بارگیری آمازون Kindle – اوقات فراغت – دیجیتال ، دو روش ساده برای تبدیل Kindle به PDF

چگونه می توان یک کتاب Kindle را به PDF تبدیل کرد

Contents

اگر به دنبال یک خواننده جدید Kindle هستید ، من از شما دعوت می کنم تا با راهنمای Kindle Readers مشورت کنید.

کیندل آمازون

آمازون کیندل برنامه ای برای خواندن کتابهای الکترونیکی است که به شما امکان می دهد میلیون ها کتاب و انتشارات دیجیتالی را برای فروش ، اشتراک یا رایگان در وب سایت آمازون بخوانید.

 • اندروید
 • iOS iPhone / iPad
 • سرویس آنلاین
 • سیستم عامل مک
 • پنجره ها
 • پسوند Google Chrome

چرا از آمازون کیندل استفاده کنید ?

خبر آخرین نسخه آمازون کیندل چیست؟ ?

استخوانهای آمازون کیندل سازگار است ?

بهترین گزینه برای آمازون کیندل چیست ?

شرح

آمازون کیندل ، مهمتر از همه ، خواننده کتاب الکترونیکی (کتابهای دیجیتال) است که توسط آمازون فروخته می شود. به طور موازی ، غول اینترنت کاربردی با همین نام را ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد کتابهای الکترونیکی فروخته شده در سایت خود را در سایر پشتیبانی ها مانند تلفن های هوشمند Android یا iOS و رایانه های لوحی (iPhone ، iPad) بخوانید.

برنامه Amazon Kindle تمام ویژگی های مشترک یک کتاب الکترونیکی را ارائه می دهد. این امکان را به شما می دهد تا از صفحه لمسی برای تبدیل صفحات در یک لمس ساده استفاده کنید ، به یک فصل خاص بروید ، متن را برجسته کنید ، معابر را به اشتراک بگذارید و یادداشت ها را اضافه کنید.

چرا از آمازون کیندل استفاده کنید ?

برنامه Amazon Kindle برای بارگیری و نصب کاملاً رایگان است. این دسترسی به فروشگاه آنلاین کتاب دیجیتال آمازون که شامل محصولات پولی است اما همچنین محصولات رایگان است. برای استفاده از Kindle باید یک حساب آمازون داشته باشید ، ایجاد این حساب کاملاً رایگان است و همچنین به شما امکان دسترسی به آن را می دهد فروشگاه آمازون.

توجه داشته باشید برای کاربران دارای یک حساب کاربری آمازون Prime (حساب اشتراک ماهانه): حساب شما به شما امکان می دهد تا به یک انتخاب خاص از کتاب ها برای خرید یا اجاره با قیمت ترجیحی و همچنین انتخاب رایگان دسترسی پیدا کنید و همچنین می توانید از برنامه Kindle خود بخوانید.

بوتیک

Kindle Prime Amazon Prime

برای خرید کتاب دو راه حل در دسترس شما است: از طریق فروشگاه آمازون (توجه داشته باشید که کتاب های موجود در فروشگاه هر دو در نسخه کاغذی و نسخه Kindle در دسترس هستند) از طریق سرویس آنلاین یا برنامه تلفن همراه آن ، یا مستقیماً از طریق برنامه Kindle با کلیک بر روی نماد فروشگاه در منو در پایین. یعنی: وقتی در پرونده یک کتاب (فروشگاه یا Kindle) هستید می توانید عصاره ای را برای خواندن در Kindle خود بارگیری کنید. از این عصاره می توانید مستقیماً کتاب را با فرمت دیجیتال خریداری کنید.

Kindle Store Kindle در آمازون

برای بارگیری کتاب از برنامه Kindle ، به سادگی به اینترنت و حساب آمازون خود متصل شوید (یا یکی را ایجاد کنید). پس از اتصال ، همه چیز در صفحه اصلی اتفاق می افتد ، از آنجا می توانید برای بارگیری به کتابخانه محتوا دسترسی پیدا کنید. کلیه مطالب با عنوان ، نویسنده ، محبوبیت و معیارهای دیگر طبقه بندی می شوند که به شما امکان می دهد تحقیقات خود را اصلاح کنید. پس از انتخاب عنوان خود ، می توانید آن را بارگیری کرده و آن را با یک کلیک خریداری کنید (اگر گزینه در حساب شما فعال شده است).

در صفحه اصلی برنامه خود می توانید آخرین کتابهایی را که خوانده اید مشاهده کنید ، اما همچنین توصیه های مربوط به آخرین قرائت های شما. در پایین صفحه منوی اصلی است که به شما امکان می دهد به کتابخانه خود بروید ، کتاب خوانده شده ، فروشگاه و تنظیمات.

کیندل ، خوش آمدید

در کتابخانه شما تمام کتابهایی که خریداری کرده اید ظاهر می شود ، خواه در دستگاه شما حضور داشته باشند یا نه. در واقع ، شما می توانید به طور کامل از Kindle در چندین دستگاه استفاده کنید ، حساب شما از یک به دیگری همزمان می شود. برای باز کردن یکی از آثار ، به سادگی روی آن کلیک کنید ، اگر هنوز بارگیری نشده است ، بلافاصله (به شرط اتصال به اینترنت) ، پس از آن با اولین توضیحات کوچک باز می شود.

توجه داشته باشید که می توانید طبقه بندی کتابخانه خود را انجام دهید ، که وقتی شروع به داشتن کتاب های زیادی می کنید ، به اندازه کافی عملی است. برای این کار شما باید صفحه را از طریق نماد در سمت راست بالا که شامل 3 خط کوچک با اندازه های مختلف است تغییر دهید و دسته را انتخاب کنید. سپس یک پشتیبانی طولانی از کتابی که می خواهید طبقه بندی کنید. روی نماد + کلیک کنید و یکی از مجموعه های موجود خود را انتخاب کنید یا یک مجموعه جدید ایجاد کنید. OK را کلیک کنید و اینجاست که کتاب شما به دسته انتخاب شده اضافه شده است.

Kindle ، اطلاعات کتاب

حالت خواندن ارائه شده توسط Kindle ساده و بصری است. برای جابجایی از یک صفحه به صفحه دیگر ، فقط انگشت خود را از سمت راست به چپ روی صفحه بکشید که گویی صفحات یک کتاب را می چرخانید (توجه داشته باشید که مانگا در خواندن اصلی است ، بنابراین از چپ به راست اسلاید کنید). هنگام خواندن ، میله های منو به گونه ای جمع می شوند که مانع خواننده نشود. برای نمایش آنها فقط روی صفحه تایپ کنید و دوباره ظاهر شوند. سپس یک نوار در بالا دارید که به شما امکان می دهد به پذیرش برگردید ، یک زوم را اعمال کنید ، اندازه شخصیت ها را افزایش دهید ، نوت بوک را نمایش دهید ، برای ایجاد یک نشانک (صفحه مارک) و گزینه های دیگر (به اشتراک بگذارید (به اشتراک بگذارید) ، خرید ، اطلاعات کامل در مورد کتاب و غیره.). در پایین ، یک نوار پیشرفت به شما امکان می دهد بدانید که در کجا در کتاب هستید و مستقیماً به یک صفحه خاص بروید. نماد با مربع های کوچک به شما امکان می دهد حالت نمایش را تغییر دهید: صفحه تمام صفحه یا همه صفحات در یک زمان.

توجه داشته باشید که انجام اقدامات دیگر در هنگام خواندن نیز امکان پذیر است. به عنوان مثال ، می توانید متن رنگ مورد نظر خود را برجسته کنید ، یک کلمه را در فرهنگ لغت جستجو کنید ، یا در ویکی پدیا ترجمه یک کلمه یا یک متن را ترجمه کنید ، یک یادداشت مستقیم بگیرید.

عصاره کیندل D

یک گذرگاه را روشن کنید

آمازون Kindle همچنین از بازی PDF ، Word ، TXT ، HTML و حتی پرونده های JPEG یا GIF یا پرونده های GIF پشتیبانی می کند. برای نمایش آنها در Kindle ، دو امکان دارید ، یا وقتی می خواهید آنها را باز کنید ، Kindle را به عنوان برنامه خواندن انتخاب کنید ، یا مستقیماً آنها را از کتابخانه خود در دسترس قرار دهید. برای این کار باید به تنظیمات برنامه بروید و گزینه “نمایش اسناد شخصی در کتابخانه” را فعال کنید که باعث می شود تمام پرونده های محلی شما در کتابخانه شما ظاهر شود.

خبر آخرین نسخه آمازون کیندل چیست؟ ?

Kindle به شما اجازه نمی دهد کارهای صوتی دیجیتال را بخوانید ، زیرا این آمازون اشتراک ارائه می دهد قابل شنیدن و یک فروشگاه خاص که به شما امکان می دهد محتوای مورد نظر خود را خریداری کرده و سپس آنها را در برنامه خود بخوانید قابل شنیدن.

برنامه Kindle به طور مرتب برای اصلاح هرگونه اشکال و اضافه کردن ویژگی های خاص برای خواندن راحتی به روز می شود. نسخه های Android و iOS کمی متفاوت هستند و به روزرسانی ها ویژگی های یکسانی را ارائه نمی دهند.

استخوانهای آمازون کیندل سازگار است ?

برنامه آمازون Kindle برای دستگاه های تلفن همراه با تلفن های هوشمند و تبلت ها سازگار است. برای راحتی بهتر خواندن ، صفحه بزرگ قرص ها خوشایند تر است. برای اینکه چشمان خود را خسته نکنید ، می توانید دستگاه خود را نیز تنظیم کنید تا صفحه نمایش در حالت خواننده (تنظیم تعادل سفید) انجام شود.

می توانید برنامه Amazon Kindle را از نسخه 5 در دستگاه های Android خود بارگیری کنید.0 ، پیوند ما مستقیماً به فروشگاه Google Play اشاره می کند.

کاربران دارای دستگاه های برند Apple (iPhone ، iPad) می توانند برنامه iOS را از نسخه 12 بارگیری کنند.0 ، پیوند ما به فروشگاه App اشاره می کند.

بهترین گزینه برای آمازون کیندل چیست ?

کتاب های Google Play گزینه دیگری است که توسط Google منتشر شده است. مانند آمازون ، برنامه با دستگاه های Android (که به طور پیش فرض نصب شده است) سازگار است و برای بارگیری برای iOS (iPhone ، iPad) در دسترس است. فروشگاه به طور مستقیم از طریق برنامه یا از طریق یک سرویس آنلاین قابل دسترسی است. کتاب بازی همچنین کتاب های صوتی را ارائه می دهد. خواندن یا گوش دادن به عصاره ها قبل از خرید یک کار امکان پذیر است.

کتیبه یک بستر جریان خواندن است ، از طریق اشتراک ماهانه برای دسترسی نامحدود به تعداد بسیار زیادی از محتوای دیجیتال: کتاب ، کتاب های صوتی ، مجلات ، پادکست ها و سایر موارد ارائه می دهد. مطالب اصلی ویرایش شده توسط انتشارات Scribd را پیدا خواهید کرد. برای Android و iOS. Scribd همچنین امکان دسترسی به حساب خود را از طریق یک سرویس آنلاین ارائه می دهد.

YouBoox یک راه حل 100 ٪ فرانسوی است. از طریق یک سیستم اشتراک ، خواندن کتابهای نامحدود را ارائه می دهد. برخی از کتاب ها به صورت رایگان در دسترس هستند تا به شما در دریافت نظر در مورد خدمات و ویژگی های برنامه کمک کنند. YouBoox به چندین زبان کتاب ارائه می دهد. برای Android و iOS موجود است.

ما در مورد آن صحبت کردیم ، برای افراد علاقمند به کتاب های صوتی یک بستر تخصصی به نام وجود دارد قابل شنیدن. این است که آیا وقتی با ماشین هستید ، به داستانها گوش دهید ، یا به دلیل اینکه سلامتی شما مانع از خواندن کتاب می شود ، شنیدنی برای شما ساخته شده است. بسیاری از محتوای صوتی (کتاب ، بلکه پادکست ها) پیدا خواهید کرد. دسترسی به محتوای شنیدنی از طریق اشتراک است. برای بارگیری برای Android ، iOS و Windows یا از طریق یک سرویس آنلاین در دسترس است.

چگونه می توان یک کتاب Kindle را به PDF تبدیل کرد ?

تقریباً 97 ٪ از پرونده های Kindle که در فروشگاه آمازون خریداری می شوند ، محدودیت DRM Kindle هستند. ممکن است تعجب کنید که آیا ممکن است تبدیل یک کتاب Kindle به PDF ? البته ، ما دو راه حل برای شما ارائه خواهیم داد تبدیل یک کیندل به PDF با روش های آنلاین و آفلاین. و ما همچنین شما را ارائه خواهیم داد پودمنت – بهترین ابزار در بازار برای ویرایش PDF شما.

100 ٪ امنیت تضمین شده
100 ٪ امنیت تضمین شده
100 ٪ امنیت تضمین شده

قسمت 1: Kindle را به PDF تبدیل کنید

کالیبر یک ابزار است رایگان که اجازه می دهد سندی به قالب Kindle به PDF تبدیل شود. برنامه نرم افزاری سبک است ، دارای ویژگی های قابل توجهی و یک رابط جذاب است که تبدیل پرونده را تسهیل می کند ، حتی برای یک مبتدی. علاوه بر تبدیل ، برنامه همچنین قادر به ایجاد دایرکتوری پوشه و سازماندهی مجدد پرونده های کتاب الکترونیکی است.

اگر می خواهید یک کتاب الکترونیکی را به PDF با کالیبر تبدیل کنید, این مراحل ساده را دنبال کنید:

مرحله 1. پرونده Kindle را وارد کنید

مرورگر وب خود را در رایانه شخصی خود راه اندازی کرده و به صفحه اصلی کالیبر دسترسی پیدا کنید. برنامه را بارگیری و نصب کنید. سپس آن را به رایانه خود باز کنید. از رابط اصلی نرم افزار ، روی دکمه “Add Books” واقع در سمت راست بالای نوار منو کلیک کنید. سپس می توانید پرونده ها را روی رایانه انتخاب کرده و برای انتقال آنها به برنامه ، روی Open کلیک کنید.

Kindle به PDF

مرحله 2. پرونده Kindle را به PDF تبدیل کنید

پس از وارد کردن پرونده ها در برنامه ، روی دکمه کلیک کنید “تبدیل کتاب ها“”. یک پیام کوچک با چندین گزینه مانند تغییر عنوان کتاب الکترونیکی ، نام نویسنده ، چراغها و سایر ابرداده ها ظاهر می شود. کاربران همچنین امکان اصلاح ساختار و طراحی پرونده Kindle را دارند. برای قالب خروجی ، “PDF” را انتخاب کرده و برای راه اندازی فرآیند تبدیل بر روی دکمه “OK” کلیک کنید.

Kindle را به PDF تبدیل کنید

مرحله 3. Kindle را به فرمت PDF تبدیل کنید

پس از اجرای فرآیند تبدیل ، برنامه پیوندی برای ذخیره فایل تبدیل شده در رایانه شما فراهم می کند. پیوند در بخش است “قالبها“همانطور که در تصویر نشان داده شده است.

تبدیل کتاب Kindle به PDF

شما اکنون کتابهای آمازون Kindle را به PDF تبدیل کرده اید. اکنون می توانید کتاب های PDF را با آن بخوانید PDfement Wondershare.

خواه ویندوز داشته باشید یا مک, Wondershare Pdfelement به شما امکان می دهد کتاب ها را در حالت های مختلف بخوانید: فقط یک صفحه در یک زمان ، دو صفحه در کنار ، حالت شب و روز مد.

این نرم افزار دارای ویژگی های باورنکردنی مانند حاشیه نویسی PDF با متون و نکات برجسته ، تحقیق سریع متن و جایگزینی و حتی ابزارهای طراحی منحصر به فرد است تا به شما امکان دهد در مورد کتابهایی که خوانده اید اظهار نظر کنید.

PDfement Wondershare

100 ٪ امنیت تضمین شده
100 ٪ امنیت تضمین شده
100 ٪ امنیت تضمین شده

قسمت 2: تبدیل یک کیندل به pdf intoline

Zamzar یک سرویس آنلاین است که AZW Kindle Books را به PDF تبدیل می کند. در اینجا مراحل دنبال کردن برای تبدیل کتابهای Kindle به فرمت PDF آورده شده است.

مرحله 1. پرونده Kindle را وارد کنید

به وب سایت Zamzar بروید و روی دکمه “بارگذاری” کلیک کنید تا پرونده خود را در قالب بارگذاری کنید.AZW.

کتاب Kindle در PDF

مرحله 2. Kindle را به فرمت PDF تبدیل کنید

PDF را به عنوان فرمت خروجی انتخاب کنید ، سپس بر روی دکمه “تبدیل” کلیک کنید تا فرآیند تبدیل شروع شود. پس از تبدیل ، می توانید بر روی دکمه “بارگیری” کلیک کنید تا پرونده تبدیل شده PDF خود را بارگیری کنید.

نحوه تبدیل Kindle به PDF

قسمت 3: Kindle را با فرمت PDF بارگیری یا صادرات کنید

کتاب Kindle را از برنامه صادر کنید

برنامه Kindle را باز کنید. برو به کتابخانه. کتاب مورد نظر خود را با دوبار کلیک یا فشار دادن آن انتخاب کنید. این کتاب به طور خودکار شروع به بارگیری خواهد کرد.

کتاب Kindle را از L بارگیری کنید

PDF را از وب سایت آمازون بارگیری کنید

وقت ملاقات در آمازون و روی نمایه خود کلیک کنید. سپس در منوی Drop -down روی گزینه “حساب” کلیک کنید.

گزینه را انتخاب کنید ” محتوا و دستگاه ها را مدیریت کنید “ذکر شده در زیر” محتوای دیجیتال و دستگاه “.

دکمه را انتخاب کنید ” اقدامات »با سه امتیاز در کنار کتاب الکترونیکی هدف. روی “بارگیری و انتقال از طریق USB” به منوی Drop -down کلیک کنید.

یک پنجره متنی با Kindle Selected Saveed ، جایی که برای ذخیره آن در رایانه خود باید روی دکمه بارگیری زرد کلیک کنید ، ظاهر می شود.

PDF را از وب سایت آمازون بارگیری کنید

Kindle Cloud Reader به شما امکان می دهد کتاب های آفلاین را در مورد مرورگرها بخوانید. برای انجام این کار ، شما باید Kindle Cloud Reader Chrome Extension را نصب کنید.

دسترسی به Kindle Cloud Reader (خواندن.وابسته به آمازون.com) و به حساب آمازون خود متصل شوید.

هنگامی که یک اعلان به شما یادآوری می کند که Kindle Cloud Reader را برای خواندن آفلاین پیکربندی کنید ، پسوند Krome Kindle Cloud Reader را نصب کنید. پس از نصب ، کتابهایی را که می خواهید بارگیری کنید جستجو کنید ، روی جلد کتاب راست کلیک کرده و روی “بارگیری و پین کتاب” کلیک کنید. کتاب ها در “بارگیری” نمایش داده می شوند.

کتاب را از Kindle Cloud Reader بارگیری کنید

نکته: می توانید کتاب Kindle Cloud را با فرمت PDF بارگیری کنید. کتابهای بارگیری شده به شکل یک پرونده SQLite خواهند بود.

سؤالات متداول: آیا می توانید یک کتاب Kindle را با فرمت PDF صادر کنید ?

هیچ. شما نمی توانید مستقیماً بدون کمک نرم افزار شخص سوم ، یک کتاب Kindle را با فرمت PDF صادر کنید. تمام کتابهایی که از Kindle صادر می کنید یا بارگیری می کنید ، به جای PDF برای محافظت DRM در قالب های Mobi ، AZW3 ذخیره می شوند.

قسمت 4: بهترین ناشر PDF برای کاربران ویندوز و MAC

راه حل های فوق برای تبدیل پرونده های Kindle به فرمت PDF مفید است. با این حال, هنگامی که کاربر باید چندین پرونده یا پرونده از پرونده ها را مدیریت کند ، این خیلی سریع می تواند تبدیل شود خسته کننده. بهترین راه حل برای تبدیل پرونده Kindle به سند PDF استفاده از یک راه حل همه در یک است ، پودمنت.

100 ٪ امنیت تضمین شده
100 ٪ امنیت تضمین شده
100 ٪ امنیت تضمین شده

 1. ابزارهای ویرایش قدرتمند آن به کاربر امکان می دهد متن PDF را اصلاح کنید, اندازه قلم ها را اصلاح کنید ، تصاویر و اشیاء را اضافه کنید ، ساختار اسناد خود را اصلاح کنید و همچنین در صورت لزوم اصلاحات دیگری را انجام دهید.
 2. تشخیص شخصیت نوری (OCR) اجازه می دهد تا به سرعت متن ، تصاویر و ارقام یک PDF را شناسایی کنید ، که باعث تبدیل پرونده های PDF بر اساس تصاویر به اسناد موجود و قابل ویرایش می شود.
 3. عملکرد تبدیل و ایجاد آن به کاربر اجازه می دهد تا قالب خروجی سند را اصلاح کند. یک واقعیت جالب در مورد این عملکرد ، توانایی آن در تبدیل تعداد زیادی از اسناد با سرعت بسیار سریع است.
 4. اشکال آن اجازه می دهد فرم های PDF را برآورده کنید با اضافه کردن لیست های قطره ای ، دکمه ها ، زمینه های متن ، امضاهای دیجیتال و موارد دیگر.
 5. pdfement همچنین دارای سرویس ابری است. سند ابری Wondershare برای ذخیره اسناد خود 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری به شما پیشنهاد می دهد تا بتوانید به هر دستگاهی به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید.

ببینید

 • 1. نحوه ذخیره اسناد در ابر
 • 2. چگونه می توان PDF آنلاین را به صورت رایگان امضا کرد [قدم به قدم]
 • 3. چگونه می توان PDF را به تنهایی خواندن ساخت
 • 4. چگونه می توان متن PDF را به روشی ساده پنهان کرد
 • 5. نحوه تبدیل یک تصویر JPG به پرونده اکسل
 • 6. نحوه نوشتن روی فایل PDF در ویندوز

نحوه بارگیری کتابهای Kindle ?

کتابهای الکترونیکی Kindle را بارگیری و ذخیره کنید

اگر خواننده دارید روشن شدن (یا یک تبلت) احتمالاً متوجه شده اید که کتابهای الکترونیکی – کتابهای الکترونیکی – روی خواننده یا رایانه لوحی خود بمانید. با این حال ، شما ممکن است بخواهید دانلود در رایانه خود برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید.

چرا کتابهای الکترونیکی Kindle خود را بارگیری کنید ?

اگر در آمازون کتاب خریداری کرده اید و آنها را از Kindle Reader خود خوانده اید ، می توانید با اتصال خواننده USB خود به رایانه و کاوش در محتوای آن ، به آنها دسترسی پیدا کنید.

اما مواردی وجود دارد که کتابهای الکترونیکی Kindle پنهان هستند:

 • اگر آنها را از یک صفحه لمسی آتش می خوانید
 • اگر از برنامه Kindle در تلفن هوشمند Android یا iPhone خود استفاده می کنید
 • اگر کتابهای الکترونیکی خود را مستقیماً از یک مرورگر اینترنتی می خوانید

در این موارد ، پرونده هایی را که با کتابهای دیجیتالی خود مطابقت دارند “مشاهده نمی کنید”.

اما اگر می خواهید آنها را ذخیره کنید ، و آنها را در یک مکان امن ، روی یک کلید USB یا یک هارد دیسک ذخیره کنید ، جالب است که این پرونده ها را بارگیری کنید و به عنوان مثال آنها را در یک مکان امن ذخیره کنید.

ما خواهیم دید که چگونه کتاب ها را بارگیری کنیم

به سایت آمازون متصل شوید.خط

با مرورگر اینترنت خود در سایت آمازون بروید.fr و خود را از طریق بخش “حساب من” وصل کنید.

اگر هدایت نشده اید ، روی “حساب من” کلیک کنید.

بخش حساب آمازون من

شما در یک صفحه وب هدایت خواهید شد که به شما امکان می دهد تمام محتوای خود را مدیریت کنید و تنظیمات و سفارشات خود را در سایت مشاهده کنید.

مطالب و دستگاه ها

در این صفحه باید روی پیوند کلیک کنید ” مطالب و دستگاه ها »برای دسترسی به تمام محتوای Kindle خود.

محتوای و دستگاه های مدیریت محتوای آمازون

شما به یک صفحه جدید هدایت می شوید و می توانید تمام کتابهای دیجیتالی خود را که خریداری کرده اید مشاهده کنید:

لیست کتابهای Kindle خریداری شدهکتاب الکترونیکی Kindle را بارگیری کنید

اکنون که لیست کتابهای الکترونیکی را دارید. با سه نقطه کوچک واقع در سمت چپ عنوان کتاب می توانید روی دکمه کلیک کنید.

بارگیری کتاب الکترونیکی

یک منوی جدید ظاهر می شود:

بارگیری کتاب الکترونیکی

در این فهرست ، روی “بارگیری و انتقال از طریق USB” کلیک کنید.

آمازون از شما می خواهد دستگاه مقصد خود را انتخاب کنید ، اما پرونده به رایانه شما بارگیری می شود.

پرونده کتاب الکترونیکی بارگذاری شده را مشاهده کنید

در رایانه من (رایانه ای با ویندوز 10) ، سایت آمازون از من پوشه مقصد درخواست نکرد.

با این حال ، من توانستم فایل را در پوشه بارگیری خود پیدا کنم ، همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید:

پرونده کتاب الکترونیکی را در هارد دیسک روشن کنید

برای ذخیره آن فقط باید پرونده را در یک کلید USB کپی کنید.

برخی از کتابهای الکترونیکی از Kindle توسط DRM (قفل دیجیتال) محافظت می شوند که از خواندن در دستگاه دیگر جلوگیری می کند.

این مورد برای همه کتابهای الکترونیکی نیست ، اما اگر این پرونده را برآورده کنید ، می توانید برای حذف DRM از کتابهای الکترونیکی خود با مقاله مشورت کنید.

اگر به دنبال یک خواننده جدید Kindle هستید ، من از شما دعوت می کنم تا با راهنمای Kindle Readers مشورت کنید.

انتشار اصلی مقاله در دسامبر 2017. اصلاحات در ژوئیه 2019.

این مقاله ممکن است حاوی پیوندهای وابسته به سایتهای شریک سایت باشد (آمازون ، FNAC ، Cultura ، Boulanger و غیره.) که به نویسندگان سایت اجازه می دهد کمیسیون کوچکی در مورد فروش این سایت ها بدون هزینه اضافی برای شما دریافت کنند.

این اطلاعات را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

نویسنده سایت liseuse.net

ℹ مطالب نوشته شده توسط نیکولاس. سایت Liseuse.NET از سال 2012 وجود داشته است تا به شما در حرکت در دنیای خوانندگان (Kindle ، Kobo ، Bookeen ، Vivlio و غیره) کمک کند و خواندن را ارتقا دهید (دیجیتال یا نه). با خواندن صفحه ما می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید در باره.

کتاب الکترونیکی بنویسید

بلافاصله ترک نکنید !

اگر به دنبال یک نور خواندن, من از شما دعوت می کنم تا با راهنمای بهترین خوانندگان لحظه مشورت کنید. در غیر این صورت ، در اینجا مدل هایی که در سپتامبر 2023 توصیه می کنم وجود دارد:

 1. Paperwhite Kindle توسط آمازون فروخته شده است.FR (نسخه جدید 2021): یک خواننده کامل (لمسی ، صفحه زیبا ، روشنایی ، ضد آب) که توسط آمازون با یک صفحه بزرگ 6 فروخته می شود.8 اینچ با قیمت بسیار صحیح.
 2. Kindle توسط آمازون فروخته می شود.FR: این فقط ارزان ترین خوانندگان با نورپردازی است !
 3. Kobo Libra 2 فروخته شده توسط FNAC.com: یک صفحه لمسی زیبا و بزرگ ، نورپردازی ، خواننده ضد آب ، خواندن کتاب های صوتی ، که مردم می پرسند ?
 4. Inkpad 3 در Cultura.FR: خواننده با بزرگترین صفحه نمایش لحظه ای ، 8 اینچ برای راحتی بی نظیر !
 5. Vivlio Touch Lux 5 در Cultura.FR: یک خواننده طعم دار با یک صفحه نمایش زیبا و ظرفیت ذخیره سازی بزرگ (16 گیگابایت) قابل دسترسی است.

این محتوا به صورت مختلف توسط نیکلاس (Liseuse News ، کتاب الکترونیکی و غیره) منتشر شد و با Kindle ، Books ، Technique مشخص شده است. آن را با نفوذ خود مورد علاقه قرار دهید.

29 فکر در مورد “نحوه بارگیری کتابهای Kindle ? »

در 5 مارس 2018 ساعت 7:48 بعد از ظهر ، Prinet Franck گفت:

سلام ، بارگیری در یک کلید USB امکان پذیر نیست
تهویه حذفی: Kettlebell Sport Cromtioning ، در حالی که منتظر پاسخ شما هستید از قبل متشکرم

18 مه 2018 ساعت 7:41 بعد از ظهر ، ناشناس گفت:

اگر خواننده Kindle ندارید کار نمی کند.
خرید کتابهای دیجیتال در آمازون برای من تمام شده است.

در تاریخ 7 ژوئن 2018 در 0 ساعت 13 دقیقه ، بیبا گفت:

سلام من Kindle Reader را خریداری می کنم آیا نمی توانم کتاب را بارگیری کنم چگونه دوست دارم که به وضوح انجام دهیم کتاب های رایگان است متشکرم برای پاسخ واضح

در 7 ژوئن 2018 ساعت 8:55 صبح ، نیکلاس گفت:

سلام ، شما به کتابفروشی Kindle در خواننده خود می روید و به دنبال کتابی هستید که مورد علاقه شما باشد و بارگیری کنید.
شما می توانید این دفترچه راهنما را که شامل یک فیلم است ، دنبال کنید: https: // www.وابسته به آمازون.fr/gp/راهنما/مشتری/نمایشگر.HTML?nodeid = 201241840

در 24 ژوئیه 2019 ساعت 5:57 بعد از ظهر ، Yvets گفت:
یک دلیل خوب ، آمازون “اراذل و اوباش” است
من فکر می کنم ما باید به دنبال راه حل دیگری باشیم
در تاریخ 16 ژوئن 2018 ساعت 5:06 بعد از ظهر ، آماندین گفت:

من توضیحات مربوط به نامه را دنبال کردم اما هیچ چیز در پرونده بارگیری من نیست. من نمی فهمم

در 18 ژوئن 2018 ساعت 9:04 صبح ، نیکلاس گفت:

من امروز صبح دوباره آزمایش کردم و با من کار می کند: https: // www.کابین.com/i/180618091220627637.PNG.یادداشت html (شما هرگز نمی دانید): این کتابی است که من از آمازون با فرمت Kindle خریداری کردم. از طرف دیگر ، این روی عصاره ها کار نمی کند.

در 23 ژوئن 2019 ساعت 7:18 بعد از ظهر ، لوئیزا تریبوراک گفت:

شما می توانید عصاره ها را در Kobo بارگیری کرده و شاید آنها را با کالیبر به یک MOBI تبدیل کنید (ایده آزمایش) زیرا در مورد رمان من ، Terra Cevenola ، عصاره آمازون یک فصل و در Kobo دو یا سه فصل است ، بنابراین یک تغذیه تر تر استخراج کردن !

در 18 ژوئن 2018 در 0 ساعت 43 دقیقه ، Franck Pagnoux گفت:

صبح بخیر,
من غیرممکن را برای بارگیری ، روی یک کلید USB یا یک رایانه ، یک کتاب الکترونیکی در قالب آمازون Kindle (AZW) تأیید می کنم زیرا گزینه “بارگیری و انتقال از طریق USB” در منوی دکمه سه نقطه ای نیست … از پشتیبانی فنی شما متشکرم.

در 18 ژوئن 2018 ساعت 9:04 صبح ، نیکلاس گفت:

من امروز صبح دوباره آزمایش کردم و با من کار می کند: https: // www.کابین.com/i/180618091220627637.PNG.یادداشت html (شما هرگز نمی دانید): این کتابی است که من از آمازون با فرمت Kindle خریداری کردم. از طرف دیگر ، این روی عصاره ها کار نمی کند.

در تاریخ 2 آگوست 2018 ساعت 9:21 دقیقه بعد از ظهر ، آناز رابرت گفت:

صبح بخیر! من یک خواننده کیندل دارم و می خواهم کتاب ها را به رایانه لوحی خود منتقل کنم تا همراه من نیز بتواند آنها را بخواند. ما در یک موتورخانه هستیم (از این رو خرید خواننده!) و ما وای فای نداریم. نحوه انتقال این پرونده ها به رایانه لوحی ?
با تشکر!

در تاریخ 2 آگوست 2018 ساعت 9 ساعت 31 دقیقه ، نیکلاس گفت:

شما ممکن است بتوانید از اتصال 4G تلفن هوشمند خود برای ایجاد یک نقطه دسترسی WiFi (گزینه “اشتراک اتصال”) استفاده کنید و به این ترتیب به سایت آمازون دسترسی پیدا کنید یا از رایانه لوحی به برنامه Kindle متصل شوید (برنامه L ‘Kindle را بارگیری کنید و با آن ارتباط برقرار کنید همان حساب در خواننده).

در 8 آگوست 2018 ساعت 1 ساعت 14 دقیقه ، مدیرعامل گفت:

من فکر می کنم شما باید یک کیندل داشته باشید تا این نکته کار کند.
من یکی ندارم ، و با کلیک بر روی “3 امتیاز” ، سپس “بارگیری” ، هنگام انتخاب مقصد ، پیامی دارم “هیچ دستگاهی واجد شرایط بارگیری محتوای انتخاب شده نیست”.
با چندین کتاب خریداری شده آزمایش شده است.
خیلی بد است ، به عنوان یک حق بیمه ، من از آن برای استفاده از وام کتاب های موجود در اشتراک استفاده می کردم.

در 8 آگوست 2018 در 7 ساعت 22 دقیقه ، نیکلاس گفت:

شما خواننده یا لوح آتش ندارید ? این برای آن خواهد بود ..
شما کتابهای الکترونیکی Kindle خود را می خوانید ?

در 8 آگوست 2018 ساعت 4:20 بعد از ظهر ، Pcglader گفت:

من یک خواننده Kobo و یک اشتراک برتر دارم.
کتابهای الکترونیکی آمازون را احتمالاً در برنامه Android یا در سایت HTTPS آمازون خوانده ام: // خوانده شده.وابسته به آمازون.fr/
من دستگاه آمازون (Kindle/Fire) ندارم ، اما به نظر می رسد ضروری است

در 16 آگوست 2018 ساعت 5 بعد از ظهر 23 دقیقه ، کالملز مارتین گفت:

سلام من قبلاً کتابها را از سایت گوتمبرگ بارگیری می کردم .org in Kindle در رایانه و سپس در خواننده inkpad2. دیگر کار نمی کند . خوب و آیا راه حل وجود دارد ?

در 15 سپتامبر 2018 ساعت 4 ساعت 49 دقیقه ، کوئر گفت:

سلام ، من موفق شدم کتابهای خریداری شده از طریق آمازون را در رایانه خود بارگیری کنم اما نمی توانم آنها را در کالیبر باز کنم (آنها توسط چیزی به نام DRM محافظت کرده اند) و برای باز کردن آن در رایانه من از بارگیری ، من به یک برنامه خاص نیاز دارم. لطفا به من کمک میکنید?

در 23 نوامبر 2018 ساعت 5:20 بعد از ظهر ، جیمنیس گفت:

این کار برای من بدون تبلت Kindle بسیار خوب کار کرد: خرید یک کتاب Kindle در آمازون / بارگیری رایگان نرم افزار Kindle برای رایانه (57 مگابایت) و سپس نصب دوم / دسترسی به حساب / بخش آمازون من / بخش حساب شما / مدیریت محتوای خود و خود را مدیریت کنید بررسی دستگاه ها / انتخاب چک بررسی بر روی 3 نقطه کوچک در کنار / کلیک بر روی “تحویل داده شده به نام من برای PC / Kindle Opening برای کامپیوتر: خوب LVRE در دسترس است

در 16 مه 2022 در 9 ساعت 35 دقیقه ، آلیس گفت:
با تشکر از شما برای اطلاعات !
در تاریخ 12 مه 2019 ساعت 1:37 بعد از ظهر ، DD گفت:

صبح بخیر,
دانلود کتاب امکان پذیر نیست. آمازون به من می گوید که هیچ مقصدی برای بارگیری مناسب نیست ..
آیا شما یک ترفند دارید ? با تشکر