ساعت متصل به کودک | Krono-Kids ، Kiwipwatch ، ساعت متصل برای کودکان اطمینان والدین!

ساعت متصل کودکان

1 سال است که نوح ساعت Kiwipwatch خود را دارد و ما همه آن را دوست داریم! یک وسیله واقعی برای ارتباطی برای رها کردن او کمی آزادی.

ساعت متصل کودکان

⭐ به مجموعه ما خوش آمدید ساعتهای کودکان متصل ! Krono-Kids گروهی از ابرقهرمانان کوچک هستند که به دلیل تخصص خود در ساعتهای کودکان شناخته می شوند ! در اینجا مجموعه عالی ساعتهای متصل ما را برای تجهیز فرزند خود ، کوچک یا بزرگ پیدا خواهید کرد ! چه در دبستان یا اینکه در دبیرستان است ، همه خوشبختی خود را پیدا می کنند ! کدام ساعت متصل برای انتخاب مچ دست پسرم یا شاهزاده خانم من ? چه مواد لطف می کنند ? چه ویژگی هایی را انتخاب کنید ? GPS ، تماس ها ، بلوتوث ، مراحل? ما همه چیز را برای شما توضیح می دهیم ، خود را با فوق العاده عینک خود تجهیز کرده و از راهنمای Chrono پیروی کنید.

در Krono-Kids ما دوست داریم بیشترین انتخاب ممکن از ساعتهای با کیفیت را به شما ارائه دهیم. اما ما شما را در وسط طبیعت قرار نمی دهیم بدون اینکه به شما کمک کنیم انتخاب کنید ! وقتی در مورد ساعت متصل صحبت می کنیم ، به راحتی می توان بین مدل های مختلف ، دامنه قیمت و ویژگی ها گم شد. برای دیدن واضح تر ، می توان تمایز قائل شد 3 دسته ساعتهای متصل ::

دستبند متصل به کودک: دستبند اغلب پوشیدن خوب و بسیار دلپذیر است. ایده آل برای بچه های کوچک و به عنوان اولین ساعت یا ساعت دوم. استفاده آسان ، زمان آن را می دهد و از ویژگی های بسیار عملی برای ورزشکاران کوچک برخوردار است. خیلی اوقات ، این یک پیشخوان ساقه ، تخمین مسافت طی شده و کالری سوخته و یک سنسور ضربان قلب است. ابزارهای بسیار مفیدی برای اندازه گیری عملکرد شما در طول فعالیت های ورزشی ! سمت طراحی ، ظرافت و تنوع رنگ آنها آن را به یک متحد اصلی برای یک سبک موفق کالج تبدیل می کند ! اغلب اوقات ، به طور واضح ضد آب است تا در محیط آبزی مورد استفاده قرار گیرد. سرانجام ، این پرونده دارای درگاه USB یا سوکت است که به شما امکان می دهد کلاه ایمنی یا هدفون را به هم وصل کنید ، که به کودک یا نوجوان شما امکان می دهد در هر زمان به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهد ! دستبندهای متصل به کودکان متصل یک ایده هدیه کریسمس بسیار خوب برای افراد جوانتر است که می خواهند در دنیای دیجیتال پا بگذارند ! دامنه قیمت نیز مقرون به صرفه است و آن را به یک انتخاب آشکار برای والدین تبدیل می کند !

ساعت مچی کودک با سیم کارت: سازش عالی بین قیمت و ویژگی ها ! این نوع ساعت متصل به کودک شما اجازه می دهد تا کاملاً مستقل باشد ، با سیم کارت یکپارچه خود تماس بگیرد و اعلان ها و هشدارهای مهم را دریافت کند. بسیاری از ویژگی ها از طریق صفحه لمسی مدل های مختلف امکان پذیر است: دوربین HD ، بازی های آموزشی ، گامومتر ، GPS. این نوع ساعت مزایای بسیاری را برای والدین و به ویژه آرامش ارائه می دهد ! با استفاده از عملکرد جغرافیایی ، می توان در هر زمان موقعیت فرزند خود را شناخت ! کودک در صورت لزوم او را روی شماره گیری یک دکمه هشدار یا اضطراری قرار می دهد. این نوع ساعت ویژگی های بسیار بیشتری را ارائه می دهد ، اما برای کار بهینه به یک بسته جدید نیاز دارد.

ساعت کودک هوشمند: بالای بالای کودکان ! این اصل مانند ساعت متصل با سیم کارت با ویژگی های بسیار بیشتر حتی بیشتر باقی می ماند. با این حال ، ساعتهای هوشمند برای کار بهینه باید به تلفن هوشمند کودک وصل شوند. این اتصال اغلب توسط بلوتوث ساخته می شود و برخی از مدل های ساعت نیز اتصال WiFi را ارائه می دهند ! که وقتی در خانه هستید یک مزیت است ! بنابراین ساعت هوشمند برای افراد مسن که قبلاً تلفن دارند در نظر گرفته شده است.

کیویپچ, ساعت تلفن متصل برای کودکان !

Kiwipwatch ، این است اولین ساعت متصل اختصاص داده شده به کودکان 6 تا 11 ساله با برچسب فناوری فرانسوی. با سیم کارت ، این اولین وسیله ارتباطی آن است. او می تواند تماس بگیرد ، پیام های صوتی ارسال کند ، با بهترین دوستان خود همگام سازی کند.

ساعت است ژئولوژیک وت پیکربندی شده توسط برنامه والدین کیوی در Android و iOS به صورت رایگان در دسترس است.

امکانات خلاقانه

تلفن

جغرافیایی

گپ صوتی

بهترین دوست

طبقه

منطقه ایمنی

SOS

سنسور فعالیت

یک برنامه بصری و عملی برای مدیریت کیویپچ از هر مکانی

کاربرد

کیویپچ با سیم کارت کار می کند ، راه حل متناسب با نیازهای خود را انتخاب کنید

کیوپ

موجود در:

FNAC اوچان لکرلیک لیسیدن

نظرات

1 سال است که نوح ساعت Kiwipwatch خود را دارد و ما همه آن را دوست داریم! یک وسیله واقعی برای ارتباطی برای رها کردن او کمی آزادی.

کارول g.

ساعت مچی که به طرز شگفت انگیزی کار می کند.. عملکردهای ساده و عملی برای او..موسیقی شیرین برای یک بیداری.. عملکرد SOS همان شخصی است که پسرم را بیشترین اطمینان می دهد. اکنون در تست ها قرار دهید.

تنی ل.

ما بسته پیشنهادی را با ساعت گرفته ایم و پوشش شبکه بسیار خوبی وجود دارد. استفاده از سوال برای کودک بسیار ساده است. برنامه عالی است و مکان بسیار دقیق است. (. ) حالت کلاس عالی است. بنابراین چه مثبت است.

Natacha n.

در کریسمس برای پسر 8 ساله ما خریداری شده است ، ما از Kiwipwatch بسیار خوشحالیم! من از کیفیت بسیار خوب صدا در جذابیت بسیار شگفت زده شدم. من اطمینان دارم که پسرم را در هر کجا که باشد ، می شناسم و جغرافیایی کمال کار می کند. قادر به مدیریت حالت مدرسه بالا است.

دیزی ح.

ما به تازگی این ساعت را خریداری کرده ایم تا فرزند 9 ساله خود را در حالی که به او اطمینان می دهیم مستقل تر کنیم. بعد از یک شروع دشوار که از طرف اپراتور ما آمده است ، من از تیم خدمات پس از فروش که بسیار استقبال ، بسیار کارآمد و بسیار سریع در مراقبت از این PB بود تشکر می کنم. ساعت مچی که به طرز شگفت انگیزی کار می کند.. عملکردهای ساده و عملی برای او..موسیقی شیرین برای یک بیداری.. عملکرد SOS همان شخصی است که پسرم را بیشترین اطمینان می دهد. اکنون در تست ها قرار دهید.

تیتی

2 پسر 10 و 7 ساله من یک سال است که آنها را تماشا می کنند (خرید در ماه مه 2017 در نمایشگاه پاریس در بالا !) ما هر روز صبح از عزیمت من به محل کار هنگام ورود به مدرسه ، حدود 20 تا 25 دقیقه و عصر در پایان مدرسه ، خودمان را صدا می کنیم ! فوق العاده اطمینان خاطر برای من.

مارجوری م.

بسیار خوشحالم که این ساعت را برای دختر 9 ساله ام برای تولد خود ارائه داده ام. معشوقه در نوت بوک خود کلمه ای را برای ما گذاشت تا به ما بگوید که ساعتهای متصل پس از یک بحث کوتاه با توضیح کارکردهای ساعت و به خصوص حالت کلاس که او پذیرفت که دختر من درب را پذیرفته است ، در مدرسه ممنوع است ! هیچ طرحی بیش از. من این ساعت را توصیه می کنم !

بهترین ساعت کودک متصل چیست ?

بهترین ساعت کودک متصل چیست

ساعت کودک متصل لوازم جانبی است که بچه های کوچک دوست دارند به مچ دست خود بیاورند تا مانند افراد بزرگ انجام دهند. امروزه مارک ها مدل هایی را به قابلیت های مختلف و متنوع ارائه می دهند. چگونه آن را انتخاب کنیم ? ما همه چیز را به شما می گوییم !

قبلاً یک اسباب بازی محسوب می شد ، ساعت متصل کودکان اکنون به یک لوازم جانبی ضروری تبدیل شده است. GPS ، دوربین ، سیستم پیام رسانی ، ماشین حساب ، بازی ها … این ساعتهای متصل گزینه های بسیاری دارند که کودکان و والدین آنها را دوست دارند.

چرا یک ساعت متصل به کودکان خریداری می کنید ?

فرزند شما اکنون قد بلند است ، او می تواند به تنهایی به مدرسه یا فعالیت های مختلف روز خود برود. اما مانند همه مادران این سیاره ، شما گاهی نگران این هستید که از او بشنوید. ساعت متصل کودکان در ابتدا برای اطمینان به والدین ایجاد شده است. جایگزین برای تلفن هوشمند ، ساعت GPS کودکان راه حل ایده آل برای برقراری ارتباط با پروتکل کوچک شما در هر زمان است.

نحوه انتخاب ساعت متصل به فرزند خود ?

توجه داشته باشید که مهم است که از یک ساعت آموزشی شروع کنید تا زمان را بخوانید. این مدل ها برای سن خود مناسب تر خواهند بود. اما اگر می خواهید به فرزند خود یک ساعت متصل را ارائه دهید ، می توان مدل هایی برای فروش از 3 سالگی پیدا کرد. برای کمک به شما در انتخاب خود ، در اینجا معیارهایی برای در نظر گرفتن قبل از خرید خود وجود دارد:

 • تاریخ و زمان: یک ساعت بیش از همه برای دادن زمان استفاده می شود ! بعضی از ساعتها خواندن زمان را با سوزن یا به صورت دیجیتال ارائه می دهند. شما انتخاب می کنید. نکته مهم این است که برای فرزند شما به خوبی قابل خواندن است.
 • باتری: یک ساعت با استقلال خوب را انتخاب کنید تا همیشه آن را شارژ نکنید. به طور متوسط ​​، عمر باتری می تواند از 24 ساعت به 72 ساعت ادامه یابد (بیشتر در مورد مدل های خاص مراجعه کنید). اما مراقب باشید ، عملکرد GPS می تواند باتری زیادی را مصرف کند.
 • اتصال: بررسی کنید که ساعت متصل فرزند شما یا با تلفن خود سازگار است. به طور کلی آنها با Android یا iOS سازگار هستند اما گاهی اوقات فقط یکی از این دو.
 • طرح : ساعت متصل باید از طریق دکمه ها یا صفحه لمسی آن بصری باشد. و نه او باید برای مچ دست خود خیلی بزرگ باشد.
 • مقاومت آب: یک ساعت را انتخاب کنید که دارای درجه خوبی از آب باشد تا هنگام شستن دستان خود از آسیب دیدن کودک خود جلوگیری کند.

ویژگی های ساعت متصل به کودک چیست ?

همه مدل های ساعت متصل به کودکان همزمان عملکردهای ایمنی و برنامه های سرگرمی ندارند. این وظیفه شماست که ببینید آیا به یک ساعت متصل برای امنیت فرزند خود نیاز دارید یا یک ساعت برای سرگرمی آن با بازی ها و برنامه ها. در اینجا ویژگی های مختلفی که یک ساعت متصل می تواند داشته باشد وجود دارد:

 • تماس ها و پیام ها: ساعت متصل باید با سیم کارت مجهز شود. می توانید پیام های نوشتاری را از طریق برنامه با اتصال به اینترنت تبادل کنید. می توانید شماره ها را ذخیره کرده و شماره های ناشناخته را مسدود کنید. بدانید که می توانید ساعت را در ساعات کلاس غیرفعال کنید تا در درس های مدرسه آن مزاحم نشود.
 • دکمه SOS: در صورت خطر ، می توان دکمه SOS را به مدت 3 ثانیه فشار داد تا به تلفن هوشمند خود هشدار داده شود. بررسی کنید که ساعت GPS کودک این قابلیت را دارد.
 • دوربین : فرزندان شما می توانند عکاسی یا فیلم را امتحان کنند. اگر اتفاق غیر منتظره ای رخ دهد ، ساعتهای متصل به کودکان نیز وجود دارد که می توانید دوربین را از راه دور فعال کنید تا ببینید چه چیزی در اطراف او اتفاق می افتد.
 • جغرافیایی: می توانید یک ساعت متصل با گزینه GPS را انتخاب کنید تا بتوانید فرزند خود را به زمین بزنید. بسته به سن ، این گزینه نباید بیش از حد استفاده شود زیرا می تواند بسیار مزاحم باشد.
 • محیط امنیتی: شما می توانید یک محیط ایمنی را که در آن فرزند شما می تواند حرکت کند محدود کنید. اگر از این محیط بیرون بیاید ، به شما اخطار داده می شود.
 • بازی ها و سرگرمی ها: ساعت متصل می تواند به چندین بازی مختلف (آدرس ، بازتاب و غیره) مجهز باشد که برای تحریک رشد شناختی کودک مناسب است. شما همچنین برنامه هایی برای رقص ، پرش یا شمارش مراحل خود دارید.

انتخاب ما از ساعت متصل به کودکان

انتخاب ما از ساعت کودکان متصل را کشف کنید.