وسایل نقلیه الکتریکی هیوندای | Kona Electric ، Ioniq 5 و Ioniq 6. | Hyundai Canada ، Hyundai Ioniq 5 2022: برگه قیمت و فنی

Hyundai Ioniq 5 2022: برگه قیمت و فنی

Ioniq 5 یک وسیله نقلیه الکتریکی بسیار ابتکاری در هیوندای است که طیف وسیعی از ویژگی ها و ظرفیت های پیشرفته را ارائه می دهد. یکی از برجسته ترین ویژگی های Ioniq 5 ، صفحه نمایش واقعیت افزوده آن است که شیشه جلو اتومبیل را به صفحه نمایش تبدیل می کند. این وسیله نقلیه همچنین دارای بار دو طرفه با وسیله نقلیه برای بارگذاری (V2L) است که این امکان را می دهد تا از آن به عنوان منبع تهیه لوازم خانگی و لوازم خانگی در خانه استفاده شود. Ioniq 5 دارای یک گروه ابزار دیجیتالی کامل 12.3 اینچ و یک صفحه لمسی 12.3 اینچی با ناوبری و همچنین یک سیستم صوتی برتر Bose® در دسترس است. سایر ویژگی ها شامل کمک به پارکینگ از راه دور در دسترس ، مانیتور نمای پانوراما و روشنایی اتاق داخلی با حداکثر 64 رنگ برای انتخاب.

آینده رانندگی با وسایل نقلیه الکتریکی هیوندای.

آخرین وسایل نقلیه برقی هیوندای را با ویژگی های پیشرفته طراحی شده برای بهبود تجربه رانندگی خود کشف کنید. سازگاری سریع باتری EV با سیستم شارژ سریع چند 400/800 ولت تضمین می کند که زمان کمتری را برای بارگیری و زمان بیشتری در جاده می گذرانید. با استقلال کاملاً برقی بیش از 400+ کیلومتر ، می توانید بدون نگرانی در مورد عدم برق ، از سفرهای طولانی تر لذت ببرید. از اندازه باتری و گزینه های انتقال انعطاف پذیر (FWD/RWD/AWD) انتخاب کنید و به شما امکان می دهد تا با توجه به نیاز خود ، وسیله نقلیه خود را شخصی سازی کنید. Ioniq 5 و Ioniq 6 همچنین دارای ظرفیت شارژر دو طرفه V2L در صفحه هستند و به شما امکان می دهند از ماشین خود به عنوان منبع تأمین دستگاه ها و دستگاه ها استفاده کنید. علاوه بر این ، پلت فرم E-GMP ما که به VE اختصاص داده شده است ، موثرترین بسته بندی موتور الکتریکی ، باتری و سیستم برق در شاسی را تضمین می کند و یک رانندگی نرم و کارآمد را به شما ارائه می دهد. از مزایای انتشار گازهای گلخانه ای بدون انتشار و دسترسی به خطوط ترافیکی که برای وسایل نقلیه تمیز در مناطق قابل اجرا محفوظ است ، استفاده کنید ، دامنه وسیله نقلیه الکتریکی هیوندای انتخاب هوشمندانه برای هادی های نگران کننده محیط زیست است. آینده رانندگی را با وسایل نقلیه الکتریکی هیوندای کشف کنید.

کونا برقی

Electric Kona یک وسیله نقلیه الکتریکی الکتریکی پیشرفته است که با سکوی Hyundai Superructure ™ ساخته شده است که برای محافظت از سرنشینان در صورت برخورد با جذب انرژی مضر و هدایت مجدد آن به دور از محفظه مسافر طراحی شده است. Kona برقی از یک موتور الکتریکی بهره می برد که گشتاور فوری و لوله نرم و ساکت را ارائه می دهد. این کشور دارای یک استقلال تا 415 کیلومتر در یک بار واحد است و آن را به گزینه ای عالی برای سفرهای روزانه و سفرهای طولانی تبدیل می کند. Kona Electric همچنین شامل فناوری های ایمنی و راحتی در دسترس است ، مانند هشدار برخورد در نقطه کور ، هشدار برخورد صلیب عقب و صفحه لمسی 10.25 اینچ با ناوبری و ادغام تلفن های هوشمند. به طور کلی ، Kona برقی یک وسیله نقلیه برقی اوج است که سطح بالایی از عملکرد ، ایمنی و راحتی را ارائه می دهد.

استقلال کاملاً برقی با توجه به راهنمای مصرف سوخت 2023 برای منابع طبیعی کانادا حداکثر 415 کیلومتر. استقلال واقعی بسته به شرایط رانندگی و اضافه کردن لوازم جانبی خاص خودرو ممکن است متفاوت باشد.

یونیک 5

Ioniq 5 یک وسیله نقلیه الکتریکی بسیار ابتکاری در هیوندای است که طیف وسیعی از ویژگی ها و ظرفیت های پیشرفته را ارائه می دهد. یکی از برجسته ترین ویژگی های Ioniq 5 ، صفحه نمایش واقعیت افزوده آن است که شیشه جلو اتومبیل را به صفحه نمایش تبدیل می کند. این وسیله نقلیه همچنین دارای بار دو طرفه با وسیله نقلیه برای بارگذاری (V2L) است که این امکان را می دهد تا از آن به عنوان منبع تهیه لوازم خانگی و لوازم خانگی در خانه استفاده شود. Ioniq 5 دارای یک گروه ابزار دیجیتالی کامل 12.3 اینچ و یک صفحه لمسی 12.3 اینچی با ناوبری و همچنین یک سیستم صوتی برتر Bose® در دسترس است. سایر ویژگی ها شامل کمک به پارکینگ از راه دور در دسترس ، مانیتور نمای پانوراما و روشنایی اتاق داخلی با حداکثر 64 رنگ برای انتخاب.

Ioniq 6 وسیله نقلیه کاملاً الکتریکی هیوندای است که به لطف یک تجربه رانندگی سیال برای بهبود زندگی روزمره طراحی شده است. Ioniq 6 دارای یک شبح آیرودینامیکی تصفیه شده ، یک ویژگی داخلی متفکرانه و شخصی است. این وسیله نقلیه برای تعریف مجدد محدودیت تحرک برقی با ارائه فضایی که WAH را برای رانندگی به ارمغان می آورد ، طراحی شده است.

نام تجاری جدید Kona 2024 به زودی در حال آمدن است.

برخلاف بیشتر وسایل نقلیه ارائه شده در طیف وسیعی از پیشرانه ، Kona جدید به عنوان یک وسیله نقلیه برقی آغاز شده است. این یک رویکرد تکنولوژیکی برای مفهوم ما را ترغیب کرد ، با استفاده از زیبایی شناسی آوانگارد. نتیجه: Kona جدید دارای معماری جهانی و یک سبک منحصر به فرد است.

سوالات متداول

اتومبیل های برقی یا وسایل نقلیه باتری برقی (BEV) دارای یک پیشرانه الکتریکی و یک موتور با یک باتری بزرگ هستند. این وسایل نقلیه 100 ٪ غیرقانونی هستند. شما فقط می توانید با وصل کردن آنها به یک پریز برق یا ایستگاه شارژ برای وسایل نقلیه برقی برای شارژ مجدد باتری ، آنها را “تغذیه” کنید.

شارژر سطح 1 (1.4 کیلو وات) ، که سوکت استاندارد خانه است ، تقریباً 48 ساعت برای بار کامل طول می کشد. یک شارژر سطح 2 (7.2 کیلو وات) می تواند در طی 7 تا 10 ساعت بار کامل را فراهم کند. شارژرهای سطح 3 (حداقل 50 کیلو وات) می توانند تا 80 ٪ بار در طی 1 تا 2 ساعت بار را فراهم کنند. زمان شارژ بر اساس تست های سازنده تخمین می زند ، قدرت بار و بسته به مدل بسته به وضعیت فعلی متغیر است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد بار ، به دفترچه راهنمای خود مراجعه کنید. مدل هایی با استفاده از پلت فرم E-GMP (IONIQ 5 و 6) با استفاده از یک شارژر سطح 3 با 350 کیلو وات ، ظرفیت بارگیری از 10 تا 80 ٪ در 18 دقیقه را دارند.

هیوندای کانادا طیف وسیعی از وسایل نقلیه برقی را ارائه می دهد که قیمت آنها بسته به مدل و سطح پایان متفاوت است. به عنوان مثال ، Hyundai Ioniq 5 2022 قیمت اولیه 44.999 دلار دارد. Hyundai Ioniq 6 2023 قیمت شروع 54،999 دلار CAD دارد. این مجهز به ویژگی های پیشرفته مانند کمک رانندگی در بزرگراه ، کمک به نظارت بر مسیر و کنترل کروز تطبیقی ​​است. پلاگین پلاگین توسان ، با باتری لیتیوم یون 13.8 کیلووات ساعت ، می تواند تا 53 کیلومتر استقلال برقی کامل را با یک بار واحد فراهم کند و قیمت شروع 44.999 دلار دارد.

هزینه نگهداری وسایل نقلیه الکتریکی هیوندای در کانادا بسته به مدل و نوع خدمات مورد نیاز متفاوت است.

وسایل نقلیه برقی ممکن است کاهش استقلال هوای بسیار سرد خود را تجربه کنند. این با این واقعیت توضیح داده شده است که وسایل نقلیه برقی باید یک سیستم گرمایش برقی مستقل را تأمین کنند که انرژی خود را از باتری وسیله نقلیه بیرون می کشد. برای مقابله با این واکنش طبیعی ، ما وسایل نقلیه برقی خود را از سیستم پمپ حرارتی متناسب کرده ایم که انرژی کالری را در هوای خارج ضبط می کند و آن را به گرما در کابین تبدیل می کند ، بنابراین استفاده از انرژی الکتریکی توسط سیستم تهویه و گرمایش را کاهش می دهد. آنها همچنین دارای یک سیستم مدیریت دمای باتری هستند که باتری را گرم می کند در حالی که وسیله نقلیه به ایستگاه شارژ وصل شده است تا از دست دادن استقلال در هوای سرد کاهش یابد. این دو سیستم علاوه بر این که به این اعتماد به نفس کمی اضافی که به آنها نیاز دارند ، برای مقابله با زمستان های کانادایی مناسب هستند.

یک وسیله نقلیه ترکیبی از موتور بنزینی و موتور الکتریکی برای پیشران استفاده می کند. یک وسیله نقلیه الکتریکی فقط از موتور الکتریکی برای پیشران استفاده می کند – بدون بنزین مورد نیاز. باتری با چگالی بالا وسیله نقلیه الکتریکی باید بطور دوره ای از طریق منبع تغذیه خارجی بارگیری شود.

از آنجا که هیبریدها وسایل نقلیه انتشار صفر محسوب نمی شوند ، آنها واجد شرایط تخفیف برای وسایل نقلیه برقی در کانادا نیستند.PHEV ها فقط می توانند بر روی برق کار کنند ، بنابراین می توانند واجد شرایط تخفیف برای وسایل نقلیه برقی کوچکتر در کانادا باشند. واجد شرایط بودن به استقلال الکتریکی و قیمت بستگی دارد. برای به دست آوردن تخفیف کامل ، شما باید ماشین را خریداری یا اجاره کنید.بسیاری از وسایل نقلیه برقی واجد شرایط تخفیف فدرال و تخفیف های اضافی در استان های خاص هستند که می تواند منجر به پس انداز قابل توجهی مانند 12000 دلار در کبک شود. واجد شرایط بودن تخفیف براساس قیمت خرید است. برای دریافت تخفیف کامل ، باید وسیله نقلیه را خریداری یا اجاره کنید.اگر ماشین شما واجد شرایط تخفیف وسایل نقلیه برقی باشد ، فروشنده شما مبلغ کل قیمت پرداخت شده در زمان خرید را کسر می کند.شرایط اعمال می شود. برای اطلاعات بیشتر به نمایندگی محلی هیوندای خود مراجعه کنید.

وسایل نقلیه برقی و هیبریدی هیوندای با ضمانت کامل 5 سال / 100000 کیلومتر و ضمانت 8 سال / 160،000 کیلومتر برای اجزای هیبریدی و برقی همراه است.

Hyundai Ioniq 5 2022: برگه قیمت و فنی

Hyundai Ioniq 5 2022: برگه قیمت و فنی

در اتاق ساعت موجود ، دامنه قیمت SUV های جدید Ioniq 5 2022 در کبک برای نسخه ضروری آن از 47438 دلار شروع می شود. نسخه های طولانی و ترجیحی با برد طولانی به ترتیب از 49438 دلار و 54438 دلار در دسترس هستند. شما می توانید بیشترین نسخه را دریافت کنید ، Ioniq 5 AWD Long Range 2022 را با قیمت اولیه 57،438 دلار ترجیح دهید. مصرف کننده می تواند از یارانه فدرال 5000 دلار و اعتبار استان ، که هنوز هم در حال لازم است ، 8000 دلار پس از مالیات بهره مند شود.

طراحی آن و رنگهای ارائه شده

نمای جلوی 3/4 از Hyundai Ioniq 5 2022 از رنگ خاکستری و تغییرات سبز

Hyundai Ioniq 5 2022 | تغییرات خاکستری و سبز

در نگاه اول ، این SUV 5 صندلی 5 درب اجازه دهید نگاهی به یک لمس آینده نگر داشته باشد. تماشای و تلفیقی بسیار زیبا است. با زاویه های تصفیه شده و بدنه مدرن ، با سایر وسایل نقلیه برقی موجود در بازار متفاوت است. چراغهای جلو و چراغهای مستطیل به لمس نوآورانه و بسیار مفرد اضافه می کنند. او همچنین با آغوش خرد شده در دندان ها نیز بدون توجه نخواهد شد.

در مورد انتخاب رنگ ها ، هیچ کمبودی وجود ندارد HYUNDAI IONIQ 5 : سفید شکسته ، خاکستری و تغییرات آن ، سیاه ، تن های مختلف سبز ، آبی ؛ رنگی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد. تولید کننده کره ای از قبل محیط شما را رنگ می کند.

باتری و استقلال آن

اینجاست که معجزه اتفاق می افتد. دو موتور به شما عرضه می شود ، یکی با تمام چرخ های چرخ (Ti Toolonous Long). اولین موتور الکتریکی مگنت دائمی با ظرفیت 58 کیلووات ساعت با موتورهای عقب اجازه می دهد تا Ioniq 5 دامنه 354 کیلومتر. بنابراین ، این باتری یک موتور 225 اسب بخار و 258 پوند فوت گشتاور را متحرک می کند. همچنین لازم به ذکر است که شارژ مجدد باتری در Ioniq 5 می تواند 80 ٪ را در 18 دقیقه با ترمینال الکتریکی 350 کیلو وات تکمیل کند.

زنان

از طرف دیگر ، نسخه پیشرانه اتوماتیک طولانی با باتری 77.4 کیلووات ساعت به شما تحویل داده می شود که این استقلال را با سرعت 480 کیلومتر افزایش می دهد. سرانجام ، در نسخه طولانی T اتوماتیک ، موتور الکتریکی 320 اسب بخار قدرت و 446 پوند فوت گشتاور تولید می کند.

این چند جزئیات در حال حاضر نشان می دهد که Hyundai Ioniq 5 2022 جدید یک شانس بد در جاده های ما خواهد بود و از نظر افزایش استقلال در گروه خود ، برجسته می شود. با چنین آماری ، او در حال حاضر در صدر جدول قرار دارد. پیروان وسایل نقلیه برقی آن را پاره می کنند زیرا کارآمد است.

فضای داخلی SUV هیوندای و ابعاد آن

راننده زن به راحتی در صندلی جلوی گسترده Hyundai Ioniq 5 2022 نصب شده است

در این SUV ، یک کابین بسیار جادار را کشف خواهید کرد. تولید کننده کره ای به همه چیز فکر کرده و سبک مینیمالیستی را اتخاذ کرده است ، به طوری که فضای داخلی Ioniq 5 بسیار کاربردی است. ما همچنین حجم آن را در 3،015 لیتر برای سرنشینان ایجاد می کنیم و آن را به یک وسیله نقلیه جادار تبدیل می کنیم ، بسیار بالاتر از بسیاری از وسایل نقلیه دیگر در الگوی و دسته آن. راحت است و مسافران عقب ترخیص خوبی برای پاها خواهند داشت. از آنجا که می تواند روی یک کف صاف بین صندلی های جلو حساب شود ، در فضا به دست خواهید آورد و تمام راحتی را احساس خواهید کرد. از طرف راننده ، دو صفحه بزرگ را بایستید که یکی از آنها 12.3 اینچ با سیستم صوتی برند Bose در 8 بلندگو است.

سرانجام ، Ioniq 5 بزرگ است و می تواند در ابعاد زیر حساب کند: 4،635 میلی متر طول ، 1890 میلی متر عرض و 1600 میلی متر برای ارتفاع. SUV ظرفیت بکسل 680 کیلوگرم دارد و فضای ذخیره سازی آن در صندوق عقب 1680 لیتر در هنگام پایین آمدن صندلی ها است. به راحتی می توانید تمام جاذبه های خود را قرار داده و به یک ماجراجویی بروید.

تمام صندلی های نیمه دست در

قیمت های آن

آماده برای خرید ، دامنه قیمت SUV جدید Ioniq 5 2022 بین 47438 دلار و 57438 دلار متفاوت است. قیمت اصلی نسخه های آن زیر 60،000 دلار است ، مصرف کننده می تواند از یارانه فدرال 5000 دلار و اعتبار استانی ، که هنوز هم در حال لازم است ، 7000 دلار بهره مند شود.

برگه فنی

برگه فنی Ioniq 5 ، چشمگیر در وصیت نامه !

موتور الکتریکی 2 AR

58.0 کیلووات ساعت باتری لیتیوم یون

استقلال: 354 کیلومتر

0-100 کیلومتر در ساعت: 7.4 ثانیه

225 اسب بخار و 258 پوند فوت زوج

موتور الکتریکی 4rm

77.4 کیلووات ساعت باتری لیتیوم یون

استقلال: 480 کیلومتر

0-100 کیلومتر در ساعت: 4.9 ثانیه

225 اسب بخار و 258 پوند فوت زوج

نسخه های موجود:

پیشرانه اتوماتیک استاندارد: استقلال 354 کیلومتر

پیشرانه اتوماتیک طولانی: خودمختاری 480 کیلومتر

Ti Automatic Long: استقلال 435 کیلومتر

ظرفیت بکسل: 680 کیلوگرم

حجم تنه با صندلی های پایین: 1680 لیتر

نتیجه

بعد از همه آنچه در مورد Hyundai Ioniq 5 2022, تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که منتظر بمانید تا زمانی که در فروشنده هیوندای خود بینی می کند. بدون صبر ? کشف کردن Kona 2022 برقی !

نمای عقب 3/4 از هیوندای Ioniq 5 2022 پارک شده روی سطح D

قرار ملاقات از کارشناسان ما بخواهید همین الان. هیوندای لسارد در کبک ، فروشنده مورد نیاز خود برای وسیله نقلیه الکتریکی بعدی خود. از ما استفاده کنید پیشنهادات زمانی و امروز با یکی از مشاوران ما صحبت کنید. هیوندای لسیارد, کسی که شما را بزرگ نجات می دهد !

مقالات دیگر برای خواندن

هیوندای توسان HEV و PHEV 2023: برگه قیمت و فنی

28 ژوئیه 2023,

هیوندای توسان HEV و PHEV 2023: برگه قیمت و فنی

شما بین توسان و یک SUV هیبریدی دیگر دریغ می کنید ? دیگر نگاه نکنید زیرا توسان نیز در نسخه های هیبریدی هیبریدی و قابل شارژ موجود است ! از نظر طراحی ، عناصر بسیار کمی آنها را از مدل های بنزین متمایز می کنند ، در صورتی که نسخه های هیبریدی قابل شارژ ، وجود یک بندر شارژ و حضور اپتیک در جبهه Le de L ‘در جلو و عقب.

هیوندای کونا 2024

28 ژوئیه 2023,

هیوندای کونا 2024

با نام تجاری جدید Hyundai Kona 2024 در تاریخ 6 مارس از نمایش جهانی جهانی رونمایی شد و مشخص است که تولید کننده تمام آدامس ها را برای ارائه یک SUV برقی و بنزینی که خارج از حد معمول است ، قرار داده است. اگرچه تا به امروز جزئیات کمی فاش شده است ، لسارد هیوندای در مورد این SUV های جدید هیوندای که به زودی خیابان های کبک و لویس را به خود جلب می کند ، به شما می گوید ! در.

ماشین ترکیبی چگونه کار می کند؟

چگونه یک ماشین ترکیبی کار می کند ?

با افزایش قیمت سوخت ، خریداران به طور فزاینده ای به دنبال مدل هایی با راندمان انرژی بهتر مانند وسایل نقلیه هیبریدی هستند. اما دقیقاً ، آیا می دانید ماشین ترکیبی چگونه کار می کند ? فروشنده هیوندای Laterard شما در کبک ، در مورد آن بیشتر به شما می گوید ! عملکرد اتومبیل های هیبریدی غیر قابل انکار یک وسیله نقلیه ترکیبی.