استفاده کلاهبرداری از برنامه کارپولینگ Klaxit ارواح در روئن را تحریک می کند., بارگیری Klaxit – Carpooling روزانه – Voyage – Les Numériques

klaxit – کارپولینگ روزانه

با Klaxit ، می توانید برای سفرهای منظم خود ، کار در خانه ، برای کارپولینگ ثبت نام کنید. Klaxit در صدها منطقه ، شهرداری ها ، شهرها و شرکت های شریک در فرانسه ، لوکزامبورگ ، آلمان و سوئیس در دسترس است. با تشکر از Klaxit ، رانندگان پرداخت می شوند و مسافران به صورت رایگان سفر می کنند. این شرکت ها و جوامعی هستند که به رانندگان شرکت می کنند و می پردازند ، به طوری که مسافران به صورت رایگان سفر می کنند. این امر باعث می شود تحرک در مناطقی که کمتر در حمل و نقل عمومی و شرکت ها خدمت می کنند ، ایجاد یک جایگزین اقتصادی تر برای آمدن و کار باشد.

استفاده “کلاهبرداری” از برنامه کارپولینگ Klaxit ارواح در روئن را تحریک می کند

در کلانشهر رون ، متخصصان محیط زیست منتخب ایده خوبی را به یک فریب واقعی دیده اند. همکاری با برنامه کارپولینگ Klaxit ، که قرار است از ترافیک خارج شود ، منجر به کلاهبرداری رانندگان بی پروا شد.

ارسال شده در تاریخ 03/24/2023 در 2:49 بعد از ظهر و به روز شده در تاریخ 03/27/2023 در 6:32 بعد از ظهر

قصد هرچند خوب بود. در روون و محیط اطراف آن ، برخی از رانندگان مرتباً درگیر کلاهبرداری می شوند که توسط کلانشهر پرداخت می شود ! از طریق برنامه کارپولینگ Klaxit است که ساکنان منطقه در پایان ماه. برای هر سفر کمتر از 30 کیلومتر که با مسافر مشترک است ، راننده 2 یورو دریافت می کند. و هنگامی که هر روز ماشین خود را می گیرید ، شماره ها می توانند به سرعت افزایش یابد. در یک ماه و دو سفر روزانه ، کلاهبرداران می توانند صد یورو جمع کنند ، به این ترتیب که پاداش های اختصاص داده شده توسط برنامه را ذکر نمی کنند.

در عمل ، کلاهبرداران دو تلفن دارند ، اولین بار که مشخصات درایور خود را وصل می کند و دوم برای اتصال مشخصات مسافر خود. بنابراین در ماشین یک نقطه مسافر اضافی ، اما یک فرد مجرد که وانمود می کند هر دو طرف است. راننده پس از آن پول وعده داده شده بدون شرکت در عدم دسترسی به جاده ها ، و به ویژه از South 3 که Elbeuf را به Rouen پیوند می دهد – هدف اولیه دستگاه را بدست می آورد. برخی از ساکنان کلانشهر روئن حتی با برنامه کاربردی را به اتوبوس سوق می دهند ، که سیستم آنها نمی داند چگونه یک وسیله نقلیه خصوصی را از حمل و نقل عمومی متمایز کند.

مخالفان نیاز به تعلیق مشارکت دارند

بدیهی است که مکاشفه نه تنها لذت می برد. از آنجا که این کلانشهر از ژانویه سال 2022 تاکنون دوست داشت به این سیستم افتخار کند ، که هنوز هم برای آن 4.2 میلیون یورو پول عمومی هزینه دارد. رصدخانه دیلی کارپول در فرانسه ، که توسط وزارت انتقال زیست محیطی اداره می شد ، حتی از قلمرو عنوان “اولین قلمرو فرانسه برای کارپولینگ” تقدیر کرده بود. سفرهای کارپولینگ که از 2 رفته است.147 سفر در ژانویه 2021 با بیش از 110.000 در ژانویه 2023.

در مخالفت با کلانشهر ، لورن بوندر ، شهردار Caudebec-lès-elbeuf ، به آن برنگردد: “ما می خواهیم که یک کمیسیون نماینده همه گروه های مقامات منتخب در اسرع وقت جمع شود. برای اینکه عمیقاً عمیق باشد. این پرونده را بررسی کنید.”مشاور شهر می ترسد که انتشار مقاله در روزنامه البوف و بهبود آن در مطبوعات جای” راهنمای کارپولینگ عملی “را برای رانندگانی که هنوز به اصل اولیه هورکسیت احترام می گذارند ، می گیرد.

به همین دلیل است که لوران بنترر ادعا می کند که یک مهلت قانونی “اکنون” و همچنین “تعلیق” از زمان درخواست برای دیدن واضح تر ایجاد می شود. درخواست سریع توسط سیریل مورو ، معاون رئیس کلانشهر مسئول محیط زیست و پروژه رد شد. به گفته وی ، کلاهبرداری ، بسیار حاشیه ای ، “در تئوری” فقط “1.72 ٪” خواهد بود. در میکروفون فرانسه بلو ، وی همچنین اطمینان داد که بیش از 400 حساب کلاهبرداری در کل 20 حذف شده است.882. با این حال ، هیچ مشکلی برای حذف مشارکت درگیر با Klaxit نیست. بحث در مورد این کلاهبرداری در روز دوشنبه 27 مارس دوشنبه 27 مارس “به منظور محدود کردن کاربردهای سوءاستفاده” انجام می شود ، جایی که به ویژه در مورد یک سقف انفرادی 150 یورو در هر ماه مورد بحث قرار می گیرد.

از طرف خود ، شرکت Klaxit می خواهد مشخص کند که مصارف منحرف شده بسیار حاشیه ای (کمتر از 2 ٪ کاربران) است و در معرض محرومیت از این سیستم عامل است. این شرکت همچنین آرزو می کند به یاد بیاورد که وزارت حمل و نقل اثبات ثبت نام کارپولینگ (RPC) ، شخص ثالث قابل اعتماد را ایجاد کرده است که باعث می شود صدور مجوز کارپولینگ اپراتورهای شریک را که Klaxit از آن استفاده می کند ، امکان پذیر شود.

klaxit – کارپولینگ روزانه

Klaxit یک برنامه کاربردی برای سفرهای خانگی نسل جدید شما است که باعث صرفه جویی در هزینه ، درآمد و درآمد و حفظ محیط زیست می شود.

شرح

کارپولینگ راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه و کمک به محیط زیست است. با Klaxit ، می توانید برای سفرهای منظم خود ، از جمله رفتن به محل کار خود کارپول کنید. Klaxit در صدها منطقه ، جوامع ، شهرها و شرکتهای شریک در فرانسه ، لوکزامبورگ ، آلمان و سوئیس در دسترس است. با تشکر از Klaxit ، رانندگان پرداخت می شوند و مسافران به صورت رایگان سفر می کنند. کارپولینگ با Klaxit ، برای همه برنده است !

مزایای کارپولینگ هم برای افراد و هم برای محیط زیست بیشمار است. Carpooling به شما اجازه می دهد تا در بنزین و پارکینگ پس انداز کنید و همچنین باعث کاهش ترافیک و آلودگی می شود. علاوه بر این ، کارپولینگ می تواند راهی عالی برای دیدار با افراد جدید و دوست داشتن باشد.

با Klaxit ، می توانید برای سفرهای منظم خود ، کار در خانه ، برای کارپولینگ ثبت نام کنید. Klaxit در صدها منطقه ، شهرداری ها ، شهرها و شرکت های شریک در فرانسه ، لوکزامبورگ ، آلمان و سوئیس در دسترس است. با تشکر از Klaxit ، رانندگان پرداخت می شوند و مسافران به صورت رایگان سفر می کنند. این شرکت ها و جوامعی هستند که به رانندگان شرکت می کنند و می پردازند ، به طوری که مسافران به صورت رایگان سفر می کنند. این امر باعث می شود تحرک در مناطقی که کمتر در حمل و نقل عمومی و شرکت ها خدمت می کنند ، ایجاد یک جایگزین اقتصادی تر برای آمدن و کار باشد.

برای شروع با klaxit ، هیچ چیز ساده تر نیست ! فقط برنامه را بارگیری کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس منطقه خود را انتخاب کنید و سفری را پیدا کنید که متناسب با شما باشد. پس از یافتن سفری که می خواهید به آن بپیوندید ، از شما بخواهید که به سفر بپیوندید و منتظر باشید تا راننده درخواست شما را تأیید کند. پس از تأیید درخواست شما ، شما آماده هستید ! برای اطمینان از اینکه در زمان مراقبت وجود دارد ، اعلان هایی در مورد جزئیات سفر دریافت خواهید کرد. البته هیچ کمیسیونی انجام نمی شود. اگر در زمان های مورد نظر ، کارپولینگ موجود را پیدا نکرده اید ، می توانید هشدارهایی ایجاد کرده و برنامه های 30 دقیقه ای خود را تغییر دهید تا نتیجه بیشتری کسب کنید. اگر روزها و ساعات کار متغیر است ، می توانید سفرهای خود را طی 7 روز ترتیب دهید.

اگر راننده هستید ، برای بهره مندی از پاداش ، ثبت نام کرده و وارد محل کارپولینگ و/یا شرکت شریک شوید. شما قادر خواهید بود برای کارپول یا ملاقات با افراد جدید ، همکاران کار را پیدا کنید. پاداش حتی در خارج از مشارکت نیز امکان پذیر است. پاداش در تراز Klaxit شما در دسترس است و سپس می توانید به حساب بانکی خود پرداخت کنید.

می توانید Klaxit را از تلفن های هوشمند Android و iPhone بارگیری کنید.

تا سال 2024 ، ممکن است Klaxit را در برابر Blablacar پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با مقاله ما مشورت کنید: فناوری فرانسوی: Blablacar می خواهد Klaxit ، متخصص در سفرهای خانگی را بپردازد