نحوه خرید iCloud Storage: یک راهنمای کامل – نحوه باز کردن ، نحوه خرید بیشتر iCloud از آیفون خود

نحوه خرید بیشتر ذخیره سازی iCloud از آیفون خود

2. ذخیره سازی عکسهای خود را بهینه کنید -iCloud به شما امکان می دهد تا ذخیره عکس های خود را بهینه کنید ، به این معنی که نسخه های با تکامل کم عکس های شما را در دستگاه خود و نسخه های حل کامل در ابر ذخیره می کند. این باعث صرفه جویی در فضای زیادی می شود.

نحوه خرید iCloud Storage: یک راهنمای کامل

دسترسی به تنظیمات> [نام شما]> iCloud> مدیریت ذخیره سازی یا ذخیره سازی iCloud را مدیریت کنید. بسته بندی اضافی ذخیره سازی یا ذخیره سازی اضافی را لمس کنید. یک بسته را انتخاب کنید و دستورالعمل های نمایش داده شده در صفحه را دنبال کنید. 1 اکتبر. 2021

ذخیره سازی iCloud ابزاری اساسی برای همه دستگاه های اپل است. این فضای ذخیره آنلاین ایمن را برای همه پرونده ها ، اسناد ، عکس ها و فیلم های مهم شما فراهم می کند. اما نحوه خرید iCloud Storage ? و وقتی فضای ذخیره سازی iCloud شما پر است چه کاری باید انجام دهید ? در این راهنما ، ما به تمام سؤالات شما مربوط به ذخیره سازی iCloud پاسخ خواهیم داد و به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید از آن بیشترین بهره را ببرید.

نحوه خرید iCloud Storage

برای خرید ذخیره سازی iCloud ، شما باید یک شناسه اپل و یک روش پرداخت معتبر همکار داشته باشید. در اینجا نحوه خرید ICloud Storage آورده شده است:

1. تنظیمات را در iPhone یا iPad خود باز کنید.

2. نام خود را در بالای صفحه فشار دهید.

“iCloud” را در لیست انتخاب کنید.

4. “مدیریت ذخیره سازی” را لمس کنید

5. “اصلاح برنامه ذخیره سازی” را انتخاب کنید.

5. “اصلاح برنامه ذخیره سازی” را انتخاب کنید.

6. طرحی را که می خواهید بخرید انتخاب کنید و در “خرید” تایپ کنید.

7. برای تکمیل فرایند پرداخت ، درخواست ها را دنبال کنید.

شما می توانید از بین برنامه های مختلف ذخیره سازی iCloud ، از 5 گیگابایت رایگان تا 2 تا. مقدار ذخیره سازی مورد نیاز شما به استفاده و نیازهای شما بستگی دارد. اگر از مقدار ذخیره سازی مورد نیاز خود مطمئن نیستید ، همیشه می توانید با یک برنامه پایین شروع کنید و بعداً به یک برنامه بالاتر بروید.

نحوه استفاده از Apple Cloud

پس از خرید یک فضای ذخیره سازی iCloud ، می توانید استفاده از آن را برای ذخیره داده های خود و دسترسی به آن شروع کنید. در اینجا چند نمونه از استفاده از Apple Cloud آورده شده است:

همگام سازی پرونده های خود بین دستگاه ها – iCloud به شما امکان می دهد عکس ها ، فیلم ها ، اسناد و سایر پرونده های خود را بین تمام دستگاه های اپل خود از جمله iPhone ، iPad ، Mac و Apple همگام کنید. می توانید از هر دستگاه متصل به شناسه اپل خود به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید.

داده های خود را ذخیره کنید – iCloud به طور خودکار از داده های دستگاه خود ، از جمله عکس ، فیلم ، برنامه ها و تنظیمات نسخه پشتیبان تهیه کنید. در صورت از دست دادن دستگاه شما ترمیم دستگاه شما را تسهیل می کند یا باید یک برنامه جدید را پیکربندی کنید.

پرونده ها را با دیگران به اشتراک بگذارید – می توانید پرونده ها و پوشه ها را با افراد دیگر با استفاده از iCloud به اشتراک بگذارید. این عملکرد به ویژه برای کار مشترک یا به اشتراک گذاری عکس و فیلم با دوستان یا اعضای خانواده مفید است.

بهترین سرویس محاسبات ابری چیست ?

اگر iCloud یک سرویس محاسبات ابری عالی برای کاربران اپل است ، گزینه های دیگر نیز در دسترس است. Google Drive ، Dropbox و OneDrive از بهترین خدمات محاسبات ابری هستند. هر یک از این خدمات مزایا و معایب خاص خود را دارند. بنابراین انتخاب شخصی که نیازهای شما را برآورده می کند مهم است.

وقتی iCloud پر است چه باید کرد ?

اگر فضای ذخیره سازی iCloud شما پر است ، باید فضا را آزاد کنید. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در رسیدن به آنجا آورده شده است:

1. پرونده های غیر ضروری را حذف کنید – فضای ذخیره سازی iCloud خود را مرور کرده و پرونده ها و اسنادی را که دیگر نیازی به آن ندارید حذف کنید.

2. ذخیره سازی عکسهای خود را بهینه کنید -iCloud به شما امکان می دهد تا ذخیره عکس های خود را بهینه کنید ، به این معنی که نسخه های با تکامل کم عکس های شما را در دستگاه خود و نسخه های حل کامل در ابر ذخیره می کند. این باعث صرفه جویی در فضای زیادی می شود.

اگر به فضای ذخیره سازی بیشتری احتیاج دارید ، همیشه می توانید به دنبال مراحل ذکر شده در بالا به یک برنامه بالاتر بروید.

نحوه افزایش ظرفیت ذخیره تلفن خود ?

اگر فاقد فضای ذخیره سازی در تلفن خود هستید ، در اینجا نکاتی برای کمک به افزایش ظرفیت ذخیره سازی وجود دارد:

1. برنامه های استفاده نشده را حذف کنید – تلفن خود را مرور کنید و تمام برنامه هایی را که دیگر استفاده نمی کنید حذف کنید.

2. پاک کردن حافظه پنهان و موقت – پاک کردن حافظه نهان و پرونده های موقت می تواند فضای زیادی را در تلفن شما آزاد کند.

از Cloud Storage استفاده کنید – پرونده ها ، عکس ها و فیلم های خود را به خدمات ذخیره سازی ابری مانند IICLOUD ، Google Drive یا Dropbox منتقل کنید.

در پایان ، ذخیره سازی iCloud ابزاری اساسی برای کاربران اپل است و خرید آن یک فرآیند ساده است. با دنبال کردن مراحل ذکر شده در این راهنما ، می توانید به راحتی برای ذخیره و دسترسی به داده های خود از Icloud Storage خریداری و استفاده کنید. همچنین در صورت برآورده کردن نیازهای شما می توانید از سایر خدمات ابری استفاده کنید. اگر فضای ذخیره سازی iCloud شما پر است ، می توانید با حذف پرونده های غیر ضروری یا افزایش بسته خود ، آن را منتشر کنید. برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی تلفن خود ، می توانید برنامه های استفاده نشده استفاده کنید ، حافظه نهان و پرونده های موقت را خالی کنید و از ذخیره سازی ابری استفاده کنید.

نحوه خرید بیشتر ذخیره سازی iCloud از آیفون خود

با iPhone خود ذخیره اضافی را در iCloud خریداری کنید

شما چند روز است که پیام هشدار دریافت می کنید و نشان می دهد فضای ذخیره سازی iCloud شما اشباع شده است ? دیگر صبر نکنید. در این راهنما مراحل مختلفی را برای به دست آوردن فضای ذخیره سازی بیشتر در iCloud پیدا خواهید کرد و به ذخیره پرونده های خود ادامه خواهید داد.

فضای ذخیره سازی iCloud خود را بهتر مدیریت کنید

امروز Cloud (یکپارچه سازی پرونده) به یک فناوری بسیار رایج تبدیل شده است. با این حال ، دومی هزینه ای دارد. هر صاحب آیفون یا iPad از 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان بهره می برد.

دومی به طور کلی برای ذخیره نسخه پشتیبان از تلفن شما استفاده می شود. همچنین می توانید از آن برای ذخیره عکس ها و فیلم های گرفته شده با تلفن هوشمند خود استفاده کنید. برای انجام این کار ، فقط گزینه کتابخانه عکس iCloud را فعال کنید.

اما مراقب باشید ، عکس ها و فیلم ها به طور کلی فضای ذخیره سازی زیادی را مصرف می کنند. اکنون که آیفون به دوربین اصلی اکثر کاربران تبدیل شده است ، نیاز به فضای ذخیره سازی ابری روز به روز در حال رشد است.

خوشبختانه راه حل هایی برای تمیز کردن حساب iCloud شما وجود دارد. این روشها امکان دستیابی به چندین گیگابایت را فراهم می آورد. اگر این کافی نیست ، بدانید که می توانید بخشی از کتابخانه عکس خود را به فضای ذخیره آنلاین دیگر منتقل کنید. در زیر روشی برای انتقال عکس ها یا فیلم های خود از iCloud به Google Photos پیدا خواهید کرد.

ذخیره سازی بیشتر از iCloud دریافت کنید

سرویس ذخیره سازی آنلاین iCloud بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم اپل است. به محض اینکه آیفون خود را به شناسه اپل خود وصل کنید ، به طور خودکار یک فضای امن برای ذخیره تمام داده های تولید شده توسط دستگاه خود دارید (عکس ، فیلم ، نسخه پشتیبان ، پرونده ها ، قطعات موسیقی ، برنامه ها ، اسناد ، تقویم ها).

همانطور که از تلفن یا رایانه لوحی خود استفاده می کنید ، تعداد پرونده های ذخیره شده در ابر متوقف می شود. به سرعت خواهید فهمید که 5 گیگابایت فضای آزاد ارائه شده با هر شناسه سیب به سرعت خسته می شود.

اگر دائماً هشدار دریافت می کنید که نشان می دهد ذخیره سازی iCloud شما اشباع شده است ، هیچ چیز جدی را مطمئن نکنید. با تمیز کردن پرونده های خود شروع کنید و اگر این کافی نیست ، بدانید که می توانید فضای ذخیره آنلاین خود را افزایش دهید. اما قبل از خرید فضا ، باید میزان ذخیره آنلاین خود را بررسی کنید.

  • تنظیمات برای iPhone یا iPad خود را باز کنید
  • روی نام خود و سپس در iCloud کلیک کنید
  • گزینه ذخیره سازی iCloud را انتخاب کرده و سپس ذخیره سازی را مدیریت کنید
  • بنابراین مقدار فضایی را که ظاهر شده اید مشاهده خواهید کرد

توجه داشته باشید که در نسخه های خاصی از iOS قدیمی تر ، این روش کمی متفاوت است. برای بررسی فضای ذخیره سازی مورد استفاده ، بر روی بخش iCloud و سپس در ذخیره سازی کلیک کنید. اکنون خواهیم دید که چگونه بسته iCloud خود را افزایش دهیم

  • برای مدیریت ذخیره سازی iCloud به صفحه برگردید
  • دکمه تغییر ذخیره سازی را فشار دهید یا ذخیره اضافی را خریداری کنید
  • صفحه زیر بسته های مختلف ذخیره سازی ارائه شده توسط Apple را به نمایش می گذارد
  • بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید
  • روی دکمه خرید واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید
  • شناسه های حساب اپل خود را وارد کنید

فضای ذخیره اضافی بلافاصله در دسترس است. اگر بعد از چند روز استفاده دیگر نمی خواهید پرداخت کنید یا ترجیح می دهید یک بسته کوچکتر را انتخاب کنید ، بدانید که تغییر بسته کاملاً امکان پذیر است. تمام کاری که شما باید انجام دهید.