LCL قیمت های خود را برای 2023 منجمد می کند – Agefi ، بیمه حیوانات LCL: نظر ، قیمت و نقل قول در مورد این متقابل

بیمه حیوانات LCL: نظر ، قیمت و نقل قول در مورد این متقابل

9.50 یورو در ماه

LCL قیمت های خود را برای 2023 منجمد می کند

پس از BNP Paribas ، Société Générale و Crédit Coveratif ، LCL به نوبه خود اعلام کرد که سال آینده قیمت های خود را افزایش نمی دهد.

ارسال شده در 15 سپتامبر 2022 در ساعت 1:55 بعد از ظهر

آژانس LCL

بعد از BNP Paribas در روز چهارشنبه ، نوبت LCL است که نرخ بانک را برای 6 میلیون مشتری شخصی خود تا اول سپتامبر 2023 مسدود کند. این اطلاعیه به دنبال جلسه ای است که روز سه شنبه در برسی برگزار شد. بانکهای فرانسوی که توسط برونو لو مایر ساخته شده اند ، متعهد شده اند که سال آینده قیمت خود را زیر 2 ٪ افزایش دهند. تعهدی که مجدداً توسط بودجه منطقه ای Crédit Agricole در یک بیانیه مطبوعاتی عصر چهارشنبه تأیید شد.

برخی از مؤسسات تصمیم گرفته اند که بیشتر بروند و قیمت آنها را در سال آینده افزایش ندهند. این مورد BNP Paribas و Crédit Coveratif است ، در حالی که Société Générale از 15 ژوئیه اعلام کرده بود “ثبات جهانی “ از قیمت های او در سال 2023. تصمیمی که در بالادست جلسه در برسی گرفته شده است. “”ما در تابستان سیاست تجارت در Société Générale et Crédit North در تابستان فکر می کنیم تا بتوانیم این تصمیم را به کار بگیریم و دفترچه را ویرایش کنیم. با توجه به زمینه و دشواری های مشتریان از نظر قدرت خرید ، ما این تصمیم را اتخاذ کرده ایم “, در بانک قرمز و سیاه توضیح دهید.

اقدامات دیگری که توسط وزیر به دست آمده است ، بانک های فرانسوی متعهد شده اند که این پیشنهاد را از 3 یورو به 1 یورو در ماه برای پیشنهاد اختصاص داده شده به مشتریان شکننده کاهش دهند. تصمیمی که قبلاً تابستان امسال توسط Société Générale و Crédit Mutuel Alliance Federal گرفته شده است. مانند گروه متقابل ، LCL همچنین تصمیم می گیرد این مشتری خاص را برای هزینه های حادثه معاف کند ، تا اول سپتامبر 2023.

مدیریت مجمع هیئت مدیره و مجمع عمومی 2023
28 سپتامبر 2023 ساعت 2:30 بعد از ظهر ثبت نام کنید

مقالات بیشتر از همین موضوع

Evergrande Surcrews ، قربانی شک و تردید جدید در مورد سوابق خود

توسعه دهنده املاک پس از اعلام اینکه نمی تواند وام جدیدی صادر کند ، به هنگ کنگ سقوط می کند

نوار به چشم انتقال به صورتحساب الکترونیکی را آماده می کند

برند مد کودکان ویرایشگر Esker را برای اسکن درمان فاکتورها انتخاب کرده است.

اوراق بهادار ارگ 7 میلیون دلار به دلیل نقض قوانین مربوط به فروش آزاد به خشکی پرداخت می کند

اوراق بهادار ارگ دلال کارگزار 7 میلیون دلار برای شکستن مقررات محلی در مورد فروش کشف نشده ، به تنظیم کننده و کمیسیون بازار مالی آمریکا (SEC) تسویه کرد. اوراق بهادار ارگ خشک مورد توبیخ خشک به مدت 5 سال ، میلیون ها سفارش را نادرست شناسایی کرد و از فروش در سفارشات فروش برای موقعیت های طولانی خارج شد و برعکس. این ناشی از خطای برنامه نویسی در سیستم معاملاتی خودکار اوراق بهادار ارگ است که منجر به انتقال داده های کاذب به تنظیم کننده شد.

بیمه حیوانات LCL: نظر ، قیمت و نقل قول در مورد این متقابل

Mutual LCL از شرکت مشهور شرکت LCL Banque و Assurance است. یک شرکت تابعه Crédit Lyonnais ، دومی در سال 1863 ایجاد شد. دفتر مرکزی آن در شهر لیون واقع شده است. از سال 2005 ، LCL متقابل شعبه ای کاملاً به بیمه درمانی حیوانات اختصاص داده است. این فرمول های مختلفی را برای تأمین مالی هزینه های دامپزشکی سگ ها و گربه ها ارائه می دهد. Itandi این راهنما را برای درک بهتر Pet Pet Mutual به شما ارائه می دهد.

بیمه حیوانات LCL

ضمانت های ارائه شده توسط بیمه حیوانات LCL چیست؟ ?

به منظور برآورده کردن الزامات همه مشتریان خود ، شرکت LCL به دست آورد چندین فرمول بیمه برای سگ ها و گربه ها. ضمانت نامه ارائه شده توسط این بیمه گذار بنابراین به فرمول انتخاب شده و این ، با توجه به بودجه و نیازهای شما بستگی دارد.

به طور کلی ، شرکت بیمه متقابل هزینه های مرتبط با بیماری ها و تصادفاتی را که می تواند در طول عمر حیوان رخ دهد ، جبران می کند. پوشش شامل هزینه مشاوره در دامپزشک ، مراقبت ، مواد مخدر ، تجزیه و تحلیل پزشکی ، رادیوها و عملیات جراحی است.

علاوه بر این ،بیمه حیوانات LCL به لطف آن فرمول دارد که مشترکین از کمک به حضانت حیوان خود بهره می برد. این گارانتی هنگامی که صاحب سگ یا گربه در بیمارستان بستری است فعال می شود.

��توجه : شرکت بیمه متقابل LCL فقط بین 3 ماه تا 7 سال سگ و گربه را فراهم می کند و در زمان اشتراک توسط یک خال کوبی یا یک تراشه الکترونیکی مشخص می شود.

مزایا و مضرات بیمه حیوانات LCL چیست؟ ?

آنجا اشتراک بیمه درمانی حیوانات با شرکت LCL به شما امکان می دهد از چندین مزیت بهره مند شوید.

مزایای

ناراحتی ها

✅ سهم ماهانه ثابت در تولد هشتم برای یک سگ و تا یازدهمین سالگرد برای یک گربه

✅ اعلامیه سلامتی حیوان برای از بین بردن بیمه شما کافی است

– پشتیبانی مستقیم از هزینه ها در برخی موارد

✅ یک سقف بازپرداخت بسیار سودمند که می تواند شما را از تمام هزینه ها تخلیه کند

-یکنواختی هزینه ها برای هزینه های کمتر از 140 یورو (پرداخت سوم) تحمیل نمی شود

– امکان استفاده از بیمه حیوانات خود را به صورت آنلاین از وب سایت شرکت

possibility برای انتخاب یک فرمول خیاطی

✅lacs به اطلاعات عملی (آدرس دامپزشکان ، دامادها ، شرایط بهداشتی در خارج از کشور . )

✅ یک دوره جبران خسارت بسیار کوتاه

✅ یک روش ساده (اسناد ارائه شده ، تشریفات) برای درخواست بازپرداخت

✅ پشتیبانی در کلیه رویه های اداری یا قانونی مرتبط با مداخلات انجام شده بر روی حیوان بیمه شده

❌ خدمات مشتری گاهی اوقات دشوار است

❌manque از جزئیات مربوط به فرمول های ارائه شده در وب سایت بیمه گر

��دانستن: آنجا LCL متقابل یکی از معدود شرکتهای بیمه ای است که بازپرداخت کامل هزینه های بهداشتی حیوانات بیمه شده را با وی ارائه می دهد.

هزینه بیمه حیوانات LCL چقدر است ?

LCL هیچ هزینه شروع را در وب سایت خود به خاطر خود نشان نداد پیشنهادات بیمه سگ و گربه. به طور کلی ، هزینه اشتراک شما به فرمول انتخاب شده و گزینه های اضافی مشترک بستگی دارد. به طور خاص ، سن ، رابطه جنسی و تاریخچه پزشکی حیوان خانگی شما نیز برای محاسبه قیمت بیمه در نظر گرفته می شود.

در جدول زیر قیمت بیمه درمانی حیوانات به دست آمده از یک شبیه سازی* ارائه شده است.

فرمول

نرخ

9.50 یورو در ماه

14.95 یورو در هر ماه

31.99 یورو در هر ماه

*روش شناسی :: شبیه سازی انجام شده در 3 آوریل 2023 برای یک سگ نژاد 3 ساله Teckel ، مشخص شده توسط Chip و بدون هیچ سابقه پزشکی.

در LCL نقل قول بیمه حیوانات دریافت کنید

اگر می خواهید بیمه برای سگ و گربه خود در LCL مشترک شوید, می توانید در وب سایت شرکت نقل قول درخواست کنید. این مجهز به یک شبیه ساز است که به شما امکان می دهد میزان بیمه حیوانات خود را تخمین بزنید. این ابزار به ویژه بر روی فرمولی که برای آن انتخاب کرده اید ، نژاد حیوان و جنس آن استوار است.

با این حال ، با این حال ، شما فقط برآورد حیوانات LCL را به دست می آورید. با این حال ، متقابل بیمه پیشنهادات مختلفی را از یکدیگر ارائه می دهد. بنابراین می تواند از ابزاری برای مقایسه همه این پیشنهادات به منظور انتخاب پیشنهادی که بیشتر مربوط به امور مالی شما است ، جالب باشد.

برای انجام این کار ، می توانید از ما استفاده کنید مقایسه کننده بیمه آنلاین و بدون هیچ تعهدی. ابزار ما بسیار ساده و آسان برای استفاده است. برای مقایسه پیشنهادات از نظر بیمه سگ و گربه ، باید یک فرم واحد و ساده را پر کنید. مورد دوم شامل چند سؤال است که شما باید به آنها پاسخ دهید تا ابزار بتواند بهترین نقل قول بیمه را برای حیوان خانگی خود لیست کند.

از این لحظه ، شما فقط باید بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید و تشریفات مورد نیاز برای اشتراک را پر کنید.

بررسی بیمه حیوانات LCL

تیم ما از این واقعیت که پیشنهادات بیمه حیوانات ارائه شده توسط LCL متقابل بسیار جالب است ، متفق القول است. یکی از نکات مثبت این شرکت این است که واقعاً به صاحبان سگ و گربه کمک می کند تا هزینه های مراقبت های پزشکی گزاف را مدیریت کنند. به طور مشخص ، اگر به این متقابل شرط بندی کنید ، هزینه های واکسیناسیون ، هزینه های عقیم سازی ، هزینه های بیمارستان و بسیاری از هزینه های دیگر را نیز پوشش می دهد.

با تشکر از حیوانات LCL متقابل, بنابراین می توان مراقبت بهتری به حیوان خانگی خود ارائه داد بدون اینکه نگران صورتحساب پرداخت باشد ، خواه این یک تصادف باشد یا بیماری. سرانجام ، اشتراک بیمه حیوانات LCL بسیار ساده است: هیچ سند بهداشتی لازم نیست.

نحوه تماس با LCL ?

اگر در فرانسه زندگی می کنید ، می توانید برسید خدمات مشتری LCL از طریق تلفن در 09 69 36 30 30. این مسئله اضافی نیست و از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و از 8 صبح تا 5:30 بعد از ظهر شنبه با هزینه یک تماس محلی در دسترس است. از خارج از کشور ، شما باید با +33 9 69 36 30 30 تماس بگیرید تا با مشاور مشتری از LCL صحبت کنید.

شرکت بیمه یک سرویس دسترسی برای ناشنوا و سخت شنوایی دارد. شما می خواهید برای درخواست اطلاعات یا گواهی بیمه نامه ای به LCL ارسال کنید ? نامه خود را به این آدرس ارسال کنید:

بانک LCL و بیمه

20 ، خیابان د پاریس

94811 VILLEJUIF CEDEX.

پرسش

چرا بیمه را برای حیوان خانگی خود بیرون می آورید ?

سگ یا گربه شما صرف نظر از سن یا نژاد او در برابر حوادث یا بیماری های ناراضی مصون نیست. با این حال ، هزینه های مورد نیاز برای تأمین هزینه های بهداشت حیوانات به طور کلی بسیار زیاد است. از این رو برای بهره مندی از مراقبت خوب ، از بیمه درمانی حیوانات متشکل از چندین ضمانت ضروری است. برخی از بیمه گران مانند LCL 100 ٪ واکسیناسیون اجباری ، عقیم سازی ، تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی ، دارو ، بستری و هزینه های مداخله جراحی را جبران می کنند.

چگونه می توان از بیمه درمانی حیوانات LCL خارج کرد ?

روش اشتراک یک قرارداد بیمه برای سگ و گربه توسط LCL متقابل بسیار ساده شده است. برای خارج کردن بیمه حیوانات با این شرکت ، به آژانس یا وب سایت رسمی بروید. نیازی به تهیه اسناد بهداشتی نیست. یک اعلامیه ساده از سلامتی برای امضای قرارداد بیمه کافی است.

آیا بیمه متقابل حیوانات LCL است ?

منبیمه ارائه شده توسط LCL فقط برای سگ ها و گربه ها بین 3 ماه تا 7 سال رزرو شده است. علاوه بر این ، این شرکت حیواناتی را فراهم نمی کند که دارای نقص ژنتیکی و ارثی هستند.

خاتمه بیمه درمانی حیوانات چگونه LCL کار می کند ?

به یک دلیل یا دلیل دیگر ، می توانید تصمیم بگیرید بیمه مشترک برای سگ یا گربه خود را خاتمه دهید. با این حال ، شما باید یک ماه اخطار به LCL بدهید و نامه خاتمه را به آدرس پستی بیمه گر ارسال کنید.

اسکندر لامور