Kindle Reader: خوانندگان مختلف آمازون. آزمون و بررسی ، که خواننده Kindle Amazon را انتخاب می کند?

کدام خواننده آمازون Kindle را انتخاب کنید

Contents

ممکن است شما علاقه مند باشید:

Kindle Reader: آمازون و مدل های مختلف خواننده آن

روشن شدن

بازار خواننده به همان سرعت تلفن های هوشمند تکامل نمی یابد. با این حال ، او در سال 2019 به خوبی برای Kindle و همچنین Kobo با مدل هایی مانند New Kindle Paperwhite یا Kobo Forma حرکت کرد.

شما سرانجام آماده هستید که کتاب های کاغذی خود را پشت سر بگذارید و در صفحات دیجیتالی فیدرهای الکترونیکی پرش کنید?

شما حتی تحقیقات خود را انجام دادید و تصمیم گرفتید یک خواننده بخرید کیندل آمازون. اما قبل از اینکه شیرجه بزنید و جدید خود را انتخاب کنید روشن شدن, شما می خواهید بدانید که مدل های خوانندگان ارائه شده توسط آمازون چیست?

ما شما را خلاصه می کنیم دستگاه های مختلف Kindle 2020 و ما دلایل مناسبی را برای خرید یک خواننده آمازون به شما می دهیم. پس از آن ، شما تمام کارت ها را در دست دارید تا خواننده جدید خود را انتخاب کنید!

خواننده آمازون: هنوز در صدر است !

دامنه خوانندگان آمازون Kindle هنوز در اولین مرحله از تریبون در سال 2020 است. هر خواننده خواننده خود را پیدا می کند یا هر خواننده خواننده خود را با:

 • آنجا خواننده کیندل, مدل اصلی با یک صفحه جلوی در جلو و یک صفحه جدید Enk Carta Carta.
 • در کاغذ سفید اکنون ضد آب (ما در نسخه چهارم و نسل نهم هستیم) که تا کنون بهترین خواننده فروش با بهترین ارزش برای پول است.
 • منواحه (نسخه 3 و نسل 10) ، یک خواننده 7 ضد آب ضد آب که دارای سیستم دمای رنگ جدید برای کمک به برش صفحه سفید براق در هنگام خواندن در شب است.

در حال حاضر هر مدل دارای صفحه جلویی در جلو و یک صفحه کاغذ الکترونیکی با وضوح بالا است. Kindle و Paperwhite هر صفحه 6 اینچی را دارند ، در حالی که واحه دارای صفحه نمایش 7 است.

این 3 خواننده ادغام شنیدنی دارند تا بتوانند کتاب های صوتی را بخرند و با یک جفت هدفون بلوتوث به آنها گوش دهند.

این 3 خواننده با یا بدون پیشنهاد ویژه ارائه می شوند. با پیشنهادات ویژه ، آنها با چند یورو ارزان تر می شوند اما در حالی که دستگاه در حالت آماده به کار است ، تبلیغاتی برای خرید کتاب های الکترونیکی خواهید داشت.

Kindle Readers: 3 مدل مختلف

Kindle: نام تجاری Amazon Reader

نام Kindle اکنون با خوانندگان الکترونیکی مترادف شده است ، اما سازنده آن ، آمازون ، خوانندگان الکترونیکی مختلفی دارد.

طراحی کیندل از زمان معرفی آن چندین بار تغییر کرده است. امروز ، 10 سال پس از مدل اول ، محدوده Kindle در 3 مدل موجود است ، با جدیدترین محدوده پایان سال 2018 ، New Kindle Paperwhite ، خواننده پرچمدار 6 اینچی از Amazon Now Propoplate.

خوانندگان آمازون

دامنه 3 مدل ممکن است طولانی باشد. این موثرترین روش برای تأمین نیازهای مختلف مشتری است ، ضمن حفظ هزینه های توسعه و تولید در سطح پایین.

اگر قلب به شما بگوید ، تور سریع کوچک از Kindle مختلف که می توانید با خواندن تست ها انجام دهید. در صورت لزوم می توانید با قیمت بیشترین اهمیت برای شما با قیمتی که آماده سرمایه گذاری در خواننده خود هستید ، به تفصیل نگاه کنید.

Le Kindle (نسخه 2019) با نورپردازی – سطح ورود

کنده

مریخ 2019 عالی جدید! اولین قیمت Kindle دارای نور جلو با 4 LED است ! این به شما امکان می دهد در شب راحت بخوانید بلکه در آفتاب کامل نیز بخوانید! یک صفحه لمسی 6 اینچی با 16 سطح خاکستری ، 4 گیگابایت ذخیره ، فونت های سازگار ، یک فرهنگ لغت … یک خواننده ارزان قیمت که به سمت بالا می رود!

کنده

به طور خلاصه کیندل

آمازون کپی اولین Kindle خود را ، ارزان ترین در محدوده بررسی می کند. پیشرفت بزرگ از نورپردازی جلو برای تسهیل خواندن شب است. در حال حاضر طیف وسیعی از آمازون کیندل بسته به مدل (5 LED برای Paperwhite ، 12 برای واحه و 4 برای Kindle جدید) دارای نورپردازی جلو با کم و بیش LED است). صفحه نمایش 6 اینچ باقی مانده و بدون بازتاب ، وضوح 167 ppi با 16 سطح خاکستری است. از طرف دیگر ، مانند سایر خوانندگان در محدوده ، لمسی است. از طرف طراحی ، قیمت جدید Kindle 1 کمی دقیق تر از مدل قبلی (8.7 میلی متر در برابر 9.4 میلی متر) است اما وزن آن 13 گرم بیشتر یا 174 گرم است. به رنگ سیاه یا سفید ارائه می شود. ارگونومی آن خوشایند است ، این کیندل جدید حتی برای ساعات طولانی خواندن دلپذیر است. پایه ای کنده با 4 گیگابایت حافظه ارائه می شود ، به اندازه کافی برای ذخیره هزاران کتاب. قالب های پشتیبانی شده همانند Kindle Format 8 (AZW3) ، Kindle (AZW) ، TXT ، PDF ، MOBI محافظت نشده ، PRC بومی ، HTML ، DOC ، JPEG ، GIF ، PNG ، BMP تبدیل می شوند. باتری در 4 ساعت در USB بارگیری می شود و بیش از 4 هفته برگزار می شود. قیمت کیندل جدید را بررسی کنید

خلاصه آزمون را ببینید

اکثر ✅ قیمت کوچک ✅ صفحه لمسی و نورپردازی جلو ✅ رابط دلپذیر ✅ بسیار ساده برای استفاده ✅ استقلال خوب 4 گیگابایت ذخیره سازی برای حاوی هزاران کتاب ✅ اکنون

کمرها ⛔ وضوح پایین ⛔ تبلیغات حضور

با نورپردازی جلوی آن به Kindle جدید خوش آمدید! صفحه روشن و صفحه یکپارچهسازی با سیستمعامل آن به شما امکان می دهد تا در خواندن راحتی کسب کنید! آمازون بار دیگر ارزانترین خواننده در بازار را با بهترین کیفیت/قیمت ارائه می دهد. ساده ، بصری ، واقعاً بهانه ای دیگر وجود ندارد که اکنون که خواننده ارزان قیمت مجهز به نور پس زمینه است ، به خواندن الکترونیکی نروید!

Kindle Paperwhite (جدید): خواننده پرچمدار آمازون

کنده

موجود از 7 نوامبر 2018 ، New Kindle Paperwhite در سال 2023 برنده شد ، بار دیگر ، اولین مقام خود را در بخش بهترین خوانندگان در جهان کسب کرد!

پیشرفت ها برای این خواننده 6 اینچی قابل توجه است: سبکی ، روشنایی ، ظرفیت ، ضد آب ، کتابهای صوتی سازگاری و همه اینها در حالی که با همان قیمت باقی مانده است! ارزش عالی برای پول

کاغذ سفید جدید

کاغذ سفید به طور خلاصه .

نازک تر ، روشن تر ، این Kindle جدید اصلاح شده در 2919 دارای ویژگی های جدیدی است و همچنین ضد آب است … دقیقاً مانند خوانندگان بالا! و همه اینها با قیمتی که رقابتی باقی می ماند زیرا با همان قیمت نسخه قدیمی ارائه می شود! با New Kindle Paperwhite, ما می یابیم که چه چیزی اولین موفقیت اول را با پیشرفت های بدنام انجام داده است! این خواننده جدید آمازون واقعاً چشمگیر است!

10 ٪ نازک تر و 10 ٪ سبک تر ، صفحه نمایش با نور پس زمینه 300 پیکسل در اینچ بدون خیره کننده ، یک باتری طولانی و استفاده آسان.

برای صعود از آن ، آخرین نسخه Kindle Paperwhite نیز ضد آب است و دارای ذخیره سازی اولیه با 8 گیگابایت است. برای کسانی که آرزو می کنند ، یک نسخه 32 گیگابایتی وجود دارد که می توانید به اینجا برسید.

خلاصه ای از Paperwhite جدید Kindle را ببینید

اکثر صفحه نمایش 6 اینچی ✅ روشنایی یکپارچهسازی با سیستمعامل قابل تنظیم با محیط (5 LED) ✅ مهر و موم ✅ طراحی خوب و نور ✅ خواندن افقی یا عمودی ✅ صفحات ارگونومیک دکمه ها را تغییر می دهد ✅ سازگار با کتاب های صوتی ✅ بسیاری از ویژگی های 8 GB یا 32 GB ✅ 4G Free Free با قیمت آمازون

کمرها ⛔ ما هنوز به دنبال هستیم

این است آخرین مدل از Paperwhite Kindle. نوآوری های عمده ای وجود دارد: به همان اندازه با ضد آب بودن آن ، پنجمین LED آن (که باعث می شود نورپردازی آن تقریباً کامل باشد) به عنوان صفحه نمایش ضد خراش یا سازگاری آن با کتابهای صوتی … و همه اینها با همان قیمت مدل قدیمی. بله ، آمازون با آخرین جدید بودن خود در بخش E -Readers سخت تایپ کرد. او می خواهد آن را به بهترین محصول پرچمدار فروش در وب تبدیل کند … شرط بندی در آنجا!

با توجه به تجربه خواندن ، ضرب و شتم این Paperwhite Kindle دشوار است. این یک دستگاه دیدن نیست ، یک همراه با احتیاط است و حتی اگر شبیه کتاب نباشد یا مانند کتاب احساس نمی کند ، به شما راحتی و دسترسی دشوار برای ضرب و شتم را به شما ارائه می دهد.

به همه افرادی که مایل به خرید یک خواننده اول هستند که “تیم آمازون” است ، توصیه کنید و با فرمت AZW صاحب آن کنار گذاشته نمی شوند که به نظر من ، در عمل به دور از اشکال نیست!

یک بسته سودمند

Paperwhite نیز در بسته ارائه می شود. این یک فرمول برای پس انداز پول است زیرا حاوی خواننده ، شارژر و یک مورد پوشش خواب با قیمت جذاب است (ارزان تر از جزئیات) . می توانید بین 8 تا 32 گیگابایت با یا بدون پیشنهاد ویژه انتخاب کنید. این مورد لوازم جانبی است که کاملاً مناسب برای محافظت بهتر از خواننده شما است حتی اگر صفحه نمایش آن مقاوم باشد. در مورد شارژر ، همیشه داشتن اختصاصی به دستگاه آن مفید است.

The Kindle Oasis (نسخه 2019): خواننده 7 ″ و ضد آب

ژوئیه جدید 2019: Oasis Kindle جدید

Liseuse Kindle Oasis 2019

بزرگتر ، بهتر و اکنون ارزان تر ، خواننده آمازون ، Kindle Oasis (نسل 10) ، به عنوان دستگاه خواندن نهایی طراحی شده است! این نسخه جدید Kindle Oasis شامل یک حالت راحتی خواندن استثنایی است. این یک نور گرم ، قابل تنظیم و قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد به راحتی از روز به شب هزینه کنید. ما همیشه یک صفحه نمایش 7 اینچی از 300 ppi ، همان طراحی و ضد آب پیدا می کنیم اما همچنین:

 • جوهر لینک الکترونیکی بهبود یافته
 • بارگیری صفحات سریعتر و سیالیت بهتر
 • یک باتری بزرگتر و کارآمدتر

بدون شک خواننده 7 اینچی بالا است که با هدف خوانندگان آگاه و خواستار انجام می شود. همچنین اگر ماهانه چندین کتاب را بلعید و بهترین کتابهای الکترونیکی را می خواهید ، Oasis Kindle 2019 بهترین سرمایه گذاری شما خواهد بود (ارزان تر از نسخه قبلی). مدل Wi-Fi 8 گیگابایتی جذاب ترین انتخاب است. نسخه 3G 32 گیگابایتی قیمت فلش را افزایش می دهد. او با فرم Kobo Forma رقابت می کند.

واحه تا کنون موفق ترین خواننده آمازون است. اگر هر روز بخوانید ، از مهارت های اضافی که این Kindle ارائه می دهد قدردانی خواهید کرد.

Kindle Kids Edition: خواننده برای کودکان در نظر گرفته شده است

این مدل هنوز در فرانسه به بازار عرضه نشده است. این فقط در ایالات متحده نابینا ، انگلستان موجود است.

در اواسط راه بین Kindle و Kindle Paperwhite ، The Kids Edition کاملاً مناسب کودکان است. این بدون تبلیغات و با کنترل کامل والدین است. با یک رابط کاربری ساده و خوانندگان جوان ترغیب به خواندن ، آن را با یک اشتراک نامحدود رایگان در کتابهای الکترونیکی ارائه می دهد. یک محصول قابل اعتماد 2 سال تضمین شده است اما متأسفانه در حال حاضر فقط در ایالات متحده و انگلستان به بازار عرضه می شود!

ساحل را بخوانید

ویژگی های خوانندگان Kindle

واحه کاغذ سفید روشن شدن
نسخه نسل دهم 2019 نسل نهم 2019 نسل دهم 2019
اندازه صفحه نمایش 7 “(17.7 سانتی متر) 6 “(15 سانتی متر) 6 “(15 سانتی متر)
مقاومت آب
وضوح 1680 x 1264 px 300 ppi 1448 x 1072 px 300 ppi 167 PPI
روشنایی یکپارچه بله با 25 LED و سنسور روشنایی تطبیقی بله با 5 LED و سنسور روشنایی تطبیقی بله با 4 LED
وزن 194 گرم 182 گرم 174 گرم
ذخیره سازی 8 گیگابایت یا 32 گیگابایت 8 گیگابایت یا 32 گیگابایت 4 گیگابایت
تغییر صفحات صفحه لمسی و جوش های فیزیکی صفحه لمسی صفحه لمسی
اتصال wi-fi + 4g رایگان wi-fi + 4g رایگان بي سيم
عمر باتری چندین هفته چندین هفته چندین هفته
ابعاد 169 میلی متر x 117 میلی متر x 9.1 میلی متر 167 میلی متر x 116 میلی متر x 8.2 160 میلی متر x 113 میلی متر x 8.7 میلی متر
رنگ گرافیت یا طلا سیاه سفید یا سیاه
قیمت برنزه

ویژگی های مشترک

از طرف نرم افزار ، همه دقیقاً یکسان هستند ، زیرا آمازون تمایل دارد همه چیز را به روز نگه دارد و هیچ ویژگی ای وجود ندارد که فقط در یک کیندل خاص باشد. شما می توانید افراد ، مکان ها و چیزهای موجود در کتاب الکترونیکی را با اشعه ایکس جستجو کنید ، کلمات را در فرهنگ لغت جستجو کنید یا از طریق بینگ یا موارد دیگر ترجمه کنید.
عملکردهای دیگری نیز وجود دارد ، مانند پروفایل هایی که انتخاب قلم شما ، اندازه قلم و تمام تنظیمات خواندن را که تنظیم کرده اید به یاد می آورند. اگر خواننده Kindle خود را با خانواده خود به اشتراک بگذارید بسیار مفید است.
Kindle Unlimited یک بستر اشتراک برای کتابهای الکترونیکی است و خواندن حق بیمه هزاران کتاب الکترونیکی ، رمان و مجله را به صورت رایگان به شما ارائه می دهد ، تا زمانی که عضو اصلی باشید.

Kindle Reader: قدرت آمازون

در سال 2007 ، آمازون یک خواننده کتاب الکترونیکی (کتاب الکترونیکی) را معرفی کرد روشن شدن. بنابراین Kindle نام تجاری طیف وسیعی از خوانندگان و قرص های الکترونیکی (به نام Kindle Fire) تولید شده توسط آمازون است

Kindle اولین خواننده اختصاصی کتاب الکترونیکی نبود ، اما واقعاً رقابت زیادی نداشت. قبل از راه اندازی Kindle ، تقاضای زیادی برای بازار کتاب های الکترونیکی وجود نداشت.

Kindle تصاویر و متن را با استفاده از جوهر ink e-ink نشان می دهد که از ظاهر یک برگه چاپی تقلید می کند. آنها می توانند مانند یک کتاب در یک دست نگهداری شوند. آنها به کاربران این امکان را می دهند که صفحه آخر را حتی پس از استراحت بخوانند و یک کنتراست خالص را برای دید آسان ارائه دهند.

آمازون در مقایسه با اولین تولید کنندگان کتاب های الکترونیکی دو مزیت جداگانه دارد.

بزرگترین کتابخانه آنلاین

این شرکت Kindle را برای یک رابط شفاف با فروشگاه آنلاین آمازون طراحی کرد. آمازون میزبان بیش از یک میلیون عنوان در قالب الکترونیکی است. از آنجا که Kindle بی سیم است ، می توانید بدون اتصال دستگاه به رایانه به فروشگاه دسترسی پیدا کنید. شما می توانید یک کتاب الکترونیکی بخرید یا در نسخه الکترونیکی یک روزنامه در آمازون مشترک شوید و آن را مستقیماً از Kindle بارگیری کنید.

بزرگترین فروشگاه جهان

دومین مزیت این است که آمازون اولین تجارت الکترونیکی است و دارای یک مشتری بزرگ است.

این دو عامل یک قدم جلوتر از رقابت مانند Rakuten و خوانندگان آن Kobo یا Booken می توانند Kindle را یک قدم جلوتر کنند . هرچه توهین به برند به ویژه “محدود کردن” کاربران خود به جهان آمازون با فرمت تمیز کتابهای الکترونیکی خود AZW ، Kindle پرفروش ترین خواننده است.

به یاد بیاوریم که خوانندگان Kindle IntuitiveMt فرمت E-PUB (برخلاف Tea E-Readers) ، گسترده ترین قالب در خارج از کتابخانه آمازون را نمی خوانند. سرانجام برای اینکه بتوانید آن را بخوانید ، باید از طریق نرم افزار کالیبر ، بسیار آسان استفاده کنید.

HD8

از خوانندگان آمازون گرفته تا تبلت های آمازون

آمازون با تجربه خود با خوانندگان ، اولین تبلت Le Kindle Fire را در سال 2012 ارائه داد. این نوع پاسخ آمازون به رایانه لوحی iPad اپل بود اما حتی اگر این تبلت ها در حالت کم هزینه به عموم مردم ارائه شود ، آنها از کیفیت باقی می مانند. ما قبلاً آن را گفته ایم و آن را تکرار می کنیم اما یک تبلت خواننده نیست ، اگرچه می توانید با آنها کتاب و مجله یا روزنامه بخوانید. بیشتر بدانید

Kindle Fire: 2 مدل تبلت برای آمازون

اما آتش آمازون چیست?

در آتش یک تبلت است. این یک دستگاه کوچک است ، کمی شبیه به یک صلیب بین تلفن هوشمند و لپ تاپ. بر خلاف خوانندگان Kindle E-in Line ، فقط برای خواندن پشتیبانی متنی مانند کتاب ، روزنامه و برخی از وبلاگ ها طراحی شده است ، Kindle Fire به شما امکان می دهد برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها ، گوش دادن به موسیقی ، حرکت به وب ، خواندن وب ، خواندن کتاب ، ارسال ایمیل ، بازی ، بازی را تماشا کنید. بازی های ویدیویی به ده ها هزار برنامه Android دسترسی پیدا می کنند ..

در آتش زدن روی نسخه ای از سیستم عامل Android از Google کار می کند. این صفحه نمایش رنگی دارد و ویژگی های اساسی مانند امکان پخش فیلم و موسیقی (و موارد دیگر) را ارائه می دهد در حالی که همچنان به عنوان یک پخش کننده الکترونیکی ادامه می یابد. از طرف دیگر ، فروشگاه Google Play پشتیبانی نمی شود.

آتش 7: ورود به سطح

Kindle Fire Amazon

آمازون اولین تبلت جایزه خود را که Android را اجرا می کند و 7 ساعت استقلال دارد. می توانید یک کارت microSD اضافه کنید تا ذخیره سازی تا 512 گیگابایت افزایش یابد

جمع و جور با ارائه رنگ رضایت بخش ، این تبلت ارزان آمازون است که می توانید با ظرفیت 16 گیگابایت کمتر از 80 یورو پیدا کنید. این تبلت همچنین با ظرفیت 32 گیگابایت با یا بدون پیشنهاد ویژه ارائه می شود (شنیدن تبلیغات در صفحه ساعت)

The Fire HD 8: صفحه نمایش 8 ″ HD

آتش HD8

خوب و سبک تر ، با استقلال عالی (10 ساعت) ، این تبلت به سمت چندرسانه ای تبدیل شده و یک خرید عالی با قیمت زیر 100 € برای مدل 16 گیگابایتی با پیشنهادات ویژه است.

این یک پردازنده 1.3 گیگاهرتز Quadricœur ، 1.5 گیگابایت رم و Dolby Audio دارد. همچنین می توان با افزودن کارت میکرو SD ، ذخیره سازی تا 512 گیگابایت را گسترش داد. این تبلت همچنین با ظرفیت 32 گیگابایت با یا بدون پیشنهادات ویژه ارائه می شود.

حرف آخر

در اینجا شما همه چیز را در مورد دامنه خوانندگان و تبلت های ارائه شده توسط آمازون می دانید. Kindle یا Fire of Amazon دیگر نباید برای شما راز داشته باشد. به خصوص اگر وقت خود را برای خواندن تست ها و نظر من در مورد هر یک از محصولات انجام داده اید. برخی در برابر برند آمازون مقاوم هستند و برای فرار از غول آمریکایی ، در مارک های دیگر شادی خود را پیدا می کنند. اگر هر ایدئولوژی را حذف کنیم ، خوانندگان Kindle خواننده با بهترین ارزش برای پول هستند. پس از آن ، نکته مهم ، یک بار دیگر ، این است که شما دستگاهی را که مناسب شما است خریداری می کنید و راضی خواهید شد.

در حالی که منتظر تمام شدن سهام هستیم ، هنوز هم می یابیم?

برای یافتن یک مدل قدیمی از یک خواننده آمازون ، اگر خوشبختی خود را پیدا کردید باید به محصولات بازپرداخت بروید. اما صادقانه بگویم ، با توجه به قیمت Kindles جدید آیا واقعاً معامله خوبی است? به خصوص ، به طور مرتب ، آمازون قیمت خوانندگان خود را به ویژه در جمعه سیاه (در ماه نوامبر) یا در طول روز نخست ، روزهای آمازون (اواسط ژوئیه عمومی) کاهش می دهد

هنوز برخی از مدل های Oasis 2017 (نسل نهم) وجود دارد. این خواننده فراخوانده شده است تا ناپدید شود . ما لزوماً آن را توصیه نمی کنیم مگر اینکه برای قیمتی که می خواهید مدلی با 3G رایگان داشته باشید.

Kindle Oasis نسخه 2017

خواننده Oasis 2017

به اختصار

این نسخه دوم Oasis Kindle است. از 31 اکتبر 2017 موجود است ، این Oasis Kindle در حال حاضر موفقیت بزرگی را تجربه می کند. نظرات مشتری در حال حاضر بسیار تعارف است زیرا این خواننده جدید 7 اینچی Amazon Oasis ، High -end ، 4 ⭐ از 5 ذکر شده است ! از زمان آخرین مدل سفر خود در سال 2016 توسط غول تجارت الکترونیکی آمازون تغییرات زیادی ایجاد شده است (نگاه نکنید ، دیگر به بازار عرضه نمی شود). پیشرفت های خوب ، برای این خواننده جدید Oasis با مخصوصاً صفحه نمایش 7 ″ بزرگ و ضد آب IPX8 ، برای قیمتی که برای این خواننده بالا کشیده شده است. لذت خواندن افزایش یافته که بیشترین تعداد خوانندگان خواستار را جذاب خواهد کرد. قیمت مدل 3G را ببینید

خلاصه آزمون Kindle Oasis را ببینید

اکثر صفحه نمایش 7 اینچ ✅ روشنایی یکپارچهسازی با سیستمعامل 12 LED قابل تنظیم با محیط ✅ سرعت ✅ خواندن راحتی ✅ طراحی موفقیت آمیز با پوسته آلومینیومی ✅ صفحات ارگونومیک دکمه ها را تغییر می دهد ✅ سازگار با کتاب های صوتی ✅ بسیاری از گزینه های سفارشی سازی ✅ 8 گیگابایت یا 32 go ✅ 3 گرم رایگان با آمازون

کمرها ⛔ هیچ موردی تهیه نشده است

واحه کیندل است مدل بالا وابسته به آمازون. نوآوری های بزرگ: اولین خواننده بزرگ با فرمت بزرگ با صفحه نمایش 7 اینچی ، مهر و موم و یک روشنایی یکپارچهسازی با سیستمعامل قابل تنظیم با. این پیشرفت های تکنولوژیکی همراه با گزینه های اضافی ارائه شده (واژگونی سفید/سیاه ، حالت چشم انداز. ) همه در جهت راحتی: افزایش لذت خواندن را به همراه داشته باشید ! و موفق است ! طراحی جدید با بدنه آلومینیوم فراموش نشده است و باتری که یکپارچه است عملکرد خوبی دارد. ما احساس می کنیم که کیفیت مواد به ویژه مرتب بوده است ، ذخیره سازی افزایش یافته است … همه چیز برای ثبت این خواننده در بین محصولات پرچمدار آمازون وجود دارد. مدل خواننده مورد علاقه ما در سال 2017 نسخه قبلی بود ، این خواننده الکترونیکی جدید Kindle Oasis در سال 2018 راه خود را ساخت. ما آن را به همه افرادی که مطالب زیادی می خوانند یا کسانی که خواستار کیفیت پشتیبانی از خواندن خود هستند ، بسیار توصیه می کنیم

Kindle Paperwhite (نسخه < 2108)

از سال 2012 ، Kindle Paperwhite خواننده پرچمدار آمازون بوده است. این صفحه لمسی 6 اینچی 6 اینچی بیشترین فروش در آمازون بود. این نور یکپارچه و وضوح صفحه نمایش بیشتر از نسخه قیمت اول را به همراه داشت. این خواننده امروز دیگر در انبار نیست و مطمئناً پس از آن در محصولات بازپرداخت خواهد شد. قیمت آن کاهش یافته است زیرا به تدریج توسط New Kindle Paperwhite جایگزین می شود که واقعاً چشمگیر است!

سفر دریایی

انتخاب شده بهترین خواننده 2016 ، آمازون این محصول را به نفع Kindle Oasis منتشر شده در پایان سال 2017 رها کرد.

این خواننده سبک تر ، با نورپردازی تطبیقی ​​، از کیفیت نمایشگر خود برتری دارد. ما صفحات را بدون بالا بردن انگشت شست بدون بالا بردن دست خود به لطف سنسورهای قاب صفحه نمایش می چرخیم.

ممکن است شما علاقه مند باشید:

کدام خواننده آمازون Kindle را انتخاب کنید ?

مقایسه خوانندگان آمازون کیندل

سرمایه گذاری در یک خواننده الکترونیکی بهترین راه برای از دست دادن خواندن بدون اضافه بار کتابخانه شما است. مدل های آمازون Kindle از محبوب ترین موجود در بازار هستند: دلیل خوبی برای علاقه شما.

کادر تحریریه پاریس در تحقق این مقاله شرکت نکردند.

قرار دادن کتاب در نسخه کاغذی برای کسانی که در قالب کتاب الکترونیکی هستند ، گاهی اوقات برای ذخیره فضای زیادی در خانه لازم است. اگر خواننده بزرگی هستید ، ممکن است قفسه دیگری برای ذخیره آثار جدید خود نداشته باشید ، که می تواند به سرعت به یک مشکل تبدیل شود. با سرمایه گذاری در یک خواننده Kindle ، می توانید به راحتی آن را برطرف کنید. در واقع ، یک مدل Kindle Amazon می تواند هزاران کتاب را در قالب های مختلف دیجیتالی ذخیره کند ، و شما می توانید آنها را در چند لحظه ، مستقیماً در فروشگاه کتابهای الکترونیکی آمازون خریداری کنید. به عنوان مثال می توانید از یک تبلت آتش نشانی آمازون نیز به کتابخانه دیجیتالی خود دسترسی پیدا کنید ، اما متأسفانه از محصولات حلقه آمازون نیست. و همانطور که آنها یک صفحه نمایش الکترونیکی جوهر را سوار می کنند ، خوانندگان Kindle به طور موثری راحتی خواندن روی کاغذ را بازتولید می کنند. تجربه شما را وسوسه می کند ? در اینجا مدل های مختلف خوانندگان آمازون در حال حاضر موجود است.

آمازون کیندل: 4 خواننده برای کشف

روشن ، ساده ترین خواننده

Kindle_amazon_01

آمازون با مدل Kindle خود به دنبال اغوا کردن خوانندگانی است که می خواهند از خواندن لحظه ای در تمام سادگی استفاده کنند. این مدل 6 اینچی دارای صفحه نمایش جوهر الکترونیکی با وضوح 167 پیکسل در اینچ (PPP) است ، که بیش از اندازه کافی برای خواندن راحت است. چهار LED در جلو وجود دارد تا از روشنایی منطقه خواندن اطمینان حاصل شود ، مناسب برای خواندن در تاریکی. فضای ذخیره سازی 8 گیگابایتی بسته به قالب های ضبط ، تا 3000 کتاب الکترونیکی مدیریت می کند. سرانجام ، استقلال چند هفته است و در صورت لزوم ، شما فقط باید خواننده را از طریق کابل USB شارژ کنید.

ادامه این تبلیغات
ادامه این تبلیغات

Kindle Paperwhite ، خواننده روشن کرد

kindle_paperwite_amazon_02

مدل Kindle Paperwhite Reader چیزی برای اغوا کردن خوانندگان شب دارد ، بلکه پیروان همه زمینی نیز هست. این خواننده الکترونیکی با 17 LED خود در اطراف صفحه 6.8 اینچی E-ink خود در 300 ppi نصب شده است ، این خواننده الکترونیکی به شما امکان می دهد روز و شب را با راحتی دائمی بخوانید. همچنین با توجه به شاخص IPX8 مقاوم در برابر آب است: شما می توانید در ساحل ، در حمام خود یا در حاشیه استخر خطر بدون خطر بخوانید. بخش ذخیره آن از 8 گیگابایت فضا تشکیل شده است ، تا حد زیادی برای ثبت حداکثر 3000 پوند در قالب های مختلف دیجیتال کافی است. استقلال آن چند هفته است.

ادامه این تبلیغات
ادامه این تبلیغات

امضای Paperwhite Kindle ، مورد علاقه ما

kindle_paperwite_signature_amazon_03

امضای Kindle Paperwhite یک خواننده 6.8 اینچی است ، از جمله صفحه 300 PPI با جوهر الکترونیکی دارای 17 LED است ، همراه با سنسورهایی که به طور خودکار روشنایی را مطابق با روشنایی محیط تنظیم می کنند. هدف این است که شما فقط باید روی خواندن تمرکز کنید ، بدون اینکه نگران تنظیمات دستگاه باشید. خواننده در برابر آب IPX8 مقاوم است و فضای ذخیره سازی 32 گیگابایتی دارد: چندین ده هزار کتاب الکترونیکی را می توان در آنجا ثبت کرد. این مدل همچنین از شارژ بی سیم با القاء ، یکی دیگر از ویژگی های راحت ، که به چندین هفته استقلال اضافه می شود ، سود می برد.

Oasis Kindle ، بزرگترین

kindle_oasis_amazon_04

Kindle Oasis با داشتن صفحه نمایش Paperwhite 7 اینچی و 300 پیکسل در هر اینچ ، خود را به عنوان بزرگترین و راحت خواننده آمازون معرفی می کند. مشاهده ای که با حضور 25 LED که از روشنایی دقیق صفحه استفاده می کنند ، با تنظیم خودکار روشنایی تأیید شده است. این مدل در قابلیت های 8 گیگابایت یا 32 گیگابایت ، از انتخاب خریدار در دسترس است. مقاوم در برابر آب IPX8 ، خواننده همچنین می تواند از جهت گیری اتوماتیک صفحه ، استقلال چند هفته و اتصال سلولی ، اختیاری علاوه بر WiFi بهره مند شود.

با اشتراک کیندل آزادانه بخوانید

مانند Amazon Prime Video به شما امکان می دهد از هزاران فیلم و سریال روی صفحه نمایش متصل ، جعبه تلویزیون آتش یا یک تبلت آتش نشانی آمازون ، اشتراک Kindle ، از طرف خود ، دسترسی رایگان به بیش از یک میلیون کتاب الکترونیکی ، از جمله 35000 کتاب الکترونیکی ، لذت ببرید. در فرانسوی. برای 9.99 یورو در هر ماه ، بدون هیچ گونه تعهدی ، می توانید کتاب های دیجیتالی را وام بگیرید تا آنها را در رایانه لوحی Kindle یا در هر دستگاه دیگری که می تواند مجهز به برنامه Kindle Mobile باشد ، بخوانید. اگر شما یک خواننده اجباری هستید و برای شما ، خواندن یک فعالیت روزانه است ، این اشتراک بسیار سریع می تواند سودآور شود: در عمل ، شما اشتراک ماهانه را از اولین کاری که در بیشتر موارد خوانده می شود ، استحکام می دهید. اکنون از تجربه تجربه دریغ نکنید.

چرا از یک خواننده Kindle استفاده کنید ?

آمازون ، از نظر تاریخی ، یک کتابفروش آنلاین است. این سایت میلیون ها اثر را در قالب کاغذ ارائه می دهد و به لطف شنیدنی ، همچنین به کتابهای صوتی ، به ویژه در بلندگو Echo دسترسی می دهد. بازرگان با خوانندگان Kindle خود به مشکلی پاسخ می دهد که کتابهای کتاب به طور مرتب با آن روبرو می شوند: از کجا می توان تمام آثار خوانده شده را ذخیره کرد ? در Kindle 8 گیگابایت ، می توانید حدود 3000 کتاب الکترونیکی را ضبط کنید: در قالب کاغذ ، این کتاب ها بدون شک تمام دیوارهای محل اقامت خود را پر می کنند. این اولین استدلال به نفع خواننده است. سپس دومی بسیار سبک است: هرگز از 200 گرم فراتر نمی رود. برخی از آثار بزرگ ممکن است از کیلوگرم فراتر رفته و در یک کیسه فضا را به خود اختصاص دهند ! خواننده دیجیتال به شما امکان می دهد بسیار راحت و راحت بخوانید. سرانجام ، دستگاه دیگری از دستگاه: برای خرید یک کتاب جدید مجبور نیستید سفر کنید ، زیرا می توانید کتابهای الکترونیکی خود را مستقیماً از صفحه آن خریداری کنید. بسیاری از دلایل خوب برای تسلیم شدن در آن.

قالب های کتاب سازگار با یک خواننده Kindle چیست ?

بسیاری از فرمت های کتاب الکترونیکی را می توان در یک خواننده Kindle Amazon خواند. این مورد Kindle Format 8 (AZW3) و Kindle (AZW) است ، بلکه TXT ، PDF ، محافظت نشده و PRC بومی است. همچنین می توانید قالبهای HTML ، DOC ، DOCX ، JPEG ، GIF ، PNG و BMP را بخوانید ، مشروط بر اینکه دومی تبدیل شود. توجه داشته باشید که وزن این قالب ها ممکن است به شدت متفاوت باشد ، که لزوماً بر تعداد کل کتاب های الکترونیکی که می توانید در خواننده خود ذخیره کنید تأثیر دارد.

قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند کمیسیون مسابقه پاریس ایجاد کنند.

Kindle Reader: مقایسه 2023 از بهترین خوانندگان

با Paperwhite جدید Kindle 6.8 اینچ ، اکنون زمان آن است که سهام را بدست آورید خوانندگان طراحی شده توسط آمازون ، کیندل. ما سعی خواهیم کرد که بهترین موارد را تعیین کنیم خواننده کیندل.
به نظر می رسد آمازون همیشه با خوانندگان خود رهبر است روشن شدن که نسل بسیار خوبی را به فروش می رساند.

علاوه بر این ، در سال 2025 ما قصد داریم سالگرد 15 سال اول کیندل را جشن بگیریم !

در حال حاضر وجود دارد 3 مدل Kindle Reader در آمازون.FR (+ نسخه ویژه ای از Kindle Oasis و Kindle Paperwhite).

ما توجه خواهیم کرد یک ویژگی کوچک در ماشین های Kindle : اگر ارزانترین نسخه از هر مدل را خریداری کنیم ، آمازون وقتی خواننده در حالت آماده به کار است ، تبلیغاتی را برای لوازم جانبی یا یک کتاب به ما نشان می دهد.

من نمی توانم آن را شرم آور پیدا کنم ، اما می تواند کسانی را که این خوانندگان را با نمایش “پیشنهادات ویژه” می شناسند اذیت یا تعجب کنند.

جدول تطبیقی ​​خوانندگان Kindle (2023)

ما با یک جدول مقایسه شروع می کنیم که به شما امکان می دهد تفاوت های بین هر خواننده Kindle را مشاهده کنید: طراحی ، اندازه صفحه ، عملکرد ، وضوح و قیمت.

کیندل (جدید !) کاغذ سفید واحه کیندل کاتب
خواننده Kindle White 2016 Kindle Oasis 2017 ضد آب Liseuse Amazon Kindle Scrib
اندازه 6 اینچ ، لمسی 6.8 اینچ ، لمس ، روشن 7 اینچ ، لمسی ، روشن 10.2 اینچ ، لمس ، روشن
وضوح 1448 x 1072 پیکسل 1680 x 1264 پیکسل 1680 x 1264 پیکسل 1860 x 2480 پیکسل
ضدآب هیچ آره آره هیچ
روشنایی آره آره آره آره
ذخیره سازی 16 گیگابایت 8 – 32 گیگابایت 8 – 32 گیگابایت 16 – 64 گیگابایت
قلم هیچ هیچ هیچ آره
کارت SD هیچ هیچ هیچ هیچ
کتابهای الکترونیکی فرمت Kindle 8 (AZW3) ، Kindle (AZW) ، TXT ، PDF ، EPUB ، MOBI محافظت نشده ، PRC بومی ؛ html ، doc ، docx ، jpeg ، gif ، png ، bmp تبدیل شد فرمت Kindle 8 (AZW3) ، Kindle (AZW) ، TXT ، PDF ، MOBI محافظت نشده ، PRC بومی ؛ HTML ، DOC ، DOCX ، JPEG ، GIF ، PNG ، BMP تبدیل شده ، EPUB (اواخر سال 2022) فرمت Kindle 8 (AZW3) ، Kindle (AZW) ، TXT ، PDF ، MOBI محافظت نشده ، PRC بومی ؛ HTML ، DOC ، DOCX ، JPEG ، GIF ، PNG ، BMP تبدیل شده ، EPUB (اواخر سال 2022) فرمت Kindle 8 (AZW3) ، Kindle (AZW) ، TXT ، PDF ، MOBI محافظت نشده ، PRC بومی ؛ HTML ، DOC ، DOCX ، JPEG ، GIF ، PNG ، BMP تبدیل شده ، EPUB (اواخر سال 2022)
فیلتر نور آبی هیچ آره آره آره
دیگر این خواننده به رنگ سیاه یا آبی موجود است ، یک صفحه لمسی و نورپردازی دارد. موفق ترین صفحه و جدیدترین خواننده در محدوده. خواننده با فرمت بزرگ با فیلتر نور آبی (روشنایی قابل تنظیم). خواننده با فرمت بسیار بزرگ با قلم و فیلتر نور آبی (روشنایی قابل تنظیم). برای کار و خواندن کتابهای الکترونیکی.
اظهار نظر ارزان ، این یک خواننده کوچک مقرون به صرفه است که بهترین ارزش را برای پول لحظه ای ارائه می دهد.
⭐⭐⭐⭐⭐
یک صفحه نمایش بسیار زیبا و قیمت بسیار جذاب برای این خواننده زیبا 6.8 اینچی.
⭐⭐⭐⭐⭐
صفحه بزرگ بسیار جالب است و خواننده قابلیت حمل عالی خود را حفظ می کند. با این حال ، ممکن است قیمت کمی بیش از حد به نظر برسد.
⭐⭐⭐
صفحه بزرگ برای خواندن و کار بسیار جالب است. با این حال ، ممکن است قیمت کمی بیش از حد به نظر برسد.
⭐⭐⭐
قیمت �� (آمازون.FR)

خواننده Kindle 2022

خواننده جدید Kindle 2022

این جدید بودن سال 2022 در آمازون با این خواننده جدید Kindle است که اولین خواننده ای است که صفحه نمایش HD 300 ppi و 16 گیگابایت را با قیمت کمتر از 100 € ارائه می دهد.

به طور خلاصه ، این نسبت با کیفیت عالی / قیمت عالی است ، به خصوص که این خواننده اکنون با فرمت کتاب الکترونیکی سازگار است.

Liseuse Kindle Paperwhite

خواننده Paperwhite 2021

خواننده Kindle Paperwhite در نسخه 2021 خود با صفحه بزرگ و فیلتر نور آبی موفقیت آمیز است

آمازون از پایان سال گذشته با یک صفحه بزرگ 6.8 اینچی خواننده جدید Paperwhite را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، خواننده مجهز به فیلتر نور آبی است که نورپردازی را رنگ آمیزی می کند تا راحت تر بخواند.

به همه آن, قیمت بسیار جذاب و امروز زیر رقابت خوانندگان با فرمت بزرگ است.

Kindle Oasis Reader

Kindle Oasis 2017

ما با این کار وارد خواننده لوکس می شویم Kindle Oasis که در پایان ژوئیه 2019 منتشر شد چه کسی برای همه نخواهد بود.

این همان خواننده نسخه قبلی سال 2017 با a است روشنایی قابل تنظیم جدید که اجازه می دهد نور آبی را فیلتر کنید.

اولین خبر خوب این است که قیمت 289.99 یورو از نسخه قدیمی به آن می رود 249.99 یورو با این مدل. یک خبر خوب دیگر: ما اکنون یک صفحه نمایش 7 اینچی و همچنین یک خواننده ضد آب داریم.

این واحه بنابراین دارد صفحه نمایش لمسی و لمسی 7 اینچی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است (ما هنوز در 300 PPI هستیم و این بهترین با فناوری جوهر الکترونیکی است).

Kindle Oasis Reader دکمه های فیزیکی را ارائه می دهد که باعث می شود خواننده در یک دست نگه داشته شود و صفحات را بچرخاند (با پیشبرد یا پشتیبان).

با توجه به طراحی او ، این یک خواننده بسیار سبک برای خوانندگان بزرگ است و هر دو به خوبی برای چپگرها و افراد راست مناسب هستند.

اما ، با قیمت آن ، این واحه کیندل حتی در سال 2023 یک لوکس است !

کاتب

Kindle Scrib Reader با روشنایی

آمازون از اواخر سال 2022 و یک صفحه نمایش قلم یک خواننده بزرگ با صفحه نمایش 10.2 اینچی ارائه داده است. Kindle Scrib یک دستگاه عالی است که عمدتاً متناسب با متخصصانی خواهد بود که نیاز به کار روی بسیاری از اسناد دارند (توجه داشته باشید ، تصحیح ، بازخوانی و غیره.).

نتیجه گیری: Paperwhite ، بهترین خواننده Kindle برای سال 2023 !

خواننده جدید Kindle Paperwhite 2021

من همیشه در مورد خوانندگان آمازون نظر تصمیم گرفته ام. من فکر می کنم دو مدل ارزان قیمت بهترین هستند.

و مدل های موجود در سال 2023 باعث نمی شود که نظر خود را تغییر دهم !

در واقع ، Kindle Oasis Reader با توجه به خدمات خود بسیار گران است (مطمئناً ، بسیار بالا).

توضیحات رسمی خواننده جدید Kindle Paperwhite 2021

بنابراین من Kindle Paperwhite را با صفحه نمایش بزرگ 6.8 اینچی توصیه می کنم (در آمازون موجود است.FR) به کسانی که می خواهند یک دستگاه خواندن دیجیتال Kindle بخرند.

با این مدل ، ما به آن دسترسی داریم تمام ویژگی های مدرن (لمس ، ضد آب و روشنایی) و همچنین یک صفحه نمایش بزرگتر در حالی که در یک محدوده قیمت بسیار صحیح باقی می مانند.

خواننده Kindle نیز جالب است. او نورپردازی و صفحه لمسی دارد. اما برخلاف Paperwhite ، صفحه نمایش کوچکتر دارد و وضوح صفحه نمایش آن کمتر است.

اگر به دنبال یک خواننده ارزان قیمت برای شروع یا بهترین ارزش برای پول هستید, خرید یک ورودی جدید -سطح Kindle. ارزانترین خواننده Kindle را در آمازون مشاهده کنید.خط.

همچنین گاهی اوقات با استفاده از مدل های بازپرداخت شده ، می توان یک خواننده ارزان تر Kindle را خریداری کرد (در صفحه هر خواننده ذکر شده است).

سوالات مکرر در مورد خوانندگان Kindle

اکنون که نگاهی به تجهیزات (خوانندگان) انداخته ایم ، می توانیم با یک خواننده Kindle چه کاری انجام دهیم – یا نه -.

در واقع ، من پیام ها یا سؤالاتی زیادی دریافت می کنم که گاهی اوقات همان اطلاعات را از من می پرسند. بنابراین برای من این فرصت است که به سؤالاتی پاسخ دهم که اغلب در مورد خوانندگان Kindle پرسیده می شود.

می تواند خوانندگان Kindle کتابهای الکترونیکی را بخوانند ?

نحوه خواندن EPUB در Liseuse Kindle

قالب پرونده EPUB در دنیای خواندن بسیار گسترده است.

متأسفانه, Kindle Reader (مسافرت ، Paperwhite یا موارد دیگر) با پرونده های EPUB سازگار نیست به صورت پیش فرض.

بنابراین این بدان معنی است که اگر می خواهید یک کتاب الکترونیکی قرار دهید ” .Epub “در خواننده شما که کار نمی کند.

ولی, ما می توانیم کتاب دیجیتال EPUB را تبدیل کنیم در فرمی که توسط Kindle Reader خوانده می شود: MOBI یا AZW.

قالب های پرونده ای که توسط یک خواننده Kindle خوانده شده چیست؟ ?

خواننده Kindle می تواند بسیاری از فرمت های فایل را بخواند.

در اینجا لیست قالب های رایانه ای سازگار با Kindle Readers آورده شده است:

 • Microsoft Word (.مدافع, .docx)
 • قالب متن غنی (.RTF)
 • html (.HTM, .HTML)
 • اسناد متنی (.txt)
 • اسناد بایگانی شده (زیپ ، X-ZIP) و اسناد بایگانی شده فشرده
 • کتاب

آیا می توانم از طریق ایمیل یک پرونده را از طریق ایمیل خود ارسال کنم ?

بله ، شما می توانید هر سند سازگار (به سؤال قبلی) در Kindle Reader خود با استفاده از آدرس ایمیل ویژه ای که به خواننده شما نسبت داده شده است ارسال کنید.

البته ، برای اینکه خواننده شما پرونده را بارگیری کند ، لازم است آن را به شبکه WiFi داخلی یا هر شبکه عمومی دیگر وصل کنید.

من کتاب های Kindle را در آمازون خریداری کردم ، آیا می توانم با بارگیری آنها آنها را ذخیره کنم ?

بله ، اگر خواننده Kindle (یا دستگاه سازگار با برنامه Kindle) دارید ممکن است قبلاً کتابهای الکترونیکی خریداری کرده باشید.

اما ، شما نمی توانید آنها را به سادگی با اتصال دستگاه Kindle به رایانه خود جمع کنید (PC یا MAC).

بارگیری کتاب الکترونیکی

برای بارگیری پرونده های کتاب الکترونیکی ، باید به حساب شخصی خود در سایت آمازون متصل شوید.خط.

از کجا می توان یک خواننده کیندل را خریداری کرد ?

خوانندگان کیندل در فروشگاه های خاصی هستند.

ولی, خرید مستقیم در وب سایت سازنده آمازون آسان تر است.خط.

می توانید در زیر یک جدول با ویژگی ها و قیمت مدلهای موجود در حال حاضر پیدا کنید:

کیندل (جدید !) کاغذ سفید واحه کیندل کاتب
خواننده Kindle White 2016 Kindle Oasis 2017 ضد آب Liseuse Amazon Kindle Scrib
اندازه 6 اینچ ، لمسی 6.8 اینچ ، لمس ، روشن 7 اینچ ، لمسی ، روشن 10.2 اینچ ، لمس ، روشن
وضوح 1448 x 1072 پیکسل 1680 x 1264 پیکسل 1680 x 1264 پیکسل 1860 x 2480 پیکسل
ضدآب هیچ آره آره هیچ
روشنایی آره آره آره آره
ذخیره سازی 16 گیگابایت 8 – 32 گیگابایت 8 – 32 گیگابایت 16 – 64 گیگابایت
قلم هیچ هیچ هیچ آره
کارت SD هیچ هیچ هیچ هیچ
کتابهای الکترونیکی فرمت Kindle 8 (AZW3) ، Kindle (AZW) ، TXT ، PDF ، EPUB ، MOBI محافظت نشده ، PRC بومی ؛ html ، doc ، docx ، jpeg ، gif ، png ، bmp تبدیل شد فرمت Kindle 8 (AZW3) ، Kindle (AZW) ، TXT ، PDF ، MOBI محافظت نشده ، PRC بومی ؛ HTML ، DOC ، DOCX ، JPEG ، GIF ، PNG ، BMP تبدیل شده ، EPUB (اواخر سال 2022) فرمت Kindle 8 (AZW3) ، Kindle (AZW) ، TXT ، PDF ، MOBI محافظت نشده ، PRC بومی ؛ HTML ، DOC ، DOCX ، JPEG ، GIF ، PNG ، BMP تبدیل شده ، EPUB (اواخر سال 2022) فرمت Kindle 8 (AZW3) ، Kindle (AZW) ، TXT ، PDF ، MOBI محافظت نشده ، PRC بومی ؛ HTML ، DOC ، DOCX ، JPEG ، GIF ، PNG ، BMP تبدیل شده ، EPUB (اواخر سال 2022)
فیلتر نور آبی هیچ آره آره آره
دیگر این خواننده به رنگ سیاه یا آبی موجود است ، یک صفحه لمسی و نورپردازی دارد. موفق ترین صفحه و جدیدترین خواننده در محدوده. خواننده با فرمت بزرگ با فیلتر نور آبی (روشنایی قابل تنظیم). خواننده با فرمت بسیار بزرگ با قلم و فیلتر نور آبی (روشنایی قابل تنظیم). برای کار و خواندن کتابهای الکترونیکی.
اظهار نظر ارزان ، این یک خواننده کوچک مقرون به صرفه است که بهترین ارزش را برای پول لحظه ای ارائه می دهد.
⭐⭐⭐⭐⭐
یک صفحه نمایش بسیار زیبا و قیمت بسیار جذاب برای این خواننده زیبا 6.8 اینچی.
⭐⭐⭐⭐⭐
صفحه بزرگ بسیار جالب است و خواننده قابلیت حمل عالی خود را حفظ می کند. با این حال ، ممکن است قیمت کمی بیش از حد به نظر برسد.
⭐⭐⭐
صفحه بزرگ برای خواندن و کار بسیار جالب است. با این حال ، ممکن است قیمت کمی بیش از حد به نظر برسد.
⭐⭐⭐
قیمت �� (آمازون.FR)

نحوه خرید یک خواننده ارزان تر Kindle ?

بعضی اوقات ما همیشه پولی برای پرداخت آخرین خواننده شیک نداریم.

با فروش قابل توجه ، خوانندگان Kindle اغلب در حال کاهش هستند یا در دسترس هستند.

چگونه می توان کتابهای الکترونیکی Kindle را به خواننده خود وام داد ?

Amazon Prime مشترک ارزان است

اگر اشتراک آمازون نخست دارید ، می توانید کتاب های دیجیتالی را به صورت رایگان وام بگیرید.

اما تنها شرط داشتن یک دستگاه خواندن آمازون است. بنابراین با خوانندگان Kindle بلکه با دستگاه های آتش نشانی کار می کند.

هنگامی که با پرونده یک کتاب از دستگاه خواندن خود مشورت می کنید (به عنوان مثال خواننده Paperwhite) ، می بینید که برخی از کتاب ها به صورت رایگان در دسترس هستند به شرط آنکه شما آن را وام بگیرید.

لطفا توجه داشته باشید: شما فقط می توانید یک کتاب الکترونیکی را به طور هم زمان وام بگیرید.

آیا خوانندگان Kindle ضد آب هستند ?

بله ، دو مدل ضد آب وجود دارد:

 1. کاغذ سفید
 2. واحه کیندل

ارزان ترین قیمت خواننده قیمت ضد آب نیست.

چگونه می توان از اشتراک خواندن نامحدود آمازون در خواننده خود بهره مند شد ?

Kindle نامحدود

اگر یک خواننده Kindle دارید و چیزهای زیادی می خوانید ، می توانید در اشتراک نامحدود خواندن مشترک شوید:

تنها شرط خرید اشتراک به خوبی با همان حساب آمازون است که برای خواننده استفاده می کنید.

سپس به کتابخانه ای متشکل از صدها هزار پوند Kindle از خواننده خود دسترسی خواهید داشت.

اگر در مورد سودمندی چیز شک دارید یا فقط می خواهید ببینید این اشتراک می تواند محتوای محتوا را به شما ارائه دهد ، می توانید آن را برای چند روز به صورت رایگان آزمایش کنید.

این مقاله ممکن است حاوی پیوندهای وابسته به سایتهای شریک سایت باشد (آمازون ، FNAC ، Cultura ، Boulanger و غیره.) که به نویسندگان سایت اجازه می دهد کمیسیون کوچکی در مورد فروش این سایت ها بدون هزینه اضافی برای شما دریافت کنند.

این اطلاعات را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

نویسنده سایت liseuse.net

ℹ مطالب نوشته شده توسط نیکولاس. سایت Liseuse.NET از سال 2012 وجود داشته است تا به شما در حرکت در دنیای خوانندگان (Kindle ، Kobo ، Bookeen ، Vivlio و غیره) کمک کند و خواندن را ارتقا دهید (دیجیتال یا نه). با خواندن صفحه ما می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید در باره.

کتاب الکترونیکی بنویسید

بلافاصله ترک نکنید !

اگر به دنبال یک نور خواندن, من از شما دعوت می کنم تا با راهنمای بهترین خوانندگان لحظه مشورت کنید. در غیر این صورت ، در اینجا مدل هایی که در سپتامبر 2023 توصیه می کنم وجود دارد:

 1. Paperwhite Kindle توسط آمازون فروخته شده است.FR (نسخه جدید 2021): یک خواننده کامل (لمسی ، صفحه زیبا ، روشنایی ، ضد آب) که توسط آمازون با یک صفحه بزرگ 6 فروخته می شود.8 اینچ با قیمت بسیار صحیح.
 2. Kindle توسط آمازون فروخته می شود.FR: این فقط ارزان ترین خوانندگان با نورپردازی است !
 3. Kobo Libra 2 فروخته شده توسط FNAC.com: یک صفحه لمسی زیبا و بزرگ ، نورپردازی ، خواننده ضد آب ، خواندن کتاب های صوتی ، که مردم می پرسند ?
 4. Inkpad 3 در Cultura.FR: خواننده با بزرگترین صفحه نمایش لحظه ای ، 8 اینچ برای راحتی بی نظیر !
 5. Vivlio Touch Lux 5 در Cultura.FR: یک خواننده طعم دار با یک صفحه نمایش زیبا و ظرفیت ذخیره سازی بزرگ (16 گیگابایت) قابل دسترسی است.

9 فکر در مورد “Kindle Reader: مقایسه 2023 از بهترین خوانندگان”

در تاریخ 13 اکتبر 2017 ساعت 1 بعد از ظهر 17 دقیقه ، پاستیل گفت:

با تشکر از شما برای تحلیل شما ، با این حال ، شما باید یک سفر دستی داشته باشید تا بدانید که این خواننده نسبت به دیگران برتر است. البته ارزان نیست ، من جرات نمی کنم تصور کنم واحه جدید چه خواهد داد ، باید مقاومت کنم ، باید مقاومت کنم ..

در 17 اکتبر 2017 در 10 ساعت 18 دقیقه ، S-D گفت:

از تحلیل جدید شما متشکرم !
به دنبال موارد قبلی شما ، من توصیه های شما را دنبال کردم که منتظر انتشار مدل های New Kindle بودند ، که مطمئناً آن Paperwhite (که ترجیح می دهد انتخاب اولیه من باشد). این واحه جدید است که به تازگی در پیش فروش قرار داده شده است ..
سوال من بنابراین زیر است => اگر ما قبل از کریسمس منتظر یک کاغذ سفید جدید باشیم .

در 17 اکتبر 2017 ساعت 5:01 بعد از ظهر ، نیکلاس گفت:

سوال دشوار: هیچ کس نمی داند که آیا یک کاغذ سفید جدید متاسفانه بیرون می آید. همه چیز نشان می دهد که بله ، اما ما یقین نداریم ..

در 19 اکتبر 2018 ساعت 5:21 بعد از ظهر. جودیت لورنز گفت:

من یک Kindle Fire HD8 را خریداری کردم – من آن را به شما وصل می کنم و از من خواسته شده است –
چه رمز عبوری? تعداد جعبه زنده من زودتر. ممنون که به من پاسخ دادید. خالصانه,
جودیت لورنز

در 10 آوریل 2020 ساعت 5:05 بعد از ظهر ، ژرارد ماری ریین گفت:
دیگر نمی توانم با کشیدن آنها صفحات را بچرخانم ، یک نکته را به من بدهید.حرفهای.پ. با تشکر
در 25 ژوئیه 2020 در ساعت 6:53 بعد از ظهر ، جس 2609 گفت:

برای استفاده از مقاله برای 1 ساله و Oasis PD 15mois می توانم به شما اطمینان دهم که برای کسانی که بودجه دارند ، عکسهایی وجود ندارد ، واحه یک شکاف بزرگ بالاتر از صفحه است که دارای کیفیت استثنایی است و صاف است و صاف است جامد آن سیال است !من بعضی اوقات 8 ساعت پشت سر هم بدون خستگی چشم می خوانم ، اگر واحه من اجازه دهد فردا برود ، 3 روز را شروع می کنم ! برای من تنها نقص واحه باتری برای نقطه ، کاغذی است که خیاطی مسطح ضرب و شتم !

در تاریخ 28 ژوئیه 2022 در ساعت 6:52 بعد از ظهر ، Lebihan گفت:

سلام خواننده من مسدود شده است .. من در حال سفارش یک کتاب بودم و در آنجا او مسدود شد . من صفحه را از راست به چپ از بالا به پایین لمس می کنم ، هیچ اتفاقی نمی افتد .. من معلوم می شوم و آن را نیز تسکین می دهم که حرکت نمی کند .. لطفا راه حل به من بدهید .. پذیرایی خوب.. با تشکر

در 10 نوامبر 2022 در 7 ساعت 59 دقیقه ، بندیکت گفت:

صبح بخیر. من در لیل موریس زندگی می کنم و می خواستم بدانم که آیا کسی می داند آیا می توانیم روش پرداخت دیگری غیر از کارت اعتباری فرانسوی را وارد کنیم. MasterCard/Visa Card International ?
پیشاپیش از بازگشت شما متشکرم. روز خوب

در 20 فوریه 2023 در ساعت 3:09 بعد از ظهر ، سارا گفت:

سلام ، من می خواهم بدانم که مارک ها از نظر انتخاب کتاب به زبان فرانسه ، به زبان های خارجی ، چه چیزی ارائه می دهند ، برای انتخاب خواننده مفید خواهد بود.