iPhone 13 Pro: سامسونگ از صفحه اپل و 120 هرتز لذت می برد ، آیفون 14: صفحه نمایش تبلیغاتی 120 هرتز برای مدل های غیر PRO بحث شده است

آیفون 14: صفحه نمایش تبلیغاتی 120 هرتز برای مدل های غیر PRO مورد بحث قرار می گیرد

علاوه بر این ، یک تصویر اخیراً دوباره ظاهر شد و نشان می دهد که آیفون 14 شکاف را با یک پانچ مضاعف جایگزین می کند (حباب + قرص). با این حال ، لازم به ذکر است که این بصری در سپتامبر گذشته به واقعیت باز می گردد ، اما این مسیر قابل قبول است.

آیفون 13 Pro: سامسونگ به اپل و صفحه 120 هرتز می خندد

iPhone 13 Pro اولین آیفون است که یک صفحه نمایش تبلیغاتی 120 هرتز را آغاز می کند. سالها پس از رقابت آندروید ، سرانجام اپل برای ارائه نرخ تجدید بالا در تلفن های هوشمند خود طراحی کرد. سامسونگ که از سال 2020 120 هرتز ارائه داده است ، نتوانسته است از آن لذت ببرد.

آیفون 13 طرفدار 120 هرتز سامسونگ اپل را مسخره می کند

پس از نوآورانه آیفون 12 سال 2020 ، اپل امسال نسل انتقال را راه اندازی کرد. همانطور که انتظار می رفت ، آیفون 13 در ویژگی های جدید خود را لکه دار تر نشان می داد. از جمله ویژگی های جدید اعلام شده در زمان اصلی ، گزینه ای وجود دارد که مورد انتظار طرفداران این برند است: صفحه 120 هرتز.

رزرو شده برای آیفون 13 Pro و 13 Pro Max ، صفحه نمایش تبلیغاتی 120 هرتز فرکانس دال را با توجه به نیاز کاربر سازگار می کند (بازی ها ، خواندن …). “نرخ تازه سازی با آنچه در صفحه می گذرد مرتبط است. اگر بازی شما در 30 I/S سقوط کند ، تبلیغات نیز همین کار را می کند. اگر ویدئویی را که در 24 I/S فیلمبرداری شده است ، تماشا می کنید ، در 24 I/S پخش می شود “, اپل را در سایت خود توضیح می دهد. نمایشگر آیفون 13 Pro Screen ارائه می دهد “عملکرد گرافیکی استثنایی” وت “دسترسی و فریب به طور طبیعی برای سازگاری با سرعت انگشت خود”.

سامسونگ برای سر اپل ، اواخر روی صفحه نمایش 120 هرتز پرداخت می شود

با توجه به عادت های خود ، غول کوپرتینو صفحه نمایش 120 هرتز را به عنوان یک انقلاب واقعی ارائه داد. با این حال, بسیاری از تلفن های هوشمند اندرویدی در حال حاضر دارای صفحه نمایش 120 هرتز هستند, و این ، برای چندین سال. در واقع ، بیشتر تلفن های هوشمند Android با بالاترین صفحه با صفحه نمایش با نرخ خنک کننده تا 120 هرتز پوشیده شده اند.

این به ویژه در این مورد است لگد های سامسونگ. آخرین تلفن های هوشمند مارک ، مانند Galaxy S21 ، Galaxy Z Fold 3 یا Galaxy Z Flip 3 ، در حال حاضر دارای صفحه 120 هرتز است. برای رکورد ، صفحه 120 هرتز از سال 2020 با گلکسی S20 در سامسونگ ظاهر شد. برند کره جنوبی می خواست آن را مشخص کند. در یک توییت ، گزارش رسمی آمریکایی سامسونگ به یاد می آورد: “مدتی است که ما نرخ تازه سازی 120 هرتز داریم”.

برای رکورد ، اپل قبلاً تقریباً به یک صفحه 120 هرتز با آیفون 12 Pro و 12 Pro Max پیوسته بود. تولید کننده با ترس از خراب کردن استقلال تلفن های هوشمند خود ، که قبلاً توسط 5G تضعیف شده بود ، ترجیح می دهد عملکرد را به سال بعد به تعویق بیندازد. فناوری 5G شامل یک مودم با انرژی بیشتر از 4G است.

آیفون 14: صفحه نمایش تبلیغاتی 120 هرتز برای مدل های غیر PRO مورد بحث قرار می گیرد

در آیفون 14 ، صفحه نمایش تبلیغاتی 120 هرتز دیگر فقط برای مدل های Pro مطابق با یک تحلیلگر رزرو نمی شود. اطلاعات مورد بحث توسط یک متخصص دیگر در صنعت.

در تلفن های هوشمند اپل ، صفحه نمایش 120 هرتز هنوز هم حقوقی مدل های Pro است. با این حال ، این احتمال وجود دارد که با آیفون 14 های مختلف که به آرامی آماده می شوند تغییر کند. با این حال ، این سوال مورد بحث قرار می گیرد.

بگذارید ابتدا به یاد بیاوریم که در سال 2021 ، فقط آیفون 13 Pro و iPhone 13 Pro Max برای سیالیت بهتر روی صفحه نمایش در 120 هرتز مزه دار شدند. از طرف آنها ، آیفون 13 و آیفون 13 مینی بدون آن باقی مانده است.

بحث در مورد صفحه 120 هرتز آیفون 14

در سال 2022 ، چهار مدل – iPhone 14 ، iPhone 14 Max ، iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max (اگر این نام ها واقعاً تأیید شده اند) – می توانند از یک پنل تبلیغی با نرخ تازه سازی تطبیقی ​​استفاده کنند.

این ادعاهای جف پو ، تحلیلگر کابینه بین المللی اوراق بهادار هایتونگ ، در نوبت گزارشی است که ماکرومور قادر به مشاوره بود. با این حال ، وی توسط یک متخصص دیگر ، راس یانگ ، مشاور در صنعت صفحه نمایش مشهور به دلیل ارائه چندین اطلاعات صحیح قبل از انتشار محصولات خاص ، به چالش کشیده شده است.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط توییتر تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از توییتر را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به شما امکان می دهد محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Anumoid و آن را به اشتراک بگذارید شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

Ross Young در توییتر خطرات معلق در مورد عرضه صفحه نمایش LTPO لازم برای ارائه نرخ تازه سازی تطبیقی ​​را نشان می دهد. مشاور بدین ترتیب در سال 2023 قرار می گیرد.

رم بیشتر ?

از طرف خودش ، جف نیز برای چهار مدل 6 گیگابایت رم پیش بینی شد. او مدت زمان عبور از 8 گیگابایت رم را گذراند ، اما از آن زمان تخمین های خود را پس از آن بررسی کرده است ” تأیید زنجیره تولید »». اپل ترجیح می داد هزینه های خاصی را محدود کند.

6 گیگابایت رم در همه مدل ها نشان دهنده افزایش 2 گیگابایتی برای آیفون 14 و آیفون 14 حداکثر است. آیفون 14 Pro و iPhone 14 Pro Max اگر این تحلیل ها دقیق باشد در همان سطح باقی می مانند.

اطلاعات بیشتر در مورد آیفون 14

توجه داشته باشید که شایعات به تدریج شروع به ضرب در اطراف تلفن های هوشمند اپل بعدی می کنند. هنوز اخیراً صحبت از چندین پیشرفت در عکس وجود دارد ، از جمله موارد دیگر ، وجود سنسور 48 مگاپیکسلی در مدل های Pro.

علاوه بر این ، یک تصویر اخیراً دوباره ظاهر شد و نشان می دهد که آیفون 14 شکاف را با یک پانچ مضاعف جایگزین می کند (حباب + قرص). با این حال ، لازم به ذکر است که این بصری در سپتامبر گذشته به واقعیت باز می گردد ، اما این مسیر قابل قبول است.

NB. این مقاله پس از انتشار به روز شد تا تضاد راس یانگ را اضافه کند. این عنوان بر این اساس اصلاح شده است.

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).