به اشتراک گذاشتن عکس ها – Joomeo – Save the Essentials ، FamilyAlbum | برنامه اشتراک خانواده و ویدیو برای خانواده

هر لحظه را گرامی بدارید

Contents

عکس ها و فیلم های خانوادگی خود را در یک ژست ، بدون هزینه یا محدودیت ذخیره سازی منتشر کنید.

ملزومات را ذخیره کنید

عکس ها و فیلم های شما سزاوار توجه کامل ما هستند. ما بهترین ها را برای ذخیره ، به اشتراک گذاشتن آنها و تقویت آنها در یک فضای تبلیغاتی بدون تبلیغات ارائه می دهیم.

صرفه جویی

به طور خودکار تصاویر خود را ذخیره کنید

سازمان دادن

تصاویر خود را در یک فضای خصوصی و امن میزبانی کنید

ايجاد كردن

ایجاد آلبوم های عکس و نمایش پرده ای

اشتراک گذاری

تصاویر خود را به اشتراک بگذارید و به راحتی پخش کنید

آرامش ساخته شده در فرانسه را امتحان کنید !

عکس های شما گنجینه است. از سال 2007, ما متعهد هستیم که با میزبانی از آنها به طور روزانه از آن مراقبت کنیم سرورهای امن در فرانسه.

روی عکسهای خود تمرکز کنید

روی ملزومات متمرکز شوید: عکس بگیرید ، آنها را برجسته کنید و آنها را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید !

آلبوم های مجازی ، نمایش پرده ای ، کتاب عکس ..

به طور خودکار عکس های خود را ذخیره کنید

از طریق تلفن همراه و همچنین در رایانه ، از برنامه های ما استفاده کنید تا به طور خودکار عکس ها و فیلم های خود را در زیر پناهگاه در فضای JOOMEO خود قرار دهید.

با همیشه تماس بگیرید

به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم های خود به شما امکان می دهد یک پیوند قوی با عزیزان خود حفظ کنید.

به طور مرتب آلبوم های خود را به روز کنید و به لطف عملکردهای یکپارچه پیام رسانی ما ، مخاطبین خود را در ویژگی های جدید فضای خود هشدار دهید.

جومئو همه جا شما را در همه جا همراهی می کند
و برای مدت طولانی !

جوانان بزرگ می شوند و فضای جومئو شما تمام خاطرات شما را برای به اشتراک گذاشتن بهتر آنها حفظ می کند.

نمایش پرده ای خود را ایجاد و پخش کنید

یک نمایش پرده ای را در یک وبلاگ ادغام کنید یا در یک وب سایت پویایی به محتوای شما اضافه می کند و آن را برجسته می کند.

همچنین یک حالت اشتراک گذاری بسیار دوستانه و متحرک بسیار قدردانی است.

عکسهای خود را آزاد کنید

عکسهای خود را از هرجای دیگر مدیریت و به اشتراک بگذارید. فضای Joomeo شما حتی برای مخاطبین شما در مک ، رایانه شخصی ، موبایل و تبلت (iOS و Android) در دسترس است.

فضای JOOMEO خود را در تمام پشتیبانی های متصل خود پیدا کنید

عکسهای خود را با نوک انگشتان خود به زندگی بیاورید

رابط کاربری ساده و واضح جومئو زندگی شما را آسان تر می کند.
در وقت خود صرفه جویی کنید و خود را به احساسات خود اختصاص دهید.

رولاند

این سایت ساده ، کارآمد ، هوشیار و ظریف است. افزونه ای برای Lightroom انتقال عکس ها را تسهیل می کند که یک “به علاوه” واقعی است. آزاد تا 5 برو و ارزان فراتر از آن. همه بدون تبلیغات ! بالای نوک.

بریجیت

تیم JOOMEO همیشه توجه و همیشه واکنشی است که در صورت بروز یک مشکل یا سؤال ، راه حل های مناسب را ارائه دهد. بسیار نادر است که مجبور شوید آنها را درخواست کنید اما همیشه در بالا.

نیکولاس

این ابزار قدرتمند و دوستانه است. به اشتراک گذاری عکس ها به خانواده در نهایت به شما امکان می دهد از خاطرات در امنیت کامل استفاده کنید. خدمات ضمیمه لذت استفاده از JOOMEO را تقویت می کند.

به ما بپیوند

جومئو ، ساده و بدون محدودیت است

ارگونومی جومئو به شما امکان می دهد عکس های آنلاین خود را به راحتی مدیریت کنید. چه در رایانه و چه از طریق تلفن همراه ، شما کاملاً به سازمان کتابخانه رسانه خود و پیکربندی اشتراک خود تسلط دارید. مخاطبین شما بدون نیاز به ایجاد یک حساب کاربری آزادانه از آلبوم های خود استفاده می کنند. طراحی مدرن و سیال ما به طور خودکار با همه صفحه ها سازگار است. ما عکس ها و فیلم های شما را به لذت همه برجسته می کنیم !

عکسهای شما در هر شرایطی موجود است

با تشکر از برنامه های تلفن همراه ما و رابط کاربری ما با همه مرورگرها ، عکس ها و فیلم ها در هر کجا که هستید در دسترس هستند. Joomeo به شما امکان می دهد تصاویر خود را به طور مداوم در دست نگه دارید و به طور مرتب آلبوم های جدیدی را بدون محدودیت زمان و مکان ایجاد کنید.

از تمام خاطرات خود در یک فضای خصوصی و امن محافظت کنید

تیم ما از کارشناسان اختصاصی روزانه 24 ساعت برای حفظ تمام عکس ها و فیلم های شما بسیج می کند. فضای ذخیره سازی شما دارای یک زیرساخت قوی ، در خط مقدم جدیدترین فناوری ها و مطابق با خواستارترین استانداردها برای محافظت از زیباترین خاطرات شما است.

هر لحظه را گرامی بدارید

برنامه رایگان برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم های کودکان در یک فضای خصوصی و امن.

ذخیره رایگان و نامحدود

عکس ها و فیلم های خانوادگی خود را در یک ژست ، بدون هزینه یا محدودیت ذخیره سازی منتشر کنید.

به عنوان یک خانواده ارتباط برقرار کنید

خاطرات خود را از طریق نظرات و واکنش های عزیزان خود زنده کنید.

برای شما سازماندهی شده است

از یک ماه به ماه دیگر در یک تغییر انگشت بروید و تکامل فرزندان خود را دوباره کشف کنید.

مفهوم ما

زیباترین لحظات فرزندان خود را به اشتراک بگذارید ، ذخیره کنید و دوباره زنده کنید

FamilyAlbum ایجاد شده است تا به والدین راه مطمئن و آسان برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم های خود با عزیزان خود ارائه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا یک پیام کوتاه از بنیانگذار خود بخوانید.

ویژگی های اصلی

آلبوم خود سازماندهی

به سادگی عکس ها و فیلم های خود را منتشر کنید ، و FamilyAlbum در هر ماه از سازماندهی آنها به طور خودکار مراقبت می کند.

نظرات و مکالمه

برای توصیف عکس های خود و برقراری ارتباط با خانواده خود ، نظرات را اضافه کنید.

تاریخچه بازدیدها

آخرین بخش بازدیدها با این امکان که به شما اجازه می دهد آلبوم شما را دیده باشد ، تمام خانواده را با هم جمع می کند.

خصوصی و ایمن

فقط اعضای خانواده ای که شما دعوت کرده اید می توانند آلبوم شما را ببینند. شما تلفن خود را گم کرده اید ? عکسهای خود را با FamilyAlbum پیدا کنید. در هر شرایطی آرام باشید.

تکامل را با کلیپ های 1S دنبال کنید

در طول فصول به بچه های کوچک خود نگاه کنید. خاطرات خود را وارد کنید ، و ما آنها را برای شما کامپایل خواهیم کرد.

آلبوم های عکس “کلید”

از آلبوم های آلبوم ماهانه ما استفاده کنید ، آنها را شخصی سازی کنید یا مال خود را ایجاد کنید.

از رایانه خود ارسال کنید

رایانه یا دوربین شما با عکس ها و فیلم های قدیمی پر شده است ? با حق بیمه ، آنها را با یک کلیک به اشتراک بگذارید !

کاربران ما چه می گویند ?

عالی!! من که نمی خواهم عکس چهره کودک را در اینترنت قرار دهم ، به من این امکان را می دهد تا چه کسی را ببینم! عملی برای به روز نگه داشتن خانواده بدون نیاز به ارسال عکس به هر فرد!

چه راهی عالی برای دور نگه داشتن خانواده در این نزدیکی هست! ما برای کودک خود آلبومی ساختیم و همه دوست دارند! من واقعاً بخش زمانی عکس ها را در برنامه دوست دارم.

استفاده از این برنامه حتی برای افرادی که از فناوری راحت نیستند بسیار آسان است.

کاربرد عالی. این به من اجازه می دهد تا عکس ها و فیلم های خود را با خیال راحت برای خانواده خود به اشتراک بگذارم.

جایزه و جوایز

Webby 2019 Honoree | برنامه ها ، موبایل و صدا - بهترین تجربه کاربرW3 Awards 2019 برنده طلاانتخاب مادر محتوای طلا

آنها در مورد ما صحبت می کنند

گزینه های بیشتر ، احساسات بیشتر.

هر ماه یک کلیپ 1S دریافت کنید ، عکس ها و فیلم ها را از رایانه خود وارد کنید و حتی بیشتر با خدمات برتر ما در حال تحول است.

6 خدمات به اشتراک گذاری عکس با دوستان

عکسهای شما حافظه تلفن هوشمند شما را به هم می پیوندند? آنها را مستقیماً با دوستان خود از رایانه یا تلفن هوشمند خود به اشتراک بگذارید. در اینجا 6 سرویس ضروری برای نمایش زیباترین عکسهای شما آورده شده است !

اینستاگرام: ضروری

آیا این برنامه تلفن همراه واقعاً به ارائه نیاز دارد ? مورد علاقه افراد مشهور و تأثیرگذار ، رابط فوق العاده ای برای استفاده مجدد از عکس ها ارائه می دهد (ما فیلتر معروف را می شناسیم پرنعمت پرنعمت) و آنها را در یک صفحه شخصی که برای مشترکین قابل دسترسی است ارسال کنید. فرار عجیب و غریب ، خرید تزئینی جدید ، نگاه روز ، میز ناهارخوری … ما آنچه را که می خواهیم نشان دهیم (و با دقت نیش می زنیم) انتخاب می کنیم!

اینستاگرام

عکسهای گوگل: برای محافل دوستان

بسیار بصری ، این ابزار به شما امکان می دهد عکس های خود را خرد کنید ، آنها را لمس کرده و چشم های قرمز را مستقیماً بصورت آنلاین یا روی رایانه خود حذف کنید. شما فقط باید تصاویر خود را مرتب کنید ، آنها را در یک آلبوم قرار دهید ، یا حتی یک عنوان اضافه کنید ، یک کتاب ایجاد کنید یا یک نمایش پرده ای تهیه کنید. اشتراک عکس برای همه کاربران Google +تسهیل می شود ، اما هر کسی می تواند با عکسهای شما مشورت کند ، مشروط بر اینکه شما آن را از طریق ایمیل دعوت کرده باشید.

فلیکر: مرجع

این سرویس ممتاز علاقه مندان به عکس است که مایل به ذخیره و به اشتراک گذاشتن عکس های خود هستند. با Flickr ، بارگیری و مدیریت عکس های خود به صورت آنلاین برای شما آسان خواهد بود: می توانید حداکثر 1000 عکس را به صورت رایگان ذخیره کنید و برچسب ها ، عناوین یا توضیحات را برای هر تصویر وارد کنید. یکی دیگر از مزیت های مهم فلیکر: شما امکان مشورت با آنچه در حال حاضر بزرگترین پایه عکسهای آماتور وب است ، مشورت می کنید.

جومئو: دوستانه و فرانسوی

این سرویس به زبان فرانسوی همان ویژگی های رقبای خود را ارائه می دهد ، چه از نظر روتوش و چه به اشتراک گذاری. توضیحات شما را گام به گام در طول قرار دادن آنلاین یا ایجاد نمایش پرده ای با موسیقی یا جلوه ها راهنمایی می کنید. دوستانه ، Joomeo به شما امکان می دهد عکس های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید ، که می توانید برای ایمن کردن عکس های خود یک رمز عبور اختصاص دهید.

جومئو

500px: ما یک عکاس هستیم!

500px به شما امکان می دهد عکس های خود را میزبانی ، به اشتراک بگذارید و حتی بفروشید. شما می توانید یک دیوار ایجاد کنید یا وبلاگ Portfolio خود را به صورت رایگان راه اندازی کنید. بیش از 500px واقعی کیفیت عکس های ارائه شده توسط جامعه است: شگفتی های واقعی. شما می توانید از این فرصت استفاده کنید تا بهترین عکس های خود را به سبک نمایش داده و آنها را با دوستان یا با تمام دنیا به اشتراک بگذارید. با 500px ، می توانید عکاسان مورد علاقه خود را نیز دنبال کنید. اگر عکس را دوست دارید ، این مورد مورد نیاز است.

Amalgram: محلی و متحد

سرویس Amalgram مستقر در کبک ، به ویژه برای تسهیل به اشتراک گذاری عکسهای گرفته شده در طول رویدادهای گروهی طراحی شده است. شما می خواهید آخرین پیاده روی خانوادگی خود را با دوچرخه ، عروسی بهترین دوست خود یا کنگره در خارج از کشور جاودانه کنید? فقط یک گروه خصوصی ایجاد کنید و شرکت کنندگان را دعوت کنید. پس از انتخاب رمز عبور ، همه میهمانان می توانند تصاویر خود را اضافه کنند ، به دیگران مراجعه کنند و نظرات خود را ترک کنند. یک حساب امکان واریز 150 عکس را به صورت رایگان سپرده می دهد ، و یک سرویس اسکن زندگی دوم را به عکس هایی که برای مدت طولانی نگهداری می شود ، می دهد: به اندازه کافی برای جمع آوری میزبان سوغاتی ها!

  • مونتاژ عکس
  • کولاژ عکس
  • نرم افزار رایگان