Kia EV9: قیمت Salle از SUV بزرگ برقی هفت مکان – Les Numériques ، Family Electric Car: انتخاب 5 تا 7 صندلی – غلتک برقی

اتومبیل برقی خانوادگی: از 5 تا 7 صندلی ، انتخاب خود را انجام دهید

همچنین بخوانید: BMW SUV برقی IX1 خود را متعادل می کند: اکنون از 41.900 یورو پاداش زیست محیطی کسر شده است

Kia EV9: قیمت شور SUV بزرگ SUV هفت مکان

انتظار می رود که خانواده های ثروتمند ، سرانجام Kia EV9 چرخ های خود را در فرانسه تنظیم کند. SUV Family Kia با داشتن یک برگه فنی خوب و یک مفهوم نادر در بازار ، می خواهد مکانی را برای قیمت بالایی بسازد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

هنوز هم مفهوم نادر در بازار ، SUV 5 متری KIA EV9 سرانجام فقط از برگه فنی کامل خود و به ویژه قیمت های آن رونمایی کرد. او مجبور است با رقابت هنوز هم ناچیز باشد ، از جمله مرسدس EQB و البته مدل X Tesla.

اخبار: ماشین برقی
Kia EV9: یک SUV برقی که بوی آمریکای خوب می دهد

کیا موفقیت EV6 را با بازاریابی EV9 ، یک SUV برقی که 6 تا 7 مکان را ارائه می دهد ، گشت و گذار می کند. نکات و سنسورهای Turd of t.

حداکثر 385 اسب بخار قدرت و چهار چرخ

همانطور که انتظار می رود ، کیا دو نسخه از خانواده بزرگ خود ، زمین و GT-Line را ارائه می دهد و موقوفات و اجراها را تغییر می دهد.

مدل دسترسی به یک موتور واحد واقع در محور عقب مجهز شده و قدرت 204 اسب بخار را برای گشتاور 350 نانومتر تحویل می دهد. در این پیکربندی ، موتور 2.4 تن دستگاه را در 9.4 ثانیه به تمرین از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت سوق می دهد. علاوه بر این ، می توان یک تریلر را با وزن 900 کیلوگرم بکشید. باتری 99.8 کیلووات ساعت ، کمون به دو نسخه ، قبل از اینکه در یک ترمینال متوقف شود تا در 25 دقیقه از 10 تا 80 ٪ به لطف قدرت بار 240 کیلو وات عبور کند ، آن را تا 541 کیلومتر استقلال می دهد.

خط GT-Line برای موتور دوم انتخاب می کند ، این بار در محور جلو قرار می گیرد و درایو تمام چرخ را ارائه می دهد. قدرت تجمعی به 385 اسب بخار و 700 نانومتر گشتاور صعود می کند ، به پایین در 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در کمتر از 6 ثانیه. یک نتیجه چشمگیر برای یک SUV 2.6 -on ، اما هنوز از عملکرد ارائه شده توسط 1020 اسب بخار قدرت Plaid Model X Tesla.

Kia EV6 Design 2WD 77 KW: سبک برقی

کراس اوور 100 ٪ برقی Kia EV6 دوره جدیدی را برای تولید کننده کره باز می کند. شبح عظیم آن چشم را به خود جلب می کند ، اما چه خواهد شد.

یک SUV شش یا هفت مکان

با قاطعیت برای خانواده ها ، SUV بزرگ KIA چندین پیکربندی ارائه می دهد. از مدل High -end All -Wheel Draw ، EV9 امکان داشتن هفت صندلی یا شش با موقعیت آرامش یا عملکرد دوار را ارائه می دهد. دومی به صندلی های ردیف دوم اجازه می دهد تا در 180 درجه بچرخد تا با مسافران عقب برخورد کند. از طرف خود ، نسخه پیشرانه فقط پیکربندی هفت ساعته را ارائه می دهد.

برای به دست آوردن این اتومبیل 100 ٪ برقی ، لازم است 78،000 یورو برای نسخه دسترسی با موتور 204 اسب بخار و یک موقوفه غنی روشن شود. قیمت برای پایان خط GT با درایو تمام چرخ ، چراغ های LED ماتریس ، اسکان خاص و در سطح جهانی پرشکوه تر مانند سقف جیر ، سقف شیشه ای و کمک به پارکینگ از راه دور به 86،000 یورو افزایش می یابد. سرانجام ، کیا به وضوح می خواهد در دادگاه تولید کنندگان حق بیمه بازی کند. منطقه ای که به نظر می رسد BMW و مرسدس به عنوان استادان سلطنت می کنند و جایی که تسلا با مدل X خود رقابت می کند ، با این حال از 110،000 یورو قیمت دارد.

مرسدس EQB: SUV برقی 7 -Seater از 64150 یورو ، برای لحظه

Mercedes Electric Electric EQB که از GLB گرفته شده است ، به عنوان یک پیکربندی هفت نفره ارائه می دهد. وی در بخش به EQA و EQC پیوست.

اتومبیل برقی خانوادگی: از 5 تا 7 صندلی ، انتخاب خود را انجام دهید

اتومبیل های برقی امروز یک روش مناسب برای تأمین نیاز خانواده هایی که می خواهند از یک وسیله حمل و نقل پایدار و سازگار با محیط زیست بهره مند شوند ، ارائه می دهند. بیشتر وسایل نقلیه برقی برای زوج ها یا خانواده های کوچک طراحی شده اند ، اما اکنون تعداد فزاینده ای از وسایل نقلیه برقی خانوادگی وجود دارد که می توانند تا 7 نفر را در خود جای دهند. این وسایل نقلیه فناوری پیشرفته و کاهش مصرف انرژی را ارائه می دهند و این گزینه برای خانواده هایی که می خواهند پس انداز کنند و ردپای کربن خود را کاهش دهند ، گزینه جالبی است. در این مقاله ، انواع مختلف اتومبیل های برقی خانوادگی را که 5 تا 7 مکان دارند و مزایا و مضرات آنها را بررسی خواهیم کرد.

پژونده الکترونیکی

E Rifter یک اتومبیل برقی با تعجب آور و جادار است که بسته به طول آن (استاندارد یا طولانی) تا 7 مکان ارائه می دهد. با یک باتری 50 کیلووات ساعت و یک موتور 100 کیلووات (136 اسب بخار) ، همان عملکرد و همان طراحی با Rifter استاندارد را ارائه می دهد. فضای داخلی آن برای بزرگسالان برای کودکان سخاوتمندانه و راحت است. سطح ورودی مجهز به سطح آن از 37،850 یورو ارائه می شود.

سیتروآن ë برلینگو

ë-Berlingo یک ماشین برقی قدرتمند و جادار است که مسافران خود را بهینه بهینه می کند. موتور 136 اسب بخار آن که از باتری 50 کیلووات ساعت بهره می برد ، به خودشان 280 کیلومتری استقلال (WLTP) می دهد. فضای داخلی آن صندلی های پاکت و داشبورد ارگونومیک را ارائه می دهد. همچنین به لطف سیستم ناوبری Connect Nav 3D و بسیاری از وسایل نقلیه رانندگی ، مانند کنترل کروز هوشمند ، از اتصال پیشرفته بهره مند می شود و به حفظ چراغ های بزرگراه یا اتوماتیک کمک می کند. ë-Berlingo می تواند حداکثر 7 مسافر را در خود جای دهد و از 36390 یورو به استثنای پاداش در دسترس است.

همچنین بخوانید: حرفه های لیبرال: معافیت مالیاتی به لطف ماشین برقی و استفاده از آن

رنو کانگو 100 ٪ برقی

Election Kangoo E-Tech یک ماشین برقی مدرن ، اقتصادی و محیطی است. دارای یک موتور الکتریکی 120 اسب بخار و یک باتری است که دامنه 285 کیلومتر را ارائه می دهد. سیستم بازیابی انرژی آن رانندگی کارآمدتر و اقتصادی تری را امکان پذیر می کند. این یک فضای داخلی بزرگ با 5 مکان و یک تنه 775 -Liter را ارائه می دهد ، و آن را به یک گزینه عالی برای رانندگان مربوط به محیط زیست تبدیل می کند و به دنبال یک ماشین برقی عملی و مقرون به صرفه با قیمت اولیه 37.500 € است.

mg mg5

MG5 یک SUV خانوادگی 4.6 متری با موتور 130 کیلووات یا 177 اسب بخار است که حداکثر استقلال 400 کیلومتر را ارائه می دهد. در 2 نسخه باتری ، NMC 61 کیلووات ساعت برای طیف وسیعی از 400 کیلومتر و LFP 50 کیلووات ساعت برای طیف وسیعی از 320 کیلومتر ارائه شده است. بار سریع با سرعت 135 کیلو وات در دسترس است و بسته به تولید کننده 40 دقیقه زمان بارگیری از 0 تا 80 ٪ است. صفحه لمسی 10.4 اینچی با Apple CarPlay و Android Auto موجود است و همچنین تجهیزات ایمنی پیشرفته ای که آن را 5 ستاره به تست Crash بدست آورد.

همچنین بخوانید: BMW SUV برقی IX1 خود را متعادل می کند: اکنون از 41.900 یورو پاداش زیست محیطی کسر شده است

شناسه فولکس واگن. وزوز

فولکس واگن من.د. Buzz میراث بی انتها از موتور معروف Combi ، Electried و 204 HP با سرعت محدود به 145 کیلومتر در ساعت ارائه می دهد. استقلال آن با توجه به چرخه WLTP 420 کیلومتر است. طراحی محبوب آن همراه با بسیاری از ویژگی های عملی ID. وزوز برای بهره مندی از تمام مزایای لازم. با این حال با قیمت اولیه 56.990 یورو به استثنای گزینه ها ، مقرون به صرفه ترین ماشین برقی فولکس واگن نیست.

Tesla Model X

مدل های اتومبیل برقی با 7 مکان

Tesla Model X یک ماشین برقی بزرگ و مجلل است که برای حمل و نقل تا 7 نفر طراحی شده است. شبح باریک و ورزشی آن توسط مشبک بزرگ و درهای باز “بال Falcon” برجسته شده است. این وسیله نقلیه مجهز به بسیاری از فناوری های نوآورانه از جمله یک سیستم رانندگی خودمختار پیشرفته و باتری 100 کیلووات ساعت است که دامنه نزدیک به 600 کیلومتر را ارائه می دهد. مدل X به لطف موتورهای همزمان همزمان آهنربای خود که شتاب خیره کننده ای را برای شتاب 0-100 کیلومتر در ساعت در فقط 3.9 ثانیه یا حتی 2.6 ثانیه در نسخه شکننده خود ارائه می دهد ، قدرت چشمگیری دارد.

Kia EV9

Kia EV9 یک وسیله نقلیه الکتریکی نوآورانه است که تجربه رانندگی غیرقابل مقایسه ای را ارائه می دهد. با ویژگی های استثنایی و فناوری پیشرفته ، این ماشین برقی مناسب برای رانندگانی است که یک وسیله نقلیه برتر می خواهند. با استقلال 600 کیلومتری ، قدرت 536 اسب بخار و شارژ سریع ، ماشین برقی Kia EV9 آماده است تا چالش های دوره رانندگی برقی را در پیش بگیرد. این مدل برای در دسترس بودن در طول سال 2023 ارائه شده است.

همچنین بخوانید: ماشین برقی خود را با کمتر از 100 € در ماه: بهترین مدل ها را کشف کنید

Kia EV9

با پیشرفت فناوری ها و توسعه وسایل نقلیه برقی ، مصرف کنندگان هنگام خرید یک ماشین برقی خانوادگی از انتخاب های بیشتری بهره مند می شوند. گزینه ها متنوع تر از همیشه هستند و به مصرف کنندگان طیف کاملی از مدل ها را برای پاسخگویی به نیازهای خاص خود ارائه می دهند. وسایل نقلیه برقی عملکرد بالاتری ، راندمان بهتر و دوام بیشتر از مدلهای بنزین معمولی ارائه می دهند. وسایل نقلیه الکتریکی جدید بخشی از راه حل برای کاهش انتشار کربن و ایجاد آینده ای ماندگار برای سیاره ما است. با وجود گزینه های بیشتر ، مصرف کنندگان با اطمینان می توانند ماشین الکتریکی خانواده را انتخاب کنند که مناسب آنها باشد.

متخصص در خرید اتومبیل های برقی ، من به فن آوری های جدید علاقه مند هستم و یک حامی سرسخت از اتخاذ فناوری برقی و تحرک پایدار هستم.

با افزودن به Google News آخرین اخبار ما را دنبال کنید !