آیفون: ایموجی های جدید موجود با iOS 16 را کشف کنید.4 ، در اینجا 31 ایموجی جدید برای سال 2023 آورده شده است

در اینجا 31 ایموجی جدید برای سال 2023 آورده شده است

برای لحظه ای ، iOS 16.4 در نسخه بتا است اما نسخه عمومی نهایی باید در مارس یا آوریل 2023 به همه کاربران برسد. سال گذشته ، iOS 15.4 در اواسط ماه مارس توسط اپل مستقر شده بود. بیش از یک یا دو ماه برای انتظار برای استفاده از هسته های رنگارنگ جدید ! ��

آیفون: ایموجی های جدید موجود با iOS 16 را کشف کنید.4

لیست ایموجی های جدید را در آیفون خود با به روزرسانی iOS 16 کشف کنید.4.

استل رافین / منتشر شده در 17 فوریه 2023 در ساعت 11:19 A.M

iPhone-Emojis-IOS-16-4

خبر خوب ! به روزرسانی iOS 16.4 از ایموجی های جدید یونیکد 15 مراقبت می کند.0. در کل: 31 ایموجی جدید ! ما از ایموجی های جدید و معانی آنها سهام می گیریم.

1 لبخند جدید ، 3 هسته رنگارنگ ، 2 حرکات جدید

امسال ، فقط 1 لبخند جدید: صورت لرزان (صورت لرزان). این امکان را به شما می دهد تا احساسات داخلی مانند شوک ، شک یا آشفتگی را بیان کنید. او همچنین می تواند در محیط خود مانند صداهای آزار دهنده اختلال در محیط خود ابراز کند. یکی دیگر از مهمات مهم: 3 ایموجی به شکل قلب (صورتی ساده ، آسمانی آبی و خاکستری). با توجه به emojpedia ، emoji Coeur Rose و Uni مورد انتظار بیشترین کاربران است. در حال حاضر ، در حال حاضر ایموجی های اصلی گل رز وجود دارد اما آنها با الگوهای همراه هستند.

ایموجی های صورتی یونایتد مدتی است که تقاضای محبوب بوده است و در کنار قلب آبی روشن و قلب خاکستری ، شکاف های قابل توجهی را در طیف رنگهای کوئور ایموجی پر می کند ، تأکید بر ایموجیپدیا.

iPhone-Emojis-IS-16-4-Smiley-Coeurs-Mains

علاوه بر این ، دو حرکات جدید در کلید: دستی که به سمت راست و دستی فشار می یابد که به سمت چپ فشار می آورد. emojipedia توضیح می دهد که آنها می توانند “به صورت جداگانه برای نشان دادن یک ژست عجله یا ژست” توقف “استفاده می شود ، یا در کنار یکدیگر قرار می گیرد تا یک ایموجی جدید” پنج “ایجاد شود.

iPhone-Emojis-IS-16-4-Festes-Mains

سایر ایموجی های جدید: حیوانات ، غذا ، اشیاء ..

همانطور که در تصویر اول مقاله مشاهده می کنید ، سایر ایموجی های جدید با iOS 16 ظاهر می شوند.4:

  • حیوانات: élan ، خر ، پرنده ، غاز ، چتر دریایی
  • طبیعت و غذا: سنبل ، زنجبیل ، غلاف نخود فرنگی
  • اشیاء : دامنه تاشو ، قله مو ، ماراکاس ، فلوت
  • نمادها: Khanda (سیکیسم) ، wi-fi

استقرار برای همه در مارس یا آوریل 2023

برای لحظه ای ، iOS 16.4 در نسخه بتا است اما نسخه عمومی نهایی باید در مارس یا آوریل 2023 به همه کاربران برسد. سال گذشته ، iOS 15.4 در اواسط ماه مارس توسط اپل مستقر شده بود. بیش از یک یا دو ماه برای انتظار برای استفاده از هسته های رنگارنگ جدید ! ��

در اینجا 31 ایموجی جدید برای سال 2023 آورده شده است

کنسرسیوم یونیکد اعلام کرد که 31 ایموجی جدید را برای به روزرسانی Unicode 15 تصویب کرده است.0.

Héloïse Famié-Galtier / منتشر شده در 13 سپتامبر 2022 در ساعت 4:52 بعد از ظهر

emojipedia-Unicode-15

کنسرسیوم یونیکد پس از یک مرور کلی که توسط emojipedia رونمایی شد ، به مناسبت روز جهانی ایموجی ها ، ورود 31 ایموجی جدید را که شامل بروزرسانی UNICOD 15 است ، رسمی می کند.0.

31 ایموجی جدید تأیید شده برای یونیکد 15.0

همانطور که توسط کنسرسیوم یونیکد اعلام شد ، به روزرسانی Unicode 15.0 4489 شخصیت جدید از جمله 20 ایموجی جدید که به تازگی توسط سازمان تأیید شده اند.

لیستی که برای ایموجی 15 ایجاد شده است.0 11 توالی اضافی را ارائه می دهد ، به خصوص برای تغییرات رنگ های مختلف پوست. که منجر به نتیجه 31 ایموجی جدید می شود. “تمایز بین یونیکد 15.0 و ایموجی 15.0 این است که دومی شامل توالی هایی است که در آن می توان دو یا چند نقطه کد را برای نمایش یک ایموجی منفرد ترکیب کرد ، در حالی که اولی تنها لیست نقاط کد ایموجی خودمختار را شامل می شود “, emojipedia را به یاد می آورد.

بنابراین ، ایموجی هایی که به روزرسانی را که در سال 2023 انجام می شود ، به شرح زیر است:

  • یک ایموجی “صورت”: یونیکد 15.0 فقط یک ایموجی “صورت” به نمایندگی از چهره لرزان خواهد داشت,
  • ایموجی های “قلب”: یک قلب صورتی ساده ، یک قلب آبی ، یک قلب خاکستری,
  • ایموجی های “دست”: دستی که به سمت راست رشد می کند ، دستی که به سمت چپ رشد می کند,
  • ایموجی های “حیوان”: یک حرکت ، یک خر ، یک پرنده سیاه ، غاز ، چتر دریایی ، بال,
  • ایموجی های غیر رقم: سنبل ، ریشه زنجبیل ، یک غلاف نخود ، یک فن ، یک شانه ، ماراکاس ، فلوت ، یک نماد Wi-Fi ، Khanda (سیکیسم).

4،489 شخصیت جدید در #UNICODE15 شامل 20 #emoji جدید ، به همراه سکانس های جدید ایموجی ، انتظار می رود در سال آینده در ��s ، �� و سایر سیستم عامل ها ظاهر شود → https: // t.CO/92BPON11BP #絵 文字 文字 اوج.توییتر.com/tk9cyv1sxo

– کنسرسیوم یونیکد (Uunicode) 6 سپتامبر 2022

پیش بینی شده ترین قلب ایموجی ایموجی 15.0

همانطور که emojipedia در وبلاگ خود تأکید می کند ، ایموجی های یونایتد صورتی توسط کاربران بسیار درخواست می شود. در واقع ، هیچ قلب صورتی ساده وجود ندارد ، قلب های صورتی همیشه با چندین جزئیات همراه هستند. بنابراین کاربران اینترنت رضایت از دیدن آن را در به روزرسانی جدید ، همراه با نسخه آبی سبک و خاکستری خواهند داشت.

emojipedia-Unicode-15-new-emojis

علاوه بر این ، این به روزرسانی است که حاوی محدود ترین تعداد ایموجی های جدید در سالهای اخیر است. در مقایسه ، به روزرسانی ایموجی 14.0 در سال 2021 112 ایموجی جدید داشت ، در برابر 31 ایموجی جدید برای ایموجی 15.0. دلیل: این واقعیت که این به روزرسانی جدید ایموجی ها را به نمایندگی از مردم نمی فهمد ، ایموجی های “انسانی” که در سه سال گذشته اکثر به روزرسانی ها را تشکیل داده اند.

استقرار بین سالهای 2022 تا 2023

با توجه به استقرار یونیکد 15.0 ، باید بین اکتبر و دسامبر 2022 برای Google برگزار شود. با توجه به تقویم منتشر شده توسط Emojpedia ، باید تا ژانویه 2023 منتظر بمانید تا به روزرسانی در سیستم عامل های دیگر مانند فیس بوک ، توییتر یا سیستم عامل اپل را ببینید.

emojipedia-emoji-15_0-calendrier