چگونه Iban Revolut Pro کار می کند? | Revolut FR ، N26 ، Revolut ، Monese: از کجا می توانید Iban و شماره حساب Neobank خود را پیدا کنید? شمار

N26 ، Revolut ، Monese: از کجا می توانید Iban و شماره حساب Neobank خود را پیدا کنید 

در طی برخی تشریفات اداری ، گاهی اوقات از شما خواسته می شود که IBAN یا شماره حساب خود را وارد کنید. این به ویژه در مواردی است که نقل و انتقالات یا نمونه های منظم تنظیم می شوند یا هنگام بازده مالیاتی سالانه خود را پر می کنید. اگر در یک Neobank خارجی یک حساب کاربری افتتاح کرده اید ، ممکن است تعجب کنید که این اطلاعات را از کجا پیدا کنید. نگران نباشید ، این داده ها به راحتی قابل یافت است. این روشی است که باید دنبال کنید ، بسته به تأسیس مشتری یا مشتری شما.

کمک خواستن ?

به سادگی سوال خود را در زیر وارد کنید تا پاسخی دریافت کنید.

  • انتقال بانکی دریافت کنید
  • ارسال انتقال بانکی
  • انتقال بین کاربران گردان
  • انتقال از طریق لینک پرداخت
  • انتقال بانکی باز
  • حساب Revolut Pro من را مدیریت کنید
  • کمک بیشتر در زمینه نقل و انتقالات

چگونه Iban Revolut Pro کار می کند ?

حساب Revolut Pro شما دارای یک iban اختصاصی است ، متفاوت از حساب اصلی شما. بنابراین ، وجوه شخصی شما و موارد مرتبط با فعالیت حرفه ای شما هرگز مجبور به مخلوط کردن نخواهد شد.

با مراجعه به داشبورد Revolut Pro خود و در: می توانید Revolut Pro Iban خود را پیدا کنید:

  • با فشار دادن نشانگر در کنار مانده حساب شما ، که به شما امکان می دهد تمام اطلاعات موجود در حساب خود را مشاهده کنید
  • یا با انتخاب ” . “تحت مانده حساب و با انتخاب” اطلاعات “.

این سؤالات متداول را بخوانید تا اطلاعات بیشتری در مورد حساب شخصی خود کسب کنید.

اشتراک خود را انتخاب کنید

استاندارد

رایگان

این که آیا می خواهید هنگام صرف در خارج از کشور ، پس انداز کنید یا بودجه خود را با بودجه یکپارچه ما احترام بگذارید ، با استاندارد از پول خود استفاده کنید.

بیشتر

2.99 یورو در ماه

امور مالی خود را به صورت روزانه تقویت کنید. بهترین پول خود را با قیمت کمتر از قیمت یک قهوه بکشید.

حق بیمه

7.99 یورو/ماه

به یک سبک زندگی بین المللی بروید. اعتماد لازم را برای صرف ، سرمایه گذاری و صرفه جویی در هوشمندانه در سراسر جهان کسب کنید.

فلز

13.99 یورو در ماه

از بسته کامل استفاده کنید. با یک کارت فلزی بدون تماس اختصاصی ، حداکثر 1 ٪ بازپرداخت و موارد دیگر را به دست آورید.

فوق العاده

45 €/ماه

زندگی استثنایی ، با مزایای انحصاری سبک زندگی ، سفرهای کلاس بین المللی و نقشه اندود پلاتین را دقیقاً طراحی کنید.

N26 ، Revolut ، Monese: از کجا می توانید Iban و شماره حساب Neobank خود را پیدا کنید ?

وابسته به مونسی

هنگام تنظیم نقل و انتقالات یا اعلام مالیات خود ، گاهی اوقات لازم است IBAN یا بخشی را که به شماره حساب مراجعه می کند وارد کنید. این جایی است که اگر شما مشتری یک Neobank واقع در خارج از کشور مانند N26 ، Revolut یا Monese هستید ، آنها را پیدا کنید.

در طی برخی تشریفات اداری ، گاهی اوقات از شما خواسته می شود که IBAN یا شماره حساب خود را وارد کنید. این به ویژه در مواردی است که نقل و انتقالات یا نمونه های منظم تنظیم می شوند یا هنگام بازده مالیاتی سالانه خود را پر می کنید. اگر در یک Neobank خارجی یک حساب کاربری افتتاح کرده اید ، ممکن است تعجب کنید که این اطلاعات را از کجا پیدا کنید. نگران نباشید ، این داده ها به راحتی قابل یافت است. این روشی است که باید دنبال کنید ، بسته به تأسیس مشتری یا مشتری شما.

از کجا می توانید IBAN و شماره حساب Revolut خود را پیدا کنید ?

Revolut در وبلاگ خود می گوید: Revolut Iban شما در برنامه تلفن همراه بانک موجود است. فقط بر روی پرچم اتحادیه اروپا ، واقع در کنار مانده یورو که در صفحه اصلی نمایش داده شده است کلیک کنید تا آن را نمایش دهید. شماره حساب شما با ده رقم آخر برای Iban مطابقت دارد.

IBAN Revolut شما در اینجا قابل دسترسی است. // منبع: تصاویر Revolut ، حاشیه نویسی Numerama

از کجا می توانید IBAN و شماره حساب N26 خود را پیدا کنید ?

با مراجعه به منطقه مشتری می توانید iban خود را در سایت N26 بازیابی کنید. در بخش “حساب من” ، بخشی به آن اختصاص داده شده است ، N26 را در سایت خود توضیح می دهد. روی نماد در سمت راست بالای کادر کلیک کنید به شما امکان می دهد داده ها را از حساب خود کپی کنید. بخش “بارگیری” (نماد فلش در کنار دکمه “ارسال”) به شما امکان می دهد بیانیه حساب خود را که در آن نیز ظاهر می شود بارگیری کنید. به یاد داشته باشید که ده رقم آخر برای iban شماره حساب خود را تشکیل می دهد.

Iban N26 شما در اینجا قابل دسترسی است. // منبع: تصاویر N26 ، حاشیه نویسی Numerama

همچنین می توان IBAN را در برنامه N26 بازیابی کرد. بخشی از این موضوع را در بخش حساب من پیدا خواهید کرد. “” فقط روی نماد سمت راست کادر کلیک کنید تا داده های حساب خود را مستقیماً کپی و ارسال کنید “، N26 را مشخص می کند. با کلیک بر روی نماد با سه میله در بالا سمت راست ، سپس در “نظرسنجی ها” ، در غیر این صورت می توانید یک بیانیه حساب را که در آن Iban نیز به یاد می آید ، در پایین صفحه بارگیری کنید.

از کجا می توانید Iban و شماره حساب Monese خود را پیدا کنید ?

مشتریان فرانسوی مونس و مشتریان فرانسوی نباید از آن جدا شوند. از اواسط سال 2020 ، Neobank شروع به ارائه شماره حساب فرانسوی کرده است. بنابراین Iban ساختار کلاسیک Iban فرانسوی را به تصویب می رساند: شخصیت های اول حروف FR است که دو شخصیت را تشکیل می دهند که Iban Key را تشکیل می دهند. سپس پنج شکل کد بانکی و پنج مورد دیگر کد پنجره را بیاورید. یازده کاراکتر که دنبال می شوند با شماره حساب مطابقت دارند. iban با دو شخصیت مربوط به کلید دنده به پایان می رسد.

iban monese شما در اینجا قابل دسترسی است. // منبع: مونس

Iban in Account Monese شما در بخش “جزئیات حساب” در زیر مانده شما ، در برنامه خانه در برنامه تلفن همراه ، در دسترس است. اطلاعات همچنین در منوی “حساب” ، بالا سمت چپ نمایش داده می شود.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید

همه راهنماهای عملی ما در نحوه استفاده