Keeweb-A مشتری وب برای Keepass ، CVE-2023-24055 تشخیص: آسیب پذیری بدنام در نگه داشتن نمایشگاه بالقوه ClearText Passwords-Soc Prime

تشخیص CVE-2023-24055: آسیب پذیری بدنام در نمایشگاه Potesitylly نمایشگاه ClearText

همانطور که در تحقیقات الکس هرناندز توضیح داده شده و در یک موضوع اختصاصی Sourceforge قرار گرفته است ، آسیب پذیری مورد نظر ممکن است به یک مهاجم با دسترسی به پرونده پیکربندی XML اجازه دهد تا رمزهای عبور ClearText را با افزودن ماشه صادرات بدست آورد. بهره برداری از POC برای CVE-2023-24055 ، یک اسکنر برای آن ، و لیستی از نمونه های ماشه به طور عمومی در GitHub الکس هرناندز ارسال شد.

Keeweb – یک مشتری وب برای Keepass

اگر برای مدیریت اتصالات و سایر داده های شخصی خود از نرم افزار رایگان Keepass استفاده می کنید ، در اینجا کله, یک برنامه بسیار زیباتر برای بارگیری در نسخه دسک تاپ (ویندوز ، OSX ، لینوکس) یا میزبان خود که با پایه های Keepass سازگار است (KDBX).

کله

Keeweb به سرور چیز زیادی احتیاج ندارد زیرا فقط شامل یک صفحه HTML و JS است. بنابراین می توانید آن را در همه جا قرار دهید ، از جمله در Dropbox (در حالت برنامه). و اگر برای ایجاد پایگاه داده شخصی خود از Keeweb شروع می کنید ، بدیهی است که می توانید آن را در هر نگهدارنده اصلی باز کنید.

Keeweb علاقه مند به موقعیت های تحرک است ، هنگامی که شما نمی توانید به دلایل امنیت یا محدودیت های رایانه ای که در آن هستید ، نگهدارنده را راه اندازی کنید. یک نسخه قابل حمل در صفحه یک USB یا کلید وب کامل که روی سرور شما میزبانی شده است ، راه حل خواهد بود و من به شما اطمینان می دهم ، پرونده KDBX شما برای باز شدن نیازی به ذخیره آنلاین ندارد. می توانید از هر جای محلی به آن دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر این ، هیچ چیز حساس در کد Keeweb وجود ندارد … بدون اسکریپت های خارجی ، بدون اتصال سوم … و غیره. 100 ٪ تمیز است.

شما می توانید Keeweb را در نسخه دسک تاپ بارگیری کنید.

و فراموش نکنید که شما همیشه باید نسبت به امنیت ، به ویژه رمزهای عبور خود هوشیار باشید ، بنابراین بدانید که با ابزاری مانند Keefarce حساب نگهدارنده شما دارای آسیب پذیری های بالقوه ای است.

یک مقاله را به طور تصادفی کشف کنید ..

بحث در مورد جامعه Korben را شروع کنید !

تشخیص CVE-2023-24055: آسیب پذیری بدنام در نمایشگاه Potesitylly نمایشگاه ClearText

هوشیار باشید! محققان امنیتی یک آسیب پذیری بدنام را کشف کرده اند که تهدیدی جدی برای کاربران یک مدیر رمز عبور محبوب نگهدارنده است. یک نقص امنیتی ، که به عنوان CVE-2023-24055 ردیابی شده است ، ممکن است بر نسخه 2 Keepass تأثیر بگذارد.5x ، به طور قدرتمند به مهاجمان اجازه می دهد تا رمزهای عبور ذخیره شده را در ClearText بدست آورند.

تشخیص CVE-2023-24055

با استفاده از اثبات مفهوم (POC) در دسترس است ، و با توجه به اینکه Keepass یکی از محبوب ترین مدیران رمز عبور در سطح جهان است ، Glitch امنیتی موجود یک هدف آبدار برای حملات است. برای تشخیص فعال فعالیت مخرب مرتبط با استثمار CVE-2023-24055 ، تشخیص SoC Prime به عنوان سیستم عامل های کد دسته ای از قوانین اختصاصی سیگما را ارائه می دهد .

هر دو قانون بالاتر از الگوهای بهره برداری مربوط به آسیب پذیری نگهدارنده در کانون توجه و مبتنی بر کد بهره برداری CVE-2023-24055 است . این کد ممکن است توسط مخالفان اصلاح شود تا در هنگام پرواز در زیر رادار ، از تشخیص و روش با حمله جلوگیری شود.

این تشخیص ها با 22 سیستم عامل SIEM ، EDR و XDR سازگار هستند و با Framework V12 Miter ATT & CK® هماهنگ هستند و به تاکتیک های دسترسی اولیه و تاکتیک های تبعید شده با اعتبار از فروشگاه های رمز عبور (T1555) و نمایش داده های وب (T1567) پرداخته می شوند. مربوط به فنی.

همچنین ، برای تشخیص فعالیت مخرب مرتبط با بهره برداری بالقوه CVE-2023-24055 ، SOC Prime Team به شدت توصیه می کند قوانین تشخیص ذکر شده در زیر را اعمال کنید:

دکمه کشف اکتشاف را فشار دهید تا فوراً به کلیه قوانین اختصاصی سیگما برای CVE-2023-24055 دسترسی پیدا کنید ، همراه با پیوندهای مربوط به CTI ، منابع ATT & CK و ایده های شکار.

تجزیه و تحلیل CVE-2023-24055

Keepass یک ابزار منبع آزاد بسیار محبوب است که به یکی از قدرتمندترین و امن ترین مدیران تا به امروز ادعا شده است. با این حال ، یک آسیب پذیری جدید که اخیراً نشان داده شده است برای تأثیرگذاری بر Keepass ممکن است میلیون ها مورد استفاده در معرض خطر سازش باشد.

همانطور که در تحقیقات الکس هرناندز توضیح داده شده و در یک موضوع اختصاصی Sourceforge قرار گرفته است ، آسیب پذیری مورد نظر ممکن است به یک مهاجم با دسترسی به پرونده پیکربندی XML اجازه دهد تا رمزهای عبور ClearText را با افزودن ماشه صادرات بدست آورد. بهره برداری از POC برای CVE-2023-24055 ، یک اسکنر برای آن ، و لیستی از نمونه های ماشه به طور عمومی در GitHub الکس هرناندز ارسال شد.

توجه داشته باشید ، فروشنده اظهار می دارد كه پایگاه داده رمز عبور در نظر گرفته نشده است كه در برابر حمله ای كه دسترسی به رایانه محلی را دارد ، ایمن باشد. علاوه بر این ، لیست نسخه های نگهدارنده مرفه هنوز مورد اختلاف است. در حال حاضر ، cainhass v2.5x تحت تأثیر قرار می گیرد. از کاربران خواسته می شود به آخرین 2 ارتقا دهند.53 نسخه برای به دست آوردن سازش های بالقوه.

Capabilitites تشخیص تهدید خود را تقویت کرده و سرعت شکار تهدید مجهز به Sigma ، Miter Att & CK و تشخیص را به عنوان کد تسریع کنید تا همیشه الگوریتم های تشخیص سرپوشیده در برابر هر مخالف TTP یا هرگونه آسیب پذیری قابل بهره برداری در دست داشته باشید. به دست آوردن 800 قانون برای CVE های موجود برای پیشبرد پیشگیری در برابر تهدیداتی که بیشتر از همه مهم است. فوراً به 140+ قوانین سیگما به صورت رایگان برسید یا تمام الگوریتم های دریافت کننده را با تقاضا در https: // my دریافت کنید.دنباله دار.com/قیمت گذاری/ .

این مقاله مفید بود?

دوست داشته باشید و آن را با همسالان خود به اشتراک بگذارید.

به عنوان بستر کد SoC Prime بپیوندید برای بهبود دیدگاه در مورد تهدیدات بیشتر در مورد تجارت شما. برای کمک به شما در شروع کار و رانندگی ارزش بی تحرک ، جلسه ای را با متخصصان SOC نخست رزرو کنید.

پست های مرتبط

CVE-2023-38146 تشخیص

CERT-I هشدار دهنده UAC-0057

دفاع سایبری خود را با بازار تشخیص تهدید تقویت کنید

بستر پیشرو برای تشخیص به عنوان کد و اطلاعات امنیتی مداوم

با SoC Prime تماس بگیرید
چرا SoC Prime?
 • چرا SoC Prime?
 • سیگما
 • مرکز تعالی برای مایکروسافت سنتینل
 • مرکز تعالی برای خدمات وب آمازون
قیمت گذاری
سکو
انجمن
 • انجمن
 • تهدید
 • برنامه های شریک برای دانشگاه ها
ابزار
 • متصدی.من
 • شکار نخست برای:
منابع
شرکت
 • درباره ما
 • شناخت صنعت
 • رهبری
 • مشاغل
 • حریم خصوصی
 • انطباق SOC 2 نوع II
 • خط مشی کوکی
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • شرایط خدمات پلتفرم SOC Prime
 • متداول حریم خصوصی

Soc Prime ، SoC Prime Logo و بازار تشخیص تهدید علائم تجاری ثبت شده Soc Prime ، Incl. تمام علائم تجاری دیگر دارایی صاحبان مربوطه آنهاست.

این وب سایت کوکی ها کوکی ها (پرونده های متنی کوچک که توسط مرورگر وب در دستگاه کاربر ذخیره می شوند) برای بهبود تجربه کاربر در حالی که از طریق وب سایت برای تجزیه و تحلیل آماری ترافیک و تطبیق محتوای وب سایت با نیازهای فردی خود استفاده می کنید ،. همچنین به ما امکان می دهد تجربه کلی شما در وب سایت را بهبود بخشیم. این کوکی ها فقط با رضایت شما در مرورگر شما ذخیره می شوند.

با این حال ، اگر دوست دارید ، می توانید از این کوکی ها در تنظیمات مرورگر خود در هر زمان خودداری کنید. اما انتخاب برخی از این کوکی ها ممکن است تأثیر منفی بر تجربه مشاهده شما داشته باشد. اطلاعات بیشتر را می توان در خط مشی کوکی ما یافت ، و برای لیست مفصلی از کوکی هایی که ما استفاده می کنیم ، به تنظیمات کوکی ما مراجعه کنید.

تنظیمات کوکی

در زیر لیست مفصلی از کوکی هایی که در سایت استفاده کردیم وجود دارد. ما کوکی ها را در دسته های زیر طبقه بندی می کنیم:

به طور جدی به کوکی ها احتیاج دارند

نمی توان در سیستم ما خاموش شد. آنها معمولاً فقط در اقدامات انجام شده توسط شما انجام می شوند که عشق به درخواست خدمات ، مانند تنظیم پیشانی های حریم خصوصی شما ، ورود به سیستم یا پر کردن فرم ها ،.
می توانید مرورگر خود را برای مسدود کردن یا هشدار دادن به این کوکی ها تنظیم کنید ، اما برخی از قسمت های سایت کار نمی کنند. این کوکی ها هیچ اطلاعات شخصی قابل شناسایی را ذخیره نمی کنند.

نام شرح داده شده
متضاد حالت SELSE کاربر را در بین درخواست های صفحه حفظ می کند. کوکی تولید شده توسط برنامه های مبتنی بر زبان PHP. این یک هدف کلی است که برای حفظ جلسه متغیر مورد استفاده قرار می گیرد. این معمولاً یک عدد تولید شده تصادفی است ، نحوه استفاده از آن می تواند مختص سایت باشد ، اما یک مثال خوب اصلی است که یک وضعیت ورود به سیستم برای کاربر صفحات بوده است.
sp_i برای ذخیره اطلاعات در مورد کاربر معتبر استفاده کنید.
sp_r برای ذخیره اطلاعات در مورد کاربر معتبر استفاده کنید.
اسپا برای ذخیره اطلاعات در مورد کاربر معتبر استفاده کنید.

اینها به ما این امکان را می دهند تا بازدیدها و منابع ترافیکی را حساب کنیم تا بتوانیم عملکرد سایت خود را اندازه گیری و بهبود بخشیم. آنها به ما کمک می کنند تا بدانیم کدام صفحات بیشترین محبوبیت را دارند و می بینند که بازدید کنندگان چگونه سایت را جابجا می کنند.
تمام اطلاعاتی که این کوکی ها جمع می کنند جمع شده و بنابراین ناشناس است. اگر به این کوکی ها اجازه ندهید ، ما نمی دانیم چه زمانی از سایت ما بازدید کرده اید و قادر به نظارت بر عملکرد آن نخواهید بود.

نام شرح داده شده
توت داده های ناشناس مربوط به بازدیدهای کاربر از وب سایت ، مانند تعداد بازدیدها ، میانگین زمان در وب سایت و چه صفحاتی بارگذاری شده است.
tuuid_last_update داده های ناشناس مربوط به بازدیدهای کاربر از وب سایت ، مانند تعداد بازدیدها ، میانگین زمان در وب سایت و چه صفحاتی بارگذاری شده است.
هام داده های ناشناس مربوط به بازدیدهای کاربر از وب سایت ، مانند تعداد بازدیدها ، میانگین زمان در وب سایت و چه صفحاتی بارگذاری شده است.
اوج داده های ناشناس مربوط به بازدیدهای کاربر از وب سایت ، مانند تعداد بازدیدها ، میانگین زمان در وب سایت و چه صفحاتی بارگذاری شده است.
na_sc_x استفاده از پلت فرم اشتراک اجتماعی Addthis برای نگه داشتن سابقه ای از بخش هایی از سایت که به منظور توصیه سایر قسمت های سایت مورد بازدید قرار گرفته است.
وابسته به صمیمی داده های ناشناس مربوط به بازدیدهای کاربر از وب سایت.
با نام داده های ناشناس مربوط به بازدیدهای کاربر از وب سایت.
_cc_aud داده های آماری ناشناس مربوط به بازدیدهای وب سایت کاربر ، مانند تعداد بازدیدها ، میانگین زمان در وب سایت و چه صفحاتی بارگذاری شده است. اهداف این است که کاربران وب سایت را با توجه به عواملی مانند اجاره جمعیتی و جغرافیایی تقسیم کنید تا بتوانند رسانه ها و آژانس های بازاریابی را قادر به ساخت و درک گروه های هدف خود کنند تا تبلیغات آنلاین سفارشی را فعال کنند.
_CC_CCC داده های آماری ناشناس مربوط به بازدیدهای وب سایت کاربر ، مانند تعداد بازدیدها ، میانگین زمان در وب سایت و چه صفحاتی بارگذاری شده است. اهداف این است که کاربران وب سایت را با توجه به عواملی مانند اجاره جمعیتی و جغرافیایی تقسیم کنید تا بتوانند رسانه ها و آژانس های بازاریابی را قادر به ساخت و درک گروه های هدف خود کنند تا تبلیغات آنلاین سفارشی را فعال کنند.
_CC_DC داده های آماری ناشناس مربوط به بازدیدهای وب سایت کاربر ، مانند تعداد بازدیدها ، میانگین زمان در وب سایت و چه صفحاتی بارگذاری شده است. اهداف این است که کاربران وب سایت را با توجه به عواملی مانند اجاره جمعیتی و جغرافیایی تقسیم کنید تا بتوانند رسانه ها و آژانس های بازاریابی را قادر به ساخت و درک گروه های هدف خود کنند تا تبلیغات آنلاین سفارشی را فعال کنند.
_cc_id داده های آماری ناشناس مربوط به بازدیدهای وب سایت کاربر ، مانند تعداد بازدیدها ، میانگین زمان در وب سایت و چه صفحاتی بارگذاری شده است. اهداف این است که کاربران وب سایت را با توجه به عواملی مانند اجاره جمعیتی و جغرافیایی تقسیم کنید تا بتوانند رسانه ها و آژانس های بازاریابی را قادر به ساخت و درک گروه های هدف خود کنند تا تبلیغات آنلاین سفارشی را فعال کنند.
DPM از طریق یک شناسه منحصر به فرد که برای تجزیه و تحلیل محتوای معنایی استفاده می شود ، پیمایش کاربر در وب سایت ثبت شده و به داده های آفلاین از Superys و ثبت نام های مشابه برای نمایش تبلیغات هدفمند مرتبط است.
AC داده های ناشناس مربوط به بازدیدهای کاربر از وب سایت ، مانند تعداد بازدیدها ، میانگین زمان در وب سایت و چه صفحاتی بارگیری شده است ، با هدف نمایش تبلیغات Targeed.
دسته داده های ناشناس مربوط به بازدیدهای کاربر از وب سایت ، مانند تعداد بازدیدها ، میانگین زمان در وب سایت و چه صفحاتی بارگیری شده است ، با هدف نمایش تبلیغات Targeed.
krtbcookie_# یک شناسه منحصر به فرد را تنظیم می کند که دستگاه کاربر را در هنگام بازدید از وب سایت هایی که از همان شبکه تبلیغی استفاده می کنند ، شناسایی می کند. از شناسه برای اجازه تبلیغات هدفمند استفاده می شود.
در باره یک شناسه منحصر به فرد را تنظیم می کند که دستگاه کاربر را در هنگام بازدید از وب سایت هایی که از همان شبکه تبلیغی استفاده می کنند ، شناسایی می کند. از شناسه برای اجازه تبلیغات هدفمند استفاده می شود.
کاسه یک شناسه منحصر به فرد را تنظیم می کند که دستگاه کاربر را در هنگام بازدید از وب سایت هایی که از همان شبکه تبلیغی استفاده می کنند ، شناسایی می کند. از شناسه برای اجازه تبلیغات هدفمند استفاده می شود.
SSI یک شناسه منحصر به فرد را که دستگاه کاربر برگشتی را شناسایی می کند ، تنظیم می کند. شناسه برای تبلیغات هدفمند استفاده می شود.
_tmid یک شناسه منحصر به فرد را تنظیم می کند که دستگاه کاربر را در هنگام بازدیدهای برگشتی مشخص می کند. از شناسه برای هدف قرار دادن تبلیغات در کلیپ های ویدیویی استفاده می شود.
همگام مورد استفاده توسط بستر تبلیغاتی Weborama برای تعیین علایق بازدید کننده بر اساس بازدیدهای صفحات ، کلیک بر روی محتوا و سایر اقدامات در وب سایت.
ووی مورد استفاده توسط بستر تبلیغاتی Weborama برای تعیین علایق بازدید کننده بر اساس بازدیدهای صفحات ، کلیک بر روی محتوا و سایر اقدامات در وب سایت.
poster_w مورد استفاده توسط بستر تبلیغاتی Weborama برای تعیین علایق بازدید کننده بر اساس بازدیدهای صفحات ، کلیک بر روی محتوا و سایر اقدامات در وب سایت.
شرح داده های ناشناس مربوط به بازدید از وب سایت کاربر ، مانند تعداد بازدیدها ، میانگین زمان صرف شده در وب سایت و چه صفحاتی بارگیری شده است. از داده های ثبت شده برای طبقه بندی علاقه کاربران و پروفایل های جمعیتی با اهداف شخصی سازی محتوای وب سایت بسته به بازدید کننده استفاده می شود.
1p_jar از این کوکی ها برای جمع آوری آمار وب سایت و پیگیری موش های تبدیل استفاده می شود.
تخفیف Google تعدادی از کوکی ها را در هر صفحه ای که شامل یک Google Recaptcha است تنظیم کنید. در حالی که ما هیچ کنترلی بر کوکی های تعیین شده توسط Google نداریم ، به نظر می رسد آنها ترکیبی از اطلاعات برای اندازه گیری تعداد و رفتار کاربران Google Recaptcha را شامل می شوند.
hsid Google تعدادی از کوکی ها را در هر صفحه ای که شامل یک Google Recaptcha است تنظیم کنید. در حالی که ما هیچ کنترلی بر کوکی های تعیین شده توسط Google نداریم ، به نظر می رسد آنها ترکیبی از اطلاعات برای اندازه گیری تعداد و رفتار کاربران Google Recaptcha را شامل می شوند.
لانه Google تعدادی از کوکی ها را در هر صفحه ای که شامل یک Google Recaptcha است تنظیم کنید. در حالی که ما هیچ کنترلی بر کوکی های تعیین شده توسط Google نداریم ، به نظر می رسد آنها ترکیبی از اطلاعات برای اندازه گیری تعداد و رفتار کاربران Google Recaptcha را شامل می شوند.
خیس Google تعدادی از کوکی ها را در هر صفحه ای که شامل یک Google Recaptcha است تنظیم کنید. در حالی که ما هیچ کنترلی بر کوکی های تعیین شده توسط Google نداریم ، به نظر می رسد آنها ترکیبی از اطلاعات برای اندازه گیری تعداد و رفتار کاربران Google Recaptcha را شامل می شوند.
سید Google تعدادی از کوکی ها را در هر صفحه ای که شامل یک Google Recaptcha است تنظیم کنید. در حالی که ما هیچ کنترلی بر کوکی های تعیین شده توسط Google نداریم ، به نظر می رسد آنها ترکیبی از اطلاعات برای اندازه گیری تعداد و رفتار کاربران Google Recaptcha را شامل می شوند.
سیدک کوکی امنیتی برای محافظت از داده های کاربران در برابر دسترسی غیرمجاز.
SSID Google تعدادی از کوکی ها را در هر صفحه ای که شامل یک Google Recaptcha است تنظیم کنید. در حالی که ما هیچ کنترلی بر کوکی های تعیین شده توسط Google نداریم ، به نظر می رسد آنها ترکیبی از اطلاعات برای اندازه گیری تعداد و رفتار کاربران Google Recaptcha را شامل می شوند.
__utmx این کوکی با وب سایت Google بهینه ساز است ، ابزاری که برای کمک به صاحبان بهبود WBESITES خود طراحی شده است. از آن برای تمایز بین دو VARASTION در صفحه وب استفاده می شود که ممکن است به عنوان بخشی از تست تقسیم A/B به یک بازدید کننده نشان داده شود. این صاحبان سایت راهنما برای کشف این نسخه از یک صفحه عملکرد بهتری دارند و بنابراین به بهبود وب سایت کمک می کند.
__utmxx این کوکی با وب سایت Google بهینه ساز است ، ابزاری که برای کمک به صاحبان بهبود WBESITES خود طراحی شده است. از آن برای تمایز بین دو VARASTION در صفحه وب استفاده می شود که ممکن است به عنوان بخشی از تست تقسیم A/B به یک بازدید کننده نشان داده شود. این صاحبان سایت راهنما برای کشف این نسخه از یک صفحه عملکرد بهتری دارند و بنابراین به بهبود وب سایت کمک می کند.

این کوکی ها وب سایت را قادر می سازد تا عملکرد و شخصی سازی پیشرفته را ارائه دهد. آنها ممکن است توسط ما یا توسط ارائه دهندگان شخص ثالث تنظیم شوند که خدمات آنها به صفحات خود اضافه کرده ایم.
اگر این کوکی ها را متحد نکنید ، ممکن است برخی یا همه این خدمات به درستی سرگرم کننده نباشند.

نام شرح داده شده
_hjid کوکی هاتجر. این کوکی اولین مشتری را با اسکریپت Hotjar در صفحه قرار می دهد. از آن برای ادامه شناسه کاربر تصادفی ، منحصر به فرد در مرورگر استفاده می شود. این تضمین می کند که رفتار در بازدیدهای بعدی به همان سایت به همان استفاده اختصاص می یابد.
_hjincludinsample این کوکی با عملکرد و خدمات تجزیه و تحلیل وب از Hot Jar ، یک شرکت مستقر در مالت همراه است. این یک بازدید کننده را در طی یک جلسه مرورگر واحد مشخص می کند و نشان می دهد که آنها در یک نمونه مخاطب گنجانده شده اند.
intercom-id- [xxx] این کوکی توسط intercom به عنوان جلسه استفاده می شود تا کاربران بتوانند به گپ زدن ASY در سایت ادامه دهند.
Salves intercom- [xxx] برای پیگیری جلسات و یادآوری ورود و گفتگوها استفاده می شود.
دمدکس از طریق یک شناسه منحصر به فرد که برای تجزیه و تحلیل محتوای معنایی استفاده می شود ، پیمایش کاربر در وب سایت ثبت شده و به داده های آفلاین از Superys و ثبت نام های مشابه برای نمایش تبلیغات هدفمند مرتبط است.
پخته حالت COOKIE COOKIES را برای دامنه فعلی ذخیره می کند.
__cfduid برای شناسایی ترافیک وب مورد اعتماد توسط شبکه محتوا ، CloudFlare استفاده می شود.
SS این کوکی ها وب سایت را قادر می سازد تا عملکرد و شخصی سازی پیشرفته را ارائه دهد . آنها ممکن است توسط ما یا توسط ارائه دهندگان شخص ثالث تنظیم شوند که خدمات آنها به صفحات خود اضافه کرده ایم.
این خدمات ممکن است شامل تسهیلات چت زنده ، تماس با ما در فرم (ها) ، فرم های نقل قول محصول و فرآیند ارسال ، و خبرنامه ایمیل ثبت نام .

این کوکی ها ممکن است توسط شرکای تبلیغاتی ما در سایت تنظیم شوند. آنها ممکن است توسط این شرکت ها برای ایجاد نمایه ای از علایق شما استفاده شوند و به شما نشان دهند که تبلیغات را در سایت های دیگر یادداشت می کند.
آنها اطلاعات شخصی مستقیم را ذخیره نمی کنند ، اما مبتنی بر شناسایی منحصر به فرد مرورگر و دستگاه اینترنتی شما هستند. اگر اجازه این کوکی ها را نداشته باشید ، تبلیغات کمتری را تجربه خواهید کرد.

نام شرح داده شده
_GA این نام کوکی با Google Universal Analytics همراه است – که یک به روزرسانی قابل توجه برای سرویس Analytics متداول Google است. این کوکی برای تمایز کاربران منحصر به فرد با جمع آوری یک شماره تولید شده به طور تصادفی به عنوان شناسه مشتری استفاده می شود. در هر صفحه گنجانده شده است. Regisers یک شناسه منحصر به فرد که برای تولید داده های آماری در مورد نحوه استفاده بازدید کننده از وب سایت استفاده می شود. در یک سایت درخواست کنید و برای محاسبه داده های بازدید کننده ، جلسه و کمپین برای گزارش های Sites Analytics استفاده کنید. به طور پیش فرض قرار است پس از 2 سال منقضی شود ، اگرچه این توسط صاحبان وب سایت قابل تنظیم است.
_gat مورد استفاده توسط Google Analytics برای نرخ درخواست دریچه گاز. این نام کوکی با Google Universal Analytics همراه است ، طبق اسناد و مدارک از آن برای گاز گرفتن نرخ درخواست استفاده می شود – محدود کردن جمع آوری داده ها در سایت های ترافیکی بالا. بعد از 10 دقیقه منقضی می شود.
_gid این نام کوکی با Google Universal Analytics همراه است. به نظر می رسد این یک کوکی جدید است و از بهار 2017 هیچ اطلاعاتی از Google در دسترس نیست. به نظر می رسد برای هر صفحه بازدید یک مقدار واحد را ذخیره و به روز می کند. Regisers یک شناسه منحصر به فرد که برای تولید داده های آماری در مورد نحوه استفاده بازدید کننده از وب سایت استفاده می شود.
شخص استفاده شده توسط Google DoubleClick برای ثبت و گزارش اقدامات کاربر وب سایت پس از مشاهده یا کلیک بر روی یکی از تبلیغات تبلیغاتی با هدف اندازه گیری تأثیر یک آگهی و ارائه تبلیغات هدفمند به کاربر.
r/جمع آوری استفاده شده توسط Google DoubleClick برای ثبت و گزارش اقدامات کاربر وب سایت پس از مشاهده یا کلیک بر روی یکی از تبلیغات تبلیغاتی با هدف اندازه گیری تأثیر یک آگهی و ارائه تبلیغات هدفمند به کاربر.
test_cookie برای بررسی مرورگر Ifser از کوکی ها استفاده می شود.
جمع کردن برای ارسال داده به Google Analytics در مورد دستگاه و رفتار بازدید کننده استفاده می شود. بازدید کننده را در دستگاه ها و کانال های بازاریابی ردیابی می کند.
تبلیغات/لیست کاربر/# این کوکی ها ممکن است توسط شرکای تبلیغاتی ما در سایت تنظیم شوند. آنها ممکن است توسط این شرکت ها برای ایجاد نمایه ای از علایق شما استفاده شوند و به شما نشان دهند که تبلیغات را در سایت های دیگر یادداشت می کند.
در مقابل Regisers داده های کاربر ناشناس ، مانند آدرس IP ، اجاره جغرافیایی ، وب سایت های بازدید شده و چه تبلیغاتی که کاربر کلیک می کند ، با هدف بهینه سازی تبلیغات تبلیغاتی در حرکت کاربر در وب سایت که از همان شبکه تبلیغی استفاده می کنند.
قوس Regisers داده های کاربر ناشناس ، مانند آدرس IP ، اجاره جغرافیایی ، وب سایت های بازدید شده و چه تبلیغاتی که کاربر کلیک می کند ، با هدف بهینه سازی تبلیغات تبلیغاتی در حرکت کاربر در وب سایت که از همان شبکه تبلیغی استفاده می کنند.
قرار دادن_# Regisers داده های کاربر ناشناس ، مانند آدرس IP ، اجاره جغرافیایی ، وب سایت های بازدید شده و چه تبلیغاتی که کاربر کلیک می کند ، با هدف بهینه سازی تبلیغات تبلیغاتی در حرکت کاربر در وب سایت که از همان شبکه تبلیغی استفاده می کنند.
RPB Regisers داده های کاربر ناشناس ، مانند آدرس IP ، اجاره جغرافیایی ، وب سایت های بازدید شده و چه تبلیغاتی که کاربر کلیک می کند ، با هدف بهینه سازی تبلیغات تبلیغاتی در حرکت کاربر در وب سایت که از همان شبکه تبلیغی استفاده می کنند.
RPX Regisers داده های کاربر ناشناس ، مانند آدرس IP ، اجاره جغرافیایی ، وب سایت های بازدید شده و چه تبلیغاتی که کاربر کلیک می کند ، با هدف بهینه سازی تبلیغات تبلیغاتی در حرکت کاربر در وب سایت که از همان شبکه تبلیغی استفاده می کنند.
ضربه زدن.PHP Regisers داده های کاربر ناشناس ، مانند آدرس IP ، اجاره جغرافیایی ، وب سایت های بازدید شده و چه تبلیغاتی که کاربر کلیک می کند ، با هدف بهینه سازی تبلیغات تبلیغاتی در حرکت کاربر در وب سایت که از همان شبکه تبلیغی استفاده می کنند.