما.

ایبان فرانسوی وارد N26 می شود

یک حساب بانکی را که برای زندگی روزمره خود ، که اکنون با یک Iban فرانسوی همراه است ، طراحی کنید تا همیشه مدیریت پول خود را ساده کنید*.

با N26 ، چند دقیقه برای باز کردن یک حساب و لذت بردن از یک دنده کافی است ساخت فرانسه برای همه عملیات روزانه شما معتبر است.

*Iban فرانسوی به زودی به مشتریان موجود ارائه می شود.

کارت N26 سقف های هوشمند و پاریسی

صفحه اصلی برنامه N26

مزایای حساب N26 با دنده فرانسوی

با باز کردن یک حساب N26 ، یک Iban فرانسوی دریافت کنید و از یک تجربه بانکی لذت ببرید که با ساده کردن وقت شما را صرفه جویی می کند:

  • پرداخت فاکتورهای شما (اینترنت ، آب ، برق و غیره)
  • پرداخت اشتراک های خود (سکوی جریان ، باشگاه ورزشی و غیره)
  • نمونه های اتوماتیک و سایر نقل و انتقالات مکرر
  • دریافت حقوق یا مزایای اجتماعی شما

چرا N26 را انتخاب کنید

all تمام عملیات خود را از طریق تلفن خود با یک دنده فرانسوی مدیریت کنید
ind در منطقه یورو بدون هزینه برداشت کنید
اعلان های فوری دریافت کنید و تعادل خود را در زمان واقعی دنبال کنید
the برای پس انداز به آمار هزینه ها و حساب های فرعی خود دسترسی پیدا کنید
the از تنظیمات ایمنی پیشرفته برای محافظت از حساب خود استفاده کنید
to از بودجه خود تا 100000 یورو محافظت کنید

ایبان فرانسوی: این چیست ?

Iban فرانسوی یک شماره بین المللی منحصر به فرد است که با حساب بانکی شما همراه است و اجازه می دهد تا آن را شناسایی و با “FR” آغاز کند. این یکی روی دنده شما ظاهر می شود.

IBAN شما برای پرداخت سریع و ایمن ملی یا بین المللی لازم است.

iban فرانسوی ، کارت N26 و سبد خرید

تلفن نشان دادن کارت مجازی

کارت N26 را پیدا کنید که شبیه شما است

با حساب استاندارد استاندارد N26 ، برای تمام خریدهای خود یک کارت مجازی دریافت کنید. شما یک کارت فیزیکی را ترجیح می دهید ? خود را به عنوان گزینه سفارش دهید ، یا یک حساب حق بیمه مرتبط با کارت رنگی یا فولادی را انتخاب کنید.

می توانید کد پین خود را سفارشی کنید ، کارت خود را از تلفن خود قفل کرده و آن را به کیف پول خود اضافه کنید تا Apple Pay یا Google Pay Pay Mobile پرداخت کند

بودجه خود را با ابزارهای نوآورانه مدیریت کنید

نحوه ذخیره ? با ابزارها و ویژگی هایی که برای تسهیل مدیریت بودجه خود طراحی شده است: آمار هزینه های شما ، نظارت بر تعادل و شخصی سازی سقف های هزینه خود در زمان واقعی ..

با یک حساب حق بیمه ، به فضاها نیز دسترسی پیدا می کنید تا پول خود را کنار بگذارید.

صفحه فضاهای مشترک

دنده N26 خود را به اشتراک بگذارید و حقوق خود را دریافت کنید

RIB N26 خود را به کارفرمای خود ارتباط دهید و به طور مستقیم حقوق خود را در حساب بانکی جدید خود دریافت کنید. هیچ چیز نمی تواند ساده تر از مدیریت کل بودجه شما از طریق برنامه N26 باشد.

N26 Metal - کربن سیاه

کارت شفاف استاندارد N26

N26 شما ، کارت بنزین

حساب N26 خود را در ارتباط با یک ایبان فرانسوی باز کنید

N26 یک تجربه بانکی ایمن را ارائه می دهد که مدیریت پول روزانه شما را تسهیل می کند. N26 Standard ، N26 Smart ، N26 You یا N26 Metal: مانند نزدیک به 3 میلیون مشتری در فرانسه ، حساب N26 را با نیازهای خود پیدا کنید.

نحوه باز کردن یک حساب N26 ?

برای باز کردن یک حساب N26 ، شما باید بیش از 18 سال سن داشته باشید و در فرانسه زندگی کنید. شما همچنین باید یک تلفن سازگار داشته باشید. از شما خواسته می شود یک سند هویت پذیرفته شده توسط خدمات ما و همچنین اثبات معتبر آدرس ارائه دهید. برای باز کردن یک حساب اکنون اینجا را کلیک کنید.

چگونه یک دنده N26 بدست آوریم ?

از 29th.06.2023 ، تمام مشتریانی که یک حساب بانکی را باز می کنند به طور خودکار از یک دنده N26 با یک Iban N26 فرانسوی بهره مند می شوند ، یعنی می گویند که با نامه های FR شروع می شود.

از کجا می توانم Iban N26 و دنده خود را پیدا کنم ?

برای نمایش Iban N26 خود ، با فشار دادن مقدمات خود در سمت راست بالای صفحه اصلی ، در بخش حساب من به برنامه موبایل بروید. برای به اشتراک گذاشتن آن به راحتی می توانید آن را خمیر کپی کنید. برای بارگیری RIB N26 ، به منطقه مشتری آنلاین خود بروید.