iPhone 11 ، iPhone 11 Pro و iPhone 11 Pro Max: نظر کسانی که آنها را آزمایش کرده اند – Apple (BE) ، تست آیفون 11 Pro Max: برای تلفن های هوشمند با فرمت بزرگ خود واقعاً بزرگ است

آیفون 11 Pro Max Test: برای تلفن هوشمند بزرگ اپل خود واقعاً بزرگ است

یادداشت نوشتن

آیفون 11 ، iPhone 11 Pro و iPhone 11 Pro Max: نظر کسانی که آنها را آزمایش کرده اند

در اینجا برخی از اولین واکنش ها و تصاویر کسانی که آیفون 11 ، آیفون 11 Pro و آیفون 11 Pro Max از جمله خلاقیت ها را در سراسر جهان آزمایش کرده اند:

تکنیک
“حالت شب آیفون 11 عالی است. این کار می کند ، در مقایسه با سایر دوربین های کم نور بسیار خوب قرار دارد و از نظر قرار گرفتن در معرض و ارائه رنگ بهترین دسته آن است. »»

آستانه
“[iPhone 11 Pro و آیفون 11 Pro Max] جزو متعادل ترین و موفق ترین تلفن ها نسبت به اپل یا مارک دیگری هستند که تاکنون ایجاد کرده اند. آنها خودمختاری عالی ، پردازنده هایی دارند که به آنها اجازه می دهد سالها یک قدم را از قبل حفظ کنند ، صفحه های کاملاً عالی و دوربین جدیدی که به طور کلی از همه تلفن های دیگر پیشی می گیرد ، و این امر باید با بروزرسانی نرم افزاری که برای این پاییز ارائه شده است بهبود یابد. »»

قابل استفاده
“ادغام باریک نرم افزار و سخت افزار دوربین اپل واقعاً چیزی است که دوربین را از آیفون 11 Pro متمایز می کند و به شما امکان می دهد بین سه لنز زوم کنید تا روان. »»

پالایشگاه 29
“جالب ترین جدیدترین حالت شب است که عکس های تاریک را به روشی نسبتاً چشمگیر روشن می کند. به طور خودکار در محیط های UNLIT فعال می شود. حتی می توانید از آن به عنوان چراغ قوه استفاده کنید. وقتی آن را در یک منطقه تاریک اجرا می کنید ، صفحه نمایش تصویری بسیار روشن تر از آنچه با چشمان خود می بینید بازیابی می کند. »»

غش کردن
“و این بار ، پیشنهاد اپل حتی جذاب تر است. با پیشرفت های فنی ، یک دوربین جدید و قیمت اولیه 809 یورو ، از یک دستگاه بهتر با قیمت کمی پایین بهره مند می شوید. »»

راهنمای تام
“آیفون 11 به لطف یک هدف جدید با زاویه فوق العاده گسترده و یک حالت شب جدید برای عملکرد بهتر در شرایط کم نور ، یک قدم بزرگ به جلو برای عکاسی نشان می دهد. اپل همچنین ضمن حفظ استقلال عالی ، نوار شکاف را با ضبط ویدیویی با کیفیت بهتر تنظیم کرد. »»

ادم بی نظیر
“برای فیلمبرداران در سراسر جهان ، سه آیفون به شما امکان می دهد فیلم های 4K را در 60 تصویر در ثانیه بگیرید. تصاویر واضح ، با وضوح بالا و فوق العاده روان است. برای ابزارهای نصب ، اپل به شما امکان می دهد ویدیو را اصلاح ، برش و تصحیح کنید که گویی این یک عکس است. یکی دیگر از ویژگی های بسیار کاربردی به شما امکان می دهد مستقیم از سناریوی عکس گرفتن به یک سناریوی فیلمبرداری بروید. »»

CNBC
“این دوربین ها با هم کار می کنند تا در حالت پرتره عکس بگیرند ، که من همیشه دوست دارم از آن استفاده کنم تا از سگ خود عکس بگیرم ، مابل. بسیاری از دوربین های دیگر اکنون این ویژگی را ارائه می دهند ، اما اپل یکی از تنها مارک هایی است که به نتیجه قطعی رسیده است. »»

GQ UK
“بالاخره آیفون بالا بالا رسیده است. مانند MacBook Pro و iPad Pro قبل از او ، این مدل است که خیلی بهتر ، خیلی بهتر می شود. »»

9news (استرالیا)
“من اطمینان دارم که برای استفاده روزانه ، این بهترین دوربین تلفن هوشمند در بازار است. »»

سخت افزار سنگاپور
“تراشه بیونیک A13 فقط سریعتر از رقبای خود نیست ، بلکه همه آنها را همپوشانی می کند. »»

New Times New Straits (مالزی)
“استفاده از دوربین آیفون از قبل ساده و شهودی بود ، با ادغام تراشه A13 Bionic و iOS 13 و همچنین یادگیری خودکار ، عکاسی در آیفون همچنان به پیشرفت می پردازد. »»

مشتریان می توانند آیفون 11 ، iPhone 11 Pro و iPhone 11 Pro Max را در اپل پیش تنظیم کنند.com و در برنامه Apple Store. آیفون 11 ، آیفون 11 پرو و ​​آیفون 11 Pro Max از جمعه 20 سپتامبر در اپل در دسترس خواهند بود.com ، در برنامه Apple Store و فروشگاه اپل و همچنین با فروشندگان تأیید شده اپل و اپراتورهای خاص (ممکن است قیمت ها متفاوت باشد).

آیفون 11 Pro Max Test: برای تلفن هوشمند بزرگ اپل خود واقعاً بزرگ است

نقطه اوج آیفون بالا ، 11 Pro Max موفق می شود آنچه را که فکر می کردیم غیرممکن است ، همیشه زیبا و قدرتمند ، اما شیطانی خودمختار تر. به نظر می رسد اپل به تعادل تقریباً کامل رسیده است.

نظر 01Net.کم

Apple iPhone 11 Pro Max

 • + طراحی همیشه جذاب
 • + دال باورنکردنی
 • + قدرت موجود
 • + استقلال و افزایش زیاد در پیشرفت زیاد
 • + ماژول عکس سه گانه و ادغام آن
 • – هنوز هم برای گرفتن عکس پیشرفت می کند
 • – قیمت

یادداشت نوشتن

یادداشت منتشر شده در تاریخ 04/10/2019

برگه فنی

Apple iPhone 11 Pro Max

سیستم iOS 13
پردازنده سیب A13 بیونیک
اندازه (مورب) 6.5
وضوح صفحه 456 PP

پرونده کامل را ببینید

در تاریخ 10 سپتامبر ، برای اولین بار ، آیفون طرفدار شد. و این سه حرف تلفن های هوشمند سیب را تغییر داد. آنها وعده های داده شده در دوره اصلی را به منظور بهبود ، برای ارتقاء تجربه کلاسیک آیفون فدرال کردند. آنها آن را به سطح جدیدی رساندند.

قدرت و ارگونومی مدتهاست که نقاط قوت غیرقابل انکار تلفن های هوشمند اپل بوده است. معیارهای تقریباً بی عیب و نقص بسیار فراتر از محدوده آیفون.

در زمینه های دیگر ، مانند عکاسی ، پیشرفت آیفون با گذشت زمان غمگین شده است ، حتی اگر اپل به وضوح حرف آخر خود را نگفته بود. برعکس ، به طور مستقل ، دستگاه های اپل به سادگی هرگز نتوانسته اند با این رقابت رقابت کنند ، نه تا جایی که آنها را رد صلاحیت کنند ، بلکه به سادگی شک و تردید ، به قدرت جذابیت آنها آسیب می رسانند.

با توجه به این پایتخت و این نقاط ضعف است که آیفون 11 Pro Max دوباره طراحی و ساخته شد. کافی است که طرفدار باشید ?

برجها و آترها

امسال دوباره ، اپل از اصول طراحی معرفی شده با آیفون X در سال 2017 استفاده می کند. به طور خلاصه ، iPhone 11 Pro Max از دو نمای شیشه ای تشکیل شده است که به لطف تقویت کننده فولاد ضد زنگ در کنار هم نگهداری می شوند. دو ویژگی جدید امسال ، اولین ، شیشه ای مقاوم ترین مورد استفاده در یک تلفن هوشمند است – حتی اگر متأسفانه موفق شده ایم به طور تصادفی چهره جلوی آن را خراش دهیم. دوم ، ورق پخت عقب یک قطعه (که همچنین پشت آن را پوشش می دهد که اهداف دوربین ها را تعیین می کند) به منظور ارائه یک رندر مت به چشم و لمس صیقل داده می شود.

نمای جلوی آن نباید از این افتخار معرفی یک دال OLED نسل جدید ، که همان تعریف و وضوح مشابه نسل قبلی را حفظ می کند ، یعنی 1242 × 1242 پیکسل برای 458 PP. از طرف دیگر ، فناوری Super Retina XDR نه تنها میزان کنتراست استثنایی 2000،000: 1 بلکه یک روشنایی فوق العاده را نیز ارائه می دهد. بهتر ، این روشنایی دال بسته به آنچه انجام می دهید متفاوت است. این حداکثر در حداکثر 800 CD/m² برای بیشترین کاربردهای خود می چرخد. بنابراین ما این دال را در 798 CD/m² اندازه گیری کرده ایم ، که آن را به عنوان روشن تر از تمام مواردی که اخیراً آزمایش کرده ایم ، به استثنای 11 Pro که از کلاه 800 CD/m² عبور می کند ، طبقه بندی می کند. اما این همه چیز نیست ، وقتی با محتوای HDR (یا Dolby Vision) مشورت می کنید ، می تواند تا 1200 CD/m² صعود کند. بنابراین این یک ضمانت خوب است که عکسهای شما یا فیلم های شما تا حد امکان زیبا ترین خواهند بود.

همچنین توجه داشته باشید که آیفون 11 Pro Max ، بدون انجام و همچنین آیفون 11 Pro یا حتی آیفون 11 (و صفحه LCD آن) وفاداری رنگی بسیار بالا را ارائه می دهد. Delta E 2000 آن فقط 2.68 است. این کمی کمتر از آیفون XS Max خوب است ، اما از آنچه رقابت Android ارائه می دهد بهتر است.

بگذارید ما نیز در مورد این دال مشخص کنیم که از نظر انرژی 15 ٪ اقتصادی تر است ، طبق گفته اپل.

برای بقیه ، ما با کیفیت بسیار بالایی برای آیفون ، مراقبت هایی که در فرم هایی انجام می شود که بر لذت روزانه استفاده می شود ، می یابیم. iPhone 11 Pro Max یک شی بسیار زیبا برای کسانی است که تلفن های هوشمند بزرگ را دوست دارند.

به خصوص از آنجا که ، مانند 11 Pro ، ابعاد آن را می بیند و وزن آن کمی افزایش می یابد. چند دهم میلی متر در ارتفاع ، عرض و ضخامت که واقعاً تغییر را تغییر نمی دهد اما اجازه می دهد ، از جمله موارد دیگر ، این آیفون 2019 یک باتری بزرگتر را سوار کند.

استقلال: بیش از ارتفاع

با تشکر از آن ، iPhone 11 Pro Max یک استقلال دیده شده برای تلفن هوشمند اپل را نشان می دهد. این نسل به سادگی نسل های قبلی را خرد می کند.

علاوه بر این ، پیشرفت به گونه ای است که آیفون 11 Pro Max به طور سیستماتیک بهتر از بهترین تلفن های هوشمند Android High -end -end در دو تست ما از سه مورد است.

دو آزمایش که از نظر ما نماینده ترین کاربردهای واقعی هستند. اولین آزمایش خانه ماست خانه ما است. این مجموعه در طرح های گسترده ای برای شبیه سازی مداوم کاربردهای مختلف روزانه است: فیلم ، گشت و گذار ، مشاوره ایمیل و غیره.

در این زمینه ، iPhone 11 Pro Max برای ضرب و شتم آیفون XS Max راضی نیست و رقبای خود را در Android برابر می کند ، همه آنها را جابجا می کند.

با یک استقلال همه کاره که در ساعت 7:18 بعد از ظهر اندازه گیری می شود ، Huawei P30 Pro را که بهترین رقیب آن در این زمینه است در بین تلفن های هوشمند فعلی در حال حاضر در تلفن های هوشمند اندرویدی تحت تلفن های هوشمند Android اندازه گیری می کند.

هنگامی که ما در پخش ویدیو به استقلال علاقه مندیم ، او به ساعت 5:03 بعد از ظهر می رسد ، بسیار جلوتر از جدی ترین حریف خود که گلکسی S10 سامسونگ است که برای همین تست 13:22 برگزار کرده است.

سرانجام ، هنگامی که ما به استقلال در ارتباطات (یک تماس تلفنی مداوم ، صفحه خاموش) نگاه می کنیم ، می بینیم که مطمئناً بهترین امتیاز را به دست نمی آورد ، اما در بین اولین تلفن های هوشمند بالا ، که سوم دقیق است ، در پشت OnePlus 7 قرار دارد. و گلکسی نوت 10+.

البته بسیار محتمل است که نسل بعدی تلفن های هوشمند اندرویدی این رده بندی را تکان دهند اما این اجراهای استقلال تلفن های هوشمند اپل هر دو عالی هستند و چیزی نمی گویند. هیچ آیفون تاکنون نتوانسته است این کار را به خوبی انجام دهد.

خبر خوب در اینجا متوقف نمی شود. برای سزاوار وضعیت “طرفدار” خود ، آیفون های جدید نیز توسط اپل با یک شارژر قدرتمندتر تحویل داده می شوند. آداپتور بخش USB-C (و USB-C به کابل لایتنینگ) 18 وات را در برابر 5 W برای آیفون نسل های قبلی نشان می دهد ، که به آن آیفون 11 تاسف آور اضافه شده است.

زمان شارژ از نظر منطقی بسیار کاهش می یابد. برای تکان دادن اجاره های شارژ در زیر اندروید کافی نیست ، اما به اندازه کافی برای نزدیک شدن به بخش عمده ای از گلوله و در مقایسه با آن دیگر کاملاً مسخره به نظر نمی رسد.

بهمن قدرت

به خصوص از آنجا که آیفون 11 پرو مکس هنوز دارایی در آستین خود دارد ، قدرت تراشه A13 بیونیک آن. نه تنها انرژی بسیار کارآمدتر (بین 30 تا 40 ٪ بسته به این که شما به قلبهای با کارایی بالا یا کم مصرف علاقه دارید) ، بلکه بسیار قدرتمندتر است.

ما این فرصت را داشتیم که در مقاله مقدماتی در مورد آن صحبت کنیم ، که به نتایج نیمکت ما با عنوان تست های اول اختصاص داده شده است: آیفون 11 و 11 طرفدار آنها واقعاً بسیار قدرتمند هستند ? ما اگر می خواهید جزئیات بیشتری بخواهید شما را به پرداخت هزینه خود تشویق می کنیم.

با این وجود ، به طور خلاصه ، اینجا چیزی است که می توانیم به خاطر بسپاریم.

با مقایسه آیفون XS Max و 11 Pro Max ، بسته به ابزارهای نیمکت مورد استفاده ، بین 25 تا 40 درصد عملکرد اضافی را به نفع جدیدترین تلفن هوشمند اپل ضبط می کنیم. قسمت گرافیکی قوی ترین افزایش را می داند – Antutu 7 امتیاز تقریبی 90 ٪ بیشتر از آیفون 11 Pro Max نسبت به XS Max – و بنابراین تضمین می کند که در دراز مدت چه چیزی را ببینید ، هر دو برای برنامه های گرافیکی که برای بازی های ویدیویی است.

با امتحان کردن آیفون 11 Pro Max با Apple Arcade ، مطمئناً یکی از بهترین سیستم عامل های بازی موبایل وجود دارد. نه تنها صفحه نمایش گسترده و راحت است ، بلکه قدرت به اندازه استقلال وجود دارد. درخواست بیشتر دشوار است. بدیهی است ، جایی که آیفون XS از نظر سیالیت رابط و پاسخگویی از قبل نمونه ای بود ، آیفون 11 Pro Max به حرکت بزرگان خود ادامه می دهد. و افزایش عملکرد نمی تواند بر تجربه بسیار خوبی که ما در تلفن های هوشمند اپل استفاده می کنیم تأثیر بگذارد. با این حال ، باید نشان داد که اولین نسخه های iOS 13 که در دسترس قرار گرفته است ، با توجه به تجربه ما از چند اشکال کوچک که از آن زمان تاکنون ناپدید شده اند ، دچار چند اشکال کوچک شده اند.

عکس: محدودیت های آن را بپذیرید ، نقاط قوت آن را کامل کنید

سرانجام آخرین جدیدترین این آیفون 11 Pro ، ماژول دوربین سه گانه است. یک اولین بار در اپل ، اما با توجه به اینکه رقابت های بالا چند ماه است در حال تمرین Android است.

در حالی که منتظر تست عکس اختصاصی ما هستیم ، ما قبلاً این فرصت را داشتیم که در مورد احساسات خود در تست آیفون 11 Pro صحبت کنیم ، که همان اجراها را ارائه می دهد.

با این حال ، یک بار دیگر برای خلاصه کردن ، باید تشخیص داد که اپل با ورود این زاویه فوق العاده بزرگ (معادل 13 میلی متر) قدم بزرگی برداشته است ، که به دو ماژول موجود ، زاویه بزرگ (معادل 26 میلی متر) و اضافه می شود. تله فوتو (معادل 52 میلی متر). با این حال ، از نظر فنی با پیکربندی پادشاه مطلق در ماده ای که Huawei P30 Pro است برابر نیست. سنسورها در 12 مپیکسل باقی می مانند که این رقابت با سنسورهای خلاقانه تر پرواز می کند و حداکثر 40 mpixel را ارائه می دهد – که به ویژه امکان تغییر مکان بسیار بهتر را فراهم می آورد. به طور مشابه ، کل نسبت بزرگ شدن نوری در X4 (با بزرگنمایی دیجیتال X10) متوقف می شود ، جایی که P30 Pro در اپتیک به X8 می رود ، تقریباً.

رابط کاربردی دوربین ، با جلوه های شفافیت و چرخ بزرگنمایی.

بنابراین آیفون 11 Pro Max بهترین عکس فنی Sicar Côté را ارائه نمی دهد. این امر در مدیریت سر و صدا در کم نور ، به دلیل کمبود غواصی کلیشه ها و این تصور تا حدودی شگفت انگیز از مدیریت توسط flattens ، سبک آبرنگ ، وقتی که در کمی دیجیتالی بزرگنمایی می کنید یا می خواهید بزرگ شوید ، احساس می شود. یک عکس جزئیات. با این وجود ، نه تنها اپل موفق به ارائه تصاویر با کیفیت بسیار خوبی می شود بلکه از نظر ما بهتر از هواوی در چندین زمینه است.

اول از همه ، تداوم رنگ ها ، قرار گرفتن در معرض و مدیریت چراغ های تقریباً کامل بین ماژول های مختلف عکس را تضمین می کند.

این بدان معنی است که عکسهای شما رنگهای نزدیک و تغییر نور کمی بین کلیشه فوق العاده زاویه ای و عکسی که از لنز تله فوتو در همان چارچوب گرفته شده است. در حال حاضر ، این یک سواری است که به اندازه کافی نادر است که مورد استقبال و استقبال قرار گیرد. برای رسیدن به آنجا ، اپل کارخانه های خود را در زمان مونتاژ کالیبره می کند و سپس نرم افزاری که همه چیز به بهترین وجه مورد احترام است.

این ممکن است یک جزئیات به نظر برسد اما با جلوگیری از بازگشت به عکاسی از یک بنای یادبود یا گروهی از افراد ، ارزش بیشتری را برای حضور زاویه فوق العاده بزرگ که به طور قابل توجهی امکان ترکیب را غنی می کند ، به ارمغان می آورد.

در سمت چپ ، کمی نور پس زمینه ، نور نورپردازی عمومی ، حالت شب کاهش یافته. در سمت راست ، همان وضعیت با حالت شب فعال. جزئیات بیشتری در چین های پرده وجود دارد. از طرف دیگر ، طرح اول مسدود شده است.

ما همچنین باید به حالت شب سلام کنیم ، جدید ، مشتاقانه در انتظار. در این حالت ، اپل در پله های گوگل قدم می زند اما یک بار دیگر هم چنین کاری انجام نمی دهد. باید گفت که P30 Pro در تاریکی کامل عکس های باورنکردنی می کند ، حتی وقتی چشمان شما چیزی را نمی بیند. در اینجا ، اگر تجربه سیاه مطلق را امتحان کنید ، فقط سر و صدا در آنجا خواهد بود.
با این وجود ، در شرایط واقع بینانه تر ، در نور کم ، کلیشه ها قابل بهره برداری هستند و احترام به نور محیط احترام می گذارند. گاهی اوقات با تنظیم زمان استراحت ، حتی اگر همیشه کافی نباشد ، برای ذخیره یک عکس قبل از عکسبرداری ، در نمایشگاه ضروری خواهد بود. رنگ ها پس از آن وفادار هستند و سایه چراغ ها حفظ شده است.

در نهایت ، حالت شب آیفون 11 Pro Max یک امتیاز خوب است که در پایان عصر عکس های هنری و قابل استفاده را ارائه می دهد ، اما این یک راه حل معجزه آسا نیست.

ما همچنین از اکتشافات ارگونومی که زندگی روزمره را بسیار تسهیل می کند ، قدردانی خواهیم کرد. بنابراین ، ایده اضافه کردن یک اثر شفافیت در تله و زاویه بزرگ برای نشان دادن اینکه داشتن یک چارچوب گسترده تر امکان پذیر است یک ایده عالی است.

و از آنجا که ما در مورد یک مدیر اجرایی صحبت می کنیم ، بیایید به طور خلاصه در مورد عملکرد ضبط در خارج از قاب صحبت کنیم ، که امکان عکس گرفته شده با لنز تله فوتو یا زاویه بزرگ برداشت کلیشه را فراهم می کند. بنابراین اگر یک موضوع در زمان اشتباه از میدان خارج شد ، می توانید آن را با روتوش تیراندازی ادغام کنید. چطور ممکنه ? به سادگی وقتی این عملکرد را فعال کرده اید ، که به طور پیش فرض نیست ، برای هر عکس گرفته شده ، دیگری با زاویه فوق زاویه ذخیره می شود. هنگامی که شما به دنبال بازگرداندن قاب هستید ، با ترسیم از پردازنده تصویر و شبکه عصبی A13 Bionic ، شاخه دوم در همه شفافیت وصل می شود. این شانس دوم پس از 30 روز به طور خودکار پاک می شود. باهوش و خوب فکر شده است.

به همین ترتیب ، شما باید به نبوغ حالت سلام کنید سریع گرفتن, که از رابط عکس به شما اجازه می دهد تا با نگه داشتن Trigger Pressed یک ویدیو را راه اندازی کند. چند بار یک لحظه به یاد ماندنی را از دست داده اید زیرا مجبور بودید حالت ویدیو را فعال کنید و منتظر فعال شدن آن باشید. اکنون گذشته است.

تثبیت ویدیویی آیفون 11 Pro بسیار عالی است.

به خصوص از آنجا که شما اشتباه می کنید که خود را از فیلم در آیفون 11 Pro Max محروم کنید. تلفن های هوشمند اپل همیشه در این زمینه خوب بوده اند ، اما با 11 Pro یک دوره جدید را پشت سر می گذارند. همیشه در معرض دید و شفاف (تمرکز ثابت یا پیگیری کاملاً شگفت انگیز است) ، فیلم ها (حداکثر 4k تا 60 تصویر/ثانیه) اکنون به طرز باورنکردنی تثبیت شده اند. نزول پله های بالا بدون احتیاط بسیار زیاد فیلمبرداری شده است و با این وجود بدون سایه هرج و مرج یک مایع ارائه می دهد. این چشمگیر است و برای گفتن همه چیز ، باعث می شود شما بخواهید فیلم های بیشتری برای جاودانه کردن این لحظه های کوچک که زندگی ما را تشکیل می دهند ، فیلمبرداری کنید. برای کسانی که بیشتر به سمت دوربین جلوی چرخیده اند ، خبر خوب این است که اکنون به یک سنسور 12 mpixel مجهز شده است و از 120 تصویر/ثانیه از بیکار پشتیبانی می کند. اپل این Slofies ، Selfies Video را با حرکت آهسته می نامد. ما بر پتانسیل این گزینه حکم نخواهیم کرد ، که با این وجود کاملاً کار می کند و باید حداقل یک بار ، به تنهایی ، با خانواده یا دوستان خود را امتحان کنیم

برگه فنی

Apple iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max: این تست مقاومت نشان می دهد که در فیلم تقریباً غیر قابل تخریب است

iPhone 11 Pro Max به تازگی به دست جری دکل همه چیز برای یک آزمایش مقاومت سنتی منتقل شده است. همانطور که توسط اپل قول داده شده است ، لیوان شیشه ای که تلفن هوشمند را پوشش می دهد به خصوص جامد است. آیفون جدید حملات YouTubeur را با افتخارات انجام می دهد.

مقاومت تست آیفون 11 Pro Max

برای شروع ، جری ریگ همه چیز را برای مقاومت در برابر صفحه AMOLED آزمایش کرد ، که توسط DisplayMate ستایش شد. دال با ضربات برش فیلمبردار بسیار مقاومت می کند. بنابراین خطر کمی وجود دارد که کلیدها یا قطعات شما در جیب شما باقی مانده باشد. همان صدای زنگ در کنار سنسورها و بلندگوهایی که در شکاف قرار دارند. جری همه چیز را تست می کند قاب استیل ضد زنگ. برخلاف اکثر تولید کنندگان گوشی های هوشمند بالا ، اپل تصمیم گرفته است آلومینیوم را نادیده بگیرد. با کمال تعجب ، فولاد بسیار قوی تر است. فیلمبردار تلاش می کند تا با استفاده از برش خود اثری را ترک کند.

iPhone 11 Pro Max تقریباً غیر قابل تخریب است: این تست مقاومت آن را اثبات می کند

همان مشاهده در قسمت پشت شیشه. تیغه ای که توسط جری ریگ استفاده شده است ، همه چیز به سطح عقب تلفن هوشمند آسیب نمی رساند. او سپس تجربه را با یک قطعه مس امتحان می کند. بدون موفقیت. شیشه بی نقص باقی می ماند. از طرف دیگر ، یک جفت کلید یا سکه های خاص اثری کوچک را به جا می گذارد. با این اوصاف, پشت آیفون در صورت استفاده روزانه عادی هیچ چیزی را به خطر نمی اندازد. از طرف دیگر ، ما به شما توصیه می کنیم که از رها کردن آیفون 11 Pro Max خود در زمین خودداری کنید. علی رغم استحکام آن ، شیشه آشکارا خطر ترک خوردگی را دارد.

محافظت از شیشه ای که سنسور عکس سه گانه را پوشش می دهد ، همان استحکام را نشان می دهد. نوارهای خوب با این وجود در هنگام یوتیوبور مسلح با تیزترین برش خود ظاهر می شوند. باز هم ، آیفون بدیهی است که در صورت استفاده عادی هیچ چیز را به خطر نمی اندازد. جری ریگ همه چیز ویدیوی خود را با تست خم به پایان می رساند. او به سرعت متوجه این موضوع می شود گوش دادن به تلفن هوشمند غیرممکن است. “اپل تلفن های هوشمند جامد ایجاد می کند” جری ریگ همه چیز را در نظر می گیرد. فیلمبردار این استحکام چشمگیر را به مواد انتخاب شده مانند فولاد نسبت می دهد. به طور خلاصه ، iPhone 11 Pro Max در این تست مقاومت بسیار موفق شد.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست