رندر انیمیشن – مستندات کتابچه راهنمای Krita 5.2.0 ، انیمیشن شبکه دیجیتال DNA – برنامه هایی در Google Play

انیمیشن شبکه دیجیتال DNA

دستورالعمل های زیر نحوه دریافت نسخه غیر با بسته بندی FFMPEG و تنظیم آن را توضیح می دهد. تنظیم یک بار یک بار است ، بنابراین دیگر نیازی به انجام این کار نخواهید داشت.

ارائه خانه انیمیشن

رندر انیمیشن به شما امکان می دهد انیمیشن خود را به یک دنباله تصویر ارائه دهید, .گیف , .MP4 , .MKV ، طلا .پرونده OGG. جایگزینی صادرات انیمیشن IT .

برای ارائه به فرمت فایل متحرک ، Krita ابتدا به یک دنباله PNG ارائه می دهد و سپس از FFMPEG ، که در رمزگذاری در پرونده های ویدیویی بسیار خوب است ، استفاده می کند تا این دنباله را به یک فرمت فایل متحرک ارائه دهد. دلیل این فرآیند دو مرحله ای این است که پرونده های انیمیشن می توانند واقعاً پیچیده و واقعاً بزرگ باشند ، و این بهترین راه برای امکان کنترل روند صادرات است. به عنوان مثال ، اگر رایانه شما سکسکه دارد ، و یک قاب عجیب و غریب را ذخیره می کند ، ابتدا ذخیره توالی تصویر به شما امکان می دهد فقط قبل از ارائه آن ، یک قاب عجیب را از بین ببرید.

این بدان معنی است که شما باید قبل از شروع رندر ، مکان مناسبی پیدا کنید تا قاب های خود را بچسبانید. اگر فقط انیمیشن های پرتلاش را انجام می دهید ، می توانید از یک نقطه در هارد دیسک خود با اتاق کافی استفاده کنید و دنباله حذف را پس از ارائه انتخاب کنید .

عمومی¶

اولین فریم از محدوده قاب هایی که می خواهید تنظیم کنید. به طور خودکار روی اولین قاب انتخاب فعلی خود در جدول زمانی تنظیم کنید. این زمانی مفید است که شما فقط می خواهید دوباره بخشی را تکرار کنید.

همانطور که در بالا وجود دارد ، آخرین قاب دامنه قاب هایی که می خواهید تنظیم کنید. به طور خودکار روی آخرین قاب انتخاب فعلی خود در جدول زمانی تنظیم کنید.

صادرات به عنوان دنباله تصویر

قالب پرونده برای صادر کردن دنباله به. هنگام ارائه ما PNG را ریختیم. گزینه های صادرات معمول را می توان با آن اصلاح کرد . .

جایی که دنباله تصویر را به. برخی از افراد برای استفاده از یک پیشروی فلش یا شاید سختگیری سریع استفاده می کنند.

نام پایه دنباله تصویر شما. این بسته به قاب با یک عدد پسوند می شود.

شماره گذاری را شروع کنید.

فریم ها با استفاده از نام پایه در بالا و اضافه کردن یک عدد برای قاب نامگذاری شده اند. این به شما امکان می دهد تا شماره فریم را شروع کنید ، بنابراین ارائه از 8 تا 10 با نقطه شروع 3 به شما تصاویر به نام 11 و 15 می دهد. برای برنامه هایی که توالی ها را با 0 یا برای خروجی دقیق درک می کنید مفید است.

فقط قاب های منحصر به فرد

به طور معمول Krita برای هر FPS در دنباله یک قاب ایجاد می کند. تیک تیک این فقط باعث ایجاد کلید های کلید می شود و باعث صرفه جویی در فضا می شود.

صادرات به عنوان ویدیویی

عرض مورد نظر را در پیکسل ها تنظیم کنید.

ارتفاع مورد نظر را در پیکسل ها تنظیم کنید.

فریم های مورد نظر را در هر ثانیه تنظیم کنید.

فیلتر مقیاس گذاری را تنظیم کنید. BICUBIC برای اکثر جعبه ها خوب است ، اما اگر می خواهید ، مثلاً یک انیمیشن هنری پیکسل را با دو برابر صادر کنید ، [نزدیکترین] همسایه جزئیات خوب را بهتر می کند.

قالب پرونده برای ارائه به. همه به جز GIF گزینه های اضافی دارند که می توانند از طریق آن دستکاری شوند . .

اجاره و نام انیمیشن rendred.

شامل هر صوتی که اضافه کرده اید.

اجاره ای که در آن ffmpeg وجود دارد.

اصلاح شده در نسخه 5.2: این اکنون اختیاری است. عملکرد FFMPEG همراه Krita قادر به ارائه برخی از گزینه ها است ، اما اگر می خواهید از نسخه خاصی از FFMPEG برای ارائه فیلم ها استفاده کنید ، هنوز هم برای تنظیم این مورد استفاده می شود.

دنباله را بعد از ارائه حذف کنید

دنباله تصویر prerendred را پس از ارائه حذف کنید. این به شما امکان می دهد جایی را انتخاب کنید که مقداری فضا را ذخیره کنید و یا دنباله را برای هنگام رمزگذاری ناکام ذخیره کنید.

منسوخ از نسخه 5.2: از 5.2 ، Krita همیشه در صورت صادرات به عنوان دنباله تصویر در هنگام صادرات به عنوان ویدیو ، توالی تصویر را حذف می کند.

Krita در حال حاضر از ارائه فیلمبرداری با عناصر شفاف پشتیبانی نمی کند ، و در عوض آنها را به عنوان سیاه ارائه می دهد. برای مبارزه با این ، می توانید یک لایه کاملاً رنگی و مات را در پایین پرونده اضافه کنید.

تنظیم Krita برای صادرات PAN ANIMATIONS

اصلاح شده در نسخه 5.2.

خود کریتا 5.2 ، Krita بخش کوچکی از ffmpeg را بسته بندی می کند. این بدان معنی است که برای ارائه انیمیشن ها نیازی به بارگیری و راه اندازی FFMPEG نخواهید داشت. نسخه های مختلف این برنامه گزینه های مختلفی دارند و متخصصان فیلم ممکن است بخواهند از نسخه خاصی از FFMPEG برای به دست آوردن گزینه های کدک بیشتر استفاده کنند.

FFMPEG بسته بندی شده از ظروف زیر پشتیبانی می کند: WebM ، Matroska و OGG ، که در اطراف داده های ویدیویی (در میان دیگران) قرار دارند ، که با کدک ها رمزگذاری شده اند ، که FFMPEG بسته بندی شده از آن پشتیبانی می کند:

دستورالعمل های زیر نحوه دریافت نسخه غیر با بسته بندی FFMPEG و تنظیم آن را توضیح می دهد. تنظیم یک بار یک بار است ، بنابراین دیگر نیازی به انجام این کار نخواهید داشت.

مرحله 1 – بارگیری ffmpeg در

برای ویندوزناسیون

به بخش انتشار بروید و لینک بارگیری را انتخاب کنید که می گوید FFMPEG-Essentials.زیپ .

از کدام پرونده ای را که نام پرونده شامل کلمه به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید . با کریتا کار نخواهد کرد.

اگر نام پرونده به پایان برسد .7z ، شما هنوز هم می توانید از آن استفاده کنید ، اما پس از آن باید برنامه ای داشته باشید که بتواند بایگانی 7zip را باز کند (برای امتحانات 7zip). در مورد .فایل زیپ ، می توانید آن را فقط با استفاده از مرورگر File Windows باز کنید.

برای macOS¶

لطفا به بخش بالا مراجعه کنید. با این حال ، در عوض ffmpeg از اینجا غافل می شود. فقط دکمه بزرگ سبز را در سمت چپ زیر عنوان FFMPEG انتخاب کنید. شما همچنین به یک ابزار بایگانی که پشتیبانی می کند نیز نیاز خواهید داشت .7z ، صمیمانه ffmpeg ساختهای ما در ساخت آنها را ارائه می دهد .قالب 7z. اگر یکی ندارید ، چیزی مثل Keka را امتحان کنید.

از طرف دیگر می توانید متن کوچکتر را در زیر دکمه بزرگ سبز پیدا کنید که گفتن آن به عنوان zip بارگیری می شود . سپس باید بتوانید آن را فقط با استفاده از Finder استخراج کنید.

برای لینوکس

FFMPEG را می توان از Restitiers در بیشتر سیستم لینوکس نصب کرد. نسخه 2.6 برای پشتیبانی مناسب از GIF مورد نیاز است ، زیرا ما از عملکرد Palettegen استفاده می کنیم.

مرحله 2 – از بین بردن و پیوند دادن به Kritaiver

برای ویندوزناسیون

پس از بارگیری ، به اجاره پرونده بروید. بر روی پرونده FFMPEG راست کلیک کنید و Extract All را انتخاب کنید. . مقصد پرونده را انتخاب کرده و پرونده را به “ffmpeg” تغییر نام دهید.

ذخیره فایل در زیر C: درایو آسان است ، اما هر اجاره ای خوب است.

Krita را باز کنید و به File ‣ Render Animation بروید. . تحت Export> Video ، روی نماد پرونده در کنار FFMPEG کلیک کنید. این پرونده C:/FFMPEG/BIN/FFMPEG را انتخاب کنید.Exe را کلیک کنید و OK را کلیک کنید .

مسیر ffmpeg

اگر FFMPEG را در اجاره های مختلف ذخیره کرده اید ، FFMPEG/BIN/FFMPEG را انتخاب کرده اید.از پیش .

برای macOS¶

پس از بارگیری FFMPEG ، فقط باید آن را استخراج کنید و سپس به سادگی در اجاره FFMPEG در Krita مانند/کاربران/استفاده/بارگیری/ffmpeg به آن اشاره کنید (با استفاده از آنها بارگیری و استخراج می کنید .پرونده 7z به/کاربران/کاربر/بارگیری).

برای لینوکس

FFMPEG ، در صورت نصب از Restitiers ، معمولاً در/usr/bin/ffmpeg یافت می شود .

مرحله 3 – آزمایش یک خانه انیمیشن در

ffmpeg.Exe همان چیزی است که Krita برای انجام همه سحر و جادو انیمیشن خود از آن استفاده می کند. حالا که قلاب شده است ، اجازه دهید آن را آزمایش کنیم.

بیایید یک GIF متحرک بسازیم. در گفتگوی انیمیشن رندر ، Render را به عنوان فیلد به “تصویر gif” تغییر دهید. اجاره فایل را در جایی که با منوی “پرونده” در زیر ذخیره می شود انتخاب کنید. من فقط آن را در دسک تاپ خود ذخیره کردم و آن را صدا کردم “صادر کردن.گیف“”. پس از اتمام کار ، باید بتوانید آن را باز کنید و انیمیشن را ببینید.

به طور پیش فرض ، FFMPEG فایلهای MP4 را با کدک خیلی جدید ارائه می دهد ، به این معنی که ویندوز مدیا پخش قادر به پخش آن نخواهد بود. بنابراین برای ویندوز ، قبل از ارائه “High422” برای پروفایل “High422” “پایه” را انتخاب کنید.

MACOS با هیچ نرم افزاری برای پخش پرونده های MP4 و MKV همراه نیست. اگر از Chrome برای مرورگر وب خود استفاده می کنید ، می توانید فایل ویدیویی را به آن بکشید و فیلم باید پخش شود. در غیر این صورت برای دیدن ویدیو باید برنامه ای مانند VLC دریافت کنید.

© مجوز کپی رایت تحت مجوز مستندات رایگان GNU 1.3+ مگر اینکه استات در غیر این صورت باشد. ساخت 2458.

انیمیشن شبکه دیجیتال DNA

بهترین انیمیشن زنده از ژاپن و فراتر از آن در DNA است!

شبکه دیجیتال DNA یا انیمیشن پلت فرم گسترده پخش ویدیوی فرانسوی است که به انیمیشن اختصاص داده شده است.

در کاتالوگ ، کلاسیک های عالی و همه ژانرهای انیمه ژاپنی: Seinen ، Shônen ، Shôjo و غیره.؛ با برنامه: یک قطعه ، ناروتو ، ناروتو شیپودن ، برووتو ، آکیرا ، توکیو غول ، حمله به تایتان ، هانتر X هانتر ، بوروتو ، پری ، اسلای دیو ، اژدها کوست ، مقدسین ، یادداشت مرگ و لیست هنوز طولانی است !

انتخاب ما نه تنها محتوای ژاپنی را شامل می شود ، بلکه به ژانرها و آثار دیگری نیز گسترش می یابد که تیم ما برای مشترکان پرشور ما ، جایی که مانگا برای پخش انیمه سازگار است یا نه ، سریال یا فیلم ها را اقتباس کرده است.

برای مشترکان ما که در حال حاضر والدین هستند ، ما عناوین پرچمدار و سریال هایی داریم که کودکان می توانند در یک محیط کاملاً مطمئن به پروفایل بچه ها تماشا کنند. Molang ، Spirou ، ماجراهای Tintin ، Samson و Neon ، Galactik Football یا Princess Sarah هیچ اسرار برای فرزندان شما نخواهد داشت و نه برای شما!

از جمله ویژگی های کلیدی برای تماشای محتوای خود به طور جدی خواهید یافت:

=> حالت آفلاین برای دسترسی به DNA حتی در صورت عدم اتصال
=> HD ، VOSTFR و VF
=> Multiprofile که به شما امکان می دهد حداکثر 4 پروفایل در هر حساب ایجاد کنید ، قابل تنظیم با آواتارها.
=> Multiscreen ، DNA در رایانه شخصی ، موبایل ، رایانه لوحی ، تلویزیون ، کنسول در دسترس است.
=> لیست تماشا برای کنار گذاشتن آنچه می خواهید تماشا کنید یا جلسه کوچک خود را با آنچه دوست دارید تماشا کنید و فقط آن را انجام دهید.
=> توصیه شخصی شده و خواندن
شما قبلاً در DNA مشترک شده اید ، با شناسه های خود ارتباط برقرار کنید! هنوز مشترک نشده است? شما برای چه چیزی می خواهید! برنامه را بارگیری کنید و به خودتان اجازه دهید راهنما باشید 🙂