عکس های iOS و iPados – Apple (CA) ، عکس های MAC – Apple Assister (FR)

راهنمای کاربر عکس

Contents

همچنین در فیلم موثر است.

لحظات عالی برای زنده ماندن ، احیا و اشتراک گذاری.

برنامه عکس جایی است که تمام تصاویر عالی که با iPhone یا iPad ضبط می کنید. حتی ابتکار و شخصی تر از گذشته ، ویژگی های هوشمندانه ای را ارائه می دهد که تحقیقات ، روتوش و به اشتراک گذاری را تسهیل می کند. همه چیز برای برجسته کردن بزرگترین لحظات شما.

عکسهای یک عمر.

مخصوص شما.

نمایی نفس گیر از هر روز ، ماه و سال.

برگه PhoteTheque به شما کمک می کند تا عکس ها و فیلم های مورد علاقه خود را پیدا کنید و دوباره بررسی کنید. سالها بهترین کتابخانه عکس شما را برجسته می کند. ماه ها تصاویر خود را با وقایع مهم ارائه می دهند. روزها موفق ترین سوکت های خود را مطرح می کنند. و تمام عکس ها کل مجموعه را در یک شبکه تعاملی عالی نمایش می دهند.

بهترین صید شما در پیش زمینه ، هوشمندانه قرار داده شده است.

با بهره گیری از یادگیری ماشین تعبیه شده ، برگه کتابخانه عکس ، کپی های کپی ، تصاویر و رسیدها را برای به دست آوردن بهترین عکسهای شما انجام می دهد. این برنامه همچنین اطلاعاتی را برای هدف قرار دادن ملزومات موجود در تصاویر شما قرار می دهد – و صحبت های بیشتری در مورد آن انجام می دهد.

مجموعه ای از خاطرات برای کشف مجدد.

برگه برای شما نکات برجسته خود را در یک رابط تعاملی و همهجانبه مجدداً طراحی می کند ، با ترکیب جدید خاطراتی که به شما امکان می دهد فضای بصری و موسیقی نمایش پرده ای خود را شخصی سازی کنید. و اگر اشتراک موسیقی اپل دارید ، پیشنهادات موسیقی متن فیلم شخصی را دریافت می کنید.

اشتراک در همه

بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن عکسهای خانوادگی خود.

خاطرات خانوادگی اکنون زیر یک سقف زندگی می کنند. با استفاده از کتابخانه عکس به اشتراک گذاشته شده ، می توانید عکس ها و فیلم های خود را با پنج نفر دیگر جمع کنید تا همه بتوانند از مجموعه خانواده لذت ببرند و مشارکت کنند. گزینه های خوب فکر شده به شما امکان می دهد کدام عکس ها را برای اشتراک گذاری انتخاب کنید. و همانطور که تغییرات و لمس ها همزمان می شوند ، باعث می شود که وقتی کسی مناسب مجموعه است ، تمام خانواده لبخند بزند.

عکس هایی که با مکالمه متناسب است.

مهمترین تصاویر دریافت شده از طریق پیام ها به طور خودکار در کتابخانه عکس شما نمایش داده می شوند. مورد علاقه خود را یک لمس ساده در مکالمه ضبط کنید. همچنین بسته به شخصی که با او مبادله می کنید ، هدف بحث و گفتگو و مکانهایی که با هم عکس گرفته اید ، پیشنهاداتی را برای اشتراک دریافت کنید.

بهترین های خود را با بهترین ها به اشتراک بگذارید.

وقتی یک عکس یا سند را به اشتراک می گذارید ، می توانید پیشنهاداتی را بر اساس افرادی که در آنجا ظاهر می شوند یا حالت ارسال معمول شما مشاهده می کنید ، مشاهده کنید. یک لمس ساده ، و آن را حل می کند.

به راحتی این لحظات گرانبها را پیدا کنید.

مسافرت مردم ، مکان ها و رویدادها.

شناخت چهره و برچسب زدن در مکانها به شما امکان می دهد بسته به افرادی که در آنجا ظاهر می شوند یا مکانی که در آنجا گرفته شده اند به راحتی عکس پیدا کنید. بنابراین ، می توانید به عنوان مثال به دنبال شخصی در یک مکان خاص – “ژان پونت گلدن گیت” باشید – یا رویدادی مانند “لیدی گاگا”.

راههای هوشمندانه.

قبل از اینکه حتی در نوار جستجو نوشتید ، عکس ها تصاویر مربوط به افراد مهم ، تاریخ ها ، مکان ها یا رویدادها را نشان می دهد. این برنامه همچنین عکس های فعالیت های گذشته را مشخص می کند که بسته به وضعیت موجود می توانید در مورد جالب یا مناسب قضاوت کنید. به عنوان مثال ، اگر از یک مسابقه تنیس برگردید ، او می تواند عکس های یک تورنمنت ورزشی را که سالها قبل در آن شرکت کرده اید به شما پیشنهاد دهد.

با جستجوی آنچه در آنجا می بینیم عکسی پیدا کنید.

با تشکر از یادگیری ماشین پیشرفته ، شناخت صحنه ها و اشیا . به عنوان مثال می توانید کلمات کلیدی – “ساحل” و “سلفی” را نیز ترکیب کنید – بدون اینکه بخواهید آنها را جستجو کنید.

ابزارهای پیشرفته برای
عکس ها و فیلم های خود را اصلاح کنید.

زیباترین عکسهای خود را روی سی و شش آنها با آیفون و آی پد قرار دهید.

اصلاح شده و ساده شده ، رابط روتوش به شما امکان می دهد عکس های خود را با کنترل دقیق و ابزارهای قدرتمند به همان اندازه قدرتمند و دوست داشتنی کاربر کنید. از آنجا که بهبود اتوماتیک قابل تنظیم است ، شما فقط باید شماره گیری را بچرخانید تا پارامترهایی مانند قرار گرفتن در معرض ، کنتراست و روشنایی را به صورت هوشمند تنظیم کنید. و اگر به خصوص لمس های خود را دوست دارید ، می توانید آن را در عکس دیگری یا چیزهای زیادی بمالید. 1

ابزارهای ویرایش عکس شما.

همچنین در فیلم موثر است.

چرخش ، کشت ، بهبود خودکار و غیره. تقریباً همه ابزارها و جلوه های ویرایش عکس نیز می توانند برای فیلم های شما استفاده شوند. حتی می توانید تمرکز و عمق زمینه فیلم های فیلمبرداری خود را در حالت سینمایی 2 تنظیم کنید .

تصاویر خام خود را مستقیماً در عکس ها لمس کنید.

در مدل های iPhone و iPad با A9 یا تراشه اخیر ، می توانید تصاویر خام را با یک دوربین دیگر وارد و لمس کنید و عکس های Apple Proraw را که در آیفون 3 ضبط شده است ، لمس کنید .

عکسهای iCloud

تمام عکسهای خود را در تمام دستگاه های خود.

با استفاده از عکس های iCloud ، وقتی می خواهید 4 عکس و فیلم های خود را از هر دستگاهی دسترسی پیدا کنید . می خواهید هفته گذشته یا سال گذشته تصویری را مرور کنید? عکسهای iCloud کل مجموعه شما را در یک مکان جمع می کنند تا بتوانید در هر کجا که می خواهید ، چه در آیفون ، آی پد ، آیپد لمسی ، مک ، iCloud مرور کنید.com یا حتی رایانه شخصی خود. و با استفاده از کتابخانه عکس مشترک ، می توانید عکس های خود را با سهولت با عزیزان خود به اشتراک بگذارید.

عکسهای شما باقی مانده است

یکی از مهمترین مزایای برنامه عکس ، محافظت از حریم خصوصی شماست. iOS و iPados به گونه ای طراحی شده اند که از پردازنده قدرتمند در آیفون و آی پد استفاده کنند. بنابراین وقتی به دنبال تصاویر هستید ، تشخیص چهره ها ، صحنه ها و اشیاء فقط در دستگاه شما انجام می شود. و محتوای آلبوم عکس ماسک شما ، که با استفاده از روش احراز هویت دستگاه شما محافظت می شود ، از نظر ظاهری مصون است 1 . عکسهای شما فقط به شما تعلق دارد.

منابع

راهنمای کاربر
عکس

راهنمای کاربر عکس

پنجره عکس اصلی با کتابخانه عکس که در نوار کناری در سمت چپ انتخاب شده است ، عکس هایی که روزانه در سمت راست و نوار ابزار در بالا سازماندهی می شوند

نماد عکس ها

به سرعت استفاده از عکس ها را برای مشاوره و سازماندهی عکس ها و فیلم های خود شروع کنید ، سپس تمام امکانات موجود در دسترس خود را کشف کنید.

یک آیفون ، مک بوک و آی پد همان عکس ها را روی صفحه نمایش خود نشان می دهند

عکسهای شما ، همه جا

با عکس های iCloud ، عکس ها و فیلم های شما شما را ترک نمی کنند ، هر دستگاهی که استفاده می کنید. در آیفون خود عکسی بگیرید ، بلافاصله در عکس های Mac شما ظاهر می شود.

پنجره عکس با سوغاتی با دکمه ها برای کنترل و اصلاح نمایش عناصر حافظه

خاطرات خود را زنده کنید

سوغاتی ها عکس ها و فیلم های خود را به صورت هوشمندانه مرتب می کنند تا سفرها ، تعطیلات ، مردم ، حیوانات خانگی و سایر مضامین را تشخیص دهند ، سپس آنها را در مجموعه های باشکوه همراه با مضامین موسیقی ، عناوین و انتقال فیلمبرداری ارائه می دهند.

پنجره عکس ها که پیشنهادات عکس را برای افزودن به کتابخانه عکس مشترک نشان می دهد

یک کتابخانه کامل از خاطرات خوب را به اشتراک بگذارید

با تشکر از کتابخانه عکس مشترک iCloud ، عکس ها و فیلم ها را با سهولت با حداکثر پنج نفر دیگر به اشتراک بگذارید ، تا هرکدام بتوانند در جمع آوری عکس ها کمک کنند و از یک مجموعه کامل تر از خاطرات لذت ببرند ، در یک مکان.

عکسی در حالت نسخه ، با ابزار تنظیم انتخاب شده در نوار ابزار و ابزارهای تنظیم در سمت راست

بهترین عکسهای خود را کامل کنید

انجام لمسی با کیفیت دیگر دیگر حقوقی حرفه ای ها نیست. برای تقویت عکس ها ، فیلم ها و عکس های زنده از ابزارهای اصلاح عکس استفاده کنید. شما می توانید نور و رنگ را بهبود بخشید ، فیلترها را اعمال کنید ، با استفاده از عکس های خود و موارد دیگر ، قاب بندی را بهبود بخشید.

جایی که عکس ها ذخیره می شوند ?

برای وارد کردن ، مدیریت و صادرات عکس از کتابخانه عکس استفاده کنید.

ذخیره فضای دیسک در Mac

عکس ها و فیلم ها را با وضوح کامل در iCloud ذخیره کنید.

عکسهای حذف شده را بازیابی کنید

می توانید عکس ها و فیلم هایی را که اخیراً حذف کرده اید بازیابی کنید.

برای کشف راهنمای کاربر عکس ، روی “جدول مطالب” در بالای صفحه کلیک کنید یا یک کلمه یا یک عبارت را در قسمت جستجو وارد کنید.

اگر به کمک اضافی نیاز دارید ، به وب سایت کمک عکس مراجعه کنید.