مشترک شدن در iCloud در آیفون – کمک اپل (GN) ، مدیریت خریدها ، اشتراک ها ، تنظیمات و محدودیت ها در فروشگاه App در آیفون – Apple Assist

مدیریت خریدها ، اشتراک ها ، تنظیمات و محدودیت ها را در فروشگاه برنامه آیفون

 • برنامه ای را که می خواهید بارگیری کنید پیدا کنید (اگر هنوز در فروشگاه App موجود است) ، سپس لمس کنید .
 • در iPhone در iCloud+ مشترک شوید

  iCloud+ به شما امکان می دهد از تمام مزایای iCloud ، بلکه از ویژگی های حق بیمه ، از جمله “رله خصوصی iCloud” ، “پنهان کردن آدرس ایمیل من” ، مراقبت گسترده از “ویدیوی امن HomeKit” و همچنین تمام ذخیره های مورد نیاز شما بهره مند شوید. عکس ها ، پرونده ها و موارد دیگر.

  می توانید در iCloud+ یا Apple One مشترک شوید که شامل ICloud+ و سایر خدمات اپل است. اشتراک های اپل خود را با اپل یکی از کمک های اپل مشورت کنید.

  توجه: برخی از ویژگی ها یک سیستم مورد نیاز برای iCloud دارند+. در دسترس بودن iCloud+ و ویژگی های آن بسته به کشور یا منطقه متفاوت است.

  مزایای iCloud+

  وقتی در ICloud+مشترک می شوید ، از مزایای زیر در آیفون بهره مند می شوید:

  • از 50 گیگابایت ، 200 گیگابایت یا 2 تا ذخیره لذت ببرید.
  • آدرس های ایمیل منحصر به فرد و تصادفی ایجاد کنید که به لطف پنهان کردن آدرس ایمیل من ، پیام ها را به جعبه پذیرش شخصی شما منتقل می کنند. با عناوین مشورت کنید از آدرس ایمیل من در سافاری در آیفون استفاده کنید و از “پنهان کردن آدرس ایمیل من” در ایمیل در آیفون استفاده کنید.
  • به لطف “رله خصوصی iCloud” در وب با افزایش امنیت و محرمانه گشت و گذار کنید. با رله خصوصی iCloud در آیفون ، با بخش محافظت از ناوبری در وب مشورت کنید.
  • دوربین های امنیتی را در خانه با ویدیوی Secure Homekit نصب کنید تا در هر کجا که هستید در حین حفظ محرمانه بودن و ایمنی آنها ، با ضبط ها مشورت کنید. با دوربین های پیکربندی موجود در خانه در آیفون مشورت کنید.
  • برای تطبیق ایمیل iCloud با نیازهای خود از یک قسمت پیام رسانی شخصی استفاده کنید. با پیکربندی یک دامنه پیام شخصی شخصی با ایمیل iCloud در آیفون مشورت کنید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های iCloud+ و عملکرد آنها در دستگاه های مختلف ، به راهنمای کاربر ICLOUD مراجعه کنید.

  اشتراک ICloud را ارتقا ، تغییر یا لغو کنید+

  1. تنظیمات دسترسی> [اسم شما]> iCloud.
  2. مدیریت فضای ذخیره سازی حساب> بسته ذخیره سازی را تغییر دهید ، گزینه را انتخاب کنید ، سپس دستورالعمل های موجود در صفحه را دنبال کنید.

  توجه: اگر اشتراک iCloud+خود را لغو کنید ، فضای ذخیره سازی iCloud اضافی را از دست می دهید و دیگر نمی توانید از ویژگی های iCloud استفاده کنید+.

  به اشتراک بگذارید iCloud+

  شما می توانید از اشتراک خانواده برای به اشتراک گذاشتن iCloud+ با حداکثر پنج عضو خانواده دیگر استفاده کنید. وقتی اعضای خانواده دعوت شما را برای به اشتراک گذاشتن iCloud+می پذیرند ، بلافاصله به ذخیره سازی و ویژگی های اضافی دسترسی دارند.

  توجه: برای متوقف کردن به اشتراک گذاری iCloud+ با یک گروه خانوادگی ، می توانید اشتراک را لغو کنید ، گروه خانواده را ترک کنید ، یا به اشتراک گذاری خانواده را ترک یا غیرفعال کنید. با Add A عضو به یک گروه به اشتراک گذاری خانواده در آیفون مشورت کنید.

  برای اطلاع از نحوه ترکیب اشتراک های اپل خود ، به این مقاله مراجعه کنید که اشتراک های اپل خود را با اپل یکی از کمک های اپل جمع می کند.

  مدیریت خریدها ، اشتراک ها ، تنظیمات و محدودیت ها را در فروشگاه برنامه آیفون

  در فروشگاه App , شما می توانید اشتراک ها را مدیریت کرده و با خریدهایی که اعضای خانواده یا خودتان انجام داده اند مشاوره یا بارگیری کنید. همچنین می توانید محدودیت ها را تعریف کرده و تنظیمات برگزیده خود را برای فروشگاه App در تنظیمات تنظیم کنید .

  تصویب خریدها با اشتراک خانواده

  هنگامی که به اشتراک گذاری خانواده پیکربندی شده است ، سازمان دهنده خانواده می تواند خریدهای انجام شده توسط سایر اعضای خانواده را در زیر سن خاصی مشورت و تأیید کند. بعداً با “مجوز خرید درخواست” برای کودک مشورت کنید.

  برنامه های خریداری شده توسط خودتان یا اعضای خانواده را پیدا و بارگیری کنید

  1. در بالا سمت راست و یا عکس خود را لمس کنید ، سپس خرید را لمس کنید.
  2. اگر به اشتراک گذاری خانواده پیکربندی کرده اید ، خریدهای من را لمس کنید یا یکی از اعضای خانواده را انتخاب کنید تا خریدهای خود را به نمایش بگذارد.

  توجه: شما می توانید خریدهای انجام شده توسط اعضای خانواده را فقط در صورتی که آنها می توانند خریدهای خود را به اشتراک بگذارند ، مشاهده کنید. خریدهای انجام شده به عنوان بخشی از اشتراک خانواده می توانند پس از ترک عضو خانواده از گروه خانواده ، غیرقابل دسترسی باشند.

 • برنامه ای را که می خواهید بارگیری کنید پیدا کنید (اگر هنوز در فروشگاه App موجود است) ، سپس لمس کنید .
 • اشتراک ها را از فروشگاه App ویرایش یا لغو کنید

  1. عکس یا عکس خود را در بالا سمت راست لمس کنید ، سپس اشتراک ها را لمس کنید. ممکن است شما نیاز به ورود به سیستم با استفاده از شناسه اپل خود داشته باشید.
  2. اشتراک را انتخاب کنید ، سپس یکی از عملیات زیر را انجام دهید:
   • اشتراک موجود را تغییر دهید یا لغو کنید.
   • اشتراک منقضی شده را تکرار کنید.
   • اشتراک واجد شرایط از فروشگاه App را با سایر اعضای خانواده در گروه به اشتراک گذاری خانواده خود به اشتراک بگذارید.

  تنظیمات App Store را تغییر دهید

  تنظیمات دسترسی> فروشگاه App ، سپس یکی از عملیات های زیر را انجام دهید:

  • برای بارگیری خودکار برنامه های خریداری شده در سایر دستگاه های اپل خود: تحت “بارگیری خودکار” ، “بارگیری برنامه ها” را فعال کنید.
  • برای به روزرسانی خودکار برنامه ها: “به روزرسانی برنامه ها” را فعال کنید.
  • برای بارگیری محتوای یکپارچه برنامه ها در پس زمینه: “محتوای یکپارچه” را برای بارگیری محتوا قبل از اولین برنامه خود فعال کنید.
  • برای بارگیری برنامه ها با داده های تلفن همراه: تحت “داده های سلولی” ، “بارگیری خودکار” را فعال کنید. برای تعیین اینکه آیا مایل به دریافت درخواست مجوز برای بارگیری بالاتر از 200 مگابایت یا برای همه برنامه ها هستید ، “بارگیری برنامه ها” را لمس کنید.
  • برای خواندن خودکار برنامه های ویدیویی برنامه ها: “پخش خودکار ویدیویی” را فعال کنید.
  • برای حذف خودکار برنامه های بلااستفاده: “بارگیری برنامه های بلااستفاده” را فعال کنید. اگر همیشه در فروشگاه App موجود باشد ، می توانید یک برنامه را در هر زمان دوباره نصب کنید.

  محدودیت های محتوا را تعریف کرده و از خریدهای یکپارچه جلوگیری کنید

  1. تنظیمات دسترسی> زمان صفحه> مطالب و محرمانه بودن> محدودیت های محتوا.
  2. محدودیت ها را به عنوان موارد زیر تعریف کنید:
   • برنامه ها: بسته به سن برنامه ها را محدود کنید.
   • عصاره برنامه: از باز شدن عصاره برنامه جلوگیری کنید.