Interborough Express ، قطارهای SNCF | خرید بلیط قطار SNCF برای فرانسه آنلاین | خط قطار

قطارهای SNCF

Contents

این پروژه در امتداد شعبه موجود ، LIRR متعلق به Bay Ridge و Fremont Secondary متعلق به CSX ساخته خواهد شد ، یک خط حمل و نقل 14 مایل که از Bay Ridge ، بروکلین ، تا جکسون هایتز ، کوئینز امتداد دارد. این یک ترانزیت جدید برای کمد به 900000 نفر از ساکنان محله ها در طول جاده ، به همراه 260،000 نفر که در بروکلین و کوئینز کار می کنند ، ایجاد می کند. این امر با 17 خط مترو مختلف و همچنین جاده ریلی لانگ آیلند ارتباط برقرار می کند ، با زمان سفر پایان به پایان در کمتر از 40 دقیقه. رانندگی روزانه روزانه 115000 تخمین زده می شود.

Interborough Express

Interborough Express یک پروژه حمل و نقل سریع تحول آمیز است که مناطق تحت نظارت بروکلین و کوئینز را به هم وصل می کند.

یک خط ریلی متروکه که توسط درختان احاطه شده است

جزئیات

نقشه منطقه

40.657723733131 ، -73.8797521

جدول زمانی

 • ژانویه 2022: دولت. کتی هوچول MTA را برای شروع روند بررسی محیط زیست برای این پروژه هدایت می کند.
 • ژانویه 2023: راه آهن سبک به عنوان مد انتخاب شد ، گزارش برنامه ریزی منتشر شد

درباره پروژه

Interborough Express یک پروژه حمل و نقل سریع تحول آمیز است که مناطق تحت نظارت بروکلین و کوئینز را به هم وصل می کند. این امر به طور قابل ملاحظه ای در زمان سفر بین دو ولسوالی کاهش می یابد ، احتقان را کاهش می دهد و فرصت های گسترده ای را برای افرادی که در محله های اطراف زندگی و کار می کنند گسترش می دهد.

این پروژه در امتداد شعبه موجود ، LIRR متعلق به Bay Ridge و Fremont Secondary متعلق به CSX ساخته می شود ، یک خط حمل و نقل 14 مایل که از Bay Ridge ، بروکلین ، تا جکسون هایتز ، کوئینز امتداد دارد. این یک ترانزیت جدید برای کمد به 900000 نفر از ساکنان محله ها در طول جاده ، به همراه 260،000 نفر که در بروکلین و کوئینز کار می کنند ، ایجاد می کند. این امر با 17 خط مترو مختلف و همچنین جاده ریلی لانگ آیلند ارتباط برقرار می کند ، با زمان سفر پایان به پایان در کمتر از 40 دقیقه. رانندگی روزانه روزانه 115000 تخمین زده می شود.

استفاده از زیرساخت های ریلی موجود به این معنی است که می تواند سریعتر و کارآمدتر ساخته شود. این همچنین می تواند استفاده از شعبه Bay Ridge را به عنوان یک خط حمل و نقل حفظ کند ، و فرصتی برای اتصال به پروژه حمل و نقل متقاطع بندر بندر فراهم می کند.

پس از برنامه ریزی گسترده ، تجزیه و تحلیل و تعامل عمومی ، راه آهن سبک انتخاب شد زیرا بهترین خدمات را برای سواران با بهترین ارزش ارائه می دهد. همچنین یک لیست اولیه از ایستگاه ها و پیشرفته دیگر برنامه و تجزیه و تحلیل مهندسی پروژه را به دست آورد.

قطارهای SNCF

سفر با SNCF به شما امکان می دهد شگفتی های فرانسه را با قطار کشف کنید. قطارهای SNCF شما را به همه گوشه های فرانسه می برد ، و به مقصد های بین المللی مانند اسپانیا و آلمان نیز می رسد . سه قطار اصلی SNCF وجود دارد که می توانید آن را طی کنید – TGV ، TER و شدت . این قطارهای SNCF شما را در مسیرهای ملی ، منطقه ای و محلی ، از جمله قطارهای High-Spi از ایستگاه های پاریس TRAS سوق می دهد.

بلیط SNCF تابستان 2023 اکنون در حال فروش است

برنامه ریزی سفر به فرانسه برای تعطیلات تابستانی یا رفتن به جام جهانی راگبی 2023? اگر می خواهید ارزانترین کرایه ها را به دست آورید ، زمان مناسبی برای رزرو است! SNCF ، اپراتور ملی راه آهن فرانسه ، بلیط های ارزان قیمت را برای فصل پیش رو در تمام قطارهای TGV Incori ، Intercités و Ouigo منتشر کرده است. بلیط های زیر هم اکنون برای خرید با Trainline در دسترس هستند:

 • TGV inoui وت تجهیزات بلیط برای سفرهای مستقیم از 8 ژوئیه تا 3 سپتامبر 2023
 • ouigo بلیط برای سفر بین 8 ژوئیه و 9 دسامبر 2023
 • رفتن به جام جهانی راگبی 2023? بلیط های TGV inoui و Intercités در حال حاضر برای سفرهای شما قابل حمل هستند 4 سپتامبر تا 8 نوامبر 2023.

ارزانترین بلیط SNCF سریع به فروش می رسد ، حتماً به سرعت خود را رزرو کنید!

نقشه SNCF

سفر از طریق فرانسه با قطار ، چشم انداز خارق العاده ای از این کشور وسیع به شما می دهد ، که از پرواز یا رانندگی دریافت نمی کنید. با اندازه فرانسه و همه چیز فرهنگ و مناظر ، می توان از دست دادن پیگیری در کجا بسیار آسان بود. این نقشه می تواند به شما در ترسیم راه خود در اطراف فرانسه کمک کند و بهترین جاده را برای شما پیدا کنید.

اگر علاقه دارید ببینید که قطار SNCF شما در فرانسه در کجا ردیابی می کند ، و پس از رسیدن به مقصد ، جایی که در کشور خواهید بود ، پس به راه ما نگاهی بیندازید نقشه SNCF بررسی اجمالی. برجسته کردن ایستگاه های اصلی و مسیر در سراسر فرانسه ، این یک است راه عالی برای ترسیم سفر خود در اطراف فرانسه ، برنامه ریزی برای تعطیلات خود را سریع و آسان می کند.

اگر هنوز به دنبال ایده هایی در مورد سفر به فرانسه هستید ، برای الهام بخش اضافی به صفحه قطارهای ما در فرانسه مراجعه کنید.

بلیط SNCF

تعدادی از کنه های مختلف SNCF وجود دارد که می توانید هنگام مسافرت با درخت فرانسه با قطار خریداری کنید. بسته به انعطاف پذیری زمان و تاریخ سفر خود ، می توانید تصمیم بگیرید که نوع بلیط برای شما بهتر است. در اینجا ، ما انواع دست بلیط های SNCF را تجزیه خواهیم کرد و نحوه عملکرد هر یک از قطارهای مختلف را توضیح می دهیم.

دوره اول شرکت

این بلیط SNCF برای کسانی که در قطارهای TGV و Intercies سفر می کنند در دسترس است. بلیط Prem تا سه ماه قبل از تاریخ سفر در دسترس است. آنها غالباً به سرعت در حال چرت زدن هستند ، بنابراین شما باید سریعاً برای تأمین امنیت خود حرکت کنید!

این بلیط ها هستند طلای قابل تعویض غیر قابل استرداد, بنابراین شما باید بتوانید در آن قطار خاص سفر کنید ، یا پول خود را از دست خواهید داد. اگر بلیط Prem در دسترس باشد ، ما آن را در برنامه ریز روز خود نشان خواهیم داد دوره اول شرکت.

درجه دوم

نوع جدیدی از کرایه معرفی شده در ماه مه 2019 ، این کنه ها برای سفر کلاس دوم در قطارهای TGV و Intercies SNCF معتبر هستند. شاهزاده ها با نزدیک شدن به تاریخ تاریخ افزایش می یابد ، بنابراین حتماً از قبل رزرو کنید تا کرایه های ارزان تر را تأمین کنید.

بلیط های کلاس دوم هستند قابل تعویض و بازپرداخت, بنابراین اگر فکر می کنید زمان سفر شما ممکن است تغییر کند گزینه انعطاف پذیر است. بلیط های کلاس دوم را با عنوان پیدا خواهید کرد دومین در برنامه ریز سفر ما.

اولین کلاس

همچنین در ماه مه 2019 توسط SNCF معرفی شده است ، این کرایه برای مسافرت کلاس اول در قطارهای TGV و بین المللی Trains معتبر است. با نزدیک شدن به تاریخ عزیمت ، قیمت ها افزایش می یابد ، بنابراین در صورت امکان از قبل رزرو کنید.

بلیط های کلاس اول نیز مانند کلاس دوم نیز هستند قابل تعویض و بازپرداخت. هنگام جستجوی بلیط های کلاس اول در برنامه ریز سفر ما ، به دنبال آن برچسب زده شده باشید اولین.

اول تجارت

این کرایه فقط برای سفر در کلاس اول و همچنین دسترسی به خدمات حق بیمه مانند دسترسی به سالن مسافرتی بزرگ در ایستگاه ، شبانه روزی اولویت ، نوشیدنی ها و روزنامه ها و WiFi رایگان در قطارهای TGV معتبر است. برخلاف بلیط های کلاس دوم یا کلاس اول ، تجارت اول کرایه نرخ مسطح دارد.

بلیط های اول تجارت هستند کاملاً انعطاف پذیر ، قابل تعویض و بازپرداخت. هنگام رزرو با ما ، این کنه ها به عنوان برچسب گذاری می شوند پیش نمایش تجارت در برنامه ریز سفر ما.

چه زمانی بلیط SNCF کثیف می شود?

به طور کلی ، بلیط های خدمات بین المللی با سرعت بالا حدود 3 ماه قبل به فروش می رسد. با این حال ، تاریخی که بلیط های جدید در آن منتشر می شود به اختیار SNCF است ، و ممکن است متوجه شوید که افق رزرو گاهی اوقات کوتاهتر از 3 ماه است. اگر تمام نتایج را که انتظار دارید برای جستجوی سفر مشاهده نکنید ، نمی بینید ، ممکن است کمی از قبل جستجو کنید. نکته مهم این است که صبور باشید – به آن چند آخر هفته بدهید و باید متوجه شوید که این بلیط ها در دسترس خواهند بود!

حیاط راه آهن SNCF

می خواهید در بلیط SNCF خود صرفه جویی کنید? خواه برای کار یا اوقات فراغت سفر کنید ، ما به شما کمک می کنیم بیشترین کارت راه آهن SNCF را برای سفرهای قطار خود پیدا کنید. برای جزئیات بیشتر به خواندن ادامه دهید ، شامل نحوه خرید ریلی فرانسوی خود به صورت آنلاین با ما.

کارت راه آهن فرانسوی و انواع عبور

انواع مختلفی از ریلی فرانسوی وجود دارد و توسط SNCF مورد توهین گذشته قرار گرفته است:

 • کارت مزیت جوانان Inoui TGV
 • کارت بزرگسالان inoui tgv
 • کارت مزیت ارشد Inoui TGV
 • کارت آزادی inoui tgv
 • مکس یانگ پاس
 • بسته اول پاس
 • بسته 2 پاس

لطفاً توجه داشته باشید که خانواده Advantage Advantage Advantage Advantage Family Family توسط کارت بزرگسالان TGV بزرگسالان جایگزین شده است.

قیمت کارت راه آهن SNCF

نوع کارت راه آهن قیمت
کارت مزیت جوانان Inoui TGV 49 یورو*
کارت مزیت ارشد Inoui TGV 49 یورو*
کارت بزرگسالان inoui tgv 49 یورو*
کارت آزادی inoui tgv 399 یورو*
مکس یانگ پاس 79 یورو*

*قیمت ها در معرض تغییر هستند

30 ٪ تخفیف بلیط خود را با کارت مزیت SNCF TGV Inoui دریافت کنید

TGV inoui کارت تخفیف SNCF است که به شما امکان می دهد تا 30 ٪ تخفیف بلیط خود را دریافت کنید. این انواع مختلف این کارت تخفیف وجود دارد: کارت مزیت TGV جوان (برای هر کسی 12 تا 27 ساله) ، کارت بزرگسالان TGV بزرگسالان (برای هر کسی 27-59 ساله) و TGV Inoui ارشد (برای هر کسی 60+) کارت مزیت).

کارت مزیت
TGV inoui جوان

برای دارنده ریلی و حداکثر 3 کودک (4-11 ساله)

تخفیف
30 ٪ تخفیف بلیط TGV ناقص و Intercités و 25-50 ٪ تخفیف بلیط TER

قیمت های تحت پوشش
حداکثر 39 یورو برای سفرهای کوتاهتر از 1 ساعت 30 متر
حداکثر 59 یورو برای سفرها 1H 30M و 3H
حداکثر 79 یورو برای سفرها از 3H

کارت راه آهن در قالب PDF
شما می توانید از طریق ایمیل از طریق ایمیل TGV Inoui Advante Card خود را به عنوان PDF دریافت کنید

کارت مزیت
ارشد TGV inoui

برای دارنده ریلی و حداکثر 3 کودک (4-11 ساله)
دارنده Railcard 30 ٪ تخفیف دریافت می کند و کودکان 60 ٪ تخفیف بلیط TGV Inoui و Intercités دریافت می کنند. همه مسافران 25-50 ٪ از بلیط های TER دریافت می کنند

قیمت های تحت پوشش
حداکثر 39 یورو برای سفرهای کوتاهتر از 1 ساعت 30 متر
حداکثر 59 یورو برای سفرها 1H 30M و 3H
حداکثر 79 یورو برای سفرها از 3H

کارت راه آهن در قالب PDF
کارت ارشد TGV را به عنوان PDF از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد

کارت مزیت
TGV inoui بزرگسالان

برای سنین 27-59 سال
برای سفرهای یک طرفه معتبر است اگر دارنده کارت با یک کودک یا یک شنبه یا یکشنبه یا برای سفرهای برگشتی که حداقل جمعه ، شنبه یا یکشنبه شامل می شود ، ردیابی می کند

برای حداکثر 2 بزرگسال و 3 کودک (4-11 ساله)
بزرگسالان 30 ٪ تخفیف دریافت می کنند و کودکان 60 ٪ تخفیف بلیط TGV Inoui و Intercités دریافت می کنند. همه مسافران 25-50 ٪ از بلیط های TER دریافت می کنند

قیمت های تحت پوشش
حداکثر 39 یورو برای سفرهای کوتاهتر از 1 ساعت 30 متر
حداکثر 59 یورو برای سفرها 1H 30M و 3H
حداکثر 79 یورو برای سفرها از 3H

کارت راه آهن در قالب PDF
شما TGV Inoui بزرگسالان خود را به عنوان PDF از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد

SNCF Pass

اگر یک مسافر مکرر هستید ، می توانید در بلیط های قطار خود صرفه جویی کنید و با 3 پاس مختلف SNCF انعطاف پذیری بیشتری کسب کنید: Liberté TGV Inoui ، Package Pass و Max Young Pass. برای اطلاعات بیشتر، به خواندن ادامه دهید.

مکس جوان
عبور

برای بلیط های موجود توسط SNCF

قیمت ثابت در هر ماه
سفر نامحدود با TGV inoui و Intercités. رزرو آنلاین مورد نیاز است

گذرگاه
برای سفر به کلاس اول

برای سفرهای مکرر در کلاس اول برای 1 ماه/هفته معتبر است

سفر نامحدود
بلیط TGV Inoui ، Intercités و Ter با حداکثر 1 یورو.50 اگر از قبل رزرو کنید

با فرمت PDF عبور کنید
پاس خود را به عنوان PDF از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد

گذرگاه
برای سفر به کلاس دوم

برای سفرهای مکرر در کلاس دوم برای 1 ماه/هفته معتبر است

سفر نامحدود
بلیط TGV Inoui ، Intercités و Ter با حداکثر 1 یورو.50 اگر از قبل رزرو کنید

با فرمت PDF عبور کنید
پاس خود را به عنوان PDF از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد

کارت آزادی inoui tgv

برای مسافران مکرر در TGV Incori ، Intercités و برخی از جاده های اروپا

برای دارنده کارت و حداکثر 3 کودک (4-11 ساله)
دارنده کارت 45 ٪ تخفیف از کلاس اول و 60 ٪ تخفیف بلیط های کلاس دوم دریافت می کند ، که در نرخ برتر تجارت محاسبه می شود
کودکان 50 ٪ از قیمت پرداخت شده توسط دارنده کارت دریافت می کنند

کارت راه آهن در قالب PDF
کارت آزادی TGV Inoui خود را به عنوان PDF از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد

SNCF Liberty Carte TGV Inoui هم اکنون هم برای سفر و هم برای اوقات فراغت معتبر است

از پانزدهم ژوئن 2022 ، SNCF Liberty Carte TGV Inoui با قدرت اضافی همراه است. نه تنها می توان از آن برای سفرهای تجاری استفاده کرد ، بلکه اکنون تمام مزایای کارت SNCF TGV Inoui را برای سفرهای اوقات فراغت خود ، با کرایه مزیت جدید به شما می دهد. برای جزئیات بیشتر به خواندن ادامه دهید.

کرایه آزادی (کرایه موجود)

 • معتبر از از دوشنبه تا جمعه
 • کرایه اختصاصی برای دارندگان Carte Liberté TGV Inoui
 • تغییرات رزرو بدون هزینه حداکثر 30 دقیقه پس از بخش قطار
 • قیمت های ثابت برای سفر در کلاس اول و دوم به همه مقصد
 • دسترسی انحصاری به پیش نمایش تجارت خدمات برای سفرهای کلاس اول.

مزیت کرایه (کرایه جدید)

 • برای سفر در آخر هفته ها و هفته های هفته (تحت شرایط خاص)
 • دارندگان TGV Liberty Card می توانند سفر کنند با 1 بزرگسال و حداکثر 3 کودک 4-11 ساله
 • مبادلات و بازپرداخت بدون هزینه حداکثر 3 روز قبل از تاریخ دپارتمان
 • دارنده کارت و بزرگسالان همراه 30 ٪ تخفیف می گیرند در حالی که کودکان 60 ٪ تخفیف می گیرند هنگام مسافرت با TGV inoui و Intercités در کلاس اول و دوم
 • قیمت های ثابت در کلاس دوم بسته به مدت زمان سفر ، حتی در آخرین لحظه

نحوه خرید یک کارت راه آهن فرانسوی به صورت آنلاین با ما

ریلی SNCF خود را انتخاب و ثبت کنید

جزئیات خود را وارد کنید

وارد حساب Trainline خود شوید

خرید خود را تأیید کنید و Railcard خود را به عنوان PDF دریافت کنید

مسیرهای SNCF

با استفاده از برنامه ریز سفر ما ، می توانید به زمان قطار SNCF و اطلاعات مربوط به مسیر انتخاب شده خود دسترسی پیدا کنید. این شامل زمان عزیمت و ورود ، برنامه های صندلی ، گزینه های مستقیم و غیر مستقیم و نوع قطارهایی است که می خواهید .

پاریس به لیون

سریعترین مسیر: 1 ساعت 52 متر

قطارها در روز: 33

فاصله: 391 کیلومتر

پاریس به بوردو

سریعترین مسیر: 2 ساعت 4 متر

قطارها در روز: 21

فاصله: 499 کیلومتر

مارسی به تولوز

سریعترین مسیر: 3h 56m

قطارها در روز: 7

فاصله: 319 کیلومتر

لیون به خوب

سریعترین مسیر: 4 ساعت 31 متر

قطارها در روز: 4

فاصله: 300 کیلومتر

قطارهای SNCF

هنگام مسافرت با SNCF ، شما در سرویس TGV ، TER ، OUIGO یا Intercies قرار خواهید گرفت. این قطارها خدمات مختلفی را در سراسر کشور ارائه می دهند. هر نوع قطار ، مقصد آنها و آنچه را که می توانید در زیر مشاهده کنید کشف کنید.

TGV inoui

قطارهای TGV ناوگان پرچمدار است که توسط SNCF اداره می شود. چای قطارهای TGV با سرعت بالا اداره و روزانه از پاریس می آید و مقصد شامل مارسی ، نیس ، استراسبورگ ، لیون و بوردو است. قطارهای TGV نیز به دلیل آنها بسیار محبوب هستند سبک کالسکه دو طبقه, در حالی که منظره های خیره کننده ای را برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند می توانند در عرشه فوقانی جای خود را بگیرند ، تعداد زیادی از مسافران را در هر جاده ایجاد می کنند.

قطارهای TGV دارای کالسکه های درجه اول و دوم غرفه هستند ، بنابراین بسته به بودجه شما ، دو گزینه برای شما وجود دارد. هنگام مسافرت در کلاس اول انتظار دارید که پیدا کنید راحتی و امکانات عالی مانند سوکت های برق (محلی و اروپایی) ، دارندگان نوشیدنی گرم و پیشانی. صندلی ها در یک آموزش 2 + 1 ترتیب داده می شوند ، بنابراین ، در مقایسه با کلاس دوم ، حمل و نقل کلاس درجه یک بسیار بیشتری وجود دارد. همچنین وجود دارد کالسکه مواد غذایی (کافه بار) در بیشتر قطارها ، تهیه وعده های غذایی و نوشیدنی های گرم. برای سرویس سریع ، از WiFi رایگان استفاده کنید تا غذای خود را از صندلی خود سفارش دهید و هنگام برداشتن دم از دم پرش کنید.

بین شهری

قطارهای بین المللی SNCF در تمام مناطق فرانسه به ایستگاه ها و مقصد های اصلی خدمت می کنند. این قطارهای SNCF ایستگاه های اصلی پاریس را پیوند دهید با مقصدی مانند Le Havre ، Lyon و Bordeaux در راحتی و سرعت. قطارهای بین المللی نیز شبانه کار می کنند ، بنابراین اگر شروع اولیه دارید یا می خواهید چنگال را در اتاق های هتل ذخیره کنید ، این سفرها می تواند عالی باشد.

هنگام مسافرت در داخل ، وجود دارد بسیاری از امکانات مختلف که برای همه مسافران مختلف پذیرایی می کند. مناطق آرام وجود دارد که آیا شما می خواهید استراحت کنید و ممکن است برخی از آنها را بدست آورید. اگر در یک گروه هستید ، می توانید در صندلی های چهار گروهی که در اطراف یک میز قرار دارند سوار شوید و مکانی برای گپ زدن و استراحت در هنگام حرکت در فرانسه ایجاد کنید. اگه تو هستی سفر با کودکان خردسال, سپس میان intercités انتخاب شده ای هستند که دارای محفظه های منطقه بازی ویژه هستند. اینها برای کسانی که می خواهند فرزندان خود را در حین مسافرت در مسافت های طولانی اشغال کنند ، ایده آل است.

در

اگر در منطقه ای از فرانسه سفر می کنید و می خواهید با زحمت و سریع حرکت کنید ، ممکن است خود را در قطار TER پیدا کنید. SNCF قطارهای TER را به مسیرهای کوتاهتر در اطراف فرانسه. قطارهای Ter با سرعت بالا نیستند و اغلب اوقات بیشتر متوقف می شوند ، اما اگر به ایستگاه های ایستگاه توجه ندارید ، اینها بسیار هستند صومعه و بسیار مقرون به صرفه راهی برای به دست آوردن کشور.

قطارهای Ter بیشترین کار در فرانسه را دارند و حداکثر 7،500 سرویس در روز در سراسر کشور! و همچنین جاده های منطقه ای ، خدمات TER همچنین قطارهای مهم سوئیچ هستند و بیشترین بخش را دارند شهرهای بزرگ فرانسه.

سایر قطارهای SNCF

بیشتر از قطارهای TGV ، TER و بین شهری به شبکه SNCF وجود دارد. SNCF همچنین بخشی از خدمات قطار دیگر در سراسر اروپا را در اختیار دارد.

OUIGO یک سرویس قطار پر سرعت و در عین حال کم هزینه است که مسافران را با مسافت طولانی در سراسر فرانسه ارائه می دهد. در حالی که فقط در چهار مسیر موجود است ، اگر با Ouigo به یک شهر یا شهر سفر می کنید ، در حالی که این کنه ها برای گرفتن چنگال آماده هستند ، خود را معامله کنید.

ما قطارها به بلژیک, خود را در یک سرویس قطار جزئی به نام Thalys پیدا خواهید کرد. این قطارهای پر سرعت از پاریس سفر می کنند و در شهرهایی مانند بروکسل ، روتردام و آمستردام فراخوانی می کنند.