Iwork: 3 برنامه iPad و iPhone برای جایگزینی Word ، Excel و PowerPoint ، نصب و پیکربندی Office در iPhone یا iPad – Microsoft Support

Office را در iPhone یا iPad نصب و پیکربندی کنید

شما قادر خواهید بود اسناد ، ارائه ها و صفحات گسترده را ایجاد ، اصلاح و چاپ کنید.

Iwork: 3 برنامه iPad و iPhone برای جایگزینی Word ، Excel و PowerPoint

صفحات ، اصلی و شماره 3 برنامه کاربردی هستند که به ترتیب اسناد ، ارائه ها و برگه های محاسبه ایجاد می کنند.

برای درک سودمندی آنها ، می توانیم آنها را با Microsoft Word ، PowerPoint و Excel مقایسه کنیم.

چندین کاربردی از همین نوع وجود دارد ، اما به خاطر داشته باشید که آنها توسط اپل برای اپل ایجاد شده اند. بنابراین آنها به طور خاص برای کار با دستگاه های برند طراحی شده اند که حداکثر کارآیی را تضمین می کند.

3 برنامه کاربردی هر کدام 9.99 دلار و با iCloud سازگار هستند ، بنابراین می توان اسناد را از هر iOS هماهنگ شده با ابر تجدید نظر کرد.

علاوه بر این ، نیازی به نگرانی در مورد ضبط آخرین نسخه ها نیست زیرا ضبط هر بار به طور خودکار انجام می شود.

صفحات برنامه برای پردازش کلمه

برنامه صفحات اجازه می دهد تا 16 نوع سند مانند نامه ، یک برنامه درسی ، یک دعوت ، گزارش و یک جزوه را تولید کند.

مانند سایر ابزارهای پردازش کلمه ، صفحات به طور خاص اجازه می دهد تا اسناد را ارائه دهند ، از بین سیاست های مختلف نوشتن انتخاب کرده و کلمات املایی ضعیف را تشخیص دهند.

از آنجا که یک متن همیشه با تصاویر جذاب تر است ، ما یک ابزار کوچک برای لمس عکس ها قبل از قرار دادن آنها در متن داریم. علاوه بر این ، برای دلپذیر تر نوشتن ، ابزار “Smart Zoom” متن را بزرگ می کند در حالی که ما با صفحه کلید Touch تایپ می کنیم. با توجه به کمترین اندازه صفحه نمایش آنها ، زوم هوشمند فقط در iPhone و iPod ارائه می شود.

برای راحت تر هنگام نوشتن ، به لطف فناوری بلوتوث می توان از صفحه کلید بی سیم استفاده کرد.

برنامه صفحات

برنامه اصلی برای ارائه

اصلی استفاده از Iwork است که به شما امکان می دهد اسناد ارائه را ایجاد کنید.

این که آیا فروش یک محصول به مشتری بالقوه یا ارائه یک پروژه جدید در محل کار ، ایجاد یک سند ارائه برای حمایت از گفتار شما همیشه یک ایده عالی است. Keynote علاوه بر استفاده آسان ، برای انجام آن نیز مناسب است.

هنگامی که از برنامه در حالت نوشتن استفاده می کنید ، می توانید یک بوم را از آنهایی که قبلاً ایجاد شده اند انتخاب کنید یا به سادگی نه بروید. رنگ ها ، قلم ها ، پس زمینه. همه چیز را می توان برای ایجاد یک ارائه اصلی شخصی سازی کرد.

سپس به هر اسلاید متنی همراه با عکس ، فیلم و گرافیک اضافه می کنیم که می تواند به صورت دلخواه اصلاح شود. برای افزودن لمس اصالت به ارائه ، Keynote ، از جمله موارد دیگر ، “Magic Move” را ارائه می دهد. این ابزار به شما امکان می دهد انیمیشن های کوچکی ایجاد کنید تا به عنوان مثال با چرخش آن تأکید بر یک تصویر داشته باشید. Keynote همچنین انواع مختلفی از انتقال را برای کمک به جلب توجه عمومی ارائه می دهد. حتی در حین تغییر اسلاید!

برنامه اصلی

برای اینکه این ارائه حتی حرفه ای تر باشد ، می توانید از برنامه اصلی از راه دور استفاده کنید (جداگانه از Keynote فروخته می شود). این به شما امکان می دهد تا آیفون یا iPod Touch را به یک کنترل از راه دور تبدیل کنید که اسلایدها را پیمایش می کند. Keynote Remote به شما امکان می دهد یک نمایش اصلی را که در iPad ، Mac ، iPhone یا iPod Touch قرار دارد کنترل کنید.

برنامه اعداد برای محاسبات

برنامه اعداد ابزاری عالی برای بودجه ، تحت آموزش یا ایجاد هر سند دیگری است که شامل ارقام است! این برنامه به شما امکان می دهد برگه های محاسبه ای با جداول ، نمودارها ، گرافیک ها و عکس ها ایجاد کنید و به گونه ای طراحی شده است که کاربران را تنها با ریاضیات ساخته است!

بنابراین چندین مدل وجود دارد که فقط برای ورود به ارقام موجود در جعبه های مناسب باقی مانده است. از آنجا که فرمولها از قبل یکپارچه شده اند ، محاسبات طوری انجام می شود که گویی توسط جادو. همچنین می توان رنگ ها ، قلم ها ، ابعاد ، نقاشی ها و موارد دیگر را اصلاح کرد! ما همچنین صفحه کلید برنامه را برای تسهیل ورودی ارقام تطبیق دادیم.

در کل ، شماره ها 250 عملکرد ارائه می دهند!

یکی از آنها امکان پیوند یک جدول به فرم را برای تسریع در ورود تعداد زیادی از داده ها فراهم می کند. با افزودن داده ها به فرم مورد نظر ، آنها در جدول ادغام می شوند! برای کسانی که باید با هزاران داده کار کنند جالب است!

برنامه شماره

سازگاری

هیچ نگرانی برای سازگاری با اسناد مایکروسافت وجود ندارد زیرا صفحات ، اصلی و برنامه های شماره به شما امکان می دهد اسناد Word ، PowerPoint و Excel را باز کنید.

علاوه بر این ، اسناد ایجاد شده از برنامه ها به فرمت های موجود در مجموعه مایکروسافت مانند PDF قابل صادرات هستند.

بدیهی است که مجموعه Iwork برای iPad با مجموعه برای Mac سازگار است!

سازگاری: iOS 5.1 یا اخیر

زبان: در فرانسوی موجود است

قیمت:
9.هر کدام 99 دلار

Office را در iPhone یا iPad نصب و پیکربندی کنید

اکسل برای Microsoft 365 Word for Microsoft 365 Outlook برای Microsoft 365 Powerpoint برای Microsoft 365 OneNote برای Microsoft 365 Excel برای Microsoft 365 برای Mac Word برای Microsoft 365 برای Mac Outlook برای Microsoft 365 برای Mac Powerpoint برای Microsoft 365 برای Mac Excel برای Web Onenoteote برای Excel 2021 Word 2021 Outlook 2021 Powerpoint 2021 Office 2021 OneNote 2021 Excel 2021 برای Mac Word 2021 برای Mac Outlook 2021 برای Mac Powerpoint 2021 برای Mac OneNote 2021 برای Mac Office 2021 برای Mac Excel 2019 PowerPoint 2019 Office 2019 Office 2019 Excel 2019 For Mac Word 2019 برای Mac Outlook 2019 برای Mac Powerpoint 2019 برای Mac OneNote 2019 برای Mac Office 2019 برای Mac Excel 2016 Word 2016 Outlook 2016 PowerPoint 2016 OneNote 2016 Excel 2016 For Mac Word 2016 برای Mac Outlook 2016 برای Mac Powerpoint 2016برای Mac OneNote 2016 برای Mac Office 2016 برای MAC Powerpoint برای Mac Microsoft 365 برای دفتر افراد برای دفتر 365 مشاغل کوچک Microsoft 365 Admin Admin 365 مدیریت شده توسط 21vianet Office 365 مدیریت شده توسط 21Vianet – مدیر شرکت کوچک شرکت 365 مدیریت شده توسط 21vianet – مدیر – مدیر – Outlook for Mac 2011 Office Application iOS Outlook Web App Skype Enkprise for iPad Plus. کمتر

دو روش برای دریافت یک دفتر در آیفون شما وجود دارد:

دکمه زیر را فشار دهید تا برنامه جدید Office برای iOS را که ترکیب Word ، Excel و PowerPoint در یک برنامه واحد است ، نصب کنید ، که ویژگی های جدیدی را با محوریت دستگاه های تلفن همراه برای نمایش ، اصلاح و به اشتراک گذاری پرونده ها بدون نیاز به جابجایی بین چندین برنامه معرفی می کند. بیشتر بدانید

برای بارگیری برنامه Office از دستگاه تلفن همراه خود فشار دهید

همچنین می توانید یکی از دکمه های زیر را برای نصب برنامه های اداری شخصی در iPhone یا iPad خود فشار دهید.

دستگاه تلفن همراه خود را فشار دهید تا Word بارگیری شود

برای بارگیری اکسل ، دستگاه تلفن همراه خود را فشار دهید

برای بارگیری پاورپوینت ، دستگاه تلفن همراه خود را فشار دهید

برای بارگیری OneNote دستگاه تلفن همراه خود را فشار دهید

مشاوره: شما از مک بوک یا مک استفاده می کنید ? نسخه Office Office را نصب کنید.

می توانید از برنامه های دفتر تلفن همراه ما برای کار در هر مکانی استفاده کنید. به سادگی با یک حساب کاربری رایگان مایکروسافت یا یک حساب حرفه ای Microsoft 365 ارتباط برقرار کنید. با یک اشتراک واجد شرایط مایکروسافت 365 ، شما همچنین به ویژگی های حق بیمه دسترسی خواهید داشت.

برنامه های اداری شخصی را در iPhone یا iPad پیکربندی کنید

تصویر یک خط خاکستری

مرحله 1:

در iPhone یا iPad خود ، هر برنامه موبایل مستقل Office را باز کنید (به عنوان مثال ، اکسل).

با مایکروسافت یا حساب حرفه ای یا مدرسه خود Microsoft 365 ارتباط برقرار کنید ، سپس فشار دهید ذیل.

توجه: اگر از Office 365 که توسط 21Vianet اداره می شود استفاده می کنید ، وارد حساب مرتبط با Microsoft 365 خود شوید که توسط اشتراک 21vianet اداره می شود.

اگر حساب مایکروسافت ندارید ، می توانید رایگان ایجاد کنید.

تصویر یک خط خاکستری

مرحله 2:

اگر با یک حساب مایکروسافت مرتبط با Office 2016 یا Office 2019 وصل شده اید ، می توانید امکان ارتقاء به Microsoft 365 را دریافت کنید.

شما می توانید یک برنامه بخرید یا روی آن فشار دهید شاید بعدا اگر می خواهید از برنامه های تلفن همراه بدون اشتراک استفاده کنید.

توجه داشته باشید که در صورت استفاده از اشتراک Microsoft 365 به ویژگی های حق بیمه دسترسی دارید.

تصویر یک خط خاکستری

مرحله 3:

هنگامی که از شما دعوت شده اید تا به ما در بهبود تجربه دفتر تلفن همراه خود کمک کنید ، فشار دهید آره قبول یا هیچ امتناع کردن.

مطبوعات در اعلان های فعال برای فعال کردن هشدارها یا فشار دادن الان نه بعداً ترجیحات خود را تعریف کنید.

تصویر یک خط خاکستری

مرحله 4:

پس از اتصال ، حساب شما به طور خودکار به برنامه فعال و همچنین به سایر برنامه های Office نصب شده در iPhone یا iPad شما اضافه می شود.

تصویر یک خط خاکستری

مرحله 5:

برای افزودن یک حساب دیگر یا یک سرویس ابری ، مانند OneDrive یا Dropbox ، را فشار دهید باز کن > اضافه کردن یک محل.

اگر از iPhone یا iPad خود از OneNote استفاده می کنید ، تصویر نمایه خود را در گوشه سمت چپ بالا فشار دهید ، سپس فشار دهید ذخیره حساب.

تصویر یک خط خاکستری

مرحله 6:

سرویس ابری را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید.

آدرس ایمیل و رمز عبور را وارد کنید تا به سرویس مورد علاقه خود متصل شوید.

نحوه نصب Microsoft 365 به صورت رایگان در iPhone و iPad ?

ماتیلد ویسنته

آیا می توان از Word ، Excel و PowerPoint در iPad یا iPhone استفاده کرد ? پاسخ بله است.

هنگامی که مایکروسافت برای اولین بار از برنامه های اداری خود سازگار با دستگاه های MAC و iOS رونمایی کرده است ، اینها کاملاً محدود بودند. در واقع ، نسخه iPad به مشترکان Microsoft 365 برخی از عملکردهای ویرایش اساسی را در حالی که در آیفون است ، ارائه می دهد ، فقط امکان دسترسی به خواندن به تنهایی امکان پذیر بود.

از آن زمان ، کاربران iOS یا iPados مجاز به تغییر کلیه اسناد مایکروسافت از طریق تلفن هوشمند و رایانه لوحی اپل خود هستند ، بدون اینکه لزوماً نیاز به عضویت در دفتر بعدی داشته باشند.

در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه برنامه های Microsoft 365 را به صورت رایگان بارگیری کنید ، آنها را نصب کنید و از آنها در iPad یا iPhone خود استفاده کنید.

Microsoft Office را به صورت رایگان به iPad و iPhone بارگیری کنید

برنامه های Word ، Excel ، PowerPoint و Outlook را می توان به صورت رایگان از iPad خود بارگیری کرد و آیفون از طریق فروشگاه App فقط در شرایطی که حداقل تحت iOS 12 کار می کنند. برای انجام این کار ، شما باید یک شناسه مایکروسافت ایجاد کرده و با آدرس ایمیل و رمز عبور خود ارتباط برقرار کنید.

 • بارگیری کلمه از فروشگاه App
 • دانلود اکسل
 • دانلود پاورپوینت
 • چشم انداز دانلود

شما قادر خواهید بود اسناد ، ارائه ها و صفحات گسترده را ایجاد ، اصلاح و چاپ کنید.

در غیر این صورت ، همچنین می توانید برای خانواده Microsoft 365 برای لذت بردن از یک ماه آزمایشی رایگان ، قبل از اینکه 99 € در سال یا 10 € در ماه صورتحساب شود ، ثبت نام کنید ، در صورت عدم اشتراک گذاری زمان خود.

این فرمول به شما امکان دسترسی به برنامه های مبتنی بر هوش مصنوعی ، 1 سل از ذخیره سازی OneDrive برای هر نفر را می دهد ، به ذکر تمام ویژگی های متصل شده که باید ارائه دهد.

اگر دانشجوی هستید ، پس از آموزش مایکروسافت بروید.

چرا در مایکروسافت 365 مشترک شوید ?

همانطور که در بالا ذکر شد ، با Microsoft 365 ، شما از نسخه های برتر برنامه های اداری (Word ، Excel ، PowerPoint و Outlook) ، از جمله اصلاحات پیشرفته و قالب بندی گرافیک ، جداول و تصاویر استفاده می کنید.

علاوه بر این ، می توانید از 1 سل از طریق ذخیره آنلاین از طریق OneDrive ، در برابر 5 گیگابایت بدون اشتراک لذت ببرید. شما همچنین از 60 دقیقه تماس اسکایپ ارائه شده در هر ماه و ذخیره سازی در OneDrive برای 5 کاربر بهره مند می شوید.

به عنوان یادآوری ، قیمت یک بسته شخصی سالانه به مایکروسافت 365 69 یورو در سال یا 7 یورو در ماه هزینه دارد.

کلمه

با کلمه در iOS ، شما ابزارهای ایجاد و انتشار دارید تا تمام تغییراتی را که می خواهید برای کپی کردن انجام دهید.

در آیفون ، کلمه ای از محدوده تحمیل شده توسط اندازه صفحه نمایش خود رنج می برد ، به همین دلیل مایکروسافت پیشرفت هایی را در رابط ارائه داد تا بتواند کنترل آن را آسان تر کند.

به طور خاص گزینه “دسترسی سریع” ، برای تغییر اندازه متن ، برای پاک کردن عناصر غیر ضروری و رسیدن به تمام ابزارهای موجود در صفحه کلید وجود دارد.

برای دسترسی به پرونده های ذخیره شده در پرونده های OneDrive ، Dropbox یا Microsoft SharePoint خود ، پس باید یک حساب پرداخت شده داشته باشید.

با یک حساب Oneedrive رایگان ، فقط می توانید اسناد خود را ذخیره کرده و به آن دسترسی پیدا کنید.

برتری داشتن

با اکسل ، می توانید وارد ایجاد ، اصلاح ، تهیه نسخه پشتیبان و چاپ جداول و پرونده ها شوید ، سپس در صورت تمایل آنها را در Dropbox ذخیره کنید.

پس از اتصال به حساب خود ، به لیستی از پرونده ها دسترسی خواهید داشت که در آن برگه های محاسبه خود را ذخیره کرده و باز کنید. با پرداخت ، شما از ویژگی های منحصر به فرد استفاده می کنید.

پاورپوینت

با پاورپوینت می توانید انیمیشن ها ، فیلم ها و تصاویر محصول را از iOS خود اضافه یا بهبود دهید. مانند سایر برنامه ها ، ذخیره سازی پرونده ها در Dropbox جایگزینی برای OneDrive از مایکروسافت است. اگر اشتراک در Office 365 دارید ، پس به ویژگی های بیشتر سلام کنید.

از Microsoft Office در iPad Pro استفاده کنید

قبلاً برنامه های کاربردی بسته برای iPad های زیر 10.1 اینچ محفوظ بود ، زیرا نسخه های تحمیل کننده تر به عنوان دستگاه های در نظر گرفته شده برای متخصصان منحصراً در نظر گرفته می شدند.

از آن زمان ، اوضاع تکامل یافته است و مایکروسافت 365 به یک برنامه جهانی تبدیل شده است ، که اکنون در تبلت های مدل بزرگ Apple در دسترس است.

به عنوان یک یادآوری ، اگر از Word ، Excel و PowerPPoint برای اهداف حرفه ای یا تجاری استفاده می کنید ، پس باید هزینه Microsoft Office را بپردازید ، هر دستگاه مورد استفاده.

گزینه های همگام سازی با مایکروسافت آفیس

OneDrive ، Cloud Microsoft’s Cloud ، به طور خودکار در بسته دفتر برای iOS و iPados ادغام می شود. بنابراین ، تمام اسناد شما که در یکی از برنامه های اداری ایجاد شده است از iPad یا iPhone شما در همان قالب قابل دسترسی خواهد بود.

لطفاً توجه داشته باشید ، برای اینکه بتوانید روی پرونده های خود کار کنید ، حتماً آنها را ذخیره کرده و از قبل در دستگاه خود بارگیری کنید. اگر آفلاین هستید ، پس از ایجاد درایو ، در ایجاد اسناد جدید و ذخیره آنها دریغ نکنید.

Iwork ، جایگزین اپل برای مایکروسافت 365

به عنوان صاحب دستگاه اپل ، هنوز هم مهم است که بدانیم اپل جایگزین خاص خود را ارائه می دهد: Iwork. این مجموعه اداری به شما امکان می دهد پرونده ها ، برگه های محاسبه و ارائه ها ، سازگار با برنامه های Microsoft Office را ایجاد و ذخیره کنید.

در جزئیات ، این شامل:

 • صفحات برای پردازش کلمه
 • شماره های صفحات گسترده ، گرافیک و نقاشی
 • اصلی برای ارائه ارائه های خود

حتی جالب تر ، Iwork یک نرم افزار بومی برند است ، بنابراین در دستگاه شما ادغام می شود.

در پایان ، مگر اینکه مجبور شوید روی دفتر دفتر کار کنید ، از آنجا.

مقالات پیشنهادی:

 • آموزش مایکروسافت چیست ?
 • نحوه بارگیری و استفاده از کلمه به صورت رایگان ?
 • نحوه استفاده از Microsoft Office در Chromebook ?
 • دفتر برای Mac: راهنمای خرید