بارگیری اپرا برای ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، لینوکس., بارگیری اپرا (Opera One) – اینترنت ، VPN – دیجیتال

اپرا (اپرا یک)

رایگان و چند برابر ، اپرا یک مرورگر وب ایمن است که شامل بسیاری از ویژگی های جالب بومی مانند VPN ، مسدود کننده تبلیغات و یک ماژول پیام رسانی فوری است.

اپرا

اپرا یک مرورگر وب است. اگر او کمی محبوب تر از برخی از رقبای خود باشد ، او تمام کارت های دستی را برای رقابت با Google Chrome ، Mozilla Firefox و همچنین Safari دارد. در طول سال 2021 ، 2.3 ٪ از سهم بازار موبایل داشت. ناشر اسکاندیناوی با انتشار اپرای جدید خود ، همه چیز را برای تبدیل شدن به یک غول در کنار رقبای آمریکایی خود دارد.

مرورگر وب اپرا توسط شرکت نروژی با همین نام طراحی شده است ، نسخه اول در سال 1995 ساخته شده است. از سال 2016 ، این نرم افزار پس از تصاحب آن با قیمت 1.2 میلیارد دلار توسط صندوق سرمایه گذاری چینی Golden Brick برگزار شده است. در بسیاری از سیستم عامل ها ، یا رایانه ، تلفن های هوشمند و رایانه لوحی موجود است ، که باعث می شود به راحتی در دسترس باشد.

اگر Opera را بارگیری کنید ، به سرعت خواهید دید که عنصری که مرورگر وب می خواهد از آن متمایز شود ، این سرعت است. Opera می خواهد در حریم خصوصی و ایمنی کاربر به همان اندازه قابل نفوذ باشد. در نتیجه ، بسیاری از ویژگی ها را در این جهت برجسته می کند.

عملیات مرورگر اپرا

از سال 2013 ، اپرا مبتنی بر کروم است. مراقب باشید ، با مرورگر Google Chrome از شرکت آمریکایی اشتباه نگیرید ، سایه اندازه ای برای در نظر گرفتن آن دارد. در واقع ، Chromium پروژه منبع باز است که بر روی آن مرورگر صاحب آن نیز استراحت می کند ، Chrome. بنابراین ، سایر شرکت ها می توانند کد منبع پروژه رایگان خود را بارگیری کنند تا آن را با جاه طلبی خود پس از آن سازگار کنند. اپرا بدون کپی کردن Google Chrome مبتنی بر این پروژه است.

با توجه به عملکردهای خود که به امنیت اختصاص داده شده است ، اپرا یک مسدود کننده تبلیغاتی را مستقیماً در مرورگر بدون ماژول پسوند قرار می دهد. این برای رهگیری تبلیغات در اسرع وقت بدون تأثیرگذاری بر عملکرد ، زیرا ابزار در پس زمینه تبدیل می شود. بنابراین ، صفحات سرشار از محتوا با مسدود کردن میخانه های فعال شده تا 90 ٪ سریعتر بار می شوند.

این همه به این دلیل نیست که اپرا نیز دارای VPN رایگان است. معمولاً این مورد برای مرورگرهایی که بارگیری می کنید وجود ندارد تا این ابزار اغلب هزینه اضافی داشته باشد. با استفاده از این نرم افزار ، مستقیماً در دسترس است تا به شما امکان می دهد با محرمانه بودن تقویت شده به صورت آنلاین حرکت کنید. همچنین می توان نسخه حرفه ای این VPN را برای چند یورو در ماه اضافه کرد.

از دیگر ویژگی های موجود در صورت بارگیری Opera ، می توانید در مورد احتمال گشت و گذار آنلاین و گپ زدن همزمان با دوستان خود با استفاده از پیام فوری مستقیم از مرورگر صحبت کنید. بنابراین می توانید در حالی که مستقیم به Facebook Messenger ، WhatsApp یا Telegram دسترسی دارید ، دومی را بمانید.

اپرا یکی از مرورگرهای وب است که به سازگاری شرط می بندد ، به این معنی که می توانید به راحتی محتوای بین رایانه و تلفن خود را به اشتراک بگذارید. ارتباط بین دستگاه ها آسانتر می شود ، نیازی به شناسایی خود ندارید. فقط Opera Touch را بارگیری کنید و از برنامه برای اسکن کد QR که در دسک تاپ شما از رایانه ظاهر می شود استفاده کنید. اتصال خصوصی است و داده های کاربر رمزگذاری شده است.

امروزه می توان اپرا را تحت نسخه های مختلف بارگیری کرد. در واقع ، ما مرورگر وب کلاسیک ، بلکه تغییرات دیگری مانند Opera GX را پیدا می کنیم ، نسخه ای که به گیمرها اختصاص داده شده است که امکان پردازنده ، رم یا حتی به شبکه را فراهم می کند. او همچنین Discord و Twitch را مستقیماً از نوار کناری گنجانیده است-این برای رایانه ها و تلفن های هوشمند در دسترس است.

Opera نه تنها یک مرورگر وب ، بلکه سایر محصولات مانند News Opera و نسخه Lite آن را نیز ارائه می دهد که خود را به عنوان یک برنامه ارائه می دهد که به اخبار مربوط می شود در حالی که به شما امکان می دهد با توجه به ترجیحات خود ، موضوعات خاصی را که مورد علاقه شما یا اخبار محلی و جهانی هستند ، دنبال کنید. در پایان ، مرورگر وب می خواهد بیش از یک نوار جستجوی ساده باشد: این یک اکوسیستم بصری ، قابل تنظیم و دلپذیر را ایجاد می کند که به کاربران کمک می کند تا به راحتی آن را درک کنند.

بدیهی است که اپرا به زبان فرانسه در دسترس است.

سازگاری

می توانید اپرا را به دستگاه مورد نظر خود بارگیری کنید. ابتدا با نسخه های ویندوز 7 ، 8 ، 10 یا 11 ، در رایانه ها یافت می شود.11 یا نسخه بعدی و همچنین لینوکس اوبونتو 16.04 در حداقل معماری 64 بیتی.

در تلفن هوشمند ، برنامه Opera و Opera GX Mobile (برای بازی) را از iPhone یا iPad خود پیدا خواهید کرد. Android همچنین به طور واضح از نسخه موبایل خود برخوردار است. سرانجام ، شما همه چیز را برای بارگیری این مرورگر به راحتی دارید تا از همه دستگاه های خود عادت کنید.

قیمت

بارگیری اپرا رایگان است ، هر چه دستگاه های استفاده شده. مرورگر وب کاملاً رایگان است و بدون تبلیغات ، نیازی به ایجاد حساب یا پرداخت اشتراک ماهانه برای داشتن تمام ویژگی های آن نیست. علاوه بر این ، نسخه حق بیمه ندارد. از طرف دیگر ، برای دسترسی به سرویس Premium VPN ناشر چند یورو در هر ماه طول می کشد.

گزینه های دیگر

لازم نیست اپرا را بارگیری کنید: تعداد بسیار زیادی از مرورگرهای وب رقیب وجود دارد. اولین گزینه ای که به استدلال های مشابه متکی است Mozilla Firefox است. این نرم افزاری است که در این گروه بر امنیت و حفظ حریم خصوصی متمرکز شده است. در مقایسه ، بیش از 196 میلیون کاربر در جهان فعال است و یکی از غول های این طاقچه در کنار Google Chrome و Safari (اپل) است.

برای شرط بندی در مورد امنیت ، Mozilla Firefox ویژگی هایی را ارائه می دهد که مستقیماً در مرورگر خود ادغام شده است ، اما همچنین پسوندهایی مانند Container Facebook که از شبکه اجتماعی جلوگیری می کند ، شما را از ردیابی شما در حالی که دیگر در پلتفرم آن نیستید. این برنامه رایگان و سازگار با رایانه ها (از جمله لینوکس) و تلفن های هوشمند است.

اگر نمی خواهید این دو مرورگر وب را انتخاب کنید ، شجاع نیز وجود دارد. یک بار دیگر ، به دلیل جهت گیری خود به سمت محافظت از حریم خصوصی ، در همان طاقچه Optrara قرار دارد. در ابتدا ، این همچنین یکی از همکاران سابق Mozilla Firefox است که این نرم افزار را طراحی کرده است ، به همین دلیل ما این نکته مشترک را نیز می یابیم. برای متقاعد کردن مردم ، Brave همچنین برای محافظت از داده های شخصی از کاربران به ویژگی های پیشرفته متکی است. بنابراین ، او در جلوگیری از تبلیغات پیگیری و تهاجمی ترین تبلیغات دریغ نمی کند تا توجه خود را به کارهایی که انجام می دهید توجه کنید.

سرانجام ، شما همچنین می توانید خود را به محبوب ترین مرورگرهای وب جهان – Google Chrome و Safari – که به ترتیب 65 ٪ و 15 ٪ از سهم بازار در جهان دارند ، هدایت کنید. Google Chrome یک ضرورت است و توسط میلیاردها کاربر مورد استقبال قرار می گیرد.

اپرا (اپرا یک)

رایگان و چند برابر ، اپرا یک مرورگر وب ایمن است که شامل بسیاری از ویژگی های جالب بومی مانند VPN ، مسدود کننده تبلیغات و یک ماژول پیام رسانی فوری است.

  • ویندوز XP/Vista/7/8/10
  • ویندوز قابل حمل – XP/Vista/7/8/10/11
  • سیستم عامل مک
  • لینوکس
  • اندروید
  • iOS iPhone / iPad

چرا از اپرا استفاده کنید ?

اخبار آخرین نسخه اپرا چیست؟ ?

با کدام اپرای سیستم عامل سازگار است ?

بهترین گزینه های اپرا چیست ?

شرح

Opera یک مرورگر وب رایگان و Multiplatform است که یک جایگزین جدی برای Tenors در بازار ارائه می دهد گوگل کروم وت موزیلا فایرفاکس.

ارگونومیک ، این نرم افزار شامل ویژگی های اضافی جالب برای تسهیل دسترسی به شبکه های اجتماعی ، برقراری ارتباط با عزیزان خود ، تضمین ایمنی و محرمانه بودن ناوبری شما یا حتی ویرایش و به اشتراک گذاری تصاویر است.

چرا از اپرا استفاده کنید ?

برای بارگیری رایگان برای رایانه های اداری تحت ویندوز ، مک و لینوکس ، اپرا توانسته است طی سالها تکامل یابد و ویژگی های خلاقانه تر و عملی تری را ارائه دهد.

همچنین قابل بارگیری از Android ، iPhone و iPad ، تلفن های هوشمند و تبلت های اپرا امنیت و محرمانه بودن بیشتری را برای کاربران خود ارائه می دهد. سرعت بارگذاری صفحات و ارگونومی رابط آن نیز بخشی از اولویت های آن است. به طور خلاصه ، اپرا چیزی برای حسادت رقبای خود ندارد.

امنیت و محرمانه بودن

با توجه به امنیت و محرمانه بودن ، مرورگر دارایی های جدی دارد. او شما را از تلاش های بدافزار و فیشینگ با یک ماژول یکپارچه محافظت می کند. نیازی به بارگیری و نصب یک پسوند اضافی نیست.

همچنین دارای یک VPN نامحدود و رایگان است. همراه با ناوبری خصوصی ، ناشناس بودن شما را تضمین می کند تا از وب در صلح استفاده کامل کند. برای فعال کردن VPN ، باید به تنظیمات پیکربندی حریم خصوصی بروید. سپس فقط برای فعال کردن یا غیرفعال کردن سرویس روی یک نماد کلیک کنید. توجه داشته باشید که VPN نیز می تواند در یک پنجره ناوبری خصوصی استفاده شود.

توجه داشته باشید که او به طور بومی یک مسدود کننده تبلیغاتی برای تمرکز روی محتوا دارد.

شخصی سازی و ارگونومی

رابط اپرا بدیهی است که به چندین زبان از جمله فرانسوی در دسترس است. برای باز کردن صفحات مختلف شما با برگه ها کار می کند. تا کنون ، هیچ چیز جدیدی در مقایسه با سایر مرورگرهای وب نیست. آنچه اپرا را از رقبای خود متمایز می کند ، توانایی آن در سازماندهی گروه هایی از زبانه ها است. این مدیریت برگه شخصی همچنین به کاربران امکان می دهد تا نام و مینیاتوری از صفحه مورد نظر را نشان دهند ، نه فقط یک مورد علاقه.

با توجه به سرعت بارگذاری صفحات ، اپرا سیستمی را برای سیستم تماشای صفحات وب که در زبانه های مختلف باز است ، در بر می گیرد ، بنابراین زمان بارگذاری را بهینه می کند. از طرف دیگر ، Opera Turbo هنوز هم با فشرده سازی داده های صفحات وب ، ناوبری را تسریع می کند.

برای گسترش ویژگی های خود یا اصلاح ظاهر آن ، Opera دارای یک کاتالوگ پسوند مخصوصی است و به طور مرتب پسوندهای جدید را سوخت می دهد.

سرانجام ، مرورگر امکان همگام سازی داده های ناوبری (برگه های باز ، رمزهای عبور ، تاریخچه و موارد دلخواه) را بین همه دستگاه های شما ارائه می دهد. بین مرورگر وب رایانه دفتر و تلفن هوشمند شما ، از طریق سیستم جدید QR Code ، همگام سازی سریعتر است. بنابراین ، شما می توانید ناوبری خود را از سر بگیرید و در جایی که به لطف Opera Touch استفاده شده است ، هر آنچه را که رسانه استفاده شده است متوقف کرده اید.

ارتباطات و شبکه های اجتماعی

اپرا دسترسی به شبکه های اجتماعی مورد علاقه شما و یک سرویس پیام رسانی فوری را تسهیل می کند. از نمادهای موجود در منوی سمت چپ ، می توانید یک صفحه جانبی را مستقر کنید تا مستقیماً به WhatsApp متصل شوید, توییتر, اینستاگرام وت پیام رسان فیس بوک. می توانید ضمن مشورت با جریان اخبار اینستاگرام یا ارسال توییت های جدید ، به اینترنت مرور کنید.

اینستاگرام ، توییتر ، واتس اپ و فیس بوک در اپرا

اپرا همچنین یک فضای شخصی به نام Flow را به کاربران خود در اختیار کاربران خود قرار می دهد که در آن می توانند پیوندها ، فیلم ها ، یادداشت ها و پرونده ها را نگه دارند. این داده ها از طریق سرویس هماهنگ سازی در مرورگر اپرا در تلفن هوشمند قابل دسترسی خواهند بود.

موبایل

برنامه تلفن همراه Android برای تلفن هوشمند و رایانه لوحی ، iPhone و iPad در دسترس است ، همه ویژگی های اساسی مانند جستجوی صوتی ، بارکد و خوانندگان کد QR ، جستجوی فوری ، ناوبری ایمن و اتصال ساده با مرورگر وب نصب شده در رایانه شما.

مقالات مرتبط ما:

اخبار آخرین نسخه اپرا چیست؟ ?

با Opera ، می توانید مستقیماً از شبکه های اجتماعی توییتر و اینستاگرام استفاده کنید و از نوار منو استفاده کنید. جریان اخبار شما از این ابزارهای ارتباطی با یک کلیک و همچنین ابزاری برای اضافه کردن نشریات جدید در دسترس است.

ابزارهای پیام رسانی فوری شما مانند Facebook Messenger ، WhatsApp ، Vkontakte ، Telegram نیز به طور دائم در نوار کناری در دسترس هستند. بنابراین آنها بدون اشغال یک برگه جدید و بدون نیاز به اتصال جدید به هر جلسه ، مستقیماً در مرورگر شما قابل دسترسی هستند.

علاوه بر این ، با Sync Opera ، هماهنگ سازی مرورگرهای Office و Mobile ساده شده است زیرا شما فقط باید یک کد QR را با تلفن هوشمند خود اسکن کنید تا بلافاصله موارد دلخواه خود ، مارک ، ترجیحات خود را ، افزودن های شما نصب شده و غیره داشته باشید.

Opera اکنون ، در نوار کناری خود ، از میانبر گرفته تا حساب Tiktok شما ، در کنار اینستاگرام ، واتس اپ ، مسنجر یا یوتیوب است. شما نه تنها می توانید فیلم ها را جستجو و تماشا کنید ، بلکه محتوا را با یک کلیک منتشر می کنید.

با ظهور هوش مصنوعی در موتورهای جستجو ، اپرا قصد دارد در حال اجرا باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به موارد ما مراجعه کنید: مرورگر وب Opera قصد دارد chatgpt و chatgpt & opera را ادغام کند: مرورگر از شورتن رونمایی می کند ، یک عملکرد جدید مبتنی بر هوش مصنوعی.

از ژوئن 2023 و قرار دادن آنلاین آخرین نسخه Opera One ، Opera مجهز به chatbot (مانند chatgpt) است که به شما امکان می دهد سوال خود را به زبان طبیعی بپرسید. این نماینده مکالمه می تواند به انواع درخواست ها پاسخ دهد (سریع) اما همیشه خوب است که اطلاعات بیان شده را بررسی کنید. تاریخ گفتگو ذخیره شده و به طور دائم در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقاله ما را بخوانید: مرورگر اپرا با یک عامل مکالمه یکپارچه وارد می شود

با کدام اپرای سیستم عامل سازگار است ?

مرورگر وب اپرا برای همه سیستم عامل ها در دسترس است. می توانید آن را در رایانه های مجهز به ویندوز (از ویندوز 7) ، از Mac OS 10 بارگیری کنید.حداقل 11 یا توزیع لینوکس اوبونتو 16.04 در حداقل معماری 64 بیتی.

برای کاربران تلفن های هوشمند و تبلت ها ، چندین برنامه تلفن همراه در Android و iOS در دسترس است. برای Android ، می توانید Opera را برای Android (نسخه پایدار یا بتا) ، Opera Mini (نسخه پایدار یا بتا) و Opera Touch بارگیری کنید. کاربران iPhone و iPad قادر خواهند بود Opera Touch را در فروشگاه App بارگیری کنند ، نسخه ای که مخصوص موبایل ها است.

بهترین گزینه های اپرا چیست ?

ما نمی توانیم بدون ذکر در مورد مرورگر وب صحبت کنیم گوگل کروم وت موزیلا فایرفاکس. رهبران بازار برای جذب بیشتر و بیشتر کاربران در دارایی و عملکرد رقابت می کنند. با ارائه پسوندهای بیشتر و سریعتر ، Google Chrome با این وجود کمتر از محرمانه بودن نسبت به موزیلا فایرفاکس یا اپرا متمرکز است. موزیلا فایرفاکس با ساختن همه چیز در مورد ایمنی و بهینه سازی ناوبری ، در سالهای اخیر توانسته است محبوبیت خود را به دست آورد.

در سال 2015 راه اندازی شد, مایکروسافت لبه به ویژه از نصب اصلی آن در ویندوز 10 توانست نسل جدیدی از کاربران را فتح کند. کاملاً متفاوت از اینترنت اکسپلورر ، مرورگر وب جدید مایکروسافت یک رابط بسیار مدرن تر و بصری تر با ویژگی های جالب جدید مانند خواندن آواز یا دستیار کورتانا ارائه می دهد.

کمتر برای عموم مردم شناخته شده است, مرورگر شجاع با این حال ، یک مرورگر وب است که می توانیم روی آن حساب کنیم. کاربران نگران احترام به حریم خصوصی خود نیز ممکن است بدون در نظر گرفتن سیستم عامل خود به این نرم افزار مراجعه کنند.

جبهه عملکرد و رابط کاربری مشابه اپرا و به دلایل خوب ، این مرورگر وب توسط مدیرعامل سابق Opera راه اندازی شد. پانل جانبی دسترسی به تمام ابزارهای موجود در نرم افزار را فراهم می کند و زبانه ها می توانند برای سازماندهی بهتر آنها جمع شوند.