برنامه های در حال اجرا: بهترین برنامه های در حال اجرا در iPhone و Android – Elle ، بهترین برنامه های در حال اجرا و دنباله دار برای اجرای در سال 2022

بهترین برنامه های در حال اجرا و دنباله دار برای اجرای در سال 2022

همچنین با بسیاری از ساعتهای متصل و دستبندهای متصل سازگار است و می تواند فعالیتهای بسیاری را ثبت کند (از جمله فعالیتهای استاتیک تر ، مانند یوگا). علاوه بر این ، GPS آن بسیار دقیق است.

برنامه های در حال اجرا: 10 نفر برتر ما

برنامه های در حال اجرا: 10 نفر برتر ما

10

دونده

وابسته به روتاز

پوماتراس

نایک+ دویدن

مایل های خیریه

برنامه های در حال اجرا: 10 © برتر ما گتی

بهترین برنامه های در حال اجرا را برای دویدن با دوستان یا آماده سازی مسابقه کشف کنید.

متغیرهایی وجود دارند که دوست دارند بدون هیچ چیز دیگری غیر از پاهای خود دویدند تا با اجازه دادن به افکار خود از چشم انداز لذت ببرند. و سپس دوندگان متصل وجود دارند ، کنجکاو هستند که تا آنجا که ممکن است در مورد عملکرد آنها برای بهبود آنها بدانند. برای اینها ، پیشنهاد فزاینده ای برای اجرای برنامه های کاربردی برای موبایل ، چه در آیفون یا اندروید وجود دارد. کالری صرف شده ، مسافت سفر ، سرعت متوسط ​​، پیشرفت ، این جواهرات کوچک فناوری همه چیز را می دانند و محاسبه می کنند. اما چگونه یکی را پیدا کنیم که مناسب شما باشد ? این که شما تازه کار هستید یا تأیید شده اید ، ما ده بهترین برنامه را برای همراهی شما در مسابقه خود انتخاب کرده ایم.

بهترین برنامه های در حال اجرا و دنباله دار برای اجرای در سال 2022

برای اجرای یا یادگیری دنباله ، می توان به یک برنامه در تلفن هوشمند Android یا iOS خود کمک کرد. در اینجا مجموعه ای از بهترین برنامه های در حال اجرا ، رایگان یا نه ، برای اجرای گاهی اوقات یا تهیه ماراتن آورده شده است.

دویدن یک فعالیت مخصوصاً مناسب برای حفظ شکل است ، به خصوص به این دلیل که در تمام مدت ، در هر نقطه ، چه در شهر و چه در یک دوره طبیعی تر ، قابل عبور است دنباله, و حتی با تعداد کمی از آنها (حتی اگر هنوز هم به کفش های خوب توصیه شده است).

در طول جلسات ، تلفن هوشمند شما اغلب بهترین همراه شما خواهد بود ، چه گوش دادن به موسیقی یا پادکست ها ، بلکه مهمتر از همه برای ایجاد انگیزه در شما ، پیشرفت خود را دنبال کنید و یک برنامه آموزشی منظم تهیه کنید.

Strava ، Runtastic یا Runkeeper … چه برنامه ای را انتخاب کنید ? برنامه اجرا رایگان یا برنامه حق بیمه ? رهبر را دنبال کنید !

adidas runtastic: همراه مناسب برای دویدن

(وابسته از سال 2019 در آدیداس) مطمئناً یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در هنگام اجرا است ، و این همان کاری است که ما در آن ترجیح می دهیم ازار. کامل ، به شما امکان می دهد جلسات ما را دنبال کنید دویدن و ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد بدون اینکه یک بسته گران قیمت را طی کنید.

علاوه بر پیروی از آموزش و ضبط پیشرفت خود ، Runtastic امکان تعیین اهداف از راه دور یا زمان را امکان پذیر می کند ، نشانه های صوتی و حتی به برنامه خواندن صوتی مورد علاقه خود را ارائه می دهد تا از مربی آواز بیش از حد به جلو بروید لیست پخش. نکته خاص دلپذیر: صفحه در طول مسابقه قفل شده است ، که از مکث ضبط داده های Megard جلوگیری می کند.

همچنین با بسیاری از ساعتهای متصل و دستبندهای متصل سازگار است و می تواند فعالیتهای بسیاری را ثبت کند (از جمله فعالیتهای استاتیک تر ، مانند یوگا). علاوه بر این ، GPS آن بسیار دقیق است.

آدیداس که توسط Runtastic اجرا می شود

آدیداس که توسط Runtastic اجرا می شود

سرانجام ، می توانید در اشتراک ماهانه حق بیمه (59.99 یورو در سال با یک هفته آزمایشی رایگان) مشترک شوید تا بسته به هدف خود برنامه های تمرینی دقیق را دنبال کنید (وزن خود را کاهش دهید ، در شکل خوبی باشید ، یک مسابقه را آماده کنید …).

adidas-runtastic- (1)

adidas-runtastic- (2)

adidas-runtastic- (3)

adidas-runtastic- (4)

Strava: برای دویدن با دوستان

برنامه دیگر بسیار مشهور است (از جمله توسط کسانی که می خواهند پایگاه های نظامی مخفی را پیدا کنند): Strava. همچنین در عشق با دونده ها به صورت رایگان ارائه می دهد دنباله یا حتی دوچرخه سواران و شناگران ، که استراحت خودکار آنها است.

یکی از نقاط قوت آن وجود چالش هایی است که شما را به سمت اجرای بیشتر کفش ورزشی خود سوق می دهد تا اجرا شود. برخی از چالش ها حتی ممکن است به روش دیگری به نفع شما باشد زیرا به عنوان مثال قیمت های ترجیحی را در رویدادها مجاز می کنند.

بنابراین جنبه جامعه در Strava بسیار توسعه یافته است و شما را به سمت بهتر بودن خود سوق می دهد تا از دوستان خود بهتر باشید (یا سایر شرکت کنندگان). برخی از دوره هایی که قبلاً توسط کاربران دیگر ارائه شده نیز ارائه شده است ، حتی اگر تعداد آنها خیلی زیاد نباشد (حتی در پاریس).

استراوا

توجه داشته باشید که کسانی که می خواهند کمی سرگرم کننده به مسابقات خود اضافه کنند ، می توانند Run Players League را نیز بارگیری کنند بازی کردن نتایج آنها در Strava ثبت شده است.

strava-1

Strava-2

Strava-3

در حال اجرا فرکانس: برای تهیه مسابقه

اگر هدف شما تهیه ماراتن یا نیمه نیمه است ، دویدن فرکانس قادر به برآورده کردن شما خواهد بود. کمتر از موارد قبلی ، استفاده از دویدن پیشنهادهایی برای یافتن مسابقات رسمی و تعیین یک برنامه آموزشی کامل برای رسیدن به هدف خود برای D -Day. همه ، بدون پرداخت هزینه.

شما در حال هدف یک زمان خاص برای ماراتن بعدی پاریس هستید ? مسابقه را انتخاب کنید ، در دسترس خود باشید و یک دستور کار کامل برای آموزش دریافت خواهید کرد. در مورد پیروی از آموزش شما کمتر دقیق و کمتر کامل است ، اما هیچ چیز مانع از استفاده از آن فقط برای دستور کار و اتصال آن با Runtastic یا Strava برای خروج های شما نیست.

مطمئناً می توانید با مشاوره تخصصی (تغذیه ، تجهیزات و غیره) ، بلکه برنامه های آموزشی حق بیمه (با اشتراک ماهانه) نیز بیشتر پیش بروید تا عملکرد خود را سریعتر بهبود بخشید.

در حال اجرا فرکانس - آموزش

در حال اجرا فرکانس – آموزش

5 بهترین برنامه در حال اجرا برای رسیدن به اهداف خود

چندین برنامه برای کمک به مسابقه وجود دارد ، اما آنها را متمایز می کند? ما برخی از بهترین ها را بررسی کرده ایم تا به شما کمک کنیم حتی بیشتر پیش بروید.

نوشته شده توسط گرگ آسلین
زمان خواندن تخمین زده شده: 8 دقیقه منتشر شده در تاریخ 04/18/2023 · 1:52 PM UTC

بخشی از این داستان

آرم Wings for Life World Run

بال برای زندگی دنیای اجرا

خلاصه

برنامه های Wings for Life World Run

برای بسیاری ، دویدن یک سبک زندگی است. برای دیگران ، انگیزه و متعهد بودن دشوار است. به هر حال ، دویدن یک نوع ورزش ساده و در دسترس است که می تواند سلامت جسمی ، روحی و عاطفی شما را به طور کامل تغییر دهد.

آرم Wings for Life World Run

بال برای زندگی دنیای اجرا

علاوه بر این ، می تواند بسیار خنده دار باشد.

این که آیا شما برای یک ماراتن آموزش می بینید ، فقط می خواهید بدانید که در آن کجا هستید یا می خواهید مسیرهای جدید در حال اجرا را پیدا کنید ، برنامه های اجرا می توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند. آنها ویژگی ها ، ابزارها و منابعی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد هر آنچه را که می خواهید دنبال کنید ، آموزش دهید ، اهداف را برای کمک به کالری خود و هر آنچه بین این دو است آموزش دهید.

بنابراین آماده شوید تا کفش های خود را توری کنید ، از خانه خود خارج شوید و وارد مسابقه شوید. ادامه خواندن را برای کشف پنج برنامه برتر در حال اجرا که به شما امکان می دهد فراتر بروید.

برای کمک به شما در یافتن بهترین برنامه ، ما لیستی از بهترین پنج نفر از آنها را تهیه کرده ایم. همه آنها ویژگی های اساسی یکسانی را ارائه می دهند ، اما هیچکدام از آنها بسته به آنچه به دنبال آن هستید ، شامل طیف وسیعی از ابزارهای اضافی نیست. بنابراین بیایید در آن شروع کنیم.

استراوا

تصرف

برای کسانی که عاشق رقابت و جنبه اجتماعی دویدن هستند ، Strava مکانی برای شماست. این یکی از بهترین برنامه های در حال اجرا در جامعه است و بسیاری از ویژگی های آن آن را اثبات می کند.

شما می توانید پیشرفت دوستان و خانواده خود را دنبال کنید ، از همکاران خود دعوت کنید تا در آن شرکت کنند و چالش های گروهی خود را ایجاد کنند تا همه را به صورت آنلاین حفظ کنند. و فرقی نمی کند که شما فقط دویدن را شروع کنید یا یک ماراتن کهنه کار هستید ، می توانید از Strava برای هر آنچه شما نیاز دارید استفاده کنید.

برخی از ویژگی ها شامل عملکردهای اساسی مانند نظارت بر سرعت و مسافت طی شده شما است ، اما می توانید با تجزیه و تحلیل های عمیق که اطلاعات مهمی در مورد مسابقه شما ارائه می دهد ، بیشتر پیش بروید.

پیدا کردن یک شریک مسابقه همیشه آسان نیست ، به همین دلیل استراوا انتخاب ایده آل برای ایجاد انگیزه در خود و دیگران است ، هر کجا که در جهان هستید.

8 نکته برای تکمیل استراتژی هیدراتاسیون خود در ماراتن

زمان تخمین زده شده: 10 دقیقه

دونده

همیشه خوب است که مسیر خود را با روال مسابقه خود تغییر دهید و Runkeeper می تواند به شما در تغییر دکوراسیون کمک کند. شما می توانید مسیرهایی را که سایر دوندگان اضافه کرده اند جستجو کرده و دنبال کنید.

RunKeeper از عملکرد GPS تلفن همراه خود استفاده می کند تا داده های خاصی مانند تعداد کالری که سوخته اید ، مدت زمان مسابقه ، مسافت کل شما و سرعت مسابقه شما را در اختیار شما قرار دهد.

همچنین می توانید بسته به نوع مسابقه ای که انجام می دهید ، با سایر داده ها کمی بیشتر از آن استفاده کنید و برنامه حتی امکان ایجاد برنامه های آموزشی را برای کمک به شما در رسیدن به اهداف خود به شما ارائه می دهد.

برنامه سازگار است ، که شما به سادگی می خواهید چند بار در هفته پیشرفت خود را دنبال کنید که برای ماراتن بعدی خود آموزش می دهید.

myfitnesspal

دویدن

دویدن با یک دوست می تواند کمی دلپذیر باشد ، اما پیدا کردن کسی برای دویدن و انگیزه همیشه امکان پذیر نیست. اگر می خواهید از دویدن برای بهبود سلامتی خود استفاده کنید ، myFitnessPal امکان پر کردن این خلاء را فراهم می کند.

این ویژگی های سایر برنامه های کاربردی مانند البته فاصله و زمان را ارائه می دهد ، اما می توانید از آن برای پیروی از اهداف کاهش وزن خود نیز استفاده کنید. می توانید غذاهایی را که مصرف می کنید وارد کنید و کالری خود را کنترل کنید تا با اهداف سلامتی خود مطابقت داشته باشید.

شما همچنین می توانید با پیوستن به یک جامعه برای دستیابی به پشتیبانی دوستان خود – و در عوض از آنها حمایت کنید – همه در دوره سلامتی خود ، تا حد ممکن انگیزه بمانید.

مگس

MapMyrun ، یکی از اثبات شده ترین برنامه های در حال اجرا ، همه چیز را برای رضایت دارد. شما می خواهید یک مسیر مسابقه جدید پیدا کنید? ممکن است. شما می خواهید فاصله ، سرعت ، سرعت و زمان خود را دنبال کنید? همچنین ممکن است. شما می خواهید به یک جامعه بپیوندید تا با انگیزه بمانید? شما حدس می زنید.

حتی اگر برنامه برای مدت طولانی وجود داشته باشد ، به طور مداوم با ویژگی های جدید به روز می شود. این یک مربیگری صوتی را ارائه می دهد که می توانید در زمان واقعی از آن استفاده کنید تا از خرید خود بیشترین استفاده را کنید و همچنین نکات شخصی را برای بهبود عملکرد خود در اختیار شما قرار می دهد.

آیا شما نوع دونده ای هستید که نمی دانید چه زمانی باید کفش جدید بخرد؟? اگر اغلب اجرا می کنید ، داشتن کفش کافی که پشتیبانی و ثبات را ارائه می دهند ، به شما امکان می دهد نه تنها طولانی تر عمل کنید بلکه خطر آسیب دیدگی را نیز کاهش می دهید. MapMyrun یک ویژگی به نام Gear Tracker دارد که به شما امکان می دهد بدانید چه موقع توصیه می شود کفش های خود را تغییر دهید.

یکی دیگر از کارکردهای جالب امکان ادغام برنامه در تعداد زیادی دستگاه و سایر برنامه ها است. این به شما امکان می دهد تا دقیق ترین و جدیدترین داده ها را حفظ کنید تا بتوانید از نژادهای خود نهایت استفاده را ببرید و عملکرد خود را در یک سطح کاملاً متفاوت افزایش دهید.

برنامه های Wings for Life World Run

مسابقه Wings for Life World Run هر سال برگزار می شود و به دوندگان در سراسر جهان اجازه می دهد تا با هم برای یک هدف خوب با هم حرکت کنند. همیشه برای همه آسان نیست که به جایی برای شرکت در یک ماراتن بروند ، و به همین دلیل برنامه Wings for Life World Run برای آنها مناسب است.

شما می توانید در هر کجا که باشید ، از آلمان تا توکیو ، از استرالیا تا تورنتو و هر جای دیگر شرکت کنید.

برنامه شما را به همه شرکت کنندگان در مسابقه متصل می کند ، شما را به شما اطلاع می دهد ، شما را سرگرم می کند و در حین اجرا به شما انگیزه می دهد. یک قدم جلوتر از وسیله نقلیه مجازی Catch -up در حالی که خود را ادامه می دهید و تجربه مسابقه را با استفاده از تجربه صوتی کاملاً تجربه کنید.

مسابقه Wings for Life از تحقیقات در مورد مراقبت از ستون فقرات پشتیبانی می کند ، و تمام مزایای این رویداد به طور مستقیم به دنبال درمان اختصاص می یابد. پس از اتمام مسابقه و هر مکانی که انجام داده اید ، فاصله رسمی شما در لیست نتایج جهان منتشر می شود.

نحوه انتخاب بهترین برنامه در حال اجرا

همه کمی متفاوت اجرا می کنند. شما ممکن است برای تفریح ​​، برای بهبود سلامتی خود ، برای آموزش 5 کیلومتری بعدی یا ماراتن خود تمرین کنید ، یا ممکن است همبستگی و ماهیت رقابتی جامعه ای از دوندگان را دوست داشته باشید.

اما هر نوع دونده هر چه باشد ، یک برنامه مسابقه برای شما وجود دارد. برخی از برنامه ها رایگان هستند ، برخی دیگر اشتراک هایی را ارائه می دهند که به ویژگی های اضافی دسترسی دارند. این همه به اهداف شما و استفاده از برنامه انتخاب شده بستگی دارد.

آیا می خواهید سرعت ، سرعت ، فاصله و زمان خود را دنبال و کنترل کنید? شما می خواهید به جامعه ای بپیوندید که به شما انگیزه می دهد و شما را به رسیدن به اهداف خود تشویق می کند? آیا می خواهید کالری خود را دنبال کنید و وزن کم کنید?

آیا می خواهید همه این کارها و موارد دیگر را انجام دهید? در این صورت ، یک برنامه در حال اجرا برای آن وجود دارد.

Compuder با Rutters of the World

مسابقه Wings for Life World Run ، 2014

امسال ، Wings for Life World Run در تاریخ 7 مه 2023 برگزار می شود و از تمام دستور العمل های رویداد برای تأمین مالی تحقیقات برای مراقبت از ستون فقرات استفاده می شود.

چه چیزی بهتر از دویدن برای یک دلیل خوب است? شاید قادر به انجام این کار از هر مکانی در جهان باشد. اگر نمی توانید به یکی از مکان های رسمی مسابقه بروید ، هنوز هم می توانید برنامه Wings for Life World Run را برای شرکت در آن بارگیری کنید.

شما حتی می توانید مسابقه محلی خود را با خانواده و دوستان خود ایجاد کنید. برای ثبت نام به وب سایت Wings for Life World Run مراجعه کنید ، اطلاعات بیشتری کسب کنید آقا امسال!

برنامه را در فروشگاه App Apple یا Google Play بارگیری کنید ، یا با مراجعه به WingsFormifeWorlDrun در یک مسابقه رسمی مشترک شوید.کم . این رویداد را در تاریخ 7 مه 2023 در تلویزیون ردبول تماشا کنید .