IMEI iPhone را بررسی کنید – تأیید آنلاین آنلاین شماره سریال اپل ، تأیید IMEI |

تأیید IMEI

بنابراین اگر دستگاه GSM دارید ، با شماره IMEI همراه است. این یک شماره 15 دیجیتال منحصر به فرد است که دستگاه شما را مشخص می کند. جالب است بدانید که تلفن هایی که شکاف سیم کارت ندارند نیز شماره IMEI ندارند. و دستگاه های CDMA دارای شناسه متفاوتی هستند ، کد MEID. IMEI را می توان با اثر انگشت انسان مقایسه کرد. دو دستگاه با همان کد 15 ضلعی وجود ندارد ، همانطور که دو نفر با یک اثر انگشت یکسان نیستند.

خدمات تأیید IMEI

در این وب سایت ، می توانید تأیید IMEI را برای آیفون یا دستگاه دیگر اپل خود انجام دهید تا به اطلاعات زیادی از جمله ضمانت آن ، وضعیت برای یافتن آیفون ، مدل ، اندازه ، رنگ ، شماره سریال دسترسی پیدا کنید. ، وضعیت پوشش ، قفل سیم کارت و سایر جزئیات. همچنین می توانید از این سرویس برای بررسی هر دستگاه اپل استفاده کنید ، خواه مک بوک ، iMac ، iPad یا AirPods باشد. این سرویس به ویژه در صورت خرید یک دستگاه اپل استفاده شده مفید است و می خواهید مطمئن شوید که معتبر و در شرایط خوبی است. با بررسی IMEI یا شماره سریال ، می توانید بررسی کنید که دستگاه به عنوان گمشده یا دزدیده شده گزارش نشده است ، و جعل یا اصلاح نشده است. علاوه بر بررسی خدمات ، این وب سایت همچنین خدمات باز کردن دستگاه های اپل ، از جمله حذف قفل فعال سازی و قفل سیم کارت را نیز ارائه می دهد. این سرویس ها می توانند به شما در باز کردن قفل دستگاه و استفاده از آن با هر اپراتور یا شبکه کمک کنند. به طور کلی ، این وب سایت یک منبع گرانبها برای هر کسی است که دستگاه اپل دارد یا به دنبال خرید آن است. با استفاده از خدمات تأیید IMEI و باز کردن آن ، می توانید اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما معتبر ، در شرایط مناسب و کاملاً کاربردی است.

برای تأیید ضمانت نامه اپل ، آیفون IMEI یا شماره سریال را بررسی کنید .

سرویس تأیید IMEI برای آیفون ها و دستگاه های اپل که به شما امکان می دهد ضمانت چک اپل ، وضعیت مکان یابی آیفون من ، مدل ، اندازه ، رنگ ، شماره سریال ، وضعیت پوشش ، سیم قفل و سایر جزئیات را بررسی کنید. همچنین امکان بررسی هر دستگاه اپل ، از جمله MacBook ، IMAC ، iPad و AirPod را فراهم می کند. این سرویس می تواند به شما در تعیین صحت دستگاه کمک کند و قبل از خرید آن از وضعیت خوبی برخوردار باشد.

icloud حذف - IMEI/SN (تا xs max) (نسبت موفقیت 75 ٪) (آهسته)

icloud حذف – IMEI/SN (تا xs max) (نسبت موفقیت 75 ٪) (آهسته)

iCloud Clean/Lost Check توسط SN/IMEI (فوری)

iCloud Clean/Lost Check توسط SN/IMEI (فوری)

بررسی MAC من (فوری)

بررسی MAC من (فوری)

GSX+فروخته شده توسط+جایگزینی+جعبه+تعمیر IMEI/SN (فوری)

GSX+فروخته شده توسط+جایگزینی+جعبه+تعمیر IMEI/SN (فوری)
چگونه می توانم imei را پیدا کنم?
تنظیمات دسترسی> عمومی> درباره و جستجوی IMEI در دستگاه خود
آهنگسازی * # 06 # برای دریافت IMEI

قبل از امتحان کردن هر چیز دیگری ، می توانید به سادگی شماره * # 06 # را در iPhone خود (یا هر تلفن همراه) شماره گیری کنید ، این باید شماره IMEI را بازیابی کند. لحظه ای به آن بدهید و IMEI روی صفحه نمایش داده می شود. این نوک شماره گذاری کوچک همچنین برای بازیابی IMEI از سایر تلفن های همراه ، نه تنها در آیفون کار می کند.

در پشت آیفون

آیفون 5/5C/5S/6/6+ و آیفون اصلی شماره IMEI را در قسمت پشت تلفن حکاکی کرده است ، در نزدیکی پایین.

روی مجموعه سیم کارت

برای یافتن IMEI ، باید سینی را از سیم کارت از دستگاه خارج کنید ، سپس می توانید IMEI را روی آن پیدا کنید. (نه در همه مدل ها ، می توانید IMEI را از طریق سینی سیم کارت پیدا کنید)

تأیید IMEI

تأیید

از سرویس بررسی IMEI دوستانه کاربر ما بهره مند شوید که به شما امکان دسترسی مستقیم به کامل ترین داده های دستگاه ها را از طریق شماره IMEI می دهد.

شماره IMEI تلفن های Apple و Android خود را بررسی کنید:

لطفا منتظر نتیجه تأیید IMEI باشید. گاهی اوقات روند تأیید IMEI می تواند کمی بیشتر طول بکشد. نتیجه تأیید IMEI همیشه را می توان در حساب شخصی شما یافت.

هر روز یک گزینه تأیید IMEI رایگان دریافت کنید یا یک حساب \ اتصال ذخیره کنید

نتیجه تأیید IMEI:
سرویس را انتخاب کنید

نتیجه را ببندید

IMEI امروز تأیید کرد

IMEI هفته گذشته بررسی کرد

چگونه IMEI را بررسی کنیم ?

تعجب آور است که با چه سرعت و چه امکاناتی می توانید شماره IMEI را از طریق خدمات ما بررسی کنید.

شماره گیری *# 06# برای دریافت شماره IMEI از دستگاه خود.
شماره IMEI را در قسمت فوق وارد کنید
سرویس تأیید IMEI را انتخاب کنید
تمام جزئیات موجود در دستگاه خود را دریافت کنید!

مزایای IMEI.ارگ

IMEI.org منبع 1 برای اطلاعات در مورد تلفن هوشمند به لطف شماره IMEI ، MEID یا ESN است. این سرویس از راه دور 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته در دسترس است و بهترین ابزارهای تأیید IMEI را ارائه می دهد که به طور همزمان به تمام سؤالات شما پاسخ می دهد.

منبع مستقیم تأیید IMEI

IMEI.org سریعترین و کامل ترین منبع شما با دسترسی کامل به سیستم تأیید IMEI است ، با تمام خدمات جمع آوری شده در یک مکان برای راحتی شما.

خدمات سریع که دوست خواهید داشت

خدمات تأیید IMEI ما قانع کننده است. ما اطمینان حاصل کرده ایم که وب سایت ما به راحتی می تواند هزاران چک در دقیقه را مدیریت کند.

اتصال API

شرکت ها و افراد می توانند از دسترسی API برای اتصال به خدمات تأیید IMEI ما استفاده کنند و از پاسخ های فوری و نتایج سریع استفاده کنند.

دسترسی به تلگرام

شما می توانید از یک برنامه تلگرام قابل اعتماد در تمام دستگاه های خود استفاده کنید تا از دسترسی سریع به خدمات تأیید IMEI در سراسر جهان بهره مند شوید.

تأیید اپل IMEI

از خدمات ما برای بررسی شماره IMEI آیفون ، iPad و سایر دستگاه های iOS خود استفاده کنید. ما فقط اطلاعاتی را که توسط شماره IMEI برای همه دستگاه های اپل اثبات شده است ارائه می دهیم.

تأیید شماره IMEI برای اندروید

از خدمات ما برای بررسی تعداد IMEI گسترده ترین مدل های تلفن Android و دریافت اطلاعات دقیق در مورد این دستگاه ها استفاده کنید.

 • شماره IMEI چیست ?
 • چگونه شماره IMEI را پیدا کنیم ?
 • چه چیزی می توانیم با استفاده از شماره IMEI بررسی کنیم?
 • چگونه IMEI را بررسی کنیم ?

شماره IMEI چیست ?

هر دستگاه GSM دارای یک شناسه منحصر به فرد به نام شماره IMEI است. این مخفف چهار نامه به معنای “هویت بین المللی تجهیزات موبایل (هویت بین المللی تجهیزات موبایل)” است. و هر کاربر تلفن هوشمند باید درک کند که IMEI چیست.

تأیید

تأیید IMEI

بنابراین اگر دستگاه GSM دارید ، با شماره IMEI همراه است. این یک شماره 15 دیجیتال منحصر به فرد است که دستگاه شما را مشخص می کند. جالب است بدانید که تلفن هایی که شکاف سیم کارت ندارند نیز شماره IMEI ندارند. و دستگاه های CDMA دارای شناسه متفاوتی هستند ، کد MEID. IMEI را می توان با اثر انگشت انسان مقایسه کرد. دو دستگاه با همان کد 15 ضلعی وجود ندارد ، همانطور که دو نفر با یک اثر انگشت یکسان نیستند.

بنابراین این 15 شکل چیست ? سازمان انجمن GSM 14 شکل اول را تعریف می کند ، در حالی که آخرین شکل یک شماره کنترل است. با توجه به دستورالعمل های مربوط به تخصیص و تصویب IMEI ، آخرین شکل توسط فرمول Luhn محاسبه می شود.

هشت شکل اول کد 15 ضلعی مدل تلفن هوشمند و اطلاعات منبع را تعریف می کند. این قسمت 8 دیجیتالی از شماره IMEI برای نوع کد نوع TAC نامیده می شود.

شبکه های IMEI و GSM

اپراتورهای شبکه GSM در سراسر جهان از کدهای IMEI برای شناسایی دستگاه ها استفاده می کنند. با تشکر از این شماره ، یک شبکه می داند که آیا دستگاه معتبر است یا خیر ، اگر قفل یا قفل نشده باشد ، اگر اعلام شده یا به سرقت رفته است و غیره. علاوه بر این ، شماره IMEI به اپراتورها کمک می کند تا تلفن ها را مسدود کرده و از دسترسی تلفن های هوشمند به شبکه های خود جلوگیری کنند.

بگذارید مثالی به شما نشان دهیم. اگر صاحب تلفن اولیه پرواز تلفن هوشمند خود را نشان دهد ، اپراتور تلفن همراه می تواند این دستگاه را از راه دور مسدود کند. در این شرایط ، یک دزد نمی تواند از یک اتصال موبایل استفاده کند و با یک دستگاه غیر ضروری به پایان می رسد. تغییر سیم کارت بی فایده است زیرا در بسیاری موارد ، دستگاه به طور همزمان توسط چندین شبکه مسدود می شود.

بسیاری از اپراتورها اقدامات بیشتری را برای جلوگیری از استفاده از تلفن های دزدیده شده یا گمشده سارقان انجام می دهند. برخی از تأمین کنندگان شبکه ممکن است این دستگاه های IMEI را به حالت تعلیق درآورند و جایگزینی سیم کارت را غیرممکن کنند.

تعداد IMEI برای خدمات پلیس نیز با ارزش است. شماره IMEI 15 دیجیتالی به شما امکان می دهد تا یک دستگاه را دنبال کرده و آن را با دقت به نزدیکترین متر پیدا کنید.

شماره IMEI و شماره سریال

شماره IMEI همان شماره سریال تلفن نیست. شرکت های تولیدی کدهای استاندارد را برای استفاده در داخل لیست می کنند. اما تعداد IMEI در سراسر جهان استاندارد است.

هنگامی که فهمیدیم IMEI چیست ، باید یاد بگیرید که چگونه شماره IMEI خود را پیدا کنید و از آن برای راحتی خود استفاده کنید.

چگونه شماره IMEI را پیدا کنیم ?

هرچه تلفن همراه شما باشد ، با آهنگسازی این ترکیب کوتاه USSD ، می توانید شماره IMEI خود را جستجو کنید:

کد USSD ساده ترین راه برای یافتن شناسه منحصر به فرد شماست. این تقریباً از تمام مدل های تلفن های هوشمند مارک های مختلف پشتیبانی می کند.

چگونه می توان شماره IMEI یک آیفون را پیدا کرد ?

غالباً می خواهید شماره 15 رقمی خود را در آیفون خود جستجو کنید و آن را کپی و چسباند. برای انجام این کار ، بهتر است شماره IMEI را با استفاده از برنامه تنظیمات پیدا کنید.

 • روی برنامه تنظیمات کلیک کنید
 • بخش عمومی – بخش را انتخاب کنید
 • ادامه به پیمایش و جستجوی گروه کدهای اولیه
 • پس از دیدن شماره IMEI ، روی آن کلیک کرده و در صورت لزوم کپی و چسباندن آن را نگه دارید.

چگونه می توان شماره IMEI Android را پیدا کرد?

مانند دستگاه های آیفون ، تلفن های هوشمند اندرویدی نیز کدهای IMEI را در تنظیمات پنهان می کنند. روش ساده است:

 • به پارامترها بروید
 • تا زمانی که بخش “تلفن” را ببینید و روی آن کلیک کنید ، به پایین بروید
 • به پایین بروید و شماره IMEI IMEI منحصر به فرد خود را مشاهده خواهید کرد.

شماره IMEI را بدون تلفن پیدا کنید

بعضی اوقات شما یک تلفن هوشمند در نزدیکی ندارید ، یا نمی توانید به رابط پیکربندی آن دسترسی پیدا کنید. روش دیگری برای یافتن شماره IMEI بدون تلفن وجود دارد.

برای شما مفید خواهد بود که به بسته بندی اصلی (جعبه) نگاه کنید. اگر دوباره آن را نگه دارید ، خوش شانس هستید. آن را بگیرید و برچسب بارکد را پیدا کنید. بعضی اوقات بالای مهر و موم قرار می گیرد. اغلب در کنار شماره سریال و بارکد شما نشان داده می شود.

شماره IMEI را در پشتیبانی از سیم کارت پیدا کنید

بسیاری از دستگاه ها مجهز به پشتیبانی سیم کارت Extable هستند. اگر این مورد شما است ، می توانید شماره IMEI آن را در مجموعه سیم کارت پیدا کنید. فقط پشتیبانی را از سیم کارت جدا کنید و به قسمت بالا یا طرفین نگاه کنید. کد IMEI 15 دیجیتالی شما باید در شکل های کوچک چاپ شود.

علاوه بر این ، برخی از تلفن های هوشمند دارای باتری های قابل جابجایی هستند. اگر به راحتی می توانید باتری را برداشته و به زیر نگاه کنید ، شماره IMEI منحصر به فرد خود را چاپ خواهید کرد.

چه چیزی می توانیم با استفاده از شماره IMEI بررسی کنیم?

با استفاده از شماره IMEI چه چیزی می توانید بررسی کنید ? این شناسه 15 دیجیتالی می تواند اطلاعات گرانبهایی را در مورد دستگاه تلفن همراه شما در اختیار شما قرار دهد.

خدمات تأیید اساسنامه IMEI IMEI قابل اعتماد.org آماده است تا اطلاعات اساسی در مورد دستگاه های تأیید شده را در اختیار شما قرار دهد. پس از وارد کردن کد 15 -digit تک در قسمت مورد نیاز ، دقیقاً چه چیزی را می توانید بیاموزید.

چه چیزی را می توانیم بررسی کنیم

مهمترین چیزی که می توانید به لطف شماره IMEI آن از طریق تلفن خود بیاموزید وضعیت لیست سیاه است. ضروری است بدانید که آیا دستگاه در حالت ایستاده یا لیست سیاه قرار دارد ، زیرا هر دستگاهی در لیست سیاه بی فایده است و هرگز به هیچ شبکه تلفن همراه وصل نمی شود.

هنگام برنامه ریزی برای خرید یک دستگاه استفاده شده از شخصی به صورت آنلاین یا رو در رو ، باید شماره IMEI را بدانید. وضعیت لیست سیاه را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که خرید آینده شما هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

دستگاه های مدرن مشکلات بسیاری دارند که می توانید با تأیید شماره IMEI سریع با استفاده از خدمات IMEI فاش کنید.ارگ. به عنوان مثال ، آیفون های اپل می توانند مشکلات قفل مختلفی از جمله قفل سیم کشی اپراتور ، قفل سخت افزار و نرم افزار ، قفل فعال سازی iCloud ، قفل MDM و غیره داشته باشند. آیفون همچنین می تواند به عنوان سرقت یا گمشده اعلام شود. و به لطف کد IMEI می توانید تمام این اطلاعات را دریافت کنید.

فقط در مورد تعداد مشکلاتی که می توانید از آن جلوگیری کنید اگر شماره IMEI تلفن هوشمند را قبل از سفارش بررسی کنید ، فکر کنید!

این 100 ٪ مطمئن است که هر تلفن را با شماره IMEI خود بررسی کرده و بدانیم که آیا دستگاه تضمین شده است ، اگر قفل شده باشد که از اپراتورهای سراسر جهان و غیره استفاده شود.

خدمات IMEI.org به حریم خصوصی هر مشتری احترام بگذارید و محرمانه بودن کل برای هر مشتری را تضمین می کند!

نحوه بررسی شماره IMEI?

تمام خدمات تأیید اساسنامه IMEI IMEI.org آماده است تا اطلاعات مفیدی را در مورد دستگاه های تأیید شده در اختیار شما قرار دهد. ابزارهای رایگان و پولی برای تأیید شماره IMEI و شماره سریال وجود دارد ، بنابراین می توانید یکی از مواردی را که نیازهای شما را برآورده می کند انتخاب کنید.

چگونه شماره IMEI را بررسی کنیم؟

کلیه خدمات 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته در اختیار شما است. برای استفاده از آنها ، کد IMEI 15 Digit را در قسمت جستجو وارد کنید ، ابزار را انتخاب کرده و بررسی کنید.

گزینه “نشان دادن مثال” در کنار سرویس است. با کلیک بر روی آن ، نمونه ای از گزارش IMEI را مشاهده خواهید کرد که پس از ارسال درخواست تأیید خود دریافت خواهید کرد.

پس از انتخاب سرویس و وارد شناسه منحصر به فرد تلفن در قسمت مورد نیاز ، دکمه “بررسی IMEI” را فشار داده و منتظر بمانید تا ابزار برای شما گزارش ارسال شود.

شما می توانید با ایجاد یک حساب رایگان در سایت IMEI ، تمام گزارش های تأیید IMEI خود را پیگیری کنید.ارگ. در این حساب ، سابقه چک های خود را مشاهده خواهید کرد و گزینه بزرگی از تأیید فله IMEI.

خدمات رایگان برای همه کاربران در دسترس است. با این حال ، سفارش شماره IMEI پرداخت شده پس از ایجاد یک حساب کاربری امکان پذیر نیست. حساب مزایای بسیاری به شما می دهد:

 • بسته به حجم تأیید IMEI ، می توانید از قیمت های انعطاف پذیر بهره مند شوید
 • تراز اعتباری خود را خواهید دید
 • می توانید از ابزارهای تأیید حق بیمه IMEI بیشتر استفاده کنید
 • شما می توانید از محموله گروه شماره های IMEI استفاده کنید

IMEI.ارگ از هر مشتری مراقبت می کند. ما چندین روش پرداخت را می پذیریم (Visa ، MasterCard ، PayPal ، Cryptocurrency ETH ، USDT ، BTC ، نقل و انتقالات بانکی).

از IMEI استفاده کنید.org برای بررسی تعداد IMEI همه دستگاه های Apple و Android. خدمات برای کاربران و شرکتهای شخصی که می توانند از طریق اتصال API به طور مستقیم به ابزارهای تأیید دسترسی پیدا کنند ، در دسترس هستند.