iPhone 15 Pro Max vs 14 Pro Max: او سلف خود را KO ، iPhone 14 Pro Max Test (بررسی) قرار می دهد: این پویا است

آیفون 14 Pro Max Test: پویا است 

Contents

در شرایط نوری خوب برای دیدن هرگونه تفاوت با آیفون 13 Pro Max و سنسور اصلی 12 MP آن دشوار است. ما فقط به تضادهای مشخص تر و کمی رنگهای پر جنب و جوش اشاره کردیم. در کم نور در آزمایش آیفون 14 Pro Max ، از طرف دیگر ، نتایج قانع کننده تر است ، به خصوص به این دلیل که سنسور 65 ٪ بزرگتر از آیفون 13 Pro Max است و بنابراین نور بیشتری را ضبط می کند.

iPhone 15 Pro Max vs 14 Pro Max: او سلف خود را KO قرار می دهد

در 12 سپتامبر 2023 اعلام شد ، آیفون 15 Pro Max مدل پرچمدار جدید اپل است. آیا محصولات جدید در مقایسه با سلف خود واقعاً ارزش آن را دارند ? شکی نیست !

iPhone 15 Pro Max vs iPhone 14 Pro Max

اپل چهار آیفون جدید را در 12 سپتامبر 2023 راه اندازی کرد و دامنه آیفون 15 را به دنیا آورد. همانطور که نام آنها نشان نمی دهد ، آیفون 15 ، 15 پلاس ، 15 Pro و 15 Pro Max نمایندگان نسل هفدهم تلفن هوشمند اپل هستند. در صدر سلسله مراتب ، اکنون آیفون 15 Pro Max را پیدا می کنیم که به همین دلیل جای یک آیفون 15 فوق العاده را می گیرد که فقط از طریق شایعات وجود خواهد داشت. با این وجود لازم است در نظر بگیریم که این نوع Pro Max بیشتر از مدل Pro ساده تر از گذشته است.

در مواجهه با آیفون 14 Pro Max ، ثابت بدون درخواست است: آیفون 15 Pro Max شروع یک انقلاب شیرین در اپل اپل را نشان می دهد.

– موتور نوری
– لیدر اسکنر
– سبک عکاسی
– همجوشی عمیق
– لحن واقعی فلش
– هوشمند HDR 4
– حالت پرتره
– حالت شب
– حالت پانوراما (63 MP)
– فرمت JPEG و HEIF
– پیشوای سیب
– ضبط ویدیوی Ultrahd تا 60fps
– اپل حداکثر 4K در 30 فریم در ثانیه است
– عکس 8MP در طول ضبط 4K
– تثبیت نوری
– در 1080p تا 240 فریم در ثانیه کاهش دهید
– حالت عمل

– موتور نوری
– لیدر اسکنر
– سبک عکاسی
– همجوشی عمیق
– لحن واقعی فلش
– هوشمند HDR 4
– حالت پرتره
– حالت شب
– حالت پانوراما (63 MP)
– فرمت JPEG و HEIF
– پیشوای سیب
– ضبط ویدیوی Ultrahd تا 60fps
– اپل حداکثر 4K در 30 فریم در ثانیه است
– عکس 8MP در طول ضبط 4K
– تثبیت نوری
– در 1080p تا 240 فریم در ثانیه کاهش دهید
– حالت عمل

iPhone 15 Pro Max با بهترین قیمت قیمت اساسی: 1،479 یورو

طراحی و صفحه نمایش: یک وسیله نقلیه کالاهای سنگین بسیار سبک تر

iPhone 15 Pro Max غیرقابل انکار شبیه پیشینیان خود از جمله آیفون 14 Pro Max است. شباهت بسیار عالی است ، اما هنوز چندین پیشرفت قابل توجه در این مدل جدید وجود دارد.

USB-C در مقابل رعد و برق

برجسته ترین آشکارا ادغام درگاه USB-C است و جایگزین رعد و برق می شود. ما باید از اروپا بخاطر این تغییر تشکر کنیم که واقعاً ایده اپل نیست. مارک اپل دیگر تمایلی به رها کردن کانکتور مالک خود ندارد ، دیگر این انتخاب را نداشت. خوب برای کاربران ، حتی به طور منظم محصولات اپل از آنجا که USB-C قبلاً در iPad ، Mac و MacBook ظاهر می شود.

iPhone 15 Pro Max

USB-C یک راه حل برای آینده است و آیفون 15 Pro Max از USB 3 برای جریان تا 10 گیگابایت در ثانیه پشتیبانی می کند. آیفون 14 Pro Max قدیمی در Lightning Take USB 2 باقی مانده است.

تیتان در مقابل فولاد

تغییر مهم دیگر مربوط به انتخاب مواد است. اپل همیشه مراقبت کرده است که اجزای ممتاز را در دستگاه های خود ارائه دهد ، به ویژه در یک نوع مانند Pro Max. برای مدل جدید خود ، برند آمریکایی به جای فولاد ضد زنگ از تیتانیوم استفاده می کند. این شاخص محافظت از تلفن هوشمند را تغییر نمی دهد ، که همچنان IP68 دارای گواهینامه است و بنابراین در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است. از طرف دیگر ، این باعث می شود آیفون 15 Pro Max حتی قوی تر و مهمتر از همه از بزرگتر خود باشد.

در حالی که دو Apple Pro Max دارای الگوهای نزدیک است ، 15 Pro Max 221 گرم را در تعادل در برابر 240 گرم برای سلف خود نشان می دهد. تفاوت 19 گرم که بدیهی است پس از آنکه آیفون در دست باشد ، مورد توجه قرار نمی گیرد.

آخرین تفاوت عمده مربوط به انتخاب رنگ ها است. گروه کالیفرنیا برای رنگهای طبیعی تیتانیوم ، تیتانیوم آبی ، تیتانیوم سفید و تیتانیوم سیاه انتخاب می کند. با آیفون 14 Pro Max ، ما بین بنفش شدید ، طلایی ، نقره و سیاه و سفید نوسان می کنیم.

iPhone 15 Pro Max

و صفحه نمایش ? همان نقاط قوت ، علاوه بر این

با توجه به صفحه نمایش ، به طرز چشمگیری تکامل نمی یابد و 15 Pro Max تمام عناصر پرچمدار را در دست می گیرد. صفحه بزرگ 6.7 اینچی Super Retina XDR هنوز هم وجود دارد ، همراه با فناوری تبلیغی و نمایش همیشه روی صفحه (صفحه نمایش همیشه فعال). دال همیشه درخشان نوسان (2،000 نیت) است و میزان خنک کننده آن بین 1 تا 120 هرتز متفاوت است.

بیشترین ناظران مطمئناً متوجه شده اند که آیفون 15 Pro Max دارای مرزهای ظریف تر است. سلف او قبلاً در این مورد کاملاً خوب بود ، اما اپل با این مدل حتی بهتر عمل می کند.

چی ! یک دکمه جدید در آیفون ?

اپل در آیفون جدید خود “عمل” است ! هیچ ارتباطی با زنجیره تخفیف سخت وجود ندارد ، ما در مورد یک قابل تنظیم جدید صحبت می کنیم که می آید جای سوئیچ رینگر/ساکت را بگیرد.

بیش از 15 سال در حال حاضر ، سودمندی آن دیگر پریدن به چشمان اپل بود که تصمیم گرفت آن را با یک دکمه قابل تنظیم جایگزین کند.

برای اینکه عادت های خاصی را مختل نکنیم ، همیشه به طور پیش فرض در حال تغییر به حالت سکوت است. با این حال ، می توان از آن برای فعال کردن حالت غلظت ، دوربین ، لامپ مشعل ، دیکتافون ، ترجمه ، ذره بین نیز استفاده کرد. حتی می توان میانبر مورد نظر خود یا تنظیم دسترسی را ادغام کرد.

آیفون 15 Pro Max Advantage

اجراها: این یکسان است ، اما لزوماً کمی بهتر است

اپل برای آیفون 15 Pro خود ، یک SOC کاملاً جدید به نام A17 Pro را به ارمغان می آورد. او جانشین A16 Bionic است که اکنون آیفون 15 کلاسیک را مجهز می کند (علاوه بر آیفون 14 Pro ، شما همیشه دنبال می کنید ?).

در اپل ، معرفی یک تراشه جدید کمی شبیه به شعار المپیک (“سیتیوس ، آلتیوس ، فورتیوس” یا “سریعتر ، بلندتر ، قوی تر”) یا فورت بورد است ، هر یک از کلاسیک های او. همیشه بیشتر ، همیشه بالاتر ، همیشه قوی تر ، برند اپل محدودیت هایی را برای ارائه قدرت بیشتر تحت فشار قرار می دهد.

در حالی که منتظر تست های خود هستیم ، بدیهی است که انتظار داریم یک هیولا عملکرد مطابق با سلف آن باشد. معماری با یک پردازنده 6 نفره و یک موتور عصبی با 16 قلب قابل مقایسه است ، اما A17 Pro با GPU 6 نفره خود (در برابر 5 هسته در A16 Bionic) Torso را بمباران می کند. این ممکن است یک جزئیات برای شما باشد ، اما برای اپل منجر به “حفظ جایگاه خود به عنوان یک رهبر در بخش کک های هوشمند” می شود. Snapdragon از Qualcomm و MediaTek Dimrensal فقط باید خوب بایستند.

در حقیقت ، این شرکت به لطف “پیشرفت های میکروارشی” ، یک دستگاه عصبی تا 2 برابر سریعتر و یک پردازنده گرافیکی تا 20 ٪ سریعتر ، یک پردازنده سریعتر را برانگیخته است. پیشرفت ممکن است قابل مشاهده باشد ، اما بعید است که شما A16 Bionic را در قسمت های آن فشار آورده باشید. بهتر از کافی نیست.

لطفاً توجه داشته باشید ، به نظر می رسد اولین بازخورد نشان می دهد که A17 Bionic تمایل به گرما دارد. این را می توان با انتخاب تیتانیوم که بیشتر از سایر مواد گرم می شود (فولاد ، آلومینیوم و غیره) توضیح داد.

آیفون 15 طرفدار حداکثر

عکس: آیفون 15 Pro Max سرانجام در بهترین Android ?

در اینجا بدون شک پیش بینی شده ترین نقطه و روی آن اپل بیشترین کار را برای آیفون 15 Pro Max انجام داده است. مدل پرچمدار اپل با تنها برادر حرفه ای ، از چندین پیشرفت مهم بهره می برد.

در نگاه اول ، ما نمی توانیم بگوییم که تغییر آشکار است. این تلفن هوشمند سه سنسور خود را حفظ می کند ، هنوز هم بر روی یک سنسور اصلی 48 MPX (F/1.78 ، معادل 24 میلی متر) شرط بندی می کند که بزرگتر است. همانطور که از دیگر مدل Pro ، ما علاوه بر فرمت Proraw 48 MP ، مدیریت ضبط پیش فرض تصاویر را در 24 MPX یا پشتیبانی از تصاویر HEIF در 48 MP ، یادداشت می کنیم.

iPhone 15 Pro Max

علاوه بر این سنسور زاویه دار ، همیشه یک زاویه فوق العاده از 13 MPX (F/2.2 ، معادل 13 میلی متر) و به ویژه یک لنز تله 12 MPX (F/1.78 ، معادل 120 میلی متر) وجود دارد. مورد دوم توجه را به خود جلب می کند ، زیرا با سلف خود و بقیه محدوده آیفون 15 استراحت می کند. اپل دیگر از یک لنز تله فوتو X3 ساده (معادل 77 میلی متر) راضی نیست و برای یک ماژول پراسکوپی با بزرگنمایی نوری X5 انتخاب می کند.

زوم X5 ، جدیدترین سال در آیفون

این شرکت آمریکایی به آنچه چند سال به تولید کنندگان اندرویدی ارائه می دهد نزدیکتر می شود. این فرمول با نام “تتراپریسم” توسط اپل ، در هواوی ، Oppo ، Google یا Samsung و Honor یافت می شود. برای اپل ، iPhone 15 Pro Max به سادگی “بزرگترین دامنه بزرگنمایی نوری که تاکنون در آیفون ارائه شده است” ارائه می دهد. این مدل جدید تطبیق پذیری بیشتری را تضمین می کند.

در انتظار آزمایش ، ما به خطر گرفتن اپل توجه می کنیم که در نهایت از یک دوره در این زمین عبور می کند. خندق هنوز در مقایسه با آیفون 14 Pro Max در حال گسترش است.

آیفون 15 Pro Max Advantage

استقلال: هیچ چیز تغییر نمی کند (یا تقریبا)

iPhone 15 Pro Max دارای باتری 4،422 میلی آمپر ساعت است. آیفون 14 Pro Max در 4،323 میلی آمپر ساعت متوقف می شود ، اما پس چرا هیچ چیز تغییر نمی کند ?

بهبود ظرفیت همه چیز نیست و اپل تأیید می کند که مدل جدید آن کوچکترین سود در استقلال را ارائه نمی دهد. این شرکت هنوز تا 29 ساعت خواندن ویدیو و 25 ساعت پخش را اعلام می کند. آیفون 15 Pro Max همچنین با همان ظرفیت های شارژ پیشرفت می کند ، تا 50 ٪ استقلال در 30 دقیقه بار سیمی (با آداپتور 20 W یا بیشتر فروخته شده). این برند همیشه نشانگر شارژ بی سیم Magsafe تا 15 W و Qi تا 7.5 W است.

تنها مزیت کوچک می تواند اتصال از طریق درگاه USB-C باشد.

برابری

قیمت و در دسترس بودن: تعجب خوب از آیفون 15 Pro Max ناشی می شود

آخرین قطعه بزرگ مربوط به قیمت است و اپل یک تعجب عالی را برای مشتری فرانسوی محسوب می کند. بگذارید گفته شود ، قیمت یک مدل Pro Max هنوز به ارتفاعات می رسد و نادر است مدل هایی که بسیار گران هستند. برخی از مدل های Android ، از جمله دستگاه های تاشو ، هنوز هم این مقایسه را دارند.

با این حال ، مشخص است که آیفون جدید هزینه کمتری نسبت به سلف خود دارد. در حین تورم ، اپل قیمت آیفون جدید خود را پایین می آورد و آیفون 15 Pro Max یکی از مواردی است که بیشترین سود را دارد.

آیفون 15 طرفدار حداکثر (256 گیگابایت) با قیمت آیفون 14 Pro Max (128 گیگابایت) ، اپل این کار را کرد !

موضوع تعرفه همچنین فرصتی برای برجسته کردن ناپدید شدن مدل 128 گیگابایتی است. برای چنین مدلی ، وجود یک نوع 128 گیگابایتی معنی ندارد و کافی نیست. اپل انتخاب عاقلانه ای را برای ارائه فوراً آیفون 15 Pro Max با 256 گیگابایت ذخیره سازی و با همان قیمت آیفون 14 Pro Max از 128 گیگابایتی ارائه می دهد.

آیفون 14 Pro Max Test: پویا است !

آیفون 14 Pro Max بدون شک عضلانی ترین مدل 2022 است – در اوایل سال 2023 قدرتمندترین تلفن هوشمند در بازار باقی مانده است. تست دقیق ما آیفون 14 Pro Max را کشف کنید.

ارسال شده در 28 دسامبر 2022 در ساعت 4:07 بعد از ظهر

آیفون 14 Pro Max Review

در 7 سپتامبر 2022 ، اپل کلید اصلی خود را پشت سر گذاشت. هر سال ، این کنفرانس نشانگر تجدید محدوده آیفون ، راه اندازی جدید اپل واچ و در سال 2022 ، انتشار New Airpods Pro بود.

در حالی که آیفون 14 پلاس بعداً در ماه اکتبر وارد می شود ، ما می خواستیم آیفون 14 Pro Max را در اولویت قرار دهیم که مانند آیفون 14 Pro استاندارد جدیدی را در اپل اعلام می کند. در کنار آن ، آیفون 14 و 14 پلاس بیشتر از آنچه در سال گذشته پیشنهاد داده است ، استمرار می کند.

بنابراین در اینجا ، این آیفون 14 Pro Max است که به ما علاقه مند است. از 1،329 یورو برای نسخه 128 گیگابایتی ارائه شده است ، این گرانترین آیفون در محدوده در سال 2022 در اوایل سال 2023 است. آیا ارزش آن را دارد ? آیا ویژگی های جدید واقعاً وضعیت را تغییر می دهد ? نظر ما پس از چند روز آزمایش این آیفون 14 Pro و 14 Pro Max.

آیفون 14 Pro Max: قیمت و در دسترس بودن

آیفون 14 Pro Max از 1،479 یورو در دسترس است (برای نسخه با 128 گیگابایت ذخیره سازی). مثل همیشه در اپل ، افزایش ظرفیت ذخیره سازی یک ثروت کوچک دارد. بدین ترتیب مدل 256 گیگابایتی با 1609 یورو در دسترس است که از 512 گیگابایت با 1869 یورو در دسترس است. iPhone 14 Pro Max با 1 سل ذخیره سازی در 2،129 یورو در دسترس است ، که از بازار تلفن های هوشمند غافلگیر نشده است (غیر سرپوشیده).

بدیهی است که قیمت آن ممنوع است ، اپل پیشنهادات تأمین مالی خود را در 24 برابر رایگان برجسته می کند ، احتمالاً برای جلوگیری از تصادفات عروقی و/یا قلبی در مواجهه با افزایش قیمت. فروشندگان رسمی نیز مایل به تأمین بودجه در چندین بار و بدون هیچ هزینه ای هستند.

امسال ، مصرف کنندگان فرانسوی پر از اثرات تورم و کاهش ارزش یورو در برابر دلار هستند. هیچ سوالی برای کاهش حاشیه اپل وجود ندارد – تجارت تجارت است. بنابراین, تمام آیفون 14 بسیار بیشتر از سال گذشته است. از این بدتر ، برخی از مدل ها که قبلاً تا حد زیادی سودآور هستند زیرا آیفون نیز قیمت اصلاح شده خود را نیز مشاهده می کند ، البته. انتهای پرانتز.

iPhone 14 Pro Max 128 GB با بهترین قیمت قیمت اساسی: 1،479 یورو

iPhone 14 Pro Max: هیچ چیز در سمت طراحی یا تقریباً تغییر نمی کند

تست طراحی آیفون 14 Pro Maxآیفون 14 Pro Max vs 13 Test Design Proآیفون 14 Pro Test Testتست اجرای آیفون 14 Pro Maxتست رابط آیفون 14 Pro Max آیفون 14 Pro Max vs 13 Test Pro

تیم کوک هنگام انتشار آیفون X آن را اعلام کرد: چرخه تجدید آیفون اکنون سه سال خواهد بود. با دانستن این موضوع ، بنابراین ما نمی توانیم تعجب کنیم که آیفون 14 Pro Max بیشتر خطوط قبلی خود را در نظر می گیرد.

بنابراین یک شاسی از جنس استیل ضدزنگ با یک لباس شیشه ای مت پوشیده شده با محافظت فوق العاده مقاوم وجود دارد سپر سفالی, همه IP68 معتبر (مقاومت در برابر غوطه وری در آب تا 6 متر به مدت 30 دقیقه طبق استاندارد 60529 CEI).

iPhone 14 Pro Max کمی جمع و جور تر از سلف خود است: 160.7 میلی متر در برابر 160.8 میلی متر برای عرض 77.6 میلی متر در برابر 78.1 میلی متر. از طرف دیگر ، کمی ضخیم تر (7.85 میلی متر در برابر 7 ، 65 میلی متر) عمدتاً به دلیل نوری عکس بزرگتر جدید است. آنها همچنین 2 گرم آن را افزایش می دهند.

بگذارید با این تجمع ارقام در آنجا متوقف شویم و به نتیجه گیری این آزمایش برسیم: آیفون 14 Pro Max همان حس 13 Pro Max را می دهد یا یک حداکثر 12 طرفدار. بنابراین ما روزانه از یک کودک زیبا استفاده می کنیم ، که نیاز به دستکاری با هر دو دست دارد مگر اینکه طبیعت سخاوتمندانه باشد و شما هم دست های بزرگی و هم استعدادهای متناقض دارید.

مزیت این ماستودون این است که او وانت را دلسرد می کند زیرا در صورت وقوع سرقت ، بلافاصله در شلوار یا کیف دستی خود سبکی زیادی احساس خواهید کرد.

جدا از رنگ بنفش جدید (عالی) ، آیفون 14 Pro Max از این رو چیزی کمتر از آیفون 13 Pro Max نیست. با جزئیات بیشتر: شکاف جدید آن جزیره پویا. همچنین یادآوری می شود که این نوآوری نرم افزار در استانداردهای آیفون 14 موجود نیست.

The Big Thunty: جزیره پویا

آیفون 14 Pro Max Dynamic Island

این جدید بودن آیفون 14 Pro است. جزیره پویا (کلمه برای کلمه “جزیره پویا” ، ما قضاوت نمی کنیم) همه ناظران را در هنگام ارائه آن در The Keynote Apple شگفت زده کرد.

پشت این نام یک نرم افزار اصلی را پنهان می کند. امسال ، اپل تصمیم گرفت اندازه شکافی را که شروع به ساخت آیفون کمی قدیمی کرده بود ، کاهش دهد. بنابراین مهندسان 50 ٪ کوچکتر از دوربین قدیمی اما به همان اندازه مؤثر را ادغام کردند.

مشکل: این شکاف جدید دیگر نیست. اکنون به شکل یک قرص کوچک در بالای صفحه می گیرد. هیچ سوالی برای اپل نیست که اجازه دهد این عنصر ناخوشایند محصول خود را خراب کند.

از آنجا که نمی توان مواد را تغییر داد ، بنابراین اپل ارتش خود را از طراحان UX آزاد کرده است تا بتواند این عنصر از نظر زیبایی شناختی را به یک دارایی تبدیل کند.

جزیره پویا در واقع یک عملکرد نرم افزاری است که از سخت افزار استفاده می کند. یک استاد در هنر بهینه سازی سخت افزار/نرم افزار ، اپل دنیای بسیار کمی را توسعه داده است که در آن کاربر می تواند سالن استراحت کند.

iPhone 14 Pro Max مختلف اسکات آیفون 14 Pro Max Dynamic Island Pop Up Test

جدی تر و در تست ما از آیفون 14 Pro ، جزیره پویا به شما امکان می دهد با پانچ در بالای صفحه ارتباط برقرار کنید. این جایی است که اعلان ها در حال آمدن هستند (تماس ها ، پیام ها و غیره.) ، که وظایف در حال انجام (حداکثر 2 به طور همزمان) ظاهر می شوند (به عنوان مثال پخش موسیقی ، تایمرها و غیره) یا اطلاعات متنی مانند راهنمایی GPS متمرکز است. اپل که API خود را برای توسعه دهندگان باز کرده است ، امکانات بی پایان می شوند.

این اطلاعات گروه بندی شده در شکاف می تواند به لطف پشتیبانی طولانی ، به یک پنجره بازشو تبدیل شود و سپس به اطلاعات و تعامل بیشتر دسترسی پیدا کند ، کمی شبیه ویجت.

جزیره پویا کاملاً در کل رابط ، با انیمیشن های سیال و سریع یکپارچه شده است. و اگر عادت های قدیمی ما فقط باعث می شود که از این قابلیت ها به ندرت در شروع تجربه استفاده کنیم ، به سرعت طعم می گیریم. تا زمانی که بدون آن نتوانید انجام دهید.

با جزیره پویا, اپل یک درس بهینه سازی نرم افزار به کل صنعت تلفن می دهد. اگر هیچ مارک دیگری پانچ چنین اندازه ای را ادغام نکرده بود ، هیچ کس این ایده را نداشت که از این عنصر ناخوشایند استفاده کند تا آن را به یک ابزار روزانه عملی تبدیل کند.

از ما دور است که از Guéguerre Apple/Android Guéguerre تغذیه کنیم ، اما چند روز نگذشت که اولین نسخه های جزیره پویا در تلفن های هوشمند اندرویدی شکوفا شود.

صفحه نمایش آیفون 14 Pro Max بهترین موجود در سال 2023 است

تست صفحه نمایش صلاحیت آیفون 14 Pro Max

بگذارید اکنون جزیره پویا را ترک کنیم و ما روی ملزومات تمرکز می کنیم: کیفیت صفحه نمایش. صفحه نمایش آیفون 14 Pro Max یک شگفتی خالص است. اپل یک ویژگی از قبل کنترل شده در نسل های قبلی را بهبود می بخشد ، و ما آن را در آزمون خود کاملاً تأیید کرده ایم.

مانند iPhone 13 Pro Max ، آیفون 14 Pro Max بنابراین گنجانیده شده است یک دال سوپر شبکیه XDR (بر اساس فناوری OLED) از 6.7 “با تمام اصطلاحات بازاریابی که اکنون به آنها عادت کرده ایم: HDR, ترویج (فرکانس تازه سازی تطبیقی ​​از 10 تا 120 هرتز) و لحن واقعی.

در میان پیشرفت ها ، اجازه دهید حداکثر روشنایی را که در 2000 NITS در خارج از منزل (1600 NIT در HDR) اعلام شده است ، نقل قول کنیم و مهمتر از همه حالت همیشه این می تواند با یک صفحه ساعت که می تواند اطلاعات متنی را نشان دهد مقایسه شود. هنگام فعال شدن ، فرکانس تازه کردن برای صرفه جویی در مصرف انرژی به 1 هرتز کاهش می یابد.

ما به کیفیت صفحه نمایش نمی پردازیم ، بسیار عالی. با فرمت 6.7 ، لذت حتی بیشتر است, مخصوصاً برای علاقه مندان به فیلم یا بازی.

و از آنجا که هیچ چیز برای پشتیبانی از چنین نظرات ، داده های علمی را ضرب نمی کند ، در اینجا نتایج آزمایشگاه 01LAB ما وجود دارد: میانگین روشنایی 1038 CD/M2 ، قله درخشان در HDR در 1500 CD/m2 ، Infini و Delta E 2.87 (به طور پیش فرض).

برخی خواهند گفت که اپل کمی چهره های خود را اغراق کرده است. درست است اما نتایج هنوز بسیار چشمگیر است و آن را تأیید می کند صفحه نمایش آیفون 14 Pro Max یکی از زیباترین دارایی های آن است.

تراشه A16 Bionic از آیفون 14 Pro Max در سال 2023 هیچ رقابت ندارد (و باید مدت زمان طولانی باشد)

تست صفحه نمایش آیفون 14 Pro Max

در حالی که آیفون 14 و 14 به علاوه همان تراشه سال گذشته را به ارث می برند ، 14 Pro و Pro Max افتتاح A16 Bionic ، حکاکی شده در 4 نانومتر. به گفته اپل ، این تراشه جدید 40 ٪ سریعتر از هر بازار دیگر در بازار به استثنای A15 Bionic است که تنها 10 ٪ فاصله دارد. دومی هنوز در آیفون 14 و همچنین کل نسل تلفن های هوشمند اپل 2021 وجود دارد.

آیا بیشتر می خواهی ? A16 Bionic یک سوم انرژی بهترین تراشه های رقیب را برای همان قدرت تحویل داده شده مصرف می کند. با تشکر از او ، بنابراین آیفون 14 Pro و Pro Max تمام سوابق استقلال را می شکنند (ما به آن باز خواهیم گشت).

چه چیز دیگری ? پردازنده تصویر جدید (ISP) قول می دهد از پتانسیل کامل سنسور 48 MP جدید بهره برداری کند. موتور نمایشگر جدید روشنایی دال را بهبود می بخشد ، بهتر است تغییرات را در فرکانس تازه سازی مدیریت کنید و بنابراین از آن لذت ببریدهمیشه با مصرف انرژی بسیار کمی.

بدیهی است که قدرت تراشه باعث می شود بازیکنان و کاربران خواستار آن باشند. بیش از یک افزایش عملکرد واقعی (در مقایسه با A15 Bionic), A16 Bionic نوید پایداری غیرقابل مقایسه را می دهد در بازار ، در سال 2023 و بعد از آن.

iPhone 14 Pro Max نیز ..

آیفون 14 Pro Max Test a

با استفاده از آیفون 14 Pro Max ، اپل دو ویژگی را راه اندازی می کند که باعث ایجاد سر و صدا می شود. تشخیص تصادف, اول ، وعده هشدار دادن به خدمات اضطراری به طور خودکار در صورت تصادف رانندگی (و اینکه شما بیهوش هستید).

برای ایجاد چنین عملکردی ، مهندسان مجبور بودند یک شتاب سنج را که قادر به تشخیص فشار متحمل شده در هنگام ضربه است ، ادغام کنند (معروف G). بنابراین این شتاب سنج می تواند تا 256 گرم پشتیبانی کند. برای پشتیبانی از آن در این کار تجزیه و تحلیل ، مهندسان همچنین ژیروسکوپ را با یک مورد جدید جایگزین کرده اند که قادر به نمونه برداری چهار بار سریعتر است.

سرانجام ، تیم های اپل یک میلیون ساعت شبیه سازی را در شرایط واقعی رانندگی با بیشترین استفاده از مدل های خودرو در جهان انجام داده اند. داده های ضربه ای که در طرفین دریافت می شود ، جلو و عقب برای ایجاد یک الگوریتم قادر به دانستن اینکه یک شوک برای راننده بسیار قدرتمند است ، تهیه شده است.

پس از تشخیص حادثه ، تماس اضطراری به طور خودکار راه اندازی می شود. سپس یک پیام اتوماتیک با مشخص کردن موقعیت مکانی خود ، از همبستگی که تصادف کرده اید جلوگیری می کند. در عین حال ، تماس های اضطراری شما (که در برنامه بهداشت ثبت شده است) توسط پیام هشدار داده می شود.

از جمله سایر فن آوری های منتشر نشده ، اپل نیز از این رونمایی کرده است SOS اضطراری ماهواره ای. iPhone 14 Pro Max می تواند حتی در صورت عدم ضبط شبکه موبایل یا WiFi با کمک تماس بگیرد. این ویژگی که برای نوامبر 2022 برنامه ریزی شده است متأسفانه فقط در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. بنابراین ما هنوز باید منتظر قاره قدیمی باشیم.

سرانجام ، لازم به ذکر است که آیفون 14 Pro Max می تواند به طور همزمان با دو بسته تلفن همراه همراه باشد: یکی با سیم کارت فیزیکی ، دیگری از طریق ESIM. مدل های “فقط ESIM” ، اولین بار در بازار ، فقط در ایالات متحده وجود دارد.

اپل یک سنسور عکس 48 MP را در آیفون 14 Pro تصویب می کند

تست عکس آیفون 14 Pro Max Qualite

” سرانجام ! »برخی از آنها. سرانجام اپل تصمیم گرفت تا تعداد مگاپیکسل ها را در سنسور اصلی خود افزایش دهد. بنابراین آیفون 14 Pro Max یک سنسور 48 MP جدید دارد برای حمایت از هدف زاویه بالا آن.

دو اپتیک دیگر ، آنها یکسان هستند: بنابراین دو سنسور 12 مگاپیکسلی وجود دارد: اولین همراه با یک لنز با زاویه فوق العاده گسترده ، دوم با یک تله با زوم 3 برابر.

به طور موازی ، مهندسان یک موتور رندر جدید به نام ایجاد کرده اند موتور نوری. او قول می دهد عکس های با کیفیت بهتر ، به ویژه در نور کم ، و همچنین پرتره ها حتی به آنچه می توان با یک مورد نیمه حرفه ای یا حتی حرفه ای بدست آورد.

سنسور 48 MP

سنسورهای عکس تست آیفون 14 Pro Max

از اعلامیه فریب نخورید. اگر اپل یک سنسور 48 MP را برجسته کند, iPhone 14 Pro Max به طور پیش فرض عکسهای زیادی از 12 MP را شلیک می کند. اپل مانند رقبای خود ، تصویب می کند پیکسل, فناوری برای به دست آوردن عکس دقیق 12 MP از یک سنسور 48 MP.

در شرایط نوری خوب برای دیدن هرگونه تفاوت با آیفون 13 Pro Max و سنسور اصلی 12 MP آن دشوار است. ما فقط به تضادهای مشخص تر و کمی رنگهای پر جنب و جوش اشاره کردیم. در کم نور در آزمایش آیفون 14 Pro Max ، از طرف دیگر ، نتایج قانع کننده تر است ، به خصوص به این دلیل که سنسور 65 ٪ بزرگتر از آیفون 13 Pro Max است و بنابراین نور بیشتری را ضبط می کند.

در واقعیت, این سنسور 48 MP به خصوص عکاسان را اغوا می کند نیمه حرفه ای یا حرفه ای. اول از آنجا که می توان در تنظیمات تیراندازی با شماره 48 MP برای به دست آوردن عکس های دقیق تر انتخاب کرد. این لزوماً در صفحه تلفن دیده نمی شود بلکه در نرم افزار روتوشینگ ، می بینیم که عکس ها موهای دقیق تری دارند.

مهمتر از همه ، برای بهره برداری از تمام پتانسیل های آن, این شرکت در 48 MP با حالت proraw ، ضبط. این حالت ، عزیز برای عکاسان ، به یک روتوش بسیار دقیق تر اجازه می دهد. معکوس مدال: پرونده ها بسیار سنگین هستند (چندین ده مگابایت) که به سرعت حافظه ذخیره سازی را اشباع می کند. اگر عکاس هستید ، بنابراین مدل ها را با 512 گیگابایت یا حتی 1 برای ذخیره سازی طرفداری کنید.

اپل همچنین با Fanfare Great بازگشت یک بزرگنمایی 2 برابر را اعلام کرد. برای این کار ، سنسور اصلی 48 MP است که استفاده می شود ، نه یک سنسور جداگانه. لطفاً توجه داشته باشید ، این یک تصویر از تصویر نیست بلکه ارتباط اپتیک با الگوریتم های پردازش است.

بنابراین ، عکس هایی که با یک بزرگنمایی از بزرگنمایی 2x گرفته شده است “12 مگاپیکسل مرکزی سنسور چهار پیکسل” اپل را در وب سایت رسمی خود توضیح می دهد. در مورد این موضوع در پاسخ به این سؤال ، مهندسان عناصر دقیق تری را در مورد فرآیند مورد استفاده قرار نداده اند. بنابراین ما باید از این توضیحات راضی باشیم.

سنسورهای دیگر

تست دوربین آیفون 14 Pro Max

بقیه تجربه عکاسی بسیار نزدیک به آنچه ما با آیفون 13 Pro Max می شناسیم. در واقع ، اگر آیفون 11 Pro یا Pro Max (یا بالاتر) ندارید ، در کیفیت تصاویر تولید شده شاهد تحقق نخواهید بود.

موتور جدید موتور نوری کمی کیفیت عکس ها و پرتره ها را کمی بهبود می بخشد. اما تفاوت در مقایسه با آیفون 12 Pro و 13 Pro برای توجیه خرید به تنهایی بسیار سبک است.

Ditto for the Flash جدید ، متشکل از نه LED که ما در طول این آیفون 14 Pro Max تست کرده ایم. اگر به شما امکان می دهد کمی عکس های طبیعی تر شلیک کنید ، تفاوت بزرگی در تجربه عکاسی نشان نمی دهد.

اشکال آیفون 14

همچنین بهترین برای سلفی

آیفون 14 Pro Max Tredepth Test

اپل عاشقان سلفی را فراموش نکرده است. دوربین قله بهبود می یابد و اکنون یک اپتیک تشکیل شده از فوکوس خودکار را شامل می شود. کلیه تنظیمات – از جمله ادغام یک هدف جدید (F/1.9) – باعث می شود 38 ٪ کیفیت عکس ها را در کم نور بهبود بخشد.

مانند سنسور اصلی آیفون 14 Pro Max ، عکس های گرفته شده در بهترین شرایط را به شدت بهبود نمی بخشد. با این حال ، درست است که سلفی های ضبط شده در نور کم (به ویژه حالت پرتره) بسیار قانع کننده تر هستند.

و فیلم ?

آیفون 14 Pro Max vs 13 Test Pro Photo

همیشه سریع چشم خود را به فیلمبرداران تبدیل کنید ، اپل هنوز کپی خود را با آیفون 14 Pro Max بهبود می بخشد. اگر کیفیت فیلم ها کاملاً نزدیک به آنچه با 13 Pro Max بدست آمده است ، دو حالت جدید هنوز هم تجربه را بهبود می بخشند. و تست ما از آیفون 14 Pro Max آن را برای ما تأیید کرد.

اولین ، شما آن را می دانید ، زیرا این حالت است وابسته به سینمایی (شما کسی را می شناسید که پس زمینه را تار می کند ، مانند پرتره ها). در حالی که ما از کیفیت کامل HD با آیفون 13 Pro Max راضی بودیم, iPhone 14 Pro Max قادر به فیلمبرداری با این حالت در 4K تا 30 IM/s است یا 24 immo/s ، همه در Dolby Vision HDR. علاوه بر این ، الگوریتم جدید به طور خاص ، بسیار دقیق تر ، به طور دقیق تر در درمان مو و عینک به طور خاص انجام می شود.

ولی چشمگیر ترین حالت جدید است عمل. دومی به شما امکان می دهد فیلم های متحرک را فیلم کنید. عملی برای دنبال کردن ورزشکاران ، فیلمبرداری صحنه های اکشن در تلفن هوشمند (مانند تعقیب) و غیره. با فعال کردن این حالت ، می توانید با 60 فریم در ثانیه با Dolby Vision و Prore فعال شده ، حداکثر 2.8K را فیلمبرداری کنید.

فیلم ارائه اپل تفاوت زیادی با این حالت نشان داد. در واقعیت ، تثبیت در حالت استاندارد در حال حاضر خیره کننده است. با این وجود ، ما با لرزیدن عمداً تلفن در حین تیراندازی ، صحنه مسابقه را شلیک کردیم. نتایج به نظر می رسد و با آنچه که با یک کالای خوب به دست می آید قابل مقایسه است وابسته به جیمبول. به جای دیدن.

پادشاه جدید استقلال

استقلال تست آیفون 14 Pro Max

اپل چند سال پیش با انتقاد از استقلال فاملی آیفون خود ، فرمول جادویی را پیدا کرد و موفق شده است آخرین نسل ها را در بین منابع بازار بالا ببرد. سال گذشته ، iPhone 13 Pro Max حتی عنوان ماندگارترین تلفن هوشمند همه دسته بندی شده را به دست آورد (تا دور).

امسال ، iPhone 14 Pro Max ، علی رغم باتری کوچکتر (4323 میلی آمپر ساعت در برابر 4352 میلی آمپر ساعت) حتی بهتر از برادر بزرگ خود است. با توجه به نتایج آزمایشگاه 01Lab ما, 27:21 طول خواهد کشید تا باتری کاملاً خسته شود, دو ساعت بیشتر از آیفون 13 Pro Max و هشت ساعت بیشتر از RENO8 ، ماندگارترین تلفن هوشمند در جهان Android. خیلی برای ارقام.

به طور روزانه در طول آزمایش ما ، درست است که ما از استقلال عالی آیفون 14 Pro Max خوشحال شدیم. آخرین اپل تا کنون الگویی است که ما مجبور شدیم در طول آزمایش کمترین شارژ را شارژ کنیم. با وجود درخواست های منظم, ما حتی تقریباً دو روز با یک بار واحد برگزار کردیم. چشمگیر.

ما دوست داشتیم به همان اندازه بار بگوییم ، همیشه برای مدلی که با این قیمت فروخته می شود بسیار ناامید کننده است. علاوه بر این ، اپل مراقب است که این جنبه از دستگاه را برجسته نکند ، و خود را با یک خط کوچک در برگه فنی که نشان دهنده زمان بار 50 ٪ در 35 دقیقه با یک شارژر 20W است که علاوه بر این ارائه نشده است.

این اجراها برای مدلی از این مقیاس بسیار عادلانه هستند. و سازگاری با شارژ بی سیم Magsafe یا ضریب هوشی ما را تسلی نمی دهد. رقبا خیلی بهتر عمل می کنند.

iPhone 14 Pro (ساده) ارزش ضربه در سال 2023 را دارد ?

آیفون 14 Pro تمام ویژگی های آیفون 14 Pro Max را با چند جزئیات کوچک به اشتراک می گذارد.

نقطه اصلی تمایز بدیهی است که اندازه آن است. بسیار کوچکتر ، یک صفحه 6.1 اینچ را در خود جای داده است. این فرمت چنگ زدن را تسهیل می کند و حتی امکان استفاده راحت با یک دست را فراهم می کند. سبک تر ، همچنین در جیب راحت تر می لغزد. مثل سلف خود, قالب آیفون 14 Pro بهترین سازش بین گرفتن خوب و راحتی بصری است.

تفاوت قابل توجه دیگر بین این دو مدل البته در پشت صفحه نمایش است. از آنجا که کوچکتر است ، آیفون 14 Pro باتری حجیم کمتری دارد. بنابراین ، استقلال آن کمتر تحت تأثیر قرار می گیرد. با نمره 7:28 بعد از ظهر در آزمون های 01LAB ما ، خود را در پشت آیفون 14 Pro Max و 27:21 در استفاده همه کاره قرار می دهد. این مانع از حضور وی در بین ماندگارترین تلفن های هوشمند در بازار نمی شود.

سرانجام ، iPhone 14 Pro یک مدل کمی در دسترس تر است (1،329 یورو برای مدل 128 گیگابایتی). اما در این سطح قیمت ، اختلاف 150 یورو با نسخه حداکثر تفاوت ایجاد می کند ?

نه ، واقعاً ، آنچه انتخاب را به سمت طرفدار یا حداکثر سوق می دهد ، در واقع اندازه آنها و تا حدودی استقلال آنها است. برای بقیه ، در همان یکسان است.

آیفون 14 Pro Max Test: بهترین سال 2023 ، بدون شک

ما نتوانستیم سال 2023 را بدون انجام آزمایش کامل آیفون 14 Pro Max شروع کنیم ، که خود را در حال حاضر به عنوان پرچمدار دامنه موبایل اپل معرفی می کند. اما واقعاً چند ماه پس از تاریخ انتشار آن ، دستگاه واقعاً چیست ? در اینجا نظر مصور ما است.

7 فوریه 2023 ساعت 12:25 بعد از ظهر 8 ماه,

iPhone 14 Pro Max

آیفون 14 طرفدار حداکثر © iphon.خط
iPhone 14 Pro Max 128 GB با بهترین قیمت قیمت اساسی: 1،479 یورو

نظر ما در مورد آیفون 14 Pro Max:

  • سریعتر از همیشه
  • یک صفحه عالی
  • بسیار گران
  • استقلال خوب
  • بیش از حد کند

1 – طراحی و ویژگی های اصلی تغییر جانبی: جزیره پویا

اولین چیزی که با مسئولیت آیفون 14 Pro Max برای اولین بار ما را مشخص کرد ، در واقع جایگزینی شکاف توسط نام تجاری جدید است جزیره پویا از iOS 16. اکنون ، به جای یک متجاوز واقعی غیر ضروری و ناخوشایند که حالت تمام صفحه را خراب می کند ، ما حق داریم یک رابط کاهش یافته و متحرک داشته باشیم. زیرا اپل فقط ارائه نکرد نسبت بهترین اندازه/نمایشگر, نه: جزیره پویا یک عنصر رابط به خودی خود است.

با تشکر از این ، ما در نهایت می توانیم تایمر او را در زمان واقعی در قالب یک بازشو که مستقیماً در دستورالعمل های طراحی iOS ادغام شده است ، دنبال کنیم. این همچنین جایی است که موسیقی ما هنگام خواندن یا اعلان ظاهر می شود که تأیید می کند که آیفون 14 Pro Max به بخش و مسئول متصل است. در واقع ، با جزیره پویا, اپل موفق شده است مشکلی را مورد انتقاد بسیاری از دارایی ها قرار دهد که از همه قدردانی می شود. مانند وقتی Snapchat ، در زمان خود ، اعلان های تصاویر را برای نگرانی های امنیتی راه اندازی کرد.

2 – عملکرد تقریبا بی نظیر

معیار با تراشه بیونیک A16

در آیفون 14 Pro Max ، اپل به تراشه A16 Bionic پیوست ، کارآمدتر از تراشه A15 Bionic که در زیر کاپوت آیفون 14 “Simple” و آیفون 14 Plus از سر گرفته شده است. به روزرسانی لازم بود ? با توجه به نتایج بسیار سریع سلف خود ، واقعاً نیست. اما آیا خوش آمدید ? مطمئناً: ما هرگز نتوانسته ایم به معنای واقعی کلمه مدل خود را در آزمایش کاشت کنیم. و این ، حتی اگر اپل فقط تصمیم به همراهی با A16 Bionic فقط 6 گیگابایت رم داشته باشد ، نیمی از رقابت مانند Samsung Galaxy S23 Ultra است.

iPhone 14 Pro Max

آیفون 14 طرفدار حداکثر © iphon.خط

برای روشن شدن ، بیایید به معیار خالص و سخت برویم. با تشکر از تجهیزات آزمایشگاه ما 01net, ما توانستیم نمرات آیفون 14 Pro Max را با سایر کادورهای بخش موبایل بالا امروز مقایسه کنیم. به نظر می رسد که با آزمایش دستگاه ما به عنوان مثال با برنامه Geekbench5 در حالت تک هسته ای ، نتیجه به سادگی بدون جذابیت است: 1،868 امتیاز برای iPhone 14 Pro Max ، بیش از همه مدل های دیگر. با این حال خوب است که بدانید: این ارقام مطمئناً با آیفون 14 Pro Max برای ما بدست آمده است ، اما میانگین یادداشت های دیگر آزمایش کنندگان است. و از آنجا که این شکاف تنها چند صد امتیاز با فوق العاده گلکسی S22 است ، ممکن است که در دراز مدت اختلافات کاهش یابد. از آنجا که بله: فراموش نکنیم ، اما پردازنده مؤلفه ای است که سنین دارد.

آیفون که کمی بیش از حد گرم می شود

و اگر بزرگتر شود ، این پردازنده عمدتاً به دلیل گرمای بیش از حد است. با این حال ، در اپل ، مهندسان این فرصت را دارند که به طور مشترک سیستم عامل و پردازنده خود را توسعه دهند. که باید از چنین نگرانی هایی جلوگیری کند. اما با فشار دادن آیفون 14 Pro Max در قسمت های آن ، دما صعود می کند. زیاد. لطفاً توجه داشته باشید ، ما نمی گوییم که سرعت موبایل ضربه می زند: این طور نیست ، دوباره با یک مدل جدید و برای استفاده چند وظیفه ای کلاسیک. ولی فولاد ضد زنگ ممکن است بهترین ماده نباشد برای خنک کردن ماشین مسابقه.

اتصال

با این کار ، ما می خواستیم عملکرد آیفون 14 Pro Max را از نظر شبکه آزمایش کنیم. مشاهده اول: همانطور که قول داده شد, 5G سرعت شتاب را ارائه می دهد و ما بیشتر می خواهیم. اگر جعبه شما اجازه می دهد ، پس می توانید به راحتی به چند صد مگا در ثانیه برسید. وقتی متوجه شدیم ، درست قبل از ورود به هواپیما ، می توانیم آن را ببینیم که سریال را بارگیری نکرده ایم تا در طول سفر زمان را پشت سر بگذاریم. فقط در شانزده دقیقه و در فرودگاهی که کاملاً شلوغ است ، ما توانستیم سه فصل اول را بارگیری کنیم شکستن بد.

iPhone 14 Pro Max

آیفون 14 طرفدار حداکثر © iphon.خط

با این کار ، ما نیز به سادگی قدردانی می کنیم قدر, که به ما اجازه می دهد تا در چشمان چشم و بدون نیاز به عبور از بلوتوث ، پرونده ها را از یک آیفون به دیگری تبادل کنیم. فقط نزولی: عملکرد هنوز فقط در iOS ارائه می شود ، به طوری که برای بیشتر کاربردهای روزانه جایگزین خود را ترجیح می دهد.

iPhone 14 Pro Max 128 GB با بهترین قیمت قیمت اساسی: 1،479 یورو

3 طراحی: باید پوسته بخرید ?

ظاهر جهانی

حال بیایید در مورد قالب آن به سایر خصوصیات فنی اصلی آیفون 14 Pro Max برویم. در اینجا ، اپل تصمیم گرفته است تا همه چیز را در دستور العمل آیفون 13 Pro Max شرط بندی کند ، که قبلاً موفقیت های خود را در سراسر اقیانوس اطلس کسب کرده بود. تنها تفاوت قابل توجه بنابراین این است جزیره پویا که ما بسیار قدردانی می کنیم. در اینجا ، ما همچنین از ویژگی های مواد انتخاب شده توسط سازنده ، که به ما ارائه می دهد نمونه های مثال زدنی و رنگ های جلا داده بدون اینکه بیش از حد براق باشد ، ستایش خواهیم کرد.

در پشت ، آرم اپل سازنده و همچنین سنسور عکس سه گانه تحمیل شده را پیدا می کنیم که در ایستادگی نمی شود. اما با توجه به سودمندی سرریز آن ، شما واقعاً نمی توانید دوباره آن را پیدا کنید. وجود دارد چهار رنگ برای آیفون 14 Pro Max: Sideral Black ، Silver ، Gold یا Purple شدید. یک سایه واحد کمتر از نسل قبلی بنابراین ، که بیش از حد درک نمی شود حتی اگر کمی باید یک اشکال واقعی را در آنجا ببیند. برای ما کافی بود که در یک پوسته سیلیکونی خوب سرمایه گذاری کنیم تا در پایان رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنیم. فقط نزولی: قیمت ها ، که در اپل بسیار گران هستند و اغلب در فروشندگان حزب سوم نیز هستند.

iPhone 14 Pro Max

آیفون 14 طرفدار حداکثر © iphon.خط

استحکام iPhone 14 Pro Max

صحبت از محافظت دقیقاً ، بیایید ببینیم آیفون 14 Pro Max از نظر استحکام چه چیزی را به ما ارائه می دهد. در حال حاضر ، در جلو ، باید بدانید که حتی اگر اپل آن را به رنگ سیاه و سفید برطرف نکند ، ما در اینجا به همان شیشه حق داریم گوریل گلس ویکس از کورنینگ که برای تلفن های هوشمند سامسونگ کهکشان. این فناوری با ریختن آیفون چندین بار روی زمین و با پوسته ، از صفحه نمایش و نه در مقابل شکستن یخ دفاع می کند. از طرف دیگر ، فراتر از دو متر ارتفاع ، ممکن است با تجهیزات برش به پایان برسید. اما این هم رقابت است. برای ساختن درام در سال 2023 کافی نیست.

iPhone 14 Pro Max در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است. برای تأیید آن ، ما در یک استخر کلر شده UNCON و در عمق بیش از توصیه های اپل فرو رفته ایم: خسارتی برای گزارش وجود ندارد. ما همچنین اتفاق افتادیم که دستگاه جیب شلوارک خود را در کف زمین تنیس رها کنیم ، بدون اینکه کوچکترین ذره برای جلوگیری از بلندگو بیاید. البته باید ببیند که این در چندین سال چه می دهد ، اما در کوتاه مدت وعده استحکام اپل به نامه رعایت می شود.

4 – تست دوربین در آیفون 14 Pro Max

در عقب

بدیهی است که چگونه می توان در مورد آیفون 14 Pro Max بدون ذکر نتایج فوتوفون آن صحبت کرد ? این ممکن است یکی از مهمترین معیارهای خرید برای تعداد زیادی از کاربران باشد و برای ما نیز. در کارمندان تحریریه ، ما واقعاً عادت کرده ایم شلیک خودمان تصاویر خود را در. این عکسهای موجود بین Chapô و بدن مقالات ما است.

آیا برای جاودانه کردن مارک های مارک های اصلی فناوری ، آیفون دیگر در حال استفاده یا به سادگی مناظر تعطیلات ما: این یک بله بزرگ برای سنسور عکس iPhone 14 Pro Max است. با تشکر از تعریف جدید چهل و هشت مگاپیکسل برای انگلیسی بزرگ پیشنهاد شده است ، ما در نهایت می توانیم بدون از دست دادن کیفیت ، در تولید کننده یک شات بزرگنمایی کنیم. تنها پشیمانی ما ? که بهترین وضوح همانطور که در مورد زاویه فوق الذکر پیشنهاد نشده است.

آیفون 14 Pro Test Test

ماکرو آیفون 14 Pro Max © حالت iphon.خط

برای تله فوتو ، مشاهده کمی متفاوت است ، زیرا این سنسور به وضوح برای همان کاربردها در نظر گرفته نشده است. با تشکر از این مؤلفه ، ما می توانیم شیارها را از اپیدرم متمایز کنید, حرکات یک حرکت مورچه یا حتی در حدود پنجاه متر. از طرف دیگر ، بدون کنترل صحیح تنظیمات برنامه دوربین ، جاودانه کردن ماه و دهانه های آن از بین می رود. اپل و عکاسان حرفه ای نشان می دهند که این امکان وجود دارد ، اما این امر به دانش نیاز دارد که عموم مردم چنین ندارند.

آیفون 14 Pro Test Test

iPhone 14 Pro Max © حالت شب iphon.خط

دوربین جلو

و برای دوربین اختصاص داده شده به سلفی ها ? باز هم ، اپل بود محدود به دوازده مگاپیکسل. با این حال این برای یک تماس دیدنی ساده کافی خواهد بود ، علاوه بر این ، همبستگی های ما هرگز از صدا یا تصویر در این شرایط شکایت نکرده اند. برای یک پرتره واقعی ، این داستان دیگری است. با این حال ، تست حالت ناشناس ما ثابت می کند که دوربین FaceTime چیزی برای گرفتن عکس پروفایل زیبا برای شبکه های اجتماعی دارد. ما از صحت ویژگی ها ، احترام به رنگ ها با پارامترهای اساسی ، بلکه فوکوس خودکار هوشمند که در iPhone 13 Pro Max وجود نداشت ، قدردانی می کنیم. این باعث صرفه جویی در وقت می شود ، به خصوص برای کاربران عادی که در این موضوع متخصص نیستند.

iPhone 14 Pro Max

آیفون 14 طرفدار حداکثر © iphon.خط

5 – تشخیص تصادف جدید

با تمام آیفون 14 ، از جمله آیفون 14 Pro Max ، بنابراین ، اپل ویژگی دیگری را ارائه می دهد که به آن اضافه می شود جزیره پویا. این تشخیص تصادف است. این ابزار بر اساس a است الگوریتم که از مؤلفه هایی مانند میکروفون ، شتاب سنج یا ژیروسکوپ برای تشخیص شوک های خشونت آمیز توسط ماشین استفاده می کند. البته ما اثربخشی این مزیت را در شرایط واقعی تأیید نکرده ایم ، اما مثبت کاذب برای ورزش های زمستانی نادر نیستند. بنابراین ما توصیه می کنیم قبل از اسکی آن را غیرفعال کنیم و همه چیز خوب خواهد بود.

تشخیص تصادف تنها عملکرد ایمنی در دسترس برای آیفون 14 Pro Max نیست. در واقع ، این موبایل همچنین دارای اتصال ماهواره ای است ، که ما نیز به لطف روشی که اجازه می دهد “برای کره” ایجاد شود ، توانسته ایم آزمایش کنیم. یک رابط کاربری عملی برای امتحان کردن گزینه به منظور شناختن آن در روزی که واقعاً به آن احتیاج داریم. نتیجه: تماس اضطراری که با شبکه در مدار پایین GlobalStar تماس می گیرد ، مانند کاستورها کار می کند ، اما فقط در صورت احترام به برخی از قوانین. شما باید در یک منطقه واضح مانند یک علفزار یا بالای کوه باشید. در یک دره یا قلب یک جنگل صنوبر ، سیگنال همیشه توسط آیفون 14 Pro Max ما ضبط نشده است.