l عشق تحت الگوریتم – مستند پخش مجدد ، Tinder: این هوش مصنوعی پیشنهاد می کند برای شما در سایت دوست یابی قرار ملاقات دریافت کند

سایت دوست یابی تیندر

کارگردانی شده توسط : Jérôme Clément-Wilz

فرو سرخ

دو میلیارد مسابقه هر روز در سایت دوست یابی Tinder و سه میلیارد در یک روز با اطمینان کامل: یک سابقه تاریخی برای این برنامه. تأثیر برنامه های دوستیابی در زندگی عشق چیست ? آیا می توانیم بعد از یک جلسه از پیش تعیین شده آزادانه دوست داشته باشیم ? زوج های پایدار احتمالاً به لطف این تقویت رایانه ها آموزش می بینند ? آینه های آلوئیت یا امکانات واقعی روابط ? بین امیدها و آشفتگی در عشق ، بررسی عشق در زمان الگوریتم ها.

کارگردانی شده توسط : Jérôme Clément-Wilz

همان برنامه

 • تبلیغ کننده شوید
 • زنگوله
 • اطلاع قانونی
 • محرمانه بودن
 • کمک و تماس
 • چرا یک حساب کاربری ایجاد کنید ?
 • ردیاب های من را مدیریت کنید

برای افزودن این ویدیو به لیست خود و پیدا کردن آن در صورت تمایل:

اتصال یا ایجاد یک حساب کاربری.

رایگان است: بدون پرداخت ، بدون اشتراک.

Tinder: این هوش مصنوعی پیشنهاد می کند برای شما در سایت دوست یابی قرار ملاقات بگذارد

کارمندان سابق Tinder Cupidbot را ایجاد کرده اند ، خدماتی که پیشنهاد می کند بدون نیاز به باز کردن برنامه ریزی ، قرار ملاقات ها را دریافت کند. Cupidbot AI کشیدن و گربه برای شما در برنامه های دوستیابی آنلاین برای دریافت چندین قرار ملاقات هر هفته به طوری که می توانید بلافاصله به قسمت جالب بروید “.

زن جوان

بنیانگذاران Cupidbot خدمات خود را برای گروه خاصی از افراد راه اندازی کرده اند: مرد متوسط ​​، کسی که به گفته آنها بیشترین مشکل را در ملاقات با برنامه های کاربردی مانند Tinder دارد. در برابر صوت و ارز, 15 دلار در هر ماه, سایت سایت مراقبت خواهد کرد پروفایل هایی را پیدا کنید که “مطابقت” داشته باشد با داده های کاربر بهترین ، در حالی که Chatbot مکالمه را انجام می دهد با زن منتخب.

Cupidbot تمام این کارها را در پس زمینه انجام می دهد ، و فقط هنگامی که مشخصات مربوط به معیارهای تعیین شده را پیدا کرد و پس از تعیین وقت قرار ملاقات ، کاربر را به کاربر اطلاع می دهد. این الگوریتم از تاریخ جلسات استفاده می کند و “Matches” گذشته برای انتخاب بهترین نامزدها. اگرچه این سرویس به تازگی وارد مرحله بتا عمومی شده است ، اما هنوز هم فقط برای تعداد محدودی از مشتریان قابل دسترسی است. بدین ترتیب معاون رسانه سعی در ثبت نام کرده است ، اما در لیست انتظار 5027 است. بنابراین به نظر می رسد تقاضا برای این نوع خدمات بسیار قوی است.

Cupidbot اولین مرحله مبادلات را برای شما جمع می کند که مستقیماً به قرار ملاقات می روید

با خدماتی مانند Cupidbot ، مرز بین انسان و ربات از همیشه مبهم تر می شود. چه اهمیتی دارد ، زیرا طبق داده های شرکت, مبادلات اول مهمترین نیستند و هیچ تاثیری در احتمال قرار ملاقات ندارد.

مدیران آن می گویند ، Cupidbot یک بررسی توخالی از Tinder و تأثیرات ویرانگر آن بر روی مرد متوسط ​​است. هدف واقعی سرویس این است که ” Tinder را مجبور به ارزیابی مجدد نحوه کار آنها کنید و جلسات را برای گروه خاصی از مردم در حالی که منتظر هستند تسهیل کنید “.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست