Jean Pourche Ville Ville Utility در انبار در پاریس | چرخه پاستیل ، من روی شلوار جین چنگال ، دوچرخه برقی چشمگیر و موتور آن ساخته شده توسط رنو گرفتم

من روی شلوار جین چنگال ، دوچرخه برقی چشمگیر و موتور آن ساخته شده توسط رنو قرار گرفتم

این دوچرخه 22 کیلوگرم پس از عبور از توزیع وزن متعادل و متعادل وزن دارد ، زیرا موتور و باتری در مرکز هستند. بنابراین شلوار جین چنگال در صورت لزوم قابل حمل است و کاملاً مفید بر روی دسته ها است. واضح است ، این VAE انعطاف پذیری استفاده – به خصوص در مسئولیت یا کودک در پشت – را با ارتفاعی که دیگر نمی ترسند به ارمغان می آورد. اگر بوردو به اندازه کافی صاف باشد تا بتواند با دوچرخه عضلانی عبور کند ، این شلوار جین رعد و برق جای خود را بیشتر در مناطق تپه پیدا می کند.

ژان FORK – دوچرخه City City

دوچرخه شهر برای همه ، حتی برای شما “برای هر روز ، برای همه زمان ها ، برای کل شهر ، برای کل زندگی. هر اندازه ، وزن شما ، سن شما ، جنسیت ، این دوچرخه برای شما ، برای او ، برای او است. در ژان فورک تفاوت آن به اشتراک گذاشته شده است. “J Ean Fork آرزو می کند به زنجیره ارزش تولید دوچرخه معنی دهد. مجدداً برای یافتن آنچه می تواند باشد ، از دهه 80 میلادی دانش فراموش شده را احیا کنید. این برند انتخاب کرده است که موقعیتی را به شما امکان دهد که مستقیم بایستید. کمبود آن همچنین به شما امکان می دهد در طول استراحت هر دو پا روی زمین داشته باشید. ما در حالی که دید گسترده ای در مورد محیط خود به شما ارائه می دهیم از کمردرد جلوگیری می کنیم.

دوچرخه City City Jean Forche هندسه مناسبی را ارائه می دهد ، هر چه اندازه ، وزن شما ، سن شما باشد. دوچرخه از نوع هلندی ، راحتی و امنیت را برای تمام سفرهای شما در شهر تضمین می کند ، در حالی که سبک است.

نیاز به حمل و نقل بسته ها و سایر چمدان های زیر 10 کیلوگرم ? دوچرخه دارای یک قفسه طراحی منحصر به فرد است. شما به جلوه های شخصی خود توجه خواهید کرد و می توانید بسته هایی را با حجم تحمیل کننده بارگذاری کنید.

من روی شلوار جین چنگال ، دوچرخه برقی چشمگیر و موتور آن ساخته شده توسط رنو قرار گرفتم

موتور جدید Virvolt 900 که در فرانسه به عنوان دوچرخه ساخته شده است ، اولین دوچرخه برقی (VAE) توسط بنیانگذار ژان ، Le Jean Foudre را شامل می شود. ما توانستیم آن را در دست بگیریم ، در اینجا اولین برداشت های ما است.

دسته Virvolt Jean Foudre

پس از شروع از طریق کیت برق “500” برای افراد ، Virvolt مرحله دوم وجود خود را با “900” آغاز می کند. Virvolt 900 یک موتور مرکزی برای پدال ها است که برند فرانسوی تصمیم به جمع آوری در فرانسه دارد.

ما همچنین از پشت این بلوک جدید برای VAE بازدید کرده ایم ، که در Flins in the Renault Factory اتفاق می افتد. این خودروساز در واقع استارتاپ را در اصلاحات خود ادغام کرده است ، این تبدیل چند فعال که جایگزین تولید خودروها و پشتیبانی صنعتی شدن است.

شلوار جین صاعقه در کانون توجه ، اولین برق که ژان فودر را امضا کرد

این موتور از آنجا که برای تولید کنندگان دوچرخه که مایل به تغییر برقی هستند علاوه بر سازگاری با دوچرخه های موجود ، متفاوت است. برای لحظه ای ، برخی از مارک ها این بلوک را انتخاب کرده اند ، از جمله Hyboo ، Caminade و Jean Fork. و همانطور که Virvolt و Renault به ما پیشنهاد دادند ، ما فرصتی برای کشف و مسئولیت یک دوچرخه برقی مجهز به این موتور از دست ندادیم.

این ژان فودر جدید است که در طول بازدید ما حاضر شدیم ، که ما در آن قرار گرفتیم. این یک نسخه الکتریکی وفادار از اولین مدل عضلانی است ، در نیمه راه بین دوچرخه شهر و دروغ گفتن. من شخصاً در طول ارائه آن با این برند بحث کرده بودم ، جایی که بنیانگذار آن بنوی مائورین توضیح داد که خواهان یک تبدیل ساده و به راحتی قابل ترمیم است ، نه تغییر روح دوچرخه و به خصوص در فرانسه ساخته شده است.

شلوار جین دوچرخه برقی Virvolt Virgin

این شلوار جین رعد و برق بدین ترتیب همان چرخ های 24 اینچی و یک قفسه چمدان عقب را که از 35 کیلوگرم پشتیبانی می کند ، نشان می دهد ، همه با تنظیم نیمه باز. از این ماه ژوئن تحویل داده می شود ، 2،290 یورو هزینه دارد ، با توجه به اجزای مورد نظر ، قیمت بسیار جذاب است.

ما موتور Virvolt را برای موتور آزمایش کردیم

نسخه هنوز در نمونه اولیه است – به ویژه برای گالوها – اما به خوبی ادغام سری Virvolt 900. ادغام در پدال ها بسیار موفق است ، در حالی که باتری (هنوز هم موقت با کیس چاپی سه بعدی) در زیر قاب است.

این عمل از یک دوچرخه برقی است که سنسور گشتاور انرژی بدون تند و سریع و بسیار طبیعی ارائه می دهد. ما همه چیز را از طریق یک صفحه نمایش LCD کوچک روی دسته های نگهبان ، با سرعت ، سنج باتری و سطح کمک فعلی کنترل می کنیم ، به علاوه برخی از اطلاعات ثانویه که مسافت پیموده شده آنها. با 80 نانومتر ارسال شده در چرخ عقب ، بلوک مشکلی برای فشار دادن دوچرخه کمی بوردو ، به خصوص در حداکثر حالت ندارد (5).

این دوچرخه 22 کیلوگرم پس از عبور از توزیع وزن متعادل و متعادل وزن دارد ، زیرا موتور و باتری در مرکز هستند. بنابراین شلوار جین چنگال در صورت لزوم قابل حمل است و کاملاً مفید بر روی دسته ها است. واضح است ، این VAE انعطاف پذیری استفاده – به خصوص در مسئولیت یا کودک در پشت – را با ارتفاعی که دیگر نمی ترسند به ارمغان می آورد. اگر بوردو به اندازه کافی صاف باشد تا بتواند با دوچرخه عضلانی عبور کند ، این شلوار جین رعد و برق جای خود را بیشتر در مناطق تپه پیدا می کند.

موتور Virvolt Jean Fork

استفاده شهری با قضاوت های مکرر خود توسط انتقال Shimano Nexus 7 تسهیل می شود. این مرکز عقب به شما امکان می دهد در ایستگاه متوقف شوید و از شر دریل خلاص شوید. انتخاب یک سیستم 7 -speed تمایل به تطبیق پذیری دوچرخه را نشان می دهد و به دنبال برآورده کردن بیشترین تعداد است. علاوه بر این ، Virvolt طیف گسترده ای از اقدامات را در این دوچرخه ارائه می دهد ، مجهز به گزینه باتری بزرگ در 691 WH. بسته به مارک 80 تا 110 کیلومتر به راحتی در هر بار قابل پوشش است.

با این حال ، برای تأیید این موضوع ، و اولین برداشت های تجربه شده در دورهای اول چرخ ها در کارخانه رنو در فلینز ، این یک آزمایش کامل تر خواهد بود. ما امیدواریم که این “Jean Foudre” Fork “مجهز به شلوار جین Virvolt 900 را به زودی آزمایش کنیم.

یک موتور Virvolt 900 سازگار با دوچرخه شما

ما همچنین عکسی از دوچرخه دوم ارائه شده توسط Virvolt ، غیررسمی را به اشتراک می گذاریم ، زیرا این یک تبدیل منحصر به فرد از خیابان Finna با کیت 900 است. این دوچرخه فوق العاده اسپانیایی در اینجا دارای باتری ظرفیت 378 WH در قالب کدو است ، با احتیاط تر. این کیت در سایت Virvolt با قیمت 1،225 یورو در دسترس است که فقط از طریق یک حرفه ای نصب می شود و با قیمت 1،525 یورو در باتری 691 WH. این برند مشخص می کند که 98 ٪ از دوچرخه های بازار سازگار هستند.