تلفن های همراه و تلفن های هوشمند – خرید آنلاین ارزان – Interniscount ، یک سیم کارت پیش پرداخت در نیویورک برای تلفن همراه خود بخرید

برای تلفن همراه خود یک سیم کارت پیش پرداخت در نیویورک بخرید

Contents

الکس برنامه های خوب

تلفن های همراه و تلفن های هوشمند

Apple iPhone 15 Pro Max (256 گیگابایت ، تیتانیوم طبیعی ، 6.7

دنیای تلفن های هوشمند را در میان بین کشف کنید

تلفن هوشمند بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما است. چه تماس بگیرید ، گشت و گذار کنید ، عکس بگیرید یا کار کنید ، یک تلفن همراه خوب همیشه ضروری است. اگر به دنبال تلفن همراه جدید هستید ، در آدرس مناسب در میان interniscount قرار دارید. شما انتخاب بزرگی از تلفن های هوشمند تولید کنندگان مشهور مانند سامسونگ ، اپل ، هواوی و بسیاری دیگر را کشف خواهید کرد. اما هنگام خرید تلفن همراه باید از چه معیارهایی مراقبت کرد ? و مزایای خرید تلفن همراه آنلاین چیست؟ ?

راهنمای نهایی برای خرید تلفن هوشمند

هنگام خرید تلفن همراه ، برای یافتن مدل مناسب باید معیارهای مختلفی در نظر گرفته شود. اندازه صفحه نمایش یک عامل مهم است زیرا در کار و ناوبری با تلفن همراه تأثیر دارد. یک صفحه بزرگتر به طور کلی تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد ، اما تلفن همراه هنوز هم باید بتواند به راحتی در جیب شلوار ذخیره کند. وضوح صفحه نمایش نیز نقش مهمی ایفا می کند زیرا بر وضوح تصاویر و متون تأثیر می گذارد. وضوح بالاتر می تواند به نمایش بهتر و نمایش رنگ نیز اجازه دهد تا حد ممکن واقع بینانه باشد. یکی دیگر از معیارهای مهم هنگام خرید تلفن همراه ، دوربین است. در اینجا ، نه تنها تعداد مگاپیکسلی که شمارش می شود ، بلکه کیفیت هدف را نیز هست. دوربین خوب به خصوص برای علاقه مندان به عکاسی ضروری است. عمر باتری نیز باید در نظر گرفته شود زیرا هرچه باتری بزرگتر باشد ، می توان از تلفن همراه برای مدت طولانی قبل از شارژ مجدد استفاده کرد. تلفن های هوشمند با عملکرد شارژ سریع نیز بسیار کاربردی هستند زیرا امکان بارگیری را فراهم می کنند. سرانجام ، انتخاب تلفن همراه راست نیز به ترجیحات و نیازهای شخصی مانند سیستم عامل ، فضای ذخیره سازی یا قیمت بستگی دارد.

لوازم جانبی هوشمند برای تلفن های همراه هوشمند – موجود در بین المللی

تلفن های هوشمند در سالهای اخیر تا حد زیادی بر زندگی ما تأثیر گذاشته و به طور روزانه به همراهان مهمی تبدیل شده اند. ما نه تنها از آنها برای تماس و ارسال پیامک استفاده نمی کنیم ، بلکه برای بسیاری از کارهای دیگر مانند پیام های الکترونیکی ، رسانه های اجتماعی ، عکاسی و به دنبال آن شکل فیزیکی و موارد دیگر نیز استفاده می کنیم. لوازم جانبی خوب می تواند به ما کمک کند تا از تلفن هوشمند ما بیشترین بهره را ببریم. دسته های زیادی از لوازم جانبی تلفن های هوشمند وجود دارد که با توجه به نیازها متفاوت است و از سناریوها استفاده می کنند.

ایمنی و سبک بهینه با طیف وسیعی از پوسته ها و فیلم های محافظ

پوسته ها و فیلم های محافظ بدون شک یکی از مهمترین دسته بندی محصولات برای تلفن های همراه است. از آنها برای محافظت از دستگاه در برابر خراش ، شوک و سایر آسیب ها استفاده می شود. اما این همه چیز نیست: در سایت Interniscount ، شما همچنین می توانید تلفن همراه خود را با بسیاری از طرح ها شخصی سازی کنید. اگر به دنبال موارد تلفن همراه و فیلم های محافظت از کیفیت هستید ، در جای مناسب قرار دارید !

مجموعه ما شامل بسیاری از مارک های شناخته شده مانند Apple ، Hama ، Black Rock و Otterbox در میان دیگران است. بنابراین اگر می خواهید در حین تماس شخصی از تلفن همراه خود محافظت کنید ، از مشورت با سایت ما دریغ نکنید. به خودتان اجازه دهید از انتخاب بزرگ ما الهام بگیرید و محصول مناسب برای دستگاه خود را انتخاب کنید !

همیشه انرژی کافی – با شارژرهای خوب و Powerbanks

بدون شارژر و پاور بانکی ، دستگاه ها قابل شارژ و استفاده نیستند. در میان بین ، انتخاب بزرگی از شارژرهای با کیفیت بالا و Powerbanks در انتظار شما است تا به شما در آماده سازی تلفن همراه خود برای استفاده کمک کند. مجموعه ما شامل بسیاری از شارژرها ، کابل ها و آداپتورها از انواع مختلف است که برای دستگاه های قدیمی و اتصالات ویژه نیز مناسب است. حتی اگر به دنبال شارژر بی سیم هستید ، آن را با ما پیدا خواهید کرد. اینها بارگیری را حتی ساده تر و راحت تر می کند زیرا دیگر نیازی به کابل یا سوکت وجود ندارد. خواه سامسونگ ، اوکی ، خط تلفن همراه ، شورشی تازه یا Skross ، ما مطمئن هستیم که آنچه را که با ما نیاز دارید پیدا خواهید کرد.

لوازم جانبی وسیله نقلیه – ارتقاء مناسب برای ماشین شما

در جاده ، موقعیت های بسیاری وجود دارد که به لوازم جانبی ویژه برای وسایل نقلیه نیاز دارید. شما برای تلفن همراه خود ، شارژرهای با خروجی USB نوع A یا نوع C ، میکرو USB یا رعد و برق یا شاید یک فندک سیگار به پشتیبانی نیاز دارید ? مارک های مشهور مانند Belkin ، Aukey ، HAMA یا SBS انتخاب بزرگی از لوازم جانبی اتومبیل با کیفیت عالی را ارائه می دهند ، که با عملکرد اول و عملکردهای نوآورانه متمایز می شوند. چه در طول سفرهای طولانی با ماشین و چه در ترافیک شهری ، این لوازم جانبی رانندگی را نه تنها دلپذیر تر می کنند ، بلکه ایمن تر می شوند.

لوازم جانبی برای تلفن های همراه – از پتانسیل آنها کامل استفاده کنید

علاوه بر این دسته های اساسی ، تعداد زیادی از لوازم جانبی تلفن هوشمند دیگر مانند برچسب ، قفل کلیدها یا دستگاه های بدون دست وجود دارد که می تواند تجربه کاربر را حتی دلپذیر تر کند. این که آیا می خواهید دستگاه خود را سفارشی کنید یا فقط به دنبال یک لوازم جانبی عملی باشید ، انتخاب بزرگی از محصولات را برای هر نیاز در بین المللی پیدا می کنید.

تلفن هوشمند جدید شما در یک کلیک است

امروز از ما دیدن کنید و دنیای جذاب تلفن های هوشمند را در میان interdiscount کشف کنید. با تشکر از پلت فرم آسان -استفاده ما ، می توانید از خانه راحت سفارش دهید و از تحویل سریع ما و همچنین خدمات حرفه ای مشتری ما لذت ببرید. ما خوشحالیم که به س questions الات شما پاسخ می دهیم و به شما کمک می کنیم تا انتخاب صحیحی انجام دهید.

برای تلفن همراه خود یک سیم کارت پیش پرداخت در نیویورک بخرید

در طول سفر به نیویورک ، ممکن است بخواهید در تلفن هوشمند خود به اینترنت دسترسی داشته باشید بلکه با فرانسه یا ایالات متحده با آنها تماس بگیرید .
سیم کارتهای آماده وجود دارد که می توانید در سایت در NY خریداری کنید و روی تلفن شما نصب کنید.
من سعی خواهم کرد همه چیز را برای شما توضیح دهم و قیمت های اصلی را توسط اپراتورها به شما بدهم.

اپراتورهای تلفن همراه که در ایالات متحده وجود دارند چیست؟ ?

اپراتورهای اصلی در ایالات متحده آمریکا هستند AT&T, سیار, بررسی, حصار وت کلان شهرها.

اکنون موارد اصلی هستند AT&T وت سیار.
بنابراین من تصمیم گرفتم که در مورد دیگران صحبت نکنم به خصوص زیرا پیشنهادات آنها برای شما کمتر جالب است و به خصوص در سطح همه گزینه ها واقعاً مشخص نیست.
من ترجیح می دهم بیمه کنم و به شما مزخرف نمی گویم ، بنابراین ما بر روی 2 بزرگ شرط می بندیم

tmobile-at & t-store

چگونه می توانید یک سیم کارت پیش پرداخت بخرید ?

شما فقط باید به یک آژانس بروید یکی از این اپراتورهای تلفن آمریکایی ، و سیم کارت پیش پرداخت را بخواهید (“سیم کارت پیش پرداخت”) به عنوان یک گردشگر. بعد از اپراتورها ، نام این کارت ممکن است تغییر کند ، اما نگران نباشید ، فروشنده می داند که شما در مورد چه چیزی صحبت می کنید. فقط لهجه شما تقریباً همه چیز را به او می گوید . ��

سپس لازم است که بگوییم برای کدام تلفن است زیرا اندازه سیم کارت متفاوت است.

و در آخر لازم است که شما انتخاب کنید نوع بسته بندی که می خواهید برای سفر خود به نیویورک بروید.

اینجا یکی است که من در T-Mobile گرفتم:

نقشه-موبایل

آیا با تلفن شما کار خواهد کرد ?

آره اگر قفل شود کار خواهد کرد (یا “قفل نشده”) .
برای باز کردن قفل آن ، باید از اپراتور تلفن خود سؤال کنید.
اگر بیش از 3 ماه تلفن همراه را در اختیار داشته باشید ، قفل یا قفل تلفن همراه رایگان است. از طرف دیگر ، اگر کمتر از 3 ماه آن را داشته باشید ، این سرویس توسط اپراتور تلفن شما برای شما فاکتور خواهد شد.

پیش پرداخت-کارت-کارت-new-york-2

شماره تلفن شما برای دریافت تماس چه خواهد بود ?

ما به شما خواهیم داد یک شماره آمریکایی که در واقع از سیم کارت شما خواهد بود.

از طرف دیگر ، اگر سیم کارت فرانسوی شما دیگر در تلفن شما نخواهد بود ، اگر می خواهید با شماره جدید خود تماس بگیرید ، یا انتقال تماس, یا شما ترک می کنید پیام موقت در صندوق پستی شما با دادن شماره یا ایمیل جدید خود.

پیش پرداخت-کارت-کارت-نیوب-7

اگر به نیویورک برگردید چگونه پیش می رود ?

اگر چند ماه بعد یا چند سال به نیویورک برگردید ، من به شما توصیه می کنم این سیم کارت را نگه دارید به منظور نگه داشتن همان تعداد و مجبور به بازپرداخت آن ، به خصوص در T-Mobile.

پیش پرداخت-کارت-کارت-نیور-8

پوشش شبکه آنها در ایالات متحده چیست ?

اگر در نیویورک بمانید ، مشکلی نخواهید داشت اما درست است که اگر تصمیم دارید به واشنگتن دی سی ، فیلادلفیا بروید ، باید بدانید که آیا این شبکه کار خواهد کرد یا خیر.

زیرا در آخرین سفر من به کالیفرنیا ، من یک کارت پیش پرداخت در T-Mobile گرفته بودم و سرانجام در محل فهمیدم که پوشش شبکه بسیار پایین تر از AT&T است. به عنوان مثال در یوسمیتی ، من هرگز اسیر نشدم. ��

پیش پرداخت-سیم کارت-نیو-یورک

قیمت پیشنهادهای AT&T چقدر است ?

در AT&T ، کارتهای پیش پرداخت “نامیده می شوند”گلفون“” “.

قیمت ها برای یک دوره یک ماه است. اگر فقط یک هفته یا دو هفته بمانید ، چیزی تغییر نمی کند.

نرخ تماس تلفنی پیام کوتاه و MMS اینترنت
30 دلار نامحدود نامحدود 5 گیگابایت

سپس اگر می خواهید در فرانسه و اروپا تلفن کنید ، باید 5 دلار برای 250 دقیقه ارتباط در تلفن های ثابت اضافه کنید.

AT & T-Store-2

قیمت پیشنهادات T-Mobile چقدر است ?

در T-Mobile ، آنها خواستار کارت های پیش پرداخت هستند ، یعنی “سیم کارت پیش پرداخت“” “.
با آنها ، این کارت 10 دلار خریداری می شود.
سپس قیمت ها نیز برای یک ماه معتبر هستند.

نرخ تماس تلفنی پیام کوتاه و MMS اینترنت
به سادگی 45 دلار پیش پرداخت شده است نامحدود در ایالات متحده آمریکا نامحدود در ایالات متحده آمریکا 4 گیگابایت
به سادگی 55 دلار پیش پرداخت شده است نامحدود در ایالات متحده آمریکا نامحدود در ایالات متحده آمریکا 6 گیگابایت
75 دلار از پیش برد نامحدود در ایالات متحده آمریکا نامحدود در ایالات متحده آمریکا نامحدود

برای تماس ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه و اروپا باید 15 دلار برای تماس با تلفن همراه و ثابت ، پیام کوتاه و MMS در نامحدود اضافه کنید

اما اگر می خواهید یک پیشنهاد ساده تر داشته باشید ، می توانید از آن نیز استفاده کنید برنامه توریستی T-Mobile! این بسته به مدت 3 هفته بدون تجدید معتبر است.
با قیمت 30 دلار ، این بسته شامل 2 گیگابایت ، متن نامحدود ، 1000 دقیقه مکالمه در ایالات متحده و سیم کارت رایگان است.
برای استفاده از این بسته پیش پرداخت ، می توانید به یک فروشگاه T-Mobile بروید و از کیت توریستی خود بخواهید.

فروشگاه T-Mobile

فروشگاه های AT&T و T-Mobile در نیویورک کجا هستند ?

خواهید دید که تقریباً در همه جا فروشگاه های برند یا فروشندگان وجود دارد.
بنابراین قبل از عزیمت ، اگر می خواهید بدانید کجاست که یکی از نزدیکترین محل اقامت شما به آدرس های زیر بروید و آدرس خود را تایپ کنید:
– AT&T: http: // www.مشاجره.com/maps/فروشگاه-محل.HTML
-t-Mobile: http: // www.سیار.com/فروشگاه-محل.HTML

پیش پرداخت-سیم کارت-نیو-york-3

نتیجه

من فکر می کنم شما واقعاً باید در مورد آنچه به دنبال آن هستید به عنوان نوعی پیشنهاد فکر کنید.
اکنون درست است که گزینه های دیگری نیز وجود دارد که ما کارت را مستقیماً از خانه خریداری می کنیم: مقاله را اینجا ببینید.
شما مطابق آنچه می خواهید با آن انجام دهید و زمان اقامت در نیویورک می بینید. ��

پیش پرداخت-کارت-کارت-New-York-4

آیا این صفحه برای شما مفید بود ?

برای تسهیل در چاپ این مقاله ، ما عکس ها و سایر عناصر گران قیمت دیگر جوهر را نقاب زده ایم. برای مشورت با آن در کل ، به: https: // www.bon-plans-voyage-new-york.com/?P = 36076

اگر مایل به استفاده مجدد از همه یا بخشی از این مقاله هستید ، لطفاً آدرس اینترنتی زیر را ذکر کنید: https: // www.bon-plans-voyage-new-york.com/tous-les-bons-plans/new-york-pas-cher-tous-les-bons-plans/buy-carte-sim-prépayee-york-telephone-port/

الکس برنامه های خوب

در زمان اینترنت ، هرکسی می تواند ادعا کند که بدون اینکه پا کند (حتی هوش مصنوعی نیز در نیویورک باشد !) ، اما هیچ چیز هرگز جایگزین تجربه میدانی نخواهد شد: به همین دلیل بیش از 15 سال است که من خیابان های نیویورک را از هر طریق ممکن کاوش کرده ام. من هر سال ده ها آدرس را آزمایش می کنم تا ناگت های جدیدی پیدا کنم و بتوانم در مورد دانستن آن به شما بگویم. هیچ چیز بیش از پیدا کردن معاملات خوب واقعی برای کسانی که مانند من می خواهند چهره واقعی نیویورک و نیویورک را کشف کنند ، به من انگیزه نمی دهد.

نام من الکس است و من اشتیاق بزرگ سیب را به بدن می اندازم. من این وبلاگ را در سال 2008 ایجاد کردم ، اما همچنین آژانس نیویورک به زبان فرانسه ، در سال 2015 ، به شما کمک می کند تا سفر خود را با سهولت آماده کنید و تجربیات فراموش نشدنی را زنده کنید ! با تیم من ، ما مشتاق هستیم تا به هر یک از سؤالات شما در وبلاگ ، انجمن و شبکه های اجتماعی پاسخ دهیم. بنابراین. کی می روید ?

نظرات و سوالات در مورد
برای تلفن همراه خود یک سیم کارت پیش پرداخت در نیویورک بخرید

سؤال یا اظهارات در مورد این مقاله ? در نظرات به ما بدهید ، ما خوشحال خواهیم شد که به شما پاسخ دهیم و به شما کمک کنیم !