پیام کوتاه و iMessages را در آیفون ، 4 روش برای ذخیره پیامک آیفون ذخیره کنید?

نحوه ذخیره پیام کوتاه آیفون

 1. نرم افزار را نصب کنید. در صورت لزوم با راهنمای نصب ما مشورت کنید.
 2. مخاطبین CopyTrans را باز کنید و آیفون خود را به رایانه وصل کنید. لطفاً صبر کنید در حالی که محتوای آیفون شما محتوای آیفون شما را مطرح می کند. اگر شما درست کرده اید پشتیبان رمزگذاری شده از آیفون خود در iTunes ، رمز ورود پشتیبان iOS خود را وارد کنید تا پیام های خود را بارگیری کنید.
 3. سپس می توانید بر روی نماد “پیام کوتاه” در سمت چپ پنجره برنامه کلیک کنید. تمام پیام های آیفون شما ظاهر می شود ، از جمله اطلاعات مربوط به برنامه های پیام رسانی مانند WhatsApp یا Viber.
 4. مکالماتی را که می خواهید صادر کنید انتخاب کنید. با چک کردن کادر در بالا می توانید با چک کردن جعبه های کنار هر پیام یا همه چیز ، قسمت را ذخیره کنید. سپس بر روی دکمه “انتخاب صادرات” کلیک کنید.
 5. شما می خواهید پیامک را فقط برای یک دوره مشخص مشاهده و صادر کنید ? برای انتخاب دوره مورد نظر بر روی نماد تنظیم کلیک کنید:
 6. سپس انتخاب کنید قالب پشتیبان از پیام های خود استفاده کنید و پوشه پشتیبان را روی رایانه شخصی خود انتخاب کنید. یادآوری کوچک: قالب صفحه وب با پیام های ذخیره شده از آیفون ، بالاترین درجه تعامل را می دهد. برای چاپ یا بایگانی پیام های خود ، قالب PDF را توصیه می کنیم.
 7. اس ام اس آیفون شما اکنون در پوشه مورد نظر شما روی رایانه ذخیره می شود. توجه داشته باشید که همه عکس ها ، فیلم ها و حتی پیام های صوتی در مکالمات شما نیز به عنوان قطعات پیوست شده در یک پرونده با همان نام مکالمه (به جز اکسل یا CSV) صادر می شود:
 8. اگر تصمیم به ذخیره پیامک خود در HTML گرفتید ، می توانید هر مکالمه را با دوبار کلیک بر روی پرونده HTML مربوطه مشاهده کنید. مرورگر پیش فرض شما متن پیام شما را با تصاویر و فیلم های پیوست نشان می دهد.

پشتیبان گیری از پیام کوتاه و iMessages در آیفون

برای اینکه متن ها و پیام های گرانبهای آیفون خود را از دست ندهید ، از عملکردهای پشتیبان و هماهنگ سازی iOS استفاده کنید. در صورت بروز مشکل ، حتی در دستگاه دیگری می توانید آنها را به راحتی بازیابی کنید.

برنامه پیام ها مطمئناً یکی از مواردی است که روزانه بیشترین استفاده را در آیفون خود دارید. طبیعی ، از آنجا که فقط برای ارسال و دریافت پیامک سنتی و MMS به عنوان پیام های پیچیده تر در سس سیب خدمت می کند. این دو نوع پیام با رنگ حباب های آنها متمایز می شوند: در سبز ، پیام کوتاه و MMS استاندارد که توسط اپراتور تلفن همراه شما منتقل می شود. به رنگ آبی, . Imessages که از طریق سرورهای اپل عبور می کنند. پیام در واقع دو برنامه در یک است: یک برنامه متن کلاسیک و یک پیام فوری دیگر (از گپ) ، معادل واتساپ ، تلگرام ، سیگنال و غیره. یک برنامه مضاعف ? اگر می خواهید آیفون خود را بشکنید ، اگر آن را به سرقت بردید یا اگر آن را به سادگی تغییر دهید ، دو برابر بیشتر دلایل بخواهید از نسخه پشتیبان تهیه کرده و پیام های خود را جمع آوری کنید.

برای پناه دادن به پیام های گرانبهای خود و قادر به بازگرداندن آنها در زمان زمان ، شما می توانید بین دو راه حل انتخاب کنید ، که هر دو از طریق iCloud عبور می کنند ، سرویس ذخیره آنلاین اپل مرتبط با حساب شخصی شما. اولین مورد استفاده از پشتیبان کلاسیک iCloud است. ساده و کاربردی ، این اشکال دارد که تمام محتوای آیفون را صرفه جویی کند ، بدون تمایز: این همه یا هیچ چیز است. هیچ راهی برای استفاده از آن برای صرفه جویی و بازیابی فقط پیامک و تصاویر وجود ندارد. راه حل دوم هدفمندتر است: این عملکرد پیام در iCloud است که به طور پیش فرض فعال نمی شود. بدیهی است ، تمام دستکاری های شرح داده شده در این برگه عملی که در iPad نیز کار می کند ، در صورت استفاده از یکی برای تبادل پیام.

نحوه ذخیره پیامک و iMessages با نسخه پشتیبان از iCloud ?

با استفاده از ICloud Backup برای سالها به عنوان استاندارد در iOS ، به شما امکان می دهد با عبور از سرویس ذخیره آنلاین اپل ، تمام محتوای یک آیفون – و بنابراین همه پیام ها را بازیابی کنید. برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید ، فقط باید بررسی کنید که این عملکرد فعال شده است.

  برای فعال کردن نسخه پشتیبان از iCloud ، اگر قبلاً انجام نشده است ، به داده های Wi-Fi یا تلفن همراه بروید تنظیمات آیفون ، و فشار دهید اسم شما بر روی.

نحوه ذخیره پیامک و تصاویر با پیام ها دارای صدای بلند ?

پشتیبان گیری کلاسیک iCloud تمام محتوای دستگاه شما را بدون تشخیص ذخیره می کند. خوشبختانه ، یک راه حل هدفمند دیگر به نام Simply Messages در iCloud وجود دارد ، که همگام سازی پیامک و تصاویر را در تمام دستگاه های اپل شما همزمان می کند ، اما به طور پیش فرض فعال نمی شود. با آن ، تمام مکالمات شما به طور یکسان در تمام دستگاه های شما ظاهر می شود. آنها در فضای ذخیره سازی آنلاین iCloud شما ذخیره می شوند ، این بدان معناست که اگر اغلب عکس های پیامکی را با پیامک مبادله کنید ، می توانند بخش خوبی را اشغال کنند. 5 گیگابایت رایگان موجود در حساب iCloud Apple ممکن است کافی نباشد. سپس باید به اشتراک پرداخت کننده (از 1 یورو در ماه) تغییر دهید تا از 5 به 50 گیگابایت فضا بروید. اگر فضای آنلاین کافی دارید اما ذخیره آیفون ، آیپد یا مک شما شروع به اشباع آن می کند ، پیام های موجود در iCloud با پاک کردن در پیوست های دستگاه به طور خودکار از فضای آزاد در دستگاه شما مراقبت می کنند (به عنوان مثال). آنها در فضای آنلاین ایمن هستند و شما همیشه می توانید آنها را با یک پشتیبانی ساده یا یک کلیک ساده به دستگاه برگردانید تا از دستگاه بخواهید تا از آنها استفاده کند تا آنها را نمایش دهد. دقیقاً مانند کتابخانه عکس iCloud.

  برای فعال کردن پیام های موجود در iCloud در iPhone یا iPad خود ، اگر قبلاً انجام نشده است به داده های Wi-Fi یا موبایل بروید تنظیمات, و مطبوعات اسم شما بر روی.

نحوه ذخیره پیام کوتاه آیفون ?

پیامک را با مخاطبین CopyTrans ذخیره کنید

شما به دنبال وسیله ای هستید پیامک های خود را در رایانه شخصی خود بازیابی کنید برای حفظ اطلاعات مهم یا خاطراتی که برای شما مهم است ? اگر می خواهید پیام کوتاه آیفون را در رایانه شخصی ذخیره کنید ، ما چهار روش برای ادامه کار ارائه می دهیم. با مخاطبین CopyTrans, پشتیبان گیری از پیام ها ، iMessages یا مکالمات WhatsApp و Viber ساده می شود. این نرم افزار با تمام مدل های آیفون سازگار است.

در اینجا گزینه های شما برای پیامک آیفون خود را ذخیره کنید ::

در این مقاله ، چگونه:

 • پیامک آیفون خود را در رایانه ذخیره کنید
 • پیام کوتاه خود را به آیفون دیگر منتقل کنید
 • پیام کوتاه آیفون را با iTunes ذخیره کنید
 • پیامک آیفون را با iCloud ذخیره کنید

پیامک آیفون خود را در رایانه ذخیره کنید

مخاطبین CopyTrans بارگیری می کنند

 • پیامک های خود را از رایانه شخصی نشان داده ، ویرایش یا چاپ کنید
 • پیوست های مکالمات خود را حفظ کنید ، از جمله پیام های صوتی وت وابسته به ایموجی ��
 • قالب های پشتیبان: PDF ، HTML ، Word Document ، Excel

بارگیری مخاطبین CopyTrans

 1. نرم افزار را نصب کنید. در صورت لزوم با راهنمای نصب ما مشورت کنید.
 2. مخاطبین CopyTrans را باز کنید و آیفون خود را به رایانه وصل کنید. لطفاً صبر کنید در حالی که محتوای آیفون شما محتوای آیفون شما را مطرح می کند. اگر شما درست کرده اید پشتیبان رمزگذاری شده از آیفون خود در iTunes ، رمز ورود پشتیبان iOS خود را وارد کنید تا پیام های خود را بارگیری کنید.
 3. سپس می توانید بر روی نماد “پیام کوتاه” در سمت چپ پنجره برنامه کلیک کنید. تمام پیام های آیفون شما ظاهر می شود ، از جمله اطلاعات مربوط به برنامه های پیام رسانی مانند WhatsApp یا Viber. پیام های آیفون را در رایانه رایانه شخصی خود مشاهده کنید
 4. مکالماتی را که می خواهید صادر کنید انتخاب کنید. با چک کردن کادر در بالا می توانید با چک کردن جعبه های کنار هر پیام یا همه چیز ، قسمت را ذخیره کنید. سپس بر روی دکمه “انتخاب صادرات” کلیک کنید. نحوه صادر کردن پیام کوتاه آیفون به رایانه شخصی
 5. شما می خواهید پیامک را فقط برای یک دوره مشخص مشاهده و صادر کنید ? برای انتخاب دوره مورد نظر بر روی نماد تنظیم کلیک کنید: پیامک آیفون خود را بر اساس تاریخ در رایانه شخصی خود فیلتر کنید
 6. سپس انتخاب کنید قالب پشتیبان از پیام های خود استفاده کنید و پوشه پشتیبان را روی رایانه شخصی خود انتخاب کنید. یادآوری کوچک: قالب صفحه وب با پیام های ذخیره شده از آیفون ، بالاترین درجه تعامل را می دهد. برای چاپ یا بایگانی پیام های خود ، قالب PDF را توصیه می کنیم. پیام های آیفون قالب صادرات در رایانه
 7. اس ام اس آیفون شما اکنون در پوشه مورد نظر شما روی رایانه ذخیره می شود. توجه داشته باشید که همه عکس ها ، فیلم ها و حتی پیام های صوتی در مکالمات شما نیز به عنوان قطعات پیوست شده در یک پرونده با همان نام مکالمه (به جز اکسل یا CSV) صادر می شود: پیام های WhatsApp را در رایانه شخصی خود مشاهده کنید
 8. اگر تصمیم به ذخیره پیامک خود در HTML گرفتید ، می توانید هر مکالمه را با دوبار کلیک بر روی پرونده HTML مربوطه مشاهده کنید. مرورگر پیش فرض شما متن پیام شما را با تصاویر و فیلم های پیوست نشان می دهد. پیام های WhatsApp در رایانه شما با فرمت HTML

پیام کوتاه آیفون در مخاطبین CopyTrans

sm پیام های خود را در دستگاه آیفون دیگر بازیابی کنید (بدون اینکه تاریخچه قبلی را خرد کنید)

sm پیام های را به صورت تاریخ مرتب کنید و فقط از کسانی که مورد علاقه شما هستند پشتیبان تهیه کنید

⭐ پیامک را در رایانه شخصی خود ، یک کلید USB یا یک هارد اکسترنال ذخیره کنید

پیام کوتاه آیفون خود را به آیفون دیگر منتقل کنید

Copytrans Shelbee به شما امکان می دهد برای آیفون خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و به راحتی آنها را مدیریت کنید. اصل ساده است: فقط یک نسخه پشتیبان کامل از iPhone خود ایجاد کنید ، و سپس می توانید تمام داده های خود را مانند iTunes بازیابی کنید ، یا به عنوان مثال فقط مکالمات پیام کوتاه و WhatsApp خود را انتخاب کنید.

آیفون خود را بدون iTunes بازیابی کنید

پیامک های خود را با ذخیره و بازیابی کنید Copytrans Shelbee ::

1. از آیفون خود در رایانه شخصی یا کلید USB نسخه پشتیبان تهیه کنید

2. این نسخه پشتیبان را روی آیفون دیگر بازیابی کنید و پیامک را به صورت معمول انتخاب کنید

برای ذخیره پیام های خود با iTunes:

فایلهای آیفون با iTunes پشتیبان تهیه می کنند

 1. با iTunes ، شما مجبور خواهید شد پشتیبان کامل از دستگاه شما. برای انجام این کار ، آیفون قدیمی را به رایانه وصل کنید و iTunes را شروع کنید.
 2. دستگاه خود را انتخاب کنید و اکنون روی ذخیره کلیک کنید:
 3. برای دسترسی به پیام های خود ، لازم است این نسخه پشتیبان را در دستگاه iOS بازیابی کنید.

برای ذخیره پیام های خود با iCloud:

 • در تنظیمات آیفون خود ، به شناسه اپل خود بروید>دارای صدای بلند. پشتیبان گیری پیام کوتاه را در iCloud فعال کنید
 • پشتیبان گیری پیام های خود را در iCloud فعال کنید. همچنین می توانید پشتیبان گیری خودکار داده های خود را در iCloud فعال کنید ، اما فقط 5 گیگابایت ذخیره رایگان خواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت رسمی اپل مراجعه کنید. پشتیبان گیری از iCloud را در iPhone خود فعال کنید

لطفاً توجه داشته باشید ، اگر نسخه پشتیبان از iCloud را فعال کردید ، آیفون شما دیگر در iTunes ذخیره نمی شود !

�� مشکلات در حین تهیه نسخه پشتیبان از iCloud ? شما با مشاوره با نسخه پشتیبان تهیه شده از iCloud ، چه کاری باید انجام دهید ، راه حل های احتمالی را پیدا خواهید کرد ?.

�� مزایای Copytrans Shelbee در مقایسه با iTunes و iCloud:

فقط داده های مورد نظر خود را از پشتیبان بازیابی کنید.

پوشه پشتیبان گیری پیش فرض iTunes را به انتخاب خود تغییر دهید – این حتی می تواند یک کلید USB یا یک هارد دیسک خارجی باشد.

هر زمان که رمزعبور خود را به نسخه پشتیبان خود اضافه یا تغییر دهید.

پشتیبان گیری های افزایشی ایجاد کنید که از آخرین تغییر بدون خرد کردن نسخه های پشتیبان قدیمی پشتیبانی می کند.

یادآوری ها را فعال کنید که به طور مرتب از تهیه نسخه پشتیبان تهیه نکنید.

پشتیبان تهیه شده با iTunes را با استفاده از Copytrans Shelbee بازیابی کنید.

خیلی بیشتر از اکثر روباه ها در آن تیزهوش است. ققنوس میزبان در این سایت.