Inshot – مونتاژ ویدیو و عکس در فروشگاه App ، 16 برنامه برتر ویرایش ویدیویی برای آیفون و اندروید در سال 2023 (رایگان و پرداخت شده)

16 برنامه برتر ویرایش ویدیویی در سال 2023 (رایگان و پرداخت شده)

بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی ظرفیت محدودی را به شما ارائه می دهد ، اما می تواند به شما در ویرایش و ایجاد فیلم های ظریف در هنگام مسافرت کمک کند. برخی از بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی رایگان که می توانید امتحان کنید عبارتند از: Imovie ، Quikapp ، Splice و غیره.

Inshot – فیلم و عکس مونتاژ 4+

از ویژگی های جالب زیادی برخوردار است ، با تشکر بسیار. اشتراک به هیچ وجه بسیار جالب نیست ، فقط به گزینه ای نیاز دارد تا بتواند پیش نمایش ویدیو را تغییر اندازه دهد و فضای بیشتری برای دیدن کلید های کلید داشته باشد. بعد از یک ساعت ویرایش چشمانم کمی صدمه دیده است. من همچنین توصیه می کنم هنگام استفاده از تلفن به صورت افقی ، گزینه ای را برای چرخش برنامه با صفحه اضافه کنید ، تفاوت بزرگی ایجاد می کند. و همچنین قادر به انتخاب چندین کلیپ برای اضافه کردن به شنبه

بهترین تصاویر پس زمینه در جهان ، 08/06/2021

Inshot را امتحان کنید

واقعاً این یکی از بهترین فیلم های ویرایش است که من در App Store دیدم ، تمام گزینه های مورد نیاز برای ویرایش ویدیوی مناسب را به شما می دهد. با توجه به شرایط ما امروز همه ما با مشکلات آنلاین سر و کار داشته ایم و بسیاری از پروژه ها و پیش بینی ها مورد نیاز است و استفاده از ISHOT صادقانه بهترین مواردی است که شما را مطمئن می کنید که آن را بارگیری کنید!!متشکرم

لیدی شری ، 07/23/2020

حیرت آور

این یک برنامه شگفت انگیز است ، همیشه برای ویرایش استثناء عکس ها و فیلم های خود برای افزودن فیلم ها یا قطعات فیلم “در حالی که شما فیلم های مونتاژ را تهیه می کنید ، همیشه در حال ویرایش است و آرزو می کنم این ویژگی را به این برنامه شگفت انگیز اضافه کنید. و آن را ادامه دهید

16 برنامه برتر ویرایش ویدیویی در سال 2023 (رایگان و پرداخت شده)

شما به دنبال بهترین برنامه های ویرایش کامل ویدیویی برای آیفون و اندروید هستید ? ما 16 بهترین برنامه ویرایش ویدیویی را برای سال 2023 انتخاب کرده ایم.

بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی برای سال 2023:

1. Adobe Premiere Rush

ANVIDEO (FilmR): ویرایشگر ویدیو

سکو: بوم ، iOS و Android

Anvideo (FilmR) ساده ترین ، سریعترین و انعطاف پذیر برای ایجاد فیلم در Android ، iOS و وب است. حتی اگر تجربه قبلی در ویرایش ویدیو ندارید ، ایجاد یک فیلم با Anvideo کار ساده ای است. رابط کشیدن و رها کردن بصری. این که آیا شما می خواهید یک تبلیغات ویدیویی چشمگیر ، یک فیلم محصول یا فیلم های جذاب ایجاد کنید که شما را در شبکه های اجتماعی ویروسی می کند ، همه این کارها را می توان طی چند دقیقه انجام داد.

پیکربندی مورد نیاز:

به iOS 14 نیاز دارد.نسخه 0 یا بالاتر و 342 مگابایت فضای ذخیره سازی و برای دستگاه های Android ، به نسخه 5 نیاز دارد.0 یا بالاتر ، با 3 گیگابایت رم و 32 گیگابایت ذخیره سازی برای ویرایش ویدیوی سیال.

ANVIDEO (FilmR) تنها برنامه ای است که شما برای نیازهای خود به شما نیاز دارید -برای نیازهای ایجاد ویدیویی. فیلم با دوربین یکپارچه 4K 60 IPS ، به راحتی با یک رابط فوق العاده بصری تغییر کرده و در همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، همه از یک برنامه واحد. در ویرایشگر می توانید کلیپ های خود را با چند کلیک برش داده و تراز کنید ، متن و یک آهنگ پس زمینه مرسوم ، مد روز را اضافه کنید و انتقال مایعات را بین کلیپ ها اضافه کنید. هنوز هم می توانید با انیمیشن ها ، متخلفین و ویژگی های پیشرفته کالیبراسیون رنگی پیشرفت کنید.

قیمت:

نسخه رایگان موجود با یک علامت invido ، برنامه های پرداخت شده از 15 دلار در ماه شروع می شود

فواید معایب
استفاده از رابط کاربری آسان است گزینه های محدود وضوح ویدیویی
طیف گسترده ای از ابزارهای انتشار برخی از ویژگی ها به خریدهای یکپارچه نیاز دارند
گزینه های موسیقی و متن را ارائه دهید عدم وجود ابزارهای تصحیح رنگ پیشرفته
می تواند در چندین قالب صادر شود برای صادرات فیلم های بزرگ می تواند کند باشد

ایده های خود را در چند دقیقه ، هر مکان و هر زمان با Anvideo (FilmR) به فیلم های جذاب تبدیل کنید.

3. ایلووی

Videoshop - ناشر ویدیو

سکو: Android و iOS

Videoshop یک برنامه دوستانه عالی است. این به شما امکان می دهد فیلم های خود را شخصی سازی کرده و آنها را با همه دوستان خود به اشتراک بگذارید. می توانید به راحتی فیلم ها را برش دهید ، آنها را در یک مورد ادغام کنید یا در این برنامه واحد کلیپ ها را آهسته کنید. این طیف وسیعی را ارائه می دهد جلوه های صوتی مانند صداهای حیوانات ، انفجارها و بیشتر. همچنین می توانید متن و موسیقی متن فیلم را به فیلم های خود اضافه کنید و از بین چندین فیلتر با الهام از اینستاگرام انتخاب کنید. عناوین و انتقال متحرک نیز می تواند برای بهبود ویدیوی شما اضافه شود و آن را جذاب تر کند. این برنامه ویرایش ویدیو برای Android و iOS برای مونتاژ سریع ، اضافه کردن فیلترها و جلوه های صوتی و موارد دیگر ایده آل است. می توانید در برنامه ذخیره کنید و خلاقیت های خود را در شبکه های اجتماعی ، YouTube و از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید.

پیکربندی مورد نیاز:

به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد. Android 8.0 یا بالاتر با حداقل 3 گیگابایت رم و 200 مگابایت فضای ذخیره سازی رایگان.

بهترین ویژگی آن توانایی آن در ادغام چندین کلیپ در یک است. نیازی به تجربه ویرایش قبلی برای استفاده از این برنامه نیست. برنامه شما را از طریق مراحل راهنمایی می کند که به طور کلی چند کلیک طول می کشد. برنامه بر سرعت و سهولت استفاده تمرکز دارد.

قیمت:

رایگان با خریدهای یکپارچه (برنامه های ارتقاء از 3 شروع می شوند.99 دلار در ماه ، می توانید تمام فیلیگرها را در 2 حذف کنید.99 دلار)

فواید ناراحتی
نسخه سریع و آسان اشتراک ماهانه مورد نیاز است
جلوه های ویژه ، صداها ، فیلترها ، انتقال ویژگی های محدود در مقایسه با سایر برنامه ها
کلیپ های چندین فیلم را با هم ترکیب کنید هیچ پشتیبانی 4K برای فیلم ها
کلیپ های ویدیویی را در برنامه ذخیره کنید نسخه دسک تاپ موجود نیست

14. بیدویدئو

سکو: iOS و Android

VivaVideo یک برنامه ویرایش ویدیویی بسیار محبوب و کامل است که دارای طیف وسیعی از ابزارهای نصب برای ساخت فیلم ها و عکس های جالب شما است. این یک ویرایشگر ویدیویی قدرتمند است اما با استفاده از آن می توانید لحظات روزانه خود را به آثار هنری تبدیل کنید. با استفاده از یک سبک داستانی ، کلیپ ها را می توان بارگیری کرد ، ویرایش کرد ، برش داد ، برش داد ، کپی و ادغام شد.

پیکربندی مورد نیاز:

به iOS 12 نیاز دارد.0 یا بعد. Android نسخه 5.0 با حداقل 2 گیگابایت رم

همچنین می توانید از تابع نمایش اسلاید برای تبدیل عکس های ساده خود به یک فیلم و ایجاد تصاویر متنی ، متون متحرک و بهترین برنامه عکس برای آیفون با استفاده از برنامه استفاده کنید. شما می توانید از جلوه های مختلف ویرایش ویدیویی مانند تنظیم سرعت فیلم ، تار پس زمینه ، GIF ، متون متحرک و قلم ، برچسب های ویدئویی Giphy ، Enchaîné و ناشر موسیقی استفاده کنید.

این برنامه به کاربر اجازه می دهد تا در هر زمان داستانها را به گالری خود صادر کند. و می توان آن را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی آنها مانند Facebook ، Instagram ، WhatsApp ، YouTube و مستقیماً از طریق تلفن آنها به اشتراک گذاشت. آنچه برنامه را متمایز می کند این است که بیش از 200 فیلتر ویدیویی دارد. علاوه بر این ، به دلیل توانایی آن در ایجاد داستانهای ویدیویی با کیفیت حرفه ای در چند کلیک ، VivaVideo به عنوان “بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی رایگان” توسط وبلاگ نویسان Android در سال 2019 انتخاب شد.

قیمت:

رایگان با خریدهای یکپارچه (برنامه های ارتقاء از 4 شروع می شوند.99 دلار در ماه ، می توانید تمام فیلیگرها را در 1 حذف کنید.99 دلار)

فواید ناراحتی
ابزارهای ویرایش غنی موجود است اشکالات گاه به گاه و کاشت
ویرایشگر بصری توسط کشیدن و رها کردن گزینه های وضوح محدود
اضافه کردن موسیقی ، انتقال ، جلوه ها و غیره. اثرات کوچک و کتابخانه فیلترها
فیلم های Filigrane و تصاویر رایگان تبلیغات در نسخه رایگان

15. ماگیستو

ویرایشگر ویدیوی Magisto – انتخاب برنامه ویدیویی ما

سکو: iOS ، Android & Internet

Magisto یک برنامه بصری با استفاده از هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) برای تبدیل فیلم ها و عکس ها به فیلم های کوتاه تصفیه شده است. این به ایجاد سریع و به روشی بسیار ساده کمک می کند. این ویژگی ها شامل مدل ها ، یک کتابخانه چندرسانه ای ، یک متن متن ، کشیدن و رها کردن ، یک تصویر برند قابل تنظیم ، گزینه های محرمانه بودن ، متن در فیلم و یک اشتراک اجتماعی است. فیلترها می توانند ویدیوی شما را به نمایش بگذارند.

پیکربندی مورد نیاز:

به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد. برای دستگاه های Android Android 5.0 یا بعد

با استفاده از هوش مصنوعی ، این برنامه بصری به طور خودکار ویدیوی شما را منتشر و ایجاد می کند و باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود. این برنامه به ویژه برای انتشارات سریع در اینستاگرام مناسب است. سهولتی که می توانید یک فیلم با کیفیت خوب ایجاد کنید به سادگی حیرت انگیز است. ظرفیت ویرایش اتوماتیک چشمگیر آن بهترین ویژگی آن است. استفاده از آن آسان است ، یک برنامه بدون دردسر برای مونتاژهای ویدیویی ، که باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود اما بخشی از کنترل خلاق شما را بر روی ویدیوی شما حذف می کند.

آزمایش رایگان فقط آزمایش آبها است. از آنجا که هزینه های اشتراک ماهانه افزایش می یابد ، این فقط در صورت استفاده روزانه از برنامه ارزش آن را خواهد داشت. یکی از اشکالات آن این است که تغییرات کوچک می تواند کسل کننده باشد زیرا شما باید قبل از بارگیری آن داستانی را در ذهن داشته باشید.

قیمت:

رایگان با خریدهای یکپارچه (برنامه های ارتقاء از 4 شروع می شوند.99 دلار در ماه)

فواید ناراحتی
بصری و آسان برای استفاده عزیز
فیلم های با کیفیت بالا برداشت کوچک در قرارداد
ابزارهای انتشار گزینه های شخصی سازی محدود
هوش مصنوعی غیر قابل استرداد

16. Picplaypost

برنامه ویرایش ویدیویی PicPlayPost

سکو: Android ، iOS

PicplayPost یک برنامه بصری و ساده iOS و Android برای ویرایش فیلم هایی است که عکس ها و فیلم های شما را به داستانهای باورنکردنی تبدیل می کند. استفاده سریع و آسان ویرایشگر ویدیویی است که می تواند به سرعت فیلم ها یا خاطراتی حماسی ایجاد کند که از به اشتراک گذاشتن با دوستان خود خوشحال خواهید شد.

پیکربندی مورد نیاز:

به iOS 12 نیاز دارد.4 یا بعد از آن. برای دستگاه های Android Android 5.0 یا بعد

این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا با ترکیب حداکثر 365 فیلم ، عکس های زنده ، عکس ها و GIF ، فیلم های 30 دقیقه ای ایجاد کنند. همچنین می توانید حداکثر 9 کولاژ عکس و ویدیویی را برای داستانهای اینستاگرام ایجاد کنید. این کولاژها با استفاده از الگوهای و پیش زمینه های رایگان قابل شخصی سازی و تلفیق هستند. همچنین می توانید انتقال صفحه نمایش مشترک را به نمایش پرده ای خود اضافه کنید ، چندین برچسب Giphy اضافه کنید ، چندین موسیقی متن را اضافه کنید ، چندین منطقه متنی اضافه کنید. معکوس ، شتاب ، آهسته کردن فیلم ها و به اشتراک گذاشتن محصول نهایی در 108p و 4K (4K در iPhone XS و iPad Pro و بالاتر). یکی از بهترین ویژگی های این برنامه ، عملکرد کولاژ ویدیویی آن است و برای تأثیرگذار رسانه های اجتماعی با مهارت برای به اشتراک گذاشتن از طریق کولاژ ویدیویی مناسب است.

با این حال ، برای دسترسی به بهترین ویژگی های آن ، باید ارتقا دهید. اشتراک ها با توجه به برنامه اشتراک ماهانه شارژ می شوند. از طرف دیگر ، یک پرداخت واحد نیز در دسترس است.

قیمت:

رایگان با خریدهای یکپارچه (برنامه های ارتقاء از 6 شروع می شوند.99 دلار ، می توانید تمام فیلیگرها را در 4 حذف کنید.99 دلار)

فواید ناراحتی
رابط کاربری دوستانه کاربر کتابخانه کوچک انتقال و اثرات
شامل مجموعه ای از موسیقی است گزینه های اشتراک محدود
بسیاری از مدل ها برای انتخاب بدون تابع ویرایش متن
اندازه و موقعیت قابل تنظیم تبلیغات در نسخه رایگان

نتیجه

انتخاب بهترین برنامه برای ویرایش فیلم ها چندان دشوار نیست اگر می دانید قبل از خرید یکی از پارامترها را ارزیابی کنید. بیشتر این برنامه ها با یک نسخه رایگان تحویل داده می شوند تا بتوانید قبل از سرمایه گذاری آنها را آزمایش کنید. این که آیا شما یک آماتور یا حرفه ای هستید ، انتخاب شما با مجموعه ویژگی های مورد نیاز شما تعیین می شود. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند برنامه مناسبی را پیدا کنید که مناسب شما باشد.

سوالات متداول

بهترین برنامه ویرایش ویدیویی رایگان چیست ?

بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی ظرفیت محدودی را به شما ارائه می دهد ، اما می تواند به شما در ویرایش و ایجاد فیلم های ظریف در هنگام مسافرت کمک کند. برخی از بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی رایگان که می توانید امتحان کنید عبارتند از: Imovie ، Quikapp ، Splice و غیره.

آیا بهترین ویرایشگر ویدیو از imovie وجود دارد؟ ?

Imovie یکی از بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی رایگان برای کاربران iOS است. اگر به طور خاص به دنبال گزینه های جایگزین برای iMovie هستید ، Kdenlive ، Shotcut ، Avidemux و غیره را امتحان کنید., که همچنین منبع آزاد و آزاد هستند.

نحوه ویرایش فیلم ها به صورت رایگان در Android ?

Google Photos ویژگی های ویرایش اساسی مانند برداشت و فیلترهای اضافی را برای بهبود زیبایی شناسی ویدیویی ارائه می دهد. اگر می خواهید با فیلم های خود کارهای بیشتری انجام دهید ، می توانید از Adobe Premiere Rush ، Imovie ، کلیپ های Movavi ، برنامه Quik ، مدیر نیرو و غیره استفاده کنید.