Interarché پرداخت های پی پال را در فروشگاه – خرده فروشی جمهوری ، نحوه پرداخت با کد PayPal QR می پذیرد?

نحوه پرداخت با کد PayPal QR 

برای چند هفته اکنون ، اقدامات محصور شده در بسیاری از کشورها بسیاری از مشاغل را وادار کرده است که درهای خود را ببندند. فقط چند مورد بنابراینضروری“باز است و پرداخت بدون تماس ، از طریق کارت بانکی یا تلفن هوشمند ، بسیار توصیه می شود. همچنین ، گروه پی پال به تازگی “وسیله جدید پرداخت” را راه اندازی کرده است.

intermarché پرداخت های پی پال را در فروشگاه می پذیرد

از تاریخ 13 نوامبر ، دو متغیر از منطقه پاریس از طریق استفاده از کد QR ، پرداخت های پی پال را در پرداخت هزینه های پرداخت کرده اند. اولین بار برای این برند برای ارائه دهنده. ارائه و بازخورد.

کد نقدی موجود در پرداخت به مشتریان این امکان را می دهد تا با یک کلیک داده های فروشگاه را از فروشگاه بازیابی کنند. - © CC / خرده فروشی جمهوری

قبل از ورود حتی به فروشگاه Intermarché de Châtillon (92) ، سرویس پرداخت توسط PayPal ارائه شده است. مصرف کنندگان آن را نمی دانند ، اما آنها جزو اولین کسانی هستند که مشتریان از نقطه فروش Maisons-Altort (94) قادر به استفاده از این روش پرداخت در فروشگاه هستند. در واقع ، این اولین بار برای مارک گروه Musketeer و همچنین برای متخصص پرداخت است.

این پروژه در هنگام مهار آغاز شد ، Intermarché به دنبال راه حل های جدید پرداخت بدون تماس ، سقف با کارت و سپس هنوز 30 یورو بود. از طرف خودش ، پی پال به تازگی چند هفته راه حل پرداخت را توسط QR Code یکپارچه در نرم افزار صندوقدار منتشر کرده بود. همچنین 11 میلیون کاربر فعال در فرانسه ادعا می کند. یا رقمی از مشتریان بالقوه جذاب برای توزیع کننده.

ارائه خدمات پی پال - © D.R

“اخبار بهداشتی و تمایل به ارائه خدمات جدید عملی و نوآورانه ما را برای این آزمایش انگیزه می دهد که حتی بیشتر دوره خرید مشتریان را نیز تضمین می کند ، با این امکان را به آنها می دهد تا به حرکات موانع بسیار سادگی احترام بگذارند. بازخورد مشتری امروز بیش از مثبت است “, سیریل باربیر ، مدیر تجارت Intermarché de Châtillon را توضیح می دهد ، که راه حل را آزمایش می کند.

به همان سرعت پرداخت توسط کارت بانکی

سفر مشتری ساده است. لازم است به قصد وی برای پرداخت توسط PayPal به میزبان نقدی بپردازیم ، سپس کد QR را که در سطح صندوق با درخواست پرداخت نمایش داده می شود اسکن کنید. سپس فرمی را باز می کند که نام فروشگاه را پیدا می کنیم و جایی که باید مبلغ آن را وارد کنید ، سپس پرداخت آن را تأیید کنید. تأیید معامله سپس در لپ تاپ دریافت می شود ، تا به کارمندان اثبات پرداخت پرداخت شود.

پس از معامله دریافت شده است - © CC / REPUBLIC RETAIL

در طول تست ما ، همه چیز خیلی راحت با پرداخت تقریباً فوری انجام شد. از طرف دیگر ، صندوقدار رویه اعتبار دادن به پرداخت صندوق خود را نمی دانست و مجبور شد از یک همکار کمک بخواهد. بدون این جستجوی اطلاعات ، این عملیات تقریباً به همان سرعتی که توسط کارت بانکی پرداخت می شود انجام می شد.

حداقل ادغام برای سرعت بخشیدن به آزمون

دوره مستقر شده در بین دو intermarchés ساده ترین حالت ادغام است که برای انتخاب سریع در استقرار و محدود کردن تحولات IT انتخاب شده است. در یک پروژه کامل ، با ادغام کامل ، مصرف کننده باید به سادگی کد QR خود را نشان دهد که به چه کسی پرداخت می شود توسط کارمندان نقدی اسکن می شود. یا روش چینی WeChat و Alipay.

با توجه به هزینه معامله ، متخصص پرداخت قیمت عمومی را نشان می دهد که در بیش از 10 سنت در هر معامله ، کمیسیون 0.6 ٪ است. “برای یک بازرگان کوچک ، قیمت بسیار جذاب در مقایسه با کارت است, یک متخصص ما را نشان می دهد. برای حساب های بزرگ ، بسته به حجم ، هزینه مذاکره می شود. »»

نحوه پرداخت با کد PayPal QR ?

پی پال برای جلوگیری از تماس در طول Covvi-19 ، پرداخت های کد QR را راه اندازی می کند. اما چگونه کار می کند ?

ارسال شده در 4 مه 2020 در 5:15 بعد از ظهر

حسابرسی پی پال

یک کد QR برای پرداخت با پی پال

برای چند هفته اکنون ، اقدامات محصور شده در بسیاری از کشورها بسیاری از مشاغل را وادار کرده است که درهای خود را ببندند. فقط چند مورد بنابراینضروری“باز است و پرداخت بدون تماس ، از طریق کارت بانکی یا تلفن هوشمند ، بسیار توصیه می شود. همچنین ، گروه پی پال به تازگی “وسیله جدید پرداخت” را راه اندازی کرده است.

در واقع ، این شرکت پرداخت توسط کد QR را رسمی می کند ، که به تجار و همچنین خریداران اجازه می دهد تا از فاصله اجتماعی گرانبها در حال حاضر احترام بگذارند. “” “کد QR PayPal یک روش جدید برای دریافت و پذیرش پرداخت های بدون تماس است که تعامل فیزیکی را محدود می کند ، که می تواند به حفظ فاصله 1.5 متر بین فروشنده و خریدار کمک کند“پی پال توضیح می دهد.

qr-code

چگونه کار می کند ?

به گفته این شرکت ، همه شرکت ها اکنون به دنبال یک روش جدید پرداخت موبایل (از جمله مواردی که بیش از 50 یورو) برای حفظ فاصله های اجتماعی به دنبال آن خواهند بود. به طور مشخص ، پرداخت توسط کد QR PayPal به مشاغل کوچک و فروشندگان گاه به گاه اجازه می دهد تا با نشان دادن کد QR خود به مشتریان خود ، پرداخت های خود را در فروشگاه یا حضوری با PayPal دریافت کنند تا بتوانند در سایت اسکن و پرداخت کنند.

یک سیستم پرداخت عملی در فروشگاه های مواد غذایی ، داروخانه ها و سایر مغازه های محلی ، بلکه برای شرکت هایی که تحویل یا آدم ربایی مانند رستوران ها و کافه ها را ارائه می دهند ، به ذکر شرکت های خدماتی مانند باغبانان ، تینکرها یا سادگی بچه ها. بدیهی است ، فراتر از فاصله اجتماعی ، پرداخت از طریق کد QR نیز امنیت پرداخت ها را تضمین می کند ، زیرا کاربران اطلاعات بانکی خود را به اشتراک نمی گذارند.

از طرف عملیات ، بازرگانان قادر به ایجاد ، چاپ و به اشتراک گذاری کد QR منحصر به فرد در شرکت خود خواهند بود. از همان کد QR می توان برای کلیه خریدهای مشتری استفاده کرد ، زیرا برای ایجاد یک کد جداگانه برای هر معامله لازم نیست. هنگامی که مشتریان کد را اسکن می کنند ، آنها به حساب PayPal خود هدایت می شوند و بنابراین فقط باید مبلغ پرداختی را وارد کنند.