iPhone 14 Pro Max: با انتشار آینده آیفون 15 ، قیمت 14 Pro Max با کاهش 350 یورو ارائه می شود!, یک سال با آیفون 14 Pro Max: گسلهایی که باید با آیفون 15 – Numerama از بین بروند

یک سال با iPhone 14 Pro Max: گسلهایی که باید با آیفون 15 ناپدید شوند

اپل در تاریخ 12 سپتامبر 2023 از آیفون 15 و آیفون 15 Pro رونمایی می کند. علاوه بر ویژگی های جدید مورد انتظار (USB-C ، تراشه جدید و غیره.) ، ما به تغییرات دیگر امیدواریم. یک سال با یک آیفون 14 Pro Max به ما اجازه داد چندین گسل را شناسایی کنیم که کاربران آن را مختل می کند.

iPhone 14 Pro Max: با انتشار آینده آیفون 15 ، قیمت 14 Pro Max با کاهش 350 یورو ارائه می شود !

iPhone 14 Pro Max با کاهش بسیار زیاد 354 یورو در قیمت اصلی خود در این بازرگان در دسترس است ، یک پیشنهاد باورنکردنی که قیمت این تلفن هوشمند بسیار بالا را بالا می برد.

آیفون 14 Pro Max on Rakuten

iPhone 14 Pro Max یک تلفن هوشمند اپل بسیار بالا است که توسط اپل در سال 2022 توسط اپل راه اندازی شده است. این قدرتمندترین مدل آیفون است که در حالی که منتظر خروج آینده است ، می توانید در بازار پیدا کنید آیفون 15. منآیفون 14 طرفدار حداکثر واقعاً در حاشیه آگاهی اپل است و از همه نوآوری های تیزترین تولید کننده تولید می کند ، به عنوان مثال تراشه بیونیک A16, یا سنسورهای عکس مانند شما که هرگز در مارک تجاری ندیده اید. iPhone 14 Pro Max نیز صفحه فوق العاده شبکیه 6.7 اینچ که از برند بسیار افتخار می کند. با قیمت 1479 یورو منتشر شد, آیفون 14 Pro Max Today از کاهش عالی از زمان عبور از آن بهره می برد در 1124 € در راکوتن ! کاهش 354 یورو در بهترین آیفون !

Appleiphone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max

رکوتن

برگه فنی آیفون 14 Pro Max

  • صفحه: سوپر شبکیه XDR OLED 120Hz ، 6.7 اینچ
  • پردازنده : تراشه A16 A16 A16
  • رم: 6 گیگابایت
  • حافظه داخلی: 128 گیگابایت
  • هدف اصلی : زاویه دید 48 مگاپیکسلی ، 12 زاویه فوق العاده گسترده ، لنزهای تله فوتو 12 مگاپیکسلی
  • دوربین جلو: 12 سنسور Treuredepth MP
  • باتری: 43230 میلی آمپر ساعت با پشتیبانی سریع شارژ و شارژ بی سیم

منآیفون 14 طرفدار حداکثر بسیار ساده بهترین آیفون در حال حاضر و حتیآیفون 15 نباید بیاید و منسوخ شود. با خود صفحه دقیق Super Retina OLED, ایده آل برای بازی یا تماشای سری و فیلم های پخش ، SOC A16 بیونیک, و مجموعه ای از اهداف عکس او را می توان گفت که او یک اسب مسابقه واقعی است ! و بیایید در مورد استقلال آن ، بهترین ها برای یک آیفون تا به امروز صحبت کنیم ، که با این همه قدرت چندان آشکار به نظر نمی رسد.

یک سال با iPhone 14 Pro Max: گسلهایی که باید با آیفون 15 ناپدید شوند

iPhone 14 Pro Max. // منبع: numerama

اپل در تاریخ 12 سپتامبر 2023 از آیفون 15 و آیفون 15 Pro رونمایی می کند. علاوه بر ویژگی های جدید مورد انتظار (USB-C ، تراشه جدید و غیره.) ، ما به تغییرات دیگر امیدواریم. یک سال با یک آیفون 14 Pro Max به ما اجازه داد چندین گسل را شناسایی کنیم که کاربران آن را مختل می کند.

آیفون 14 تلفن های عالی هستند ، اما آنها کامل نیستند.

از سپتامبر 2022 ، من روزانه از آیفون 14 Pro Max استفاده کرده ام. یک دستگاه عالی (مطمئناً در 3 نفر برتر از بهترین تلفن های هوشمند موجود در بازار ، و سوم نیست) بلکه یک دستگاه مناسب است. بعد از استفاده از تمام آیفون منتشر شده در 16 سال گذشته و پیشرفت از سال 2019 و آیفون 11 ، برای اولین بار متوجه شدم که برای مدت طولانی چندین رگرسیون را مشاهده کردم ، که امیدوارم با نسل بعدی اصلاح شود. چند روز قبل از کنفرانس اعلامیه آیفون 15 در 12 سپتامبر 2023 ، در اینجا لیست شکایات من برای تلفن هوشمند آینده Apple Star است.

استقلال که باید به سطح بالایی بازگردد

برای مدت طولانی ، آیفون اپل به دلیل استقلال بد آنها مورد انتقاد قرار گرفت. یک تصویر شایسته ، از آنجا که اپل مدتهاست که اندازه باتری ها را به نفع طراحی قربانی می کند ، که صاحبان آیفون را مجبور می کردند بیشتر دستگاه های خود را شارژ کنند.

در حدود سال 2019 ، با آیفون 11 ، ناگهان اپل بهترین شد. استقلال آیفون به لطف استفاده از باتری های با ظرفیت بزرگتر و بهینه سازی نرم افزار باورنکردنی ، از رقابت جلوتر شد. حتی چشمگیرتر: آیفون 12 و آیفون 13 موفق شدند حتی بهتر عمل کنند. من به مدت 2 روز آیفون 13 Pro Max خود را شارژ نکرده ام و این دوره 48 ساعت را در حدود باتری 10 ٪ باقیمانده به پایان رسانده ام.

iPhone 14 Pro Max // منبع: آنتونی وونر برای Numerama

با آیفون 14 ، اپل رکود کرده است. در مورد iPhone 14 Pro Max من ، اگر روزهای اول دلگرم کننده بود ، استقلال به سرعت کاهش یافت. آیفون من ، که سلامت باتری آن با توجه به تنظیمات اپل 90 ٪ تخمین زده می شود (این یک سقوط حیرت انگیز در چنین مدت کوتاهی است) ، به سختی روز است. من آن را زیاد اعتراف می کنم (بیش از 5 ساعت صفحه نمایش در یک روز با صدها اعلان) ، اما من بیشتر از آیفون قبلی خود استفاده نمی کنم. این مشاهدات همچنین توسط سایر صاحبان آیفون 14 Pro به اشتراک گذاشته شده است ، که از این استقلال در زیر سالهای گذشته نیز متعجب هستند. آیفون 14 و آیفون 14 پلاس قوی تر به نظر می رسد.

نحوه توضیح این افت باتری ? آیا این تقصیر تراشه بیونیک A16 ، منحصر به فرد برای آیفون 14 Pro است ? همیشه روی صفحه ? صفحه نمایش تبلیغاتی (1-120 هرتز) ? به روزرسانی که همه چیز را شکسته است ? با مجبور کردن صفحه نمایش ثابت 60 هرتز ، بدون “همیشه در صفحه نمایش” ، تقریباً می توانم استقلال آیفون خود را دو برابر کنم (من این کار را در تعطیلات انجام دادم و زندگی من را تغییر می دهد). نظریه دیگر: تراشه بیونیک A16 بیش از حد گرما را دوست ندارد ، که باعث می شود در تابستان بیش از حد گرم شود ، که عملکرد کلی دستگاه را کاهش می دهد … به طور خلاصه ، با آیفون 15 Pro ، من منتظر هستم که اپل بهینه سازی بهتری داشته باشد ( شاید به لطف تراشه جدید ?) برای نگه داشتن دو روز دوباره روی یک بار. و دیگر نیازی به قدم زدن با باتری خارجی در طول سفرهای من نیست.

مدیریت بهتر دما

مانند بسیاری از تلفن های هوشمند دیگر ، آیفون 14 با دما سازگار است تا خطر گرمای بیش از حد محدود شود. به محض اینکه خیلی گرم است (یا پردازنده آنها بیش از حد گرم می شود) ، روشنایی ناگهان کاهش می یابد ، عملکرد کاهش می یابد و آیفون داغ می شود. امسال ، این پدیده به خصوص با iPhone 14 Pro Max من را آزار داد ، که اغلب در هنگام نیاز به آن سوزانده و خیلی روشن نیست (شما می توانید به راحتی محل تراشه را شناسایی کنید ، یک قطعه از پشت بسیار سخت به موقع گرم می شود ). رفتن از صفحه نمایش فوق العاده براق به صفحه نمایش بسیار تاریک ، به خصوص توسط استخر یا دوچرخه ، با آیفون به عنوان GPS ناامید کننده است.

پورت رعد و برق آیفون 14 Pro Max ، آخرین قبل از USB-C؟ // منبع: numerama

با استفاده از آیفون 15 Pro ، اپل باید مواد جدیدی را معرفی کند. من امیدوارم که آنها در برابر دما بهتر مقاومت کنند و تراشه A17 جدید ، حکاکی شده در 3 نانومتر ، بهتر تنظیم درجه ها را تنظیم می کند. همچنین این یک مشکل شارژ واقعی است ، زیرا آیفون به سرعت جوش می خورد.

وقت آن است که یک آیفون کمتر کثیف و سبک تر باشد

به همین سبک ، ورود تیتانیوم به جای فولاد ضد زنگ در لبه های آیفون 15 Pro می تواند مشکل دیگری را حل کند: اثر انگشت. از آیفون 12 Pro ، تلفن های هوشمند اپل خیلی کثیف هستند. اگر تیتانیوم مانند Apple Watch Ultra است ، می خواهم امیدوارم که آیفون 15 Pro به دلیل انگشت و چربی های طرفین هر روز تمیز شود. من همچنین می خواهم به سبک تر امیدوار باشم ، بعد از سالها که هر بار آنها را بدتر می کردند.

من یک بزرگنمایی واقعی می خواهم ، لطفا سیب

نکته دیگر ، که در راستای شایعات قرار می گیرد: من در مورد آیفون با بزرگنمایی نوری بزرگ ، مانند آخرین سامسونگ یا Google Pixel ، آرزو می کنم. صادقانه بگویم ، پس از چشیدن زوم نوری استثنایی X10 Galaxy S23 Ultra (که در دیجیتال به X100 می رسد و به دور از زشت است) ، تصمیم گرفتم این مدل را وام بگیرم تا در دو تعطیلات اخیر من عکس بگیرم. فرصتی که از وضعیت من به عنوان یک روزنامه نگار مجاز است ، که بسیاری از آنها چنین ندارند. در دنیای ایده آل ، من یک آیفون را دوست دارم که آیفون باشد ، با بزرگنمایی سامسونگ. بدون داشتن دو دستگاه در جیب شما غیرقانونی است ..

تطبیق پذیری S23 Ultra چشمگیر است. تا X30 ، همه چیز کاملاً منتشر می شود. فراتر از آن ، کمی چرای تر ، اما برتر از X10 از تلفن های هوشمند خاص مانند آیفون است. // منبع: numerama

پیش از این ، آیفون 15 Pro Max دارای یک بزرگنمایی نوری X6 خواهد بود که باید به اندازه کافی بسیار مناسب باشد تا از یک فوق العاده گلکسی S23 به عنوان یک تلفن ثانویه بی فایده استفاده کند. از طرف دیگر ، آیفون 15 Pro در بزرگنمایی نوری X3 باقی می ماند. برای نسل های بعدی ، از اپل می خواهم که به این درخواست پاسخ دهد. بسیاری فکر می کنند زوم های طولانی غیر ضروری است ، اما آنها واقعاً می توانند خاطرات را زیر پا بگذارند.

توسعه بهتر

سرانجام ، و این مشکلی است که بسیاری از مردم به من گفتند ، فوکوس خودکار آیفون 14 Pro وقتی از چیزی نزدیک عکس می گیرید خیلی خوب نیست (من در سپتامبر 2022 متوجه آن شده بودم). بین انتقال از حالت عادی به حالت کلان و مشکلات سنسور اصلی دستگاه ، اپل ما را به بهتر بودن عادت کرده است. امیدوارم بهبود مادی با آیفون 15 Pro باشد ، به طوری که پرتره ها در اولین آزمایش تار نشوند.

خیلی برای لیست درخواست های من برای آیفون 15. با توجه به کیفیت باورنکردنی Apple iPhone 14 ، بقیه برای بداهه ها دشوار است. کیفیت عکس ، عملکرد ، نور صفحه ، اکوسیستم iOS ، جزیره پویا … همه چیز در دستگاه های برند عالی است ، که برای هیچ چیز در ذهن نیست. اما ، برای اینکه درخشان کامل شود ، اپل باید این جزئیات کوچک را تنظیم کند.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید