iCloud قیمت های خود را تجدید نظر می کند و تا 1 تا | سیلیکون ، قیمت های جدید iCloud در دسترس است | مات تولید

قیمت های جدید iCloud در دسترس است

جریان عکس به هزار عکس و ماه گذشته محدود شد. با کتابخانه عکس iCloud ، فقط یک حد وجود دارد: فضای باقی مانده در حساب شما. کافی است بگوییم که اگر می خواهید دستگاه های خود را نیز ذخیره کرده و اسناد را در iCloud ذخیره کنید ، 5 GB اساسی کافی نخواهد بود. با وجود سیستم های جدید موبایل و رایانه ای ، پیشنهاد 20 گیگابایتی احتمالاً حداقل خواهد بود که به سرعت تبدیل می شود.

iCloud قیمت های خود را تجدید نظر می کند و تا 1 به

ایکلود سیب

علاوه بر کنفرانس مطبوعاتی مهم ، اپل قیمت های خود را برای iCloud مشاهده کرده است. ظرفیت 1 در حال حاضر در دسترس است.

اگر همه چشم ها روی آیفون 6 پلاس و اپل واچ متمرکز شده بودند ، شرکت Cupertino از این رویداد استفاده کرد تا پیشنهاد ذخیره سازی خود را در حالت ابر داماد کند. سیاست جدید قیمت گذاری برای دارای صدای بلند در ژوئن گذشته در WWDC اعلام شده بود.

به طور مشخص ، پیشنهاد اولیه رایگان همیشه به 5 گیگابایت (سایر رقبا از ابتدا ارائه می دهند 15 گیگابایت رایگان). داشتن 20 گیگابایت, کاربران در هر ماه 0.99 یورو پرداخت می کنند. برای 200 گیگابایت, مبلغ ماهانه خواهد بود 3.99 یورو. اپل دو ظرف اضافی را با یک طرف اضافه می کند 500 گیگابایت برای 9.99 یورو وت 1 سل برای 19.99 یورو هر ماه.

اپل سعی می کند پیشنهاد خود را بیشتر مطابق با پیشنهادات رقابت قرار دهد. 1 TB به یک ظرفیت مرجع برای متخصصان برای تأمین کنندگان ذخیره سازی ابری ، مانند Dropbox یا OneDrive از Microsoft و Google Drive تبدیل شده است. اما مقایسه در آنجا متوقف می شود ، زیرا از نظر قیمت در ظرفیت های بالا ، اپل هنوز بسیار گران تر از رقبای خود است. بنابراین, Google 9.99 یورو برای 1 به و 100 یورو برای 10 تا.

این شبکه قیمت iCloud با ورود iOS 8 که باید در تاریخ 17 سپتامبر توسط اپل تحت فشار قرار گیرد ، قابل اجرا خواهد بود.

همچنین بخوانید:

قیمت های جدید iCloud در دسترس است

برنامه ریزی شده است ، اکنون مؤثر است: قیمت های iCloud در انتظار انتشار iOS 8 تنظیم شده است. اپل هر دو فضای ذخیره سازی بیشتری را ارائه می دهد و قیمت های خود را در مقایسه با فرمول های قدیمی پایین می آورد. قبل از صحبت در مورد دومی ، بگذارید وضعیت قبلی را با چهار فرمول به یاد بیاوریم:

  • 5 گیگابایت ذخیره سازی: رایگان
  • 15 گیگابایت ذخیره سازی: 16 یورو در سال
  • 25 گیگابایت ذخیره سازی: 32 یورو در سال
  • 55 گیگابایت ذخیره سازی: 80 یورو در سال

اپل اولین سطح آزاد را که در 5 گیگابایت ذخیره سازی باقی مانده است ، تغییر نداده است. از طرف دیگر ، گزینه 15 گیگابایتی به نفع 20 گیگابایت ذخیره سازی ، با قیمتی زیر قبلاً ناپدید می شود. ما همچنین می توانیم 200 گیگابایت ، 500 گیگابایت و حتی 1 سل ذخیره سازی را انتخاب کنیم:

  • 5 گیگابایت ذخیره سازی: رایگان
  • 20 گیگابایت ذخیره سازی: 0.99 یورو در هر ماه
  • 200 گیگابایت ذخیره سازی: 3.99 یورو در هر ماه
  • 500 گیگابایت ذخیره سازی: 9.99 یورو در هر ماه
  • 1 سل ذخیره سازی: 19.99 یورو در هر ماه

همانطور که می بینیم ، اپل از پرداخت یک سال به بسته های ماهانه می رود. ما دیگر نمی توانیم یک سال گزینه iCloud را بخریم ، اما اگر قبلاً قبل از انتقال این مورد بود ، در یک بسته سالانه می مانیم. اگر با فرمول های قدیمی گزینه ای پرداخت کرده اید ، اپل شما را در یک بسته سالانه ترک می کند ، مگر اینکه فرمول را تغییر دهید. در این حالت ، شما باید هر ماه پرداخت کنید.

قیمت های کاهش یافته ، شما حتی متناسب با تعداد ماه های باقیمانده قبل از پایان اشتراک خود ، بازپرداخت دریافت خواهید کرد. برای اینکه پرونده خود را به عنوان نمونه در نظر بگیریم ، ما در گزینه اول (15 گیگابایت برای 16 یورو در سال) مشترک شده بودیم و بسته هر سال در ماه اکتبر تمدید می شد. در این حالت ، ما با اولین گزینه پرداخت شده برای یک ماه و نیم در یک بسته سالانه باقی می مانیم و اپل تفاوت (کوچک) را برای ما بازپرداخت می کند: 0.60 یورو. اگر به تازگی یک سال تمدید کرده اید ، تولید کننده برای اولین گزینه شما را تا 5 یورو بازپرداخت می کند.

اگر اپل فضای ذخیره سازی بیشتری را ارائه می دهد ، فقط به این دلیل نیست که هزینه های ذخیره سازی روی سرورها از زمان انتشار نسخه اول iCloud بسیار کاهش یافته است. با استفاده از iOS 8 و OS X Yosemite ، تمام عکس ها و فیلم های شما را می توان در ابر ذخیره کرد و 50 گیگابایت در حداکثر قابل دسترسی تا آن زمان کافی نخواهد بود.

جریان عکس به هزار عکس و ماه گذشته محدود شد. با کتابخانه عکس iCloud ، فقط یک حد وجود دارد: فضای باقی مانده در حساب شما. کافی است بگوییم که اگر می خواهید دستگاه های خود را نیز ذخیره کرده و اسناد را در iCloud ذخیره کنید ، 5 GB اساسی کافی نخواهد بود. با وجود سیستم های جدید موبایل و رایانه ای ، پیشنهاد 20 گیگابایتی احتمالاً حداقل خواهد بود که به سرعت تبدیل می شود.

پیشنهادات با سرعت 200 گیگابایت یا بهتر مطمئناً باید محبوبیت خود را بدست آورد ، حتی اگر قیمت اپل از رقابتی ترین آنها دور باشد. با قیمت 10 یورو در هر ماه ، Dropbox دو برابر بیشتر از اپل و بسیاری از کارکردهای اضافی را ارائه می دهد ، حتی اگر درایو ICloud نیز به شما امکان همگام سازی هر پرونده را می دهد.

برای لحظه ای برای ارزیابی نیازهای ذخیره سازی آن قبل از فعال کردن ذخیره سازی عکس ها در iCloud دشوار است. مزیت پرداخت ماهانه جدید این است که می توان به راحتی از یک ماه به ماه دیگر تغییر کرد: به اندازه کافی برای دیدن آمدن و افزایش فقط در صورت نیاز به آن. و چه کسی می داند ، ممکن است قیمت ها کاهش یافته باشد وقتی عکس های زیادی برای تسویه حساب برای 20 گیگابایت ذخیره سازی دارید ?

به یاد بیاورید که همگام سازی عکس ها مانند همه توابع iCloud به طور کامل ، کاملاً اختیاری است. پس از بروزرسانی ها ، می توانید آن را در تنظیمات iCloud غیرفعال کنید.