حساب های من – LCL در فروشگاه App ، نظر LCL: کلمه کارشناسان و مصرف کنندگان

نظرات مصرف کننده در مورد LCL

طی هفته ها ، شهادت های جدید گله می کنند: 4.350 یورو در اینجا ، 6.000 یورو آنجا. یک صنعتگر حتی ادعا می کند که مبلغ مرتب 80 را به سرقت برده است.یورو. در کل ، خسارات وارده همه قربانیان بین نوامبر 2021 و آوریل 2022 بیش از 360 نفر بوده است.یورو.

حساب های من – LCL 4+

صبح بخیر,
با وجود ارگونومی در برنامه که واقعاً بسیار خوب است ، آیا می توان نوعی ارتقاء در اتصال را انجام داد.
بگذارید توضیح دهم: وقتی مرتباً به هم وصل می شویم ، گاهی اوقات اتفاق می افتد که برنامه از ما بخواهد از برنامه “حساب های من” وصل شود تا تأیید کند که کدام شخص به آن متصل می شود. به جز این که اگر سعی کنم از برنامه “حساب های من” وصل شوم ، نمی توانم برنامه “حساب های من” را برای به اصطلاح من تأیید کنم که از آنجا که قبلاً متصل شده ام ، باز کنم . به خصوص که یک زمان شمارش معکوس 5 دقیقه ای برای انجام این کار وجود دارد حتی اگر با 300 روز نتوانستیم. این مشکل هر بار من را مجبور می کند تا برنامه را حذف کنم و دوباره آن را مجدداً نصب کنم و دوباره شماره حساب خود را که واقعاً دردناک و همچنین معلولیت است ، دوباره وارد کنم ، زیرا من مقالات خود را ندارم که شناسه های من به طور دائم در چشم ها ذکر شود و آن زمان هایی که به برنامه بانکی خود نیاز دارم حتی در خانه نیستم.
به امید اینکه بتوانید این نگرانی را برطرف کنید ، اگر تبریک نمی گویم برنامه حساب من فوق العاده است
خالصانه

پاسخ توسعه دهنده ,

با تشکر از شما برای تماس با ما در پشتیبانی- IS@lcl.به منظور ارائه اطلاعات اضافی در مورد مشکل شما.

Alann fw Alann. , 05/29/2021

آینده NFC

خوب است که شما این واقعیت را بهبود بخشید که ما می توانیم سه یا چهار ماه گذشته سه ماهه را به این بیانیه برگردانیم زیرا در بین رقبا می توانیم این کار را انجام دهیم ، همچنین خوب است که فناوری NFC را به عنوان مثال توضیح دهم که آیا وجود دارد شخصی که دارای تلفن NFC با استفاده از بانک است زیرا این آینده است و من نیز یک لپ تاپ NFC دارم که می توانید با عبور از لپ تاپ خود با لپ تاپ خود ، از طریق برنامه به حساب کاربری خود را منتقل کنید ردپای تشخیص چهره برای پذیرش انتقال از طریق درخواست بانکی به بانک ، به جای اینکه از طریق حساب ها عبور کنیم باید شماره حساب را وارد کنیم ، پس از آن که باعث می شود وقت خود را در قرن بیست و یکم اتلاف کند ، هنوز هم امروز می توانید این کار را انجام دهید. ما می توانیم گذرگاه ناوگو را از طریق تلفن شارژ کنیم شخصی است کهبه من پول بدهکار است و اینکه او می تواند کارت اعتباری خود را بالاتر از تلفن من قرار دهد البته همیشه با امنیت ردپای و امنیت دوم بانک تا بتواند پول مستقیم را به من منتقل کند فناوری زمان است اما زمان پول است

پاسخ توسعه دهنده ,

ما از شما تشکر می کنیم که وقت خود را برای گفتن در مورد شهادت خود به ما بگویید.

ما به پیشنهادات شما توجه می کنیم ، نظرات کاربران ما همیشه از ما استقبال می کند تا به ما امکان بهبود برنامه خود را بدهد.

برنامه فوق العاده ، راضی

مشتری اخیراً من از استفاده از بانک LCL راضی هستم ، آن را به خوبی انجام داده ، شهودی ، مؤثر می دانم و وقت ما را صرفه جویی می کند. من تقریباً از تلفن خود استفاده می کنم ، به خصوص برای مدیریت بانکی. با این حال پرداخت از طریق Apple Pay در اینترنت با کارتهای آبی LCL غیرممکن است. /// من نمی دانم آیا می توان نوعی گزینه را اضافه کرد که امکان تأیید ماهیت هزینه های مکرر ما را فراهم می کند و آنها را بر اساس دسته بندی جمع می کند ، به عنوان مثال (اعتبار ، نژادها ، اوقات فراغت ، حمل و نقل و غیره) ، به منظور تجسم “بودجه” ماهانه خود و مدیریت بهتر آن. /// اختلال عملکرد بسیار نادر است زیرا عصر امروز که نمی توانم به برگه “انتقال” برنامه خود دسترسی پیدا کنم یا از طریق وب سایت به حساب من دسترسی پیدا کنم ، این را برای من قرار می دهد که ما نتوانستیم درخواست خود را دنبال کنیم. (EDICT: این مشکل 10 دقیقه به طول انجامیده است) ./// من برخی از عقاید را بسیار سخت می دانم ، فکر می کنم مردم متوجه کارهایی نمی شوند که برای تهیه یک برنامه وجود دارد. براوو به تیم FX و سایر توسعه دهندگان.

پاسخ توسعه دهنده ,

از اینکه وقت خود را برای گفتن در مورد شهادت رضایت خود به ما بگویید متشکرم.
ما خوشحالیم که می بینیم که از ویژگی های مختلف برنامه قدردانی می کنید. ما امیدواریم که تحولات بعدی همچنان به شما رضایت بخشد.

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده Le Credit Lyonnais SA اظهار داشت که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از جمله شیوه های برنامه در موضوعات محرمانه بودن باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

  • شناسه ها
  • از داده ها استفاده کنید
  • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

فروش LE اعتبار Lyonnais SA

سازگاری آیفون به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPad به iPados 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد. مک به MACOS 11 نیاز دارد.0 یا بعد از آن و یک MAC با تراشه Apple M1 یا نسخه بعدی.

نظرات مصرف کننده در مورد LCL

مشتری به مدت 42 سال در Crédit Lyonnais و سپس LCL ، اوضاع رو به وخامت گذاشته و کلمه کم است. از دست دادن اسناد ، چک و پیش نویس های از دست رفته ، انتقال 2 بار و غیره .شخص برای پاسخ به شما .هنگامی که می خواهید با یک مدیر در تماس باشید (نه مدیر آژانس) با خودتان بررسی کنید ، اما بالاتر از آن هیچ کس باقی نمانده است ، این دفتر برگشتی “Opéaque” است و به خصوص مشکل شما N “حل نشده است. واقعاً شرم آور است اما واقعاً اگر بتوانید از LCL جلوگیری کنید . علاوه بر این ، در آژانس ها ، تبلیغات 88 ٪ از مشتریان راضی را برجسته می کند ، در شبکه واقعاً بازتاب نیست .

5 نفر این نظر را مفید دانستند

این بدترین وضعیت بدترین بانک است ، آنها وقتی که قراردادها را متوقف می کنید ، از شما نمونه می گیرند ، اما این سارقان واقعی هستند ، مشاور به شما می گوید آه شما به شما اطمینان می دهید که به شما اطمینان می دهید اما سوگند می خورم که هرگز هر ماه بازپرداخت نخواهید شد. چیزهای آه ، ما نمی توانیم یک سال این نمونه را متوقف کنیم [. بشر

1 نفر این نظر را مفید دانست
فقط مشتریان تأیید شده

از آژانس من و مشاور من خانم Tasteyre در Massy ، بسیار توجه و کاملاً در دسترس است .

مشاور من همیشه در دسترس و خوب است. در آژانس DAX هنوز هم توسط یک تیم حرفه ای به خوبی دریافت شده است

من از آژانس LCL Le Palais در Bayonne به یک دلیل ساده قدردانی می کنم ، مدتهاست که از این طریق مورد استقبال قرار نگرفته ام. لبخند صبر ، کارآیی من از خانم سیسیل لیزو تشکر می کنم که با مهربانی زیادی مانند من مراقبت می کند که در عملیات ما با علوم رایانه ای راحت تر راحت می شود. علاوه بر این ، با دوستانم نیز با لذت به آنجا می رویم برای مشتریان بسیار اطمینان بخش است

استقبال کامل ، اما ماشین آلات برای واریز چک ها اغلب یک مشکل هستند یا آژانس بسته می شود وقتی باید باز شود

بسیار خوش آمدید آژانس Jourdain ، مشاوره بسیار در دسترس و خوب.

مشاور فوق العاده: خانم Rostoll در آژانس Bar Le Duc. من آن را به شما بسیار توصیه می کنم.

برای اینکه نظر خود را در مورد LCL بیان کنید باید یا مشتری این تأمین کننده بوده اید

با تشکر ! به منظور اعتبارسنجی نظر خود ، یک لینک تأیید به آدرس زیر ارسال شد:

رأی شما در نظر گرفته شده است. با تشکر !

چگونه نظرات جمع آوری ، تأیید و طبقه بندی می شوند ?

چگونه نظرات جمع آوری می شود ?

مشتریانی که از Selectra عبور کرده اند تا قرارداد خود را دریافت کنند ، چند هفته پس از اشتراک آنها ، ایمیلی که به آنها پیشنهاد می دهد نظر خود را در مورد تأمین کننده خود ترک کنند. علاوه بر این ، هر کاربر در هر زمان می تواند با کلیک بر روی “انتشار نظر من” نظر خود را ارسال کند.
ارسال نظر به کاربر دسترسی به کاربر نمی دهد.

نظرات چگونه تأیید می شود ?

Selectra در تلاش است تا فقط نظرات معتبر منتشر کند.
ما از هر مشتری می خواهیم نظر خود را برای تأیید این افتخار ارائه دهد که او بوده است یا در واقع مشتری تأمین کننده ای است که در آن نظر خود را ارائه می دهد و یک آدرس ایمیل معتبر با ما ارتباط برقرار می کند.
هر عقیده ارسالی پس از این تأیید مجدد توسط Selectra منتشر می شود. هرگونه اطلاعیه ای که به منشور اعتدال ما احترام نمی گذارد یا از یک آدرس ایمیل بعید منتشر نمی شود.
هنگامی که مشتری از طریق Selectra با یک تأمین کننده قرارداد خود را با یک تأمین کننده عقد کرده است و با همان آدرس ایمیل که برای مشترک شدن در قرارداد استفاده می شود ، در مورد این تأمین کننده نظر می دهد ، Selectra اعلامیه بررسی شده را در کنار اخطار اضافه می کند. در غیر این صورت ، هیچ اشاره ای در کنار این نظر ظاهر نمی شود زیرا ما نمی توانیم تضمین کنیم که مشتری واقعاً یا مشتری تأمین کننده بوده است.
هیچ یک از داده های جمع آوری شده توسط SELECTRA به عنوان بخشی از انتشار بررسی ها برای اهداف تجاری استفاده نمی شود.

نظرات چگونه طبقه بندی می شوند ?

این دو نظر با جمع آوری مثبت ترین آراء از طرف کاربران مطرح شده است. از بین تمام عقاید که آرای مثبت جمع آوری کرده اند ، نظرات مشتریان تأیید شده در مورد سایر نظرات اولویت دارند.
نظرات زیر به طور پیش فرض از جدیدترین تا قدیمی ترین طبقه بندی می شود ، اما طبقه بندی آنها به منظور افزایش یا کاهش رتبه ممکن است. هنگامی که یک تأمین کننده بررسی هایی از مشتریان تأیید شده دریافت کرده است ، فقط بررسی های مشتری بررسی شده به طور پیش فرض نمایش داده می شود. با غیرفعال کردن گزینه “فقط مشتریان تأیید شده” می توان تمام بررسی ها را نمایش داد.

چگونه یادداشت محاسبه می شود ?

یادداشت مربوط به میانگین وزنی تمام نمرات دریافت کننده برای تأمین کننده است. ما تصمیم گرفتیم وزن بیشتری به یادداشت های مشتریان تأیید شده و یادداشت های اخیر بدهیم. در نتیجه ، برای یک اعلامیه ، عامل وزنه برداری پ برابر است با ایکس * حرف یا ایکس اگر نظر از مشتری تأیید شده ناشی شود ، برابر است با 2 برابر است. و یا حرف برابر با 1 برای اعلام کمتر از 2 سال ، 0.75 برای نظر بین 2 تا 3 سال ، 0.5 برای نظر بین 3 تا 4 سال یا 0.25 برای نظر بیش از 4 سال است.

مشتریان بانک LCL به دلیل نقص امنیتی محروم شدند ?

از پایان سال 2021 ، مشتریان LCL حساب های بانکی خود را مشاهده کرده اند که توسط نقل و انتقالات عجیب و غریب همراه است. اگر این بانک ادعا کند که افراد مربوطه قربانی فیشینگ شده اند ، قربانیان قضاوت می کنند که هکرها از نقص رایانه ای برای درخواست مشتریان LCL سوء استفاده کرده اند.

ارسال شده در 07/05/2022 در 12:25 بعد از ظهر

این یک وضعیت دشوار است که بسیاری از مشتریان بانک LCL با آنها ملاقات می کنند. از اواخر سال 2021 ، بخشی از آنها مشاهده شده است که نقل و انتقالات خارجی از 1 متفاوت است.000 و 80.000 یورو برای جدی ترین موارد. در کل ، تا به امروز ، هکرها بیش از 360 نفر از مشتریان LCL سرقت کرده اند.000 یورو ، گزارش MoneyVox در 5 ژوئیه. ویرجیها اساساً نسبت به کشورهای اروپای شرقی است.

همه این موارد از اول ژانویه سال جاری آغاز می شود ، یک کاربر پیامی را در انجمن MoneyVox ارسال می کند و هشدار می دهد که والدین وی ، مشتریان در LCL ، دزدی می شوند 3.000 یورو در حساب بانکی خود. حالت عملیاتی ساده است: هکرها موفق شده اند یک ذینفع جدید را به حساب زوجین اضافه کنند و پول را به یک حساب خارجی تبدیل کنند ، بدون اینکه دومی مطلع شود.

خانواده قبل از مراجعه به آژانس LCL خود برای به دست آوردن بازپرداخت وجوه ، در مواجهه با خسارت وارده ، خانواده شکایت می کنند. مشکل: مشاور به آنها اطلاع می دهد که این عملیات با استفاده از داده های امنیتی شخصی که دزدان دریایی به دست می آورد ، به دلیل سهل انگاری قربانیان تأیید شده است.

دو هفته بعد ، کاربر دیگری از Formavox Forum ، همچنین یک مشتری LCL ، به این بحث پیوست و اعلام کرد که وی همچنین قربانی هک شدن است. حالت عملیاتی یکسان است: افزودن یک ذینفع و انتقال وجوه به یک حساب در خارج از کشور.

طی هفته ها ، شهادت های جدید گله می کنند: 4.350 یورو در اینجا ، 6.000 یورو آنجا. یک صنعتگر حتی ادعا می کند که مبلغ مرتب 80 را به سرقت برده است.یورو. در کل ، خسارات وارده همه قربانیان بین نوامبر 2021 و آوریل 2022 بیش از 360 نفر بوده است.یورو.

قربانیان در مقابل دیوار قرار می گیرند

همه قربانیان با همان واکنش LCL روبرو هستند: بانک مقصر نیست ، این مشتریانی هستند که سهل انگاری شده اند. در نتیجه ، این بانک از بازپرداخت پول سرقت شده خودداری می کند. با این حال ، دومی استدلال می کند که آنها هرگز شناسه های خود را ابلاغ نکرده اند.

“من می توانم به شما بگویم که من هرگز کدهای دسترسی خود را به کسی فاش نکرده ام. من یک مهندس کامپیوتر هستم و اقدامات امنیتی را به روشی بسیار سخت اعمال می کنم. “.

این مشتریان LCL همه قربانی یک فیشینگ بودند ، یعنی یک تکنیک کلاهبرداری در نظر گرفته شده برای فریب کاربر برای ترغیب آنها به برقراری ارتباط با داده های شخصی ، همانطور که بانک ادعا می کند ، یا در عوض به دنبال مشکل در کنار سیستم های IT است بانک ? LCL با نوشتن MoneyVox در مورد نقص امنیتی احتمالی ، هنوز هیچ نظری نداده است.

برای میشل گیلود ، رئیس جمهور فرانسه کنسکو بانک ، “مسئولیت LCL به وضوح مشخص شده است ، حتی اگر برای لحظه ای تلاش کند تا تقصیر مشتریان خود را رد کند”. انجمن مصرف کننده قصد دارد قربانیان را در یک مجموعه جمع کند تا LCL را در دادگاه اختصاص دهد. تا به امروز ، طبق گفته مدیر ، “تقریباً صد” قربانی خود را نشان داده اند.

مورد Piratages در LCL روش فعلی دیگری را تکرار می کند. در تاریخ 28 ماه مه ، ufc-que cheisir شکایتی را علیه 12 بانک (از جمله LCL) برای “گمراه کردن شیوه های تجاری” ارائه داد.

به گفته این انجمن ، بانک ها به طور منظم از بازپرداخت مشتریان خود امتناع می ورزند وقتی که نشان می دهند که قربانی کلاهبرداری شده اند. با این حال ، به عنوان یک یادآوری ، مقاله l.133-18 قانون پولی و مالی مقرر می کند که وقتی مشتری به بانک خود “یک معامله پرداخت غیرمجاز” گزارش می دهد ، این موظف است او را بلافاصله بازپرداخت کند.