شبکه تلفن همراه LA Poste: پوشش و استقرار ، پست تلفن همراه: یک شبکه توزیع مهم

پست تلفن همراه: یک شبکه توزیع مهم

این گروه 51 ٪ متعلق به پست و 49 ٪ توسط SFR است. از زیرساخت های شبکه SFR برای توزیع پیشنهادات موبایل خود استفاده می کند. پیش از این ، اپراتور جعبه های اینترنتی را ارائه می داد ، اما چند سال پیش بازاریابی خود را متوقف کرده بود.

شبکه تلفن همراه LA Poste: پوشش و استقرار

با استفاده از اینترنت و شبکه های تلفن همراه SFR ، La Poste Mobile به 1 میلیون مشترک خود اجازه می دهد تا با فیبر و 4G به اینترنت دسترسی پیدا کنند. MVNO با جعبه تلویزیونی Plus و بسیاری از بسته های موبایل یک پیشنهاد اینترنتی ارائه می دهد.

Box la poste پیشنهادات موبایل نیست بیشتر. با این وجود می توان در یک جعبه SFR (شریک پست تلفن همراه) مشترک شد تا بتواند در برنامه تلفن همراه خود La Poste کاهش یابد.

شما می خواهید یک پیشنهاد پست موبایل را ارائه دهید ?

پوشش شبکه اینترنتی در La Poste Mobile

La Poste Mobile یک پیشنهاد اینترنتی منحصر به فرد ارائه داد FTTLA با سرعت بسیار بالا با تشکر از پوشش شبکه فیبر کواکسیال SFR-alerericable. این پیشنهاد اینترنتی که توسط MVNO ارائه شده بود TV Box Plus نامیده شد. این امکان اتصال با سرعت بسیار بالا را فراهم می کند حداکثر 200 مگابیت در ثانیه. این پیشنهاد همچنین شامل تماس های نامحدود برای رفع بیش از 100 مقصد بین المللی ، 200 کانال تلویزیونی و همچنین ضبط حافظه 500 گیگابایتی است.

با تکیه بر شبکه SFR ، پیشنهاد موبایل اینترنت LA Poste در فرانسه پوشش بسیار خوبی داشت: تقریباً 99 ٪ از فرانسوی ها در منطقه ای تحت پوشش اینترنت SFR زندگی می کنند. با این حال ، Box La Poste Mobile به 200 مگابیت در ثانیه محدود می شود ، جایی که برخی از جعبه های SFR می توانند به سرعت بارگیری تا 2 گیگابایت در ثانیه برسند.

جعبه های پست موبایل دیگر وجود ندارند اما همیشه می توان یک پیشنهاد اینترنت SFR را برای آن تهیه کرد از سرعت بهتر بهره مند شوید (حداکثر 8 گیگ بر ثانیه) (و کاهش در بسته موبایل پست خود را بدست آورید).

شما ترجیح می دهید یک پیشنهاد اینترنتی SFR را بیرون بیاورید ?

پوشش شبکه تلفن همراه در La Poste Mobile

LA Poste Mobile به عنوان MVNO و 49 ٪ متعلق به گروه SFR ، از پوشش شبکه موبایل SFR استفاده می کند. در سال 2022 ، دومی لمس می کند 99 ٪ از جمعیت 4G. دارندگان یکی از 24 اشتراک موبایل پست تلفن همراه از این رو از یک بهره مند می شوند شبکه بسیار بزرگ.

شبکه 4G SFR نیز پوشش می دهد 94 ٪ از منطقه قلمرو فرانسه. بدین ترتیب اپراتور در مرحله اول از نارنجی (93 ٪) ، Bouygues (93 ٪) و در نهایت رایگان (91 ٪) جلوتر است.

پوشش شبکه 4G موبایل 4G

کارت پوشش موبایل 2G ، 3G و 4G SFR

افسانه: 2G Network 3G Network 4G

به روز شده در 10/15/2022

اوفلی پس از اخذ مجوز حرفه ای ، Selectra را در حین کارآموزی به عنوان ویرایشگر وب کشف کرد. اکنون مسئول نوشتن محتوای مخابراتی و بخش اخبار از راه دور از دسامبر سال 2016 است ، وی این تیم را از دانش بی نظیر خود در مورد اینترنت و پیشنهادات موبایل بهره مند می کند.

افتتاح خط ، تست واجد شرایط بودن ، تغییر اینترنت و اپراتور تلفن همراه

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

جبهه.خالص ذکر شده است

توسط مشتریان. با تشکر !

خبرنامه را دریافت کنید

هر دو هفته یک بار نظارت بر برنامه ها و ترفندهای خوب برای کاهش صورتحساب خود دریافت کنید.

پست تلفن همراه: یک شبکه توزیع مهم

به عنوان MVNO (اپراتور موبایل مجازی ، انگلیسی اپراتور شبکه مجازی موبایل) ، پست تلفن همراه شبکه تمیز ندارد. از شبکه SFR برای ارائه پیشنهادات موبایل و اینترنت بسیار پر سرعت استفاده می کند. La Poste سهامدار اکثریت گروه است در حالی که SFR سهامدار اقلیت است.

اشتراک در

اشتراک آنلاین

پست موبایل به طور خلاصه

پست موبایل ، همچنین نامیده می شود LA Poste Telecom, یک MVNO است که در سال 2011 متولد شده است و از همکاری بین SFR وت اداره پست. این برند از Debitel به دست می گیرد ، که پس از دستیابی به SFR در سال 2008 ، ساده شد و سپس به Simplice تغییر نام داد.

این گروه 51 ٪ متعلق به پست و 49 ٪ توسط SFR است. از زیرساخت های شبکه SFR برای توزیع پیشنهادات موبایل خود استفاده می کند. پیش از این ، اپراتور جعبه های اینترنتی را ارائه می داد ، اما چند سال پیش بازاریابی خود را متوقف کرده بود.

پست تلفن همراه همچنین کارتهای پیش پرداخت و تلفن های همراه را به بازار عرضه می کند.

اعداد کلیدی

این چند ارقام امکان پذیر است که وضعیت اپراتور را حساب کرده و آن را در سلسله مراتب MVNO موجود قرار دهد:

  • نزدیک به 10،000 امتیاز فروش در اداره پست.
  • حضور با 30،000 پیشخوان.
  • بیش از 1.95 میلیون مشترک (1ᵉʳ MVNO مستقل از بازار) در سال 2023.
  • حدود 294 میلیون یورو در گردش مالی.

موقعیت یابی پست موبایل

پست موبایل خانواده, با بسته های کودکان (بسته مسدود شده) ، برای والدین (+بسته و جعبه موبایل) و برای مادربزرگ و مادربزرگ (فرمول های پیش پرداخت موجود در فیزیک در LA Poste). با بیش از 17،000 نقطه تماس (از جمله 7،829 مدیریت با همکاری) ، La Poste Mobile از یک تصویر محلی با جمعیت برخوردار است: بنابراین 96.7 ٪ از کلانشهرها فرانسه کمتر از 5 کیلومتر از یک دفتر کار زندگی می کنند.

استراتژی La Poste Mobile جذب چندین عضو از همان خانواده با ارائه پیشنهادات سازگار با یکدیگر و همچنین مزایا و تبلیغات به انجمن چندین بسته است.

بسته های موبایل پست نشان دهنده دامنه میانی DE SFR ، بین پیشنهادات “High -end” که تحت نام تجاری خود ارائه می شود و “سطح ورودی” ارائه می شود که تحت عنوان Red توسط SFR Brand به بازار عرضه می شود.

شما می خواهید یک بسته موبایل پست را بیرون بیاورید ?

شبکه پست تلفن همراه

پست تلفن همراه از شبکه استفاده می کند SFR در 2G/3G/4G و 5G برای استقرار پیشنهادات موبایل خود. در سپتامبر 2023 ، SFR 2،3496 سایت فعال در 4 گرم, یا پوشش بیش از 99٪ جمعیت. که در 3 گرم, در همین زمان ، اپراتور دارای 2،3،247 سایت فعال در فرانسه است که آن را به یکی از رهبران استقرار با 99 ٪ از جمعیت تحت پوشش.

استقرار 5G SFR در حال انجام است و اپراتور در میدان سرخ دارای 4،984 سایت 5G است (از جمله 2828 در فرکانس 3.5 گیگاهرتز). اپراتور در حال حاضر بیش از 4،400 شهرداری فرانسوی در 5 گرم.

La Poste Mobile بر اساس SFR برای استقرار فیبر ثابت و ADSL Internet Access برپا شده است. اپراتور از شبکه SFR عددی استفاده کرد ، که بیش از آن 22 میلیون خانوارها واجد شرایط هستند.

پوشش اداره پست تلفن همراه

اینجا ماست پوشش شبکه تلفن همراه LA Poste (SFR) با داده های جمع آوری شده در وب سایت ARCEP:

کارت پوشش موبایل 2G ، 3G و 4G SFR افسانه: شبکه 2G شبکه 3G شبکه 4G شهرهای بزرگ: پاریس – مارسی – لیون – تولوز – نیس – Nantes – Montpellier – Strasbourg – Bordeaux – Lille

  1. کلیک کنید روی دکمه جغرافیایی که در آن نام شهر شما (اگر در میانبرها ظاهر می شود) برای دیدن اینکه آیا اپراتور La Poste Mobile در شهر شما موجود است.
  2. نمادهای “آنتن” را بررسی کنید تا ببینید که در آن آنتنای سیار.

با تشکر از آن پوشش اداره پست تلفن همراه, دقیقاً می توانید ببینید که آیا در منطقه ای تحت پوشش اپراتور قرار دارید و اگر به یکی از آنتن های آنها نزدیک هستید. همچنین می توانید شبکه ها را متمایز کنید 3G و 4G بستگی به رنگ ها دارد.

پیشنهادهایی که توسط پست موبایل به بازار عرضه می شود

پست تلفن همراه دیگر جعبه های اینترنتی را ارائه نمی دهد, چه در ADSL یا فیبر نوری. از طرف دیگر ، می توان یکی از جعبه های اینترنتی شریک زندگی خود را بیرون کشید, SFR.

پست تلفن همراه هر دو بود ارائه دهنده خدمات اینترنت با سرعت بسیار بالا از طریق پیشنهاد آن ، جعبه پست موبایل و اپراتور متحرک از طریق بازاریابی بسته های مختلف 4G موبایل.

بسته های تلفن همراه پست تلفن همراه

بسته های تلفن همراه 4G موبایل بدون تلفن همراه و بدون تعهد یا با موبایل و تعهد 12 یا 24 ماه در دسترس است.

در بسته های سیم سیم ممکن است شامل 2 ساعت تماس (مسدود شده یا نه) یا تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS باشد. آنها می توانند حداکثر 100 گیگابایت داده را در 4G یا 5G (گزینه 5G در 5 یورو در ماه) و همچنین تماس های نامحدود به DOM برای 50 گیگابایت و 100 گیگابایت شامل شوند

در بسته ها + تلفن همراه شامل تمام تماس های نامحدود. آنها 50 گیگابایت تا 100 گیگابایت داده و 20 گیگابایت تا 40 گیگابایت داده های تلفن همراه در خارج از کشور ارائه می دهند. برنامه های 70 گیگابایتی و 100 گیگابایتی شامل تماس با DOM و بین المللی است.

با La Poste Mobile تماس بگیرید

  • تلفنی در 0 970 808 660 یا 904 از تلفن همراه تلفن همراه
  • از طریق اینترنت در منطقه مشتری خود
  • توسط ایمیل در آدرس “مشتری خدمات تلفن همراه LA Poste ، TSA 16759 ، 95905 Cergy-Pontoise Cedex 9”

شبکه تلفن همراه La Poste

4G ، 4 نسل شبکه تلفن همراه ، حداکثر جریان نظری 115 مگابیت در ثانیه را فراهم می کند
با یک تلفن هوشمند سازگار ، حداکثر 8 برابر سریعتر از 3G+.
گوش دهید ، تماشا کنید ، فیلم های خود را بارگیری کنید و عکس های خود را از طریق تلفن همراه خود با سرعت بالا به اشتراک بگذارید.
تجربه و استفاده از اینترنت خود را به صورت رایگان بهبود بخشید.
در دسترس بودن سرویس می تواند به شدت تحت تأثیر نوع و حساسیت ترمینال مورد استفاده قرار گیرد **

مشروط به شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه و فقط برای استفاده خصوصی.
شما یک مشتری تلفن همراه هستید:
“پوشش بسیار خوب”: شما باید بتوانید پیامک را در خارج از ساختمانها و در بیشتر موارد در داخل ساختمانها تلفنی و تبادل کنید.
“پوشش خوب”: شما باید در بیشتر موارد بتوانید در خارج از ساختمان ها تماس بگیرید و پیامک را در خارج از ساختمان ها و در برخی موارد در داخل ساختمانها تبادل کنید
“پوشش محدود”: شما باید در بیشتر موارد بتوانید پیامک را در خارج از ساختمانها تلفنی و تبادل کنید ، اما احتمالاً در داخل ساختمانها نیست
“بدون پوشش”: بسیار بعید است که بتوانید ارتباطی برقرار کنید ، چه در داخل و چه در خارج از ساختمان ها.
“پوشش 4G”: شما باید در بیشتر موارد بتوانید داده ها را در 4G در خارج از ساختمانها تبادل کنید
“پوشش 3G”: شما باید در بیشتر موارد بتوانید داده های 3G را در خارج از ساختمانها تبادل کنید
“بدون پوشش”: بسیار بعید است که بتوانید داده ها را در داخل یا خارج از ساختمان ها تبادل کنید.

** در دسترس بودن سرویس می تواند به شدت تحت تأثیر نوع و حساسیت ترمینال مورد استفاده قرار گیرد. از این نظر ، کارت ها برای یک حساسیت متوسط ​​ترمینال شبیه سازی می شوند.

به نقشه برداری شبکه ها مراجعه کنید: اطلاعات مربوط به پوشش فقط برای اطلاعات صادر می شود و ارزش قراردادی ندارد. مناطق پوشش به روش رایانه ای شبیه سازی می شوند ، بنابراین ممکن است برخی از عدم دقت وجود داشته باشد. علاوه بر این ، پوشش می تواند با گذشت زمان متفاوت باشد ، به دلیل عوامل بسیاری: فصل ، شرایط آب و هوایی ، تعداد کاربران ، ظاهر یک مانع … سرانجام ، پوشش داخل ساختمان ها با توجه به مصالح ساختمانی قابل تغییر است مورد استفاده ، وجود ویندوز و محل تلفن در داخل ساختمان. بنابراین کارت یک تخمین متوسط ​​از پوشش داخل ساختمان ها را منعکس می کند ، که در برخی موارد می تواند “کمتر خوب باشد. »»