زوم را برای ویندوز ، مک ، وب ، iOS ، اندروید ، لینوکس بارگیری کنید., زوم 5.15 – بارگیری برای رایانه رایگان

بزرگنمایی.بارگیری ایالات متحده

اگر نمی خواهید زوم را بارگیری کنید ، می توانید تیم های مایکروسافت را امتحان کنید. این بهترین گزینه برای همتای خود در زمینه حرفه ای است – و این در همه سطوح. برای انجام این کار ، در حالی که به کاربران امکان می دهد از ابزارهای مشترک فراتر از ویدئو کنفرانس استفاده کنند ، به اشتراک های مختلف رایگان یا پرداخت شده متکی است. تیم ها با مایکروسافت 365 ، مجموعه معروف اداری که در آن ما کلمه ، اکسل و دیگران پیدا می کنیم ، به خوبی متناسب است.

بزرگنمایی

بزرگنمایی

بزرگنمایی یک برنامه پیام رسانی فوری و ویدئو کنفرانس است. اگر این نرم افزار در سال 2020 ورود تدریجی به بازار داشته باشد ، بحران سلامت تا حد زیادی به رشد نمایی کمک کرده است. این ساده است ، این سرویس در دسامبر سال 2019 10 میلیون شرکت کننده در روز در برابر بیش از 300 میلیون در آوریل 2020 داشت. بین سالهای 2020 و 2021 ، او همچنین افزایش +54 ٪ از گردش مالی خود را همزمان تجربه کرد.

در ابتدا ، بزرگنمایی عمدتاً برای استفاده حرفه ای در نظر گرفته شده بود ، اما بحران سلامت و محاسبات پی در پی در جهان در توسعه هدف اولیه خود نقش داشته است. از آنجا که این سرویس ساده و آسان برای استفاده است ، بسیاری از افراد از آن در یک محیط خصوصی استفاده کرده اند تا خود را از راه دور با دوستان یا خانواده پیدا کنند. گفته می شود ، دومی تنها بخش کوچکی از درآمد گروه را نشان می دهد.

بارگیری زوم ساده و مؤثر است ، برنامه دارای یک فرمول رایگان است که به اندازه کافی برای استفاده شخصی یا حرفه ای کامل است. در سال 2023 ، زوم دوباره به یک سرویس عمدتا حرفه ای تبدیل شد. این بیش از 215،000 مشتری است که شرکت ویدئو کنفرانس در اختیار دارد. در همین بخش ، در این طاقچه با تیم های دیدار با Google و Microsoft روبرو است.

عمل بزرگنمایی

از زوم به راحتی استفاده می شود اما باید با بارگیری پلتفرم و ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از آن شروع کنید. سپس شما بین ایجاد جلسه یا پیوستن به جلسه ای که قبلاً در حال انجام است ، این انتخاب را دارید. از این پس ، هر جلسه توسط یک رمز عبور محافظت می شود ، به این معنی که هر شرکت کننده لزوماً باید به شناسه جلسه دسترسی داشته باشد تا بتواند در آن شرکت کند.

به طور پیش فرض ، اگر در نسخه رایگان بمانید ، هر جلسه بزرگنمایی به 40 دقیقه محدود می شود. علاوه بر این ، که مجبور نشده است در طول 2020 تماس های ویدیویی را با دوستان خود مجدداً راه اندازی کند تا بتواند به بحث ادامه دهد ? به موازات این ویدئو ، شما می توانید از پیام رسانی برای تبادل متن و اسناد استفاده کنید یا به اشتراک گذاری صفحه نمایش دهید. توجه داشته باشید که یک اشتراک پرداخت شده باعث می شود منفجر شدن در تمام مدت زمان ، ما به آن بازگردیم.

با گذشت زمان ، بارگیری Zoom به یک رفلکس تبدیل شده است ، به طوری که این نرم افزار گزینه اتاق انتظار را تنظیم کرده است تا هنگام راه اندازی یک تماس ویدیویی به صورت خودکار باشد. به این ترتیب ، همه کاربران باید صبر کنند تا پذیرفته شوند تا توسط شخص پشت این جلسه وارد جلسه شوند. این از همه تصادفات افراد بلااستفاده که قادر به اتصال به جلسات بودند ، جلوگیری می کند ، یعنی پدیده زامبی که در طول بحران سلامتی درباره آنها صحبت شده بود.

در طی یک جلسه ویسو ، زوم مستقیماً صدا را بر روی شخصی که صحبت می کند ضمن کاهش سر و صداهای پایین سایر شرکت کنندگان ، تمرکز می کند ، که به شما امکان می دهد از کیفیت بهتری از صدا لذت ببرید. به همین ترتیب ، می توان از ویژگی های اساسی در طی یک تماس استفاده کرد ، به این معنی که می توانید میکروفون یا دوربین را برش دهید.

بارگیری زوم همچنین از ویژگی های اضافی استفاده می کند که به شما امکان می دهد پس زمینه را تنظیم کنید تا از پس زمینه در اتاق نشیمن خود جلوگیری کنید ، به عنوان مثال. به طور موازی ، حالت نمایش همهجانبه برای همه کاربران حاضر در طول جلسه اعمال می شود.

با گذشت زمان ، زوم به اجرای چندین ویژگی مربوط به ایمنی کاربر و محافظت از داده های شخصی آنها نگاه کرده است. از این پس ، بنابراین می توان رمزگذاری AES 256 بیت GCM را با استفاده از یک نماد موجود مستقیم و بدون منوی نرم افزار فعال کرد.

از نظر امنیت ، چه برای افراد و چه برای مشاغل ، بزرگنمایی محافظت می کند که در سال 2023 مؤثر است ، از این رو این واقعیت که بسیار باقی مانده است!محبوب.

سازگاری

این برنامه در بسیاری از سیستم عامل ها قابل دسترسی است ، بنابراین می توانید Zoom را به Mac و Windows بارگیری کنید. برای استفاده از این سرویس ، باید نسخه MacOS x 10 را داشته باشید.10 (یا macos) و ویندوز 7 یا نسخه بعدی. ما همچنین سرویس را در لینوکس پیدا می کنیم (اوبونتو ، فدورا. زوم همچنین در همه مرورگرهای وب موجود است ، با دانستن اینکه این نرم افزار در قالب برنامه افزودنی برای Google Chrome و Mozilla Firefox وجود دارد.

سرویس زوم نیز در نسخه تلفن همراه برای تلفن های هوشمند وجود دارد. شما می توانید از آن با iPhone خود استفاده کنید به شرط اینکه نسخه iOS 8 را داشته باشد.0 یا نسخه جدیدتر. در غیر این صورت ، شما باید Android 5 داشته باشید.0 حداقل 0. می توانید برنامه بزرگنمایی را در فروشگاه App Apple یا فروشگاه Google Play پیدا کنید.

قیمت

چندین فرمول بزرگنمایی وجود دارد ، رایگان و پرداخت می شود. نسخه رایگان برای استفاده اساسی کاملاً کامل است ، همچنین بدون تبلیغات و اشتراک کار می کند. صرف نظر از فرمول ، شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید جلسات ایجاد کنید یا شرکت کنید. در اینجا تمام فرمول هایی که توسط سرویس ویدئو کنفرانس ارائه شده است آورده شده است.

 • رایگان: 0 یورو برای جلسات نامحدود تا 40 دقیقه و حداکثر 100 شرکت کننده ، سه جدول قابل اصلاح با 25 مگابایت ذخیره روی ابر و دسترسی به گربه ها و کانال های بحث
 • PRO: 139 یورو در سال و برای هر کاربر برای جلسات نامحدود حداکثر 100 شرکت کننده ، 5 گیگابایت ظرفیت ذخیره مجوز برای ضبط های ابری ، سه میز قابل اصلاح با ذخیره 25 مگابایت در ابر و دسترسی به گربه ها و گربه ها و CAT ACCESS و CALNELS و بحث
 • تجارت: 189 یورو در سال و برای هر کاربر برای جلسات نامحدود حداکثر 300 شرکت کننده ، 5 گیگابایت ظرفیت ذخیره مجوز برای ضبط های ابری ، میزهای نامحدود و دسترسی به گربه ها و کانال های بحث. علاوه بر این ، این نسخه حق بیمه دارای موارد اضافی مانند احراز هویت منحصر به فرد ، مناطق مدیریت شده و ارزیابی نام تجاری شرکت است.

توجه داشته باشید که زوم بارگیری به شما دسترسی به زیرنویس های خودکار می دهد ، این برای همه نسخه های نرم افزار معتبر است.

گزینه های بزرگنمایی

بزرگنمایی به یکی از منابع موجود در حوزه خود تبدیل شده است ، به حدی که نام جامعه به یک نام مشترک در زبان روزمره تبدیل شده است. چه در طول بحران سلامتی که در آن به بسیاری از افراد اجازه می دهد تا با دوستان خود را از خانه بگذرانند – یا از زمان پایان بحران که در آن به یک ابزار اساسی در تجارت تبدیل شده است ، ضروری است. با این حال ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که می تواند به شما امکان دهد خوشبختی خود را پیدا کنید.

اگر نمی خواهید زوم را بارگیری کنید ، می توانید تیم های مایکروسافت را امتحان کنید. این بهترین گزینه برای همتای خود در زمینه حرفه ای است – و این در همه سطوح. برای انجام این کار ، در حالی که به کاربران امکان می دهد از ابزارهای مشترک فراتر از ویدئو کنفرانس استفاده کنند ، به اشتراک های مختلف رایگان یا پرداخت شده متکی است. تیم ها با مایکروسافت 365 ، مجموعه معروف اداری که در آن ما کلمه ، اکسل و دیگران پیدا می کنیم ، به خوبی متناسب است.

در غیر این صورت ، این ملاقات گوگل است که در این زمینه خاص سال 2020 در برابر بزرگنمایی ایستاد. این شرکت مبتنی بر ابزاری رایگان است که برای همه قابل دسترسی است ، شما فقط باید یک حساب Google داشته باشید. ما یک نسخه پولی پیدا می کنیم ، اما برای متخصصانی که از مجموعه Google Workpace استفاده می کنند در نظر گرفته شده است.

به عنوان یک بزرگنمایی ، Google Meet با سهولت ، حداکثر 100 نفر را برای حداکثر 60 دقیقه به تماس های دیدنی اجازه می دهد. می توانید از سایر نرم افزارهای Google ، از جمله Gmail به سرویس دسترسی پیدا کنید.

برای استفاده شخصی که به شما امکان می دهد کاربران را برای یک تماس ویدیویی جمع کنید ، WhatsApp. از این گذشته ، این کاربرد کم مورد استفاده برای گروه خانواده یا گروه دوستان است. اگر کاملاً رایگان باشد ، هنوز هم تماس های ویدیویی را به 8 شرکت کننده محدود می کند ، که در حال حاضر از 3 نفر بهتر است همانطور که قبل از بحران سلامتی بود. این همان اصل FaceTime است ، یک ویژگی اپل که باید بدانید که آیا آیفون ، آی پد یا مک دارید.

بزرگنمایی

تصویر بزرگنمایی 1 تصویر کوچک تصویر بزرگنمایی 2 تصویر کوچک تصویر بزرگنمایی 3 تصویر کوچک تصویر بزرگنمایی 4 تصویر کوچک بزرگنمایی تصویر 5 تصویر کوچک بزرگنمایی تصویر 6 تصویر کوچک تصویر بزرگنمایی 7 تصویر کوچک بزرگنمایی تصویر 8 تصویر کوچک بزرگنمایی تصویر 9 تصویر کوچک بزرگنمایی تصویر 10 تصویر کوچک

فناوری امروز امکان انجام کارهایی را که در بسیاری از بخش های تولیدی غیرقابل تصور بود ، ممکن است انجام شود: کار در خانه. با ابزارهای مناسب می توانیم هر کار را از جمله جلسات کاری انجام دهیم.

حداکثر 100 نفر

بزرگنمایی هست یک کاربردی که با آن می توانیم جلسات حداکثر 100 نفر را به طور همزمان ترتیب دهیم, با به اشتراک گذاری صفحه و با یک فیلم با کیفیت بالا. این نرم افزار بهره وری در فضای کاری است ، اما بدیهی است که استفاده از آن در محیط داخلی سازگار است.

در اینجا توابع اصلی ارائه شده توسط این برنامه تماس ویدیویی آورده شده است:

 • ویدیوی با کیفیت بالا.
 • امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش.
 • به اشتراک گذاری پرونده ها از خدمات ذخیره سازی آنلاین مانند Google Drive ، Dropbox یا Box.
 • تقویم رویدادها با برنامه نویسی جلسات.
 • ابزار گربه.
 • اتاق ها و فضای کاری جداگانه.

اخبار از آخرین نسخه

 • تصحیح خطاهای مهم و چندین پیشرفت.

شرایط و اطلاعات اضافی:

 • حداقل سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز 7.
 • خریدهای درون برنامه ای یکپارچه.

الیس گوزمن

فارغ التحصیل در تاریخ و بعداً در مستندات ، من بیش از یک دهه تجربه در برنامه های آزمون و نوشتن دارم: انتقاد ، راهنما ، مقالات ، نکات جدید ، نکات. تعداد بیشماری وجود داشته است ، به خصوص در Android ، a.

مونیک لورا کوپ

ما دوست داریم به شما گوش کنیم. نظر خود را به ما بدهید.

در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

 • اسکایپ
 • صدای جیر جیر
 • تانگو
 • جیتسی ملاقات کرد
 • ZELLO
 • تغییر صدای دلقک ماهی
 • اسکایپ قابل حمل
 • پیاده روی

© کپی رایت 2023 مالاویدا. حقوق محفوظ

ما با تبلیغات ، جلسه ، تجزیه و تحلیل و شبکه های اجتماعی از کوکی ها ، اشخاص تمیز و سوم استفاده می کنیم. هر اقدامی که انسداد آن نباشد ، یا حلالیت صریح سرویس متصل به کوکی ، حاکی از رضایت برای استفاده از آن است. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.