iPhone 12 Pro Max – یا – My Mac ، Apple Iphone 12 Pro Max 128 GB Silver – iPhone – Apple

Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB نقره

Contents

امنیت همیشه با فعال سازی با شناخت صورت از طریق دوربین Truedepth وجود دارد و با پرداخت خرید توسط Apple Pay ، عمر شما را تسهیل می کند.

iPhone 12 Pro Max – طلا

صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR
OLED هر صفحه 6.7 اینچ (مورب)
وضوح 2،778 x 1،284 پیکسل در 458 pp
سیستم عکس 12 MP Pro: فوق العاده بزرگ ، زبانی ، بزرگ و تله فوتو
پرتره ها در حالت شب به لطف اسکنر Lidar
تثبیت نوری مضاعف تصویر (زاویه عالی و لنزهای تله فوتو)
نمایش واقعی لحن
دوربین Truedepth
ضبط ویدیو HDR با Dolby Vision تا 60 I/s
تراشه بیونیک A14
5 گرم
مقاومت در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار
شناسه صورت
سیب پرداخت

سرعت بالا.

تراشه A14 Bionic ، سریعترین در تلفن هوشمند. و یک سیستم عکس حرفه ای که در شرایط کم نور عکس گرفتن را متحول می کند – حتی جالب تر در آیفون 12 Pro Max.

طراحی و نمایش طرحی که محدودیت ها را تحت فشار قرار می دهد.

صفحه Super Retina XDR از یک طرف به طرف دیگر دستگاه گسترش می یابد. با سپر سرامیکی ، که با چهار مقاومت در برابر Falls◊ ضرب می شود.

فوق العاده سریع. و به زودی فوق العاده فوق العاده.

LTE حداکثر 2 گیگ بر ثانیه سرعت می یابد. فایلهای بزرگ را بارگیری کنید ، عکس ها را منتشر کنید و پخش ویدیوی با کیفیت بالا را راحت تر از همیشه انجام دهید. با داشتن گروههای LTE و 5G بیشتر از هر تلفن هوشمند دیگر ، در حال حاضر برای 5G فوق العاده سریع آماده است.

یک تراشه ، امکانات بی شماری.

در اینجا اولین نانومتر Chip 5 در بازار است. تراشه ای که سرعت ، قدرت و بهره وری انرژی بیشتری به شما ارائه می دهد.

واقعیت افزوده. و شتاب گرفت.

Lidar کارت های عمق فوق العاده ای را در چند نانو ثانیه ایجاد می کند ، برای یک واقعیت افزوده که در آن اشیاء فوراً با دقت بیشتری قرار می گیرند.

حالت شب در زیر
یه روز جدید.

حالت شب به زاویه بزرگ و فوق العاده بزرگ می رسد ، برای ارائه طبیعی رنگ ها ، حتی در تاریکی. دوربین جدید با زاویه بالا 27 ٪ نور بیشتری را ضبط می کند.

iPhone 12 Pro Max همه محدودیت ها را تحت فشار قرار می دهد

ضبط ویدیوی Dolby Vision

60 برابر بیشتر از
رنگ.
بزرگ
نشان دادن.

ضبط HDR 10 -bit به فیلم های شما واقع گرایی چشمگیر می دهد. و به راحتی می توانید فیلم های Dolby Vision خود را به راحتی سوار ، تماشا و به اشتراک بگذارید.

دوربین بسیار اول
فیلمبرداری در دالبی بینایی

پخش برای پخش فیلم های 4K Dolby Vision در Apple TV یا تلویزیون متصل خود

چرا آیفون را انتخاب کنید

هیچ چیز آیفون را نمی زند.

آنقدر ساده و شهودی که برای یک ژست برای درک نحوه استفاده از آن کافی است.

قافیه های عملکرد با هوش

هوش ، سرعت ، بهره وری انرژی. با تراشه خود که توسط اپل طراحی شده است ، او به هر کاری که انجام می دهید ابعاد دیگری می دهد.

مقاوم و بادوام
آیفون برای ماندگاری ساخته شده و ارزش خود را بیشتر از سایر تلفن های هوشمند نگه می دارد.

محافظت از حریم خصوصی شما
هر عنصر برای حفظ محرمانه بودن داده های شخصی شما طراحی شده است.

آیفون مورد نیاز خود را پیدا کنید.

صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR

ضبط ویدئویی
HDR Dolby Vision
حداکثر 60 I/s
دامنه بزرگنمایی
نوری

اسکنر LIDAR برای پرتره ها در حالت شب ، توسعه اتوماتیک سریعتر در شرایط کم نور و یک واقعیت افزوده تجربه فوق العاده ای را تجربه می کند

تا 5 بعد از ظهر
خواندن ویدیو

صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR

ضبط ویدئویی
HDR Dolby Vision
حداکثر 60 I/s
دامنه بزرگنمایی
نوری

اسکنر LIDAR برای پرتره ها در حالت شب ، توسعه اتوماتیک سریعتر در شرایط کم نور و یک واقعیت افزوده تجربه فوق العاده ای را تجربه می کند

تا ساعت 3 بعد از ظهر پخش ویدیو

صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR

ضبط ویدیوی HDR Dolby Vision حداکثر 30 i/s
دامنه بزرگنمایی
نوری

تا 5 بعد از ظهر
خواندن ویدیو

Gold Gold جدید iPhone 12 Pro Max با تراشه جدید A14 Bionic و موتور جدید Neral Engine به قدرتمندترین تلفن هوشمند تبدیل می شود !

نتیجه ما همه چیز را بهینه می کنیم ، باتری در وهله اول که حداکثر 20 ساعت در خواندن ویدیو ، 12 ساعت در پخش ویدیو و 80 ساعت خواندن صوتی و به لطف Magsafe شارژ بی سیم (15W) یا Qi (7.5) 10 است.

iPhone 12 Pro Max یا با ظرفیت 50 ٪ بار در 30 دقیقه با شارژر 20 W به طور جداگانه فروخته می شود.

ما همچنین با یک آداپتور بخش و درگاه USB یک کامپیوتر شارژ می شویم. یک سیستم آهنربا و تراز کردن آهنرباهای گنجانیده شده برای تسهیل شارژ مجدد وجود دارد.

امنیت همیشه با فعال سازی با شناخت صورت از طریق دوربین Truedepth وجود دارد و با پرداخت خرید توسط Apple Pay ، عمر شما را تسهیل می کند.

برای دوستداران عکس ، iPhone 12 Pro Max یا با دوربین های خود ، یک دوربین 12 MPX در صدر قرار دارد تا همیشه با یک زاویه فوق العاده و یک دهانه ƒ/2.4 با یک میدان دید 120 درجه و A همیشه بیشتر شود. زاویه بزرگ با ƒ/1.6 و تله فوتو با باز کردن ƒ/2.2.

iPhone 12 Pro Max یا مجهز به بزرگنمایی نوری 5 برابر و یک بزرگنمایی دیجیتال تا 12x. این برای همه عکسهای شما با اثر بوکه و کنترل عمق ، تأثیرات در روشنایی و تثبیت نوری ، حالت شب برای شلیک در همه جا و تمام وقت ضروری می شود. حالت rafale همیشه حضور دارد تا چیزی از موضوع شما را از دست ندهد.

فیلم iPhone 12 Pro Max یا ضبط در 4K در HDR Dolby Vision تا 60 I/s و همچنین از زاویه و تثبیت گسترده و زوم های نوری 2X و دیجیتال عقب تا 7 x بهره می برد.

آیفون 12 Pro Max Gold در طول روز همراه شما می شود ، در معرض آزمایش قرار می گیرد ، صفحه OLED استفاده از آن را تا حد زیادی تسهیل می کند و اکنون آیفون 12 Pro Max یا در یک آلومینیوم بسیار مقاوم با جلو در جلو در Seramic Shield2 تا طراحی شده است. برای مقاومت بیشتر در برابر سقوط و یک لیوان به عقب مقاومت کنید و آیفون 12 Pro Max یا همه جا را حفظ کنید. صفحه نمایش لبه به لبه با زاویه های گرد یک وضوح مورب 6.7 اینچی با شکوه و صفحه نمایش سوپر شبکیه XDR با وضوح 2778 x 1284 پیکسل در 458 ppi1 است. این اجازه می دهد تا حداکثر روشنایی 800 نیت و 1200 نیت در HDR.

iPhone 12 Pro Max در رنگهای مدرن نقره ای ، گرافیت ، طلا ، صلح آمیز و آنقدر ظریف در دسترس است که می خواهید یک پوسته شفاف و ساده را برای تصویب طرح آن بخواهید.

iPhone 12 Pro Max یا در برابر چلپ چلوپ با استاندارد IP68 مقاوم است که اجازه می دهد تا در آب (عمق 2 متر) برای چند حداکثر 3 دقیقه نگه دارید. با ظرفیت ذخیره سازی آن از 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت یا 512 گیگابایت ، کتابخانه عکس یا موسیقی شما قابل ذخیره است ، دیگر نیازی به انتخاب نخواهید داشت.

ابعاد آیفون 12 Pro Max یا 78.1 میلی متر عرض و 160.8 میلی متر برای ضخامت 7.4 میلی متر و وزن 226 گرم.

iPhone 12 Pro Max یا فناوری True Tone را که با محیط روشن شما سازگار است ، مدیریت می کند و طیف وسیعی از سایه های درخشان را ارائه می دهد. مجهز به لمس هاپتیک است ، این فشار انگشت شما بر روی صفحه است که دستور عمل را می دهد.

تراشه Bionic A14 و تراشه موتور عصبی نسل جدید آن را به واکنش پذیر ترین و سریعترین تلفن هوشمند در بازار تبدیل می کند.

آیفون 12 Pro Max Gold اجازه می دهد تا سرعت LTE به 2 گیگابیت در ثانیه برسد ، ایده آل برای مشاهده سری ، به اشتراک گذاری عکس های با کیفیت بالا از همیشه. و تقریباً در هر کجا ، از آنجا.

مطالب جعبه: آیفون با iOS 14 ، گل Earpods با اتصال رعد و برق ، USB – C تا کابل صاعقه,

سیم کارت: آیفون 12 و آیفون 12 مینی سازگار با سیم دوتایی سازگار با کارت نانو-سیم و E-SIM برای یک خط 5 هستند.

برنامه های یکپارچه: دوربین ، عکس ، سلامتی ، پیام ، تلفن ، صورت ، نامه ، نامه ، موسیقی ، کیف پول ، سافاری ، برنامه ها ، سیری ، تقویم ، فروشگاه iTunes ، فروشگاه App ، یادداشت ها ، مخاطبین ، خانه ، آب و هوا ، یادآوری ، ساعت ، تلویزیون ، بورس تحصیلی ، ماشین حساب ، دیکتافون ، قطب نما ، پادکست ، ساعت ، نکات ، مکان ، مکان ، تنظیمات ، پرونده ها ، اندازه گیری ها ، میانبرها ، ترجمه

برنامه های اپل رایگان: imovie ، صفحات ، کلید ، شماره ، itunes u ، garageband ، فروشگاه اپل ، Apple TV Remote ، iTunes Remote ، Mémo Musical ، Clips ، Assist

صفحه ها دارای زوایای گرد هستند که بخشی از مستطیل هستند. اگر این مستطیل را اندازه بگیریم ، صفحه نمایش مورب 5.42 اینچ (آیفون 12 مینی) ، 6.06 اینچ (آیفون 12 ، آیفون 12 پرو) یا 6.68 اینچ (iPhone 12 Pro Max) را نشان می دهد. منطقه نمایش واقعی کمتر است.

شکل بر اساس مقایسه بین جلوی جلو سرامیک آیفون 12 و آیفون نسل قبلی.

آیفون 12 و آیفون 12 مینی در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار مقاوم هستند. آنها در آزمایشگاه تحت شرایط کنترل شده مورد آزمایش قرار گرفتند و شاخص حفاظت IP68 را تعریف کردند که توسط استاندارد 60529 کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (CEI) تعریف شده است (حداکثر عمق 6 متر به مدت 30 دقیقه حداکثر). به عنوان بخشی از سایش و پارگی طبیعی ، مقاومت در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار با گذشت زمان کاهش می یابد. سعی نکنید آیفون مرطوب را دوباره شارژ کنید. برای یافتن دستورالعمل های تمیز کردن و خشک کردن به راهنمای کاربر گزارش دهید. خسارت ناشی از مایعات تحت پوشش ضمانت قرار نمی گیرد.

بسته داده مورد نیاز است. 5G و LTE فقط در بازارهای خاص و از طرف اپراتورهای خاص موجود است. سرعت در جریان نظری ایجاد می شود و با توجه به پیکربندی محل و اپراتور متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری با 5G و LTE ، با اپراتور خود تماس بگیرید و با اپل اپل اپل مشورت کنید.com/fr/iphone/سلولی.

استفاده از ESIM به یک بسته موبایل نیاز دارد (که ممکن است شامل محدودیت در تغییر اپراتور یا بی خانمانی ، حتی پس از پایان تعهد شما باشد). همه اپراتورها از ESIM پشتیبانی نمی کنند. ESIM در آیفون ممکن است توسط برخی از اپراتورها غیرفعال شود. با اپراتور خود تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به پشتیبانی بروید.سیب.com/kb/ht209044.

در دسترس بودن ویژگی ها ممکن است بسته به کشورها یا مناطق جغرافیایی متفاوت باشد. برای دیدن لیست کامل اینجا را کلیک کنید.

Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB نقره

Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB نقرهApple iPhone 12 Pro Max 128 GB نقرهApple iPhone 12 Pro Max 128 GB نقرهApple iPhone 12 Pro Max 128 GB نقرهApple iPhone 12 Pro Max 128 GB نقره

Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB نقره

چندین بار پرداخت کنید

چندین بار پرداخت کنید

موجود در انبار ، فردا حمل شد
تحویل سریع فردا ارسال شد به سبد خرید اضافه کنید

  • شرایط صحیح 700 €
  • شرایط خوب 719 €
  • شرایط بسیار خوب 719 یورو 90
  • شرایط عالی 719 یورو 90

Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB نقره

بیانیه محصول

آثار قابل مشاهده سایش که مانع عملکرد آن نمی شود.
جنبه عمومی دست نخورده. اثری جزئی از سایش و پارگی قابل مشاهده ممکن است.
جنبه عمومی دست نخورده. آثار احتمالی سایش و پارگی تقریبا برای چشم غیر مسلح نامرئی است.
مقاله در شرایط بی عیب و نقص است و هیچ اثری از سایش قابل مشاهده ندارد.

  • 128 گیگابایت
  • 256 گیگابایت

اجازه (2 بررسی)
7 پیشنهاد از 700 یورو
توضیحات فروشنده

فروشنده فرانسوی فرانسوی فرانسوی با برچسب / محصول کنترل شده / گارانتی تجاری 1 سال / قفل همه اپراتورها / کابل بار و SIM EXENTOR / Chronopost 24 / 48H تحویل رایگان / قیمت TTC ، مالیات بر ارزش افزوده قابل بازیابی نیست. قیمت TTC ، مالیات بر ارزش افزوده قابل بازیابی.

  • بازپرداخت – شرایط صحیح

تسمه شانه جهانی Novudio برای آیفون - پوسته سیاه

شارژر USB-C 30 W برای iPhone & iPad + USB-C/Cable Lightning 1 M-Novudio

(10 بررسی)

برچسب مغناطیسی Satechi برای شارژ مجدد بی سیم MAGSAFE

Novudio Premium 9h Glass iPhone 12 Pro Max - شیشه ای Toufed تمام صفحه

Novudio Premium 9h Glass iPhone 12 Pro Max – فیلم شیشه ای تمام صفحه نمایش شیشه ای و فیلم Novudio
(2 بررسی)

شارژر USB-C & USB-A 100 W برای Mac ، iPad و iPhone-Novudio C-Charge 100 GAN

Novudio Premium 9h Glass iPhone 12 Pro Max - محافظت از صفحه نمایش شیشه ای غوطه ور

(2 بررسی)
به سبد خرید اضافه کنید

“پیشرفت متوقف نمی شود. شتاب می گیرد.””

سپر سرامیکی: اساساً مقاوم تر است.

آیفون قبلاً از مقاوم ترین شیشه در تلفن هوشمند بهره مند شده است. بنابراین ، برای بهبود چشمگیر پایداری آیفون 12 Pro Max ، یک ماده جدید باید از ابتدا اختراع شود.

قبل از چشمان متحیر شما ، در اینجا سپر سرامیکی است. برای ایجاد آن ، ما در کریستال های نانو سرامیک شیشه ای ، که از بیشتر فلزات سخت تر هستند ، معرفی می کنیم. به نظر می رسد ساده است ، اما بسیار پیچیده است ، زیرا سرامیک یک ماده شفاف نیست. اپل با کنترل نوع کریستال ها و میزان تبلور ، فرمول اختصاصی ایجاد کرده است که حداکثر مقاومت سرامیک ها را در حالی که شفافیت کل را فراهم می کند ، تقویت می کند. این پیشرفت فناوری باعث می شود سپر سرامیکی راه حل ایده آل برای صفحه نمایش باشد. این اولین بار در تلفن هوشمند است. و مقاومت آن از هر لیوان تلفن هوشمند پیشی می گیرد.

A14 Bionic: تراشه اپل جدید از همه موارد دیگر فراتر می رود. طبق معمول.

تراشه بیونیک A14 اولین بازار 5 نانومتر در بازار است ، با اجزای پیشرفته ای که در اتم ها اندازه گیری می شوند. ترانزیستورها ، که تعداد آنها 40 ٪ افزایش یافته است ، ضمن بهبود بهره وری انرژی به منظور طولانی تر شدن استقلال ، یک شتاب دهنده جدی می دهد. و یک پردازنده سیگنال تصویر جدید (ISP) به شما امکان می دهد در Dolby Vision ضبط کنید ، از دوربین های حرفه ای غیرقابل دسترسی و – این بدون گفتن – به سایر تلفن ها.

فناوری LIDAR: برای اسکن سطح مارس. و اتاق نشیمن شما.

ناسا از فناوری Lidar برای حمل و نقل بعدی خود در مریخ استفاده می کند. iPhone 12 Pro از اسکنر Lidar خود برای اندازه گیری زمانی که نور را توسط اشیاء منعکس می کند استفاده می کند. با تشکر از این داده ها ، کارت عمق فضایی را که در آن هستید ایجاد می کند ، هرچه هست. دقت و سرعت اجرای رکورد آن به برنامه های واقعیت افزوده اجازه می دهد تا اتاق نشیمن شما را به یک جنگل گرمسیری تبدیل کنند یا به شما نشان دهند که یک جفت کفش ورزشی مانند پاهای شما به نظر می رسد.

سیستم عکس حرفه ای: حالت شب در یک نور جدید.

حالت شب یک ورود قابل توجه در دستگاه های زاویه بزرگ و فوق العاده بزرگ را ایجاد می کند. و او بیش از هر زمان دیگری با استعداد خود در شرایط کم نور می درخشد. Lidar به شما امکان می دهد تا در حالت شب پرتره بسازید. در مورد دوربین با زاویه بالا ، اجازه می دهد تا 27 ٪ نور بیشتر شود ، برای عکس های بی نهایت دقیق تر و واضح تر ، روز و شب.

ضبط ویدیوی Dolby Vision: 60 برابر رنگ بیشتر. بی نهایت دیدنی تر.

iPhone 12 Pro Max ضبط HDR 8 -bit HDR را توسعه می دهد. بنابراین می تواند 700 میلیون رنگ را ضبط کند و یک تصویر ویدیویی نسبت به همیشه به واقعیت وفادار تر ارائه دهد. و او حتی با فیلمبرداری در Dolby Vision ، قالب مورد استفاده در دنیای سینما ، حتی بیشتر می رود. شما حتی می توانید Dolby Vision Video را قرار دهید و از AirPlay برای درک تفاوت در کوچکترین جزئیات ، در صفحه بزرگ استفاده کنید.

صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR: پیکسل ها تا آنجا که چشم می بینند.

چگونه می توان یک صفحه نمایش حتی باورنکردنی تر از قبل بسیار براق تر کرد ? با بزرگ کردن آن. با طراحی جدید با لبه های مسطح و OLED انعطاف پذیر ما که به طور خاص طراحی شده است ، ما توانستیم از نظر رنگ ، روشنایی و کنتراست محدودیت های صفحه را فشار دهیم.

اتصال بی سیم: فوق العاده سریع. و به زودی فوق العاده سریع.

iPhone 12 Pro Max سرعت LTE را به 2 گیگابایت بر ثانیه می دهد ، که به شما امکان می دهد پرونده های بزرگ را بارگیری کنید ، عکس ها را منتشر کنید و پخش ویدیوی با کیفیت بالا را راحت تر از همیشه بگیرید. از آنجا که حداکثر 32 باند LTE و 20 باند 5G را شامل می شود-از هیچ تلفن هوشمند دیگری-در حال حاضر برای 5G فوق العاده سریع آماده است.

امکانات

اطلاعات عمومی سازنده سیب
مرجع Macway IPXAPP0110
مدل MGD83F/a
منابع مدل آیفون iPhone 12 Pro Max
توانایی توانایی 128 گیگابایت
ضمانت کردن ضمانت حقوقی روشها را ببینید

اطلاعات دقیق

صفحه:
• صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR
• OLED چند صفحه ای هر صفحه 6.7 اینچ (مورب)
• صفحه HDR
• وضوح 2،778 x 1،284 پیکسل در 458 ppp
• کنتراست 2000،000: 1 (استاندارد)
• نمایش واقعی لحن
• طیف گسترده ای از رنگ ها (P3)
• لمس هاپتیک
• حداکثر روشنایی 800 نیت (استاندارد) ؛ حداکثر روشنایی 1200 نیت (HDR)
• پوشش Oléophobic مقاوم در برابر اثر انگشت
• نمایش همزمان چندین زبان و بازی های شخصیت

چیپ:
• تراشه بیونیک A14
• نسل 3 موتور عصبی

ابعاد و وزن:
• 160.8 x 78.1 x 7.4 میلی متر
• 226 گرم

مقاومت در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار:
• شاخص حفاظت IP68 (حداکثر حداکثر 6 متر عمق)

دوربین :
• دوربین فوق العاده بزرگ ، زاویه بزرگ و دوربین 12 MPX
• زاویه فوق العاده بزرگ: باز کردن میدان دید ƒ/2.4 و 120 درجه
• Grand -ange: افتتاح ƒ/1.6
• تله فوتو: افتتاح ƒ/2.2
• بزرگنمایی نوری قبل از 2.5x ؛ بزرگنمایی نوری 2 برابر – دامنه بزرگنمایی نوری: 5 برابر
• بزرگنمایی دیجیتال تا 12 برابر
• پرتره ها در حالت شب به لطف اسکنر Lidar
• حالت پرتره با اثر پیشرفته بوکه و کنترل عمق
• نورپردازی پرتره با 6 اثر (طبیعی ، استودیو ، رئوس مطالب ، صحنه ، مونو ، مونو با کلید بالا)
• تثبیت نوری مضاعف تصویر (زاویه بزرگ و تله فوتو)
• تثبیت تصویر نوری با جابجایی سنسور
• هدف با پنج عنصر (فوق زاویه ای) ؛ شش عنصر هدف (زاویه عالی و لنزهای تله فوتو)
• فلاش درخشان تن واقعی با همگام سازی آهسته
• پانوراما (حداکثر 63 MPX)
• تمرکز 100 ٪ پیکسل (زاویه بزرگ)
• اصلاحات خودکار
• محافظت از اهداف کریستالی یاقوت کبود
• هوشمند HDR 3 با تشخیص صحنه
• عکس ها و عکس های زنده با طیف گسترده ای از رنگ ها
• تصحیح پیشرفته چشم قرمز
• پیشرو سیب
• عکسهای ژنرال عکس
• تثبیت خودکار تصویر
• حالت رافیل
• قالب های تصویر موجود: HEIF و JPEG

ضبط ویدیو:
• ضبط ویدیوی HDR با Dolby Vision تا 60 I/s
• ضبط فیلم 4K در 24 ، 30 یا 60 I/s
• ضبط ویدیوی 1080p HD در 30 یا 60 i/s
• ضبط ویدیوی HD 720P HD در 30 I/S
• تثبیت تصویر نوری برای فیلم (زاویه بزرگ)
• بزرگنمایی نوری قبل از 2.5x ؛ بزرگنمایی نوری 2 برابر – دامنه بزرگنمایی نوری: 5 برابر
• بزرگنمایی دیجیتال تا 7 برابر
• بزرگنمایی صوتی
• لحن واقعی درخشان است
• فیلم QuickTake
• ICEMENT OF INTLE در 1080p در 120 یا 240 I/S
• با تثبیت تسریع شد
• شتاب در حالت شب
• دامنه پویا گسترده برای فیلم تا 60 i/s
• تثبیت ویدیویی با کیفیت سینما (4K ، 1080p و 720p)
• تمرکز خودکار مداوم
• 8 عکس MP در طول ضبط ویدیویی 4K
• خواندن زوم
• قالب های ویدیویی موجود: HEVC و H.264
• ضبط استریو

دوربین Truedepth:
• دوربین 12 MPX
• افتتاح ƒ/2.2
• حالت پرتره با اثر پیشرفته بوکه و کنترل عمق
• نورپردازی پرتره با 6 اثر (طبیعی ، استودیو ، رئوس مطالب ، صحنه ، مونو ، مونو با کلید بالا)
• Animoji و Memoji
• حالت شب
• همجوشی عمیق
• ضبط فیلم 4K در 24 ، 30 یا 60 I/s
• ضبط ویدیوی 1080p HD در 30 یا 60 i/s
• پشتیبانی Sleeler در 1080p در 120 I/S
• HDR Smart HDR نسل جدید برای عکس ها
• دامنه پویا گسترده برای فیلم در 30 i/s
• تثبیت ویدیویی با کیفیت سینما (4K ، 1080p و 720p)
• فلش شبکیه
• سنسور نور عقب
• تثبیت خودکار تصویر
• حالت رافیل
• تنظیم قرار گرفتن در معرض
• حالت تأخیر

شناسه صورت:
• فعال سازی توسط دوربین treuredepth برای تشخیص صورت

منبع تغذیه و باتری:
• خواندن ویدیو: تا ساعت 8 بعد از ظهر
• خواندن صوتی: حداکثر 80 ساعت
• بار سریع: تا 50 ٪ در 30 دقیقه با 20W یا بیشتر آداپتور (به طور جداگانه فروخته می شود)
• شارژ بی سیم Magsafe تا 15 W
• شارژ بی سیم Qi تا 7.5 W
• بارگیری USB در رایانه یا با آداپتور AC

سنسورها:
• شناسه صورت
• اسکنر LIDAR
• فشارسنج
• ژیروسکوپ سه محور
• شتاب سنج
• سنسور نزدیکی
• حسگر نور محیط