طبق گفته J ، مارک های برقی برقی کمترین قابل اطمینان هستند. D Power – Digital ، در اینجا 10 اتومبیل برقی قابل اعتماد 2022 وجود دارد

در اینجا 10 اتومبیل برقی قابل اعتماد 2022 آورده شده است

مانند هر سال ، شرکت تجزیه و تحلیل داده های J.D Power رتبه خود را از معتبرترین مارک های اتومبیل تحویل داد. با کمال تعجب ، تولید کنندگان وسایل نقلیه برقی در دم لیست ظاهر می شوند.

طبق گفته J ، مارک های برقی برقی کمترین قابل اطمینان هستند.قدرت

مانند هر سال ، شرکت تجزیه و تحلیل داده های J.D Power رتبه خود را از معتبرترین مارک های اتومبیل تحویل داد. با کمال تعجب ، تولید کنندگان وسایل نقلیه برقی در دم لیست ظاهر می شوند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

این مطالعه در ایالات متحده انجام شد و اطمینان از قابلیت اطمینان وسایل نقلیه. خارج از قابلیت اطمینان ، به معنای هرگونه مشکل مکانیکی ، بلکه الکترونیکی یا مرتبط با پلاستیک ها و اتمام ماشین خارج از کارخانه است ، به ویژه بر اساس بازده صاحبان. طبقه بندی J.بنابراین قدرت D محدودیت های خود را نشان می دهد ، اما شناسایی روندهای خاص را ممکن می سازد.

الکترونیک به قابلیت اطمینان می رسد

در حالی که خودروها بیشتر و بیشتر لوازم جانبی و ویژگی های الکترونیکی می شوند ، قابلیت اطمینان آنها رنج می برد. کمک رانندگی ، مانند کمک به مسیر و هشدار برخورد قبل از ترمز اضطراری ، مشکل ساز ترین است. در یک ثبت کاملاً متفاوت ، بسیاری از دارندگان اختلال عملکرد هزینه های بی سیم برای تلفن های هوشمند را محکوم می کنند و به موقعیت یابی ضعیف ، بار متناوب یا گرمای بیش از حد تلفن اشاره می کنند.

دستگیره های درب ، که قبلاً کاملاً مکانیکی هستند و کاملاً توسط تولید کنندگان تسلط دارند ، اکنون خود را دوباره اختراع می کنند و با ناراحتی همراه هستند. علاوه بر این ، 7 از 10 وسیله نقلیه مشکل ساز در این سطح برقی هستند.

اخبار: ماشین برقی
دست زدن به Byd Atto 3: یک SUV برقی تقریبا رویایی

پس از ایجاد احساس در آخرین جام جهانی پاریس ، BYD ، یکی از تولید کنندگان مهم چینی در آسیا ، سرانجام به فرانسه می رسد. د.

Stellantis در ذهن ، تسلا در دم

از بین تمام مارک های موجود در رده بندی ، تریبون فقط از تولید کنندگان متعلق به گروه Stellantis تشکیل شده است. فرانسوی پوینت ، اما مارک های آمریکایی Dodge ، Ram و Premium Italian Alfa Romeo تریبون را اشغال می کنند و با تعداد مربوط به مشکلات در هر 100 وسیله نقلیه (PP100) از 140 pp100 ، 141 pp100 و 143 pp100 نشان می دهند ، در حالی که میانگین در ایالات متحده است در سال 192 pp100 است.

در پایین رتبه بندی منحصراً تولید کنندگان اتومبیل برقی هستند. با این حال ، آنها به طور رسمی در آنجا ظاهر نمی شوند ، مارک های خاصی که حجم کافی از فروش ندارند. دیگران ، مانند تسلا ، مجوزهای مورد نیاز برای بررسی مشتریان را اعطا نکردند. بنابراین ، ما تسلا (257 pp100) ، Polestar (313 pp100) ، Lucid (340 pp100) و Rivian Motors (282 pp100) را در انتهای طبقه بندی می یابیم.

این عدم قابلیت اطمینان نسبی به ویژه توسط جوانان این تولید کنندگان و عدم تخصص ، مطمئناً نشانه توسعه خیلی سریع و پیچیده قابل توضیح است. j.D قدرت نمی تواند خاطرنشان کند که میانگین (192 pp100) از سال به سال دیگر رو به وخامت است.

اتومبیل: آیا 100 ٪ وسایل نقلیه رانندگی خودکار قابل اعتماد هستند ?

انجمن خودروهای آمریکایی (AAA) از طریق سه نرم افزار کمک رانندگی از سه تولید کننده مختلف (ح.

در اینجا 10 اتومبیل برقی قابل اعتماد 2022 آورده شده است

گزارش های مصرف کننده سایت آمریکایی ، متخصص در مشاوره مصرف کننده ، به تازگی نتایج نظرسنجی خود را در مورد وسایل نقلیه برقی منتشر کرده است. بیایید با هم دریابیم که 100 ٪ اتومبیل های برقی قابل اطمینان ترین سال هستند.

با بیش از 300000 پاسخ دهنده به نظرسنجی خود در مورد وسایل نقلیه انواع, گزارش های مصرف کننده داده های زیادی دارد و مرتباً گزارش ها را منتشر می کند. امروز ، سازمان از این داده ها استفاده می کند تا با توجه به افرادی که آنها را خریداری کرده اند ، قابل اطمینان ترین وسایل نقلیه برقی در سال 2022 باشد. با این حال ، توجه داشته باشید که این رتبه بندی مربوط به آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا) است ، و این می تواند برای اروپا بسیار متفاوت باشد.

10 نفر برتر تحت سلطه تولید کنندگان کره ای

یادداشت هایی که به وسایل نقلیه مختلف داده می شود به آنها اجازه می دهد بین 0 تا 100 امتیاز اختصاص یابد ، با یک یادداشت بهتر برای مطمئن ترین اتومبیل ها. صاحبان توانستند با مشخص کردن مشکلات احتمالی که با آنها روبرو شده اند به این نظرسنجی پاسخ دهند و ناراحتی ناشی از آن را مشخص کنند (هزینه ، مهلت ، اهمیت). سپس 10 مورد برتر را بدست می آوریم که ایده قابل اطمینان ترین وسایل نقلیه برقی را ارائه می دهد ، همانطور که خواهیم دید ، حضور زیبایی از تولید کنندگان کره ای.

در پشت این رتبه ، پورشه تیکین به مقام 10 می رسد و این تنها ماشین آلمانی در این 10 تیم برتر خواهد بود. این همچنین گرانترین ماشین است ، تا کنون ، در اینجا ، نشانه ای از این است که پورشه هنوز وسایل نقلیه برقی خود را درمان می کند. در جایگاه نهم اولین کره ای در رده بندی ، هیوندای کونا است. اگرچه اخیراً وسایل نقلیه دیگر این برند محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند ، SUV کوچک یک شرط امن است و اگر معتقدیم گزارش های مصرف کننده هستند کاملاً قابل اعتماد است.

در مربع های 8 و 7 شورولت بولت (در کلاسیک و آب و برق) است که ما در اروپا نمی شناسیم. مکان ششم توسط برگ نیسان گرفته شده است ، که اگرچه در پایان عمر ، یک وسیله نقلیه مناسب و اثبات شده است که دیگر نیازی به اثبات خود ندارد. 5 مورد برتر از دو آمریکایی و سه کره ای تشکیل شده است ، با Tesla Model 3 در موقعیت پنجم که دیگر حضور نداریم. امضا کنید که شرکت الون مشک بهبود می یابد ، زیرا شهرت تسلا بیشتر این بود که وسایل نقلیه با ترک خطوط تولید به طور متوسط ​​به پایان رسیدند. امروز موضعی نیست.

وسیله نقلیه سال ، Kia EV6 ، در این رتبه چهارم است ، درست در پشت پسر عموی خود Hyundai Ioniq 5. دو قهرمان سریع شارژ از کره جنوبی مزایای زیادی دارند و به نظر می رسد صاحبان آن تأیید می کنند که این گزینه های عالی هستند. در موقعیت دوم ، فورد موستانگ ماچ-ای در آنجا به شما یادآوری می کند که فورد دارای اتومبیل های برقی بسیار خوبی است ، در کشوری که وانت F-150 باید مانند کیک های داغ بفروشد. و سرانجام ، خودروی برقی که قابل اطمینان ترین سال 2022 است ، KIA E-Niro است که به تولید کننده کره ای اجازه می دهد تا آنچه را که بسیاری از قبل می دانند تأیید کند: وسایل نقلیه الکتریکی Kia منابع بسیار خوبی هستند.

10 اتومبیل برقی قابل اعتماد 2022

مدل نمره
1: کیا الکترونیکی-نیرو 88
2: فورد موستانگ ماچ-ای 82
3: Hyundai Ioniq 5 80
4: Kia EV6 79
5: مدل تسلا 3 79
6: برگ نیسان 78
7: ابزار شورولت بولت 65
8: شورولت بولت 62
9: هیوندای کونا 61
10: پورشه تیان 61

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).