حساب های بانکی – La Banque Postale ، دانلود Banque Postale برای Android ، iOS ، Service Online و APK – Frandroid

بانک پستی

استفاده از بانک پستی یک تجربه بانکی عملی ، ایمن و به راحتی در دسترس از دستگاه تلفن همراه شما را به شما ارائه می دهد. این به شما امکان می دهدبه تمام حساب های بانکی خود دسترسی پیدا کرده و عملیات مالی خود را مدیریت کنید در هر زمان و هر کجا که هستید.

نحوه بارگیری برنامه پستی La Banque ?

نحوه بارگیری برنامه La Banque Postale را پیدا کنید و از تمام خدمات بانکی از تلفن هوشمند خود لذت ببرید. مدیریت مالی خود را ساده کنید.

برنامه موبایل La Banque Postale به راحتی و به صورت رایگان قابل بارگیری از همه پرده ها (Apple Store ، Google Play و Windows Phone). از طریق برنامه ، مشتریان می توانند از هرجایی و هر زمان و هر زمان با حساب خود مشورت و مدیریت کنند.
برای کشف روشهای بارگیری ، به اینجا بروید.

برای بارگیری برنامه تلفن همراه La Banque Postale در:

  • فروشگاه اپل ، اینجا را کلیک کنید.
  • Google Play ، اینجا را کلیک کنید.

برنامه موبایل La Banque Postale به راحتی و به صورت رایگان قابل بارگیری از همه پرده ها (Apple Store ، Google Play و Windows Phone). از طریق برنامه ، مشتریان می توانند از هرجایی و هر زمان و هر زمان با حساب خود مشورت و مدیریت کنند.
برای کشف روشهای بارگیری ، به اینجا بروید.

برای بارگیری برنامه تلفن همراه La Banque Postale در:

  • فروشگاه اپل ، اینجا را کلیک کنید.
  • Google Play ، اینجا را کلیک کنید.

بانک پستی

بانک پستی

بانک پستی یک برنامه تلفن همراه است که توسط La Banque Postale ، یک بانک فرانسوی که بخشی از گروه La Poste ، اپراتور پستی ملی در فرانسه است ، ساخته شده است. این ابزار رایگان در سیستم عامل های Android و iOS موجود است ، به عنوان یک مشتری بانک پستی ، به حساب بانکی خود دسترسی پیدا کرده و معاملات خود را مستقیماً از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود مدیریت کنید.

برنامه به شما امکان مشاوره می دهد تعادل شما در چشمان چشم به طوری که همیشه می توانید بودجه خود را به خوبی مدیریت کنید. همچنین می توانید به سایر حساب های خود ، پس انداز ، بیمه زندگی ، بلکه اعتبار های مختلف خود یا حتی دفترچه چک سفارش یا ویرایش دنده دسترسی پیدا کنید. همچنین درست کردن انتقال یا عملیات مختلف و در صورت لزوم ، کارت بانکی خود را به سرعت مسدود کنید یا با آن مخالفت کنید.

بانک پستی یک برنامه کامل تلفن همراه دارد. به همین دلیل او بخشی از است مقایسه ما از بهترین بانکهای سنتی از لحظه.

ویژگی های ارائه شده توسط بانک پستی چیست؟ ?

استفاده از بانک پستی یک تجربه بانکی عملی ، ایمن و به راحتی در دسترس از دستگاه تلفن همراه شما را به شما ارائه می دهد. این به شما امکان می دهدبه تمام حساب های بانکی خود دسترسی پیدا کرده و عملیات مالی خود را مدیریت کنید در هر زمان و هر کجا که هستید.

با La Banque Postale ، می توانید در زمان واقعی با حساب های جاری ، حساب های پس انداز ، وام های املاک و مستغلات و وام های شخصی خود مشورت کنید. که به شما امکان می دهد تراز ، معاملات و حرکات مالی خود را دنبال کنید. همچنین می توانید در صورت داشتن قرارداد بیمه اتومبیل یا خانه یا نوع دیگر قرارداد حفاظت ، اسناد مفید خود مانند گواهینامه های بیمه مدرسه و مسئولیت مدنی را بارگیری کنید.

برنامه ویژگی هایی را برای انتقال را انجام دهید ، نمونه ها را مدیریت کنید, گزینه های پرداخت و همچنین سقف اضافه برداشت مجاز ، از طریق Western Union و سایر عملیات مالی فعلی ، بودجه تهیه کنید. بنابراین می توانید معاملات خود را به طور مستقل و ایمن مدیریت کنید.

بانک پستی ارتباط بین کاربران و مشاوران بانکی آنها را تسهیل می کند. در واقع ، شما می توانید پیام های ایمن ارسال کنید ، سؤال کنید ، اطلاعات بیشتری را درخواست کنید ، اعلامیه های ادعا را انجام دهید و کمک های شخصی دریافت کنید.

با تشکر از عملکرد مدیریت کارت بانکی ، شما این امکان را دارید گزینه ها و تنظیمات کارت های بانکی خود را مدیریت کنید مستقیم از برنامه. می توانید پرداخت بدون تماس را فعال یا غیرفعال کنید ، سقف های پرداخت را تنظیم کنید ، یک کارت گمشده یا سرقت شده گزارش دهید و اقدامات دیگری را برای ایمن سازی و کنترل کارتهای خود انجام دهید.

برنامه همچنین به شما امکان می دهد مشترک در محصولات و خدمات مختلف ارائه شده توسط La Banque Postale, مانند بیمه ، محصولات پس انداز و وام های مصرفی ، که روند اشتراک را تسهیل می کند و به شما امکان می دهد به سرعت از خدمات مورد نظر بهره مند شوید.

با تشکر از جمع کننده حساب یکپارچه ، برنامه امکان دریافت یک مرور کلی از همه حساب های شما ، از جمله مواردی را که در سایر بانک ها دارید ، به شما ارائه می دهد. این عملکرد تسهیل می کند مدیریت جهانی امور مالی خود را با گروه بندی اطلاعات در تمام حساب های خود در همان مکان, بنابراین یک دیدگاه متمرکز و عملی از وضعیت مالی خود به شما ارائه می دهد.

علاوه بر این ، Banque Postale همچنین طیف وسیعی از خدمات عملی آنلاین ، مانند تقاضای فعال سازی به علاوه تقاضای فعال سازی ، عضویت در E-Ravés ، ترتیب چک و پیکربندی هشدارهای پیام کوتاه را ارائه می دهد. این خدمات به شما امکان می دهد به طور موثر حساب های خود را مدیریت کنید و تجربه بانکی خود را بهینه کنید.

نحوه استفاده از برنامه بانک پستی ?

کاربرد بانک پستی به طور خاص برای کارکرد شهودی و دوستانه طراحی شده است تا بتواند به مشتریان بانک پستی اجازه دهدبه راحتی به خدمات بانکی خود دسترسی پیدا کنید.

برای بهره مندی از خدمات بانک پستی ، لازم است یک حساب کاربری با بانک باز شود. شما بین رفتن به یکی از آژانس های بانکی فیزیکی (اداره پست) یا درخواست آنلاین انتخابی دارید. افتتاح حساب باید با تهیه اسناد مورد نیاز و پیروی از روشهای تأیید هویت انجام شود.

پس از باز شدن حساب شما ، می توانید از طریق برنامه اختصاصی تلفن همراه به تمام خدمات بانکی بانک پستی دسترسی پیدا کنید. برنامه تلفن همراه یک تجربه عملی و مطمئن را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد با حساب های خود مشورت کنید ، عملیات مالی خود را مدیریت کنید ، در محصولات و خدمات مشترک شوید و از ویژگی های عملی آنلاین بهره مند شوید.

برای استفاده از برنامه ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

  • لینک های بارگیری مستقیم ما را دنبال کنید برنامه را به صورت رایگان بارگیری و نصب کنید بانک پستی در دستگاه های Android یا iOS شما. یا از خدمات آنلاین ، از هر مرورگر وب قابل دسترسی است.
  • بعد از نصب می توانید برنامه را باز کنید و با استفاده از شناسه ها و رمزهای شخصی خود متصل شوید تهیه شده توسط بانک پستی. این اطلاعات امنیت دسترسی به حساب ها و خدمات شما را تضمین می کند.
  • از حساب های بانکی خود مشورت کنید. می توانید فروش ، معاملات اخیر ، صورتهای بانکی و سایر اطلاعات مربوطه را مشاهده کنید.

استفاده از بانک پستی دارای یک رابط دوستانه و مدرن با منوها و گزینه های واضح برای تسهیل ناوبری است. از آخرین بروزرسانی خود ، صفحه اصلی دوباره طراحی شده است تجربه کاربری تصفیه شده تری را ارائه دهید و گرافیک مدرن تر. برای دسترسی به ویژگی های مختلف موجود می توانید از نمادها ، دکمه ها و پیوندها استفاده کنید.

آیا استفاده از بانک پستی رایگان است ?

بله ، کاربرد بانک پستی رایگان است هم برای بارگیری و هم برای استفاده. شما می توانید برنامه را از طریق پیوندهای مستقیم ما که به فروشگاه های اصلی برنامه ، مانند فروشگاه برنامه برای دستگاه های iOS (iPhone و iPad) و Google Play Store برای تلفن های هوشمند و تبلت های Android ، برنامه را به صورت رایگان بارگیری و نصب کنید ، بارگیری و نصب کنید.

کاربران Android همچنین امکان بارگیری APK ارائه شده را دارند و دستورالعمل ها را دنبال می کنند ، نصب رایگان و با خیال راحت کاربرد بانک پستی در دستگاه های تلفن همراه خود را تحت Android در Android نصب می کنند.

سرانجام ، توجه داشته باشید که دسترسی به آن از هر موقعیت رایانه ای (ویندوز ، مک ، لینوکس و Chromebook) متصل به اینترنت و مجهز به مرورگر وب ، به لطف سرویس آنلاین امکان پذیر است.

علاوه بر این ، استفاده از برنامه نیز برای مشتریان بانکداری پستی رایگان است. این بدان معنی است که ویژگی های ارائه شده توسط برنامه ، مانند مشاوره حساب ها ، نقل و انتقالات ، مدیریت بدهی مستقیم ، ارتباط با مشاور بانکی و سایر خدمات ، بدون هزینه های اضافی در دسترس هستند.

لطفاً توجه داشته باشید که بانک پستی اقدامات ایمنی جامد را اجرا کرده است از داده ها و محرمانه بودن کاربران خود محافظت کنید. این برنامه از پروتکل های ایمنی پیشرفته ، فرآیندهای تأیید هویت ایمن و ویژگی های رمزگذاری برای اطمینان از تجربه بسیار امن بانکی آنلاین استفاده می کند.

ویرایشگر بانک پستی
سیستم های عامل Android ، iOS ، سرویس آنلاین
اطلاع 523 599
دسته بندی دارایی، مالیه، سرمایه گذاری