iPhone 12 Pro 256 GB Reconditioned – نقره (بدون اشتراک) – اپل (CH) ، آیفون بازپرداخت شده – آیفون 12 – اپل (BE)

آیفون بازپرداخت شده

Contents

3. iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار مقاوم هستند. آنها در آزمایشگاه تحت شرایط کنترل شده مورد آزمایش قرار گرفتند و شاخص حفاظت IP68 را تعریف کردند که توسط استاندارد 60529 کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (CEI) تعریف شده است (حداکثر عمق 6 متر به مدت 30 دقیقه حداکثر). به عنوان بخشی از سایش و پارگی طبیعی ، مقاومت در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار با گذشت زمان کاهش می یابد. سعی نکنید آیفون مرطوب را دوباره شارژ کنید. برای یافتن دستورالعمل های تمیز کردن و خشک کردن به راهنمای کاربر گزارش دهید. خسارت ناشی از مایعات تحت پوشش ضمانت قرار نمی گیرد.

آیفون 12 بازپس گیری شد

محصولات مجوز معتبر اپل از محصولات اپل استفاده می شود که قبل از فروش برای فروش ، رویه های دقیق بازپرداخت هستند. حتی اگر فقط چند هواپیما به دلیل خرابی فنی برگردانده شده باشد ، هر دستگاه برای اطمینان از احترام به استانداردهای کیفیت اپل ، آزمایشاتی انجام می دهد.

هر یک از محصولات معتبر اپل:

 • مشمول تست های عملیاتی کامل است ، با جایگزینی هر ماژول معیوب مشخص شده در طول تست ها.
 • Apple Watch که نیاز به تعویض قطعات دارد در محصولات دارای مجوز اپل گنجانده نشده است.
 • یک روش تمیز و بازرسی دقیق را طی کنید.
 • با عناصر مناسب بازیابی می شود: کتابچه ها ، کابل ها ، جعبه های جدید.
 • شامل نسخه سیستم عامل که در ابتدا با محصول تهیه شده است ، یا در برخی موارد نسخه جدیدتر.
 • آیا موضوع کنترل کیفیت نهایی قبل از اضافه شدن به سهام محصولات Grasplaid است.
 • در بسته بندی های ویژه با کتابچه ها ، کابل ها و سایر عناصر مناسب که در ابتدا با واحد ارسال می شوند ، بازسازی می شود.

روشهای بازپرداخت با همان قوانین فنی اساسی مطابق روشهای آزمایش محصولات نهایی اپل مطابقت دارند.

(2) هنگام خرید یک محصول معتبر اپل چه انتظاری باید داشته باشم ?

 • به پس انداز قابل توجهی
 • به یک واحد کاملاً عملیاتی با مستندات کامل
 • با اطمینان از اینكه این واحد از استانداردهای كیفیت كیفیت اپل مطابقت دارد و اجزای معیوب آن توسط قسمتهای اصلی اپل جایگزین شده است

(3) آیا می توانم AppleCare را برای گواهینامه Apple Certified Certified مشترک کنم ?

کلیه محصولات بازپرداخت شده دارای مجوز اپل با ضمانت محدود اپل یک سال پوشانده می شوند. برای گسترش این پوشش ، می توانید یک برنامه AppleCare را تهیه کنید. برنامه Applecare در صورتی که مک باشد ، و حداکثر دو سال برای iPad ، iPod ، iPhone ، Apple Watch ، Apple TV و HomePod حداکثر سه سال کمک می کند.

(4) یک مورد بازپرداخت شده که می خواستم بخرم دیگر در دسترس نیست. نحوه تهیه کالای موجود در انبار ?

موارد بازپرداخت شده به طور کلی در مقادیر بسیار محدودی موجود است و ما اغلب از موجودی خارج هستیم. اگر موردی را که دوست دارید مشاهده کردید ، ما به شما توصیه می کنیم که سریع آن را سفارش دهید. این محصول به محض تنظیم سفارش برای شما محفوظ خواهد بود و ما پس از مجوز تمام پرداخت را دریافت کرده ایم. لطفاً توجه داشته باشید که برخی از روشهای پرداخت کندتر هستند و در دسترس بودن یک محصول بازنشسته تضمین نمی شود تا زمانی که ما پرداخت شما را به طور کامل دریافت نکردیم.

1. برای شناسایی شماره مدل آیفون خود ، به صفحه پشتیبانی مراجعه کنید.سیب.com/fr-ch/ht201296. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری با 5G و LTE ، با اپراتور خود تماس بگیرید و با اپل مشورت کنید.com/chf/iphone/lte. سازگاری با فناوری های شبکه تلفن همراه به شماره مدل و پیکربندی آیفون برای شبکه های CDMA یا GSM بستگی دارد.

2. اتصال بی سیم با سرعت بالا توصیه می شود. هزینه ها ممکن است اعمال شود.

3. iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار مقاوم هستند. آنها در آزمایشگاه تحت شرایط کنترل شده مورد آزمایش قرار گرفتند و شاخص حفاظت IP68 را تعریف کردند که توسط استاندارد 60529 کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (CEI) تعریف شده است (حداکثر عمق 6 متر به مدت 30 دقیقه حداکثر). به عنوان بخشی از سایش و پارگی طبیعی ، مقاومت در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار با گذشت زمان کاهش می یابد. سعی نکنید آیفون مرطوب را دوباره شارژ کنید. برای یافتن دستورالعمل های تمیز کردن و خشک کردن به راهنمای کاربر گزارش دهید. خسارت ناشی از مایعات تحت پوشش ضمانت قرار نمی گیرد.

4. فضای موجود پایین تر است و بسته به عوامل زیادی متفاوت است. بسته به مدل دستگاه و تنظیمات انتخاب شده ، یک پیکربندی استاندارد به حدود 11 تا 14 گیگابایت فضا نیاز دارد (مخصوصاً برای برنامه های iOS و برنامه های از پیش نصب شده). برنامه های از پیش نصب شده از حدود 4 گیگابایت فضا استفاده می کنند و می توانند حذف شوند ، سپس دوباره نصب شوند. ظرفیت ذخیره سازی بسته به نسخه نرم افزار احتمالاً تغییر خواهد کرد و ممکن است از یک دستگاه به دستگاه دیگر متفاوت باشد.

5. بسته داده مورد نیاز است. 5G و LTE فقط در بازارهای خاص و از طرف اپراتورهای خاص موجود است. سرعت بسته به پیکربندی محل و اپراتور متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری با 5G و LTE ، با اپراتور خود تماس بگیرید و با اپل مشورت کنید.com/chf/iphone/سلولی.

6. در دسترس بودن فناوری فوق العاده پهنای باند (UWB) بسته به مناطق جغرافیایی متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به اپل مراجعه کنید.COM/CHF/iOS/ویژگی قابلیت دسترسی.

7. آزمایشات انجام شده توسط اپل در سپتامبر 2020 در نمونه های اولیه آیفون 12 Pro و iPhone 12 Pro Max با پیش نویس های نرم افزاری و Apple USB – C USB – مدل 20 W). تست های شارژ سریع انجام شده در آیفون تخلیه شده. زمان شارژ بسته به تنظیمات و عوامل محیطی متفاوت است. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است.

8. استفاده از کارت ESIM به یک بسته موبایل نیاز دارد (که ممکن است شامل محدودیت در تغییر اپراتور یا رومینگ باشد ، حتی پس از پایان تعهد شما). همه اپراتورها از کارت ESIM پشتیبانی نمی کنند. ESIM در آیفون ممکن است توسط برخی از اپراتورها غیرفعال شود. برای اطلاعات بیشتر با اپراتور خود مشورت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به پشتیبانی بروید.سیب.com/fr-ch/ht209044.

9. تماس های FaceTime به یک دستگاه سازگار با FaceTime برای شخص فراخوانی و شخصی که به نام و همچنین اتصال WI -Fi نیاز دارد نیاز دارد. در دسترس بودن در شبکه سلولی به سیاست اپراتورها بستگی دارد. هزینه های انتقال داده ممکن است اعمال شود.

10. بسته داده مورد نیاز است. تماسهای 5G ، Gigabit LTE ، VoLTE و WI -FI فقط در بازارهای خاص و از طرف اپراتورهای خاص موجود است. سرعت در جریان نظری ایجاد می شود و با توجه به پیکربندی محل و اپراتور متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری با 5G و LTE ، با اپراتور خود تماس بگیرید و با اپل مشورت کنید.com/chf/iphone/سلولی.

11. فقط محتوای ویدیوی دامنه پویا استاندارد.

12. سیری در همه زبانها یا در همه کشورها در دسترس نیست و ویژگی های ارائه شده ممکن است بسته به مناطق جغرافیایی متفاوت باشد. دسترسی به اینترنت مورد نیاز است. هزینه های انتقال داده های سلولی ممکن است اعمال شود.

13. تمام ارقام استقلال پیشرفته به پیکربندی شبکه و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است. باتری ها تعداد محدودی از چرخه شارژ دارند. در نهایت ممکن است لازم باشد که آنها را در ارائه دهنده خدمات اپل جایگزین کنید. استقلال و تعداد چرخه بار بسته به استفاده و تنظیمات متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات www مراجعه کنید.سیب.com/chf/باتری و www.سیب.com/chf/iphone/باتری.HTML.

14. آزمایشات انجام شده توسط اپل در سپتامبر 2020 در نمونه های اولیه آیفون 12 Pro و iPhone 12 Pro Max با پیش نویس های نرم افزاری و Apple USB – C USB – مدل 20 W). تست های شارژ سریع انجام شده در آیفون تخلیه شده. زمان شارژ بسته به تنظیمات و عوامل محیطی متفاوت است. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است.

15. شارژرهای بی سیم به طور جداگانه فروخته می شوند.

16. ابعاد و وزن بسته به تنظیمات و فرآیند تولید متفاوت است.

قیمت ها شامل مالیات بر ارزش افزوده (7.7 ٪) ، حق تمبر فدرال ، در صورت لزوم و هزینه های بازیافت پیش بینی شده است ، اما هزینه های تحویل را حذف می کند (مگر اینکه در غیر این صورت بیان شده باشد). نرخ مالیات بر ارزش افزوده محصولات واجد شرایط خدمات مطابق قانون مالیات اروپا 23 ٪ است ، مالیات بر ارزش افزوده با نرخ مورد نظر در کشور که اپل فروش بین المللی محصولات گفته می شود ، یعنی جمهوری ایرلند صورتحساب می شود. فرم سفارش به دلیل محصولات انتخاب شده ، مالیات بر ارزش افزوده را نشان می دهد.
توزیع اپل بین المللی با مسئولیت محدود. به عنوان یک نماینده مرتبط و ارائه دهنده خدمات مسئول شکایات مربوط به AIG Europe Limited ، در زوریخ عمل می کند.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 845 123 تماس بگیرید .

آیفون بازپرداخت شده

دریابید که از هر آیفون پاداش دهنده چه چیزی لذت می برد.

دریابید که از هر آیفون پاداش دهنده چه چیزی لذت می برد. درباره هر آیفون مجدداً اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آیفون 12 مینی 64 گیگابایتی بازپس گیری شده – سیاه (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 64 گیگابایت بازنشسته شده – سفید (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 64 گیگابایت بازنشسته شده – آبی (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 64 گیگابایتی بازپس گیری شده – سبز (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 64 گیگابایتی بازپرداخت شده – Mauve (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 128 گیگابایتی بازپس گیری شده – سیاه (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 128 گیگابایتی بازپس گیری شده – سفید (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 128 گیگابایتی بازپرداخت شده – آبی (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 128 گیگابایتی بازپرداخت شده – سبز (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 128 گیگابایتی بازپرداخت شده – Mauve (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 256 گیگابایتی بازپس گیری شده – سیاه (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 256 گیگابایت بازنشسته شده – سفید (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 256 گیگابایت بازنشسته شده – آبی (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 256 گیگابایت بازنشسته شده – سبز (بدون اشتراک)

آیفون 12 مینی 256 گیگابایت بازپرداخت شده – Mauve (بدون اشتراک)

آیفون 12 256 گیگابایت بازسازی شده – سفید (بدون اشتراک)

آیفون 12 256 گیگابایت بازسازی شده – سبز (بدون اشتراک)

آیفون 12 256 گیگابایت بازسازی شده – Mauve (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro 128 GB Reconditioned – Graphite (بدون اشتراک)

Iphone 12 Pro 128 GB Reconditioned – نقره (بدون اشتراک)

آیفون 12 PRO 128 GB Reconditioned – Gold (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro 128 GB Reconditioned – Pacific Blue (بدون اشتراک)

آیفون 13 256 گیگابایت بازسازی شده – نیمه شب (بدون اشتراک)

آیفون 13 256 گیگابایت بازسازی شده – چراغ ستاره ای (بدون اشتراک)

آیفون 13 256 گیگابایت بازسازی شده – گل رز (بدون اشتراک)

آیفون 13 256 گیگابایت بازسازی شده – آبی (بدون اشتراک)

آیفون 13 256 گیگابایت بازسازی شده – سبز (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro Max 128 GB Reconditioned – نقره (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro Max 128 GB Reconditioned – Gold (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro Max 128 GB Reconditioned – Pacific Blue (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro 256 GB Reconditioned – Graphite (بدون اشتراک)

آیفون 12 Pro 256 GB Reconditioned – نقره (بدون اشتراک)

آیفون 12 Pro 256 GB بازپس گیری شده – طلا (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro 256 GB Reconditioned – Pacific Blue (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro Max 256 GB Reconditioned – Graphite (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro Max 256 GB Reconditioned – نقره (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro Max 256 GB Reconditioned – Gold (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro Max 256 GB Reconditioned – Pacific Blue (بدون اشتراک)

iPhone 13 Pro Max 128 GB Reconditioned – Graphite (بدون اشتراک)

آیفون 13 PRO MAX 128 GB Reconditioned – Alpine Green (بدون اشتراک)

آیفون 13 512 گیگابایت بازسازی شده – نیمه شب (بدون اشتراک)

آیفون 13 512 گیگابایت بازسازی شده – نور ستاره ای (بدون اشتراک)

آیفون 13 512 گیگابایت بازسازی شده – گل رز (بدون اشتراک)

آیفون 13 512 گیگابایت بازسازی شده – آبی (بدون اشتراک)

آیفون 13 512 گیگابایت بازسازی شده – سبز (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro 512 GB Reconditioned – Graphite (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro 512 GB Reconditioned – نقره (بدون اشتراک)

آیفون 12 Pro 512 GB بازپس گیری شده – طلا (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro 512 GB Reconditioned – Pacific Blue (بدون اشتراک)

iPhone 13 Pro Max 256 GB Reconditioned – Graphite (بدون اشتراک)

iPhone 13 Pro Max 256 GB Reconditioned – نقره (بدون اشتراک)

آیفون 13 Pro Max 256 GB بازپس گیری شده – طلا (بدون اشتراک)

آیفون 13 Pro Max 256 GB Reconditioned – Alpine Blue (بدون اشتراک)

آیفون 13 PRO MAX 256 GB Reconditioned – Alpine Green (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro Max 512 GB Reconditioned – Graphite (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro Max 512 GB Reconditioned – نقره (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro Max 512 GB بازپس گیری شده – طلا (بدون اشتراک)

iPhone 12 Pro Max 512 GB Reconditioned – Pacific Blue (بدون اشتراک)

iPhone 13 Pro Max 512 GB Reconditioned – Graphite (بدون اشتراک)

iPhone 13 Pro Max 512 GB Reconditioned – نقره (بدون اشتراک)

iPhone 13 Pro Max 512 GB بازپس گیری شده – طلا (بدون اشتراک)

آیفون 13 PRO MAX 512 GB Reconditioned – Alpine Blue (بدون اشتراک)

آیفون 13 PRO MAX 512 GB بازپس گیری شده – Alpine Green (بدون اشتراک)

iPhone 13 Pro Max 1 to reconditioned – Graphite (بدون اشتراک)

iPhone 13 Pro Max 1 برای بازپرداخت – پول (بدون اشتراک)

iPhone 13 Pro Max 1 to reconditioned – طلا (بدون اشتراک)

iPhone 13 Pro Max 1 to reconditioned – Alpine Blue (بدون اشتراک)

iPhone 13 Pro Max 1 to reconditioned – Alpine Green (بدون اشتراک)

چرا محصولات بازپرداخت شده

هر محصول منوط به یک فرآیند بازپرداخت دقیق است.

تجارت اپل در

برای خرید جدید ، دستگاه واجد شرایط خود را برای اعتبار مبادله کنید

تحویل رایگان روز بعد

در تمام موارد موجود در انبار قبل از ساعت 3 بعد از ظهر.

برای خرید به کمک نیاز دارید ?

یک سوال ? با یک متخصص بحث کنید.

با شماره 0800 93 932 تماس بگیرید.

قیمت های مشخص شده شامل مالیات بر ارزش افزوده (21 ٪) و هزینه های بازیافت قابل اجرا است ، اما هزینه های تحویل را حذف می کند (مگر اینکه در غیر این صورت بیان شده باشد). فرم سفارش میزان مالیات بر ارزش افزوده را نشان می دهد و در صورت لزوم هزینه های بازیافت برای پرداخت محصولات انتخاب شده.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 93 932 تماس بگیرید .

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت